Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater 10 km klassisk menn Beitosprinten 2022

Lignende saker

Resultater 10 km klassisk menn Beitosprinten lørdag 19. november 2022.

Publisert 19. november 2022 i Langrenn

Resultater 10 km klassisk menn Beitosprinten 2022

Oppsummering:

Live resultater

Resultater 10 km klassisk kvinner

Offisielle resultater

Liste med alle mellomtider (PDF)

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 161 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 24:46.0 0.00 20.00
2 154 IVERSEN Emil 1991 NOR 24:51.9 +5.9 23.18
3 160 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 25:03.9 +17.9 29.64
4 155 MOSEBY Haavard 1999 NOR 25:04.3 +18.3 29.85
5 158 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 25:09.4 +23.4 32.60
6 149 TURTVEIT Vebjoern 1994 NOR 25:11.4 +25.4 33.67
7 137 STOCK Daniel 1992 NOR 25:12.9 +26.9 34.48
8 144 DOENNESTAD Henrik 1996 NOR 25:15.4 +29.4 35.83
9 162 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 25:22.7 +36.7 39.76
10 90 LARSEN Thomas Helland 1998 NOR 25:26.2 +40.2 41.64
11 145 GUNNULFSEN Mikael 1993 NOR 25:28.7 +42.7 42.99
12 159 TOENSETH Didrik 1991 NOR 25:29.3 +43.3 43.31
13 135 MOERK Martin Kirkeberg 2001 NOR 25:33.3 +47.3 45.46
14 119 THORVIK David 2000 NOR 25:35.7 +49.7 46.76
15 136 SANDVIK Edvard 2001 NOR 25:36.8 +50.8 47.35
16 126 VIKA Jonas 2001 NOR 25:39.4 +53.4 48.75
17 148 KORSAETH Amund 2000 NOR 25:40.0 +54.0 49.07
18 152 ANDERSEN Iver Tildheim 2000 NOR 25:40.2 +54.2 49.18
19 156 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 25:40.7 +54.7 49.45
20 140 TJELLE Johan 1994 NOR 25:41.1 +55.1 49.66
21 131 BUCHER-JOHANNESSEN Thomas 1997 NOR 25:42.2 +56.2 50.26
22 132 HJELMESET Lars Agnar 2001 NOR 25:43.2 +57.2 50.79
23 54 FOSSE Erling Fagerbakke 1997 NOR 25:45.8 +59.8 52.19
24 121 BUVARP Martin Julian 1998 NOR 25:46.6 +1:00.6 52.62
25 120 MICHELSEN Even Solem 2000 NOR 25:48.4 +1:02.4 53.59
26 139 HOEL Johan 1994 NOR 25:54.3 +1:08.3 56.77
27 147 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR 25:56.4 +1:10.4 57.90
28 151 REE Andreas Fjorden 2000 NOR 25:59.5 +1:13.5 59.57
29 133 GJERDALEN Tord Asle 1983 NOR 26:00.3 +1:14.3 60.00
30 129 JOHAUG JR. Karstein 1992 NOR 26:01.9 +1:15.9 60.86
31 125 AAKERVIK Espen 2001 NOR 26:02.8 +1:16.8 61.35
32 71 SCHJOELBERG Joergen 2002 NOR 26:08.2 +1:22.2 64.25
33 91 SPIGSETH Ola 2002 NOR 26:11.2 +1:25.2 65.87
