Sport på TV | Diamond League Eugene | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | NM Halvmaraton | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater 10 km klassisk menn Muonio 2023

Lignende saker

Resultater og startlister 10 km klassisk menn Muonio lørdag 11. november 2023.

Publisert 11. november 2023 i Langrenn

10 km klassisk menn Muonio 2023

Dato: Lørdag 11. november

Resultater og startlister alle renn sesongstart Muonio

Startlister

Liveresultater

Offisielle resultater

Juniorklasse:

Liste med mellomtider

Plac Bib Name Country 0.2 km 4.7 km 5.2 km 9.7 km Result Diff
MYL Men 10 km Classic 10 km C, tilanne
1. 267 Iivo Niskanen FIN 40.4 12:00.7 12:46.8 24:21.5 24:54.4
2. 263 Mattis Stenshagen NOR 43.7 12:23.6 13:09.4 24:45.7 25:18.6   +24.2
3. 270 Martin Loewstroem Nyenget NOR 45.2 12:25.9 13:12.5 24:46.5 25:19.8   +25.4
4. 272 Paal Golberg NOR 44.5 12:26.4 13:13.2 24:55.9 25:28.9   +34.5
5. 258 Erik Valnes NOR 44.1 12:27.4 13:15.5 24:57.2 25:30.4   +36.0
6. 262 Mikael Gunnulfsen NOR 43.1 12:28.3 13:14.8 24:59.3 25:33.2   +38.8
7. 269 Harald Oestberg Amundsen NOR 42.1 12:30.9 13:18.8 25:08.5 25:41.4   +47.0
8. 260 Westgård Thomas Maloney IRL 45.7 12:37.4 13:24.0 25:08.0 25:41.5   +47.1
9. 266 Federico Pellegrino ITA 41.3 12:29.7 13:15.9 25:13.3 25:46.8   +52.4
10. 261 Markus Vuorela FIN 43.8 12:31.4 13:18.3 25:13.1 25:47.0   +52.6
11. 257 Daniel Stock NOR 48.7 12:39.0 13:25.9 25:15.4 25:49.2   +54.8
12. 265 Fabiani Francesco De ITA 44.3 12:49.0 13:37.2 25:20.8 25:53.6   +59.2
13. 247 Gjøran Tefre NOR 45.1 12:36.6 13:24.0 25:20.8 25:54.0   +59.6
14. 233 Juuso Haarala FIN 44.1 12:38.8 13:26.7 25:23.1 25:56.6   +1:02.2
15. 251 Ristomatti Hakola FIN 45.6 12:46.5 13:32.7 25:25.7 25:58.5   +1:04.1
16. 268 Friedrich Moch GER 42.5 12:36.7 13:23.5 25:24.6 25:58.6   +1:04.2
17. 205 Torgeir Sulen Hovland NOR 44.2 12:48.7 13:35.3 25:28.8 26:01.9   +1:07.5
18. 245 Eirik Mysen NOR 47.0 12:48.1 13:35.0 25:30.0 26:03.2   +1:08.8
19. 242 Kalle Parantainen FIN 42.7 12:47.7 13:36.1 25:34.9 26:09.5   +1:15.1
20. 255 Davide Graz ITA 44.6 12:40.8 13:27.8 25:36.4 26:09.9   +1:15.5
21. 238 Ville Ahonen FIN 43.4 12:48.7 13:36.5 25:41.5 26:14.7   +1:20.3
22. 256 Janosch Brugger GER 42.3 12:43.4 13:30.4 25:41.2 26:14.8   +1:20.4
23. 243 Joonas Sarkkinen FIN 45.9 12:47.9 13:36.2 25:45.7 26:20.3   +1:25.9
24. 240 Johan Lien Nordeng NOR 42.0 12:50.5 13:38.1 25:48.4 26:23.1   +1:28.7
25. 259 Albert Kuchler GER 45.5 12:55.4 13:44.1 25:49.6 26:24.5   +1:30.1
26. 244 Preben Horven NOR 46.7 12:53.1 13:40.4 25:56.1 26:29.5   +1:35.1
27. 250 Martin Himma EST 43.2 13:03.5 13:52.1 25:57.7 26:31.1   +1:36.7
28. 246 Alvar Johannes Alev EST 44.9 12:51.0 13:39.7 25:56.0 26:31.7   +1:37.3
