Sport på TV | VM friidrett Innendørs | WC langrenn Lahti | Skan Cup Hommelvik | Vasaloppet | Hovedlandsrennet Gålå | WC skiskyting Holmenkollen | IBU Cup Obertilliach | Junior VM skiskyting | WC hopp Lahti | WC kombinert Lahti | WC alpint Aspen | WC alpint Kvitfjell | Strade Bianche| Alle resultater

Alle norske resultater fra København Halvmarathon 2023

Lignende saker

Selv om 20 000 løpere løp Oslo Maraton på lørdag var det fortsatt 2 000 nordmenn som dro til København for å løpe halvmaraton der. Her er alle de norske løperne som fullførte.

Publisert 17. september 2023 i Løp/friidrett

Komplette resultater fra løpet finner du her.

Karoline Bjerkeli Grøvdal satt norsk rekord på halvmaraton. Ingrid Kristiansen har løpt på tiden 1.06.40 i en løype som aldri ble kontrollmålt, den tiden er derfor ikke offisiell rekord.

Zerei Kbrom Mzegni ble beste løper med norsk pass. Norges-baserte Senay Fissehatsion løp i mål 4 sekunder foran Zerei. Ellers merker vi oss den tidligere skiløperen Simen Østensen som løp inn til 1.07.16.

(søk etter navn ved å trykke Ctrl+f)

Name Nation Club Category Time # Sex # Category
Zerei Kbrom
 NOR
M35-39 01:00:59 13 3
Erik Lomås
 NOR
Salangen IF Friidrett M30-34 01:06:24 40 13
Marius Vedvik
 NOR
IL Gular M30-34 01:06:28 43 14
Andreas Sjurseth
 NOR
SK Vidar M35-39 01:07:08 51 6
Simen Østensen
 NOR
Frogner Runners M35-39 01:07:16 53 7
Karoline Bjerkeli Grøvdal
 NOR
F30-34 01:07:34 6 3
Tedros G. Haile
 NOR
Haugesund IK M20-24 01:07:37 57 8
Henrik Marius Laukli
 NOR
Strindheim IL M20-24 01:09:09 87 15
Ivar Stefansson
 NOR
IL Gular M30-34 01:09:20 89 26
Øystein Ulekleiv
 NOR
Dombås IL M30-34 01:09:29 92 28
Tore Akerlie
 NOR
Gular IL M20-24 01:09:51 100 18
Fredrik Schwencke
 NOR
I.F. Kamp/Vesthein M30-34 01:09:56 104 31
Alexander Skurve
 NOR
Gti friidrett M30-34 01:10:07 108 33
Ola Korbøl
 NOR
HOKA M30-34 01:10:10 109 34
Sigurd Lund Røer
 NOR
HOKA M25-29 01:10:16 112 43
Martin Ukkelberg Sløgedal
 NOR
KIF M15-19 01:10:20 113 2
Mathias Flak
 NOR
Steinkjer FIK M20-24 01:10:38 117 23
Magnus Torp Antonsen
 NOR
Strandbygda IL M30-34 01:10:47 120 37
John Christian Deighan
 NOR
Asker SK/Advokatfirmaet Haavind/Frogner runners M35-39 01:10:50 124 14
Martin Kaarby
 NOR
IK Hind M40-44 01:10:59 128 4
Bjørn Erik Langstein
 NOR
Tomrefjord IL M25-29 01:11:38 145 52
Kristian Ulriksen
 NOR
Tromsø Løpeklubb M35-39 01:11:54 157 24
Bjorn Sether Wastvedt
 NOR
SK Vidar M30-34 01:11:58 159 45
Eirik Bergene Aabrekk
 NOR
Sandefjord TIF M25-29 01:12:09 161 54
Ken Tony Johansen
 NOR
IL Gular M30-34 01:12:09 162 46
Fredrik Deilkås
 NOR
HAMNØY AS M25-29 01:12:10 164 55
Martin Wetlesen Vedeld
 NOR
ÅS IL M35-39 01:12:45 183 30
Kristoffer Liset
 NOR
IL Ivrig M25-29 01:12:47 188 63
Gjermund Blauenfeldt Næss
 NOR
NBRO // KJELSÅS LEGENDS M25-29 01:12:48 189 64
Njål Torillson Tyssing
 NOR
Velledalen IL M40-44 01:12:51 190 10
Kristian Aalerud
 NOR
Salomon Norge M25-29 01:12:56 194 67
Sander Abrahamsen Deilkås
 NOR
Il Sand M25-29 01:13:06 199 71
Frode Tjelta
 NOR
Sandnes IL M45-49 01:13:29 208 2
Andreas Grøgaard
 NOR
Breaking Marathon Limits M30-34 01:13:30 209 57
Jens Bjertnæs
 NOR
Frogner Runners M35-39 01:13:33 212 32
Martin Galleberg
 NOR
Salomon Norway M30-34 01:13:34 213 58
Joakim Kronberg
 NOR
Antibes Beach Club M25-29 01:13:45 218 77
Per Kristian Nielsen
 NOR
M30-34 01:13:46 220 60
Kristine Lande Dommersnes
 NOR
Haugesund idrettslag F20-24 01:13:55 28 11
Kristoffer Ingebrigtsen
 NOR
Sandnes Idrettslag M35-39 01:14:01 230 35
Ine Bakken
 NOR
Sportsklubben Vidar/ SAYSKY F25-29 01:14:25 29 9
Petter Johansen
 NOR
Lillehammer IF M25-29 01:14:42 251 86
Markus Andersson
 NOR
M30-34 01:14:43 252 68
Aksel Overskott
 NOR
B&Y RC M35-39 01:14:52 257 37
Angelica Karlsen
 NOR
Moss IL F20-24 01:14:56 31 12
Halvor Myhrvold
 NOR
SK Vidar M30-34 01:14:58 260 71
Øystein Sandvik
 NOR
PwC BIL M40-44 01:15:06 262 16
Oddvar Dirdal
 NOR
Trekompaniet BIL M40-44 01:15:23 278 20
Magnus-Johan Færø
 NOR
Eikanger IL M25-29 01:15:44 291 95
Lars Magnus Tangen
 NOR
M30-34 01:15:46 293 80
Magnus Erstad
 NOR
IF Kamp/Vestheim M35-39 01:15:52 301 47
Lars Muren
 NOR
Multiconsult BIL M30-34 01:15:53 305 86
Jens Bøhmer
 NOR
Team Kristin M30-34 01:15:59 308 87
Jan Tore Tellefsen
 NOR
BFG Bergen løpeklubb M40-44 01:16:04 316 22
Jan Gunnar Lutcherath
 NOR
GTI M40-44 01:16:05 318 23
Eirik Emil Andresen
 NOR
Varegg/Mandagsklubben M25-29 01:16:07 320 100
Fridtjof Wedum
 NOR
M25-29 01:16:10 323 101
Ola Rossvoll
 NOR
Bratsberg IL M40-44 01:16:12 328 25
Maren Austevik Bø
 NOR
Gular IL F20-24 01:16:15 33 13
Adele Norheim Henriksen
 NOR
IL Gular F20-24 01:16:15 34 14
Håvard Hammer Normann
 NOR
Kanari Group M30-34 01:16:23 337 93
Eli Anne Dvergsdal
 NOR
Fana F30-34 01:16:25 36 9
Christoffer Callesen
 NOR
Fondsfinans/Frogner Runners M35-39 01:16:35 345 59
Silje Torsvik
 NOR
Spirit Friidrettsklubb F30-34 01:16:37 37 10
Nikolai Mæhlum
 NOR
Bratsberg IL M35-39 01:16:37 348 60
Jonny Kibsgaard
 NOR
Føyk il M45-49 01:16:37 349 9
Kristian Drivenes
 NOR
FUS M30-34 01:16:41 354 97
Johan Kilskar
 NOR
Indre Troms Røyefeskarlag M30-34 01:16:48 360 98
Ragnar Nersten
 NOR
Deloitte BIL M25-29 01:16:50 361 112
Ola Dahlen
 NOR
SÅOB M40-44 01:16:55 363 28
Erik Sebastian Ranberg
 NOR
Straye Flammekaster M30-34 01:16:56 365 100
Teodor Sveen-Nilsen
 NOR
Frogner Runners M40-44 01:16:57 367 29
Anders Jordal Smedsrud
 NOR
Speed Cobras M30-34 01:17:03 371 103
Andreas Ree
 NOR
Storebrand Sport / Frogner Runners M35-39 01:17:04 373 62
Erlend Skippervik Sætre
 NOR
Sirma IL M35-39 01:17:07 377 64
Daniel Bruvik
 NOR
Osterøy IL M25-29 01:17:10 381 116
Martin Klungland
 NOR
BO2 M30-34 01:17:11 382 104
Mathias Karlsen Hauglid
 NOR
Scalatori di Ragastelli M30-34 01:17:14 388 108
Fredrik Svendal
 NOR
Sandnes IL / SFF Group M30-34 01:17:18 389 109
Lars Olav Ulleberg
 NOR
Tromsø Løpeklubb M30-34 01:17:23 391 111
Magnus Kallager
 NOR
Varegg M30-34 01:17:30 396 113
Erlend Nydal
 NOR
Asker Skiklubb M30-34 01:17:31 399 115
Erik Nordstoga
 NOR
Mosjøen IL M40-44 01:17:33 400 36
Kristen Lundemo Syvertsen
 NOR
Åsen IL / Team AF Håndverk M25-29 01:17:35 404 120
Nils Martin Anvik Hellenes
 NOR
NHHI Langrenn/Team BDO NHHS M20-24 01:17:43 411 47
Kristoffer Nielsen
 NOR
Borgestadholmen Løpeklubb M35-39 01:17:46 414 70
Kenneth Grøtteland
 NOR
Skrubbholen Joggelag M30-34 01:17:48 418 118
Tormod Fauske Tho
 NOR
Otta IL M30-34 01:17:48 419 119
Kristian Kolstad
 NOR
søre ål old boys M40-44 01:17:52 424 40
Steffen Opheim
 NOR
Hødden Løperlag M35-39 01:17:54 428 73
Tom Sanne
 NOR
Sandnes IL M45-49 01:17:54 430 12
Anders Ågotnes
 NOR
JDA M30-34 01:17:56 433 122
Bjørnar Tho
 NOR
HRC M35-39 01:17:57 434 74
Marianne Harnes
 NOR
SK Vidar F30-34 01:18:27 48 14
Vetle Nevland
 NOR
Spirit Friidrettsklubb M25-29 01:18:31 460 136
Rolf Jegervatn
 NOR
IL Skjalg M45-49 01:18:31 462 18
Even Antonsen
 NOR
M35-39 01:18:31 463 78
Haakon Vaaga
 NOR
Haugesund Triatlonklubb M25-29 01:18:32 464 137
Mats Kobbersletten Jensen
 NOR
Gjerdrum IL / BDO Romerike BIL M25-29 01:18:34 466 139
Eirik Landheim
 NOR
M35-39 01:18:38 469 79
Ulrik Kragh Tollefsen
 NOR
M30-34 01:18:46 476 134
Christer Hult
 NOR
Halden IL / Lire BK M45-49 01:18:50 487 20
Christoffer Pedersen
 NOR
Hamna Panorama M30-34 01:18:54 489 138
Matias Brekkå
 NOR
OSI M20-24 01:18:59 495 50
Ørjan Staff
 NOR
Stampa Run Club M25-29 01:19:00 498 148
Eirik Dingsør
 NOR
M30-34 01:19:02 500 141
Victor Synnestvedt
 NOR
Åsen IL M25-29 01:19:02 501 149
Marius Holgersen
 NOR
GTI Friidrett M40-44 01:19:02 502 46
Håvard Ellefsen
 NOR
M40-44 01:19:02 504 47
Petter Elias Vestre Rokke
 NOR
EY BIL / IL Lauparen M20-24 01:19:05 506 51
Kjetil Sunde
 NOR
M30-34 01:19:05 508 144
Ole Kristian Vikenes
 NOR
Øygarden Idrettslag M30-34 01:19:08 513 145
Morten Tengesdal
 NOR
EIK M25-29 01:19:13 517 154
Mathias Skogli
 NOR
Interlaken Eagles M25-29 01:19:16 520 155
Daniel Straum
 NOR
M30-34 01:19:17 523 146
Madelène Holum
 NOR
SK Vidar F25-29 01:19:22 53 15
Anders Myhre
 NOR
Asker triathlon M40-44 01:19:25 532 51
Eirik Sendstad
 NOR
Åsen IL M20-24 01:19:27 536 53
Per Christian Fosse
 NOR
Bamford1869 M30-34 01:19:28 537 149
Eivind Aasrum Midtgarden
 NOR
SK Vidar M30-34 01:19:31 542 153
Martin Nilsen
 NOR
Runstøren Løpeklubb M25-29 01:19:33 546 158
Eirik Finne
 NOR
Thommessen BIL M30-34 01:19:42 554 157
Paul Martin Hansen
 NOR
Tromsø løpeklubb M50-54 01:19:50 559 9
Marius Frydenlund Fink
 NOR
Team Driv M30-34 01:19:50 560 158
Magnus Lysgård
 NOR
GTI Friidrett M35-39 01:19:51 561 92
Ole Gorm Berg
 NOR
Lørenskog friidrettslag M50-54 01:19:51 562 10
Fredrik Kristoffer Mürer
 NOR
M35-39 01:19:58 572 94
Asgeir Risheim Kvam
 NOR
Søre Ål Old Boys / Sweco BIL M35-39 01:19:59 576 95
Mats Jensen
 NOR
Sjetne IL M30-34 01:20:01 578 161
Tobias Ringstad
 NOR
M25-29 01:20:06 584 166
Øivind Christian Thuen
 NOR
Kahoot! M40-44 01:20:11 596 58
Ole Haldor Ensrud
 NOR
Team Vestmarka Fleischer Finans M25-29 01:20:15 604 175
Jan Otto Innvær
 NOR
Grødem Runners M40-44 01:20:15 607 62
Vinh Nguyen
 NOR
M30-34 01:20:16 609 168
