Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater 10 km fri teknikk menn Lillehammer 2022

Lignende saker

Resultater 10 km fri teknikk menn Lillehammer fredag 2. desember 2022.

Publisert 2. desember 2022 i Langrenn

10 km fri teknikk menn Lillehammer 2022

2. desember 2022

Live resultater

Offisielle resultater:

Liste med mellomtider

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 32 ANDERSEN Iver Tildheim 2000 NOR 21:12.6 0.00 0.00
2 38 TOENSETH Didrik 1991 NOR 21:15.4 +2.8 1.76
3 48 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 21:21.7 +9.1 5.72
4 50 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 21:25.1 +12.5 7.86
5 37 MOSEBY Haavard 1999 NOR 21:29.0 +16.4 10.31
6 52 GOLBERG Paal 1990 NOR 21:32.8 +20.2 12.70
7 42 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 21:32.9 +20.3 12.76
8 46 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR 21:36.1 +23.5 14.77
9 40 ROETHE Sjur 1988 NOR 21:37.3 +24.7 15.53
10 39 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 21:39.3 +26.7 16.78
11 44 POROMAA William 2000 SWE 21:39.9 +27.3 17.16
12 33 IVERSEN Emil 1991 NOR 21:42.6 +30.0 18.86
13 31 LAPALUS Hugo 1998 FRA 21:44.6 +32.0 20.12
14 62 NOVAK Michal 1996 CZE 21:45.0 +32.4 20.37
15 81 DOENNESTAD Henrik 1996 NOR 21:47.8 +35.2 22.13
16 58 MOCH Friedrich 2000 GER 21:57.5 +44.9 28.23
17 25 BABA Naoto 1996 JPN 21:57.8 +45.2 28.41
18 2 BURY Dominik 1996 POL 21:58.2 +45.6 28.67
19 17 SANDVIK Edvard 2001 NOR 21:58.5 +45.9 28.85
20 35 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 22:00.1 +47.5 29.86
21 66 LEPISTO Lauri 1996 FIN 22:00.4 +47.8 30.05
22 60 BOEGL Lucas 1990 GER 22:01.4 +48.8 30.68
23 9 LAPIERRE Jules 1996 FRA 22:02.0 +49.4 31.05
24 26 HYVARINEN Perttu 1991 FIN 22:02.7 +50.1 31.49
25 56 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 22:02.8 +50.2 31.56
26 18 LINDHOLM Remi 1998 FIN 22:04.2 +51.6 32.44
26 20 KETTERSON Zak 1997 USA 22:04.2 +51.6 32.44
28 64 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 22:04.8 +52.2 32.81
29 7 VUORELA Markus 1996 FIN 22:05.0 +52.4 32.94
30 24 BURMAN Jens 1994 SWE 22:07.2 +54.6 34.32
31 13 PRALONG Candide 1990 SUI 22:07.7 +55.1 34.64
32 19 SCHUMACHER Gus 2000 USA 22:08.5 +55.9 35.14
33 15 FURGER Roman 1990 SUI 22:08.7 +56.1 35.27
34 5 RUUSKANEN Arsi 1999 FIN 22:09.3 +56.7 35.64
35 10 BRUGGER Janosch 1997 GER 22:10.2 +57.6 36.21
36 23 LEVEILLE Olivier 2001 CAN 22:10.8 +58.2 36.59
37 30 SCHELY Theo 1999 FRA 22:11.1 +58.5 36.78
38 71 MAKI Joni 1995 FIN 22:12.1 +59.5 37.40
39 36 PARISSE Clement 1993 FRA 22:15.6 +1:03.0 39.60
40 34 PATTERSON Scott 1992 USA 22:15.9 +1:03.3 39.79
41 29 ROSJOE Eric 1998 SWE 22:16.2 +1:03.6 39.98
42 21 ANDERSSON Simon 1991 SWE 22:17.4 +1:04.8 40.74
43 51 DAVIES Joe 2001 GBR 22:18.9 +1:06.3 41.68
44 12 YAMASHITA Haruki 1999 JPN 22:22.6 +1:10.0 44.00
45 11 WONDERS Hunter 1998 USA 22:22.7 +1:10.1 44.07
46 28 CYR Antoine 1998 CAN 22:23.5 +1:10.9 44.57
47 6 CHAUTEMPS Arnaud 1997 FRA 22:24.1 +1:11.5 44.95
48 68 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 22:26.5 +1:13.9 46.46
49 1 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 22:26.8 +1:14.2 46.64
50 16 VERMEULEN Mika 1999 AUT 22:29.8 +1:17.2 48.53
51 59 RITCHIE Graham 1998 CAN 22:30.2 +1:17.6 48.78
52 61 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 22:30.7 +1:18.1 49.10
53 14 KUCHLER Albert 1998 GER 22:36.3 +1:23.7 52.62
54 4 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ 22:41.0 +1:28.4 55.57
55 80 JAY Renaud 1991 FRA 22:42.9 +1:30.3 56.77
56 63 OGDEN Ben 2000 USA 22:44.1 +1:31.5 57.52
57 70 KLEE Beda 1996 SUI 22:46.8 +1:34.2 59.22
58 55 LICEF Miha 1997 SLO 22:46.9 +1:34.3 59.28
59 65 ALEV Alvar Johannes 1993 EST 22:48.1 +1:35.5 60.03
60 22 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 22:49.3 +1:36.7 60.79
61 69 VENTURA Paolo 1996 ITA 22:49.5 +1:36.9 60.91
62 49 GRAZ Davide 2000 ITA 22:52.7 +1:40.1 62.93
63 47 BURY Kamil 1995 POL 22:56.4 +1:43.8 65.25
64 77 MOSER Benjamin 1997 AUT 22:57.6 +1:45.0 66.01
65 27 JOHANSSON Leo 1999 SWE 23:03.6 +1:51.0 69.78
66 67 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 23:04.9 +1:52.3 70.60
67 3 ROJO Imanol 1990 ESP 23:12.5 +1:59.9 75.37
68 53 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ 23:14.2 +2:01.6 76.44
69 76 FOETTINGER Michael 1997 AUT 23:15.9 +2:03.3 77.51
70 72 SIMENC Miha 1995 SLO 23:31.2 +2:18.6 87.13
71 8 BASHMAKOV Nail 1995 KAZ 23:36.4 +2:23.8 90.40
72 78 DE CAMPO Seve 1998 AUS 23:43.8 +2:31.2 95.05
73 75 VIK Lars Young 2001 AUS 23:45.6 +2:33.0 96.18
74 41 MIKAYELYAN Mikayel 1999 ARM 23:49.6 +2:37.0 98.70
75 74 BRYJA Sebastian 2002 POL 23:52.9 +2:40.3 100.77
76 73 BUGARA Robert 2002 POL 23:57.3 +2:44.7 103.54
77 57 JEONG Jongwon 1992 KOR 24:38.3 +3:25.7 129.31
78 43 BYUN Ji-Yeong 1998 KOR 25:04.9 +3:52.3 146.03
79 45 LEE Jinbok 2002 KOR 25:18.5 +4:05.9 154.58
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
54 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
79 FODSTAD Fredrik 2001 COL

Alle resultater WC Lillehammer

Alle startlister Lillehammer

Arrangementets hjemmesider

Terminlister langrenn

Alle resultater