Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Elitefeltene i Hytteplanmila

Lignende saker

Hytteplanmila har gjennom de siste to tiårene vokst til å bli et av Norges største mosjonsløp. Spesielt supermosjonistene flokker til 10 kilometeren på Steinsletta på jakt etter personlige rekord. Her er startlistene i eliteklassene for årets løp.

Publisert 16. oktober 2023 i Løp/friidrett

Resultater, startlister alle deltakere, historikk og annen informasjon Hytteplanmila 2023

Elitefeltene i Hytteplanmila

KVINNER
Startnr Navn Nasjon Klubb Klasse Estimeret tid
1 Karoline Bjerkeli Grøvdal NOR Tjalve IK K23-34 00:30:32
2 Hanne Maridal NOR Strindheim il K23-34 00:32:30
3 Sigrid Jervell Våg NOR Tjalve IK K23-34 00:32:49
4 Ine Bakken NOR Vidar Sportsklubben K23-34 00:32:50
5 Kristine Meinert Rød NOR Oppegård IL K20-22 00:33:12
6
7 Sara Schou Kristensen DEN K23-34 00:33:20
8 Pernilla Epland NOR Stord IL (Allianseidrettslag) K23-34 00:33:30
9 Kristin Waaktaar Opland NOR Bratsberg IL K40-44 00:33:30
10 Sanna Mustonen SWE K23-34 00:33:30
11 Maria Sagnes Wågan NOR Tjalve IK K23-34 00:32:50
12 Amalie Sæten NOR Ullensaker/Kisa IL K23-34 00:33:00
20 Adele Norheim Henriksen NOR Gular IL K20-22 00:34:20
21 Emilie Mo NOR Vidar Sportsklubben K20-22 00:34:30
22 Anna Marie Nordengen Sirevåg NOR Vidar Sportsklubben K18-19 00:34:34
23
24 Ingrid Helene Nyhus NOR Strindheim il K23-34 00:34:50
25 Wilma Anna Bekkemoen Torbiörnsson NOR Ullensaker/Kisa IL K16-17 00:34:59
26 Sigrun Gjølberg NOR Rygge IL K23-34 00:34:15
27 Silje Torsvik NOR Spirit friidrettsklubb K23-34 00:34:30
28 Mari Ruud NOR BUL IL K20-22 00:34:15
34 Tuva Alme NOR Sandnes IL K14-15 00:35:00
35 Madelène Wanvik Holum NOR Vidar Sportsklubben K23-34 00:35:00
36 Synne Marie Engebretsen NOR Varegg Fleridrett K20-22 00:35:00
37 Anita Iversen Lilleskare NOR BFG Bergen Løpeklubb K45-49 00:35:00
38 Ingrid Ukkelberg NOR Marnardal IL K40-44 00:35:00
39
40 Maren Austevik Bø NOR Gular IL K20-22 00:35:00
41 Marianne Harnes NOR Vidar Sportsklubben K23-34 00:35:00
42 Marte Mæhlum Johansen NOR Raumnes  og  Årnes IL K23-34 00:35:00
43 Frida Reiersølmoen NOR Kristiansand Løpeklubb K23-34 00:35:00
44 Angelica Karlsen NOR Moss IL K23-34 00:35:01
45 Siri Schøne Ness NOR Lyn Ski K35-39 00:35:30
46 Jessica Gunnarsson SWE Vidar Sportsklubben K45-49 00:35:59
47 Oda Lundeby NOR Spirit friidrettsklubb K20-22 00:35:59
48 Anne Årrestad NOR Vidar Sportsklubben K23-34 00:35:30
49 Nora Bergan NOR Osterøy IL K18-19 00:35:39
54 Maren Lie NOR Aurskog – Høland Friidrettslag K23-34 00:36:00
