Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater 10 km fri teknikk kvinner Norgescup Gålå 2022

Lignende saker

Resultater 10 km fri teknikk kvinner norgescup Gålå lørdag 26. november 2022.

Publisert 26. november 2022 i Langrenn

10 km fri teknikk kvinner Norgescup Gålå 2022

Live resultater

(Backup: Livetiming hos EQ-timing)

Resultater 10 km fri teknikk menn

Offisielle resultater:

Se hele rennet i opptak

Liste på PDF

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 261 SLIND Astrid Oeyre 1988 NOR 24:49.9 0.00 30.97
2 250 JANATOVA Katerina 1997 CZE 24:55.6 +5.7 34.03
3 266 SMEDAAS Magni 1995 NOR 24:58.5 +8.6 35.59
4 252 BERGANE Margrethe 2001 NOR 25:01.8 +11.9 37.36
5 248 DRIVENES Julie Bjervig 1999 NOR 25:04.1 +14.2 38.59
6 263 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR 25:10.9 +21.0 42.25
7 260 WANGENSTEEN Maren 1991 NOR 25:22.2 +32.3 48.31
8 253 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR 25:23.4 +33.5 48.96
9 247 JORDHEIM Guro 1996 NOR 25:27.0 +37.1 50.89
10 268 FOSNAES Kristin Austgulen 2000 NOR 25:29.4 +39.5 52.18
11 240 HUSTAD Sofie Nordsveen 1996 NOR 25:32.8 +42.9 54.01
12 251 HARVIKEN Johanne Hauge 1997 NOR 25:33.1 +43.2 54.17
13 259 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR 25:43.2 +53.3 59.59
14 256 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR 26:00.1 +1:10.2 68.66
15 267 HEGGEN Anna 2002 NOR 26:00.4 +1:10.5 68.82
16 246 MIKKELSPLASS Marte 2002 NOR 26:01.1 +1:11.2 69.20
17 257 SANNESS Nora 2000 NOR 26:02.2 +1:12.3 69.79
18 255 BERG Julie Victoria 1997 NOR 26:02.7 +1:12.8 70.06
19 258 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR 26:12.2 +1:22.3 75.16
20 238 SVINGHEIM Mari Landro 2001 NOR 26:19.7 +1:29.8 79.19
21 223 ROENNING Mathilde 1995 NOR 26:19.8 +1:29.9 79.24
22 229 ROFSTAD Hanne Wilberg 2000 NOR 26:21.1 +1:31.2 79.94
23 245 KAASIKU Kaidy 2001 EST 26:24.9 +1:35.0 81.98
24 264 KAASIKU Keidy 2001 EST 26:25.4 +1:35.5 82.25
25 235 FISCHER Lea 1998 SUI 26:30.6 +1:40.7 85.04
26 233 ANDERSEN Nora 2001 NOR 26:33.6 +1:43.7 86.65
27 244 MOERK Emma Kirkeberg 2002 NOR 26:37.4 +1:47.5 88.69
28 226 DYRHOVD Margrete Roessum 1993 NOR 26:40.2 +1:50.3 90.20
29 239 MEIER Alina 1996 SUI 26:42.3 +1:52.4 91.32
30 234 EINMO Alise 1998 NOR 26:43.9 +1:54.0 92.18
31 228 ULVANG Runa 2001 NOR 26:48.9 +1:59.0 94.87
32 262 BAKKEMO Hedda 2001 NOR 26:51.4 +2:01.5 96.21
33 243 GROETTING Karoline 2001 NOR 26:57.1 +2:07.2 99.27
34 209 CRIDLAND Phoebe 2001 AUS 27:04.8 +2:14.9 103.40
35 219 AABREKK Ingrid Bergene 2002 NOR 27:08.8 +2:18.9 105.55
36 249 BAKKEMO Tuva 1999 NOR 27:09.0 +2:19.1 105.66
37 201 SAGLAND Maren Smulan 2000 NOR 27:13.9 +2:24.0 108.29
38 220 LARSSON Moa 1992 SWE 27:17.1 +2:27.2 110.01
39 241 ROETVEI Nora 2000 NOR 27:23.4 +2:33.5 113.39
40 232 SUNDGAARD Sigrid Joeranli 2002 NOR 27:24.4 +2:34.5 113.93
41 221 FOSSUM-BJOERGE Mathilde 2002 NOR 27:24.9 +2:35.0 114.20
42 231 RAMSTAD Ida 2001 NOR 27:25.0 +2:35.1 114.25
43 254 ARNESEN Synne 1998 NOR 27:26.2 +2:36.3 114.90
44 236 SNORTHEIMSMOEN Thea 2001 NOR 27:26.7 +2:36.8 115.16
45 208 MOGSTAD Ragnhild 1999 NOR 27:37.3 +2:47.4 120.86
46 211 ANDERSEN Hanna Eckhardt 2002 NOR 27:39.9 +2:50.0 122.25
47 198 UPPSTAD Elin 1999 NOR 27:50.3 +3:00.4 127.84
48 206 ANTONSEN Elise 2002 NOR 27:51.2 +3:01.3 128.32
49 230 GULBRANDSEN Ingrid 2000 NOR 27:51.3 +3:01.4 128.37
50 224 SEIERSTAD Dorthe Ballangrud 1999 NOR 27:57.8 +3:07.9 131.86
51 237 SOERUM Thea 2000 NOR 27:59.4 +3:09.5 132.72
52 213 AAREKOL Ragnhild 2001 NOR 28:08.4 +3:18.5 137.55
53 242 KOBAYASHI Moeko 2000 JPN 28:17.9 +3:28.0 142.66
54 225 NORDSETH Karen Amalie 2000 NOR 28:26.6 +3:36.7 147.33
55 227 SVENDSBY Martine 2001 NOR 28:29.6 +3:39.7 148.94
56 197 MIDTSKOGEN Maiken Min 1998 NOR 28:30.3 +3:40.4 149.31
57 207 HOLSTROEM Ellisif Luytkis 2002 NOR 28:38.6 +3:48.7 153.77
58 216 SEIERSTAD Janne Ballangrud 2002 NOR 28:41.2 +3:51.3 155.17
59 218 HERAMB Liv Tone 2000 NOR 29:06.7 +4:16.8 168.86
60 215 HILLESTAD Stina 2002 NOR 29:15.9 +4:26.0 173.80
61 203 LYNGNES Susann Fedreheim 2000 NOR 29:22.6 +4:32.7 177.40
62 214 FLUGSTAD Andrine Fuglerud 2002 NOR 29:25.5 +4:35.6 178.95
63 217 DERVO Agnes Therese 2002 NOR 29:34.8 +4:44.9 183.95
64 196 MEINICKE Julie 2002 NOR 29:48.6 +4:58.7 191.36
65 202 JE Sangmi 1999 KOR 29:59.2 +5:09.3 197.05
66 199 SVENDSEN Andrea Eie 2002 NOR 30:01.5 +5:11.6 198.28
67 195 HANSEN Mariell Stavnes 2002 NOR 30:18.9 +5:29.0 207.63
68 212 AABERG Maren Navarrete 2001 NOR 30:24.6 +5:34.7 210.69
69 204 AAS Julie Sofie Franksdatter 2001 NOR 30:32.5 +5:42.6 214.93
70 200 SVEEN Carina 2001 NOR 30:45.1 +5:55.2 221.69
71 210 MOON So-Youn 2000 KOR 31:55.0 +7:05.1 259.23
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
205 SORTAASLOEKKEN Tyra 2002 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
222 HOLE Kristine Hjellbakk 2002 NOR
265 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR

Program for hele helgen

Startlister alle dager

Resultater alle konkurranser NC Gålå

Arrangementets hjemmesider hos Skiforbundet

Alle resultater