Sport på TV | Sveits Rundt | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven | Tyrvinglekene| Alle resultater

Resultater 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 2023

Lignende saker

Resultater 10 km klassisk menn Norgescup Veldre lørdag 11. mars 2023.

Publisert 11. mars 2023 i Langrenn

Alle resultater NC Veldre/U23 NM 2023

Startlister

10 km klassisk menn Norgescup Veldre

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

U23 NM (PDF)

1 403 Erik Valnes Bardufoss og Omegn Idrettsfore 23:59.8 0:00.0
2 395 Mikael Gunnulfsen Ørn, IF 24:15.2 0:15.4
3 378 Daniel Stock Vadsø SK 24:18.6 0:18.8
4 375 Henrik DØNNESTAD Gulset IF 24:39.2 0:39.4
5 386 Eirik Sverdrup Augdal Ringkollen SK 24:41.3 0:41.5
6 394 Martin Julian Buvarp Byåsen IL 24:45.1 0:45.3
7 379 Even Solem Michelsen Byåsen IL 24:45.6 0:45.8
8 371 Petter STAKSTON Søre Ål IL 24:54.9 0:55.1
9 402 Sindre Grønflaten Fjellørnen IL 24:57.4 0:57.6
10 344 Preben Horven Bossmo og Ytteren IL 24:59.4 0:59.6
11 400 Jan Thomas Jenssen Hommelvik IL 24:59.7 0:59.9
12 380 Sindre Bjørnestad Skar Bærums Verk Hauger Idrettsfore 25:00.6 1:00.8
13 387 Mathias Holbæk Il Vindbjart 25:01.5 1:01.7
14 390 Lars Agnar Hjelmeset Gjelleråsen IF 25:02.4 1:02.6
15 384 Eirik Mysen Oseberg Skilag 25:02.6 1:02.8
16 382 Jonas Vika MjøsSki 25:03.5 1:03.7
17 372 Johan TJELLE Lyn Ski 25:07.8 1:08.0
18 373 Gjøran Holstad Tefre Førde IL 25:08.9 1:09.1
19 319 Even NORTHUG Strindheim IL 25:10.3 1:10.5
20 367 Casper Kvam Grindhagen Byaasen Skiklub 25:13.0 1:13.2
21 366 Sivert Leander Johansen Drammens Ballklubb 25:14.0 1:14.2
22 273 Mats Opsal MjøsSki 25:15.6 1:15.8
23 353 Magnus Harr Lian Klæbu IL 25:19.1 1:19.3
24 401 Magnus Vesterheim Kvæfjord IL 25:21.0 1:21.2
25 251 Vetle THYLI Raufoss IL Langrenn 25:21.2 1:21.4
26 308 Simen Christopher Bratberg Ramstad Vind IL 25:21.7 1:21.9
27 339 Iver Wang Johansen Kjelsås IL 25:21.9 1:22.1
28 358 Lars Michael Saab Bjertnæs Njård 25:25.0 1:25.2
29 396 Max Novak Norges Skiforbund 25:27.1 1:27.3
30 392 Vebjørn Turtveit Voss IL 25:28.1 1:28.3
31 397 David Thorvik Kjelsås IL 25:28.4 1:28.6
32 342 Håkon Skaanes Strindheim IL 25:29.0 1:29.2
33 360 Jon Rolf Skamo Hope Hyen IL 25:30.5 1:30.7
34 391 Edvard Sandvik Kjelsås IL 25:30.6 1:30.8
35 338 Håvard Hovde MjøsSki 25:31.9 1:32.1
36 377 Gaute Kvåle Røldal IL 25:34.7 1:34.9
37 383 Andreas Fjorden Ree Støren Sportsklubb 25:35.4 1:35.6
38 340 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 25:35.9 1:36.1
39 398 Espen Aakervik Fet SK 25:36.3 1:36.5
40 348 Geir Kristian Hoås Lånke IL 25:37.4 1:37.6