55 Eldbjørg Moxnes NOR Vidar Sportsklubben K35-39 00:36:00
56 Aurora Langbakk NOR BUL IL K16-17 00:36:00
57 Julie Marie Haabeth Brox NOR Tjalve IK K35-39 00:36:00
58 Ingvild Tveita NOR Vidar Sportsklubben K23-34 00:36:00
59 Marie Kloster NOR Skjalg IL K40-44 00:36:11
60 Vibeke Jensen NOR Strindheim il K23-34 00:36:30
61 Sunniva Isabel Cook NOR NTNUI – Friidrett K20-22 00:36:30
62
63 Cecilie Høgset NOR K23-34 00:36:30
64 Lisbeth Pedersen NOR Tjalve IK K45-49 00:36:41
65 Venus Abraham Teffera NOR K14-15 00:36:42
66 Hannah Bjelland NOR Gular IL K23-34 00:36:55
67 Anette Killerud Ødegård NOR Vidar Sportsklubben K23-34 00:36:58
68 Amalie Kristin Kvandal NOR Strindheim il K23-34 00:36:59
75 Sofie Karlsen Amundsgård NOR Vidar Sportsklubben K23-34 00:37:00
76 Ella Gjømle Berg NOR K40-44 00:37:00
77 Torhild Rustenberg NOR K40-44 00:37:00
78 Sandra Hanevold NOR K40-44 00:37:00
79
80 Hilde Losgård Landheim NOR Ren-Eng FIK K23-34 00:37:00
81 Josefine Lind DEN K23-34 00:37:02
83 Hege Njå Bjørkmann NOR Vidar Sportsklubben K45-49 00:37:15
84 Hannah Bentzen NOR Vidar Sportsklubben K20-22 00:37:30
85 Marit Bjørgen NOR K40-44 00:37:30
86 Anzu Lovise Kvam NOR Gular IL K23-34 00:37:17
87 Tina Knutsmoen NOR Bækkelagets SK K23-34 00:37:30
88 Aurora Kanutte Brandt Sande NOR IL Koll K14-15 00:37:30
MENN
Startnr Navn Nasjon Klubb Klasse Estimeret tid
100 Narve Gilje Nordås NOR Sandnes IL M23-34 00:27:50
101 Magnus Tuv Myhre NOR Brandbu IF M23-34 00:28:02
102 Senay Fissehatsion NOR Ullensaker/Kisa IL M23-34 00:28:25
103 Awet Nftalem Kibrab NOR Ullensaker/Kisa IL M23-34 00:28:26
104 Per Svela NOR Norna-Salhus IL M23-34 00:28:39
105 Weldu Negash Gebretsadik NOR BUL IL M35-39 00:28:40
106 Daniel Studley GBR M23-34 00:28:45
107 Ibrahim Buras NOR BUL IL M20-22 00:28:54
108 Fredrik Sandvik NOR Ullensaker/Kisa IL M23-34 00:28:59
109 Suldan Hassan SWE M23-34 00:28:20
110 Trym Tønnesen NOR Halden IL M23-34 00:29:46
115 Mathias Flak NOR Steinkjer Friidrettsklubb M23-34 00:29:00
116 Trond Einar Moen Pedersli NOR Strindheim il M23-34 00:29:00
117 Axel Vang Christensen DEN M18-19 00:29:01
118 Even Brøndbo Dahl NOR FIK Orion M23-34 00:29:07
120 Philip Massacand NOR GneistIL M20-22 00:29:12
121 Erik Lomås NOR Salangen IF M23-34 00:29:15
122 Vebjørn Hovdejord NOR Snøgg Friidrett M20-22 00:29:24
123 Ebrahim Abdulaziz NOR Strindheim il M45-49 00:29:28
124 Mika Kotiranta FIN M23-34 00:29:30
125 Simon Steinshamn NOR BUL IL M23-34 00:29:30
126 Mikkel Thomassen NOR Tjalve IK M20-22 00:29:30
127 Henrik Marius Laukli NOR Strindheim il M20-22 00:29:30