Aleksander Skjelbred
 NOR
Bioracer Norge M25-29 01:20:16 611 177
Simon Utseth Sandvåg
 NOR
NTNUI Xtri M30-34 01:20:17 613 170
Harald Kaasa Andersen
 NOR
Bjørgvin løpeklubb M25-29 01:20:17 614 179
Håkon Bergesen
 NOR
Mandagsklubben M25-29 01:20:18 616 180
Lars Myrseth Kurås
 NOR
IF Kamp/Vestheim M30-34 01:20:23 620 171
Tobias Hellesvik
 NOR
Mandagsklubben M25-29 01:20:23 621 182
Vibeke Jensen
 NOR
Strindheim IL F25-29 01:20:24 57 18
Kristian Melhus Mork
 NOR
M30-34 01:20:26 624 172
Gustav Heldal
 NOR
Mosvik Friidrett M30-34 01:20:30 628 173
Halvor Mansåker
 NOR
Thommessen BIL M50-54 01:20:32 629 13
Lisa J Aklestad
 NOR
Sparta Atletik og Løb F20-24 01:20:33 59 17
Kristian Thon
 NOR
Team Klabautermenner M50-54 01:20:36 632 15
Thomas Sunde
 NOR
Søre Ål Old Boys M40-44 01:20:36 633 65
Rolf Alstad
 NOR
Frol IL M40-44 01:20:41 638 67
Martin Lindbæck
 NOR
Frogner Runners M35-39 01:20:43 642 103
Erlend Brønstad
 NOR
Ogndal IL M25-29 01:20:46 648 185
Jørgen Vara Skogholt
 NOR
Vadsø Turnforening M35-39 01:20:46 649 104
Marie Kloster
 NOR
IL Skjalg F40-44 01:20:50 61 3
Runar Haugland
 NOR
Klinikk For Alle M35-39 01:20:51 653 105
Anette Killerud Ødegård
 NOR
Sportsklubben Vidar F30-34 01:20:51 62 18
Tom-Erik Æsøy
 NOR
M40-44 01:20:52 657 73
Abel Deresu Dufera
 NOR
M35-39 01:20:55 660 106
Trygve Wekre
 NOR
Ogndal IL M25-29 01:21:01 674 191
Olav Bråten
 NOR
M40-44 01:21:02 676 75
Matias Wikse
 NOR
Meieriet M25-29 01:21:05 679 192
Bent Olav Aamodt
 NOR
M50-54 01:21:11 684 16
Thomas Arnulf
 NOR
IF Kamp/Vestheim M35-39 01:21:13 687 114
Marius Skeide Ruth
 NOR
Sandnes Eliten M30-34 01:21:15 691 187
Fredrik Steinsvik
 NOR
Namsos OK M30-34 01:21:16 692 188
Jørgen Wengaard
 NOR
M30-34 01:21:16 693 189
Morten Håheimsnes
 NOR
Skrubbholen Joggelag M40-44 01:21:18 698 77
Mats Knudsen Rasmussen
 NOR
Kripos IL M30-34 01:21:20 700 190
Hans Petter Bryhni
 NOR
M30-34 01:21:23 702 192
Stein Tore Vinterstø
 NOR
M50-54 01:21:26 710 17
Roger Lea
 NOR
Fløy M35-39 01:21:27 713 118
Silje Røynstrand
 NOR
Grimstad løpeklubb F30-34 01:21:29 67 20
Ingar Vike
 NOR
Adamstuen Løpeklubb M30-34 01:21:29 720 195
Simen Sværen
 NOR
M30-34 01:21:32 723 196
Martin Viksund
 NOR
BFG Bergen Løpeklubb M40-44 01:21:33 724 81
Sverre Rotevatn
 NOR
Søre Ål Old Boys M45-49 01:21:34 726 32
Andreas Høye
 NOR
Mandagsrunden M30-34 01:21:34 727 197
Norvald Andreassen
 NOR
Grimstad Løpeklubb M45-49 01:21:35 729 33
Frida Byfuglien
 NOR
Lillehammer IF F20-24 01:21:36 69 18
Morten Rasmussen
 NOR
Equinor BIL M30-34 01:21:40 737 200
Stian Jacobsen
 NOR
Søre Ål Old Boys M45-49 01:21:41 738 35
Espen Aronsveen
 NOR
EY BIL M30-34 01:21:48 743 202
Truls Filseth Augdal
 NOR
NHHS M20-24 01:21:49 744 65
August Sandnes Sollund
 NOR
Løpeklubben Bodø Bauta M25-29 01:21:52 751 203
Josefine Brekke
 NOR
twr lundmarks F25-29 01:21:52 70 23
Mats Nordhagen
 NOR
Brøttum IL M30-34 01:21:53 752 203
Tore Stakkevold
 NOR
M35-39 01:21:58 757 124
Steinar Røe
 NOR
M45-49 01:22:02 764 39
Brage Reier Groven
 NOR
Janus Ski- og Løpeklubb M25-29 01:22:02 765 204
Hanna Kristine Larsen
 NOR
Sportsklubben Vidar F20-24 01:22:03 72 19
Fredrik Aasaaren
 NOR
Speed Cobras M30-34 01:22:06 774 209
Niklas Rasmussen
 NOR
M25-29 01:22:08 778 209
Christoffer Hagen
 NOR
SK Vidar M35-39 01:22:12 783 126
Stian Fremstad
 NOR
Rindal IL M40-44 01:22:13 785 85
Roy Rønsberg
 NOR
TOSK/DNB M35-39 01:22:17 789 128
Jonas Obel
 NOR
M30-34 01:22:17 792 216
Helene Støle Melsom
 NOR
OSI Friidrett F25-29 01:22:20 76 28
Anders Myrland
 NOR
Byåsen IL M40-44 01:22:22 802 87
Mathias Nipen
 NOR
NVE M30-34 01:22:23 804 220
Roger Østvang Tangen
 NOR
Søre Ål Old Boys M40-44 01:22:29 814 88
Kjetil André Bang Throndsen
 NOR
Sankthanshaugen løpeklubb M40-44 01:22:31 820 90
Bernt Ivar Vestbøstad
 NOR
Sport Torghatten IL M35-39 01:22:34 826 137
Andreas S. Oulie
 NOR
FIT M35-39 01:22:35 831 139
Jan Endre Rise
 NOR
Hareid IL M45-49 01:22:39 836 44
Kristian Åsbø
 NOR
Bjoa Halvmaraton M35-39 01:22:39 837 140
Sveinung Nersten
 NOR
SK Vidar M30-34 01:22:42 841 223
Maria Haustein
 NOR
Os turn friidrett F20-24 01:22:49 80 20
Charles Høstlund
 NOR
M45-49 01:22:52 854 48
Ole Morten Gjøsæter
 NOR
EY BIL M25-29 01:22:53 857 226
Jørgen Erdal
 NOR
M30-34 01:22:53 858 229
Jarle Thingbø
 NOR
M25-29 01:22:55 861 228
Birger Magnus Dingsør
 NOR
M30-34 01:22:56 863 231
Edvard Nitter
 NOR
Cardo Partners M25-29 01:23:01 868 229
Mona Bull Røkkesaune
 NOR
Bratsberg IL F25-29 01:23:01 82 30
Marcus Braathen
 NOR
Sirkus Øvensen M25-29 01:23:02 874 232
Arnulf Tverberg
 NOR
M50-54 01:23:03 878 24
Vegard Smedsund
 NOR
Søre Ål Old Boys M40-44 01:23:09 889 96
David Kayitana Lui
 NOR
M25-29 01:23:10 892 236
Hilde Losgard Landheim
 NOR
F30-34 01:23:14 85 23
Martin Schau
 NOR
M35-39 01:23:14 899 149
Trond Stian Nytveit
 NOR
Frogner Runners / EY BIL M40-44 01:23:14 900 98
Steinar Westerberg
 NOR
Sømna il M50-54 01:23:16 903 25
Jo Bruheim
 NOR
Runstøren Løpeklubb M30-34 01:23:20 910 239
Rune Sandve Solvang
 NOR
Sandnes IL M25-29 01:23:21 914 241
Terje Vatnamot-Johansen
 NOR
GTI M45-49 01:23:23 916 54
Pernille Ski Torp
 NOR
Nærsnes Løpeklubb – Bamford 1869 F30-34 01:23:26 92 26
Petter Hasting Jerndahl
 NOR
Team Jerndahl M30-34 01:23:29 925 241
Fredrik Løwstrøm Nyenget
 NOR
Schonhowd Fysioterapi M25-29 01:23:30 929 248
Håkon Rake
 NOR
M30-34 01:23:32 931 243
Marte Gleditsch
 NOR
twr lundmarks F30-34 01:23:33 95 28
Hallvard Yksnøy Bergmann
 NOR
Ørsta IL M40-44 01:23:33 934 104
Anders Horn
 NOR
Avo Consulting M35-39 01:23:35 936 155
Dag Erik Kokkin
 NOR
M35-39 01:23:38 941 156
Liban Omar
 NOR
Vestre Viken, Drammen Sykehus M30-34 01:23:40 944 246
Kristoffer Hasund
 NOR
BTC M30-34 01:23:40 944 246
Odd Inge Thorkildsen Hesjedal
 NOR
GTI Stavanger M35-39 01:23:41 949 158
Espen Riis-Johansen
 NOR
EY BIL / Antibes Beach Club M25-29 01:23:41 951 254
Audun Nymoen
 NOR
M45-49 01:23:43 955 56
Ingeborg Lianes
 NOR
SK Vidar F25-29 01:23:46 100 36
Eskil Engdahl
 NOR
Torvikbukt il M20-24 01:23:48 970 84
Kristoffer Andersson
 NOR
Grimstad Løpeklubb/ Sørild FIK M40-44 01:23:50 973 107
Njål Ekre
 NOR
Insj IL M30-34 01:24:01 994 256
Julia Kristina Furuseth
 NOR
Team BDO NHHS F20-24 01:24:02 102 22
Jostein Hauge
 NOR
Halsnøy Idrettslag M35-39 01:24:05 1001 168
Simon Odland
 NOR
Varhaug IL M35-39 01:24:06 1003 169
Rune André Evensen
 NOR
Flekkefjord Idrettsforening M45-49 01:24:11 1019 57
Alfred Eliassen
 NOR
μ running club M20-24 01:24:14 1026 90
Viljar Simonsen
 NOR
M25-29 01:24:20 1030 276
Erlend Lastad
 NOR
Smutten Løpeklubb M35-39 01:24:24 1041 177
Harald Lunde
 NOR
Granli IL M50-54 01:24:26 1043 30
Erik Sørensen
 NOR
Sk Vidar M30-34 01:24:26 1045 268
Andreas Boxill
 NOR
Lura M35-39 01:24:27 1049 179
Jørgen Jerndahl
 NOR
Team Jerndahl M35-39 01:24:31 1053 180
Lisbeth Pedersen
 NOR
IK Tjalve F45-49 01:24:33 109 3
Bastian Bie
 NOR
Verket Allstars M35-39 01:24:34 1056 181
Torjus Fossli
 NOR
Nissedal IL M25-29 01:24:36 1060 282
Kristian Solum
 NOR
Storebrand M45-49 01:24:37 1062 60
Sindre Ottøy
 NOR
ConocoPhillips BIL M25-29 01:24:41 1066 284
Eirik Nilsen Haugland
 NOR
Skanska Aktiv M30-34 01:24:43 1072 274
Oddmund Roalkvam
 NOR
Stord I.L. M65-69 01:24:46 1078 3
Sondre Handeland
 NOR
M30-34 01:24:47 1081 278
Vadym Makohon
 NOR
Spyros M35-39 01:24:47 1083 185
Pål Sandstrøm
 NOR
M30-34 01:24:47 1085 279
Terje Wille Vestre
 NOR
Team Skaarbrevik M35-39 01:24:50 1088 188
Espen Mikkelsen
 NOR
Hirmasti IL M35-39 01:24:51 1092 189
Elias Landmark
 NOR
Oldenborg Idrætsselskab M25-29 01:24:56 1101 288
Petter Kittelsen
 NOR
Søre Ål Old Boys M45-49 01:24:56 1101 63
Ingrid Ukkelberg
 NOR
MIL F40-44 01:24:57 114 7
Hein Enger Halvorsen
 NOR
M35-39 01:24:57 1105 192
Emil Hosøy
 NOR
Laoshan løparlaug M30-34 01:24:58 1107 283
Fredrik Erland Lima
 NOR
Amina M30-34 01:24:58 1108 284
Andreas Birkeland Nilsen
 NOR
M35-39 01:25:00 1113 193
Christina Ellefsen Hopland
 NOR
Varegg F25-29 01:25:00 115 41
Thore Andre Stokkeland
 NOR
Buggelandstunet Racers M35-39 01:25:02 1117 194
Espen Helgeland
 NOR
Kortlaget M35-39 01:25:02 1120 196
Svein Inge Jonassen
 NOR
Flekkefjord Skilag M50-54 01:25:04 1124 38
Per Inge Bjørnestad
 NOR
Velledalen IL M50-54 01:25:06 1132 40
Vidar Furholt
 NOR
GTI M50-54 01:25:06 1133 41
Kjetil Seime Ingebrigtsen
 NOR
M45-49 01:25:06 1134 66
Ulf Brenna
 NOR
Il Try M50-54 01:25:07 1137 42
Neil Merkiled
 NOR
M25-29 01:25:15 1150 299
Petter Reistad
 NOR
Team Celsia M25-29 01:25:20 1160 303
Martin Wøien Gilhuus
 NOR
Team Stoppen M45-49 01:25:22 1164 69
Eva Simonsen
 NOR
NBRO F25-29 01:25:27 125 45
Mari Hetlesæter
 NOR
NTNUI F20-24 01:25:29 126 25
Oskar Magnus Eidsheim
 NOR
Torsdagsklubben M20-24 01:25:30 1175 98
Arild Vågnes
 NOR
M35-39 01:25:30 1178 202
Elisabeth Stubberud
 NOR
Strindheim IL F35-39 01:25:36 128 11
Morten Sirevåg
 NOR
M40-44 01:25:37 1190 124
Jomar Rasmussen
 NOR
NorDan M30-34 01:25:37 1191 303
Atle Rosendahl Riise
 NOR
M45-49 01:25:38 1192 73
Simen Vedvik
 NOR
Klinikk for Alle M30-34 01:25:45 1211 308
Sami Alp
 NOR
Kvernbit M40-44 01:25:46 1214 125
Ådne Nissestad
 NOR
M25-29 01:25:47 1216 316
