Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Boston Marathon| Alle resultater

Resultater Hemsedalsrennet 2024

Lignende saker

Startlister og resultater for Hemsedalsrennet 28. mars 2024.

Publisert 28. mars 2024 i Langrenn

Hemsedalsrennet 2024

Dato

28. mars

Sted

Gravset skianlegg, Hemsedal – Viken

30 km klassisk

Startlister

Resultater (live)

Menn, topp 30

1 Kasper Andersson Herland HEMSEDAL IL / TEAM ANLEGG ØST ENTREPRENØR M 21-30 år 1:14:58.86 0:00.00
2 Sigurd Sollien HULBAK HEMSEDAL IL / TEAM HALLINGDAL M 21-30 år 1:15:36.36 0:37.50
3 Pål Golberg GOL IL M 31-40 år 1:16:15.00 1:16.14
4 Magnus Olafsen Waaler RUSTAD IL M 31-40 år 1:17:52.29 2:53.43
5 Ole Sollien Hulbak HEMSEDAL IL M 21-30 år 1:20:13.73 5:14.87
6 Magnus Perger HASLUM IL M 21-30 år 1:20:17.71 5:18.85
7 Sindre Bjørnestad Skar BÆRUMS VERK  HAUGER IDRETTSFORENING M 31-40 år 1:20:28.49 5:29.63
8 Eirik Andreas Mortensbakke NTNUI M 21-30 år 1:23:16.08 8:17.22
9 Erling Viljugrein Stølen NORCONSULT BEDRIFTSIDRETTSLAG I SANDVIKA M 31-40 år 1:23:37.58 8:38.72
10 Fredrik Camillo Wille OSEBERG SKILAG M 19-20 år 1:24:40.08 9:41.22
11 Sander Werket-Haug MJØNDALEN IF M 19-20 år 1:24:47.93 9:49.07
12 Tor Even Askautrud NESODDEN IF – SKI M 17-18 år 1:24:51.61 9:52.75
13 Halvard Helmen OSLO M 31-40 år 1:24:53.16 9:54.30
14 Anders Engene Bjåland BEKKESTUA M 31-40 år 1:25:43.27 10:44.41
15 Tor-Magnus Mundal Skredegård NTNUI / TEAM HALLINGDAL M 21-30 år 1:25:47.95 10:49.09
16 Martin Haarstad NTNUI M 21-30 år 1:27:35.88 12:37.02
17 Magnus Wøllo GJERDRUM IL G 15-16 år 28KM 1:29:02.49 14:03.63
18 Herman Wille OSEBERG SKILAG M 17-18 år 1:29:08.42 14:09.56
19 Sondre Fylling MOSS SK M 31-40 år 1:29:43.89 14:45.03
20 Ståle Grøthe GJELLERÅSEN IF M 41-50 år 1:30:06.70 15:07.84
21 Tore Bjonviken ÅRVOLL IL M 41-50 år 1:30:11.61 15:12.75
22 Bendik Håland Pedersen RUSTAD IL M 21-30 år 1:30:39.47 15:40.61
23 Erik Gellein Halvorsen NTNUI M 21-30 år 1:31:01.96 16:03.10
24 Tristan Kahrs Guldbrandsen VIKING, TIF M 17-18 år 1:31:03.09 16:04.23
25 Gaute Hagen Hallingstad GOL IL M 21-30 år 1:31:04.25 16:05.39
26 Petter Jan Spiten IL SKRIM G 15-16 år 28KM 1:31:16.78 16:17.92
27 Emil Inge Namtvedt VIKING, TIF M 17-18 år 1:31:19.47 16:20.61
28 Eirik Stene TEAM VESTMARKA M 21-30 år 1:31:35.32 16:36.46
29 Kristoffer Jacobsen TYRVING IDRETTSLAG M 41-50 år 1:33:18.61 18:19.75
30 Bjarte Jordal FANA IL M 51-60 år 1:34:12.05 19:13.19

Kvinner

1 Thea Snortheimsmoen VESTRE SLIDRE IL K 21- 30 år 1:31:35.91 0:00.00
2 Guro Jordheim KJELSÅS IL / TEAM AKER DÆHLIE K 21- 30 år 1:35:22.30 3:46.39
3 Inger Bonden SANDE SPORTSKLUBB K 21- 30 år 1:38:44.49 7:08.58
4 Gunhild Viljugrein Stølen BÆRUMS SKIKLUB K 21- 30 år 1:40:16.65 8:40.74
5 Signe Fjeld Bjonviken ÅRVOLL IL / TEAM KOLLEN K 19-20 år 1:40:31.03 8:55.12
6 Oda Nerdrum RINGKOLLEN SK / TEAM KAFFEBRYGGERIET K 21- 30 år 1:40:50.39 9:14.48
7 Ingrid Brattabø OSTERØY IL K 21- 30 år 1:44:59.53 13:23.62
8 Marianne Fjeld Aukland OSEBERG SKILAG K 41-50 år 1:47:22.80 15:46.89
9 Tuva Jorde GEILO IL K 19-20 år 1:48:02.27 16:26.36
10 Guri Sollien Hulbak NTNUI K 21- 30 år 1:48:30.51 16:54.60
11 Vilde Slaatto GEILO IL K 19-20 år 1:52:36.20 21:00.29
12 Bente Fjeld OSLO K 41-50 år 1:58:37.63 27:01.72
13 Silje Wangensteen Dahlsrud JUTUL  IL K 41-50 år 2:01:08.34 29:32.43
14 Miriam Engebretsen Fjeld HOKKSUND K 21- 30 år 2:12:05.47 40:29.56
15 Hanna Melhus KOLBOTN K 21- 30 år 2:12:24.07 40:48.16
16 Nina Charlotte Langehaug-Sauret BORGEN K 41-50 år 2:14:01.71 42:25.80
17 Tyra Lilleholt Kraugerud ÅS-NMBU ORIENTERING J 15-16 år 28KM 2:21:34.91 49:59.00
18 Live Båsen VIKERSUND IF K 61-70 år 2:21:52.62 50:16.71

Om rennet

Invitasjon

Mars/April er den fineste skiperioden på fjellet og vi ønsker alle velkomne til Hemsedal i påska.
Type renn: Turrenn på 28 km. Distanserenn for de yngre klassene.
Start: Kl. 11.00 turrenn. Distanserennet har klassevis fellesstart fra kl. 11.05. De yngste starter først.
Stilart: Klassisk

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding

Værstasjon

Flere resultater

Alle resultater