41 359 Daniel Dukstad Voss IL 25:39.5 1:39.7
42 275 Jonas Aasbø Surnadal IL 25:41.0 1:41.2
43 351 Nikolai Solem Eiterjord Innstranda IL 25:43.3 1:43.5
44 318 Aleksander Elde Holmboe Bærums Verk Hauger Idrettsfore 25:44.5 1:44.7
45 352 Jørgen Schjølberg Tynset IF 25:46.4 1:46.6
46 364 Henrik Kvennås Byåsen IL 25:46.5 1:46.7
47 343 Ola Spigseth Nes Ski 25:46.7 1:46.9
48 284 Mårten Soleng Skinstad Vind IL 25:46.9 1:47.1
49 309 Daniel Aakervik Fet SK 25:48.0 1:48.2
50 374 Erling Fagerbakke Fosse Voss IL 25:51.0 1:51.2
51 274 Birk Møller Gundersen Lyn Ski 25:51.9 1:52.1
52 276 Fredrik HELGESTAD Hamar SK 25:53.2 1:53.4
53 399 Amund August Korsæth Trøsken IL 25:53.5 1:53.7
54 349 Johan Heni Olsen Bjørtomt Gjerdrum IL 25:54.3 1:54.5
55 357 Jonas Hammelow Fridlund Lillehammer Skiklub 25:54.7 1:54.9
56 286 Brage Buseth Hammerstad Haslum IL 25:55.3 1:55.5
57 341 Johan Lien Nordeng Alsvåg IL 25:57.5 1:57.7
58 369 Sture Thoresen Heimdal Ski 25:57.7 1:57.9
59 347 Erik Nicolaisen Senja Ski 25:58.3 1:58.5
60 297 August Bertheussen Falkanger Byåsen IL 26:00.6 2:00.8
61 376 Herman Martens Meyer Åsen IL 26:01.1 2:01.3
62 242 Henrik Bøyum Webjørnsen Rustad IL 26:02.2 2:02.4
63 356 Petter Myhr Bygdø IL 26:02.4 2:02.6
64 313 Ansgar Evensen Vind IL 26:02.8 2:03.0
65 337 Lars Sørensen Rustad IL 26:02.9 2:03.1
66 362 Edvin Ingebrigtsen Bratsberg IL 26:04.0 2:04.2
67 322 Henrik Husdal Bækkelagets SK 26:07.6 2:07.8
68 301 Mikkel Waldeland Gautvik Molde og Omegn IF 26:08.0 2:08.2
69 310 Aron Åkre Rysstad Valle IL 26:08.5 2:08.7
70 293 Vegard Myklemyr Bromma IL 26:09.4 2:09.6
71 327 Andreas Bergsland Trøsken IL 26:09.6 2:09.8
72 345 Sjur KVISLE Asker SK 26:09.7 2:09.9
73 215 Jakob WALTHER Tyskland 26:10.3 2:10.5
74 312 Kristoffer Jullum Fiskvik IL Varden Meråker 26:12.1 2:12.3
75 316 Mattis Sjøli Halmsås og Omegn Skilag 26:12.7 2:12.9
76 354 Edvin Kristoffer Frost Tromsø SK Langrenn 26:12.9 2:13.1
77 302 Jostein Tandberg Kjelsås IL 26:15.6 2:15.8
78 320 Mikkel ARNTSEN Sortland og Omegn SK 26:17.2 2:17.4
79 330 Per Ingvar Tollehaug Eiker SK 26:18.2 2:18.4
80 239 Henrik Valør Wist Byaasen Skiklub 26:19.6 2:19.8
81 389 Sondre Skomedal Ramse Otra IL 26:23.6 2:23.8
82 381 Vegard Sivertsgård Tydal IL 26:24.7 2:24.9
83 306 Nikolai Elde Holmboe Bærums Verk Hauger Idrettsfore 26:25.5 2:25.7
84 298 Camille Bernard Olivier Laude Bygdø IL 26:25.8 2:26.0
85 291 Oskar Lockert Skjold Åsen IL 26:26.0 2:26.2
86 393 Magne Haga Åsen IL 26:26.5 2:26.7
87 326 Jens Marcus Dyrberg Ek Bærums Verk Hauger Idrettsfore 26:28.5 2:28.7
