Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater 20 km fellesstart fri teknikk menn Østersund 2022

Lignende saker

Resultater 20 km fellesstart fri teknikk menn søndag 18. desember 2022.

Publisert 18. desember 2022 i Langrenn

20 km fellesstart fri teknikk menn – Skandinavisk Cup Østersund 2022

Live resultater

Offisielle resultater:

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 20 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR 42:15.6 0.00 20.00
2 1 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR 42:16.6 +1.0 20.55
3 2 MOSEBY Haavard 1999 NOR 42:16.9 +1.3 20.72
4 9 GUNNULFSEN Mikael 1993 NOR 42:18.1 +2.5 21.38
5 25 BUCHER-JOHANNESSEN Thomas 1997 NOR 42:19.2 +3.6 21.99
6 18 AUGDAL Eirik Sverdrup 1995 NOR 42:19.7 +4.1 22.26
7 13 MYSEN Eirik 1993 NOR 42:30.6 +15.0 28.28
8 5 HAGA Magne 1994 NOR 42:32.9 +17.3 29.55
9 47 VESTAD Karsten Andre 2001 NOR 42:33.0 +17.4 29.61
10 6 TURTVEIT Vebjoern 1994 NOR 42:33.3 +17.7 29.77
11 27 HJELMESET Lars Agnar 2001 NOR 42:38.8 +23.2 32.81
12 26 SKJEVDAL Lars Gunnar 1995 NOR 42:41.3 +25.7 34.19
13 4 REE Andreas Fjorden 2000 NOR 42:43.7 +28.1 35.52
14 7 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR 42:52.3 +36.7 40.26
15 41 THORVIK David 2000 NOR 42:52.4 +36.8 40.32
16 8 BRUVOLL Ole Joergen 1995 NOR 42:54.4 +38.8 41.42
17 19 TJELLE Johan 1994 NOR 42:56.9 +41.3 42.80
18 36 AAKERVIK Espen 2001 NOR 43:00.4 +44.8 44.74
19 21 SANDVIK Edvard 2001 NOR 43:01.8 +46.2 45.51
20 32 VIKA Jonas 2001 NOR 43:02.2 +46.6 45.73
21 14 KVAALE Gaute 1995 NOR 43:04.6 +49.0 47.05
22 34 KIRKENG Andreas 2000 NOR 43:13.5 +57.9 51.97
23 54 SIVERTSGAARD Vegard 1998 NOR 43:14.6 +59.0 52.58
24 22 MOERK Martin Kirkeberg 2001 NOR 43:22.0 +1:06.4 56.66
25 15 STOCK Daniel 1992 NOR 43:30.3 +1:14.7 61.24
26 17 KVISLE Erland 1996 NOR 43:38.3 +1:22.7 65.66
27 75 HAABREKKE Magnus Oeyaas 1999 NOR 43:40.4 +1:24.8 66.82
28 16 BRAENNMARK Viktor 1992 SWE 43:41.8 +1:26.2 67.59
29 23 KROGH Finn Haagen 1990 NOR 43:44.2 +1:28.6 68.92
30 33 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 43:44.5 +1:28.9 69.09
31 12 KORSAETH Amund 2000 NOR 43:44.6 +1:29.0 69.14
32 10 SANDSTROEM Bjoern 1995 SWE 43:45.1 +1:29.5 69.42
33 28 JONSSON Fredrik 1990 SWE 44:08.4 +1:52.8 82.28
34 3 RAMSE Sondre 1998 NOR 44:12.2 +1:56.6 84.38
35 45 VIGANTS Raimo 1999 LAT 44:18.3 +2:02.7 87.75
36 43 HIMMA Martin 1999 EST 44:20.6 +2:05.0 89.02
37 44 SARKKINEN Joonas 1994 FIN 44:21.0 +2:05.4 89.24