Mathias Sundfjord
 NOR
M25-29 01:25:48 1217 317
Daniel Warholm
 NOR
Gjerpen IF M35-39 01:25:48 1218 210
Vegard Blauenfeldt Næss
 NOR
Kjelsås Legends M25-29 01:25:53 1227 318
Karoline Hidle Lien
 NOR
Spirit Friidrettsklubb F35-39 01:25:57 131 12
Håkon Lund
 NOR
Runstøren Løpeklubb M25-29 01:25:58 1236 321
Endre Vold-Engesli
 NOR
Søre Ål Old Boys M40-44 01:26:05 1247 129
Ola Midtbø
 NOR
M30-34 01:26:09 1256 315
Jan Åge Sundnes
 NOR
Blubbelubb Sportsklubb/Team CeP M35-39 01:26:16 1268 217
Bjørn Landråk
 NOR
Team Landråk M40-44 01:26:20 1277 133
Gisle Eriksen
 NOR
Hirmasti IL M40-44 01:26:21 1280 134
Birgitte Økland
 NOR
Speed Cobras / twr F30-34 01:26:22 137 38
Tom Inge Asheim
 NOR
GTI Friidrettsklubb M35-39 01:26:23 1286 220
Thomas Helland
 NOR
Tyrving 01:26:24 1290
Magnus Orheim
 NOR
Nesna M40-44 01:26:24 1292 136
Håvard Vad Petersson
 NOR
Grimstad Løpeklubb M35-39 01:26:26 1299 223
Andrea Fjeldstrøm
 NOR
Twr lundmarks F25-29 01:26:31 144 49
Markus Nilsen
 NOR
M30-34 01:26:33 1318 330
Jonas Andresen Isdahl
 NOR
M30-34 01:26:33 1320 331
Asbjørn Moe
 NOR
Team Jimmy M30-34 01:26:33 1322 332
Rune Johnsen
 NOR
Urkraft M45-49 01:26:40 1333 82
Solveig Kristine Myrvang
 NOR
Tromsø Løpeklubb F25-29 01:26:41 151 54
Tor Inge Omland
 NOR
Grimstad Løpeklubb M45-49 01:26:42 1337 84
Odd-Gunnar Valborgland
 NOR
Grimstad Løpeklubb M25-29 01:26:44 1340 346
John Sondre Sikkeland
 NOR
Statistics Norway M25-29 01:26:44 1341 347
Frederick Dahl
 NOR
Conocophillips BIL M30-34 01:26:46 1344 335
Hannah Silgjerd
 NOR
Varegg Fleridrett F20-24 01:26:46 153 29
Tore Sølvberg
 NOR
M35-39 01:26:47 1345 225
Thomas Kvalevåg
 NOR
Stavanger Friidrettsklubb M40-44 01:26:48 1347 143
Therese Skeie
 NOR
GTI friidrettsklubb F35-39 01:26:50 154 17
Ole Jakob Oanes
 NOR
Loddefjordløperne M40-44 01:26:52 1352 144
Bjørn Løining
 NOR
Conocophillips BIL M55-59 01:26:53 1353 23
Peter Vedal Utnes
 NOR
Tromsø løpeklubb M40-44 01:26:59 1367 147
Steinar Bækkedal
 NOR
Bækkedal sol og sprett M30-34 01:27:02 1375 341
Torgeir Rimstad
 NOR
NBIL/BO2 M30-34 01:27:06 1381 344
Cato Tofthagen
 NOR
M35-39 01:27:07 1383 228
Marita Thorsvik Hartz
 NOR
Team Hartz F35-39 01:27:08 157 18
Hans Yngvar Haugrud
 NOR
Rodeløkka Runners M30-34 01:27:08 1387 346
Nadine Aaboe Mellem
 NOR
F30-34 01:27:08 158 44
Ane Martinsen
 NOR
twr lundmarks F25-29 01:27:09 159 55
Gard Olav Helle
 NOR
M30-34 01:27:21 1407 352
Brita Storaas Hansen
 NOR
F30-34 01:27:23 162 45
Ola Øverseth Nisja
 NOR
M45-49 01:27:26 1418 89
Ingrid Marie Andersen
 NOR
twr lundmarks F30-34 01:27:27 165 47
Morten Forgaard
 NOR
IL Skjalg M45-49 01:27:31 1430 91
Teklu Gebregziabher
 NOR
Grimstad løpeklubb M50-54 01:27:31 1431 61
David Hovda
 NOR
Hasle Tennis M25-29 01:27:32 1434 368
Jørn André Hugdal
 NOR
Ruta Entreprenør M35-39 01:27:33 1435 239
Marius Fjellbo
 NOR
M30-34 01:27:36 1444 362
Kristian From
 NOR
M30-34 01:27:36 1445 363
Tor Eivind Frøen
 NOR
M55-59 01:27:37 1449 25
Tomas Mikal Eagan
 NOR
Cafe Sanaa M50-54 01:27:38 1454 64
Kenneth Schnelle
 NOR
TWL M35-39 01:27:39 1457 241
Frode Mauren
 NOR
Velledalen il M50-54 01:27:39 1458 65
Hallvard Moian Thomasgaard Nydal
 NOR
M35-39 01:27:43 1467 244
Hans Christian Espenes
 NOR
Bratsberg IL M45-49 01:27:43 1469 95
Øyvind Kvernen
 NOR
Team RunAgain.com M50-54 01:27:45 1474 66
Martin Gooderham
 NOR
Nymark IL M30-34 01:27:46 1475 371
Nina Søndenå
 NOR
Spirit Friidrettsklubb F35-39 01:27:46 171 22
Steinar Trondsetås
 NOR
Team Hardhaus / Sweco / Ålen M55-59 01:27:47 1479 27
Gaute Lea
 NOR
Smudavigå M30-34 01:27:47 1482 374
Nils Helge Kirkbakk
 NOR
M35-39 01:27:48 1484 248
Berit Marie Skretting
 NOR
GTI F35-39 01:27:48 173 23
Espen Hansen
 NOR
Løpeklubben IL M40-44 01:27:49 1487 156
Anders Wigdahl
 NOR
Velledalen IL M30-34 01:27:49 1489 376
Morten Alver
 NOR
Søre Ål Old Boys M40-44 01:27:51 1493 157
Erik Bratterud
 NOR
M50-54 01:27:53 1496 69
Aksel Skaar
 NOR
M25-29 01:27:57 1506 383
Espen Bjørklund
 NOR
Grimstad Løpeklubb M40-44 01:27:58 1509 160
Carl Fensbekk
 NOR
Tromsø Løpeklubb M30-34 01:27:58 1510 380
Jonas Vollan
 NOR
ConocoPhillips BIL M35-39 01:27:59 1514 251
Tc Høiseth
 NOR
Team KosaSeg M40-44 01:28:01 1521 161
Morten Skrøvje
 NOR
Grimstad Løpeklubb M40-44 01:28:01 1523 162
Robin Utseth Bjørnholm-Jatta
 NOR
M25-29 01:28:02 1527 390
Kristoffer Lund
 NOR
Løperne av guttas runde bord M35-39 01:28:03 1528 254
Ole-Johan Faret
 NOR
GTI M50-54 01:28:03 1530 73
Simen Tollersrud
 NOR
ASICS FrontRunner Norway M35-39 01:28:09 1541 256
Morten Granan
 NOR
Bekkelagslekene M30-34 01:28:11 1549 383
Martin Hellesjø
 NOR
SHIUL M35-39 01:28:12 1554 259
Per Pharo
 NOR
IK Tjalve M50-54 01:28:13 1556 75
Are Fuglehaug
 NOR
Storebrand Sport M35-39 01:28:13 1559 260
Jakob Ruud
 NOR
SIS M20-24 01:28:14 1562 124
Aksel Nokhart
 NOR
PwC BIL M30-34 01:28:14 1563 387
Jon Sigve Bang
 NOR
HEM^ M35-39 01:28:16 1568 262
Atle Larsen
 NOR
GTI Friidrettsklubb M30-34 01:28:16 1569 388
Kristian Andresen
 NOR
Insj IL M30-34 01:28:17 1571 389
Ola Grøndahl
 NOR
M50-54 01:28:20 1580 77
Åge Mikael Hjellestad
 NOR
Frisk løpegruppe / Omega 365 Areal AS M40-44 01:28:23 1589 163
Jens Mikkelson
 NOR
Varegg M35-39 01:28:26 1595 267
Alexander Vattøy
 NOR
EY BIL M25-29 01:28:31 1611 415
Jonas Pedersen
 NOR
FLØY M35-39 01:28:34 1618 270
Kjetil Thoresen
 NOR
M25-29 01:28:37 1623 416
Julie Støverstein
 NOR
OSI Friidrett/Stranda IL F20-24 01:28:38 187 33
Brage Dimmen
 NOR
M30-34 01:28:39 1628 402
Eirik Bremerthun
 NOR
Kvernbit M45-49 01:28:41 1637 106
Frank Jørgensen
 NOR
M30-34 01:28:48 1655 410
Andreas Osgjelten
 NOR
SIS M20-24 01:28:49 1656 126
Marius Stensland
 NOR
M40-44 01:28:49 1659 171
Anders Magnus Wichstrom Liberg
 NOR
Fiskebeinern SK/ Veidekke BIL M30-34 01:28:51 1663 412
Alexander Terjesen
 NOR
Havørn Friidrett M40-44 01:28:53 1665 172
Morten Håvik
 NOR
M30-34 01:28:56 1678 416
Christer Nummedal
 NOR
LUX PT M30-34 01:28:57 1680 417
Thomas Ekren
 NOR
Grimstad Løpeklubb M25-29 01:28:58 1681 427
Thomas Hagen
 NOR
M30-34 01:28:59 1687 419
Isabell Lippert
 NOR
F30-34 01:29:01 195 51
Erik Bergrem
 NOR
M40-44 01:29:01 1688 177
Øystein Hersvik
 NOR
M30-34 01:29:03 1694 422
Jesper Johansen
 NOR
M20-24 01:29:04 1697 129
Daniel Mathisen
 NOR
GTI Friidrett M35-39 01:29:05 1706 284
Tina Hansen
 NOR
SIS F20-24 01:29:07 198 35
Aleksander Mork-Knudsen
 NOR
Idrett med alkohol M30-34 01:29:08 1715 429
Olav Gronli
 NOR
Team Hardhaus M45-49 01:29:09 1718 113
Bendik Rød Karlsson
 NOR
BDO M30-34 01:29:10 1719 431
Arvid Berentsen
 NOR
Aktiv Runners M50-54 01:29:12 1726 84
André Vike
 NOR
Blubbelubb Sportsklubb M35-39 01:29:12 1730 287
Joakim Bruland
 NOR
Vikebygd IL M35-39 01:29:13 1733 288
Andreas Heggen
 NOR
Deloitte FA M30-34 01:29:15 1743 442
Kristian Østlie
 NOR
M30-34 01:29:23 1764 447
Håkon Holen
 NOR
M30-34 01:29:26 1772 449
Christina Ingebrigtsen
 NOR
Sandnes Idrettslag F30-34 01:29:27 206 52
Jo Ingemar Bruem
 NOR
M30-34 01:29:28 1784 452
Anders Aamodt
 NOR
M35-39 01:29:29 1785 295
Hauk Daniel Hansson
 NOR
GTI FRIDRETT M25-29 01:29:29 1790 448
Jarle Knudsen
 NOR
Club Sandwich M50-54 01:29:30 1792 88
Sondre Hågensen
 NOR
Grimstad Løpeklubb M45-49 01:29:33 1803 121
Hannah Bentzen
 NOR
SK Vidar F20-24 01:29:36 210 38
Marit Vestheim
 NOR
F25-29 01:29:37 211 70
Torunn Jensen
 NOR
Varegg F20-24 01:29:37 212 39
Karl Arne Stokkeland
 NOR
M30-34 01:29:39 1821 460
Joakim Kolstrøm
 NOR
Hirmasti M25-29 01:29:43 1830 458
Gunnar Amdal
 NOR
M55-59 01:29:48 1841 41
Terje Augdal
 NOR
IS Göta M30-34 01:29:48 1843 464
Vidar Trydal
 NOR
Flekkefjord Skilag M50-54 01:29:49 1849 91
Sigmund Wiig Petersen
 NOR
Haugland Jakt- og Løpelag M30-34 01:29:51 1852 465
Bjørn-Eirik Bergan
 NOR
Bernt`s raske slaver M40-44 01:29:51 1854 190
Stig Midthjell
 NOR
Støren Sportsklubb M45-49 01:29:53 1858 131
Eirik Aven
 NOR
ConocoPhillips BIL M30-34 01:29:54 1861 466
Ivar Skaar
 NOR
M25-29 01:29:55 1863 466
Andreas Hauge
 NOR
M30-34 01:29:56 1866 467
Jarle Tysnes Tunheim
 NOR
Havørn Friidrett M35-39 01:29:59 1883 305
Antigone Abazi Nyborg
 NOR
Tromsø løpeklubb F45-49 01:29:59 223 10
Jørgen Hodt
 NOR
M25-29 01:29:59 1885 470
Asle Unhammer
 NOR
IL Skjalg M40-44 01:29:59 1886 197
Tonje Bjørklund
 NOR
Tromsø løpeklubb F30-34 01:30:03 227 57
Ole Jonas Nybø
 NOR
MRC Oslo M35-39 01:30:04 1900 307
Silje Gundersen
 NOR
Spirit F45-49 01:30:05 229 11
Andreas Kumwenda
 NOR
Insj IL M30-34 01:30:06 1904 472
Therese Iversen
 NOR
GTI Friidrett F30-34 01:30:09 230 59
Endre Amundsen
 NOR
Arendal Løpeklubb M40-44 01:30:10 1911 201
Mats Hegglund
 NOR
M30-34 01:30:14 1920 475
Fredrik Mørch Døviken
 NOR
M30-34 01:30:18 1929 478
Elisabeth Knudsen
 NOR
GTI F40-44 01:30:18 231 14
Bjørn Tore Gullord
 NOR
Lørenskog FIL / Telia BIL M55-59 01:30:20 1935 45
Ola Kåsen
 NOR
Ålen M25-29 01:30:23 1938 481
Simen Haugan
 NOR
Runstøren Løpeklubb M25-29 01:30:23 1939 482
Niklas Aabel
 NOR
M30-34 01:30:24 1942 480
Kine Gulliksen
 NOR
Dammen1182- Sandefjord løpeklubb F35-39 01:30:30 238 30
John William Haugland
 NOR
M25-29 01:30:31 1950 486
Kristoffer Pettersen
 NOR
Bjørnevatn il M30-34 01:30:33 1955 483
