Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater Sprint fri teknikk Davos 2022

Lignende saker

Resultater sprint fri teknikk Davos lørdag 17. desember 2022.

Publisert 17. desember 2022 i Langrenn

Sprint fri teknikk Davos 2022

Offisielle resultater:

Komplett liste (PDF)

Menn

Kvinner

Prolog (PDF):

Prologresultater

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 25 CHANAVAT Lucas 1994 FRA 2:16.90 0.00 0.00
2 21 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 2:17.16 +0.26 2.28
3 15 ANGER Edvin 2002 SWE 2:17.95 +1.05 9.20
4 27 MOILANEN Niilo 2001 FIN 2:18.20 +1.30 11.40
5 28 RIEBLI Janik 1998 SUI 2:18.95 +2.05 17.97
6 19 OGDEN Ben 2000 USA 2:18.97 +2.07 18.14
7 30 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR 2:19.25 +2.35 20.60
8 8 RITCHIE Graham 1998 CAN 2:19.43 +2.53 22.18
9 11 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 2:19.53 +2.63 23.05
10 26 CLUGNET James 1996 GBR 2:19.71 +2.81 24.63
11 10 MYHRE Simen 1998 NOR 2:20.13 +3.23 28.31
12 3 JAY Renaud 1991 FRA 2:20.21 +3.31 29.01
13 17 NORTHUG Even 1995 NOR 2:20.31 +3.41 29.89
14 7 VUORINEN Lauri 1995 FIN 2:20.85 +3.95 34.62
15 35 SCHAAD Roman 1993 SUI 2:20.91 +4.01 35.15
16 24 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 2:21.13 +4.23 37.08
17 13 JOUVE Richard 1994 FRA 2:21.19 +4.29 37.60
18 48 MRKONJIC Lukas 1999 AUT 2:21.39 +4.49 39.36
19 36 CHAUTEMPS Arnaud 1997 FRA 2:21.50 +4.60 40.32
20 14 TEFRE Gjoeran 1994 NOR 2:21.59 +4.69 41.11
21 29 SCHOONMAKER James Clinton 2000 USA 2:21.72 +4.82 42.25
22 42 FAEHNDRICH Cyril 1999 SUI 2:22.09 +5.19 45.49
23 4 BOLGER Kevin 1993 USA 2:22.10 +5.20 45.58
24 37 ABRAM Mikael 1996 ITA 2:22.20 +5.30 46.46
25 39 SUHONEN Verneri 1997 FIN 2:22.24 +5.34 46.81
26 23 MAKI Joni 1995 FIN 2:22.43 +5.53 48.47
27 43 GRAZ Davide 2000 ITA 2:22.76 +5.86 51.37
28 31 CYR Antoine 1998 CAN 2:22.88 +5.98 52.42
29 2 EVENSEN Ansgar 2000 NOR 2:22.97 +6.07 53.21
30 1 MOSER Benjamin 1997 AUT 2:23.00 +6.10 53.47
31 9 STAREGA Maciej 1990 POL 2:23.17 +6.27 54.96
32 12 JONSSON Olof 1995 SWE 2:23.25 +6.35 55.66
33 18 YOUNG Andrew 1992 GBR 2:23.35 +6.45 56.54
34 32 FOETTINGER Michael 1997 AUT 2:23.72 +6.82 59.78
35 34 MANNILA Lauri 1998 FIN 2:23.86 +6.96 61.01
35 41 DIEKMANN Logan 1997 USA 2:23.86 +6.96 61.01
37 53 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 2:23.93 +7.03 61.62
38 38 STEINER Cedric 1995 SUI 2:24.03 +7.13 62.50
39 40 STOELBEN Jan 2001 GER 2:24.14 +7.24 63.46
40 46 CRV Vili 1999 SLO 2:24.24 +7.34 64.34
41 16 BERGLUND Gustaf 1998 SWE 2:24.25 +7.35 64.43
42 6 KAESER Erwan 1992 SUI 2:24.29 +7.39 64.78
43 45 GABRIELLI Giacomo 1996 ITA 2:24.59 +7.69 67.41
44 50 POROMAA William 2000 SWE 2:24.72 +7.82 68.55
45 20 LARSEN Thomas Helland 1998 NOR 2:25.20 +8.30 72.75
46 44 ROSJOE Eric 1998 SWE 2:25.42 +8.52 74.68
47 51 SAVARY Antonin 2002 SUI 2:25.64 +8.74 76.61
48 59 GROS Anze 2002 SLO 2:26.20 +9.30 81.52
49 60 NAEPFLIN Avelino 2000 SUI 2:26.67 +9.77 85.64
50 49 FURGER Roman 1990 SUI 2:27.01 +10.11 88.62
51 33 JAGER Luke 2000 USA 2:27.32 +10.42 91.34
52 55 VOLOTKA Denis 1985 KAZ 2:27.45 +10.55 92.48
53 62 PRALONG Candide 1990 SUI 2:27.78 +10.88 95.37
54 61 ERIC Strahinja 2000 BIH 2:28.87 +11.97 104.92
55 54 ALEV Alvar Johannes 1993 EST 2:29.39 +12.49 109.48
56 52 BORTSOV Konstantin 1995 KAZ 2:29.58 +12.68 111.15
57 56 IKPEFAN Samuel Uduigowme 1991 NGR 2:30.20 +13.30 116.58
58 57 SKENDER Marko 2001 CRO 2:30.92 +14.02 122.89
59 47 PUEYO Jaume 2001 ESP 2:32.42 +15.52 136.04
60 5 MOCELLINI Simone 1998 ITA 2:35.50 +18.60 163.04
61 65 PESHKOV Daniel 2002 BUL 2:38.31 +21.41 187.67
62 63 GOMEZ Gonzalo Angel 1997 ARG 2:41.11 +24.21 212.21
63 58 RENDA Andrej 2000 SVK 2:41.64 +24.74 216.86
64 64 JADA Stavre 1998 MKD 2:44.25 +27.35 239.74
65 67 MALCHOV Todor 2001 BUL 2:44.37 +27.47 240.79
66 66 PERUSIC Petar 2004 CRO 2:46.07 +29.17 255.69
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
22 HAARALA Juuso 1996 FIN

