Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell| Alle resultater

Startlister og resultater La Venosta Criterium 2022

Lignende saker

Startlister og resultater fra La Venosta Criterium 17. desember 2022.

Publisert 17. desember 2022 i Langrenn

La Venosta Criterium 2022

Dato

Lørdag 17. desember 2022

Sted

Val Venosta – Italia

Distanse

36 km klassisk

Start kvinner kl 08.15
Start menn kl 10.30

På TV

NRK sender direkte fra alle rennene i Ski Classics.

Langrenn på TV

Startlister

Kvinner
Menn

Resultater

Live resultater med mellomtider

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1 PERSSON Emil 1995 SWE 1:34:59.3 0.00 35.00
2 2 NYGAARD Andreas 1990 NOR 1:35:03.6 +4.3 37.11
3 5 NOVAK Max 1996 SWE 1:35:04.0 +4.7 37.31
4 6 STADAAS Kasper 1994 NOR 1:35:06.4 +7.1 38.49
5 7 PEDERSEN Morten Eide 1987 NOR 1:35:10.7 +11.4 40.60
6 8 HOEL Johan 1994 NOR 1:35:11.9 +12.6 41.19
7 24 OEDEGAARDEN Thomas 1998 NOR 1:35:12.9 +13.6 41.68
8 11 PAUS Herman 2000 NOR 1:35:15.0 +15.7 42.71
9 15 SYRSTAD Torleif 1994 NOR 1:35:15.7 +16.4 43.06
10 29 RIEGE Amund 2000 NOR 1:35:21.1 +21.8 45.71
11 71 MYHLBACK Alvar 2006 SWE 1:35:31.7 +32.4 50.92
12 35 JESPERSEN Chris Andre 1983 NOR 1:35:42.4 +43.1 56.17
13 4 EKLOEF Johannes 1995 SWE 1:35:47.9 +48.6 58.88
14 12 VESTERHEIM Magnus 1994 NOR 1:36:12.9 +1:13.6 71.16
15 18 EDSTROEM Eddie 1995 SWE 1:36:26.8 +1:27.5 77.99
16 53 MAKELA Juuso 1994 FIN 1:36:53.6 +1:54.3 91.15
17 64 ROYER Jeremy 1999 FRA 1:36:56.3 +1:57.0 92.48
18 21 JUTTERSTROEM Axel 1998 SWE 1:37:05.4 +2:06.1 96.95
19 27 BERG Stian 1994 NOR 1:37:41.0 +2:41.7 114.44
20 56 STAKSTON Petter 1997 NOR 1:38:38.7 +3:39.4 142.79
21 13 THYLI Vetle 1989 NOR 1:38:42.8 +3:43.5 144.80
22 16 THELE Joar Andreas 1993 NOR 1:38:56.8 +3:57.5 151.68
23 45 BUSKQVIST Alfred 1996 SWE 1:39:23.3 +4:24.0 164.70
24 14 JOHANSSON Marcus 1990 SWE 1:39:24.6 +4:25.3 165.34
25 31 SKINSTAD Petter Soleng 1989 NOR 1:39:25.9 +4:26.6 165.98
26 59 ROLID Mathias Aas 1996 NOR 1:39:27.9 +4:28.6 166.96
27 33 FERRARI Francesco 1994 ITA 1:39:28.9 +4:29.6 167.45
28 32 STOCEK Fabian 1994 CZE 1:39:29.9 +4:30.6 167.94
29 42 BUSIN Lorenzo 1996 ITA 1:39:36.7 +4:37.4 171.28
30 28 MAENPAA Viktor 1994 FIN 1:39:44.9 +4:45.6 175.31
31 80 KORNFIELD Tyler 1991 USA 1:39:46.5 +4:47.2 176.10
32 38 KRISTOFFERSEN Patrick Fossum 1998 NOR 1:39:53.2 +4:53.9 179.39
33 17 HOVLAND Torgeir Sulen 1995 NOR 1:39:55.1 +4:55.8 180.32
34 26 BRIGADOI Mauro 1992 ITA 1:40:23.0 +5:23.7 194.03
35 9 HOELGAARD Stian 1991 NOR 1:40:48.3 +5:49.0 206.46
36 58 NOECKLER Dietmar 1988 ITA 1:40:54.2 +5:54.9 209.36
37 61 NORTHUG JR. Petter 1986 NOR 1:41:16.8 +6:17.5 220.46
38 51 ANDERSSON Joel 2000 SWE 1:41:20.0 +6:20.7 222.03
