Sport på TV | Janteloppet - Ski Classics | NNM Nordreisa | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Tour of the Alps | Boston Marathon| Alle resultater

Resultater Sandfjellrennet 2024

Lignende saker

Startlister og resultater for Sandfjellrennet 27. mars 2024.

Publisert 27. mars 2024 i Langrenn

Sandfjellrennet 2024

Dato

27. mars

Sted

Hauka til Budalen – Trøndelag

30 km klassisk

Startlister

Resultater

Menn

1 Johannes Hoesflot KLAEBO Byåsen IL M21-30 1:13:47.43 0:00.00
2 Ole Jørgen Bruvoll Lierne IL – Ski / Team Engcon M21-30 1:13:58.91 0:11.48
3 Andreas Fjorden Ree Støren Sportsklubb – Ski M21-30 1:14:17.52 0:30.09
4 Magnus Harr Lian Klæbu IL M21-30 1:17:37.94 3:50.51
4 Johan Henrik Lundbo Team Stak Karar M51-60 1:29:01.96 15:14.53
4 Even Michelsen Trondheim M21-30 1:17:37.64 3:50.21
4 Jørgen Storli Strindheim Ski M17-20 1:27:09.72 13:22.29
5 Odin Garli Støren Sportsklubb – Ski M21-30 1:27:36.28 13:48.85
5 Sindre Grønflaten Fjellørnen IL M21-30 1:22:42.67 8:55.24
6 Odin Gustavsen Belsvik Rognes IL M15-16 1:28:55.19 15:07.76
6 Andreas Sundal Byåsen IL / Byåsen IL Langrenn M17-20 1:25:34.94 11:47.51
6 Magnus WIIG Støren Sportsklubb M31-40 1:19:58.55 6:11.12
7 Håkon Halvorsen Støren Sportsklubb M21-30 1:30:50.61 17:03.18
8 Vegard Sundal Byåsen IL M15-16 1:31:59.50 18:12.07
9 Jens Borgar Aarhaug Sokna IL M17-20 1:32:11.20 18:23.77
10 Martin Ree Støren Sportsklubb M51-60 1:32:27.14 18:39.71
11 Jon Sæter Byåsen IL M17-20 1:33:53.47 20:06.04
12 Mads Bjørkan Budal IL M31-40 1:35:01.94 21:14.51
13 Odd Egil Brobakk Sokna IL M41-50 1:35:19.41 21:31.98
14 Vegar Enlid Budal IL M41-50 1:36:26.86 22:39.43
15 Jon Einar Visser IL Varden Meråker / Team Meråker M21-30 1:38:08.22 24:20.79
16 Christian Ljosland Vestre Akers SK M41-50 1:38:08.37 24:20.94
17 Anders Nyrnes Byåsen IL M21-30 1:38:40.00 24:52.57
18 Håkon Frøseth Støren Sportsklubb M21-30 1:39:20.21 25:32.78
19 Lars Erik Eid Leik, IL M51-60 1:39:25.78 25:38.35
20 Morten Stensland Levanger M31-40 1:45:53.90 32:06.47
21 Åsmund Krokann Storrø Ranheim SK M21-30 1:46:52.26 33:04.83
22 Adam Groff Byåsen IL – Ski M41-50 1:47:57.67 34:10.24
23 Jonny Folstad Singsås il M61-70 1:51:14.29 37:26.86
24 Jesper Berge Kant Støren Sportsklubb M17-20 1:51:45.93 37:58.50
25 David Enlid Kant Støren M15-16 1:55:14.08 41:26.65
26 Jon Marius Svegård Støren Sportsklubb M31-40 1:55:48.00 42:00.57
27 Marius Sæther Trondheim M41-50 1:56:06.57 42:19.14
28 Robert Aune Solberg Sokna IL M31-40 1:59:27.70 45:40.27
29 Kristoffer Hyttehaug M61-70 2:00:20.65 46:33.22
30 Hendrik Visser IL Varden Meråker M61-70 2:21:28.00 1:07:40.57
31 Knut Krokann Ranheim SK M61-70 2:30:17.10 1:16:29.67

Kvinner

1 Marte SKAANES Strindheim IL K21-30 1:26:22.49 0:00.00
2 Eva Ingebrigtsen Bratsberg IL K17-20 1:31:03.07 4:40.58
3 Mali Bakken Rindal IL K21-30 1:31:03.15 4:40.66
4 Frida Dahl Steinkjer SK K21-30 1:34:03.45 7:40.96
5 Vilde Nordgård Leiren Byåsen IL K15-16 1:47:52.64 21:30.15
6 Berit Vestermo Hovin IL K61-70 1:49:53.61 23:31.12
7 Guro Hovin Storlimo Lundamo IL – Ski K17-20 2:00:01.04 33:38.55
8 Oda Sæter Byåsen IL K17-20 2:07:47.66 41:25.17
9 Kjersti Solem NTNUI K41-50 2:08:53.09 42:30.60
10 Hanne Marie Storrø Ranheim SK K51-60 2:31:10.62 1:04:48.13

Om rennet

Budal IL og Sokna IL ønsker velkommen.
Løypa er ca. 30 km, og går fra Hauka til Budalen i lett familievennlig terreng, og har fine maskinkjørte spor.
Stilart: Klassisk
Påmelding på rennkontoret i Hauka skianlegg fra kl. 08.30.
Siste frist for påmelding i konkurranseklassen: Kl. 10.00 med start kl. 11.00.
Siste målgang kl.15.00.
Spurtpris og mange flotte premier/uttrekkspremier.
Buss fra Budal skole kl. 08.30. Retur fra Hauka med bagasje etter konkurransestart.
Bussen går til Hauka etter premieutdeling i Budal ca. kl. 15.00.

Hjemmeside Facebook

Video fra målgangen

Video fra staren

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater