Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Resultater 10 km fri teknikk kvinner Muonio 2023

Lignende saker

Resultater og startlister 10 km fri teknikk kvinner Muonio søndag 12. november 2023.

Publisert 12. november 2023 i Langrenn

10 km fri teknikk kvinner Muonio 2023

Dato: Søndag 12. november, første start kl 09.00

Resultater alle renn sesongstart Muonio

Livestream

Startlister

Liveresultater

Resultater

Kvinner senior

Kvinner junior

Med mellomtider

Plac Bib Name Country 0.2 km 4.7 km 5.2 km 9.7 km Result Diff
NYL Women – 10 km Free 10 km F, tilanne
1. 79 Victoria Carl GER 42.4 12:21.3 13:07.6 25:00.4 25:34.1
2. 73 Eva Urevc SLO 42.8 12:39.2 13:26.6 25:33.1 26:07.5   +33.4
3. 74 Sophia Laukli USA 45.0 12:45.7 13:32.6 25:38.1 26:12.9   +38.8
4. 78 Silje Theodorsen NOR 45.4 12:52.9 13:39.3 25:45.4 26:20.4   +46.3
5. 75 Pia Fink GER 43.9 12:43.9 13:30.7 25:47.9 26:21.8   +47.7
6. 55 Riitta-Liisa Roponen FIN 45.4 12:54.6 13:43.2 25:57.4 26:33.7   +59.6
7. 71 Caterina Ganz ITA 40.2 12:53.1 13:40.3 25:59.9 26:35.0   +1:00.9
8. 72 Helen Hoffmann GER 44.6 12:55.5 13:43.7 26:02.1 26:35.5   +1:01.4
9. 70 Francesca Franchi ITA 45.8 13:00.0 13:47.5 26:06.1 26:40.5   +1:06.4
10. 80 Krista Pärmäkoski FIN 43.9 13:04.6 13:52.8 26:13.6 26:48.0   +1:13.9
11. 81 Kerttu Niskanen FIN 42.5 13:00.6 13:48.2 26:14.0 26:48.3   +1:14.2
12. 77 Patricija Eiduka LAT 47.4 13:17.0 14:05.6 26:14.7 26:49.2   +1:15.1
13. 60 Jasmin Kähärä FIN 44.2 13:12.6 13:59.4 26:19.3 26:53.4   +1:19.3
14. 69 Sofie Krehl GER 49.3 13:13.4 14:00.3 26:21.4 26:55.6   +1:21.5
15. 65 Coletta Rydzek GER 47.5 13:11.2 13:58.6 26:28.1 27:02.0   +1:27.9
16. 76 Anne Kyllönen FIN 45.9 13:08.8 13:57.1 26:27.5 27:02.3   +1:28.2
17. 51 Tiia Olkkonen FIN 41.1 13:14.1 14:01.6 26:36.7 27:10.7   +1:36.6
18. 50 Rebecca Immonen FIN 44.9 13:13.6 14:02.4 26:37.1 27:12.7   +1:38.6
19. 54 Tone Lise Pedersen NOR 45.1 13:23.5 14:12.4 26:46.1 27:21.4   +1:47.3
20. 62 Emmi Lämsä FIN 43.6 13:23.2 14:11.4 26:46.8 27:21.8   +1:47.7
21. 59 Vilma Nissinen FIN 45.2 13:32.3 14:20.7 26:49.5 27:23.5   +1:49.4
22. 63 Katri Lylynperä FIN 45.7 13:24.3 14:12.7 27:00.2 27:34.2   +2:00.1
23. 27 Julia Häger FIN 46.8 13:35.5 14:24.6 27:03.7 27:38.8   +2:04.7
24. 68 Chika Kobayashi JPN 45.0 13:37.1 14:27.0 27:04.9 27:39.3   +2:05.2
25. 58 Hilla Niemelä FIN 46.1 13:30.1 14:18.6 27:04.2 27:39.4   +2:05.3
26. 66 Anja Mandeljc SLO 48.1 13:30.1 14:17.6 27:05.7 27:40.2   +2:06.1
27. 36 Anna-Kaisa Saari FIN 48.7 13:29.2 14:18.5 27:15.1 27:51.6   +2:17.5
28. 61 Jasmine Lyons CAN 49.3 13:44.6 14:33.8 27:17.4 27:52.3   +2:18.2
29. 44 Michaela Keller-Miller USA 47.8 13:38.0 14:26.7 27:17.7 27:53.4   +2:19.3
30. 52 Katariina Lonka FIN 47.0 13:53.2 14:41.8 27:42.4 28:17.9   +2:43.8
31. 57 Marie Risvoll Amundsen NOR 46.9 13:45.6 14:34.6 27:42.1 28:18.1   +2:44.0
32. 45 Eveliina Toivanen FIN 47.4 13:47.2 14:38.1 27:45.8 28:21.0   +2:46.9
33. 39 Jasmine Drolet CAN 45.9 13:59.4 14:48.0 27:47.0 28:21.6   +2:47.5
34. 67 Anna Comarella ITA 51.3 13:51.5 14:40.7 27:46.1 28:22.7   +2:48.6
35. 24 Maja Majbäck SWE 49.0 13:57.2 14:47.1 27:51.6 28:27.5   +2:53.4
36. 42 Teesi Tuul EST 46.7 13:58.3 14:47.6 27:56.7 28:31.6   +2:57.5
37. 56 Elsa Torvinen FIN 43.4 13:46.9 14:37.4 27:55.6 28:32.0   +2:57.9
38. 64 Alexandra Lawson USA 49.4 13:56.4 14:47.8 28:09.6 28:47.1   +3:13.0
39. 38 Hennariikka Rahkola FIN 46.7 13:58.4 14:49.5 28:18.4 28:54.9   +3:20.8
40. 40 Roosa Riikola FIN 46.8 14:09.1 15:01.8 28:27.9 29:02.6   +3:28.5
41. 41 Vilma Kanerva FIN 50.6 14:18.9 15:09.9 28:30.5 29:06.1   +3:32.0
42. 32 Moa Majbäck SWE 51.4 14:17.7 15:09.5 28:35.1 29:11.3   +3:37.2
43. 34 Kristrun Gudnadottir ISL 55.9 14:30.2 15:19.7 28:37.8 29:13.7   +3:39.6
44. 23 Rebecca Ehrnrooth FIN 47.2 14:25.6 15:16.3 28:55.7 29:32.0   +3:57.9
45. 49 Vilja Kauranen FIN 49.8 14:25.2 15:17.6 28:59.2 29:34.2   +4:00.1
46. 37 Helena Lundkvist SWE 56.8 14:30.0 15:20.9 29:15.7 29:52.5   +4:18.4
47. 43 Iida Vuollet FIN 52.5 14:43.3 15:36.2 29:42.8 30:20.3   +4:46.2
48. 46 Aisha Rakisheva KAZ 42.8 14:56.1 15:48.4 30:05.7 30:41.7   +5:07.6
49. 29 Fornells Berta Guitart ESP 51.1 15:38.2 16:33.9 31:11.2 31:50.0   +6:15.9
50. 31 Saara Mattila FIN 52.8 15:43.8 16:35.5 31:36.3 32:13.3   +6:39.2
51. 25 Hanna Toivonen FIN 1:03.2 16:55.3 17:54.1 33:33.8 34:13.4   +8:39.3
52. 30 Gaeul Lim KOR 1:01.6 17:13.8 18:12.8 34:19.3 35:01.4   +9:27.3

