Sport på TV | Diamond League Eugene | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | NM Halvmaraton | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater 10 km klassisk menn Beitostølen 2022

Lignende saker

Resultater 10 km klassisk menn Beitostølen lørdag 10. desember 2022.

Publisert 10. desember 2022 i Langrenn

10 km klassisk kvinner

Oppsummering av rennet:

https://youtu.be/dMIYdErfZVg

10 km klassisk menn Beitostølen 2022

Offisielle resultater:

Komplette resultater med mellomtider

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 42 GOLBERG Paal 1990 NOR 23:55.6 0.00 0.00
2 70 TOENSETH Didrik 1991 NOR 24:03.2 +7.6 4.24
3 66 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 24:05.9 +10.3 5.74
4 50 IVERSEN Emil 1991 NOR 24:08.6 +13.0 7.24
5 44 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 24:15.9 +20.3 11.31
6 37 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 24:16.6 +21.0 11.70
7 16 BRUGGER Janosch 1997 GER 24:18.8 +23.2 12.93
8 35 GUNNULFSEN Mikael 1993 NOR 24:20.8 +25.2 14.04
9 68 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 24:21.4 +25.8 14.38
10 39 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 24:22.4 +26.8 14.93
11 40 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR 24:25.1 +29.5 16.44
12 32 HYVARINEN Perttu 1991 FIN 24:25.8 +30.2 16.83
13 28 NOECKLER Dietmar 1988 ITA 24:29.0 +33.4 18.61
14 52 NOVAK Michal 1996 CZE 24:30.0 +34.4 19.17
15 46 POROMAA William 2000 SWE 24:30.8 +35.2 19.62
16 17 WONDERS Hunter 1998 USA 24:32.5 +36.9 20.56
17 21 KUCHLER Albert 1998 GER 24:34.8 +39.2 21.84
18 64 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 24:35.9 +40.3 22.46
19 5 OGDEN Ben 2000 USA 24:37.1 +41.5 23.13
20 33 CYR Antoine 1998 CAN 24:38.5 +42.9 23.91
21 14 VUORELA Markus 1996 FIN 24:40.6 +45.0 25.08
22 61 JOUVE Richard 1994 FRA 24:40.8 +45.2 25.19
23 4 YOUNG Andrew 1992 GBR 24:43.8 +48.2 26.86
24 9 VIKA Jonas 2001 NOR 24:45.9 +50.3 28.03
25 56 LINDHOLM Remi 1998 FIN 24:46.8 +51.2 28.53
26 36 SCHELY Theo 1999 FRA 24:47.4 +51.8 28.87
27 31 BABA Naoto 1996 JPN 24:48.2 +52.6 29.31
28 62 BURMAN Jens 1994 SWE 24:50.5 +54.9 30.59
29 22 VERMEULEN Mika 1999 AUT 24:52.2 +56.6 31.54
30 24 SCHUMACHER Gus 2000 USA 24:54.2 +58.6 32.66
31 8 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 24:54.6 +59.0 32.88
32 27 LEVEILLE Olivier 2001 CAN 24:56.6 +1:01.0 33.99
33 38 PATTERSON Scott 1992 USA 24:57.4 +1:01.8 34.44
34 58 LEPISTO Lauri 1996 FIN 25:00.2 +1:04.6 36.00
35 3 HIMMA Martin 1999 EST 25:01.1 +1:05.5 36.50
36 26 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 25:01.6 +1:06.0 36.78
37 34 BAUMANN Jonas 1990 SUI 25:04.4 +1:08.8 38.34
38 25 KETTERSON Zak 1997 USA 25:07.9 +1:12.3 40.29
39 10 VENTURA Paolo 1996 ITA 25:08.5 +1:12.9 40.62
40 69 RITCHIE Graham 1998 CAN 25:11.7 +1:16.1 42.41
41 60 ROSJOE Eric 1998 SWE 25:12.5 +1:16.9 42.85
42 29 CHAPPAZ Jules 1999 FRA 25:16.1 +1:20.5 44.86
43 6 ALEV Alvar Johannes 1993 EST 25:19.0 +1:23.4 46.48
44 30 KORSAETH Amund 2000 NOR 25:20.9 +1:25.3 47.53
45 11 BURY Dominik 1996 POL 25:22.5 +1:26.9 48.43
46 48 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR 25:24.7 +1:29.1 49.65
47 20 EBINA Takanori 1991 JPN 25:26.4 +1:30.8 50.60
48 23 FELLNER Adam 1993 CZE 25:26.8 +1:31.2 50.82
49 19 YAMASHITA Haruki 1999 JPN 25:28.3 +1:32.7 51.66
50 54 MOSEBY Haavard 1999 NOR 25:28.6 +1:33.0 51.83
51 43 MOSER Benjamin 1997 AUT 25:34.3 +1:38.7 55.00
52 1 PERSSON Anton 1995 SWE 25:37.9 +1:42.3 57.01
53 75 MOCELLINI Simone 1998 ITA 25:39.7 +1:44.1 58.01
54 63 VUORINEN Lauri 1995 FIN 25:52.5 +1:56.9 65.14
55 18 AHONEN Ville 1994 FIN 25:55.6 +2:00.0 66.87
56 72 JAY Renaud 1991 FRA 25:59.3 +2:03.7 68.93
57 7 ANGER Edvin 2002 SWE 26:06.1 +2:10.5 72.72
58 45 FOETTINGER Michael 1997 AUT 26:09.0 +2:13.4 74.34
59 59 MIKAYELYAN Mikayel 1999 ARM 26:09.2 +2:13.6 74.45
60 47 CHANAVAT Lucas 1994 FRA 26:12.0 +2:16.4 76.01
61 67 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ 26:17.2 +2:21.6 78.91
62 73 SELLER Ludek 1995 CZE 26:19.9 +2:24.3 80.41
63 65 DAVIES Joe 2001 GBR 26:22.1 +2:26.5 81.64
64 55 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST 26:23.6 +2:28.0 82.47
65 13 LEODOLTER Philipp 1997 AUT 26:28.9 +2:33.3 85.43
66 51 STAREGA Maciej 1990 POL 26:30.4 +2:34.8 86.26
67 15 BASHMAKOV Nail 1995 KAZ 26:31.6 +2:36.0 86.93
68 57 KAESER Erwan 1992 SUI 26:33.0 +2:37.4 87.71
69 49 VIK Lars Young 2001 AUS 26:59.4 +3:03.8 102.42
70 76 SCHAAD Roman 1993 SUI 27:00.5 +3:04.9 103.04
71 41 DE CAMPO Seve 1998 AUS 27:14.1 +3:18.5 110.62
72 71 FODSTAD Fredrik 2001 COL 27:39.0 +3:43.4 124.49
73 74 ENDRESTAD Sebastian 1998 CHI 30:11.7 +6:16.1 209.58
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
2 VIGANTS Raimo 1999 LAT

FIN

DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
12 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ
53 SIMENC Miha 1995 SLO

Alle resultater WC Beitostølen

Alle startlister WC Beitostølen

Arrangementets hjemmesider

Terminlister langrenn

Alle resultater