128 Esten Hansen-Møllerud Hauen NOR Ren-Eng FIK M20-22 00:29:50
129 Sondre Strande Omland NOR Ullensaker/Kisa IL M16-17 00:29:50
130 Sjur Prestsæter NOR Vidar Sportsklubben M23-34 00:29:59
131 Trygve Feidje Mjelde NOR Osterøy IL M23-34 00:29:59
132 Joakim Mohn NOR Vidar Sportsklubben M23-34 00:29:59
133 Mads Orø Olsen NOR Ringerike Friidrettsklubb M20-22 00:29:59
134 Tore Akerlie NOR Gular IL M23-34 00:29:59
135 Didrik Røssum Jensen NOR Nittedal IL M20-22 00:29:30
136 Petter Rypdal NOR Tjalve IK M23-34 00:29:22
137 Marius Liljeberg Wang NOR Herkules Friidrett M20-22 00:29:59
145 Magnus Sirnes Hjellum NOR Vidar Sportsklubben M23-34 00:30:00
146 Alexander Kirkeberg NOR Steinkjer Friidrettsklubb M23-34 00:30:00
147 Simen Østensen NOR Fossum IF M35-39 00:30:00
148 Frew Zenebe Brkineh NOR Sandnes IL M35-39 00:30:00
149 Johannes Teigland NOR Gular IL M23-34 00:30:00
150 Andreas Sjurseth NOR Vidar Sportsklubben M35-39 00:30:00
151 Cornelius Bjørk NOR Bækkelagets SK M20-22 00:30:00
152 Andreas Iden NOR GneistIL M23-34 00:30:01
153 Sondre Arne Hoff NOR Gular IL M23-34 00:30:10
154 Andreas Penne Nygård NOR Sandnes IL M40-44 00:30:15
155 Merih Solomon NOR M23-34 00:30:15
156 Abdullahi Hassan NOR Tjalve IK M23-34 00:30:15
157 Geir Endre Rogn NOR M40-44 00:30:20
158 Tommy Bangjord Hove NOR Bratsberg IL M23-34 00:30:30
159 Hans Christer Holund NOR Lyn Ski M23-34 00:30:30
160 Tord Franke Ulset NOR Selsbakk IF M20-22 00:30:30
161 Theodor Berre Jacobsen NOR Vidar Sportsklubben 00:30:45
162 Ånung Viken NOR Vollan IK M23-34 00:30:45
163 Tewelde Nahom Tesfalem NOR Ullensaker/Kisa IL M16-17 00:30:50
164 Albin Gezelius SWE M20-22 00:30:53
165 Magnus Winther Warvik NOR Vidar Sportsklubben M23-34 00:30:55
166 Martin Kristiansen NOR Sætre Idrætsforening Graabein M23-34 00:30:55
167 Jonas Skjerven NOR Mjøsdalen IL M18-19 00:30:55
168 Magnus Øyen NOR Rindal IL M16-17 00:30:56
169 Andreas Dahlø Wærnes NOR Rindal IL M23-34 00:30:56
170 Eivind Klokkehaug NOR Vidar Sportsklubben M23-34 00:30:57
171 Mathias Moen NOR Vidar Sportsklubben M35-39 00:30:57
172 Jostein Rogstad NOR Vidar Sportsklubben M35-39 00:30:58
173 Martin Finne NOR Vidar Sportsklubben M23-34 00:30:59
174 Simen Spets Storhov NOR Freidig SPK M20-22 00:30:59
175 Ronny Losoa NOR Sigdal Friidrettsklubb M40-44 00:30:59
176 Henrik Husdal NOR Svorkmo NOI M23-34 00:30:59
177 Kristian Bjune Sveen NOR Kjelsås IL M23-34 00:30:59
178 Iver Matias Linge Glomnes NOR Tjalve IK M23-34 00:30:30
179 Sindre Solbakken Omvik NOR Rosendal TL M23-34 00:30:29
188 Fredrik Sætran NOR Vidar Sportsklubben M23-34 00:31:00
189 Steven Bayton GBR Vidar Sportsklubben M23-34 00:31:00
190 Martin Ukkelberg Sløgedal NOR Kristiansands IF M18-19 00:31:00
191 Henrik Velle NOR Tjalve IK M23-34 00:31:00
192 Henrik Hodne Eliassen NOR M18-19 00:31:00
193 Jens Torgersen NOR M23-34 00:31:00
194 Even Storeheier NOR M23-34 00:31:00
195 Kristian Ulriksen NOR Tromsø Løpeklubb M35-39 00:31:00
196 Adrian Westlie NOR Tjalve IK M20-22 00:31:00
197 Mattis Holt NOR Freidig SPK M23-34 00:31:00
198 Syver Rusten Dalen NOR Lillehammer IF M18-19 00:31:00
199 Kristian Kongssund NOR Ren-Eng FIK M18-19 00:31:00
200 Lars Horten Jordet NOR Ren-Eng FIK M18-19 00:31:00
201 Oskar Andreassen NOR M23-34 00:31:00
202 Nikolai Harris NOR Kamp/Vestheim IF M23-34 00:31:00
203 Simen Ellingsdalen NOR BUL IL M23-34 00:31:15
204 Carl August Jensehaugen NOR Ullensaker/Kisa IL M18-19 00:31:15
205 Sondre Martinsen NOR Nesodden IF M20-22 00:31:20
206 Steinar Bøe NOR Rindal IL M23-34 00:31:20
207 Jonathan Makwarth DEN M23-34 00:31:20
208 Lars-Olav Måkestad Apold NOR Gular IL M23-34 00:31:20
209 Ivar Stefansson NOR Gular IL M23-34 00:31:20
210 Asbjørn Slagtern Fjellvåg NOR Nydalens Skiklub M23-34 00:31:24
211 Leo Johansson SWE M20-22 00:31:28
212
213 Jonathan Poole GBR M40-44 00:31:30
214 Per-Christian Pedersen NOR Hind IK M35-39 00:31:30
215 Andreas Vangsnes NOR M23-34 00:31:30
216 Johannes Sandvik Bø NOR Fitjar IL M16-17 00:31:30
217 Andreas Fossan NOR M23-34 00:31:30
218 Andreas Skatvedt Iversen NOR M23-34 00:31:30
219 Sami Saku FIN M23-34 00:31:30
220 Haakon Engelsen Berg NOR Bøler IF – Friidrett M23-34 00:31:30
221 Espen Lie NOR Gjerpen IF Allianse M35-39 00:31:30
222 Henrik Vik Tolo NOR Asker Sk Friidrett M23-34 00:31:30
223 Gabriel Ingebretsen NOR Kristiansand Løpeklubb M23-34 00:31:30
224 Helge Langen NOR Rindal IL M35-39 00:31:30
225 John Christian Deighan NOR M35-39 00:31:30
226 Børge Bjørsvik Larsson NOR Varegg Fleridrett M23-34 00:31:33
227 Christian Braathen NOR M23-34 00:31:40
228 Ulrik Lolland NOR Rygge IL M23-34 00:31:40
229 Oscar Ovanger NOR M23-34 00:31:40
230 Øyvind Ytterhus Utengen NOR Bratsberg IL M23-34 00:31:45
231 Kristoffer Tollås NOR Ålesund FIK M35-39 00:31:45
232 Knut Borkholm NOR Eiker-Kvikk IF M20-22 00:31:45
233 Andreas Fantoft NOR M23-34 00:31:45
234 Sigurd Lund Røer NOR M23-34 00:31:45
235 Tobias Alstad NOR Frol IL M20-22 00:31:47
236 Henrik Mobakk Nilsson NOR Vidar Sportsklubben M23-34 00:31:48
237
238 Anders Jerpstad NOR Vidar Sportsklubben M23-34 00:31:50
239 Ville Johansson SWE M23-34 00:31:50