Anders Tyrom
 NOR
Søre Ål Old Boys M40-44 01:30:34 1956 206
Ole-Anders Syversen
 NOR
Löplabbet Norge M30-34 01:30:36 1967 487
Kenneth Ådalen
 NOR
Hevingen IL (kaptein) M35-39 01:30:36 1968 314
Martin Hauge
 NOR
M30-34 01:30:37 1969 488
Ole Urdal
 NOR
Bergen Perseklubb M40-44 01:30:39 1973 208
Anne-Line Evenstad Dahlen
 NOR
Sportsklubben Vidar F30-34 01:30:40 241 61
Lars Ødegaard
 NOR
M30-34 01:30:40 1976 490
Øystein Flø Baste
 NOR
Mandagsjogg M25-29 01:30:41 1981 489
Evgeny Alexander Tangedal
 NOR
DNB Klubben M30-34 01:30:42 1984 491
Peter Hovda
 NOR
M20-24 01:30:42 1985 147
Anders Hove Vestre
 NOR
Team Skaarbrevik M40-44 01:30:42 1986 210
Sveinung Strand
 NOR
Byåsen IL M40-44 01:30:46 1997 213
Anders Hauglid
 NOR
M30-34 01:30:51 2013 497
Anders Rakke
 NOR
M35-39 01:30:56 2031 327
Ingvild Ytterhus Utengen
 NOR
Rullelaget F25-29 01:31:00 254 85
Truls Skarvøy
 NOR
SK Vidar M25-29 01:31:02 2038 497
Tor Ottesen
 NOR
Team Jimmy M30-34 01:31:03 2039 502
Erling Kvalø
 NOR
M30-34 01:31:06 2048 508
Ronny Birkeland
 NOR
Flekkefjord IF M45-49 01:31:07 2053 148
Vidar Mathisen
 NOR
Runaar M60-64 01:31:11 2066 10
Kjetil Brynildsen
 NOR
Lørenskog FIL M50-54 01:31:15 2073 107
Sindre Søraas
 NOR
Sjetne Il M25-29 01:31:19 2083 505
Daniel Slettebakk
 NOR
Hareidlandet Triatlon M40-44 01:31:22 2089 223
William Takvam
 NOR
Egersunds IK M25-29 01:31:23 2090 509
Bjørn Sivertsen
 NOR
Skjalg IL M50-54 01:31:30 2108 110
Erlend Andreassen
 NOR
Lørenskog skiklubb M25-29 01:31:30 2109 516
Jon Reme
 NOR
Fyllingsdalen M25-29 01:31:33 2118 519
Kim-Harald Laupstad
 NOR
M35-39 01:31:37 2123 335
Lene Nevland Sivertsen
 NOR
IL Skjalg F35-39 01:31:38 269 34
Alexander Moritsgård
 NOR
Avo Consulting M25-29 01:31:39 2125 521
Anders Tangen
 NOR
M40-44 01:31:40 2127 224
Marianne Standal
 NOR
Molde Olymp/Team Bris F50-54 01:31:40 271 1
Øyvind Kjuus
 NOR
M35-39 01:31:41 2132 337
Astrid Kristiansen
 NOR
Gular F20-24 01:31:42 274 44
Eivind Aarøy Holtet
 NOR
Heming IL M25-29 01:31:43 2138 525
Arne Tønnessen
 NOR
M50-54 01:31:48 2147 115
Arne Sandrib
 NOR
M25-29 01:31:49 2155 530
Erik Tangenes
 NOR
Tøyen Løpeklubb M25-29 01:31:52 2165 534
Joachim Moholdt
 NOR
Team Hardhaus M30-34 01:32:00 2179 539
Dag Ulven
 NOR
Søre Ål Old Boys M50-54 01:32:00 2180 118
Karsten Ellingsen
 NOR
M30-34 01:32:03 2186 541
Olav Toom
 NOR
Bærum Penger M25-29 01:32:06 2189 539
Marius Slette
 NOR
M30-34 01:32:07 2190 542
Martin Brenne Wigtil
 NOR
M35-39 01:32:09 2197 346
Jo Kristoffer Herland
 NOR
M30-34 01:32:09 2199 544
Geir Berger
 NOR
Northern Runners M65-69 01:32:10 2204 5
Marie Thomassen
 NOR
Bodø Bauta Løpeklubb F30-34 01:32:13 282 72
Tor Johan Norheim
 NOR
Thommessen BIL M35-39 01:32:14 2216 347
Fredrik Undli
 NOR
Bodø Bauta Løpeklubb M30-34 01:32:14 2218 546
Erik Gundersen
 NOR
M25-29 01:32:14 2220 545
Selia Samuelsen
 NOR
DNB F30-34 01:32:17 284 74
Erlend Volløyhaug
 NOR
Strindheim IL M50-54 01:32:17 2229 122
Aslak Roalkvam Skara
 NOR
M25-29 01:32:19 2232 547
Solbakken Maja
 NOR
FIK Ren-Eng/TWR Lundmarks F30-34 01:32:19 285 75
Ingrid Linn Nordahl
 NOR
F25-29 01:32:20 286 94
Torgeir Øines
 NOR
M45-49 01:32:20 2236 164
Victoria Skage
 NOR
NBRO RUNNING F25-29 01:32:20 287 95
Jonas Ersland
 NOR
Spikkeklubben M30-34 01:32:21 2237 551
Håvard Forthun
 NOR
Osterøy IL M25-29 01:32:22 2243 548
Marcel Egbele
 NOR
M25-29 01:32:26 2250 552
Veslemøy Rønnevik
 NOR
Sportsklubben Vidar F30-34 01:32:27 292 76
Tore Hjortland
 NOR
GTI Friidrett M55-59 01:32:31 2262 57
Sofie Fosseli
 NOR
SK Vidar F25-29 01:32:33 296 97
Tommy Birkeland
 NOR
DNB Klubben M40-44 01:32:39 2285 239
Hans Henrik Behrens
 NOR
M30-34 01:32:40 2288 562
Linda Røberg
 NOR
Tromsø løpeklubb F25-29 01:32:40 301 99
Jakob Ulmo
 NOR
M30-34 01:32:41 2291 563
Ivar Oftedal
 NOR
Laurdagsgutane LK M30-34 01:32:41 2292 564
Viktor Myrvang
 NOR
Elvia / Søndre Hålogaland Langskrævarlaug M25-29 01:32:44 2296 560
Lars Berggaard
 NOR
Veidekke BIL M35-39 01:32:46 2303 357
Sturla Enge Hovdal
 NOR
GTI Friidrett M55-59 01:32:47 2307 60
Adrian Håbet
 NOR
Team pjask M30-34 01:32:47 2308 568
Hilde D Haaland
 NOR
Run Away From Home F45-49 01:32:47 306 15
Tormod Rangnes
 NOR
Bamford1869 M40-44 01:32:51 2315 245
Torstein Mjøs
 NOR
Grimstad løpeklubb M35-39 01:32:52 2318 359
Eilif Villanger
 NOR
Ask Friidrett M70-74 01:32:53 2321 1
Oda Lægran
 NOR
SK Vidar F25-29 01:32:54 308 102
Maren Grande
 NOR
F25-29 01:33:00 311 104
Sebastian Robin Thomas
 NOR
M.A.C/BDO M30-34 01:33:01 2339 575
Morten Ansteensen
 NOR
Bergen Carbon Runners Club M30-34 01:33:05 2353 578
Morten Peters
 NOR
Elvågatraverne M50-54 01:33:08 2362 134
Ketil Stubberud
 NOR
Huringen IF M50-54 01:33:08 2365 135
Julie Byhring
 NOR
F35-39 01:33:11 317 40
Arne Albrektsen
 NOR
M35-39 01:33:11 2371 370
Gaute Tengesdal
 NOR
M35-39 01:33:13 2379 372
Arne Fjeldseth
 NOR
Namdal løpeklubb M35-39 01:33:13 2380 373
Stig Bendik Jacobsen
 NOR
Grimstad løpeklubb M45-49 01:33:19 2392 182
Sturla Vik
 NOR
Tromsø løpeklubb M50-54 01:33:20 2395 137
Hannah Brænden
 NOR
SG IL F25-29 01:33:22 325 108
Cristian Mauricio Garcia Medrano
 NOR
Sis sportsenter M20-24 01:33:22 2401 172
Ola Engelsen
 NOR
M35-39 01:33:23 2403 377
Hans Rostrup
 NOR
Sandnes Eliten M30-34 01:33:25 2407 591
Live Johanne Vestre Roekke
 NOR
F20-24 01:33:25 328 47
Marius Rist-Maastad
 NOR
M30-34 01:33:26 2414 594
Helge Hønnås
 NOR
Trondheim & Omegn Sportsklubb M40-44 01:33:34 2435 256
Leif Magne Øvrebust
 NOR
Sømna il M60-64 01:33:35 2438 18
Torbjørn Göl-Hausberg
 NOR
Perseklubben M40-44 01:33:35 2439 258
Solveig Katrine Smedsland
 NOR
F45-49 01:33:39 334 16
Amund Dyrnes
 NOR
M30-34 01:33:43 2459 599
Linn Agdestein
 NOR
F45-49 01:33:44 336 18
Kjetil Røstad
 NOR
Søre Ål Old Boys M40-44 01:33:45 2462 260
Synnøve Ystmark
 NOR
F40-44 01:33:45 338 26
Johannes Lien
 NOR
Fredrikshofs FIF M45-49 01:33:48 2475 192
Øyvind Bugge Johansen
 NOR
M30-34 01:33:48 2476 603
Henning Tønnesson
 NOR
M65-69 01:33:50 2483 6
Agnes Karlseng
 NOR
Lyn Ski F30-34 01:33:50 340 84
Mette Eid Løvås
 NOR
Strindheim il F50-54 01:33:50 341 5
Julie Vossgård
 NOR
F30-34 01:33:53 343 85
Øyvind Eikeland
 NOR
Team Ingrid M35-39 01:33:54 2491 390
Brede Brostrup Müller
 NOR
M30-34 01:33:56 2495 606
Hans Christian Torsvik
 NOR
M35-39 01:33:57 2501 393
Ingjerd Kirkedam
 NOR
Grimstad løpeklubb F50-54 01:33:58 346 6
Tor Magne Volden
 NOR
Sjetne IL M25-29 01:34:00 2509 592
Arild Stokke
 NOR
Ørsta IL M65-69 01:34:00 2511 7
Ole Andreas Tokerud
 NOR
Archer Oldtimers M50-54 01:34:02 2521 144
Knut-Erik Lyngroth
 NOR
TRUCKNOR M45-49 01:34:10 2544 204
Ingeborg Nordaune
 NOR
Bratsberg IL F25-29 01:34:11 353 118
Thor Blindheim
 NOR
Trail boys M30-34 01:34:13 2551 613
Trym Hagen
 NOR
Lyn M20-24 01:34:14 2554 179
Vemund Viland Sirevaag
 NOR
Sædalen Idrettslag M40-44 01:34:19 2568 275
Helen Baastad
 NOR
F40-44 01:34:23 364 28
Vetle Hegge
 NOR
M25-29 01:34:25 2584 613
Børge Langedal
 NOR
M35-39 01:34:26 2588 408
Torje Leiva Perstølen
 NOR
M15-19 01:34:27 2592 18
Bjørn Bunes
 NOR
M45-49 01:34:28 2593 206
Kjetil Roalkvam
 NOR
Skjalg M55-59 01:34:29 2596 74
Eirik Volckmar Kaasa
 NOR
Byåsen IL M35-39 01:34:36 2617 415
Sindre Wold
 NOR
SIS M25-29 01:34:37 2623 621
Johan Sten Gustavsen
 NOR
M25-29 01:34:37 2625 622
Jan-Erik Steen
 NOR
M35-39 01:34:39 2630 419
Mirjam Holter Garcia De Presno
 NOR
Grimstad løpeklubb F50-54 01:34:39 375 7
Hege Varsi
 NOR
Sk Vidar lang F35-39 01:34:41 377 46
Haakon Schau
 NOR
M30-34 01:34:45 2652 632
Krister Thuen Nilsen
 NOR
M30-34 01:34:47 2657 634
Linda Dysjaland
 NOR
F30-34 01:34:49 381 93
David Altinius
 NOR
M25-29 01:34:51 2670 636
Tom Rune Brendhaug
 NOR
Trondheim & Omegn SportsKlubb M45-49 01:34:52 2673 212
Kristian Dysthe
 NOR
M25-29 01:34:54 2682 639
Magnus Hartz
 NOR
Team Hartz M30-34 01:34:54 2683 638
Emil Haugen
 NOR
M25-29 01:34:54 2684 640
Paul Tenfjord
 NOR
M35-39 01:34:54 2685 425
Jonas Havnes Klemetzen
 NOR
LPT M30-34 01:34:56 2693 640
Lars G. Jørgensen
 NOR
M30-34 01:34:56 2697 641
Sindre Hauge
 NOR
Bergen Carbon Runners Club M25-29 01:34:57 2700 643
Emilie Wilberg
 NOR
Strava gossip IL F30-34 01:34:59 386 94
Egil Espedal
 NOR
Team Espedal M45-49 01:35:02 2716 215
Bjørn Helge Kleppe
 NOR
Mjøsdalen IL M60-64 01:35:04 2725 23
Kasper Ersland
 NOR
Spikkeklubben M20-24 01:35:04 2727 187
Klaus Lie
 NOR
Skjalg M35-39 01:35:04 2728 431
Emil Martin Unaas
 NOR
Eidsberg Rideklubb M35-39 01:35:05 2733 433
Johann Birkeland
 NOR
Team Birkeland M35-39 01:35:09 2739 435
Hanne Tingelstad
 NOR
SK Vidar F30-34 01:35:10 389 95
Frode Semb
 NOR
Aprimo Rådgivning M50-54 01:35:10 2742 154
Stian Iversen
 NOR
M35-39 01:35:11 2743 436
Joakim Stenhaug
 NOR
M40-44 01:35:11 2745 291
Eilef Foss
 NOR
Vår Energi M50-54 01:35:11 2746 155
Anders Haugen
 NOR
Spirit Friidrett M25-29 01:35:16 2757 652
Jonas Altinius
 NOR
M30-34 01:35:17 2763 659
Didrik Åmotsbakken
 NOR
M30-34 01:35:20 2774 662
Tor Morten Storøy
 NOR
Runstøren Løpeklubb M30-34 01:35:21 2776 663
Maria Grohshennig
 NOR
F25-29 01:35:21 400 135
Magnar Haugenes Rake
 NOR
Rakefest M35-39 01:35:21 2777 442
Vegard Skorstad