Kvinner junior

Plac Bib Name Country 0.2 km 4.7 km 5.2 km 9.7 km Result Diff
N20 Women 20 – 10 km Free 10 km F, tilanne
1. 16 Vårin Olsen NOR 48.2 13:47.9 14:39.0 27:56.6 28:35.3
2. 17 Onnela Rodendau EST 49.1 15:01.3 15:53.7 29:43.4 30:19.3   +1:44.0
3. 7 Wilma Nilsson SWE 54.2 14:55.5 15:48.2 29:45.4 30:22.3   +1:47.0
4. 13 Assi Hakala FIN 51.7 14:55.7 15:49.8 29:45.2 30:23.7   +1:48.4
5. 11 Hedda Halvari NOR 53.4 15:04.9 15:56.4 30:05.6 30:41.3   +2:06.0
6. 12 Diana Söderberg SWE 55.9 15:05.0 15:56.8 30:19.5 30:56.2   +2:20.9
7. 10 Lovisa Isaksson SWE 54.5 15:06.0 15:58.2 30:21.8 30:58.8   +2:23.5
8. 6 Herta Rajas EST 50.4 15:23.0 16:17.2 30:26.4 31:03.4   +2:28.1
9. 9 Seela Salokangas FIN 55.0 15:20.3 16:14.3 30:29.9 31:07.2   +2:31.9
10. 3 Bugyeong Heo KOR 1:00.0 19:20.2 20:29.3 38:58.1 39:43.1   +11:07.8

Arrangementets hjemmesider

Terminliste store skirenn 2023-24

Værmelding

Alle resultater