Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Alle påmeldinger til Norgescup Gålå

Lignende saker

Til helgen er det Norgescuprenn på Gålå. Her er alle påmeldte utøvere.

Publisert 24. november 2022 i Langrenn

Til helgen er det Norgescup for senior og FIS-renn for juniorer på Gålå. Påmeldingsfristen gikk ut i går og her er alle de påmeldte utøverne til helgens konkurranser: (oppdatert kl 08.20 24.11, endringer kan forekomme sjekk arrangørens nettside forsiste versjon.)

Programmet for helgen med startlister når de er klare finner du her.

K 17 ÅR – 10 KM KLASSISK FELLES

Navn Klubb Klasse Øvelse
Adolfsen, Tuva Thorstensen Kjelsås IL K 17 år 10 km klassisk felles
Almlie, Henny Hveberg Fossum IF K 17 år 10 km klassisk felles
Berg, Linnea Nordal Kjelsås IL K 17 år 10 km klassisk felles
Berg, Oda Elise Leksvik IL K 17 år 10 km klassisk felles
Berget, Johanne Gylthe Vang Skiløperforening K 17 år 10 km klassisk felles
Farbu, Jenny Inderøy IL K 17 år 10 km klassisk felles
Fremstad, Maren Sofie Runar, IL K 17 år 10 km klassisk felles
Gangås, Eir Elise Røstelien Moelven IL K 17 år 10 km klassisk felles
Grini, Inger Moelven IL K 17 år 10 km klassisk felles
Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Nes Ski K 17 år 10 km klassisk felles
Harefallet, Martine Imerslund Østre Toten Skilag K 17 år 10 km klassisk felles
Hofgaard, Frida Lyn Ski K 17 år 10 km klassisk felles
Hoven, Sara Bergsholm Gjerdrum IL K 17 år 10 km klassisk felles
Høntorp, Malin Oppegård IL K 17 år 10 km klassisk felles
Johansen, Nora Nes Ski K 17 år 10 km klassisk felles
Katnosa, Marthe Olsen Jevnaker Idrettsforening Ski K 17 år 10 km klassisk felles
Rosager, Ingeborg Granli IL K 17 år 10 km klassisk felles
Scheinert, Eira Engen Lyn Ski K 17 år 10 km klassisk felles
Stenumgard, Hedda Ringebu/Fåvang Skiklubb K 17 år 10 km klassisk felles
Storlien, Celine Lillehammer Skiklub K 17 år 10 km klassisk felles
Sunde, Nora Melbø Lillehammer Skiklub K 17 år 10 km klassisk felles
Ulen, Andrea Storlien Lillehammer Skiklub K 17 år 10 km klassisk felles
Voytovich, Hanna Hagen Skrautvål IL K 17 år 10 km klassisk felles

K 18 ÅR – 10 KM KLASSISK FELLES

Navn Klubb Klasse Øvelse
Andreassen, Milla Grosberghaugen Bækkelagets SK K 18 år 10 km klassisk felles
Bentsen, Ingrid Vinger IL K 18 år 10 km klassisk felles
Berg, Oda Elise Leksvik IL K 18 år 10 km klassisk felles
Bjerregård, Sofie Granskogen Raufoss IL Langrenn K 18 år 10 km klassisk felles
Conradi, Nora Elizabeth Fossum IF K 18 år 10 km klassisk felles
Evenhus, Anniken IL Aasguten K 18 år 10 km klassisk felles
Gederaas, Linnea Hansen Skjelstadmark IL K 18 år 10 km klassisk felles
Gulbrandsen, Tuva Mathea Bardufoss og Omegn Idrettsforening K 18 år 10 km klassisk felles
Gussiås, Hedda Pladsen Røa Allianseidrettslag K 18 år 10 km klassisk felles
Hansen, Nora Christine Asker Skiklubb K 18 år 10 km klassisk felles
Haugland, Frida Elisabeth Innstranda IL K 18 år 10 km klassisk felles
Hoelsveen, Malin Raufoss IL Langrenn K 18 år 10 km klassisk felles
Holmstad, Ida Østre Toten Skilag K 18 år 10 km klassisk felles
Hopsnes, Marie Fana IL K 18 år 10 km klassisk felles
Hovde, Sara MjøsSki K 18 år 10 km klassisk felles
Jensen, Hanna Holeværingen IL K 18 år 10 km klassisk felles
Jorde, Lisa Kristine Asker Skiklubb K 18 år 10 km klassisk felles
Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Vind IL K 18 år 10 km klassisk felles
Laurent, Beatrice Asker Skiklubb K 18 år 10 km klassisk felles
Mobrenna, Elise Nes Ski K 18 år 10 km klassisk felles
Rønning, Andrine IL Aasguten K 18 år 10 km klassisk felles
Strøm, Matilde Tverlandet IL K 18 år 10 km klassisk felles
Sveen, Marie Svendby Fet Skiklubb K 18 år 10 km klassisk felles

K 19/20 ÅR – 10 KM KLASSISK FELLES

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aanestad, Oda Kirstine Røa Allianseidrettslag K 19/20 år 10 km klassisk felles
Aas, Celina Rytterager Fet Skiklubb K 19/20 år 10 km klassisk felles
Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Byaasen Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Amundsen, Marie Risvoll Fauske IL Langrenn K 19/20 år 10 km klassisk felles
Axelsson, Emma Lillehammer Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Bakken, Mali Eidnes Rindal IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Bergersen, Emma Bangstad Hamar Skiklubb K 19/20 år 10 km klassisk felles
Bollingmo, Synne Børresen Raufoss IL Langrenn K 19/20 år 10 km klassisk felles
Botterud, Marthe Skram Bærums Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Brattabø, Ingrid Osterøy IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Lyn Ski K 19/20 år 10 km klassisk felles
Brusveen-Jensen, Tuva Anine Lyn Ski K 19/20 år 10 km klassisk felles
Ellefsrud, Maja Nesodden IF K 19/20 år 10 km klassisk felles
Falster, Nora Elisabeth Heming, IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Grøtte, Tuva Henden Utleira IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Gundersen, Tirill Marie Møller Lyn Ski K 19/20 år 10 km klassisk felles
Haave, Kristina Masovn Lillehammer Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Haave, Maria Masovn Lillehammer Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Hammer, Julie Eidsvold Værks Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Haug, Marianne Bjerke IL Ski K 19/20 år 10 km klassisk felles
Haugen, Maren Halle Runar, IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Haugen, Helene Ekrheim Holmen IF K 19/20 år 10 km klassisk felles
Hegdahl, Nora Amalie Steinkjer Skiklubb K 19/20 år 10 km klassisk felles
Hofstad, Solveig Steen Eiker Skiklubb K 19/20 år 10 km klassisk felles
Høntorp, Hedda Oppegård IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Håkonsen, Ingeborg Kjellmyra IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Ingebrigtsen, Eva Bratsberg IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Jakobsen, Marie Eidsvold Værks Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Jeistad, Julie Lismarka Skilag K 19/20 år 10 km klassisk felles
Jensen, Jensine Vangberg Innstranda IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Kleppa, Astrid Haugen Beitstad IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Krogsrud, Emilie Marie Moland Røa Allianseidrettslag K 19/20 år 10 km klassisk felles
Kvamme, Kristine Louise Lillehammer Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Magnussen, Hedda Østre Toten Skilag K 19/20 år 10 km klassisk felles
Martinsen, Helene Fana IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Moland, Mina Sofie Kjærås Stokke IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Moland, Maja Kjærås Lillehammer Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Mossige, Mia IL Varden Meråker K 19/20 år 10 km klassisk felles
Nesheim, Siri Lindbergsengen Bærums Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Nesheim, Synne Lindbergsengen Bærums Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Netland, Camilla Kjelleberg Oddersjaa SSK K 19/20 år 10 km klassisk felles
Nevin, Selma Byaasen Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Pedersen, Tone Lise Tromsø Skiklubb Langrenn K 19/20 år 10 km klassisk felles
Raastad, Nora Sødal Lyn Ski K 19/20 år 10 km klassisk felles
Rye-Holmboe, Kine Evensen Lillehammer Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Rød, Marie Meinert Lillehammer Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Rønning, An-Magritt Hagen Vikersund IF K 19/20 år 10 km klassisk felles
Røthe, Amalie Galaaen Voss IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Sand, Anniken Sjåstad/Vestre Lier IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Silber, Jessica Birgit Vind IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Simonsen, Elise Fredheim Trøsken IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Sirevåg, Anna Marie Nordengen Lyn Ski K 19/20 år 10 km klassisk felles
Skjold, Ida Lockert Åsen IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Sløgedal, Hanne Il Vindbjart K 19/20 år 10 km klassisk felles
Stavrum, Tiril Alexandersen Lommedalens IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Steine-Eriksen, Tiril Lyn Ski K 19/20 år 10 km klassisk felles
Stenersen, Ingeborg Andberg Kvaløysletta Skilag K 19/20 år 10 km klassisk felles
Storlien, Mille Marie Lillehammer Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Stovner, Vilma Halstenstad Røa Allianseidrettslag K 19/20 år 10 km klassisk felles
Strand, Aurora Gaarder Strandbygda IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Støverud, Solveig Lie Holmen IF K 19/20 år 10 km klassisk felles
Verdenius, Andrea Sæther Tolga IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Vestad, Oline Vågå IL K 19/20 år 10 km klassisk felles
Williams, Tabitha Lillehammer Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Wilson, Sophia Lillehammer Skiklub K 19/20 år 10 km klassisk felles
Østvold, Mathilde Skoglund Vang Skiløperforening K 19/20 år 10 km klassisk felles
Øvrebust, Lone Lorgen Stordal IL K 19/20 år 10 km klassisk felles