29. 253 Simone Dapra ITA 44.0 12:53.7 13:41.3 25:57.8 26:32.4   +1:38.0
30. 235 Miha Simenc SLO 45.2 13:02.0 13:49.9 26:02.9 26:36.5   +1:42.1
31. 254 Haruki Yamashita JPN 44.1 13:11.7 13:58.9 26:06.4 26:40.5   +1:46.1
32. 201 Olli Ahonen FIN 45.7 13:00.6 13:49.5 26:08.4 26:41.9   +1:47.5
32. 249 Paolo Ventura ITA 44.4 12:58.1 13:45.5 26:07.3 26:41.9   +1:47.5
34. 195 Juuso Mattila FIN 46.1 12:58.0 13:46.1 26:08.8 26:42.0   +1:47.6
34. 230 Aleksi Parttimaa FIN 45.0 13:00.8 13:49.8 26:07.9 26:42.0   +1:47.6
36. 229 Eelis Valikainen FIN 43.5 12:56.6 13:44.7 26:09.8 26:44.7   +1:50.3
37. 178 Topi Huttunen FIN 45.5 13:21.9 14:10.4 26:17.9 26:51.4   +1:57.0
38. 223 Joar Thele NOR 42.7 13:04.7 13:50.6 26:23.1 26:57.4   +2:03.0
39. 196 Miika Heikkilä FIN 45.4 13:13.9 14:01.6 26:34.5 27:07.9   +2:13.5
40. 203 Nico Bennert FIN 44.1 13:19.6 14:08.2 26:34.4 27:08.9   +2:14.5
41. 215 Marko Kilp EST 42.7 13:15.9 14:06.6 26:39.1 27:13.7   +2:19.3
42. 228 Erik Nicolaisen NOR 46.6 13:17.6 14:07.6 26:41.5 27:15.5   +2:21.1
43. 221 Petteri Koivisto FIN 44.0 13:10.5 13:58.2 26:41.2 27:16.2   +2:21.8
44. 239 Miha Licef SLO 44.7 13:26.5 14:14.6 26:44.0 27:18.3   +2:23.9
45. 206 Vetle Arder Skildheim NOR 44.3 13:08.3 13:56.4 26:44.1 27:18.6   +2:24.2
46. 231 Alexander Ståhlberg FIN 48.1 13:09.7 13:59.1 26:44.4 27:19.3   +2:24.9
47. 236 Edvin Frost NOR 44.8 13:18.4 14:05.8 26:44.2 27:19.6   +2:25.2
48. 163 Finn Dodgson CAN 44.0 13:15.9 14:06.2 26:46.1 27:21.8   +2:27.4
49. 224 August Högnabba FIN 48.8 13:25.5 14:14.8 26:51.7 27:25.4   +2:31.0
50. 225 Kaarel Kasper Korge EST 44.5 13:23.4 14:13.8 26:53.0 27:27.6   +2:33.2
51. 202 Dagur Benediktsson ISL 47.6 13:40.5 14:30.2 26:58.2 27:31.1   +2:36.7
52. 227 Nikolai Eiterjord NOR 46.7 13:24.5 14:13.3 26:57.1 27:31.4   +2:37.0
53. 160 Väinö Kotro FIN 49.8 13:46.8 14:34.1 27:02.4 27:34.9   +2:40.5
54. 226 Verneri Poikonen FIN 46.9 13:22.5 14:12.4 27:04.4 27:38.3   +2:43.9
55. 214 Teodor Kruse Sørensen NOR 46.7 13:30.4 14:20.8 27:04.0 27:39.4   +2:45.0
56. 193 Elliot Fjeldkåsa FIN 43.0 13:35.4 14:26.4 27:08.8 27:43.4   +2:49.0
57. 200 Onni Mäkelä FIN 46.5 13:29.9 14:19.2 27:08.9 27:44.5   +2:50.1
58. 189 Markus Hietanen FIN 44.4 13:39.8 14:31.0 27:16.7 27:50.7   +2:56.3
59. 208 Vili Crv SLO 48.9 13:34.3 14:21.7 27:17.4 27:52.1   +2:57.7
60. 194 Juuso Varis FIN 50.2 13:27.5 14:15.7 27:22.3 27:57.6   +3:03.2
61. 216 Linus Nygren SWE 44.5 13:29.8 14:22.0 27:23.0 27:57.9   +3:03.5
62. 211 Luke Allan CAN 45.7 13:34.1 14:23.6 27:22.8 27:58.2   +3:03.8
63. 183 Erik Mathisen NOR 47.5 13:36.0 14:25.7 27:23.3 27:59.0   +3:04.6
64. 179 Hanssen Jakob Fredrik Degerstrøm NOR 45.0 13:29.3 14:18.6 27:24.4 27:59.6   +3:05.2
65. 153 Pierre Grall-Johnson CAN 45.0 13:32.3 14:22.2 27:26.1 28:01.3   +3:06.9
66. 241 Yernur Bexultan KAZ 43.9 13:41.7 14:30.3 27:35.9 28:11.5   +3:17.1
67. 180 Kristian Väänänen FIN 47.0 13:47.4 14:35.9 27:36.7 28:11.6   +3:17.2
68. 222 William Lundberg NOR 47.3 13:39.4 14:28.8 27:37.5 28:13.2   +3:18.8
69. 199 Niila Ahokas FIN 49.2 13:55.9 14:46.1 27:39.5 28:14.8   +3:20.4
69. 232 Braden Becker USA 45.4 13:43.8 14:33.5 27:38.1 28:14.8   +3:20.4
71. 188 Eetu Isometsä FIN 48.2 13:51.8 14:41.7 27:39.9 28:15.0   +3:20.6
72. 175 Juha Hyyryläinen FIN 53.5 13:54.4 14:43.8 27:41.4 28:16.1   +3:21.7
73. 198 Victor Majbäck SWE 46.6 13:41.9 14:33.2 27:44.2 28:20.7   +3:26.3
74. 220 Erikson Moore CAN 44.2 13:41.9 14:30.9 27:45.2 28:21.7   +3:27.3
75. 197 Alex Svartsjö FIN 47.6 13:53.7 14:44.6 28:00.0 28:36.1   +3:41.7
76. 209 Julian Smith CAN 45.6 13:51.6 14:44.0 28:04.2 28:39.7   +3:45.3
77. 190 Nicholas Randall CAN 43.2 13:44.5 14:34.2 28:08.4 28:43.5   +3:49.1
78. 162 Topias Torvinen FIN 48.0 13:50.0 14:40.0 28:07.4 28:43.6   +3:49.2
79. 184 Benjamin Holmgren FIN 48.0 13:57.2 14:48.9 28:12.6 28:48.5   +3:54.1
80. 165 Anze Gros SLO 49.2 13:52.8 14:41.7 28:16.0 28:52.7   +3:58.3
81. 168 Tony André Höfler Kristiansen NOR 48.1 13:58.3 14:47.0 28:26.7 29:03.1   +4:08.7
82. 176 Petteri Laurén FIN 50.8 14:15.0 15:05.6 28:28.9 29:03.4   +4:09.0
83. 192 John Schwinghamer USA 42.2 14:06.3 14:57.2 28:40.7 29:15.4   +4:21.0
84. 217 Oleksandr Lisohor UKR 47.1 14:16.4 15:08.1 28:40.8 29:15.6   +4:21.2
85. 170 Ramos Pablo Moreno ESP 44.8 14:15.8 15:08.5 28:54.9 29:32.4   +4:38.0
86. 177 Erik Backlund SWE 53.0 14:29.5 15:19.7 29:02.9 29:39.2   +4:44.8
87. 171 Oskar Lundberg SWE 49.7 14:27.5 15:20.9 29:15.7 29:52.7   +4:58.3
88. 185 Ville Parantainen FIN 49.5 14:35.8 15:27.5 29:19.4 29:55.6   +5:01.2
89. 212 Janghoe Kim KOR 47.9 14:35.1 15:30.3 29:20.4 29:58.5   +5:04.1
90. 172 Ron Antero Borissov EST 49.5 14:45.8 15:39.3 29:25.2 30:01.8   +5:07.4
91. 152 Simo Teearu EST 49.0 14:34.3 15:27.2 29:30.5 30:07.9   +5:13.5
92. 164 Karl Sebastian Dremljuga EST 54.0 14:52.2 15:43.1 29:40.8 30:15.3   +5:20.9
93. 173 Hans Teearu EST 52.2 14:55.8 15:48.4 30:17.0 30:55.9   +6:01.5
94. 156 Jussi Häkkinen FIN 51.9 15:18.5 16:11.6 30:41.8 31:18.5   +6:24.1
95. 187 Christoph Gasche SUI 58.4 15:33.8 16:30.1 31:03.0 31:43.1   +6:48.7
96. 207 Seongyu Gim KOR 47.7 15:48.8 16:47.1 31:53.3 32:32.4   +7:38.0
97. 158 Carl-Fredrik Astad NOR 52.6 15:50.7 16:44.7 32:19.3 32:57.0   +8:02.6
98. 155 Veikka Heinonen FIN 53.0 16:16.9 17:17.6 32:43.2 33:27.5   +8:33.1
99. 161 Simen Vars-Larsstuen NOR 57.7 17:35.0 18:36.7 35:46.2 36:27.8   +11:33.4

Arrangementets hjemmesider

Terminliste store skirenn 2023-24

Værmelding

Alle resultater