34 143 MYSEN Eirik 1993 NOR 26:12.1 +1:26.1 66.35
35 115 HAEGELAND Tor Olav Nesheim 1998 NOR 26:12.5 +1:26.5 66.57
36 109 JOHANSEN Iver Wang 2000 NOR 26:13.2 +1:27.2 66.94
37 146 BRUVOLL Ole Joergen 1995 NOR 26:13.4 +1:27.4 67.05
38 124 PEDERSEN Morten Eide 1987 NOR 26:14.0 +1:28.0 67.38
39 83 MYHR Petter 2000 NOR 26:14.9 +1:28.9 67.86
40 93 JESPERSEN Chris Andre 1983 NOR 26:15.7 +1:29.7 68.29
41 142 KVAALE Gaute 1995 NOR 26:16.4 +1:30.4 68.67
42 16 SOLHEIM Jan Marcus Nielsen 2000 NOR 26:17.6 +1:31.6 69.31
43 117 RIEGE Amund 2000 NOR 26:17.9 +1:31.9 69.48
44 82 SIMENC Miha 1995 SLO 26:18.9 +1:32.9 70.01
45 110 JENSSEN Matz William 2001 NOR 26:19.2 +1:33.2 70.17
45 134 YAMASHITA Haruki 1999 JPN 26:19.2 +1:33.2 70.17
47 128 HOPE Jon Rolf Skamo 1998 NOR 26:23.4 +1:37.4 72.44
48 116 LICEF Miha 1997 SLO 26:25.4 +1:39.4 73.51
49 67 LAUDE Camille 1998 FRA 26:25.6 +1:39.6 73.62
50 127 STAKSTON Petter 1997 NOR 26:29.1 +1:43.1 75.50
51 108 JOHNSRUD Fredrik 2000 NOR 26:29.4 +1:43.4 75.67
52 66 SOERENSEN Lars 1998 NOR 26:32.1 +1:46.1 77.12
53 150 HAGA Magne 1994 NOR 26:32.6 +1:46.6 77.39
54 68 THELE Joar Andreas 1993 NOR 26:32.9 +1:46.9 77.55
55 113 AUNE Paal Troean 1992 NOR 26:33.5 +1:47.5 77.87
56 122 VESTAD Karsten Andre 2001 NOR 26:34.6 +1:48.6 78.47
57 130 GROENFLATEN Sindre 1995 NOR 26:35.6 +1:49.6 79.00
58 114 LIAN Magnus Harr 2000 NOR 26:35.8 +1:49.8 79.11
59 5 RYSSTAD Aron Aakre 1999 NOR 26:38.0 +1:52.0 80.30
59 86 HELGESTAD Fredrik 1997 NOR 26:38.0 +1:52.0 80.30
61 53 AASBOE Jonas 1997 NOR 26:38.3 +1:52.3 80.46
61 153 RAMSE Sondre 1998 NOR 26:38.3 +1:52.3 80.46
63 101 SEDENIUSSEN Magnus Nikolai 2001 NOR 26:39.3 +1:53.3 81.00
64 22 ANTONSEN Bastian Karlsen 2001 NOR 26:39.5 +1:53.5 81.10
65 96 RAMSTAD Simen Bratberg 1996 NOR 26:39.8 +1:53.8 81.27
66 103 JOHANSEN Sivert Leander 1999 NOR 26:40.5 +1:54.5 81.64
67 92 BERGSLAND Andreas 2001 NOR 26:41.6 +1:55.6 82.23
68 105 INGEBRIGTSEN Edvin 2001 NOR 26:42.8 +1:56.8 82.88
69 78 MIKKELSPLASS Kristen 1999 NOR 26:45.4 +1:59.4 84.28
70 87 SLETTEN Erlend Lindland 2000 NOR 26:46.0 +2:00.0 84.60
71 74 ARNESEN Harald Astrup 1995 NOR 26:48.0 +2:02.0 85.68
72 100 HERLAND Kasper 2001 NOR 26:50.6 +2:04.6 87.08
73 73 BERG Stian 1994 NOR 26:52.8 +2:06.8 88.26
74 33 SKJELDAL Kristian 1998 NOR 26:55.4 +2:09.4 89.66
75 88 PERGER Magnus 2001 NOR 26:56.2 +2:10.2 90.09
76 44 SKINSTAD Maarten Soleng 1997 NOR 26:59.3 +2:13.3 91.76