KVINNER JUNIOR – SPRINT FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aanestad, Oda Kirstine Røa Allianseidrettslag Kvinner junior sprint fri
Aas, Celina Rytterager Fet Skiklubb Kvinner junior sprint fri
Almlie, Henny Hveberg Fossum IF Kvinner junior sprint fri
Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Byaasen Skiklub Kvinner junior sprint fri
Amundsen, Marie Risvoll Fauske IL Langrenn Kvinner junior sprint fri
Andreassen, Milla Grosberghaugen Bækkelagets SK Kvinner junior sprint fri
Axelsson, Emma Lillehammer Skiklub Kvinner junior sprint fri
Bakken, Mali Eidnes Rindal IL Kvinner junior sprint fri
Berg, Linnea Nordal Kjelsås IL Kvinner junior sprint fri
Berg, Oda Elise Leksvik IL Kvinner junior sprint fri
Bergersen, Emma Bangstad Hamar Skiklubb Kvinner junior sprint fri
Bjerregård, Sofie Granskogen Raufoss IL Langrenn Kvinner junior sprint fri
Bollingmo, Synne Børresen Raufoss IL Langrenn Kvinner junior sprint fri
Botterud, Marthe Skram Bærums Skiklub Kvinner junior sprint fri
Brattabø, Ingrid Osterøy IL Kvinner junior sprint fri
Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Lyn Ski Kvinner junior sprint fri
Brusveen-Jensen, Tuva Anine Lyn Ski Kvinner junior sprint fri
Ellefsrud, Maja Nesodden IF Kvinner junior sprint fri
Evenhus, Anniken IL Aasguten Kvinner junior sprint fri
Falster, Nora Elisabeth Heming, IL Kvinner junior sprint fri
Gangås, Eir Elise Røstelien Moelven IL Kvinner junior sprint fri
Gederaas, Linnea Hansen Skjelstadmark IL Kvinner junior sprint fri
Grøtte, Tuva Henden Utleira IL Kvinner junior sprint fri
Gulbrandsen, Tuva Mathea Bardufoss og Omegn Idrettsforening Kvinner junior sprint fri
Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Nes Ski Kvinner junior sprint fri
Gundersen, Tirill Marie Møller Lyn Ski Kvinner junior sprint fri
Gussiås, Hedda Pladsen Røa Allianseidrettslag Kvinner junior sprint fri
Haave, Kristina Masovn Lillehammer Skiklub Kvinner junior sprint fri
Haave, Maria Masovn Lillehammer Skiklub Kvinner junior sprint fri
Hammer, Julie Eidsvold Værks Skiklub Kvinner junior sprint fri
Hansen, Nora Christine Asker Skiklubb Kvinner junior sprint fri
Hareland, Ane-Marie Berget Dombås IL Kvinner junior sprint fri
Haug, Marianne Bjerke IL Ski Kvinner junior sprint fri
Haugen, Maren Halle Runar, IL Kvinner junior sprint fri
Haugen, Helene Ekrheim Holmen IF Kvinner junior sprint fri
Haugland, Frida Elisabeth Innstranda IL Kvinner junior sprint fri
Hegdahl, Nora Amalie Steinkjer Skiklubb Kvinner junior sprint fri
Hoelsveen, Malin Raufoss IL Langrenn Kvinner junior sprint fri
Hofgaard, Frida Lyn Ski Kvinner junior sprint fri
Hopsnes, Marie Fana IL Kvinner junior sprint fri
Hovde, Sara MjøsSki Kvinner junior sprint fri
Hoven, Sara Bergsholm Gjerdrum IL Kvinner junior sprint fri
Håkonsen, Ingeborg Kjellmyra IL Kvinner junior sprint fri
Ingebrigtsen, Eva Bratsberg IL Kvinner junior sprint fri
Jakobsen, Marie Eidsvold Værks Skiklub Kvinner junior sprint fri
Jeistad, Julie Lismarka Skilag Kvinner junior sprint fri
Johansen, Nora Nes Ski Kvinner junior sprint fri
Jorde, Lisa Kristine Asker Skiklubb Kvinner junior sprint fri
Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Vind IL Kvinner junior sprint fri
Kleppa, Astrid Haugen Beitstad IL Kvinner junior sprint fri
Krogsrud, Emilie Marie Moland Røa Allianseidrettslag Kvinner junior sprint fri
Kvamme, Kristine Louise Lillehammer Skiklub Kvinner junior sprint fri
Laurent, Beatrice Asker Skiklubb Kvinner junior sprint fri
Magnussen, Hedda Østre Toten Skilag Kvinner junior sprint fri
Martinsen, Helene Fana IL Kvinner junior sprint fri
Mjømen, Maren Skei Inderøy IL Kvinner junior sprint fri
Mobrenna, Elise Nes Ski Kvinner junior sprint fri
Moland, Mina Sofie Kjærås Stokke IL Kvinner junior sprint fri
Mossige, Mia IL Varden Meråker Kvinner junior sprint fri
Nesheim, Siri Lindbergsengen Bærums Skiklub Kvinner junior sprint fri
Nesheim, Synne Lindbergsengen Bærums Skiklub Kvinner junior sprint fri
Netland, Camilla Kjelleberg Oddersjaa SSK Kvinner junior sprint fri
Nevin, Selma Byaasen Skiklub Kvinner junior sprint fri
Pedersen, Tone Lise Tromsø Skiklubb Langrenn Kvinner junior sprint fri
Raastad, Nora Sødal Lyn Ski Kvinner junior sprint fri
Rye-Holmboe, Kine Evensen Lillehammer Skiklub Kvinner junior sprint fri
Rønning, An-Magritt Hagen Vikersund IF Kvinner junior sprint fri
Rønning, Andrine IL Aasguten Kvinner junior sprint fri
Røthe, Amalie Galaaen Voss IL Kvinner junior sprint fri
Sand, Anniken Sjåstad/Vestre Lier IL Kvinner junior sprint fri
Scheinert, Eira Engen Lyn Ski Kvinner junior sprint fri
Silber, Jessica Birgit Vind IL Kvinner junior sprint fri
Sirevåg, Anna Marie Nordengen Lyn Ski Kvinner junior sprint fri
Skjold, Ida Lockert Åsen IL Kvinner junior sprint fri
Sløgedal, Hanne Il Vindbjart Kvinner junior sprint fri
Steine-Eriksen, Tiril Lyn Ski Kvinner junior sprint fri
Stenersen, Ingeborg Andberg Kvaløysletta Skilag Kvinner junior sprint fri
Storlien, Mille Marie Lillehammer Skiklub Kvinner junior sprint fri
Stovner, Vilma Halstenstad Røa Allianseidrettslag Kvinner junior sprint fri
Strand, Aurora Gaarder Strandbygda IL Kvinner junior sprint fri
Strøm, Matilde Tverlandet IL Kvinner junior sprint fri
Støverud, Solveig Lie Holmen IF Kvinner junior sprint fri
Sveen, Marie Svendby Fet Skiklubb Kvinner junior sprint fri
Verdenius, Andrea Sæther Tolga IL Kvinner junior sprint fri
Vestad, Oline Vågå IL Kvinner junior sprint fri
Williams, Tabitha Lillehammer Skiklub Kvinner junior sprint fri
Wilson, Sophia Lillehammer Skiklub Kvinner junior sprint fri
Østvold, Mathilde Skoglund Vang Skiløperforening Kvinner junior sprint fri
Øvrebust, Lone Lorgen Stordal IL Kvinner junior sprint fri

KVINNER SENIOR – 10 KM FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aaberg, Maren Navarrete Lørenskog Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Aabrekk, Ingrid Bergene Runar, IL Kvinner senior 10 km fri
Aarekol, Ragnhild Vindafjord IL Kvinner senior 10 km fri
Aas, Julie Sofie Franksdatter Jutul IL Kvinner senior 10 km fri
Amundsen, Hedda Østberg Asker Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Andersen, Hanna Eckhardt Lyn Ski Kvinner senior 10 km fri
Andersen, Nora Røa Allianseidrettslag Kvinner senior 10 km fri
Antonsen, Elise Gjerdrum IL Kvinner senior 10 km fri
Arnesen, Synne Tromsø Skiklubb Langrenn Kvinner senior 10 km fri
Bakkemo, Tuva Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Bakkemo, Hedda Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Berg, Julie Victoria Leksvik IL Kvinner senior 10 km fri
Bergane, Margrethe Konnerud IL Kvinner senior 10 km fri
Bergquist, Kristina Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Breding, Tale Bruheim Henning Skilag Kvinner senior 10 km fri
Cridland, Phoebe Norges Skiforbund Kvinner senior 10 km fri
Dervo, Agnes Therese Åsen IL Kvinner senior 10 km fri
Drivenes, Julie Bjervig Lommedalens IL Kvinner senior 10 km fri
Dyrhovd, Margrete Røssum Krødsherad IL Kvinner senior 10 km fri
Einmo, Alise Strindheim IL Kvinner senior 10 km fri
Evertsen, Ronja Håkenstad Øystre Slidre IL Kvinner senior 10 km fri
Fischer, Lea Henning Skilag Kvinner senior 10 km fri
Flugstad, Andrine Fuglerud Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Fosnæs, Kristin Austgulen Fossum IF Kvinner senior 10 km fri
Fossum-Bjørge, Mathilde Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Fürstenberg, Theresa GER Kvinner senior 10 km fri
Føyen, Sigrid Leseth Kjelsås IL Kvinner senior 10 km fri
Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Njård Kvinner senior 10 km fri
Grøtting, Karoline Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Gulbrandsen, Ingrid Andréa Bardufoss og Omegn Idrettsforening Kvinner senior 10 km fri
Hansen, Mariell Stavnes Tverlandet IL Kvinner senior 10 km fri
Harsem, Kathrine Rolsted IL Varden Meråker Kvinner senior 10 km fri
Harviken, Johanne Hauge Strandbygda IL Kvinner senior 10 km fri
Heggen, Anna Svea Skilag Kvinner senior 10 km fri
Heramb, Liv Tone Sørskogbygda IL Kvinner senior 10 km fri
Hillestad, Stina Hafslo IL Kvinner senior 10 km fri
Hole, Kristine Hjellbakk Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Holstrøm, Ellisif Luytkis Fossum IF Kvinner senior 10 km fri
Hustad, Sofie Nordsveen Kjelsås IL Kvinner senior 10 km fri
Janatova, Katarina Tsjekkia Kvinner senior 10 km fri
Je, Sangmi Norges Skiforbund Kvinner senior 10 km fri
Johnsen, Elena Rise Asker Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Johnsen, Tuva Raufoss IL Langrenn Kvinner senior 10 km fri
Jordheim, Guro Kjelsås IL Kvinner senior 10 km fri
Kaasiku, Kaidy Norges Skiforbund Kvinner senior 10 km fri
Kaasiku, Keidy Norges Skiforbund Kvinner senior 10 km fri
Knudsen, Tiril Liverud Konnerud IL Kvinner senior 10 km fri
KOBAYASHI, Moeko Norges Skiforbund Kvinner senior 10 km fri
Larsson, Moa Maria Olivia Henning Skilag Kvinner senior 10 km fri
Lie, Ellen Søhol Norges Skiforbund Kvinner senior 10 km fri
Lyngnes, Susann Fedreheim Hamar Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Meier, Alina SUI Kvinner senior 10 km fri
Meinicke, Julie Jutul IL Kvinner senior 10 km fri
Melling, Maria Hartz Konnerud IL Kvinner senior 10 km fri
Midtskogen, Maiken Min Stor-Elvdal SK Kvinner senior 10 km fri
Mikkelsplass, Marte Bromma IL Kvinner senior 10 km fri
Mogstad, Ragnhild Strindheim IL Kvinner senior 10 km fri
Moon, So-Youn Norges Skiforbund Kvinner senior 10 km fri
Mørk, Emma Kirkeberg Drammens Ballklubb Kvinner senior 10 km fri
Nordlunde, Mari Follebu Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Nordseth, Karen Amalie Snertingdal IF Ski Kvinner senior 10 km fri
Ous, Amalie Håkonsen Nes Ski Kvinner senior 10 km fri
Ramstad, Ida Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Rofstad, Hanne Wilberg Byåsen IL Kvinner senior 10 km fri
Rønning, Mathilde Hagen Vikersund IF Kvinner senior 10 km fri
Røtvei, Nora Oppdal IL Kvinner senior 10 km fri
Sagland, Maren Smulan Henning Skilag Kvinner senior 10 km fri
Sagstuen, Susann Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Sanness, Nora Kjelsås IL Kvinner senior 10 km fri
Seierstad, Janne Ballangrud Raufoss IL Langrenn Kvinner senior 10 km fri
Seierstad, Dorthe Ballangrud Raufoss IL Langrenn Kvinner senior 10 km fri
Simpson-Larsen, Karoline Vargar IL Kvinner senior 10 km fri
Slind, Silje Øyre Oppdal IL Kvinner senior 10 km fri
Slind, Astrid Øyre Oppdal IL Kvinner senior 10 km fri
Smedås, Magni Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Snortheimsmoen, Thea Vestre Slidre IL Kvinner senior 10 km fri
Sortåsløkken, Tyra Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Sundgaard, Sigrid Jøranli Søre Ål IL Kvinner senior 10 km fri
Sveen, Carina Strandbygda IL Kvinner senior 10 km fri
Svendsby, Martine Eldre Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Svendsen, Andrea Eie Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Svingheim, Mari Landro Konnerud IL Kvinner senior 10 km fri
Sørum, Thea Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Ulvang, Runa Nykkelmo Kjelsås IL Kvinner senior 10 km fri
Uppstad, Elin Valle IL Kvinner senior 10 km fri
Wangensteen, Maren Øystre Slidre IL Kvinner senior 10 km fri