38 49 FLATAKER Ole Morten 1997 NOR 44:26.8 +2:11.2 92.44
39 37 BUVARP Martin Julian 1998 NOR 44:39.9 +2:24.3 99.67
40 39 TOSSAVAINEN Juuso 1998 FIN 44:43.5 +2:27.9 101.66
41 74 OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde 1999 NOR 44:44.5 +2:28.9 102.21
42 80 HERLAND Kasper 2001 NOR 44:46.8 +2:31.2 103.48
43 38 WIIG Sivert 1997 NOR 45:01.4 +2:45.8 111.54
44 40 MICHELSEN Even Solem 2000 NOR 45:04.9 +2:49.3 113.48
45 65 HORVEN Preben 2002 NOR 45:08.7 +2:53.1 115.58
46 60 MARTENS MEYER Herman 1997 NOR 45:13.6 +2:58.0 118.28
47 46 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 45:13.8 +2:58.2 118.39
48 130 SENDSTAD Oeystein 2001 NOR 45:14.1 +2:58.5 118.56
49 51 PARTTIMAA Aleksi 1997 FIN 45:14.2 +2:58.6 118.61
50 55 HUSU Niko 1998 FIN 45:14.3 +2:58.7 118.67
51 63 GRANSTROEM Eric 2000 SWE 45:19.5 +3:03.9 121.54
52 29 ERIKSSON Gustav 1991 SWE 45:23.6 +3:08.0 123.80
53 59 VUORELA Johannes 2000 FIN 45:24.9 +3:09.3 124.52
54 109 SOERENSEN Lars 1998 NOR 45:25.8 +3:10.2 125.02
55 76 SEDENIUSSEN Magnus Nikolai 2001 NOR 45:26.3 +3:10.7 125.29
56 137 LEANDER John 1997 SWE 45:26.7 +3:11.1 125.51
57 30 GISSELMAN Truls 2001 SWE 45:28.8 +3:13.2 126.67
58 69 BJOERTOMT Johan 1999 NOR 45:29.9 +3:14.3 127.28
59 115 AAKERVIK Daniel 2004 NOR 45:30.8 +3:15.2 127.78
60 92 SPIGSETH Ola 2002 NOR 45:31.0 +3:15.4 127.89
61 64 HAEGELAND Tor Olav Nesheim 1998 NOR 45:34.9 +3:19.3 130.04
62 72 BERSET Kristoffer 1999 NOR 45:40.4 +3:24.8 133.08
63 84 SJOELI Mattis 1994 NOR 45:40.6 +3:25.0 133.19
64 78 INGEBRIGTSEN Edvin 2001 NOR 45:40.9 +3:25.3 133.35
65 71 DUKSTAD Daniel 2002 NOR 45:41.7 +3:26.1 133.80
66 79 AFLODAL Axel 1999 SWE 45:43.8 +3:28.2 134.96
67 31 GROENFLATEN Sindre 1995 NOR 45:43.9 +3:28.3 135.01
68 11 JOHANSSON Leo 1999 SWE 45:44.1 +3:28.5 135.12
69 105 TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud 1999 NOR 45:54.9 +3:39.3 141.08
70 61 JENSSEN Matz William 2001 NOR 46:02.8 +3:47.2 145.45
71 146 VESTIN Rikard 2001 SWE 46:03.0 +3:47.4 145.56
72 97 HOLMBOE Aleksander Elde 2002 NOR 46:04.1 +3:48.5 146.16
73 90 NILSSON Hugo 2005 SWE 46:04.7 +3:49.1 146.49
73 106 THORESEN Jonas Dyrli 2001 NOR 46:04.7 +3:49.1 146.49
75 53 HOVDE Haavard 1999 NOR 46:05.0 +3:49.4 146.66
76 94 MURTO Eelis 2001 SWE 46:10.4 +3:54.8 149.64
77 139 ASDOEL Haakon 1998 NOR 46:13.1 +3:57.5 151.13
78 125 HALLSTROEM Simon 1991 SWE 46:13.5 +3:57.9 151.35
79 87 NYGREN Linus 1999 SWE 46:17.8 +4:02.2 153.73
80 73 DANIELSSON Elias 2004 SWE 46:24.9 +4:09.3 157.65