 NOR
Runstøren Løpeklubb M35-39 01:35:23 2782 445
Elise Amdal
 NOR
F30-34 01:35:27 405 100
Trym Abrahamsen
 NOR
ERA Geo M35-39 01:35:29 2801 451
Sverre Kvalvik
 NOR
FFI BIL M40-44 01:35:32 2809 297
Per Bendiksen
 NOR
uro studios M40-44 01:35:35 2825 299
Christoffer Berge Hansen
 NOR
Berge Hansen M35-39 01:35:36 2828 456
Anders Jaarvik
 NOR
GTI Friidrett M60-64 01:35:40 2838 24
Henrik Blakstad
 NOR
TOSK M40-44 01:35:43 2853 301
Tobias Behncke
 NOR
M30-34 01:35:46 2864 675
Ole Petter Slettebakk
 NOR
M40-44 01:35:47 2868 303
Harald Inge Vassnes
 NOR
Torsdagsklubben M20-24 01:35:49 2874 195
Wiggo Nordheim
 NOR
M40-44 01:35:49 2878 304
Ann Viljugrein
 NOR
F50-54 01:35:50 422 8
Jon Are Sundland
 NOR
IL FRI M45-49 01:35:50 2880 233
Johanne Lægran
 NOR
SK Vidar F25-29 01:35:51 425 142
Tommy Andresen
 NOR
M35-39 01:35:51 2883 461
Rune Skuggedal
 NOR
M55-59 01:35:52 2886 90
Øystein Wilsgård Benjaminsen
 NOR
M30-34 01:36:00 2915 683
Bernt Vogel
 NOR
Bamford1869 – Nærsnes løpeklubb M35-39 01:36:01 2917 466
Tormod Tjåland
 NOR
Undheim IL M30-34 01:36:05 2931 685
Håvard Lisether
 NOR
Tønsberg Runners M35-39 01:36:06 2932 470
Per Arne Tjåland
 NOR
M30-34 01:36:07 2935 687
Øivind Larsen
 NOR
SK Vidar M60-64 01:36:08 2942 26
Anja Kampenhøy
 NOR
F25-29 01:36:12 442 149
Thea Pedersen Goa
 NOR
F20-24 01:36:16 447 61
Lars Anwar Eide
 NOR
Trene Sammen M30-34 01:36:19 2979 694
Terje Johansen
 NOR
Langesund Tri M60-64 01:36:20 2981 29
Ole Henrik Kråkenes
 NOR
GTI Friidrettsklubb M30-34 01:36:21 2988 695
Helene Herje
 NOR
Team Bris F35-39 01:36:21 452 59
Runar Iversen
 NOR
Hirmasti IL M35-39 01:36:22 2993 479
Peder Fredrik Kavli Jørgensen
 NOR
Arendal Løpeklubb M40-44 01:36:24 2999 314
Anne Mari Tengesdal Tjåland
 NOR
F35-39 01:36:24 454 60
Odd Kjetil Stræte
 NOR
GTI Friidrettsklubb M50-54 01:36:25 3001 179
Sven Ole Hoff
 NOR
Driv IL M30-34 01:36:26 3007 697
Frode Amundsen
 NOR
Kristiansand Klatreklubb – CKK M35-39 01:36:27 3010 483
Fredrik Jerndahl
 NOR
Jerndahl Running Boys M35-39 01:36:28 3016 484
Marius Osvold
 NOR
Strandbygda IL M30-34 01:36:32 3025 704
Khavin Arulthas
 NOR
M25-29 01:36:32 3030 706
Håkon Borge
 NOR
IF Gonken M45-49 01:36:33 3033 248
Kristian Myklathun
 NOR
M30-34 01:36:36 3039 711
Håvard Kleppe
 NOR
Mjøsdalen IL M20-24 01:36:39 3045 203
Jan Emil Norberg
 NOR
Team Skaarbrevik M25-29 01:36:39 3047 708
Webjørn Yksnøy Bergmann
 NOR
Ørsta IL M30-34 01:36:41 3049 714
Ole Martin Uglem
 NOR
M60-64 01:36:41 3050 30
Thoralf Pedersen
 NOR
M25-29 01:36:43 3059 711
Per Kristian Høybråten
 NOR
OBOS Bærekraft M25-29 01:36:46 3073 714
Kathrine Vandraas
 NOR
F40-44 01:36:48 473 36
John Kåre Engesvoll
 NOR
Team Hardhaus / Toyota Slettum Bil M50-54 01:36:48 3081 186
Erik Sohlberg
 NOR
M35-39 01:36:51 3088 492
Eivind Espedahl
 NOR
Bergenslærerne M45-49 01:36:53 3093 256
Simen Kjelby
 NOR
M30-34 01:36:55 3103 723
Jon Dalgas
 NOR
Herning Løbeklub M40-44 01:36:55 3105 326
Martin Juell Mjaaland
 NOR
Thommessen BIL / BO2 M30-34 01:36:58 3118 727
Trond Brevik
 NOR
Fossum IF M55-59 01:37:00 3122 104
Son André Hval
 NOR
Breaking Marathon Limits M35-39 01:37:00 3125 496
Bjorn Arve Brune
 NOR
Velledalen il M55-59 01:37:01 3129 105
Morten André Nilssen Saltnes
 NOR
M35-39 01:37:02 3131 497
Jalal Zarghoon
 NOR
M35-39 01:37:03 3135 499
Sindre Drevland
 NOR
M30-34 01:37:04 3137 729
Kristina Morken
 NOR
F40-44 01:37:05 489 37
Ingrid Sakariassen
 NOR
Team Ingrid F35-39 01:37:06 490 63
Sihao Wang
 NOR
Team Supreme M30-34 01:37:09 3157 735
Ingvild Kåshagen
 NOR
Norges Idrettshøgskole F30-34 01:37:11 497 118
Astrid Lothe
 NOR
F25-29 01:37:13 500 170
Steffen Thorsen
 NOR
Spirit / Time and Date AS M45-49 01:37:14 3172 266
Ulf Erik Strand
 NOR
Strandbygda IL ski M50-54 01:37:16 3178 194
Rune Terjesen
 NOR
Grimstad Løpeklubb M45-49 01:37:20 3186 267
Torje Johansen
 NOR
M25-29 01:37:20 3187 728
Heidi Syversen
 NOR
FIK Orion F25-29 01:37:22 504 172
Tore Berntsen
 NOR
M40-44 01:37:23 3198 338
Robert Falkevik
 NOR
Varegg Fleridrett M30-34 01:37:25 3202 740
Anders Buland
 NOR
M30-34 01:37:25 3203 741
Camilla Kant Austberg
 NOR
Runstøren Løpeklubb F30-34 01:37:29 509 120
Martin Frost
 NOR
M40-44 01:37:31 3222 342
Line Larsen
 NOR
F20-24 01:37:35 512 68
André Sande
 NOR
M30-34 01:37:35 3235 749
Lydia Sandøy Rong
 NOR
F25-29 01:37:36 514 173
Emil Aleksander Savalov Aas
 NOR
HOKA M30-34 01:37:37 3247 754
Anders Storesund
 NOR
Lungelegenes løpeclub M40-44 01:37:39 3256 348
Siv Elin Våland
 NOR
Løpegøy F35-39 01:37:42 521 66
Kari Tou Strand Oanes
 NOR
F45-49 01:37:46 523 29
Nina Espedal
 NOR
Team Espedal F45-49 01:37:47 525 30
Agnes Kahlbom Wathne
 NOR
F25-29 01:37:47 526 177
Simen Aarre
 NOR
Siemenslaget M25-29 01:37:48 3292 749
Morten Nadim
 NOR
M35-39 01:37:51 3304 523
Andrea Frantzen
 NOR
F30-34 01:37:53 531 125
Stine Schonhowd
 NOR
Schonhowd Fysioterapi F25-29 01:37:56 535 181
Lene Madtsen Vaaland
 NOR
IL Skjalg F35-39 01:37:59 538 69
Morten Dysjaland
 NOR
M30-34 01:38:02 3348 776
Viktor Jørnsen
 NOR
NHHS M20-24 01:38:05 3360 221
Bård Ølmheim
 NOR
M35-39 01:38:11 3387 536
Vegar Standal
 NOR
M35-39 01:38:12 3393 537
Håkon Tangenes
 NOR
Tøyen løpeklubb M55-59 01:38:13 3396 114
Kristian Bredesen
 NOR
Sirkus Øvensen M25-29 01:38:13 3398 766
Mathilde Ljøkjel
 NOR
Svorkmo NOI F25-29 01:38:13 546 186
Martin Sleipnes
 NOR
SK Vidar M35-39 01:38:14 3406 541
Pål Erland
 NOR
Gti Stavanger M55-59 01:38:14 3408 115
Tom Erik Englaugstad
 NOR
M35-39 01:38:15 3409 542
Håkon Leer Sandstad
 NOR
MA-LØP M45-49 01:38:22 3428 292
Karianne Moe
 NOR
F25-29 01:38:22 554 188
Magne Lima
 NOR
Sandnes IL M30-34 01:38:23 3433 792
Tone Staum
 NOR
SK Vidar F30-34 01:38:25 557 131
Silje Kulen
 NOR
F30-34 01:38:28 561 132
Max Wagle
 NOR
KG Capital M30-34 01:38:29 3456 799
Therese Karoline Nygaard
 NOR
BDO F25-29 01:38:29 562 190
Oda Buvarp
 NOR
F25-29 01:38:29 563 191
Reidar Søbstad
 NOR
SK Rye / Treningscamp / SK Vidar Lang M65-69 01:38:33 3468 11
Magne Aas
 NOR
Asker Skiklubb M55-59 01:38:34 3474 117
Marte Nordlunde
 NOR
F25-29 01:38:34 567 192
Joakim Pettersen
 NOR
#langvasseidlam M45-49 01:38:34 3481 302
Nora Skjerdingstad
 NOR
F25-29 01:38:34 569 194
Nils Kristian Aarsland
 NOR
Kristiansand løpeklubb M55-59 01:38:36 3487 118
Lars Erik Solbraa
 NOR
Søre Ål Old Boys M40-44 01:38:36 3489 375
Stein Høyekvam
 NOR
Copno BIL M35-39 01:38:42 3522 560
Henrik Riekeles Vik
 NOR
M50-54 01:38:43 3523 215
Geir Bråten
 NOR
Skedsmo Skiklubb M60-64 01:38:44 3526 36
Freddy Mossestad
 NOR
Varegg M55-59 01:38:44 3528 120
Ole Johnny Hansen
 NOR
M45-49 01:38:45 3532 305
Maren Filseth Augdal
 NOR
F20-24 01:38:46 581 77
Trine Haugstad
 NOR
Undheim IL friidrett F30-34 01:38:48 583 135
Simon Hagerud
 NOR
M30-34 01:38:49 3546 813
Elise Roalkvam
 NOR
F25-29 01:38:56 591 201
Jostein Tobiassen
 NOR
M40-44 01:38:57 3581 385
Nora Falnes
 NOR
F20-24 01:38:58 593 78
Sam Jernberg
 NOR
Sømna IL M35-39 01:38:58 3587 569
Bård Hovden
 NOR
M30-34 01:38:58 3589 825
Ketil Østnor
 NOR
M25-29 01:38:59 3592 812
Roald Havre
 NOR
M50-54 01:38:59 3597 217
Lars Andre Flo
 NOR
M50-54 01:39:01 3612 218
Eirik Grimsmo Busengdal
 NOR
Team Sparebank 1 Markets M35-39 01:39:03 3618 571
Remi Mjelde
 NOR
Gneist IL M40-44 01:39:04 3624 390
Sigurd Nilsen
 NOR
IL Skjalg M35-39 01:39:05 3627 573
Emma Nesheim
 NOR
Marathon Sport F25-29 01:39:06 601 203
David Leithe
 NOR
Melhus M25-29 01:39:09 3645 821
Jo Inge Nygaard
 NOR
Askim M40-44 01:39:10 3653 397
Silje Skorve Skarpeid
 NOR
GTI Friidrettsklubb F35-39 01:39:11 605 77
Håkon Kvalvåg Pettersen
 NOR
M25-29 01:39:14 3672 828
Hilde Sundby Thuen
 NOR
Søre Ål F40-44 01:39:15 609 45
Fredrik Brauti
 NOR
Millum M40-44 01:39:16 3689 401
Knut Magnus Rygh
 NOR
Statkraft M45-49 01:39:17 3692 321
Bjørn Petter Bjercke
 NOR
M30-34 01:39:17 3694 848
Hans Sigurd Morstøl
 NOR
Bergen politiidrettslag M40-44 01:39:18 3699 405
Kenneth Våge
 NOR
M40-44 01:39:19 3706 407
Vibeke Grødem
 NOR
F30-34 01:39:19 615 139
Aleksander Skaare
 NOR
Penya Induccio M35-39 01:39:22 3719 582
Ola Leier
 NOR
Øl og Kondis M40-44 01:39:35 3771 415
Fredrik Drangsholt
 NOR
M35-39 01:39:35 3778 590
Mathias Åramnes
 NOR
M30-34 01:39:37 3784 861
Magnus Fagerli
 NOR
M25-29 01:39:38 3788 851
Christian Johannesen
 NOR
ROS IL M30-34 01:39:39 3793 863
Torbjørn Herder Kaggerud
 NOR
M40-44 01:39:40 3800 419
Lars Kristian Istad
 NOR
M30-34 01:39:43 3812 868
Sivert Angel
 NOR
M50-54 01:39:46 3828 236
Martine Holstad Lyng
 NOR
F35-39 01:39:46 642 84
Øyvind Aasmyr
 NOR
M40-44 01:39:47 3834 424
Torje Mathiassen
 NOR
M50-54 01:39:48 3841 237
Henrik Magistad Knutrud
 NOR
Team Mike Hawk M30-34 01:39:48 3842 873
Erling Nisja
 NOR
BTR M30-34 01:39:51 3854 875
Bjørn Knutson
 NOR
Grimstad Løpeklubb M40-44 01:39:51 3856 426
Audun Bøhn-Kristiansen
 NOR
Nordic Crane M35-39 01:39:52 3861 604
Geir Nes
 NOR
M55-59 01:39:54 3865 132
Ole Øverland
 NOR
ConocoPhillips BIL M25-29 01:39:56 3869 866
Ole-Martin Smedseng
 NOR
Strindheim IL / Söderberg & Partners M45-49 01:39:56 3870 334
Nina Waage
 NOR
F30-34 01:39:57 654 148
Sebastian Schaanning
 NOR
