Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater 20 km jaktstart fri teknikk menn Ruka 2022

Lignende saker

Resultater 20 km jaktstart fri teknikk menn Ruka søndag 26. november 2022.

Publisert 27. november 2022 i Langrenn

Resultater 20 km jaktstart fri teknikk menn Ruka 2022

Startliste menn

Live resultater

Resultater 20 km jaktstart fri teknikk kvinner

Offisielle resultater

Resultater med mellomtider (PDF)

Plass Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-point-time Rk FIS-poeng
1 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 45:30.6 0.00 30.83
2 GOLBERG Paal 1990 NOR 45:31.3 +0.7 22.13
3 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 45:31.9 +1.3 7.08
4 POROMAA William 2000 SWE 45:32.7 +2.1 10.14
5 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 45:33.5 +2.9 19.52
6 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 45:34.3 +3.7 14.47
7 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR 45:35.1 +4.5 10.32
8 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 45:36.1 +5.5 13.48
9 MOCH Friedrich 2000 GER 45:39.3 +8.7 9.06
10 VALNES Erik 1996 NOR 45:48.7 +18.1 20.51
11 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 46:07.2 +36.6 0.00
12 LINDHOLM Remi 1998 FIN 46:08.2 +37.6 5.41
13 BOEGL Lucas 1990 GER 46:10.2 +39.6 14.42
14 PATTERSON Scott 1992 USA 46:10.9 +40.3 1.67
15 NOVAK Michal 1996 CZE 46:25.1 +54.5 20.24
16 FURGER Roman 1990 SUI 46:25.2 +54.6 8.56
17 KLEE Beda 1996 SUI 46:25.5 +54.9 18.62
18 ROSJOE Eric 1998 SWE 46:25.5 +54.9 17.71
19 BABA Naoto 1996 JPN 46:26.2 +55.6 18.93
20 ALEV Alvar Johannes 1993 EST 46:27.2 +56.6 17.13
21 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 46:27.7 +57.1 18.71
22 HIMMA Martin 1999 EST 46:29.5 +58.9 23.12
23 LEPISTO Lauri 1996 FIN 46:29.9 +59.3 26.46
24 LAPALUS Hugo 1998 FRA 46:45.1 +1:14.5 25.65
25 ANTTOLA Niko 2003 FIN 46:45.8 +1:15.2 24.16
26 VUORELA Markus 1996 FIN 46:46.8 +1:16.2 30.92
27 BURMAN Jens 1994 SWE 46:48.0 +1:17.4 33.27
28 RUUSKANEN Arsi 1999 FIN 46:49.1 +1:18.5 24.30
29 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 46:57.9 +1:27.3 28.26
30 WONDERS Hunter 1998 USA 47:01.1 +1:30.5 30.61
31 PRALONG Candide 1990 SUI 47:01.8 +1:31.2 21.91
32 KETTERSON Zak 1997 USA 47:13.9 +1:43.3 39.53
33 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 47:15.4 +1:44.8 55.08
34 GRAZ Davide 2000 ITA 47:19.4 +1:48.8 31.64
35 IVERSEN Emil 1991 NOR 47:28.0 +1:57.4 59.86
36 SCHUMACHER Gus 2000 USA 47:51.9 +2:21.3 49.45
37 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 47:57.1 +2:26.5 68.02
38 PARISSE Clement 1993 FRA 47:58.5 +2:27.9 46.56
39 KUCHLER Albert 1998 GER 48:00.2 +2:29.6 61.30
40 ROJO Imanol 1990 ESP 48:01.9 +2:31.3 52.60
41 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ 48:08.8 +2:38.2 52.11
42 ANGER Edvin 2002 SWE 48:13.5 +2:42.9 73.61
43 FELLNER Adam 1993 CZE 48:20.3 +2:49.7 60.90
44 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 48:23.0 +2:52.4 64.82
45 HYVARINEN Perttu 1991 FIN 48:26.1 +2:55.5 86.50
46 JOHANSSON Leo 1999 SWE 48:30.9 +3:00.3 71.99
47 RITCHIE Graham 1998 CAN 48:35.7 +3:05.1 74.15
48 BRUGGER Janosch 1997 GER 48:37.5 +3:06.9 94.34
49 SCHELY Theo 1999 FRA 48:38.5 +3:07.9 71.35
50 OGDEN Ben 2000 USA 48:39.3 +3:08.7 78.03
51 BURY Dominik 1996 POL 48:53.2 +3:22.6 64.01
52 SARKKINEN Joonas 1994 FIN 49:10.1 +3:39.5 89.66
53 SIMENC Miha 1995 SLO 49:16.9 +3:46.3 85.96
54 VERMEULEN Mika 1999 AUT 49:25.6 +3:55.0 83.12
55 LEVEILLE Olivier 2001 CAN 49:28.1 +3:57.5 94.61
56 VENTURA Paolo 1996 ITA 49:41.6 +4:11.0 91.68
57 NOTZ Florian 1992 GER 50:19.8 +4:49.2 117.47
58 LIEKARI Emil 2001 FIN 50:24.4 +4:53.8 114.13
59 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ 50:24.9 +4:54.3 101.74
60 VIGANTS Raimo 1999 LAT 50:31.6 +5:01.0 105.66
61 EBINA Takanori 1991 JPN 50:37.4 +5:06.8 113.68
62 FAEHNDRICH Cyril 1999 SUI 50:49.3 +5:18.7 124.00
63 BASHMAKOV Nail 1995 KAZ 51:27.4 +5:56.8 122.70
64 DRAHUN Dmytro 1997 UKR 54:20.9 +8:50.3 173.41
65 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST &nbsp
66 JEONG Jongwon 1992 KOR &nbsp
HALFVARSSON Calle 1989 SWE
CRV Vili 1999 SLO

Program verdenscup Ruka 2022

Alle startlister Ruka

Alle resultater Ruka

Arrangementets hjemmesider

Terminlister langrenn

Alle resultater