81 208 RYSSTAD Aron Aakre 1999 NOR 46:27.4 +4:11.8 159.03
82 96 SLETTEN Erlend Lindland 2000 NOR 46:28.0 +4:12.4 159.36
83 116 FISKVIK Kristoffer Jullum 2001 NOR 46:28.5 +4:12.9 159.64
84 118 SENDSTAD Eirik 2001 NOR 46:28.6 +4:13.0 159.69
85 62 STENBERG Simon 1998 SWE 46:28.9 +4:13.3 159.86
86 77 MATHISEN Alexander 1998 SWE 46:31.7 +4:16.1 161.40
87 52 DANIELSSON Emil 2001 SWE 46:33.2 +4:17.6 162.23
88 114 LAUDE Camille 1998 FRA 46:35.9 +4:20.3 163.72
89 154 SKJOLD Oskar Lockert 2002 NOR 46:36.4 +4:20.8 164.00
90 156 MICKELSSON Hannes 2002 SWE 46:36.7 +4:21.1 164.16
91 110 ROSENBERG Ossian 2000 SWE 46:37.7 +4:22.1 164.72
92 89 LARSSON Erik 2002 SWE 46:38.2 +4:22.6 164.99
93 132 BERGSTROEM Nils 2002 SWE 46:40.2 +4:24.6 166.10
94 108 GRAHN Anton 2004 SWE 46:40.7 +4:25.1 166.37
95 101 BRUSTAD Herman 2001 NOR 46:43.0 +4:27.4 167.64
96 117 MIKKELSPLASS Kristen 1999 NOR 46:43.7 +4:28.1 168.03
97 152 GAUTVIK Mikkel Waldeland 2001 NOR 46:51.6 +4:36.0 172.39
98 66 SILFVER Erik 1990 SWE 46:52.0 +4:36.4 172.61
99 57 FREDRIKSSON Marcus 1996 SWE 46:52.1 +4:36.5 172.67
100 113 SCHJOELBERG Joergen 2002 NOR 47:05.6 +4:50.0 180.12
101 161 REINEMO Per Ivar 1998 NOR 47:05.7 +4:50.1 180.18
102 174 GLEDHILL Gabriel 2002 GBR 47:05.9 +4:50.3 180.29
103 127 ANTONSEN Morten 2001 NOR 47:08.5 +4:52.9 181.72
104 102 SOEDERQVIST Gabriel 2002 SWE 47:15.2 +4:59.6 185.42
105 128 ERSSON George 2001 SWE 47:24.8 +5:09.2 190.72
106 100 ENGSTROEM Jonatan 1996 SWE 47:25.0 +5:09.4 190.83
107 50 EKBERG Johan 2000 SWE 47:26.2 +5:10.6 191.49
108 35 KARPPANEN Miro 1998 FIN 47:26.5 +5:10.9 191.66
109 88 FLAATEN Johannes Loennestad 2002 NOR 47:26.6 +5:11.0 191.71
110 138 ROGSTAD Frederik Arent 2001 NOR 47:28.7 +5:13.1 192.87
111 135 PEDERSEN Bendik Haaland 2001 NOR 47:29.1 +5:13.5 193.10
112 126 EK Jens Marcus Dyrberg 2001 NOR 47:33.9 +5:18.3 195.75
113 95 BERGSLAND Andreas 2001 NOR 47:37.7 +5:22.1 197.84
114 159 GUNDERSEN Birk Moeller 2001 NOR 47:37.9 +5:22.3 197.95
115 157 OLSSON Viking 2005 SWE 47:39.4 +5:23.8 198.78
116 133 FALKANGER August Bertheussen 2002 NOR 47:42.2 +5:26.6 200.33
117 81 SUNDMAN Edvard 1995 SWE 47:44.7 +5:29.1 201.71
118 158 SKJELDAL Kristian 1998 NOR 47:46.2 +5:30.6 202.54
119 144 OLANDER Carl 1990 SWE 47:46.9 +5:31.3 202.92
120 180 PEDERSEN Sondre B. 2000 NOR 47:49.1 +5:33.5 204.14
121 168 SIVERTSEN Johannes 2004 NOR 47:50.4 +5:34.8 204.86
122 185 HOERNFELDT Rasmus 1993 SWE 47:51.1 +5:35.5 205.24
123 155 GLITTENBERG HOLT Filip 2000 NOR 47:52.3 +5:36.7 205.90