KVINNER SENIOR – 20 KM KLASSISK FELLESSTART

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aaberg, Maren Navarrete Lørenskog Skiklubb Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Aabrekk, Ingrid Bergene Runar, IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Aarekol, Ragnhild Vindafjord IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Aas, Julie Sofie Franksdatter Jutul IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Amundsen, Hedda Østberg Asker Skiklubb Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Andersen, Hanna Eckhardt Lyn Ski Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Andersen, Nora Røa Allianseidrettslag Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Antonsen, Elise Gjerdrum IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Arnesen, Synne Tromsø Skiklubb Langrenn Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Arnkværn, Christine Louise Stavnum Rustad Idrettslag Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Bakkemo, Tuva Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Bakkemo, Hedda Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Berg, Julie Victoria Leksvik IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Bergane, Margrethe Konnerud IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Bergquist, Kristina Lillehammer Skiklub Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Dervo, Agnes Therese Åsen IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Drivenes, Julie Bjervig Lommedalens IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Dyrhovd, Margrete Røssum Krødsherad IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Einmo, Alise Strindheim IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Evertsen, Ronja Håkenstad Øystre Slidre IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Fischer, Lea Henning Skilag Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Flugstad, Andrine Fuglerud Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Fosnæs, Kristin Austgulen Fossum IF Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Fossum-Bjørge, Mathilde Lillehammer Skiklub Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Fürstenberg, Theresa GER Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Føyen, Sigrid Leseth Kjelsås IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Garberg, Hanne Sæther Orkdal IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Njård Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Grøtting, Karoline Lillehammer Skiklub Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Gulbrandsen, Ingrid Andréa Bardufoss og Omegn Idrettsforening Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Hansen, Mariell Stavnes Tverlandet IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Harsem, Kathrine Rolsted IL Varden Meråker Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Harviken, Johanne Hauge Strandbygda IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Heggen, Anna Svea Skilag Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Heramb, Liv Tone Sørskogbygda IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Hillestad, Stina Hafslo IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Hole, Kristine Hjellbakk Lillehammer Skiklub Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Holstrøm, Ellisif Luytkis Fossum IF Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Hustad, Sofie Nordsveen Kjelsås IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Janatova, Katarina Tsjekkia Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Je, Sangmi Norges Skiforbund Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Johnsen, Elena Rise Asker Skiklubb Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Jordheim, Guro Kjelsås IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Kaasiku, Kaidy Norges Skiforbund Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Kaasiku, Keidy Norges Skiforbund Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Knudsen, Tiril Liverud Konnerud IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Larsson, Moa Maria Olivia Henning Skilag Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Lie, Ellen Søhol Norges Skiforbund Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Lyngnes, Susann Fedreheim Hamar Skiklubb Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Meier, Alina SUI Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Meinicke, Julie Jutul IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Melling, Maria Hartz Konnerud IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Midtskogen, Maiken Min Stor-Elvdal SK Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Mikkelsplass, Marte Bromma IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Mogstad, Ragnhild Strindheim IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Moland, Maja Kjærås Lillehammer Skiklub Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Moon, So-Youn Norges Skiforbund Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Myhre, Julie Byåsen IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Mørk, Emma Kirkeberg Drammens Ballklubb Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Nerdrum, Oda Ringkollen Skiklubb Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Nordlunde, Mari Follebu Skiklubb Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Nordseth, Karen Amalie Snertingdal IF Ski Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Ous, Amalie Håkonsen Nes Ski Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Ramstad, Ida Lillehammer Skiklub Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Rofstad, Hanne Wilberg Byåsen IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Rønning, Mathilde Hagen Vikersund IF Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Røtvei, Nora Oppdal IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Sagstuen, Susann Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Sanness, Nora Kjelsås IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Seierstad, Janne Ballangrud Raufoss IL Langrenn Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Seierstad, Dorthe Ballangrud Raufoss IL Langrenn Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Simpson-Larsen, Karoline Vargar IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Slind, Silje Øyre Oppdal IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Slind, Astrid Øyre Oppdal IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Smedås, Magni Lillehammer Skiklub Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Snortheimsmoen, Thea Vestre Slidre IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Sundgaard, Sigrid Jøranli Søre Ål IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Sveen, Carina Strandbygda IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Svendsby, Martine Eldre Lillehammer Skiklub Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Svingheim, Mari Landro Konnerud IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Sørum, Thea Lillehammer Skiklub Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Ulvang, Runa Nykkelmo Kjelsås IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Uppstad, Elin Valle IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart
Wangensteen, Maren Øystre Slidre IL Kvinner senior 20 km klassisk Fellesstart

KVINNER SENIOR – SPRINT FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aaberg, Maren Navarrete Lørenskog Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Aabrekk, Ingrid Bergene Runar, IL Kvinner senior sprint fri
Aarekol, Ragnhild Vindafjord IL Kvinner senior sprint fri
Aas, Julie Sofie Franksdatter Jutul IL Kvinner senior sprint fri
Amundsen, Hedda Østberg Asker Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Andersen, Hanna Eckhardt Lyn Ski Kvinner senior sprint fri
Arnkværn, Christine Louise Stavnum Rustad Idrettslag Kvinner senior sprint fri
Bakkemo, Tuva Gjøvik Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Bakkemo, Hedda Gjøvik Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Berg, Julie Victoria Leksvik IL Kvinner senior sprint fri
Breding, Tale Bruheim Henning Skilag Kvinner senior sprint fri
Cridland, Phoebe Norges Skiforbund Kvinner senior sprint fri
Drivenes, Julie Bjervig Lommedalens IL Kvinner senior sprint fri
Dyrhovd, Margrete Røssum Krødsherad IL Kvinner senior sprint fri
Evertsen, Ronja Håkenstad Øystre Slidre IL Kvinner senior sprint fri
Fischer, Lea Henning Skilag Kvinner senior sprint fri
Fosnæs, Kristin Austgulen Fossum IF Kvinner senior sprint fri
Fossum-Bjørge, Mathilde Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Fürstenberg, Theresa GER Kvinner senior sprint fri
Føyen, Sigrid Leseth Kjelsås IL Kvinner senior sprint fri
Garberg, Hanne Sæther Orkdal IL Kvinner senior sprint fri
Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Njård Kvinner senior sprint fri
Grøtting, Karoline Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Gulbrandsen, Ingrid Andréa Bardufoss og Omegn Idrettsforening Kvinner senior sprint fri
Hansen, Mariell Stavnes Tverlandet IL Kvinner senior sprint fri
Harsem, Kathrine Rolsted IL Varden Meråker Kvinner senior sprint fri
Harviken, Johanne Hauge Strandbygda IL Kvinner senior sprint fri
Heggen, Anna Svea Skilag Kvinner senior sprint fri
Hillestad, Stina Hafslo IL Kvinner senior sprint fri
Hole, Kristine Hjellbakk Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Holstrøm, Ellisif Luytkis Fossum IF Kvinner senior sprint fri
Janatova, Katarina Tsjekkia Kvinner senior sprint fri
Je, Sangmi Norges Skiforbund Kvinner senior sprint fri
Johnsen, Elena Rise Asker Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Johnsen, Tuva Raufoss IL Langrenn Kvinner senior sprint fri
Jordheim, Guro Kjelsås IL Kvinner senior sprint fri
Kaasiku, Kaidy Norges Skiforbund Kvinner senior sprint fri
Kaasiku, Keidy Norges Skiforbund Kvinner senior sprint fri
KOBAYASHI, Moeko Norges Skiforbund Kvinner senior sprint fri
Larsson, Moa Maria Olivia Henning Skilag Kvinner senior sprint fri
Lie, Ellen Søhol Norges Skiforbund Kvinner senior sprint fri
Lyngnes, Susann Fedreheim Hamar Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Meier, Alina SUI Kvinner senior sprint fri
Meinicke, Julie Jutul IL Kvinner senior sprint fri
Melling, Maria Hartz Konnerud IL Kvinner senior sprint fri
Midtskogen, Maiken Min Stor-Elvdal SK Kvinner senior sprint fri
Moon, So-Youn Norges Skiforbund Kvinner senior sprint fri
Myhre, Julie Byåsen IL Kvinner senior sprint fri
Nordlunde, Mari Follebu Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Ous, Amalie Håkonsen Nes Ski Kvinner senior sprint fri
Plukkerud, Caroline Øyer-Tretten IF Kvinner senior sprint fri
Ramstad, Ida Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Rofstad, Hanne Wilberg Byåsen IL Kvinner senior sprint fri
Rønning, Mathilde Hagen Vikersund IF Kvinner senior sprint fri
Sagland, Maren Smulan Henning Skilag Kvinner senior sprint fri
Seierstad, Janne Ballangrud Raufoss IL Langrenn Kvinner senior sprint fri
Seierstad, Dorthe Ballangrud Raufoss IL Langrenn Kvinner senior sprint fri
Smedås, Magni Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Snortheimsmoen, Thea Vestre Slidre IL Kvinner senior sprint fri
Sundgaard, Sigrid Jøranli Søre Ål IL Kvinner senior sprint fri
Sveen, Carina Strandbygda IL Kvinner senior sprint fri
Svendsen, Andrea Eie Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Svingheim, Mari Landro Konnerud IL Kvinner senior sprint fri
Sørum, Thea Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Ulvang, Runa Nykkelmo Kjelsås IL Kvinner senior sprint fri
Wangensteen, Maren Øystre Slidre IL Kvinner senior sprint fri