88 303 Kristen MIKKELSPLASS Bromma IL 26:30.5 2:30.7
89 336 Linus Engdahl Torvikbukt IL 26:31.0 2:31.2
90 355 Kasper Andersson Herland Hemsedal IL 26:32.1 2:32.3
91 256 Sander Teisbekk Idrettslaget Ros 26:32.6 2:32.8
92 299 Armann Saastad Haugan Lyn Ski 26:32.8 2:33.0
93 321 Tørres Lutnæs Rustad IL 26:34.3 2:34.5
94 335 Jørgen Bertram Dyrdahl Berger IL 26:34.7 2:34.9
95 296 Jørgen Stigen Hamar SK 26:34.9 2:35.1
96 361 Kristian Kollerud Konnerud IL 26:35.0 2:35.2
97 266 Vetle Leander Johansen Drammens Ballklubb 26:35.5 2:35.7
98 315 Østen Brovold Midtsundstad Vaaler IF 26:36.0 2:36.2
99 254 Fredrik Gerardo Fodstad Lillehammer Skiklub 26:36.8 2:37.0
99 331 Bjørnar Stensrud Tyribakken Bromma IL 26:36.8 2:37.0
101 329 Tobias Dyrli Thoresen Røa Allianseidrettslag 26:39.8 2:40.0
102 305 Peder Rygg Byaasen Skiklub 26:40.6 2:40.8
103 257 Eirik Linderud Hernes IL 26:43.3 2:43.5
104 325 Magnus Nikolai Sedeniussen Lyn Ski 26:44.8 2:45.0
105 385 Finn-Hågen Krogh Tverrelvdalen IL 26:44.9 2:45.1
106 314 Sander Haukvik-Jensen Årvoll IL 26:45.0 2:45.2
106 223 Jørgen Slind Selbu IL 26:45.0 2:45.2
108 278 Øystein Sendstad Åsen IL 26:45.5 2:45.7
109 265 Elias Mostraum Osterøy IL 26:46.0 2:46.2
110 211 Simen Lilleås Engevik Stord IL (Allianseidrettslag) 26:47.0 2:47.2
111 300 Marius Meldalen Rustad IL 26:49.6 2:49.8
112 283 Bendik Håland Pedersen Rustad IL 26:53.1 2:53.3
113 281 Eskil Hov Kaupanger IL 26:57.0 2:57.2
114 323 Marius Viken Vesterås Varde IL 26:59.2 2:59.4
115 280 Gard Lindby Røa Allianseidrettslag 27:00.1 3:00.3
116 292 Filip Glittenberg Holt Nes Ski 27:04.1 3:04.3
117 285 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL 27:04.6 3:04.8
118 253 Sigurd Aarthun Åga IL 27:06.4 3:06.6
119 252 Eirik Tobias Sørbråten Nittedal IL 27:08.8 3:09.0
120 244 Sondre Bjørkeng Pedersen Nes Ski 27:10.4 3:10.6
121 243 Daniel Henriksen Gunnerød Njård 27:10.8 3:11.0
122 241 Sander Eggen Kjelstad Støren Sportsklubb 27:12.0 3:12.2
123 268 Philip Georg Johansen Trysil IL 27:13.2 3:13.4
124 334 Herman Brustad Gui Sportsklubb 27:17.2 3:17.4
125 264 Morten Almaas Lyn Ski 27:17.4 3:17.6
126 212 Bernt Emil Finserås Rognes Utleira IL 27:17.9 3:18.1
127 304 Sevat Mestvedthagen Hemsedal IL 27:18.1 3:18.3
128 270 Andreas AAS-JAKOBSEN Heming, IL 27:18.8 3:19.0
129 240 Christian Tobias Bøgeberg Ranheim SK 27:19.3 3:19.5
129 287 Kristian Erling Skogvold Gjerdrum IL 27:19.3 3:19.5
131 333 Sivert WIIG Gjesdal IL 27:19.5 3:19.7
132 294 Eivind Luka Gjerdrum IL 27:20.1 3:20.3
133 222 Adrian Orellana Hellerud Hokksund IL 27:20.5 3:20.7
134 295 Bastian Karlsen Antonsen Lyn Ski 27:23.4 3:23.6