124 104 HOLMBOE Nikolai Elde 2002 NOR 48:01.9 +5:46.3 211.21
125 142 TANDBERG Jostein 1998 NOR 48:02.6 +5:47.0 211.59
126 178 OLSSON Viktor 1993 SWE 48:09.5 +5:53.9 215.40
127 202 MURTO Anton 1999 SWE 48:10.0 +5:54.4 215.68
128 151 REPPEN Martin 2001 NOR 48:10.1 +5:54.5 215.73
129 99 JONSSON Paal 2001 SWE 48:17.1 +6:01.5 219.60
130 120 ANDERSSON Olle 2002 SWE 48:17.3 +6:01.7 219.71
131 42 LIEKARI Emil 2001 FIN 48:25.3 +6:09.7 224.13
132 171 LAANGBERG Olle 2005 SWE 48:27.9 +6:12.3 225.56
133 112 BODIN Hampus 2001 SWE 48:36.4 +6:20.8 230.25
134 181 SOLHEIM Jan Marcus Nielsen 2000 NOR 48:40.6 +6:25.0 232.57
135 153 ZECHEL Maks 1997 CAN 48:41.6 +6:26.0 233.13
136 119 ERNSTSSON Joel 2001 SWE 48:42.9 +6:27.3 233.84
137 107 KROUWEL Sander 2002 SWE 48:43.2 +6:27.6 234.01
138 111 ENGDAHL Johannes 1999 SWE 48:43.7 +6:28.1 234.28
139 212 BERGMAN Johan 1994 SWE 48:47.7 +6:32.1 236.49
140 93 JOHANSSON Gustav 1994 SWE 48:50.9 +6:35.3 238.26
141 149 AASLUND Oskar 2001 SWE 48:52.4 +6:36.8 239.09
142 103 HUSDAL Henrik 1998 NOR 48:55.6 +6:40.0 240.86
143 164 FRANSSON Erik 2002 SWE 48:56.2 +6:40.6 241.19
144 150 HOV Eskil 2000 NOR 49:04.2 +6:48.6 245.60
145 214 TAPANI Jakob 2001 SWE 49:11.5 +6:55.9 249.63
146 140 HAMMERSTAD Brage Buseth 2002 NOR 49:24.4 +7:08.8 256.76
147 187 DYBVAND Vegard 2002 NOR 49:24.8 +7:09.2 256.98
148 191 RAVALD Maans 2006 SWE 49:25.1 +7:09.5 257.14
149 141 MATTEI Theo 2003 SWE 49:28.4 +7:12.8 258.97
150 160 KATLA Mikkel Jebens 2002 NOR 49:40.2 +7:24.6 265.48
151 162 LINDBERG Jesper 2001 SWE 49:45.3 +7:29.7 268.30
152 136 STIGEN Joergen 1999 NOR 49:49.3 +7:33.7 270.50
153 121 BENEDIKTSSON Dagur 1998 ISL 49:50.3 +7:34.7 271.06
154 147 SUOMI OLSSON Oskar 1995 SWE 49:51.8 +7:36.2 271.89
155 190 HJALMARSSON Karl 1998 SWE 50:19.9 +8:04.3 287.40
156 163 FROST Anders 2002 SWE 50:32.9 +8:17.3 294.58
157 204 HOLMSTROEM Brian 1997 NOR 50:33.3 +8:17.7 294.80
158 207 ANDERSSON Johannes 1991 SWE 50:37.7 +8:22.1 297.23
159 148 SKINSTAD Maarten Soleng 1997 NOR 50:54.7 +8:39.1 306.61
160 176 JONSSON Ludvig 2002 SWE 51:10.9 +8:55.3 315.56
161 203 SLIND Joergen 2001 NOR 51:18.2 +9:02.6 319.59
162 193 DRIVENES Philip 2000 NOR 51:31.0 +9:15.4 326.66
163 145 OSKARSSON Samuel 2000 SWE 51:31.3 +9:15.7 326.82
164 166 AASLUND Axel 2000 SWE 51:42.5 +9:26.9 333.01
165 197 BLOMQUIST Birk 2002 SWE 51:46.9 +9:31.3 335.44
166 182 OLSEN Oskar Myrvang 2002 NOR 52:11.6 +9:56.0 349.07
167 183 OLSEN Kasper 2002 SWE 52:12.1 +9:56.5 349.35