M30-34 01:39:58 3885 882
Ole-Kristian Bergerud
 NOR
Hevingen IL M40-44 01:39:59 3889 428
Martha Pollen Johansen
 NOR
F25-29 01:40:00 657 219
Henriette Tostrup Aas
 NOR
F40-44 01:40:00 658 50
Marta Helene E. Kruke
 NOR
F30-34 01:40:02 662 151
Ole Gilje
 NOR
Gjesdal il M45-49 01:40:07 3921 338
Kim Løseth
 NOR
M35-39 01:40:09 3926 617
Audun Werner Scheide
 NOR
M30-34 01:40:11 3931 891
Trond Hareland
 NOR
Robust M35-39 01:40:12 3936 620
Daniel Askevold
 NOR
M35-39 01:40:12 3937 621
Sigve Torland
 NOR
IL Norodd M45-49 01:40:14 3942 341
Alf Våland
 NOR
Løpegøy M35-39 01:40:15 3943 623
Didrik Breivik
 NOR
M30-34 01:40:21 3971 895
Julie Zimmer
 NOR
Sparta F25-29 01:40:21 677 226
Sigmund Brabrand
 NOR
M45-49 01:40:22 3975 342
Espen Gehrken
 NOR
DNB M55-59 01:40:23 3977 138
Sindre Sjøbakk
 NOR
Equinor M30-34 01:40:28 3992 898
Martin Leth-Olsen
 NOR
M35-39 01:40:31 4004 637
Maren Roalkvam
 NOR
F30-34 01:40:33 682 154
Martin Hjelle
 NOR
Trevare Running Club M30-34 01:40:34 4017 901
Ingjald Sørhøy
 NOR
Elvågatraverne M55-59 01:40:35 4022 141
Preben Lilleberg
 NOR
M55-59 01:40:37 4027 142
Katja Husjord
 NOR
F25-29 01:40:40 687 231
Bjørnar Haugstad Jåtten
 NOR
FIF M20-24 01:40:41 4039 273
Sol Haugen
 NOR
Telenor F40-44 01:40:42 688 53
Bendik Fon
 NOR
M30-34 01:40:43 4047 906
Øystein Molnes
 NOR
M30-34 01:40:44 4050 907
Jonas Husebye
 NOR
Statnett BIL M30-34 01:40:44 4051 908
Andreas Tufteland Engelsen
 NOR
BCR M35-39 01:40:46 4059 644
Stian Vargas
 NOR
M35-39 01:40:47 4060 645
Johnny Thune
 NOR
M50-54 01:40:48 4066 255
Daniel Syslak
 NOR
Bergen Carbon Runners Club M25-29 01:40:50 4069 899
Morten Andreas Edvardsen
 NOR
Bratsberg IL / Søndre Hålogaland Langskrævarlaug M25-29 01:40:51 4070 900
Markus Valås Hagen
 NOR
NTNUI M20-24 01:40:51 4076 277
Pernille Nalum Duvholt
 NOR
Veidekke BIL / Søndre Hålogaland Langskrævarlaug F25-29 01:40:51 704 235
Guri Asbøll
 NOR
svorkmo il F20-24 01:40:52 705 87
Kenneth Torsteinbø
 NOR
Grødem Runners M40-44 01:40:53 4084 444
Mats Andreas Gilberg
 NOR
Tosk M40-44 01:40:54 4087 445
Håvard Mølmann
 NOR
Team Hardhaus / Ålen M55-59 01:40:58 4111 147
Simen Stockinger
 NOR
M30-34 01:41:00 4113 918
Hans Petter Lohne
 NOR
GTI Friidrettsklubb M40-44 01:41:00 4114 449
Øystein Johannesen
 NOR
M35-39 01:41:00 4116 651
Ronny Salbu Andersen
 NOR
Ravn IL M30-34 01:41:01 4121 920
Henrik Berentsen
 NOR
Spirit M35-39 01:41:02 4128 653
Bjørn Arild Ersland
 NOR
Gti M55-59 01:41:04 4134 150
Shezad Inayat
 NOR
SPIRIT FRIIDRETTSKLUBB M50-54 01:41:06 4143 261
Adrian Lockertsen Davanger
 NOR
DNB M25-29 01:41:07 4149 918
Audun Kvalvaag
 NOR
M35-39 01:41:07 4150 654
Sindre Dalhaug
 NOR
M35-39 01:41:07 4151 655
Trond Michelsen
 NOR
Lyn ski M45-49 01:41:07 4152 365
Rune Alme
 NOR
Strandbygda IL M50-54 01:41:10 4167 265
Tea Seline Rønne
 NOR
Team Papar F30-34 01:41:11 726 159
Beate Norheim
 NOR
GTI Friidrettsklubb F50-54 01:41:11 727 27
Susanne Irgens Gravdal
 NOR
Deloitte BIL F25-29 01:41:12 729 246
Ketil Opland
 NOR
Langesund tri M45-49 01:41:14 4179 368
Alvin Santos
 NOR
M30-34 01:41:18 4190 937
Cathrine Thorleifsson
 NOR
F40-44 01:41:27 751 57
Ada Sofie Jacobsen
 NOR
F25-29 01:41:31 755 257
Espen Lie
 NOR
M30-34 01:41:31 4249 950
Harald Arne Veisdal
 NOR
M55-59 01:41:32 4251 154
Kristin Angel
 NOR
F45-49 01:41:34 757 46
Marte Jonstad Røkke
 NOR
Ludvig & Viktor F25-29 01:41:40 763 258
Bård Ekeland
 NOR
DNB M35-39 01:41:40 4282 669
Maren Refsnes Brubæk
 NOR
NVE B.I.L F25-29 01:41:41 767 260
Emil Benthien Høie
 NOR
KSK M30-34 01:41:41 4283 959
Hege Brekken Riise
 NOR
Søre Ål F40-44 01:41:41 769 60
Julien Cabrol
 NOR
NVE M25-29 01:41:42 4287 936
Anders Sunde-Eidem
 NOR
M45-49 01:41:47 4302 384
Jørgen Torstensen
 NOR
GTI M60-64 01:41:47 4303 49
Håkon Erstad Larsen
 NOR
M20-24 01:41:48 4305 292
Espen Kristiansen
 NOR
Løpeklubben M40-44 01:41:54 4328 471
Bjørn Jæger
 NOR
M30-34 01:41:55 4333 966
Stine Haugen
 NOR
F35-39 01:41:59 792 103
Kamilla Kleppenes
 NOR
F25-29 01:42:03 797 271
Linn Langerud
 NOR
Hytteplan Sport F30-34 01:42:08 808 173
Sondre Dahl
 NOR
M35-39 01:42:11 4400 681
Kristin Hygen
 NOR
F35-39 01:42:11 813 105
Markus Kristoffer Simenstad
 NOR
Bærum O2 M30-34 01:42:13 4409 983
Askild Bø
 NOR
TBM M40-44 01:42:15 4412 477
Wenche Norberg-Schulz
 NOR
F40-44 01:42:21 819 66
Eline Fyksen Aas
 NOR
F45-49 01:42:21 820 52
Are Herstad
 NOR
Egersunds friidrett IK M55-59 01:42:22 4435 172
Mette Bergsund
 NOR
Gjensidige Forsikring F30-34 01:42:22 824 176
Thomas Brodin
 NOR
M45-49 01:42:22 4438 402
Pernille Klund Dalgaard
 NOR
Team BDO NHHS F20-24 01:42:22 825 95
Espen Eines
 NOR
M50-54 01:42:22 4440 284
Daniel Åsland
 NOR
M20-24 01:42:24 4450 303
Ragnhild Bergan Grimstad
 NOR
EY BIL F30-34 01:42:28 833 177
Lisa Keen
 NOR
Grimstad løpeklubb F35-39 01:42:32 841 110
Jens Hammer
 NOR
Runstøren Løpeklubb M30-34 01:42:34 4483 997
Marthe Storhaug
 NOR
Bodø Bauta F35-39 01:42:37 848 111
Anna Anker Jørgensen
 NOR
Team Ragde F25-29 01:42:40 851 285
Christian J Stene
 NOR
M40-44 01:42:42 4509 487
Karl Petter Enerstvedt
 NOR
M30-34 01:42:45 4519 1009
Magne Waage
 NOR
Grødem Runners M40-44 01:42:46 4524 490
Thomas Borthen
 NOR
M30-34 01:42:46 4527 1012
Linn Røhjell Haugan
 NOR
Valøpeklubb F25-29 01:42:46 857 286
Daniel Campos
 NOR
May the pos be with you M30-34 01:42:46 4528 1013
Finn Tysland Johnsen
 NOR
Trondheim & omegn Sportsklubb M40-44 01:42:48 4535 492
Lina Fryd Jahr
 NOR
F25-29 01:42:49 863 288
Hasan Askri
 NOR
TONKA M25-29 01:42:50 4544 989
Maria Emilie Iversen
 NOR
Nbro F30-34 01:42:51 865 179
Silje Rydland
 NOR
F20-24 01:42:53 869 100
André Teigland
 NOR
M55-59 01:42:55 4564 178
Maria Machholm
 NOR
F40-44 01:42:58 873 69
Jonas Lindal
 NOR
M25-29 01:42:59 4574 999
Ole Andreas Flotten
 NOR
Oppdal IL M25-29 01:42:59 4578 1000
Øystein Arildsen
 NOR
Luskeludvig elite racing M40-44 01:43:02 4586 500
Olav Flornes
 NOR
M45-49 01:43:04 4592 412
Katrine Viktoria Hole
 NOR
F25-29 01:43:04 884 292
Ane Kamsvåg
 NOR
F25-29 01:43:06 886 294
Thomas Torp
 NOR
M35-39 01:43:06 4607 706
Henrik Markvardsen
 NOR
M25-29 01:43:07 4616 1005
Kaisa Svergja Rustad
 NOR
Tynset IF F30-34 01:43:07 890 184
Nikolai Kavli
 NOR
Team insj M30-34 01:43:08 4620 1024
Yvonne Keen Klepp
 NOR
Grimstad Løpeklubb F35-39 01:43:09 892 116
Martin Hagen
 NOR
BSI M40-44 01:43:10 4634 510
Leif Erling Aronsveen
 NOR
M65-69 01:43:12 4639 16
Bjørn Rongved
 NOR
M25-29 01:43:13 4640 1009
Anja Tryti
 NOR
F25-29 01:43:14 898 295
Malena Langedal
 NOR
F35-39 01:43:16 899 118
Anette Nøstbakken
 NOR
F35-39 01:43:22 910 120
Cathrine Øvredal Mellingen
 NOR
Øvre Middelklasse F30-34 01:43:23 912 188
Marie Fauconnier
 NOR
Tøyen Løpeklubb F25-29 01:43:23 914 300
Tim Heyerdahl Schjetlein
 NOR
Nordea M35-39 01:43:27 4704 717
Philip Lindholm
 NOR
M30-34 01:43:28 4710 1039
Marius Larsen
 NOR
VIK IL M20-24 01:43:29 4713 325
Caroline Andrea Vinter
 NOR
F25-29 01:43:29 923 305
Bård Steinsland
 NOR
M35-39 01:43:30 4716 718
Hans-Petter Rode
 NOR
M45-49 01:43:31 4719 427
Sindre Andreas Larsen
 NOR
Skov M25-29 01:43:32 4722 1023
Daniel Storrvik
 NOR
M30-34 01:43:36 4741 1043
Petter Aarvold
 NOR
Aarvold Apotekene M25-29 01:43:43 4771 1031
Andreas Gilje Sjøberg
 NOR
Kristianslyst skole M30-34 01:43:43 4772 1047
André Angelfoss
 NOR
M40-44 01:43:46 4789 534
Simen Stensrud
 NOR
Team Stolpstua M35-39 01:43:48 4797 729
Kristian Vervik Salte
 NOR
M30-34 01:43:49 4803 1055
Morten Heistad
 NOR
M30-34 01:43:49 4804 1056
Jostein Flatebø
 NOR
M40-44 01:43:51 4810 538
Glenn Thomas Krågenes
 NOR
M40-44 01:43:53 4822 540
Maria Tharaldsen
 NOR
F30-34 01:43:54 955 199
Tor Kjetil Espedal
 NOR
Grødem Runners M40-44 01:43:55 4832 542
Kay Zaccarini
 NOR
GTI F40-44 01:43:58 960 78
Marie Arntsen
 NOR
F25-29 01:44:00 962 318
Baard Erik Haugen
 NOR
M35-39 01:44:00 4857 737
Ingrid Standal
 NOR
F30-34 01:44:01 963 200
Per-Åge Berglund
 NOR
UiT Norges arktiske universitet B.I.L. M50-54 01:44:06 4886 314
Thomas Fjeld
 NOR
M20-24 01:44:07 4891 339
Svein Magne Jørgensen
 NOR
M35-39 01:44:08 4895 741
Elias Pettersen Nævdal
 NOR
Ås M20-24 01:44:09 4902 341
Karoline Rebne
 NOR
F25-29 01:44:11 977 325
Rune Baustad
 NOR
Sluså Løpeklubb M45-49 01:44:12 4914 453
Cathrin Nordhagen Dalheim
 NOR
F35-39 01:44:16 984 124
Thomas Hagen
 NOR
M50-54 01:44:19 4942 321
Andreas Broch-Austvoll
 NOR
GTI M15-19 01:44:23 4966 61
Johanne Fredslund Dølvik
 NOR
F25-29 01:44:24 992 331
Morten Ingebrigtsen
 NOR
Bjoa IL M45-49 01:44:26 4982 465
Magnus Falnes
 NOR
M25-29 01:44:27 4985 1076
Marie Konstad Nilsen
 NOR
F30-34 01:44:29 996 205
Marius Strand
 NOR
Insj IL M30-34 01:44:29 4994 1084
Sverre Tolfsby
 NOR
M40-44 01:44:32 5009 556
Iselin Bergem Wigtil
 NOR
F35-39 01:44:32 1007 128
Nora Eikeland Vaboen
 NOR
F25-29 01:44:37 1016 342
Britt-Hege Nicolaysen
 NOR
GTI Friidrettsklubb F45-49 01:44:40 1026 67
Øyvind Lerøen
 NOR
M45-49 01:44:43 5072 477
Carlo Marques
 NOR
M30-34 01:44:44 5077 1099
Martin Kjeldaas
 NOR
Team Kjeldaas M15-19 01:44:47 5089 64
Paal Davanger
 NOR
Team Fotballpuben M60-64 01:44:47 5090 68
Ingrid Løken
 NOR
SK Vidar F30-34 01:44:48 1043 217