77 107 THORSTENSEN Magnus 2002 NOR 27:02.4 +2:16.4 93.43
78 138 KETTERSON Zak 1997 USA 27:03.7 +2:17.7 94.13
79 39 CRV Vili 1999 SLO 27:05.6 +2:19.6 95.15
80 18 OPSAL Mats 2001 NOR 27:06.0 +2:20.0 95.37
81 95 OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde 1999 NOR 27:06.9 +2:20.9 95.85
82 9 ROLKE Hans Petter 1998 NOR 27:10.0 +2:24.0 97.52
83 106 BJOERTOMT Johan 1999 NOR 27:12.4 +2:26.4 98.82
84 97 MELLING Christian Hartz 2001 NOR 27:13.4 +2:27.4 99.35
85 102 GLOEERSEN Herman 1999 NOR 27:15.4 +2:29.4 100.43
86 65 PEDERSEN Bendik Haaland 2001 NOR 27:15.6 +2:29.6 100.54
87 80 MYKLEMYR Vegard 1998 NOR 27:16.3 +2:30.3 100.92
88 89 KASAHARA Sho 2002 JPN 27:17.6 +2:31.6 101.62
89 38 GUNDERSEN Birk Moeller 2001 NOR 27:18.7 +2:32.7 102.21
90 64 SENDSTAD Eirik 2001 NOR 27:19.7 +2:33.7 102.75
91 104 DUKSTAD Daniel 2002 NOR 27:20.0 +2:34.0 102.91
92 84 BRUSTAD Herman 2001 NOR 27:23.0 +2:37.0 104.52
93 72 GIFSTAD Thomas 1992 NOR 27:23.3 +2:37.3 104.68
94 111 HOVDE Haavard 1999 NOR 27:24.5 +2:38.5 105.33
95 63 EK Jens Marcus Dyrberg 2001 NOR 27:25.0 +2:39.0 105.60
96 37 LUKA Eivind 2001 NOR 27:25.8 +2:39.8 106.03
97 41 FODSTAD Fredrik 2001 COL 27:28.3 +2:42.3 107.38
98 76 FRIDLUND Jonas Hammelow 2000 NOR 27:30.1 +2:44.1 108.34
99 69 VOLLSET Kristoffer By 1996 NOR 27:34.5 +2:48.5 110.71
100 47 LOEFALD Erik 2002 NOR 27:34.6 +2:48.6 110.77
101 123 WIIG Sivert 1997 NOR 27:37.1 +2:51.1 112.11
102 52 ROGSTAD Frederik Arent 2001 NOR 27:39.6 +2:53.6 113.46
103 77 FISKVIK Kristoffer Jullum 2001 NOR 27:40.4 +2:54.4 113.89
104 15 STRANDHAUG Fredrik 2002 NOR 27:40.6 +2:54.6 114.00
105 98 SJOELI Mattis 1994 NOR 27:41.7 +2:55.7 114.59
106 112 DAVIES Joe 2001 GBR 27:46.8 +3:00.8 117.34
107 60 TANDBERG Jostein 1998 NOR 27:47.0 +3:01.0 117.44
108 51 GLITTENBERG HOLT Filip 2000 NOR 27:47.1 +3:01.1 117.50
109 29 KJELSTAD Sander 2001 NOR 27:48.9 +3:02.9 118.47
110 85 ROLID Mathias Aas 1996 NOR 27:49.1 +3:03.1 118.57
111 14 BREDA Mats Haakon 1989 NOR 27:49.9 +3:03.9 119.00
112 45 HAUGAN Armann Saastad 2002 NOR 27:55.5 +3:09.5 122.02
113 75 GUNNARSEN Benjamin 2001 NOR 27:56.8 +3:10.8 122.72
114 35 MOSTRAUM Elias 2001 NOR 28:01.6 +3:15.6 125.30
115 94 VESTERAAS Marius Viken 1999 NOR 28:02.7 +3:16.7 125.90
116 13 SKADAL Joakim 2001 NOR 28:04.4 +3:18.4 126.81
117 46 SKJOLD Oskar Lockert 2002 NOR 28:04.9 +3:18.9 127.08
