Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Startlister Tour de Ski etappe 1 – Sprint fri teknikk Val Müstair 2022

Lignende saker

Startlister Tour de Ski etappe 1 - Val Müstair lørdag 31. desember 2022.

Publisert 30. desember 2022 i Langrenn

Resultater sprint Val Müstair

Program og resultater for hele Tour de Ski

Startlister Tour de Ski etappe 1 – Sprint fri teknikk Val Müstair 2022

Prolog kvinner (første start klokken 11.30.15) – menn følger under

Startliste i PDF-format

Startnr Navn Født Nasjon
1 GIMMLER Laura 1993 GER
2 MEIER Alina 1996 SUI
3 BERANOVA Tereza 1998 CZE
4 FISCHER Lea 1998 SUI
5 JOENSUU Jasmi 1996 FIN
6 GANZ Caterina 1995 ITA
7 DAHLQVIST Maja 1994 SWE
8 LYLYNPERA Katri 1994 FIN
9 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI
10 HENNIG Katharina 1996 GER
11 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN
12 QUINTIN Lena 1998 FRA
13 KERN Julia 1997 USA
14 KREHL Sofie 1995 GER
15 DIGGINS Jessie 1991 USA
16 KYLLONEN Anne 1987 FIN
17 WENG Lotta Udnes 1996 NOR
18 KAHARA Jasmin 2000 FIN
19 WENG Tiril Udnes 1996 NOR
20 RYDZEK Coletta 1997 GER
21 CARL Victoria 1995 GER
22 JANATOVA Katerina 1997 CZE
23 UREVC Eva 1995 SLO
24 NISKANEN Kerttu 1988 FIN
25 MYHRE Julie 1996 NOR
26 KARLSSON Frida 1999 SWE
27 BRENNAN Rosie 1988 USA
28 DYVIK Anna 1994 SWE
29 EIDUKA Patricija 2000 LAT
30 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR
31 FINK Pia 1995 GER
32 ALAKOSKI Anni 1997 FIN
33 WENG Heidi 1991 NOR
34 SKINDER Monika 2001 POL
35 STEINER Desiree 1998 SUI
36 ILAR Moa 1997 SWE
37 BEATTY Dahria 1994 CAN
38 DANNER Alexandra 1999 GER
39 MONSORNO Nicole 2000 ITA
40 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR
41 WEBER Anja 2001 SUI
42 SONNESYN Alayna 1996 USA
43 LOHMANN Lisa 2000 GER
44 STADLOBER Teresa 1993 AUT
45 MARCISZ Izabela 2000 POL
46 ROSENBERG Maerta 2002 SWE
47 BERGANE Margrethe 2001 NOR
48 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT
49 KAELIN Nadja 2001 SUI
50 THEODORSEN Silje 1994 NOR
51 GAL Melissa 1999 FRA
52 SAUERBREY Katherine 1997 GER
53 RYAZHKO Darya 1995 KAZ
54 SANFILIPPO Federica 1990 ITA
55 DI CENTA Martina 2000 ITA
56 MANDELJC Anja 1999 SLO
57 STEWART-JONES Katherine 1995 CAN
58 GAGNON Liliane 2002 CAN
59 CLAUDEL Delphine 1996 FRA
60 INGESSON Lisa 2002 SWE
61 DOLCI Flora 1999 FRA
62 PITTIN Cristina 1998 ITA
63 COMARELLA Anna 1997 ITA
64 DUCORDEAU Juliette 1998 FRA
65 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE
66 ISHIDA Masako 1980 JPN
67 LAUKLI Sophia 2000 USA
68 PAUL Katerina 1996 AUS
69 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ
70 SLIND Astrid Oeyre 1988 NOR
71 DAHL Ida 1996 SWE