Christian Lilleheim
 NOR
M35-39 01:44:50 5101 782
Charlotte Skoie Nielsen
 NOR
F25-29 01:44:52 1049 349
Kari Hauge Paulsen
 NOR
F20-24 01:44:54 1053 112
Øyvind Rugland
 NOR
Havørn M35-39 01:44:58 5134 785
Per Bakke Ingebrigtsen
 NOR
M25-29 01:44:59 5142 1103
Thoralf Andreassen
 NOR
GTI Friidrett Stavanger M60-64 01:45:00 5151 70
Gro Tufte
 NOR
Varegg Fleridrett F55-59 01:45:01 1067 16
Hjalmar Danielsen
 NOR
M30-34 01:45:02 5171 1118
Sondre Johansen
 NOR
M20-24 01:45:05 5179 367
Kristine Engh
 NOR
F30-34 01:45:05 1071 223
Vegard Lund Sjøthun
 NOR
Torshov Sport Runners M25-29 01:45:06 5186 1112
Håvard Thorsrud Karlsen
 NOR
M30-34 01:45:07 5191 1123
Danielle Cabral
 NOR
F25-29 01:45:08 1075 356
Espen Kismul
 NOR
FCT M40-44 01:45:12 5211 571
Rannveig Røstad
 NOR
Søre Ål IL F40-44 01:45:12 1079 90
Simen Løberg Lierhagen
 NOR
M30-34 01:45:13 5218 1128
Berat Veliqi
 NOR
M35-39 01:45:13 5219 796
Henrik Ingebrigtsen
 NOR
M30-34 01:45:18 5250 1139
Lars Henrik Neverdal Hegg
 NOR
M25-29 01:45:20 5269 1126
Håkon Heidum-Ziegler
 NOR
M40-44 01:45:24 5290 576
Rune Brå
 NOR
M40-44 01:45:24 5291 577
Mads Wallden
 NOR
M45-49 01:45:24 5292 495
Brita Emmerhoff Hvidevold
 NOR
F30-34 01:45:25 1099 235
Marius Simensen
 NOR
Vestskogen M35-39 01:45:28 5310 804
Petter Sundsbak
 NOR
Ftf endurance M55-59 01:45:31 5325 210
Andreas Joner
 NOR
M45-49 01:45:32 5333 500
Ane Vilnes
 NOR
F30-34 01:45:32 1122 241
Damian Hubert Eng
 NOR
Sparta M45-49 01:45:35 5350 502
Stian Andre Slotterøy
 NOR
M45-49 01:45:38 5365 503
Hege Plenge
 NOR
F35-39 01:45:39 1130 151
Marie Titlestad
 NOR
F30-34 01:45:41 1132 244
Kristian Ødegaard
 NOR
Vardentoppen øl og jogg M40-44 01:45:42 5378 584
Ina Storteig
 NOR
NVE BIL F25-29 01:45:43 1136 366
Rikke Bjersand Sunde
 NOR
F35-39 01:45:45 1141 154
Olav Selnes
 NOR
Namsos il fotball M40-44 01:45:48 5401 588
Fredrik Stokkenes
 NOR
M30-34 01:45:49 5404 1170
Jonas Rushfeldt Sjøtun
 NOR
Hirmasti IL M30-34 01:45:49 5406 1171
Liva Ingebrigtsen
 NOR
Team Ingebrigtsen (not elite) F25-29 01:45:49 1147 371
Rebecca Hill
 NOR
F30-34 01:45:51 1151 246
Mari Nesteby
 NOR
Sport og spill F30-34 01:45:51 1152 247
Karen Risnes Lægreid
 NOR
SFL F35-39 01:45:53 1156 155
Markus Grieg
 NOR
Ready M30-34 01:45:55 5438 1177
Elias Skoglund
 NOR
M20-24 01:46:00 5463 393
Torgeir Steen
 NOR
Aker Solutions M40-44 01:46:00 5465 597
Ola Tønnesson
 NOR
M20-24 01:46:03 5478 395
Monja Harestad
 NOR
Havørn Friidrett F50-54 01:46:03 1174 44
Frederik Klaveness
 NOR
M30-34 01:46:04 5486 1185
Lise Øverland Nes
 NOR
F25-29 01:46:04 1175 375
Arne Nyhammer
 NOR
Loddefjordløperne M55-59 01:46:04 5487 219
Sara Thune
 NOR
F30-34 01:46:05 1177 254
Steffen Sødal
 NOR
Heming M30-34 01:46:05 5489 1186
Elias Holstad
 NOR
Conocophillips BIL M30-34 01:46:06 5492 1187
Knut Gunnar Skare Opedal
 NOR
Team Lars Olav M25-29 01:46:07 5493 1170
Eilif Schie
 NOR
Runes runners M30-34 01:46:08 5506 1190
Linda Fimreite Jensen
 NOR
Opptur løpeklubb F40-44 01:46:10 1188 100
Mats Garlid
 NOR
Bassene M35-39 01:46:14 5534 836
Christian Cederkvist
 NOR
M25-29 01:46:15 5537 1179
Tobias Wingaard
 NOR
M25-29 01:46:17 5548 1183
Jostein Nybakken
 NOR
IL Tjalg M45-49 01:46:17 5550 520
Åsmund Berget
 NOR
M30-34 01:46:20 5567 1198
Steinar Johansen Lilleås
 NOR
Torsdagsklubben M55-59 01:46:22 5575 221
Charlotte Kleven
 NOR
F25-29 01:46:23 1204 386
Lisa Erdal
 NOR
F35-39 01:46:28 1214 159
Torstein Skåra
 NOR
Woodstock Harriers M65-69 01:46:29 5611 20
Marte Enger
 NOR
F30-34 01:46:30 1216 261
Jon Simen Hegge
 NOR
Dale Fjelløpere M30-34 01:46:31 5617 1203
Lene Godager Kaas
 NOR
F35-39 01:46:33 1219 161
Mari Hunderi Sætre
 NOR
Bergen Carbon Runners Club F30-34 01:46:33 1221 262
Sondre Føleide
 NOR
M25-29 01:46:41 5661 1202
Jostein Fjogstad
 NOR
IL Skjalg M45-49 01:46:41 5662 534
Hans-Christian Bauer
 NOR
M40-44 01:46:44 5673 616
Anna Pettersen
 NOR
F30-34 01:46:45 1240 266
Øyvind Hestnes
 NOR
Yara BIL M50-54 01:46:52 5707 386
Eirik Rishaug
 NOR
M50-54 01:46:53 5711 388
Christian Næss
 NOR
M30-34 01:46:53 5715 1217
Line Vikan
 NOR
F30-34 01:46:56 1262 269
Christoffer Jacobsen
 NOR
M45-49 01:46:56 5725 542
Anne Egeland
 NOR
Ganddal IL F25-29 01:46:56 1264 406
Aleksander Nørgaard
 NOR
M30-34 01:46:57 5728 1222
Yngve Rubi
 NOR
M30-34 01:46:57 5731 1223
Thor Møller
 NOR
M35-39 01:46:57 5734 865
Lars-Anders Gulbrandsen
 NOR
M45-49 01:46:58 5738 544
Elise M. Nedregaard
 NOR
F25-29 01:46:58 1269 410
Tore Hope
 NOR
Team Straumen M45-49 01:47:04 5754 545
Amalie Tollefsen
 NOR
F25-29 01:47:05 1281 416
Anna Rødvei
 NOR
F20-24 01:47:06 1285 139
Jon Eivind Fornes
 NOR
M50-54 01:47:07 5765 392
Torstein Heen
 NOR
FTF-endurance M50-54 01:47:07 5767 393
Jonas Raknes
 NOR
Sokne SK M25-29 01:47:08 5768 1221
Celine Topper
 NOR
F25-29 01:47:09 1293 421
Christian Bielke Steffensen
 NOR
Bielke&Yang Running Club M40-44 01:47:10 5771 623
Wenche G Enes
 NOR
Varegg F55-59 01:47:12 1295 25
Øyvind Gundersen
 NOR
M35-39 01:47:14 5787 871
Pernille Julsen
 NOR
F30-34 01:47:15 1301 275
Leon Løge
 NOR
M25-29 01:47:16 5792 1224
Morten Karlsen
 NOR
Gjesdal il/Mortenløpene M50-54 01:47:18 5802 395
Thea Rabe
 NOR
SG IL F25-29 01:47:19 1308 424
Ola Kristoffer Bruenech
 NOR
M30-34 01:47:20 5806 1241
Espen Lorentsen
 NOR
M30-34 01:47:23 5821 1243
Kristian Reitan
 NOR
M30-34 01:47:26 5830 1247
Asbjørn Vik
 NOR
M35-39 01:47:27 5837 882
Ragnhild Breisnes Utkilen
 NOR
F30-34 01:47:30 1332 281
Julie Kristine Wang
 NOR
F25-29 01:47:30 1334 432
Julie Kvinen
 NOR
F20-24 01:47:30 1335 145
Halvor Øgreid
 NOR
M40-44 01:47:33 5858 635
Ane Emaus
 NOR
F45-49 01:47:35 1342 90
Øivind Fandrem Høivik
 NOR
M30-34 01:47:35 5870 1253
Kristine Kleppestrand
 NOR
F20-24 01:47:39 1351 147
Christian Grude Kolstad
 NOR
M35-39 01:47:40 5889 886
Jørn Limi
 NOR
Elvågatraverne M50-54 01:47:41 5897 403
Maria Helena Eid Skjerdingstad
 NOR
F25-29 01:47:48 1368 443
Therese Fadnes
 NOR
F30-34 01:47:49 1370 291
Arvid Berge
 NOR
M40-44 01:47:51 5945 644
Atle Andreassen
 NOR
Skanska Aktiv M30-34 01:47:51 5947 1270
Erik Omdal
 NOR
Viken Fiber M55-59 01:47:53 5950 239
Espen Nicolaysen
 NOR
M40-44 01:47:54 5957 647
Ida Lea
 NOR
Team Legevakten F30-34 01:47:56 1386 292
Chris Andre Gulbrandsen
 NOR
M35-39 01:47:56 5975 901
Mari Skaugen Jensen
 NOR
F25-29 01:48:00 1394 450
Karina Martine Herfindal
 NOR
F35-39 01:48:03 1400 181
Maren Bjerkeset
 NOR
F30-34 01:48:03 1401 296
Eirik Hagebø
 NOR
Idrett med alkohol M35-39 01:48:06 6010 904
Hanne Erland Lima
 NOR
Prosjektil F30-34 01:48:07 1409 298
Lene Aronsveen
 NOR
F30-34 01:48:09 1418 299
Lise Skarstein Jakobsen
 NOR
Laurdagsgutane LK F25-29 01:48:12 1423 455
Christer Haugsgjerd
 NOR
Haugsgjerd Trafikkskole M30-34 01:48:12 6045 1286
Birgitte Mikkelsen Torsvik
 NOR
F35-39 01:48:12 1424 186
Nora Grieg Christensen
 NOR
F25-29 01:48:12 1425 456
Ingrid Landråk
 NOR
Team Landråk F40-44 01:48:14 1428 115
Kristoffer Nevstad
 NOR
Dr. Techn. Olav Olsen AS M25-29 01:48:17 6073 1269
Kathrine Sømme
 NOR
F55-59 01:48:18 1438 30
Ida Dommersnes
 NOR
F30-34 01:48:18 1439 303
Trond Arne Borgemyr
 NOR
Fogn IL M40-44 01:48:21 6095 660
Bjørg Hjelmeland
 NOR
F20-24 01:48:21 1448 157
Kari Kittelsen
 NOR
Søre Ål Old Ladies F40-44 01:48:21 1449 118
Sigurd Fluge Petterson
 NOR
M20-24 01:48:22 6100 450
Ragnvald Kavli
 NOR
Skjalg IL M45-49 01:48:24 6106 583
Mari Tysnes Tunheim
 NOR
Havørn Friidrett F45-49 01:48:29 1460 102
Lotte Møller
 NOR
F30-34 01:48:29 1461 305
Geir Ivar Holberg
 NOR
M45-49 01:48:38 6185 591
Simon Karlsen
 NOR
M25-29 01:48:38 6187 1294
Stine Anette Berntsen
 NOR
F30-34 01:48:38 1481 312
Ane Roalkvam Skara
 NOR
F30-34 01:48:39 1482 313
Simen Fjeld
 NOR
Usle-Ben M20-24 01:48:41 6200 462
Sara Soleim
 NOR
F20-24 01:48:41 1488 163
David Ådalen
 NOR
Kvikke kællær M40-44 01:48:41 6201 673
Rasmus Viken
 NOR
M30-34 01:48:44 6213 1317
Espen Fredriksen
 NOR
M30-34 01:48:46 6222 1320
Ada Brøymer
 NOR
F25-29 01:48:47 1498 473
Carl Jonassen
 NOR
M25-29 01:48:47 6228 1298
Carl Petter Lehne
 NOR
Bygdø IL M30-34 01:48:47 6231 1322
Hans Iver O. Odenrud
 NOR
Insj IL M30-34 01:48:48 6234 1323
Pernille Høydal
 NOR
F35-39 01:48:50 1506 192
Anne Myhr
 NOR
SK Vidar F55-59 01:48:51 1512 34
Ole Holm
 NOR
Sarpsborg roklubb M25-29 01:48:53 6267 1303
Adrian Haug
 NOR
M30-34 01:48:56 6275 1333
Theodor Flatebø Jaarvik
 NOR
GTI M20-24 01:48:57 6278 467
Ellen Kristine Stangeland
 NOR
BTR F30-34 01:49:00 1524 317
Petter Simonsen
 NOR
M30-34 01:49:03 6309 1341
Sverre Ottesen
 NOR
Varegg Fleridrett M60-64 01:49:05 6314 106
Mads Nikolai Rugaas
 NOR
Ås M20-24 01:49:08 6323 472
Camilla Henriette Lind Gaarden
 NOR
F30-34 01:49:08 1541 323
Trond Hauge
 NOR
Scandic Hotels M50-54 01:49:08 6327 445
Solveig Hatleskog
 NOR
F25-29 01:49:11 1548 488
Morten Nergård
 NOR
Team Papar M65-69 01:49:11 6338 25
Karoline Vatne Rottem
 NOR
F35-39 01:49:12 1552 196
Jon Magne Hagen
 NOR
Rønningen Racer M40-44 01:49:14 6358 691
Sindre Myrlund
 NOR
Fokus Rådgivning AS M30-34 01:49:16 6366 1357
Elida Kjærgaard Stockinger
 NOR
F25-29 01:49:16 1560 492
Hanne Myrvang
 NOR
F30-34 01:49:19 1569 327