 

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 9 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 2:37.21 0.00 0.00
2 17 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 2:38.83 +1.62 12.37
3 25 UREVC Eva 1995 SLO 2:39.03 +1.82 13.89
4 21 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE 2:39.61 +2.40 18.32
5 3 BRENNAN Rosie 1988 USA 2:40.06 +2.85 21.75
6 13 DIGGINS Jessie 1991 USA 2:40.66 +3.45 26.33
7 11 GIMMLER Laura 1993 GER 2:41.01 +3.80 29.01
8 23 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 2:41.60 +4.39 33.51
9 19 KERN Julia 1997 USA 2:42.21 +5.00 38.17
10 7 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR 2:42.24 +5.03 38.39
11 5 MYHRE Julie 1996 NOR 2:42.28 +5.07 38.70
12 27 QUINTIN Lena 1998 FRA 2:42.59 +5.38 41.07
13 24 ROFSTAD Hanne Wilberg 2000 NOR 2:42.77 +5.56 42.44
14 30 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR 2:42.88 +5.67 43.28
15 1 KREHL Sofie 1995 GER 2:42.91 +5.70 43.51
16 15 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 2:43.34 +6.13 46.79
17 28 KYLLONEN Anne 1987 FIN 2:43.91 +6.70 51.14
18 22 FISCHER Lea 1998 SUI 2:44.50 +7.29 55.65
19 20 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT 2:44.51 +7.30 55.72
20 29 EIDUKA Patricija 2000 LAT 2:44.96 +7.75 59.16
21 8 WEBER Anja 2001 SUI 2:47.50 +10.29 78.54
22 14 MONSORNO Nicole 2000 ITA 2:47.51 +10.30 78.62
23 26 MEIER Alina 1996 SUI 2:47.73 +10.52 80.30
24 10 BEATTY Dahria 1994 CAN 2:47.79 +10.58 80.76
25 6 SONNESYN Alayna 1996 USA 2:47.86 +10.65 81.29
26 16 PAJUNOJA Maaret 1990 FIN 2:48.11 +10.90 83.20
27 12 SOLIN Jenny 1996 SWE 2:48.26 +11.05 84.35
28 31 LINDROOS Anni 2001 FIN 2:48.31 +11.10 84.73
29 18 DANNER Alexandra 1999 GER 2:48.69 +11.48 87.63
30 4 BOUFFARD-NESBITT Olivia 1992 CAN 2:49.12 +11.91 90.91
31 32 MANDELJC Anja 1999 SLO 2:49.54 +12.33 94.12
32 33 GAGNON Liliane 2002 CAN 2:50.20 +12.99 99.15
33 34 RYAZHKO Darya 1995 KAZ 2:50.98 +13.77 105.11
34 2 JORTBERG Lauren 1997 USA 2:51.09 +13.88 105.95
35 35 DI CENTA Martina 2000 ITA 2:52.75 +15.54 118.62
36 36 HADZIC Tena 2004 CRO 2:58.07 +20.86 159.23
37 38 ILIC Anja 1998 SRB 3:13.13 +35.92 274.18
38 39 BEYRAMI BAHER Samaneh 1991 IRI 3:32.20 +54.99 419.74
39 37 CVETANOVSKA Ana 2000 MKD 3:36.48 +59.27 452.41

Alle resultater WC Davos

Alle startlister WC Davos

Arrangementets hjemmesider

Terminlister langrenn

Alle resultater