39 69 KALLAND-OLSEN Einar 1994 NOR 1:41:51.4 +6:52.1 237.46
40 82 HELGESTAD Fredrik 1997 NOR 1:41:52.9 +6:53.6 238.20
41 79 MOEN Vebjoern 1998 NOR 1:41:56.0 +6:56.7 239.72
42 46 ROOS Henri 1998 EST 1:41:58.6 +6:59.3 241.00
43 52 ROSJOE Filip 2000 SWE 1:42:02.1 +7:02.8 242.72
44 41 STRID Gabriel 1997 SWE 1:42:40.5 +7:41.2 261.58
45 97 WALTHER Jakob 1999 GER 1:42:48.6 +7:49.3 265.56
46 25 SRAIL Jan 1990 CZE 1:42:51.2 +7:51.9 266.84
47 39 COMBEY Paul 1997 FRA 1:43:03.1 +8:03.8 272.69
48 23 REZAC Stanislav 1973 CZE 1:43:45.5 +8:46.2 293.52
49 83 BELORGEY Yan 1997 FRA 1:43:53.1 +8:53.8 297.25
50 36 AUGER Antoine 1995 FRA 1:44:26.3 +9:27.0 313.56
51 68 PFAEFFLI Gian Flurin 1996 SUI 1:44:50.5 +9:51.2 325.45
52 37 LERAY Matis 1999 FRA 1:45:48.4 +10:49.1 353.90
53 90 CAPELLI Marino 1996 SUI 1:46:05.2 +11:05.9 362.15
54 47 RASANEN Veli-Matti 1994 FIN 1:46:11.2 +11:11.9 365.10
55 40 SEDLACEK Vaclav 1986 CZE 1:46:20.8 +11:21.5 369.81
56 76 KNOP Petr 1994 CZE 1:46:35.6 +11:36.3 377.08
57 93 MARGUET Benjamin 1999 FRA 1:46:36.5 +11:37.2 377.53
58 62 BRAENDLI Lauro 1997 SUI 1:47:08.4 +12:09.1 393.20
59 84 GILLMAN Adam 1997 SWE 1:47:17.9 +12:18.6 397.87
60 92 FARET Elie 1998 FRA 1:47:26.1 +12:26.8 401.89
61 63 ERICSSON Rickard 1998 SWE 1:47:34.0 +12:34.7 405.78
62 85 OLEX Max 1989 GER 1:48:07.2 +13:07.9 422.09
63 60 LINDVALL Christoffer 1993 FIN 1:49:26.7 +14:27.4 461.14
64 87 MICH Stefano 1993 ITA 1:49:30.5 +14:31.2 463.01
65 88 JOUANNON Nathan 2000 FRA 1:49:45.8 +14:46.5 470.53
66 43 BOSIN Emanuele 1998 ITA 1:50:40.0 +15:40.7 497.16
67 91 BELINGHERI Pierre 1988 FRA 1:51:15.0 +16:15.7 514.35
68 74 KUCHL Johannes 2002 GER 1:51:41.7 +16:42.4 527.47
69 89 GOEBEL Florian 1972 GER 1:52:30.5 +17:31.2 551.44
70 55 LIUKKONEN Kalle 1989 FIN 1:53:35.4 +18:36.1 583.33
71 77 MILICI Brice 2000 FRA 1:53:43.0 +18:43.7 587.06
72 48 WALTHER Nico 1997 SUI 1:56:25.3 +21:26.0 666.80
73 86 TOFT Bjorn 1981 DEN 1:59:34.9 +24:35.6 759.95
74 70 LAHTEENMAKI Mikael 1989 FIN 2:00:40.1 +25:40.8 791.98
75 73 JONSSON Simon 1998 SWE 2:02:30.6 +27:31.3 846.26
76 65 DARGATZ Tobias 1990 GER 2:03:11.6 +28:12.3 866.41
77 67 HAKKINEN Jussi 1973 FIN 2:03:19.6 +28:20.3 870.34
78 81 HOGLUND Mathias 1981 FIN 2:03:57.8 +28:58.5 889.10
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
3 GJERDALEN Tord Asle 1983 NOR
20 NILSSON Klas 1986 SWE
22 DAHLSTEN Nils 1993 SWE
30 DU PASQUIER Arnaud 1992 SUI
44 JOKS Henrik Arntzen 1999 NOR
66 MICKELSEN ELVSETH Anton 1998 SWE
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
10 MATHISEN Runar Skaug 1993 NOR
19 PLISKA Jiri 1981 CZE
34 JOLY Thomas 1998 FRA
50 KARLSSON Jakob 1988 SWE
72 RYHANEN Santeri 1977 FIN
75 HE Qinghang 1997 CHN
78 KASKI Matti 1976 FIN
94 MIKKONEN Tuomas 1977 FIN
96 WENGER Gianluca 2002 SUI
Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 501 DAHL Ida 1996 SWE 1:53:06.0 0.00 35.00
2 513 LARSSON Jenny 1996 SWE 1:53:07.7 +1.7 35.70
3 502 SLIND Astrid Oeyre 1988 NOR 1:53:17.9 +11.9 39.91
4 503 FLETEN Emilie 1992 NOR 1:53:31.9 +25.9 45.69
5 516 SMEDAAS Magni 1995 NOR 1:55:51.2 +2:45.2 103.16
6 512 HEDENSTROEM Karolina 2000 SWE 1:55:52.3 +2:46.3 103.62
7 527 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR 1:55:57.6 +2:51.6 105.80
8 507 BAANGMAN Hedda 1995 SWE 1:56:12.5 +3:06.5 111.95
9 506 ROIVAS Kati 1994 FIN 1:56:22.1 +3:16.1 115.91
10 504 ELEBRO Sofie 1993 SWE 1:57:01.3 +3:55.3 132.09
11 536 KETTUNEN Oona 1994 FIN 1:57:11.7 +4:05.7 136.38
12 523 HALLQUIST Frida 1990 SWE 1:58:08.2 +5:02.2 159.69
13 533 KAINULAINEN Anni 1992 FIN 1:58:23.9 +5:17.9 166.17
14 517 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE 1:59:24.8 +6:18.8 191.30
15 535 LODIN Hanna 1999 SWE 1:59:57.7 +6:51.7 204.87
16 519 JOHANSSON Linnea 2001 SWE 2:00:40.5 +7:34.5 222.53
17 505 HEISKANEN Heli 1981 FIN 2:02:23.9 +9:17.9 265.20
18 521 LAMBERT Jennifer 1998 FRA 2:03:46.4 +10:40.4 299.24
19 540 BERGAGNIN Rebecca 1999 ITA 2:05:15.5 +12:09.5 336.00
20 511 ERKERS Frida 1992 SWE 2:05:36.4 +12:30.4 344.63
21 510 PALMBERG Ida 1999 SWE 2:05:46.9 +12:40.9 348.96
22 538 SEIERSTAD Dorthe Ballangrud 1999 NOR 2:06:16.9 +13:10.9 361.34
23 509 ANGELSIOEOE Julia 1996 SWE 2:07:01.0 +13:55.0 379.53
24 520 CAMINADA Chiara 1985 ITA 2:07:03.8 +13:57.8 380.69
25 515 JOENSSON HAAG Anna 1986 SWE 2:08:18.0 +15:12.0 411.30
26 524 PAUL Katerina 1996 AUS 2:09:24.1 +16:18.1 438.58
27 543 FLOCHON JOLY Laurie 1997 FRA 2:10:28.4 +17:22.4 465.11
28 522 LOEF Hilda 2000 SWE 2:10:37.1 +17:31.1 468.70
29 530 STICHLING Laura 1995 GER 2:11:08.7 +18:02.7 481.74
30 542 FINE Hanna 2000 FRA 2:11:45.1 +18:39.1 496.76
31 508 GROHOVA Karolina 1990 CZE 2:15:19.0 +22:13.0 585.01
32 537 FAIVRE Solene 2000 SUI 2:15:25.3 +22:19.3 587.61
33 532 MOYSE Claire 1999 FRA 2:18:15.7 +25:09.7 657.92
34 529 HEJNA Anna-Marie 1999 CZE 2:18:38.0 +25:32.0 667.12
35 541 JOMIER Maiwenn 2001 FRA 2:21:12.0 +28:06.0 730.67
36 547 GROSSET BOURBANGE Lina 2002 FRA 2:21:49.0 +28:43.0 745.93
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
514 HUJEROVA Tereza 1998 CZE
525 NERDRUM Oda 1995 NOR
544 JACKSON Ella 1997 AUS
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
518 BOERJESJOE Malin 1996 SWE
526 KAUFMANN Seraina 1999 SUI
531 SCHOETTES Melina 1998 GER
545 THOMPSON Margeaux 1993 AUS
548 SAARI Amanda 2000 FIN

 

Løypekart

Værvarsel

Terminliste og resultater alle renn i Ski Classics

Hjemmesider Ski Classics

Alle resultater