M 17 ÅR – 10 KM KLASSISK FELLES

Navn Klubb Klasse Øvelse
Austad, Vetle Fossum IF M 17 år 10 km klassisk felles
Blåfjell, Magnus Skedsmo Skiklubb M 17 år 10 km klassisk felles
Brusveen-Jensen, Torjus Lyn Ski M 17 år 10 km klassisk felles
Christoffersen, Magnus Emaus Bossekop UL M 17 år 10 km klassisk felles
Dokke, Anders Raufoss IL Langrenn M 17 år 10 km klassisk felles
Egedius, Daniel Vind IL M 17 år 10 km klassisk felles
Faldmo, Elfinn Borg Trysil IL M 17 år 10 km klassisk felles
Fleischer, Håkon Hof IL M 17 år 10 km klassisk felles
Foss, Alfred Oscar Kjelsås IL M 17 år 10 km klassisk felles
Fugelsøy, Olav Surnadal IL M 17 år 10 km klassisk felles
Furseth, Simen Smeby Vind IL M 17 år 10 km klassisk felles
Gjethammer, Mads Kirkreit Molde og Omegn IF M 17 år 10 km klassisk felles
Gomo, Theodor Dilling Oppegård IL M 17 år 10 km klassisk felles
Harbo, Torjus Magnus Fossum IF M 17 år 10 km klassisk felles
Hoel, Bastian Nikolai Raufoss IL Langrenn M 17 år 10 km klassisk felles
Holberg, Christopher Heming, IL M 17 år 10 km klassisk felles
Hov, Ola Garmo Byåsen IL M 17 år 10 km klassisk felles
Hvatum, Jørgen Njård M 17 år 10 km klassisk felles
Hyllseth, Mats Taraldsen Haslum IL M 17 år 10 km klassisk felles
Kristiansen, Mathias Nes Ski M 17 år 10 km klassisk felles
Kvarstad, Henrik Hamar Skiklubb M 17 år 10 km klassisk felles
Kvennås, Halvor Byåsen IL M 17 år 10 km klassisk felles
Majak, William Abel Lyn Ski M 17 år 10 km klassisk felles
Michelsen, Christoffer Melbye Lyn Ski M 17 år 10 km klassisk felles
Moskaug, Sivert Listøl Asker Skiklubb M 17 år 10 km klassisk felles
Myrmel-Johansen, Balder Bækkelagets SK M 17 år 10 km klassisk felles
Norgren, Teodor Vidnes Fossum IF M 17 år 10 km klassisk felles
Opsann, Edvald Smogeli Lillehammer Skiklub M 17 år 10 km klassisk felles
Pedersen, Markus Buraas Fet Skiklubb M 17 år 10 km klassisk felles
Petterson, Mathias Lie Haslum IL M 17 år 10 km klassisk felles
Petterson, Markus Lie Haslum IL M 17 år 10 km klassisk felles
Rakkestad, Håkon Nalum Kjelsås IL M 17 år 10 km klassisk felles
Rannem, Kristian Bragstad Inderøy IL M 17 år 10 km klassisk felles
Reite, Emil Hammerfest Skiklubb M 17 år 10 km klassisk felles
Rogstad, Magnus Bergsli Kjelsås IL M 17 år 10 km klassisk felles
Rüger, Christoffer Gulset IF M 17 år 10 km klassisk felles
Røed, Emil Aslaksen Molde og Omegn IF M 17 år 10 km klassisk felles
Simonsen, Knut Ole Fredheim Trøsken IL M 17 år 10 km klassisk felles
Skjolden, Sondre Elias Nes Ski M 17 år 10 km klassisk felles
Sætre-Lorentzen, Mons Fet Skiklubb M 17 år 10 km klassisk felles
Underhaug, Olav Andreas Lyn Ski M 17 år 10 km klassisk felles
Vestli, Marius Fet Skiklubb M 17 år 10 km klassisk felles
Vike, Lars Opstad Oseberg Skilag M 17 år 10 km klassisk felles
Ørbæk, Kristian Limbodal Nordre Eidsvoll IL M 17 år 10 km klassisk felles

M 18 ÅR – 10 KM KLASSISK FELLES

Navn Klubb Klasse Øvelse
Bjørkhaug, Aksel Førde IL M 18 år 10 km klassisk felles
Broberg, Elling Jevnaker Idrettsforening Ski M 18 år 10 km klassisk felles
Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Bækkelagets SK M 18 år 10 km klassisk felles
Dyrdahl, Jens Kristoffer Berger Idrettslag M 18 år 10 km klassisk felles
Egedius, Daniel Vind IL M 18 år 10 km klassisk felles
Fossesholm, Simen Eiker Skiklubb M 18 år 10 km klassisk felles
Gaaserud, Henrik Lyn Ski M 18 år 10 km klassisk felles
Grut, Morten Idrettslaget Nor M 18 år 10 km klassisk felles
Grøthe, Markus Bryan Tormod Skilag M 18 år 10 km klassisk felles
Haugnes, Birk Oppegård IL M 18 år 10 km klassisk felles
Heggen, Lars Harestua IL M 18 år 10 km klassisk felles
Hermansen, Andreas Vang Skiløperforening M 18 år 10 km klassisk felles
Hoelsveen, Mathias Raufoss IL Langrenn M 18 år 10 km klassisk felles
Hov, Ola Garmo Byåsen IL M 18 år 10 km klassisk felles
Hymer, Frode Ås IL M 18 år 10 km klassisk felles
Håland, Nikolai Wik Koll, IL M 18 år 10 km klassisk felles
Irgens, Stephan Fossum IF M 18 år 10 km klassisk felles
Jensen, Birk Elias Moeng Kjelsås IL M 18 år 10 km klassisk felles
Jørgensen, Ask If Kilkameratene M 18 år 10 km klassisk felles
Kildebo, Sebastian Santiago Konnerud IL M 18 år 10 km klassisk felles
Kjensjord, Erik Salater Lyn Ski M 18 år 10 km klassisk felles
Kjensjord, Vegard Salater Lyn Ski M 18 år 10 km klassisk felles
Koritov, Mads Skedsmo Skiklubb M 18 år 10 km klassisk felles
Lie, Andreas Kjelsås IL M 18 år 10 km klassisk felles
Løken, Jørgen Eidsvold Værks Skiklub M 18 år 10 km klassisk felles
Mandt, Tobias Finstad Nittedal IL M 18 år 10 km klassisk felles
Melbye, Mons Årvoll IL M 18 år 10 km klassisk felles
Norheim, Sondre Nikolai Eidsvold Værks Skiklub M 18 år 10 km klassisk felles
Nytrøen, Oliver Finstad Eidsvold Værks Skiklub M 18 år 10 km klassisk felles
Rød, Eskil Skarstein Oppegård IL M 18 år 10 km klassisk felles
Skåret, Mathias Hamar Skiklubb M 18 år 10 km klassisk felles
Slettedal, Sondre With Holm Asker Skiklubb M 18 år 10 km klassisk felles
Stensland, Kristoffer Fet Skiklubb M 18 år 10 km klassisk felles
Stensrud, Simen Gløgård Nittedal IL M 18 år 10 km klassisk felles
Storvik, Markus Grøtte Lyn Ski M 18 år 10 km klassisk felles
Tronsrud, Jakob Linner Nord-Odal idrettslag M 18 år 10 km klassisk felles
Wien, Simen Monsrud Harestua IL M 18 år 10 km klassisk felles
Øfstaas, Fredrik Flo Nittedal IL M 18 år 10 km klassisk felles

M 19/20 ÅR – 10 KM KLASSISK FELLES

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aakre, Jens Kaasa IL Skrim M 19/20 år 10 km klassisk felles
Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Bærums Skiklub M 19/20 år 10 km klassisk felles
Aasum, Kristian Øye Granli IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Almaas, Morten Lyn Ski M 19/20 år 10 km klassisk felles
Amundsen, Antonius Herskedal Byaasen Skiklub M 19/20 år 10 km klassisk felles
Andersen, Marcus Tunestveit Oppegård IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Antonsen, Ola Sugustad Meldal IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Auring, Andreas Riisøen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Aurmo, Ola Lom IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Bade, Halvor Røise Øvrevoll Hosle IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Bakke, Sigurd Næroset IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Bjertnæs, Lars Michael Saab Njård M 19/20 år 10 km klassisk felles
Blom, Thomas Imås, IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Blom-Hagen, Iver Vang Skiløperforening M 19/20 år 10 km klassisk felles
Borgen, Sivert Østre Toten Skilag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Bratfos, Sverre Murud Ullensaker Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Brustad, Syver Gui Sportsklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Bærheim, Anders Nittedal IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Dolven, Halvor Asker Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Dyrdahl, Jørgen Bertram Berger Idrettslag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Døssland, Simen Melaaen Sjåstad/Vestre Lier IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Engdahl, Linus Torvikbukt IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Engdal, Eskil Vind IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Engen, Henrik Grøttum Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Enger, Sivert Stene Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Espe, Martin Førde IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Faldmo, Magnus Borg Trysil IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Fengsrud, Alexander Jacobsen Åsen IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Fjeld, Eirik Hamar Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Fjellheim, Birk Bossmo og Ytteren IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Flataker, Amund Engesvold Hommelvik IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Framstad, Eivind Kristinson Øystre Slidre IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Fremstad, Kristian Runar, IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Fuglem, Nils Ole Selbu IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Galåen, Johannes Edelssønn Kjelsås IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Garnæs, Brage Krohn Byåsen IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Gautvik, Einar Waldeland Molde og Omegn IF M 19/20 år 10 km klassisk felles
Grini, Anders MjøsSki M 19/20 år 10 km klassisk felles
Gråbøl-Undersrud, Emil Lyn Ski M 19/20 år 10 km klassisk felles
Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Imås, IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Gunnerød, Daniel Henriksen Njård M 19/20 år 10 km klassisk felles
Gussiås, Oscar Pladsen Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Hals, Peder Elias Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Halvorsen, Simen Cook Ullensaker Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Hannestad, Simon Salinas Kjelsås IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Haukvik-Jensen, Sander Årvoll IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Heierstad, Andreas Fon Ivrig, IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Hoelsveen, Jonas Raufoss IL Langrenn M 19/20 år 10 km klassisk felles
Hole, Iver Synstnes Åndalsnes IF M 19/20 år 10 km klassisk felles
Horniak, Matej Norges Skiforbund M 19/20 år 10 km klassisk felles
Huseby, Sven Kristoffer Kjelsås IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Hægeland, Audun Nesheim Rustad Idrettslag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Jorde, Erik Ola Asker Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Kallum, Sigurd Wahl Kjelsås IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Kavli, Magnus Asker Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Kollerud, Kristian Konnerud IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Kvarstad, Jørgen Hamar Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Kvennås, Henrik Byåsen IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Langslet, Oscar Creutzer Ivrig, IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Leikanger, Wilhelm Georg Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Lerø, Andreas Fossum IF M 19/20 år 10 km klassisk felles
Lillebudal, Stian Leik, IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Lindby, Gard Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Linderud, Eirik Hernes IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Linderud, Even Hernes IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Lundberg, William Tromsø Skiklubb Langrenn M 19/20 år 10 km klassisk felles
Lunde, August Byåsen IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Meldalen, Marius Rustad Idrettslag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Midtsundstad, Østen Brovold Vaaler IF M 19/20 år 10 km klassisk felles
Mollestad, Thomas Linnebo Oddersjaa SSK M 19/20 år 10 km klassisk felles
Munch-Finne, Peter Asker Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Byåsen IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Nekkar, Jørgen Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Nordeng, Johan Lien Alsvåg IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Nordseth, Peder Elias Snertingdal IF Ski M 19/20 år 10 km klassisk felles
Nylund, Noah Christoffer Nielsen Medkila Skilag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Nymark-Veum, Ola Heming, IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Nytrøen, Sander Stumo Gjerdrum IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Nås, Iver Leirmo Eide IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Olstad, Edvard Fossum Øyer-Tretten IF M 19/20 år 10 km klassisk felles
Opsann, Oscar Smogeli Lillehammer Skiklub M 19/20 år 10 km klassisk felles
Orset, Johan Fredriksen Torvikbukt IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Osnes-Ringen, Filip Lyn Ski M 19/20 år 10 km klassisk felles
Overen, Sindre Syvertsen Kolbu KK M 19/20 år 10 km klassisk felles
Pedersen, Sindre Rokke Buvik IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Pettersson, Jakob Vebjørn IK Stern Gøteborg M 19/20 år 10 km klassisk felles
Rakkestad, Matias Nalum Kjelsås IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Rygg, Peder Byaasen Skiklub M 19/20 år 10 km klassisk felles
Røstad, Erik Nordre Land IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Saghaug, Aksel Saue Lyn Ski M 19/20 år 10 km klassisk felles
Sandmo, August Enger Åsen IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Sivertsen, Johannes Leirådal IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Sjøholt, Fredrik Bækkelagets SK M 19/20 år 10 km klassisk felles
Skaftnes, Emil Andreassen Ullensaker Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Sletvold, Magnus Eriksen Njård M 19/20 år 10 km klassisk felles
Sletvold, Mikkel Ullensaker Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Stensrud, Erlend Gløgård Lyn Ski M 19/20 år 10 km klassisk felles
Stramrud, Martin Hamar Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Sundal, Sigurd Åslia Skilag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Sælen, Robin Imås, IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Tarud, Eskil Espe Tormod Skilag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Tefre, Thomas Førde IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Thoresen, Sture Heimdal Ski M 19/20 år 10 km klassisk felles
Thoresen, Tobias Dyrli Røa Allianseidrettslag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Thorud, Alexander Birkebeineren, IF M 19/20 år 10 km klassisk felles
Tobiassen, Magnus Eiker Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Tollefsen, Ulrik Auestad Åsen IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Tollehaug, Per Ingvar Eiker Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Lyn Ski M 19/20 år 10 km klassisk felles
Viken, Lars Sander Asker Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Widding, Christoffer Heming, IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Wold, Jørgen Arenberg Rustad Idrettslag M 19/20 år 10 km klassisk felles
Øfstedal, Erik Sjåstad/Vestre Lier IL M 19/20 år 10 km klassisk felles
Øksby, Henrik Stenersen Asker Skiklubb M 19/20 år 10 km klassisk felles
Østervold, Sondre Il Vindbjart M 19/20 år 10 km klassisk felles
Østtun, Petter IL Varden Meråker M 19/20 år 10 km klassisk felles

