Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | Landsskytterstevne| Alle resultater

Resultater verdenscup langrenn Holmenkollen 2020 – 50 km klassisk fellesstart – Menn

Lignende saker

Publisert 20. september 2022 i Langrenn
Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 2:08:05.3 0.00 0.00
2 4 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 2:08:06.2 +0.9 0.16
3 7 IVERSEN Emil 1991 NOR 2:08:24.8 +19.5 3.55
4 30 AUGDAL Eirik Sverdrup 1995 NOR 2:08:25.6 +20.3 3.70
5 5 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 2:08:26.1 +20.8 3.79
6 8 COLOGNA Dario 1986 SUI 2:08:26.6 +21.3 3.88
7 2 ROETHE Sjur 1988 NOR 2:08:27.6 +22.3 4.06
8 12 BURMAN Jens 1994 SWE 2:08:32.0 +26.7 4.86
9 14 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 2:08:32.4 +27.1 4.94
10 15 TOENSETH Didrik 1991 NOR 2:09:01.1 +55.8 10.16
11 32 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR 2:09:12.8 +1:07.5 12.30
12 13 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR 2:09:13.5 +1:08.2 12.42
13 10 GOLBERG Paal 1990 NOR 2:09:24.3 +1:19.0 14.39
14 27 SEMIKOV Ilia 1993 RUS 2:09:24.5 +1:19.2 14.43
15 6 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 2:09:48.1 +1:42.8 18.73
16 3 NISKANEN Iivo 1992 FIN 2:09:51.6 +1:46.3 19.36
17 21 CHERVOTKIN Alexey 1995 RUS 2:09:56.6 +1:51.3 20.28
18 25 STOCK Daniel 1992 NOR 2:09:58.6 +1:53.3 20.64
19 43 BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS 2:10:30.3 +2:25.0 26.41
20 11 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS 2:10:45.9 +2:40.6 29.26
21 24 RICHARDSSON Daniel 1982 SWE 2:10:50.9 +2:45.6 30.17
22 20 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR 2:11:32.3 +3:27.0 37.71
23 29 VOKUEV Ermil 1992 RUS 2:11:37.9 +3:32.6 38.73
24 41 BRAENNMARK Viktor 1992 SWE 2:11:42.5 +3:37.2 39.57
25 18 BAUMANN Jonas 1990 SUI 2:11:51.0 +3:45.7 41.11
26 28 BRUVOLL Ole Joergen 1995 NOR 2:12:32.2 +4:26.9 48.62
27 55 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 2:12:33.2 +4:27.9 48.80
28 19 DOBLER Jonas 1991 GER 2:12:42.8 +4:37.5 50.55
29 50 RUUS Marcus 1994 SWE 2:13:24.9 +5:19.6 58.22
30 33 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 2:13:37.5 +5:32.2 60.52

qaaa

31 31 NOVAK Michal 1996 CZE 2:13:41.1 +5:35.8 61.17
32 54 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS 2:13:45.1 +5:39.8 61.90
33 48 KATZ Andreas 1988 GER 2:13:57.1 +5:51.8 64.09
34 34 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 2:14:13.7 +6:08.4 67.11
35 22 VALNES Erik 1996 NOR 2:14:15.4 +6:10.1 67.42
36 16 BOEGL Lucas 1990 GER 2:14:26.7 +6:21.4 69.48
37 45 MIKKONEN Juho 1990 FIN 2:15:04.8 +6:59.5 76.42
38 35 SANDSTROEM Bjoern 1995 SWE 2:15:05.8 +7:00.5 76.60
39 51 RUEESCH Jason 1994 SUI 2:15:31.8 +7:26.5 81.34
40 36 GARDENER Stefano 1990 ITA 2:16:15.2 +8:09.9 89.24
41 47 SEMENOV Michail 1986 BLR 2:17:35.0 +9:29.7 103.78
42 53 FELLNER Adam 1993 CZE 2:18:09.8 +10:04.5 110.12
43 49 KNOP Petr 1994 CZE 2:19:07.8 +11:02.5 120.68
44 46 PANISI Gilberto 1994 ITA 2:19:26.4 +11:21.1 124.07
45 42 WICK Thomas 1991 GER 2:20:23.3 +12:18.0 134.44
46 40 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 2:21:07.5 +13:02.2 142.49
47 39 LUSTGARTEN Benjamin 1992 USA 2:21:25.4 +13:20.1 145.75
48 52 VUORELA Markus 1996 FIN 2:22:37.9 +14:32.6 158.96
49 56 SHANG Jincai 1993 CHN 2:23:13.9 +15:08.6 165.52
50 38 MARTIN Adam 1994 USA 2:23:15.4 +15:10.1 165.79
51 37 VENTURA Paolo 1996 ITA 2:26:07.3 +18:02.0 197.10
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
17 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
23 NORRIS David 1990 USA
26 NOTZ Florian 1992 GER
44 TORCHIA Ian 1996 USA
57 ENTEMAKE Maowulietibieke 1996 CHN

 

DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
9 LARKOV Andrey 1989 RUS
Alle resultater