135 288 Marius Brattli Guldberg Storsteinnes IL 27:24.3 3:24.5
136 262 Matias Nalum Rakkestad Kjelsås IL 27:26.4 3:26.6
137 258 Even Linderud Hernes IL 27:27.5 3:27.7
138 230 Axel Andersson Ranheim SK 27:27.9 3:28.1
139 248 Syver Brustad Gui Sportsklubb 27:30.1 3:30.3
140 332 William Lundberg Tromsø SK Langrenn 27:31.7 3:31.9
141 279 Ola Nymark-Veum Heming, IL 27:33.1 3:33.3
142 231 Arngrim Sørumshaugen Gjøvik SK 27:33.2 3:33.4
143 365 Albert Sunde Øhlschlägel Lillehammer Skiklub 27:37.7 3:37.9
144 216 Benjamin Jarinn Holm Haslum IL 27:38.3 3:38.5
144 245 Maks Peter Zechel Asker SK 27:38.3 3:38.5
146 267 Henrik Grøttum Engen Røa Allianseidrettslag 27:40.8 3:41.0
147 202 Trym Halbjørhus Gol IL 27:43.6 3:43.8
148 260 Nils Henrik Kvale Østre Toten Skilag 27:44.8 3:45.0
149 228 Tony André Höfler Kristiansen IL Pioner Ski 27:44.9 3:45.1
150 209 Filip Osnes-Ringen Lyn Ski 27:48.9 3:49.1
151 226 Philip Drivenes Nes Ski 27:50.8 3:51.0
152 246 Erik Mathisen Tromsø SK Langrenn 27:50.9 3:51.1
153 213 Brian Nymo Holmstrøm Valnesfjord IL 27:51.3 3:51.5
154 232 Bjørn-Martin Staurland Staavi Stavanger SK 27:52.1 3:52.3
155 247 Martin Reppen Spillum IL 27:52.3 3:52.5
156 255 Emil Andreassen Skaftnes Ullensaker SK 27:55.9 3:56.1
157 261 Ivar Nistad Førde IL 27:56.5 3:56.7
158 289 Michal Piotr Boreczek Kjelsås IL 27:58.7 3:58.9
159 259 Jakob Brones Engen Kvaløysletta Skilag 28:05.2 4:05.4
160 272 Kristian SKJELDAL Bulken IL 28:06.8 4:07.0
161 250 Magnus Kavli Asker SK 28:07.4 4:07.6
162 328 Frederik Arent Rogstad Njård 28:10.8 4:11.0
163 229 Mats Høynes Rustad Konnerud IL 28:11.6 4:11.8
164 214 Andreas Talseth BOSTAD Ranheim SK 28:13.1 4:13.3
165 263 Oskar Myrvang Olsen Runar, IL 28:22.0 4:22.2
166 238 Johannes Listhaug Utleira IL 28:23.5 4:23.7
167 208 Anton Jensen Kjelsås IL 28:29.1 4:29.3
168 235 Stian Lillebudal Leik, IL 28:30.2 4:30.4
169 224 Wilhelm Georg Leikanger Røa Allianseidrettslag 28:32.8 4:33.0
170 269 Fredrik Strande Bruun Gui Sportsklubb 28:33.2 4:33.4
171 217 Emil Skogheim Hamar SK 28:46.9 4:47.1
172 206 Hermann Skram Botterud Bærums Skiklub 29:12.8 5:13.0
173 210 Christian Stjern Evensen Strømmen og Lillestrøm SK 29:21.6 5:21.8
174 219 Henrik Linner Tronsrud Nord-Odal IL 29:43.6 5:43.8
175 236 Magnus Johannessen Moelven IL 30:34.5 6:34.7
176 203 Fredrik Østbu Asker SK 34:21.6 10:21.8
177 221 Juan Carlos Ayala Zavaleta NTNUI 35:57.2 11:57.4

Værmelding

Arrangementets hjemmeside

10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre 10 km klassisk menn Norgescup Veldre

Alle resultater