MENN JUNIOR – SPRINT FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aakre, Jens Kaasa IL Skrim Menn junior sprint fri
Aasum, Kristian Øye Granli IL Menn junior sprint fri
Almaas, Morten Lyn Ski Menn junior sprint fri
Andersen, Marcus Tunestveit Oppegård IL Menn junior sprint fri
Antonsen, Ola Sugustad Meldal IL Menn junior sprint fri
Auring, Andreas Riisøen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Menn junior sprint fri
Bakke, Sigurd Næroset IL Menn junior sprint fri
Bjerke, Martin Follebu Skiklubb Menn junior sprint fri
Bjertnæs, Lars Michael Saab Njård Menn junior sprint fri
Blom, Thomas Imås, IL Menn junior sprint fri
Blom-Hagen, Iver Vang Skiløperforening Menn junior sprint fri
Blåfjell, Magnus Skedsmo Skiklubb Menn junior sprint fri
Borgen, Sivert Østre Toten Skilag Menn junior sprint fri
Bratfos, Sverre Murud Ullensaker Skiklubb Menn junior sprint fri
Broberg, Elling Jevnaker Idrettsforening Ski Menn junior sprint fri
Brusveen-Jensen, Torjus Lyn Ski Menn junior sprint fri
Bærheim, Anders Nittedal IL Menn junior sprint fri
Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Bækkelagets SK Menn junior sprint fri
Dokke, Anders Raufoss IL Langrenn Menn junior sprint fri
Dyrdahl, Jørgen Bertram Berger Idrettslag Menn junior sprint fri
Dyrdahl, Jens Kristoffer Berger Idrettslag Menn junior sprint fri
Døssland, Simen Melaaen Sjåstad/Vestre Lier IL Menn junior sprint fri
Egedius, Daniel Vind IL Menn junior sprint fri
Engdahl, Linus Torvikbukt IL Menn junior sprint fri
Engdal, Eskil Vind IL Menn junior sprint fri
Enger, Sivert Stene Røa Allianseidrettslag Menn junior sprint fri
Espe, Martin Førde IL Menn junior sprint fri
Fengsrud, Alexander Jacobsen Åsen IL Menn junior sprint fri
Feragen, Sebastian Rød Tynset IF Menn junior sprint fri
Fjeld, Eirik Hamar Skiklubb Menn junior sprint fri
Fjellheim, Birk Bossmo og Ytteren IL Menn junior sprint fri
Flataker, Amund Engesvold Hommelvik IL Menn junior sprint fri
Foss, Alfred Oscar Kjelsås IL Menn junior sprint fri
Fossesholm, Simen Eiker Skiklubb Menn junior sprint fri
Fremstad, Kristian Runar, IL Menn junior sprint fri
Fugelsøy, Olav Surnadal IL Menn junior sprint fri
Fuglem, Nils Ole Selbu IL Menn junior sprint fri
Furseth, Simen Smeby Vind IL Menn junior sprint fri
Gaaserud, Henrik Lyn Ski Menn junior sprint fri
Galåen, Johannes Edelssønn Kjelsås IL Menn junior sprint fri
Gautvik, Einar Waldeland Molde og Omegn IF Menn junior sprint fri
Gjethammer, Mads Kirkreit Molde og Omegn IF Menn junior sprint fri
Grut, Morten Idrettslaget Nor Menn junior sprint fri
Grøthe, Markus Bryan Tormod Skilag Menn junior sprint fri
Gråbøl-Undersrud, Emil Lyn Ski Menn junior sprint fri
Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Imås, IL Menn junior sprint fri
Gunnerød, Daniel Henriksen Njård Menn junior sprint fri
Gussiås, Oscar Pladsen Røa Allianseidrettslag Menn junior sprint fri
Hals, Peder Elias Røa Allianseidrettslag Menn junior sprint fri
Halvorsen, Simen Cook Ullensaker Skiklubb Menn junior sprint fri
Hannestad, Simon Salinas Kjelsås IL Menn junior sprint fri
Haugnes, Birk Oppegård IL Menn junior sprint fri
Haukvik-Jensen, Sander Årvoll IL Menn junior sprint fri
Heggen, Lars Harestua IL Menn junior sprint fri
Heierstad, Andreas Fon Ivrig, IL Menn junior sprint fri
Hoel, Bastian Nikolai Raufoss IL Langrenn Menn junior sprint fri
Hoelsveen, Jonas Raufoss IL Langrenn Menn junior sprint fri
Hoelsveen, Mathias Raufoss IL Langrenn Menn junior sprint fri
Holberg, Christopher Heming, IL Menn junior sprint fri
Hole, Iver Synstnes Åndalsnes IF Menn junior sprint fri
Horniak, Matej Norges Skiforbund Menn junior sprint fri
Huseby, Sven Kristoffer Kjelsås IL Menn junior sprint fri
Hvatum, Jørgen Njård Menn junior sprint fri
Hyllseth, Mats Taraldsen Haslum IL Menn junior sprint fri
Hymer, Frode Ås IL Menn junior sprint fri
Hægeland, Audun Nesheim Rustad Idrettslag Menn junior sprint fri
Håland, Nikolai Wik Koll, IL Menn junior sprint fri
Irgens, Stephan Fossum IF Menn junior sprint fri
Jensen, Birk Elias Moeng Kjelsås IL Menn junior sprint fri
Jorde, Erik Ola Asker Skiklubb Menn junior sprint fri
Jørgensen, Ask If Kilkameratene Menn junior sprint fri
Kallum, Sigurd Wahl Kjelsås IL Menn junior sprint fri
Kavli, Magnus Asker Skiklubb Menn junior sprint fri
Kildebo, Sebastian Santiago Konnerud IL Menn junior sprint fri
Kjensjord, Erik Salater Lyn Ski Menn junior sprint fri
Kjensjord, Vegard Salater Lyn Ski Menn junior sprint fri
Kollerud, Kristian Konnerud IL Menn junior sprint fri
Koritov, Mads Skedsmo Skiklubb Menn junior sprint fri
Kristiansen, Mathias Nes Ski Menn junior sprint fri
Kvarstad, Jørgen Hamar Skiklubb Menn junior sprint fri
Kvarstad, Henrik Hamar Skiklubb Menn junior sprint fri
Kvennås, Henrik Byåsen IL Menn junior sprint fri
Kvennås, Halvor Byåsen IL Menn junior sprint fri
Langslet, Oscar Creutzer Ivrig, IL Menn junior sprint fri
Lerø, Andreas Fossum IF Menn junior sprint fri
Lie, Andreas Kjelsås IL Menn junior sprint fri
Lillebudal, Stian Leik, IL Menn junior sprint fri
Lindby, Gard Røa Allianseidrettslag Menn junior sprint fri
Linderud, Eirik Hernes IL Menn junior sprint fri
Linderud, Even Hernes IL Menn junior sprint fri
Lundberg, William Tromsø Skiklubb Langrenn Menn junior sprint fri
Lunde, August Byåsen IL Menn junior sprint fri
Løken, Jørgen Eidsvold Værks Skiklub Menn junior sprint fri
Majak, William Abel Lyn Ski Menn junior sprint fri
Mandt, Tobias Finstad Nittedal IL Menn junior sprint fri
Melbye, Mons Årvoll IL Menn junior sprint fri
Meldalen, Marius Rustad Idrettslag Menn junior sprint fri
Michelsen, Christoffer Melbye Lyn Ski Menn junior sprint fri
Mollestad, Thomas Linnebo Oddersjaa SSK Menn junior sprint fri
Moskaug, Sivert Listøl Asker Skiklubb Menn junior sprint fri
Munch-Finne, Peter Asker Skiklubb Menn junior sprint fri
Myrmel-Johansen, Balder Bækkelagets SK Menn junior sprint fri
Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Byåsen IL Menn junior sprint fri
Nekkar, Jørgen Røa Allianseidrettslag Menn junior sprint fri
Nordeng, Johan Lien Alsvåg IL Menn junior sprint fri
Nordseth, Peder Elias Snertingdal IF Ski Menn junior sprint fri
Nylund, Noah Christoffer Nielsen Medkila Skilag Menn junior sprint fri
Nymark-Veum, Ola Heming, IL Menn junior sprint fri
Nytrøen, Oliver Finstad Eidsvold Værks Skiklub Menn junior sprint fri
Nås, Iver Leirmo Eide IL Menn junior sprint fri
Orset, Johan Fredriksen Torvikbukt IL Menn junior sprint fri
Osnes-Ringen, Filip Lyn Ski Menn junior sprint fri
Overen, Sindre Syvertsen Kolbu KK Menn junior sprint fri
Pedersen, Markus Buraas Fet Skiklubb Menn junior sprint fri
Pedersen, Sindre Rokke Buvik IL Menn junior sprint fri
Petterson, Mathias Lie Haslum IL Menn junior sprint fri
Petterson, Markus Lie Haslum IL Menn junior sprint fri
Rakkestad, Matias Nalum Kjelsås IL Menn junior sprint fri
Rakkestad, Håkon Nalum Kjelsås IL Menn junior sprint fri
Rannem, Kristian Bragstad Inderøy IL Menn junior sprint fri
Reite, Emil Hammerfest Skiklubb Menn junior sprint fri
Rogstad, Magnus Bergsli Kjelsås IL Menn junior sprint fri
Rød, Eskil Skarstein Oppegård IL Menn junior sprint fri
Røed, Emil Aslaksen Molde og Omegn IF Menn junior sprint fri
Røstad, Erik Nordre Land IL Menn junior sprint fri
Saghaug, Aksel Saue Lyn Ski Menn junior sprint fri
Sivertsen, Johannes Leirådal IL Menn junior sprint fri
Sjøholt, Fredrik Bækkelagets SK Menn junior sprint fri
Skjolden, Sondre Elias Nes Ski Menn junior sprint fri
Slettedal, Sondre With Holm Asker Skiklubb Menn junior sprint fri
Sletvold, Magnus Eriksen Njård Menn junior sprint fri
Sletvold, Mikkel Ullensaker Skiklubb Menn junior sprint fri
Stensrud, Erlend Gløgård Lyn Ski Menn junior sprint fri
Stensrud, Simen Gløgård Nittedal IL Menn junior sprint fri
Storvik, Markus Grøtte Lyn Ski Menn junior sprint fri
Stramrud, Martin Hamar Skiklubb Menn junior sprint fri
Sundal, Sigurd Åslia Skilag Menn junior sprint fri
Sælen, Robin Imås, IL Menn junior sprint fri
Tefre, Thomas Førde IL Menn junior sprint fri
Thoresen, Sture Heimdal Ski Menn junior sprint fri
Thoresen, Tobias Dyrli Røa Allianseidrettslag Menn junior sprint fri
Thorud, Alexander Birkebeineren, IF Menn junior sprint fri
Tobiassen, Magnus Eiker Skiklubb Menn junior sprint fri
Tollefsen, Ulrik Auestad Åsen IL Menn junior sprint fri
Tollehaug, Per Ingvar Eiker Skiklubb Menn junior sprint fri
Tronsrud, Jakob Linner Nord-Odal idrettslag Menn junior sprint fri
Underhaug, Olav Andreas Lyn Ski Menn junior sprint fri
Vestli, Marius Fet Skiklubb Menn junior sprint fri
Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Lyn Ski Menn junior sprint fri
Viken, Lars Sander Asker Skiklubb Menn junior sprint fri
Widding, Christoffer Heming, IL Menn junior sprint fri
Wien, Simen Monsrud Harestua IL Menn junior sprint fri
Øfstaas, Fredrik Flo Nittedal IL Menn junior sprint fri
Øfstedal, Erik Sjåstad/Vestre Lier IL Menn junior sprint fri
Øksby, Henrik Stenersen Asker Skiklubb Menn junior sprint fri
Ørbæk, Kristian Limbodal Nordre Eidsvoll IL Menn junior sprint fri
Østervold, Sondre Il Vindbjart Menn junior sprint fri
Østtun, Petter IL Varden Meråker Menn junior sprint fri