Prolog menn – første start klokken 12.25.15

Startliste i PDF-format

Startnr Navn Født Nasjon
1 MOSER Benjamin 1997 AUT
2 CYR Antoine 1998 CAN
3 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR
4 BURY Kamil 1995 POL
5 SCHOONMAKER James Clinton 2000 USA
6 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
7 HALFVARSSON Calle 1989 SWE
8 KAESER Erwan 1992 SUI
9 OGDEN Ben 2000 USA
10 AHONEN Ville 1994 FIN
11 PELLEGRINO Federico 1990 ITA
12 BOLGER Kevin 1993 USA
13 JOUVE Richard 1994 FRA
14 SCHAAD Roman 1993 SUI
15 CHANAVAT Lucas 1994 FRA
16 SCHELY Theo 1999 FRA
17 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
18 SVENSSON Oskar 1995 SWE
19 GOLBERG Paal 1990 NOR
20 RITCHIE Graham 1998 CAN
21 GROND Valerio 2000 SUI
22 MOCELLINI Simone 1998 ITA
23 CHAPPAZ Jules 1999 FRA
24 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE
25 JAY Renaud 1991 FRA
26 PERSSON Anton 1995 SWE
27 STAREGA Maciej 1990 POL
28 RIEBLI Janik 1998 SUI
29 NOVAK Michal 1996 CZE
30 CLUGNET James 1996 GBR
31 BRUGGER Janosch 1997 GER
32 CHAUTEMPS Arnaud 1997 FRA
33 FAEHNDRICH Cyril 1999 SUI
34 SIMENC Miha 1995 SLO
35 HIMMA Martin 1999 EST
36 STOELBEN Jan 2001 GER
37 SOSSAU Anian 2000 GER
38 LEPISTO Lauri 1996 FIN
39 ROSJOE Eric 1998 SWE
40 ABRAM Mikael 1996 ITA
41 GRAZ Davide 2000 ITA
42 KETTERSON Zak 1997 USA
43 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR
44 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR
45 LEODOLTER Philipp 1997 AUT
46 MRKONJIC Lukas 1999 AUT
47 LEVEILLE Olivier 2001 CAN
48 FELLNER Adam 1993 CZE
49 CRV Vili 1999 SLO
50 IVERSEN Emil 1991 NOR
51 MOSEBY Haavard 1999 NOR
52 POROMAA William 2000 SWE
53 TICCO Giovanni 2000 ITA
54 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL
55 BURY Dominik 1996 POL
56 KENNEDY Russell 1991 CAN
57 FURGER Roman 1990 SUI
58 ROOS Henri 1998 EST
59 MOCH Friedrich 2000 GER
60 RUEESCH Jason 1994 SUI
61 TOENSETH Didrik 1991 NOR
62 KLEE Beda 1996 SUI
63 DROLET Remi 2000 CAN
64 NISKANEN Iivo 1992 FIN
65 O CONNELL Finn 1998 USA
66 NAEPFLIN Avelino 2000 SUI
67 BARP Elia 2002 ITA
68 SCHUMACHER Gus 2000 USA
69 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR
70 GROS Anze 2002 SLO
71 HYVARINEN Perttu 1991 FIN
72 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ
73 KOVALYOV Vladislav 1996 KAZ
74 HENDRY Samuel Gary 1999 CAN
75 BING Thomas 1990 GER
76 LAPIERRE Jules 1996 FRA
77 PRALONG Candide 1990 SUI
78 PARISSE Clement 1993 FRA
79 ROETHE Sjur 1988 NOR
80 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA
81 BAUMANN Jonas 1990 SUI
82 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ
83 WONDERS Hunter 1998 USA
84 NUFER Cla-Ursin 2001 SUI
85 BOEGL Lucas 1990 GER
86 DOBLER Jonas 1991 GER
87 BABA Naoto 1996 JPN
88 LAPALUS Hugo 1998 FRA
89 KUCHLER Albert 1998 GER
90 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND
91 BASHMAKOV Nail 1995 KAZ
92 VENTURA Paolo 1996 ITA
93 ROJO Imanol 1990 ESP
94 NOTZ Florian 1992 GER
95 HOLUND Hans Christer 1989 NOR
96 PATTERSON Scott 1992 USA
97 MANIFICAT Maurice 1986 FRA
98 JOHANSSON Leo 1999 SWE
99 NOECKLER Dietmar 1988 ITA
100 VUORELA Markus 1996 FIN

 

Prolog kvinner

Resultater sprint Val Müstair

Alle resultater Tour de Ski

Terminliste og resultater alle verdenscuprenn i langrenn 2022/23

Den norske troppen

Terminlister langrenn

Hjemmeside FIS

Alle resultater