240 Adrian Hoel NOR M23-34 00:31:50
241 Axel Gutterød Dabe NOR Runar IL M16-17 00:31:50
242 Ola Korbøl NOR Ottestad IL M23-34 00:31:50
243 Jonas Lillejord NOR Osterøy IL M23-34 00:31:50
244 Jonathan Alsaker-Arentz NOR Sturla IF M18-19 00:31:51
245 Janis Arsenikovs LAT M40-44 00:31:55
246 Bastian Karlsen Antonsen NOR Lyn Ski M20-22 00:31:55
247 Mads Bigum Johansen NOR Tjalve IK M35-39 00:31:59
248 Tor Holager Rødde NOR Røa IL M40-44 00:31:59
249 Kim-Roger Trøite NOR Hind IK M23-34 00:31:59
250 Njaal Aase SUI M20-22 00:31:59
251 Mats Håpnes NOR Alta IF M35-39 00:31:59
252 Jakob Sørlie Pettersen NOR M20-22 00:31:59
253 Erlend Berger NOR Vidar Sportsklubben M23-34 00:31:59
254 Andreas Ullern Tonning NOR Ullensaker/Kisa IL M18-19 00:31:59
255 Lars Myrseth Kurås NOR M23-34 00:31:59
256 Martin Brekke NOR M23-34 00:31:59
257 Eivind Tobiassen NOR Sørild FIK M20-22 00:31:59
258
259 Fredrik Lorentzen NOR Kamp/Vestheim IF M23-34 00:31:59
260
261 Jens Bjertnæs NOR M35-39 00:31:59
262 Pål Onsrud NOR Gjøvik Friidrettsklubb M23-34 00:32:00
263 Elias Haugen Torjussen NOR Vidar Sportsklubben M16-17 00:32:00
264 Terje Beck NOR Gjøvik Friidrettsklubb M35-39 00:32:00
265
266
267 Jørgen Russnes NOR BUL IL M23-34 00:32:00
268 Andreas Torsvik NOR Bjarg IL M23-34 00:32:00
269 Eirik Farstad NOR M23-34 00:32:00
270 Jens Kristian Samuelsen NOR Rjukan Idrettslag M16-17 00:32:00
271 Göran Kjærstad Winblad SWE M23-34 00:32:00
272 Jan Henrik Sivertsen NOR Gjerstad IL M35-39 00:32:00
273 Eirik Ophus NOR Vidar Sportsklubben M23-34 00:32:00
274
275
276 Bjørn Thomas Nygaard NOR M35-39 00:32:00
277 Sander Werket-Haug NOR M18-19 00:32:00
278 Sondre Johan Knutsen NOR M23-34 00:32:00
280 Magnus Torp Antonsen NOR M23-34 00:32:00
281 Bjørn Sether Wastvedt NOR Vidar Sportsklubben M23-34 00:32:00
282 Martin Mjelde NOR GneistIL M14-15 00:32:00
283 Mathias Alexandersen Køhn NOR M35-39 00:32:00
284 Ola Matre NOR Vidar Sportsklubben M23-34 00:32:00
285 Gustav Josefinsson SWE Hälle IF M23-34 00:32:00
286 Milan Frenay NOR M20-22 00:32:00
287 Ole Jørgen Knoph NOR Kjelsås IL M23-34 00:32:00
288 Finn Isaksen NOR GTI Friidrettsklubb M23-34 00:31:59
289 Bjørn Rusten Lundberg NOR Varegg Fleridrett M23-34 00:31:50
290 Lars-Olav Vidvei NOR Sigdal Friidrettsklubb M23-34 00:32:00
291 Dina Anjara Herilanto Randrianampiantsoa MAD Oslostudentenes IK M23-34 00:31:59
292 Erlend Gjerdevik Sørtveit NOR Vidar Sportsklubben M23-34 00:31:30
293 Fredrik Schwencke NOR Kamp/Vestheim IF M23-34 00:31:30
294 Øyvind Moen Fjeld NOR Kjelsås IL M35-39 00:32:00

Hjemmeside

Alle resultater