MENN SENIOR – 10 KM FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aadland, Petter Thorslund Lyn Ski Menn senior 10 km fri
Aakervik, Espen Fet Skiklubb Menn senior 10 km fri
Amundsen, Harald Østberg Asker Skiklubb Menn senior 10 km fri
Andersen, Iver Tildheim Rustad Idrettslag Menn senior 10 km fri
Antonsen, Bastian Karlsen Lyn Ski Menn senior 10 km fri
Arnesen, Harald Astrup Heming, IL Menn senior 10 km fri
Asdøl, Håkon IL Jardar Menn senior 10 km fri
Augdal, Eirik Sverdrup Ringkollen Skiklubb Menn senior 10 km fri
Aune, Pål Trøan Steinkjer Skiklubb Menn senior 10 km fri
Berglund, Gustaf Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
Bergsland, Andreas Trøsken IL Menn senior 10 km fri
Berset, Kristoffer Strindheim IL Menn senior 10 km fri
Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Henning Skilag Menn senior 10 km fri
Bjørtomt, Johan Heni Olsen Gjerdrum IL Menn senior 10 km fri
Boreczek, Michal Piotr Kjelsås IL Menn senior 10 km fri
Botterud, Hermann Skram Bærums Skiklub Menn senior 10 km fri
Bru-Hemmingby, Aksel Heming, IL Menn senior 10 km fri
Brustad, Herman Gui Sportsklubb Menn senior 10 km fri
Bruun, Fredrik Strande Gui Sportsklubb Menn senior 10 km fri
Bruvoll, Ole Jørgen Lierne IL Menn senior 10 km fri
Brännmark, Viktor Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Fossum IF Menn senior 10 km fri
Buvarp, Martin Julian Byåsen IL Menn senior 10 km fri
Cenek, Jachym Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
Clugnet, James Matthieu Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
Davies, Joe Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
De Campo, Seve Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
Drivenes, Philip Nes Ski Menn senior 10 km fri
Dukstad, Daniel Voss IL Menn senior 10 km fri
Dybvand, Vegard Rustad Idrettslag Menn senior 10 km fri
Dønnestad, Henrik Gulset IF Menn senior 10 km fri
Eiterjord, Nikolai Solem Innstranda IL Menn senior 10 km fri
Ek, Jens Marcus Dyrberg Bærums Verk Hauger Idrettsforening Menn senior 10 km fri
Engeset, Kasper IL Jardar Menn senior 10 km fri
Engevik, Simen Lilleås Stord IL (Allianseidrettslag) Menn senior 10 km fri
Ensrud, Ole Haldor Strindheim IL Menn senior 10 km fri
Eriksen, Stein-Erik Heming, IL Menn senior 10 km fri
Evensen, Christian Stjern Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Menn senior 10 km fri
Falkanger, August Bertheussen Byåsen IL Menn senior 10 km fri
Fiskvik, Kristoffer Jullum IL Varden Meråker Menn senior 10 km fri
Flaaten, Johannes Lønnestad Seljord IL Menn senior 10 km fri
Flataker, Ole Morten Engesvold Hommelvik IL Menn senior 10 km fri
Flatla, Kasper Moen IL Jardar Menn senior 10 km fri
Fodstad, Fredrik Gerardo Lillehammer Skiklub Menn senior 10 km fri
Fosse, Erling Fagerbakke Voss IL Menn senior 10 km fri
Fridlund, Jonas Hammelow Lillehammer Skiklub Menn senior 10 km fri
Frost, Edvin Kristoffer Tromsø Skiklubb Langrenn Menn senior 10 km fri
Föttinger, Michael Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
Gautvik, Mikkel Waldeland Molde og Omegn IF Menn senior 10 km fri
Gifstad, Thomas Rustad Idrettslag Menn senior 10 km fri
Gledhill, Gabriel Winston Lillehammer Skiklub Menn senior 10 km fri
Gløersen, Herman Møller Bygdø IL Menn senior 10 km fri
Grønflaten, Sindre Fjellørnen IL Menn senior 10 km fri
Gundersen, Birk Møller Lyn Ski Menn senior 10 km fri
Gunnarsen, Benjamin Kjelsås IL Menn senior 10 km fri
Gunnulfsen, Mikael Ørn, IF Menn senior 10 km fri
Haga, Magne Åsen IL Menn senior 10 km fri
Hammerstad, Brage Buseth Haslum IL Menn senior 10 km fri
Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Tromsø Skiklubb Langrenn Menn senior 10 km fri
Harby, Jørgen Lillehammer Skiklub Menn senior 10 km fri
Haugan, Armann Saastad Lyn Ski Menn senior 10 km fri
Hellerud, Adrian Orellana Hokksund IL Menn senior 10 km fri
Herland, Kasper Andersson Hemsedal IL Menn senior 10 km fri
Hoel, Amund Åsen IL Menn senior 10 km fri
Holm, Benjamin Jarinn Haslum IL Menn senior 10 km fri
Holmboe, Nikolai Elde Bærums Verk Hauger Idrettsforening Menn senior 10 km fri
Holmboe, Aleksander Elde Bærums Verk Hauger Idrettsforening Menn senior 10 km fri
Holmstrøm, Brian Nymo Valnesfjord IL Menn senior 10 km fri
Holt, Filip Glittenberg Nes Ski Menn senior 10 km fri
Hope, Jon Rolf Skamo Hyen IL Menn senior 10 km fri
Horven, Preben Bossmo og Ytteren IL Menn senior 10 km fri
Hov, Eskil Kaupanger IL Menn senior 10 km fri
Hovde, Håvard MjøsSki Menn senior 10 km fri
Husdal, Henrik Bækkelagets SK Menn senior 10 km fri
Hægeland, Tor Olav Nesheim Rustad Idrettslag Menn senior 10 km fri
Håbrekke, Magnus Øyaas Byåsen IL Menn senior 10 km fri
Ingebrigtsen, Edvin Bratsberg IL Menn senior 10 km fri
Jenssen, Jan Thomas Hommelvik IL Menn senior 10 km fri
Jenssen, Matz William Njård Menn senior 10 km fri
Jespersen, Chris André Strindheim IL Menn senior 10 km fri
Johansen, Iver Wang Kjelsås IL Menn senior 10 km fri
Johansen, Vetle Leander Drammens Ballklubb Menn senior 10 km fri
Johansen, Sivert Leander Drammens Ballklubb Menn senior 10 km fri
Karlsen, Even Lillehammer Skiklub Menn senior 10 km fri
Karlsen, Jostein Lillehammer Skiklub Menn senior 10 km fri
Kasahara, Sho Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
Katla, Mikkel Jebens Haslum IL Menn senior 10 km fri
Kim, Jin-Hyeong Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
Kjelstad, Sander Eggen Støren Sportsklubb Menn senior 10 km fri
Kobayashi, Kosei Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
Korpela, Heikki Sakari Hamar Skiklubb Menn senior 10 km fri
Korsæth, Amund August Trøsken IL Menn senior 10 km fri
Kristiansen, Tony André Höfler IL Pioner Ski Menn senior 10 km fri
Krogh, Truls August Nordkyn, IL Menn senior 10 km fri
Krogh, Finn-Hågen Tverrelvdalen IL Menn senior 10 km fri
Krohn, Kevin Bjerkeli Molde og Omegn IF Menn senior 10 km fri
Kvale, Nils Henrik Østre Toten Skilag Menn senior 10 km fri
Kvisle, Erland Asker Skiklubb Menn senior 10 km fri
Kvåle, Gaute Røldal IL Menn senior 10 km fri
Larsen, Thomas Helland Fossum IF Menn senior 10 km fri
Lee, Jinbok Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
Leibundgut, Matthias NTNUI Menn senior 10 km fri
Lian, Magnus Harr Klæbu IL Menn senior 10 km fri
Lier, Emil Håkon Asker Skiklubb Menn senior 10 km fri
Lillebudal, Sander Leik, IL Menn senior 10 km fri
Luka, Eivind Gjerdrum IL Menn senior 10 km fri
Løfald, Erik Rindal IL Menn senior 10 km fri
Løken, Johannes Askim Idrettsforening Menn senior 10 km fri
Martens Meyer, Herman Åsen IL Menn senior 10 km fri
Mathisen, Erik Tromsø Skiklubb Langrenn Menn senior 10 km fri
Medhus, Bård Olav Steinsland Røldal IL Menn senior 10 km fri
Melling, Christian Hartz Konnerud IL Menn senior 10 km fri
Michelsen, Even Solem Byåsen IL Menn senior 10 km fri
Mikkelsplass, Kristen Bromma IL Menn senior 10 km fri
monchablon, Tristian Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
Moseby, Håvard Kjelsås IL Menn senior 10 km fri
Mostraum, Elias Osterøy IL Menn senior 10 km fri
Myhr, Petter Bygdø IL Menn senior 10 km fri
Myhre, Simen Heming, IL Menn senior 10 km fri
Myklemyr, Vegard Bromma IL Menn senior 10 km fri
Mysen, Eirik Oseberg Skilag Menn senior 10 km fri
Mørk, Martin Kirkeberg Drammens Ballklubb Menn senior 10 km fri
Nagaya, Keigo Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
Nicolaisen, Erik Senja Ski Menn senior 10 km fri
Nistad, Ivar Førde IL Menn senior 10 km fri
Olsen, Oskar Myrvang Runar, IL Menn senior 10 km fri
Opsal, Mats MjøsSki Menn senior 10 km fri
Pedersen, Bendik Håland Rustad Idrettslag Menn senior 10 km fri
Pedersen, Sondre Bjørkeng Nes Ski Menn senior 10 km fri
Perger, Magnus Haslum IL Menn senior 10 km fri
Ramse, Sondre Skomedal Otra IL Menn senior 10 km fri
Ree, Andreas Fjorden Støren Sportsklubb Menn senior 10 km fri
Reinemo, Per Ivar Sølie Hamar Skiklubb Menn senior 10 km fri
Renda, Andrej Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
Reppen, Martin Spillum IL Menn senior 10 km fri
Ringhus, Erik Brostigen Rein, Idrettslaget Menn senior 10 km fri
Rogstad, Frederik Arent Njård Menn senior 10 km fri
Rustad, Mats Høynes Konnerud IL Menn senior 10 km fri
Røthe, Sjur Voss IL Menn senior 10 km fri
Sandström, Björn Trillevallen SK Menn senior 10 km fri
Sandvik, Edvard Kjelsås IL Menn senior 10 km fri
Schjølberg, Jørgen Tynset IF Menn senior 10 km fri
Sedeniussen, Magnus Nikolai Lyn Ski Menn senior 10 km fri
Sendstad, Øystein Åsen IL Menn senior 10 km fri
Sendstad, Eirik Åsen IL Menn senior 10 km fri
Sivertsgård, Vegard Tydal IL Menn senior 10 km fri
Sjøli, Mattis Halmsås og Omegn Skilag Menn senior 10 km fri
Skaanes, Håkon Strindheim IL Menn senior 10 km fri
Skadal, Joakim Utleira IL Menn senior 10 km fri
Skinstad, Mårten Soleng Vind IL Menn senior 10 km fri
Skjeldal, Kristian Bulken IL Menn senior 10 km fri
Skjevdal, Lars Gunnar Tydal IL Menn senior 10 km fri
Skjold, Oskar Lockert Åsen IL Menn senior 10 km fri
Skogvold, Kristian Erling Gjerdrum IL Menn senior 10 km fri
Sletten, Erlend Lindland Oddersjaa SSK Menn senior 10 km fri
Slimon, James Lillehammer Skiklub Menn senior 10 km fri
Slind, Jørgen Selbu IL Menn senior 10 km fri
Spigseth, Ola Nes Ski Menn senior 10 km fri
Staavi, Bjørn-Martin Staurland Stavanger Skiklubb Menn senior 10 km fri
Stensby, Magnus Martinsen Lillehammer Skiklub Menn senior 10 km fri
Stigen, Jørgen Hamar Skiklubb Menn senior 10 km fri
Stock, Daniel Vadsø Skiklubb Menn senior 10 km fri
Strand, Vetle Svanes Stavanger Skiklubb Menn senior 10 km fri
Strandhaug, Fredrik Haugen Lillehammer Skiklub Menn senior 10 km fri
Støa, Erik Kjønnø Idrettslaget Ros Menn senior 10 km fri
SUZUKI, Takahiro JPN Menn senior 10 km fri
Sørensen, Lars Rustad Idrettslag Menn senior 10 km fri
Sørensen, Teodor Kruse Tromsø Skiklubb Langrenn Menn senior 10 km fri
Tandberg, Jostein Kjelsås IL Menn senior 10 km fri
Tefre, Gjøran Holstad Førde IL Menn senior 10 km fri
Teisbekk, Sander Idrettslaget Ros Menn senior 10 km fri
Thoresen, Jonas Dyrli Røa Allianseidrettslag Menn senior 10 km fri
Thorstensen, Magnus Strindheim IL Menn senior 10 km fri
Thorvik, David Kjelsås IL Menn senior 10 km fri
Tilesch, Denis Norges Skiforbund Menn senior 10 km fri
Tjelle, Johan Lyn Ski Menn senior 10 km fri
Tronsrud, Henrik Linner Nord-Odal idrettslag Menn senior 10 km fri
Turtveit, Vebjørn Voss IL Menn senior 10 km fri
Tyribakken, Bjørnar Stensrud Bromma IL Menn senior 10 km fri
Tønseth, Didrik Byåsen IL Menn senior 10 km fri
Valmestad, Truls Gjelleråsen IF Menn senior 10 km fri
Vestad, Karsten Andre Molde og Omegn IF Menn senior 10 km fri
Vik, Lars Young Fossum IF Menn senior 10 km fri
Vika, Jonas MjøsSki Menn senior 10 km fri
Vollset, Kristoffer By NTNUI Menn senior 10 km fri
Webjørnsen, Henrik Bøyum Rustad Idrettslag Menn senior 10 km fri
Wist, Henrik Valør Byaasen Skiklub Menn senior 10 km fri
Øhlschlägel, Albert Sunde Lillehammer Skiklub Menn senior 10 km fri