168 188 LENZ Jonas 2002 SWE 52:12.4 +9:56.8 349.52
169 200 LUNDBERG Oskar 2002 SWE 52:29.4 +10:13.8 358.90
170 186 FRANZEN Erik 2004 SWE 52:51.7 +10:36.1 371.21
171 192 BRUUN Fredrik Strande 2002 NOR 53:39.4 +11:23.8 397.55
172 201 BOTTERUD Hermann Skram 1999 NOR 54:09.2 +11:53.6 414.01
173 198 BACKLUND Erik 2001 SWE 54:25.6 +12:10.0 423.06
174 210 DANIELSSON Theodor 1994 SWE 54:41.1 +12:25.5 431.62
175 199 ELOFSSON Melker 2001 SWE 55:04.5 +12:48.9 444.54
176 205 LUNDSTROEM Martin 2002 SWE 55:28.9 +13:13.3 458.01
177 209 ASKING Viktor 1992 SWE 57:03.8 +14:48.2 510.41
178 206 ANGELSIOEOE Oliver 1999 SWE 58:33.5 +16:17.9 559.94
179 213 ALSIN Emanuel 2002 SWE 59:37.3 +17:21.7 595.16
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
56 LIAN Magnus Harr 2000 NOR
67 THORSTENSEN Magnus 2002 NOR
68 SKAANES Haakon 1999 NOR
70 JOHNSRUD Fredrik 2000 NOR
82 AHONEN Olli 1999 FIN
83 HERBERT Johan 1999 SWE
85 WERNER Axel 2002 SWE
86 MELLING Christian Hartz 2001 NOR
91 RAMSTAD Simen Bratberg 1996 NOR
122 GUNNARSEN Benjamin 2001 NOR
123 ALGOTSSON Oskar 2002 SWE
129 PERSSON Adam 1998 SWE
131 MATTILA Wiljam 2000 FIN
134 LANTTO David 2003 SWE
143 JONSSON Linus 2001 SWE
167 MAJBAECK Victor 2002 SWE
172 SUNESSON Maans 1994 SWE
173 SJOEGREN Hugo 2002 SWE
175 LEANDER Sven 2000 SWE
177 WIST Henrik 2002 NOR
184 OPSAL Mats 2001 NOR
189 HERMANSSON John 2001 SWE
194 KREIJ Love 2001 SWE
195 MALMSTROEM Goesta 1999 SWE
211 LIEBACK Erik 1998 SWE
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
24 AHONEN Ville 1994 FIN
48 LARSEN Thomas Helland 1998 NOR
58 AUNE Paal Troean 1992 NOR
98 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST
124 GUSTAFSSON Seth 2002 SWE
165 POIKONEN Verneri 1998 FIN
169 WEBJOERNSEN Henrik Boeyum 2002 NOR
170 MYHR Konrad 1996 SWE
179 KVALE Nils Henrik 2001 NOR
196 SKADAL Joakim 2001 NOR

Alle resultater Skandinavisk Cup Østersund

Alle startlister Skandinavisk Cup Østersund

Arrangementets hjemmesider

Terminlister langrenn

20 km fellesstart fri teknikk menn 20 km fellesstart fri teknikk menn 20 km fellesstart fri teknikk menn 20 km fellesstart fri teknikk menn 20 km fellesstart fri teknikk menn 20 km fellesstart fri teknikk menn 20 km fellesstart fri teknikk menn 20 km fellesstart fri teknikk menn 20 km fellesstart fri teknikk menn 20 km fellesstart fri teknikk menn20 km fellesstart fri teknikk menn 20 km fellesstart fri teknikk menn 20 km fellesstart fri teknikk menn 20 km fellesstart fri teknikk menn

Alle resultater