118 79 SENDSTAD Oeystein 2001 NOR 28:08.3 +3:22.3 128.91
119 56 HOV Eskil 2000 NOR 28:14.6 +3:28.6 132.30
120 43 KATLA Mikkel Jebens 2002 NOR 28:15.6 +3:29.6 132.84
121 12 KARLSEN Jostein 2001 NOR 28:15.7 +3:29.7 132.89
122 30 AAS-JAKOBSEN Andreas 2000 NOR 28:20.4 +3:34.4 135.42
123 28 KARLSEN Even 2001 NOR 28:22.6 +3:36.6 136.61
124 34 PEDERSEN Sondre B. 2000 NOR 28:23.3 +3:37.3 136.99
125 57 MESTVEDTHAGEN Sevat 1998 NOR 28:23.6 +3:37.6 137.15
126 62 SKOGVOLD Kristian E 1999 NOR 28:24.3 +3:38.3 137.52
127 27 OLSEN Oskar Myrvang 2002 NOR 28:34.2 +3:48.2 142.85
128 81 THORESEN Jonas Dyrli 2001 NOR 28:34.5 +3:48.5 143.01
129 24 NISTAD Ivar 2002 NOR 28:39.8 +3:53.8 145.87
130 32 KVALE Nils Henrik 2001 NOR 28:42.7 +3:56.7 147.43
131 20 BRUUN Fredrik Strande 2002 NOR 28:47.2 +4:01.2 149.85
132 59 BORECZEK Michal 2000 POL 28:49.3 +4:03.3 150.98
133 55 REPPEN Martin 2001 NOR 28:58.6 +4:12.6 155.99
134 58 HAMMERSTAD Brage Buseth 2002 NOR 29:00.2 +4:14.2 156.85
135 26 HELLERUD Adrian Orellana 2000 NOR 29:00.9 +4:14.9 157.23
136 40 BJOERNSTAD Sondre A. 1999 NOR 29:01.4 +4:15.4 157.50
137 19 DRIVENES Philip 2000 NOR 29:09.6 +4:23.6 161.91
138 4 AADLAND Petter Thorslund 2001 NOR 29:11.5 +4:25.5 162.93
139 17 STAAVI Bjoern-Martin 2000 NOR 29:14.7 +4:28.7 164.66
140 11 BOTTERUD Hermann Skram 1999 NOR 29:22.8 +4:36.8 169.02
141 25 DYBVAND Vegard 2002 NOR 29:52.6 +5:06.6 185.06
142 31 LEIBUNDGUT Matthias 1996 SUI 29:52.8 +5:06.8 185.17
143 50 ENDRESTAD Sebastian 1998 CHI 30:37.9 +5:51.9 209.45
144 8 BJOERNDALEN Baard Eskil 1999 NOR 30:56.6 +6:10.6 219.52
145 23 JOHANSEN Vetle Leander 2001 NOR 31:09.8 +6:23.8 226.62
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
2 KROHN Kevin Bjerkeli 2000 NOR
6 EVENSEN Christian Stjern 2001 NOR
21 STENSBY Magnus Martinsen 2002 NOR
42 RAMSTAD Morten 2001 NOR
61 FALKANGER August Bertheussen 2002 NOR
70 HARBY Joergen 2001 NOR
99 MOEN Vebjoern 1998 NOR
157 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
1 GROETHE Asle 1999 NOR
3 ENDRERUD Hans Christian 1998 NOR
7 OEVREBOE Lars 2000 NOR
10 ROGNES Bernt Emil Finseraas 2001 NOR
36 GLEDHILL Gabriel 2002 GBR
48 ENGEVIK Simen 2002 NOR
49 STRAND Vetle Svanes 2002 NOR
118 THYLI Vetle 1989 NOR
141 AUGDAL Eirik Sverdrup 1995 NOR

Program Beitosprinten 2022

Startlister Beitosprinten 2022

Alle resultater Beitosprinten 2022

Arrangementets hjemmesider

Terminlister langrenn

Alle resultater