MENN SENIOR – 20 KM KLASSISK FELLESSTART

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aakervik, Espen Fet Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Aasbø, Jonas Surnadal IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Amundsen, Harald Østberg Asker Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Andersen, Iver Tildheim Rustad Idrettslag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Antonsen, Bastian Karlsen Lyn Ski Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Asdøl, Håkon IL Jardar Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Augdal, Eirik Sverdrup Ringkollen Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Aune, Pål Trøan Steinkjer Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Berg, Stian Hamar Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Bergsland, Andreas Trøsken IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Berset, Kristoffer Strindheim IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Henning Skilag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Bjørtomt, Johan Heni Olsen Gjerdrum IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Botterud, Hermann Skram Bærums Skiklub Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Breda, Mats Håkon Sande Sportsklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Brustad, Herman Gui Sportsklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Bruun, Fredrik Strande Gui Sportsklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Bruvoll, Ole Jørgen Lierne IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Brännmark, Viktor Norges Skiforbund Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Fossum IF Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Buvarp, Martin Julian Byåsen IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Cenek, Jachym Norges Skiforbund Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Davies, Joe Norges Skiforbund Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
De Campo, Seve Norges Skiforbund Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Drivenes, Philip Nes Ski Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Dukstad, Daniel Voss IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Dybvand, Vegard Rustad Idrettslag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Dønnestad, Henrik Gulset IF Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Eiterjord, Nikolai Solem Innstranda IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Ek, Jens Marcus Dyrberg Bærums Verk Hauger Idrettsforening Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Engeset, Kasper IL Jardar Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Engevik, Simen Lilleås Stord IL (Allianseidrettslag) Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Eriksen, Stein-Erik Heming, IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Evensen, Ansgar Vind IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Evensen, Christian Stjern Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Falkanger, August Bertheussen Byåsen IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Fiskvik, Kristoffer Jullum IL Varden Meråker Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Flaaten, Johannes Lønnestad Seljord IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Flataker, Ole Morten Engesvold Hommelvik IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Fodstad, Fredrik Gerardo Lillehammer Skiklub Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Fosse, Erling Fagerbakke Voss IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Fridlund, Jonas Hammelow Lillehammer Skiklub Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Frost, Edvin Kristoffer Tromsø Skiklubb Langrenn Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Föttinger, Michael Norges Skiforbund Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Gautvik, Mikkel Waldeland Molde og Omegn IF Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Gifstad, Thomas Rustad Idrettslag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Gledhill, Gabriel Winston Lillehammer Skiklub Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Gløersen, Herman Møller Bygdø IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Grønflaten, Sindre Fjellørnen IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Gundersen, Birk Møller Lyn Ski Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Gunnarsen, Benjamin Kjelsås IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Gunnulfsen, Mikael Ørn, IF Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Haga, Magne Åsen IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Hammerstad, Brage Buseth Haslum IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Tromsø Skiklubb Langrenn Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Harby, Jørgen Lillehammer Skiklub Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Haugan, Armann Saastad Lyn Ski Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Helgestad, Fredrik Hamar Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Hellerud, Adrian Orellana Hokksund IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Herland, Kasper Andersson Hemsedal IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Hoel, Amund Åsen IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Holm, Benjamin Jarinn Haslum IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Holmboe, Nikolai Elde Bærums Verk Hauger Idrettsforening Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Holmboe, Aleksander Elde Bærums Verk Hauger Idrettsforening Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Holmstrøm, Brian Nymo Valnesfjord IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Holt, Filip Glittenberg Nes Ski Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Hope, Jon Rolf Skamo Hyen IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Horven, Preben Bossmo og Ytteren IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Hov, Eskil Kaupanger IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Hovde, Håvard MjøsSki Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Husdal, Henrik Bækkelagets SK Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Hægeland, Tor Olav Nesheim Rustad Idrettslag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Ingebrigtsen, Edvin Bratsberg IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Jenssen, Jan Thomas Hommelvik IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Jenssen, Matz William Njård Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Johansen, Iver Wang Kjelsås IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Johansen, Vetle Leander Drammens Ballklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Johansen, Sivert Leander Drammens Ballklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Johaug Jr, Karstein Røa Allianseidrettslag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Johnsrud, Fredrik Bygdø IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Karlsen, Even Lillehammer Skiklub Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Karlsen, Jostein Lillehammer Skiklub Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Kasahara, Sho Norges Skiforbund Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Katla, Mikkel Jebens Haslum IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Kim, Jin-Hyeong Norges Skiforbund Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Kjelstad, Sander Eggen Støren Sportsklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Kobayashi, Kosei Norges Skiforbund Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Korpela, Heikki Sakari Hamar Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Korsæth, Amund August Trøsken IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Kristiansen, Tony André Höfler IL Pioner Ski Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Krohn, Kevin Bjerkeli Molde og Omegn IF Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Kvale, Nils Henrik Østre Toten Skilag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Kvisle, Erland Asker Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Kvåle, Gaute Røldal IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Larsen, Thomas Helland Fossum IF Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Laude, Camille Bernard Olivier Bygdø IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Lee, Jinbok Norges Skiforbund Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Leibundgut, Matthias NTNUI Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Lian, Magnus Harr Klæbu IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Lier, Emil Håkon Asker Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Lillebudal, Sander Leik, IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Luka, Eivind Gjerdrum IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Løfald, Erik Rindal IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Martens Meyer, Herman Åsen IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Mathisen, Erik Tromsø Skiklubb Langrenn Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Medhus, Bård Olav Steinsland Røldal IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Melling, Christian Hartz Konnerud IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Michelsen, Even Solem Byåsen IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Mikkelsplass, Kristen Bromma IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Moen, Vebjørn Tverlandet IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Moseby, Håvard Kjelsås IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Mostraum, Elias Osterøy IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Myhr, Petter Bygdø IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Myhre, Simen Heming, IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Myklemyr, Vegard Bromma IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Mysen, Eirik Oseberg Skilag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Mørk, Martin Kirkeberg Drammens Ballklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Nagaya, Keigo Norges Skiforbund Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Nicolaisen, Erik Senja Ski Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Nistad, Ivar Førde IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Novak, Max Norges Skiforbund Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Olsen, Oskar Myrvang Runar, IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Opsal, Mats MjøsSki Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Pedersen, Morten Eide Lillehammer Skiklub Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Pedersen, Bendik Håland Rustad Idrettslag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Pedersen, Sondre Bjørkeng Nes Ski Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Perger, Magnus Haslum IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Ramse, Sondre Skomedal Otra IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Ramstad, Simen Christopher Bratberg Vind IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Ree, Andreas Fjorden Støren Sportsklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Reinemo, Per Ivar Sølie Hamar Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Renda, Andrej Norges Skiforbund Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Reppen, Martin Spillum IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Riege, Amund Hopstock Rustad Idrettslag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Ringhus, Erik Brostigen Rein, Idrettslaget Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Rogstad, Frederik Arent Njård Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Rustad, Mats Høynes Konnerud IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Rysstad, Aron Åkre Valle IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Røthe, Sjur Voss IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Sandström, Björn Trillevallen SK Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Sandvik, Edvard Kjelsås IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Schjølberg, Jørgen Tynset IF Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Sedeniussen, Magnus Nikolai Lyn Ski Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Sendstad, Øystein Åsen IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Sendstad, Eirik Åsen IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Sivertsgård, Vegard Tydal IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Sjøli, Mattis Halmsås og Omegn Skilag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Skaanes, Håkon Strindheim IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Skadal, Joakim Utleira IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Skinstad, Mårten Soleng Vind IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Skjeldal, Kristian Bulken IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Skjevdal, Lars Gunnar Tydal IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Skjold, Oskar Lockert Åsen IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Skogvold, Kristian Erling Gjerdrum IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Sletten, Erlend Lindland Oddersjaa SSK Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Slind, Jørgen Selbu IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Solheim, Jan Marcus Nielsen Bygdø IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Spigseth, Ola Nes Ski Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Staavi, Bjørn-Martin Staurland Stavanger Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Stakston, Petter Søre Ål IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Stensby, Magnus Martinsen Lillehammer Skiklub Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Stigen, Jørgen Hamar Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Stock, Daniel Vadsø Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Strand, Vetle Svanes Stavanger Skiklubb Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Strandhaug, Fredrik Haugen Lillehammer Skiklub Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Støa, Erik Kjønnø Idrettslaget Ros Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
SUZUKI, Takahiro JPN Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Sørensen, Lars Rustad Idrettslag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Sørensen, Teodor Kruse Tromsø Skiklubb Langrenn Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Tandberg, Jostein Kjelsås IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Taugbøl, Håvard Solås Lillehammer Skiklub Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Tefre, Gjøran Holstad Førde IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Teisbekk, Sander Idrettslaget Ros Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Thoresen, Jonas Dyrli Røa Allianseidrettslag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Thorstensen, Magnus Strindheim IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Thorvik, David Kjelsås IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Thyli, Vetle Raufoss IL Langrenn Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Tilesch, Denis Norges Skiforbund Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Tjelle, Johan Lyn Ski Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Tronsrud, Henrik Linner Nord-Odal idrettslag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Turtveit, Vebjørn Voss IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Tyribakken, Bjørnar Stensrud Bromma IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Tønseth, Didrik Byåsen IL Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Vestad, Karsten Andre Molde og Omegn IF Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Vesterheim, Magnus Kvæfjord Idrettslag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Vik, Lars Young Fossum IF Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Vika, Jonas MjøsSki Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Vollset, Kristoffer By NTNUI Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Webjørnsen, Henrik Bøyum Rustad Idrettslag Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Wist, Henrik Valør Byaasen Skiklub Menn senior 20 km klassisk Fellesstart
Øhlschlägel, Albert Sunde Lillehammer Skiklub Menn senior 20 km klassisk Fellesstart

MENN SENIOR – SPRINT FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aadland, Petter Thorslund Lyn Ski Menn senior sprint fri
Aakervik, Espen Fet Skiklubb Menn senior sprint fri
Andersen, Iver Tildheim Rustad Idrettslag Menn senior sprint fri
Antonsen, Bastian Karlsen Lyn Ski Menn senior sprint fri
Arnesen, Harald Astrup Heming, IL Menn senior sprint fri
Asdøl, Håkon IL Jardar Menn senior sprint fri
Aune, Pål Trøan Steinkjer Skiklubb Menn senior sprint fri
Berglund, Gustaf Norges Skiforbund Menn senior sprint fri
Bergsland, Andreas Trøsken IL Menn senior sprint fri
Berset, Kristoffer Strindheim IL Menn senior sprint fri
Boreczek, Michal Piotr Kjelsås IL Menn senior sprint fri
Botterud, Hermann Skram Bærums Skiklub Menn senior sprint fri
Buvarp, Martin Julian Byåsen IL Menn senior sprint fri
Cenek, Jachym Norges Skiforbund Menn senior sprint fri
Clugnet, James Matthieu Norges Skiforbund Menn senior sprint fri
Davies, Joe Norges Skiforbund Menn senior sprint fri
Eiterjord, Nikolai Solem Innstranda IL Menn senior sprint fri
Ek, Jens Marcus Dyrberg Bærums Verk Hauger Idrettsforening Menn senior sprint fri
Engeset, Kasper IL Jardar Menn senior sprint fri
Engevik, Simen Lilleås Stord IL (Allianseidrettslag) Menn senior sprint fri
Ensrud, Ole Haldor Strindheim IL Menn senior sprint fri
Evensen, Ansgar Vind IL Menn senior sprint fri
Falkanger, August Bertheussen Byåsen IL Menn senior sprint fri
Fiskvik, Kristoffer Jullum IL Varden Meråker Menn senior sprint fri
Flaaten, Johannes Lønnestad Seljord IL Menn senior sprint fri
Fodstad, Fredrik Gerardo Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Fridlund, Jonas Hammelow Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Frost, Edvin Kristoffer Tromsø Skiklubb Langrenn Menn senior sprint fri
Föttinger, Michael Norges Skiforbund Menn senior sprint fri
Gautvik, Mikkel Waldeland Molde og Omegn IF Menn senior sprint fri
Gledhill, Gabriel Winston Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Gløersen, Herman Møller Bygdø IL Menn senior sprint fri
Gundersen, Birk Møller Lyn Ski Menn senior sprint fri
Gunnarsen, Benjamin Kjelsås IL Menn senior sprint fri
Hammerstad, Brage Buseth Haslum IL Menn senior sprint fri
Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Tromsø Skiklubb Langrenn Menn senior sprint fri
Haugan, Armann Saastad Lyn Ski Menn senior sprint fri
Hellerud, Adrian Orellana Hokksund IL Menn senior sprint fri
Herland, Kasper Andersson Hemsedal IL Menn senior sprint fri
Hoel, Amund Åsen IL Menn senior sprint fri
Holm, Benjamin Jarinn Haslum IL Menn senior sprint fri
Holmboe, Nikolai Elde Bærums Verk Hauger Idrettsforening Menn senior sprint fri
Holmboe, Aleksander Elde Bærums Verk Hauger Idrettsforening Menn senior sprint fri
Holmstrøm, Brian Nymo Valnesfjord IL Menn senior sprint fri
Holt, Filip Glittenberg Nes Ski Menn senior sprint fri
Horven, Preben Bossmo og Ytteren IL Menn senior sprint fri
Hov, Eskil Kaupanger IL Menn senior sprint fri
Hovde, Håvard MjøsSki Menn senior sprint fri
Hægeland, Tor Olav Nesheim Rustad Idrettslag Menn senior sprint fri
Håbrekke, Magnus Øyaas Byåsen IL Menn senior sprint fri
Ingebrigtsen, Edvin Bratsberg IL Menn senior sprint fri
Jenssen, Jan Thomas Hommelvik IL Menn senior sprint fri
Jenssen, Matz William Njård Menn senior sprint fri
Jonsson, Olof Norges Skiforbund Menn senior sprint fri
Kasahara, Sho Norges Skiforbund Menn senior sprint fri
Katla, Mikkel Jebens Haslum IL Menn senior sprint fri
Kim, Jin-Hyeong Norges Skiforbund Menn senior sprint fri
Kjelstad, Sander Eggen Støren Sportsklubb Menn senior sprint fri
Kobayashi, Kosei Norges Skiforbund Menn senior sprint fri
Korsæth, Amund August Trøsken IL Menn senior sprint fri
Kristiansen, Tony André Höfler IL Pioner Ski Menn senior sprint fri
Krogh, Finn-Hågen Tverrelvdalen IL Menn senior sprint fri
Krohn, Kevin Bjerkeli Molde og Omegn IF Menn senior sprint fri
Kvale, Nils Henrik Østre Toten Skilag Menn senior sprint fri
Larsen, Thomas Helland Fossum IF Menn senior sprint fri
Laude, Camille Bernard Olivier Bygdø IL Menn senior sprint fri
Lee, Jinbok Norges Skiforbund Menn senior sprint fri
Lian, Magnus Harr Klæbu IL Menn senior sprint fri
Lillebudal, Sander Leik, IL Menn senior sprint fri
Løfald, Erik Rindal IL Menn senior sprint fri
Martens Meyer, Herman Åsen IL Menn senior sprint fri
Mathisen, Erik Tromsø Skiklubb Langrenn Menn senior sprint fri
Melling, Christian Hartz Konnerud IL Menn senior sprint fri
Mostraum, Elias Osterøy IL Menn senior sprint fri
Myhre, Simen Heming, IL Menn senior sprint fri
Nagaya, Keigo Norges Skiforbund Menn senior sprint fri
Nicolaisen, Erik Senja Ski Menn senior sprint fri
Nistad, Ivar Førde IL Menn senior sprint fri
Olsen, Oskar Myrvang Runar, IL Menn senior sprint fri
Opsal, Mats MjøsSki Menn senior sprint fri
Ottesen, Emil Gausdal Skilag Menn senior sprint fri
Pedersen, Sondre Bjørkeng Nes Ski Menn senior sprint fri
Perger, Magnus Haslum IL Menn senior sprint fri
Ramse, Sondre Skomedal Otra IL Menn senior sprint fri
Ramstad, Simen Christopher Bratberg Vind IL Menn senior sprint fri
Renda, Andrej Norges Skiforbund Menn senior sprint fri
Ringhus, Erik Brostigen Rein, Idrettslaget Menn senior sprint fri
Rogstad, Frederik Arent Njård Menn senior sprint fri
Rustad, Mats Høynes Konnerud IL Menn senior sprint fri
Rysstad, Aron Åkre Valle IL Menn senior sprint fri
Sandvik, Edvard Kjelsås IL Menn senior sprint fri
Schjølberg, Jørgen Tynset IF Menn senior sprint fri
Sedeniussen, Magnus Nikolai Lyn Ski Menn senior sprint fri
Skaanes, Håkon Strindheim IL Menn senior sprint fri
Skadal, Joakim Utleira IL Menn senior sprint fri
Skinstad, Mårten Soleng Vind IL Menn senior sprint fri
Skjeldal, Kristian Bulken IL Menn senior sprint fri
Skjold, Oskar Lockert Åsen IL Menn senior sprint fri
Sletten, Erlend Lindland Oddersjaa SSK Menn senior sprint fri
Slind, Jørgen Selbu IL Menn senior sprint fri
Solheim, Jan Marcus Nielsen Bygdø IL Menn senior sprint fri
Spigseth, Ola Nes Ski Menn senior sprint fri
Stensby, Magnus Martinsen Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Stock, Daniel Vadsø Skiklubb Menn senior sprint fri
Strand, Vetle Svanes Stavanger Skiklubb Menn senior sprint fri
SUZUKI, Takahiro JPN Menn senior sprint fri
Sørensen, Teodor Kruse Tromsø Skiklubb Langrenn Menn senior sprint fri
Tefre, Gjøran Holstad Førde IL Menn senior sprint fri
Teisbekk, Sander Idrettslaget Ros Menn senior sprint fri
Thoresen, Jonas Dyrli Røa Allianseidrettslag Menn senior sprint fri
Thorvik, David Kjelsås IL Menn senior sprint fri
Tilesch, Denis Norges Skiforbund Menn senior sprint fri
Tyribakken, Bjørnar Stensrud Bromma IL Menn senior sprint fri
Vestad, Karsten Andre Molde og Omegn IF Menn senior sprint fri
Vik, Lars Young Fossum IF Menn senior sprint fri
Vollset, Kristoffer By NTNUI Menn senior sprint fri
Wist, Henrik Valør Byaasen Skiklub Menn senior sprint fri
Øhlschlägel, Albert Sunde Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri

Påmeldinger til Norgescup

Alle resultater