Marte Hovengen Ringen
 NOR
Søre Ål IL F45-49 01:49:19 1570 113
Kristian S. Wold
 NOR
M60-64 01:49:20 6395 110
Arnt Olav Langedal
 NOR
M30-34 01:49:22 6401 1362
Jesper Riis Larsen
 NOR
M25-29 01:49:24 6410 1318
Jørn-Atle Erichsen
 NOR
GTI Friidrett M60-64 01:49:24 6412 112
Eirik Stormo
 NOR
M35-39 01:49:24 6414 945
Einar-Andre Bydal
 NOR
Sørbråten IL M35-39 01:49:29 6445 951
Kristine Hansen
 NOR
F25-29 01:49:39 1616 506
Ruben Rygh
 NOR
M25-29 01:49:39 6494 1326
Svein Lagård
 NOR
Runstøren Løpeklubb M25-29 01:49:41 6500 1329
Vegard Fjogstad
 NOR
M35-39 01:49:49 6536 968
Laura Telle
 NOR
F20-24 01:49:50 1636 182
Even Straus Sæther
 NOR
BTSI M20-24 01:49:54 6564 490
Sara Carlsen
 NOR
F35-39 01:49:56 1649 201
Espen Ydstebø
 NOR
Haugesund Idrettslag, Friidrett M55-59 01:49:57 6580 271
Josefine Rødin
 NOR
F25-29 01:50:00 1656 520
Andrea Westbye
 NOR
Nordea Markets F25-29 01:50:00 1658 521
Helene Breisnes
 NOR
F25-29 01:50:00 1660 522
Elias Knudsen
 NOR
Sparebank 1 SR-Bank M25-29 01:50:00 6602 1345
Sverre Skjold
 NOR
M50-54 01:50:02 6610 466
Marius Lervik
 NOR
Trondheim M35-39 01:50:04 6617 982
Eve Vangsnes Bergli
 NOR
F50-54 01:50:04 1668 67
Johanna Haaland
 NOR
Loddefjordløperne F50-54 01:50:04 1668 67
Christian Wischer
 NOR
M40-44 01:50:06 6624 723
Ronny Midttveit
 NOR
M50-54 01:50:06 6625 470
Andrea Rygg Nøttveit
 NOR
Tirsdagstrimmen F35-39 01:50:08 1681 206
Arild Tangen
 NOR
M40-44 01:50:08 6642 725
Turid Blomsø
 NOR
F45-49 01:50:09 1684 125
Eila Hoven
 NOR
F20-24 01:50:11 1690 191
Eirik Havre
 NOR
M20-24 01:50:13 6656 499
Karoline Sandven
 NOR
F25-29 01:50:14 1695 533
Per Ola Haugen
 NOR
Statistics Norway M45-49 01:50:14 6658 644
Øystein Dalland Kvåle
 NOR
M40-44 01:50:17 6672 730
Ronny Rød-Jensen
 NOR
M45-49 01:50:19 6680 647
Bård Munkhaug
 NOR
M50-54 01:50:20 6688 475
Kristina Tunge
 NOR
F35-39 01:50:21 1707 208
Siri Hovland Selseng
 NOR
F35-39 01:50:23 1709 209
Petter Aunan
 NOR
Løpeklubben M40-44 01:50:24 6702 734
Henrik Kaspersen
 NOR
SIS M25-29 01:50:26 6707 1357
Ella Minge
 NOR
F15-19 01:50:29 1716 14
Elisabeth Taubøll
 NOR
Velledalen IL F35-39 01:50:29 1717 211
Vilde Moi
 NOR
Fiskebeinern SK/ Bane NOR BIL F30-34 01:50:29 1720 353
Siri Eikeland
 NOR
F40-44 01:50:35 1734 137
Einar Romsaas
 NOR
M25-29 01:50:40 6756 1367
Ragnhild Bore
 NOR
F20-24 01:50:40 1747 200
Malin Staude
 NOR
F25-29 01:50:42 1751 546
Merete Moen
 NOR
Askim F50-54 01:50:52 1769 71
Olav Bakke
 NOR
μ Running Club M20-24 01:50:56 6833 509
Cecilie Hermansen
 NOR
F25-29 01:50:59 1791 558
Anne Grethe Røren Leine
 NOR
Velledalen il F40-44 01:51:01 1793 143
Asbjørn Hjørnevik
 NOR
Gjesdal IL M45-49 01:51:07 6883 665
C L
 NOR
01:51:07 6887
Eivind Halaas
 NOR
Grimstad Løpeklubb M55-59 01:51:08 6889 293
Jenni Brandt
 NOR
F25-29 01:51:09 1808 559
Andreas Skaare
 NOR
UiS BIL M30-34 01:51:15 6914 1452
Gerd Elise Sørensen
 NOR
F35-39 01:51:17 1824 224
Pia Sørli Valde
 NOR
F30-34 01:51:19 1829 372
Fredrik Worren
 NOR
Bouvet M30-34 01:51:21 6939 1458
Marie Eide Roalkvam
 NOR
NMBUI F20-24 01:51:25 1836 216
Alexander Brekke
 NOR
DSN Alliance R2R M30-34 01:51:25 6956 1461
Karen Høgholen
 NOR
Sparta F30-34 01:51:26 1840 374
Åshild Johansen
 NOR
F25-29 01:51:26 1841 567
Henrik Hoem
 NOR
M30-34 01:51:27 6966 1464
Ole Kristian Thoresen
 NOR
M45-49 01:51:28 6972 678
Edvard Ølstøren
 NOR
Runstøren Løpeklubb M25-29 01:51:29 6979 1404
Håkon Børtveit
 NOR
M30-34 01:51:39 7023 1474
Øystein Strand Rødsjø
 NOR
M25-29 01:51:43 7037 1415
Hans Mellemsæther
 NOR
SpareBank 1 Nordmøre M55-59 01:51:46 7052 301
Henning Austevoll
 NOR
M25-29 01:51:48 7060 1419
Fredrik Eliassen
 NOR
M30-34 01:51:49 7067 1481
Sarah Højberg Grusd
 NOR
F25-29 01:51:50 1897 584
Tonje Stjern Strand
 NOR
Byåsen IL F35-39 01:51:51 1898 233
Maja Marsteen Alstad
 NOR
F25-29 01:51:55 1904 587
Hans Petter Hult
 NOR
Halden Reptilklubb M35-39 01:52:01 7114 1039
Silje Østhus
 NOR
GTI F35-39 01:52:01 1918 236
Amanda Skaar
 NOR
Mild Activity Running Club F25-29 01:52:05 1928 597
Marthe Moengen
 NOR
F25-29 01:52:05 1931 598
Styrk Andenes
 NOR
M25-29 01:52:09 7145 1438
Ronny Fersnes
 NOR
M40-44 01:52:12 7161 783
Roger Hagen
 NOR
UiO, Psykologi M55-59 01:52:13 7163 307
Robert Skoland
 NOR
Arendal M40-44 01:52:14 7169 784
Jarl-Martin Tuverud
 NOR
M30-34 01:52:16 7177 1498
Linn Brevik Andersen
 NOR
Grimstad Løpeklubb F45-49 01:52:19 1957 148
Jenny Bjørnstad
 NOR
F30-34 01:52:21 1966 395
Kristine Hana
 NOR
Skrubbholen Joggelag F35-39 01:52:22 1971 241
Eirin Kvadsheim
 NOR
GTI friidrett F40-44 01:52:24 1976 163
Åse Samuelsen
 NOR
Gti F40-44 01:52:24 1978 164
Barbro Tvedt Sirevåg
 NOR
F35-39 01:52:25 1980 242
Roy Christian Risa
 NOR
Brannkon Konsernet M35-39 01:52:27 7228 1048
Petter Hagland
 NOR
M40-44 01:52:36 7274 796
Daniel Kabré
 NOR
M20-24 01:52:39 7292 551
Kathinka Bøckman
 NOR
IL Skrim F35-39 01:52:39 2002 245
Anna Sofie Ydstebø
 NOR
Haugesund Idrettslag, Friidrett F15-19 01:52:39 2004 19
Ingrid Marsteen Alstad
 NOR
F25-29 01:52:41 2008 615
Peder Elias Strandjord
 NOR
Søndre Hålogaland Langskrævarlaug M25-29 01:52:41 7300 1460
Svein Atle Søndeland
 NOR
Skudenes Bryggeri M55-59 01:52:43 7304 321
Julia Rahlff
 NOR
F30-34 01:52:44 2014 402
Anders William Stokke
 NOR
M30-34 01:52:47 7318 1523
Eirik Haagensen
 NOR
Lillehammer M40-44 01:52:48 7321 801
Sigmund Slang
 NOR
Sjelefred M25-29 01:52:52 7346 1468
Torkel Dalan
 NOR
MOT M30-34 01:52:52 7350 1527
Herman Blaauw
 NOR
M20-24 01:52:55 7362 559
Kine Aileen Pihl
 NOR
F35-39 01:52:56 2046 252
Emilie Vu
 NOR
F30-34 01:52:59 2053 411
Tord Tøllefsen
 NOR
Smudavigå M30-34 01:52:59 7384 1532
Synnøve Stave
 NOR
F45-49 01:53:01 2056 155
Kjell Bjarne Li Jonassen
 NOR
Haugesund Idrettslag M30-34 01:53:02 7393 1535
Jakob Schreiner
 NOR
Sjelefred M30-34 01:53:02 7396 1536
Veronica Lauvås Nilsen
 NOR
Sola BIL F35-39 01:53:03 2062 255
Gjert Theimann
 NOR
M50-54 01:53:05 7412 539
Erik Hox
 NOR
M40-44 01:53:06 7428 811
Tore Burheim
 NOR
Fana IL M60-64 01:53:09 7441 144
Mats Andreassen
 NOR
M20-24 01:53:11 7451 567
Erik Røsvik
 NOR
Team Skaarbrevik M35-39 01:53:12 7453 1077
Axel Stai
 NOR
Avo Consulting M25-29 01:53:14 7460 1485
Gunnhild Rokne Altenau
 NOR
F30-34 01:53:14 2085 415
Torhill Gysland Falnes
 NOR
F55-59 01:53:15 2086 51
Evy Sunde
 NOR
Søre Ål IL F40-44 01:53:16 2089 177
Roy Solgård
 NOR
Widerøe M50-54 01:53:17 7477 544
Torunn Perstølen
 NOR
F50-54 01:53:18 2094 89
Astrid Helø Berntsen
 NOR
F40-44 01:53:20 2097 178
Tore Tangenes
 NOR
M55-59 01:53:22 7491 338
Hilja Albrecht
 NOR
F45-49 01:53:22 2099 158
Tine Rønne
 NOR
Team Papar F40-44 01:53:24 2102 181
Camilla Natland Teigen
 NOR
F25-29 01:53:24 2103 646
Stig Andre Torkelsen
 NOR
Grødem Runners M40-44 01:53:24 7504 822
Dagrun Breirem
 NOR
F45-49 01:53:26 2106 159
Janniche Leganger
 NOR
F45-49 01:53:28 2110 160
Trine Husby
 NOR
St.Olavs løpedamer F45-49 01:53:28 2111 161
Torbjørn Smidt
 NOR
M35-39 01:53:34 7549 1095
Julie Melkvik
 NOR
F30-34 01:53:38 2135 420
Kristian Wold Arnøy
 NOR
Sømna IL M35-39 01:53:46 7608 1101
Inga Lindemark Solheim
 NOR
F25-29 01:53:49 2156 655
Frode Bjerkeli
 NOR
M60-64 01:53:49 7616 153
Ole Lindal
 NOR
M35-39 01:53:52 7632 1105
Fillip Berg
 NOR
Bergen M30-34 01:53:59 7663 1575
Didrik Riis Moen
 NOR
M20-24 01:54:03 7685 582
Silje Nilsen
 NOR
Runstøren Løpeklubb F30-34 01:54:06 2195 437
Jostein Finnekåsa
 NOR
M40-44 01:54:07 7706 848
Karin Helena Sjøberg
 NOR
Skiløperne F55-59 01:54:08 2199 53
Magnus Lavik Soleng
 NOR
M20-24 01:54:08 7717 586
Nicolai Berge Hansen
 NOR
Berge Hansen M30-34 01:54:15 7742 1595
Mathias Hole Svoren
 NOR
M30-34 01:54:23 7776 1602
Mai Eline Selvikvaag
 NOR
F25-29 01:54:24 2237 677
Guro Hoff
 NOR
Team BDO NHHS F20-24 01:54:31 2260 260
Gitta Starckjohann
 NOR
Team GLK F55-59 01:54:33 2264 54
Oddmund Petter Aasen
 NOR
GTI M45-49 01:54:34 7818 768
Kristine Alsaker
 NOR
Kristianslyst skole F25-29 01:54:35 2272 683
Gaute Kristiansen
 NOR
ConocoPhillips BIL M35-39 01:54:36 7823 1120
Knut Helland
 NOR
Fana IL M60-64 01:54:37 7826 158
Arne Johan Norheim
 NOR
M60-64 01:54:38 7829 159
Gry Katrine Broe-Andersen
 NOR
F40-44 01:54:40 2287 204
Ida Byrbotten
 NOR
F30-34 01:54:44 2297 460
Vidar Olsen
 NOR
Riska FK M55-59 01:54:45 7851 364
Agnes Guttormsen
 NOR
F25-29 01:54:54 2331 706
Stine Høibak-Nissen
 NOR
F35-39 01:54:54 2333 284
Eldar Bjørge
 NOR
GTI friidrett M65-69 01:54:55 7906 39
Line Sortland
 NOR
BPI F30-34 01:54:56 2345 465
Sigrid Eek
 NOR
Tøyen Løpeklubb F25-29 01:54:58 2349 711
Lisa Anett Håland
 NOR
Varhug IL F35-39 01:54:58 2351 286
Andreas Hundsnes
 NOR
TRIO IL M25-29 01:54:59 7930 1556
Erik Nesse
 NOR
M35-39 01:55:00 7936 1131
Sandra Jakobsen
 NOR
Equinor F25-29 01:55:00 2356 714
Andreas Abrahamsen
 NOR
M30-34 01:55:03 7952 1631
Olav Magne Egebakken
 NOR
Egersund IK M50-54 01:55:03 7954 596
Amalie Engelsgjerd
 NOR
Havørn Friidrett F40-44 01:55:04 2372 216
Erlend Engelsgjerd
 NOR
Havørn Friidrett M40-44 01:55:04 7967 876
Sjur Mjør
 NOR
Sk Djerv2 M20-24 01:55:09 7989 612
Merete Sperre
 NOR
Havørn Friidrett F40-44 01:55:14 2403 217
Comfort Jansson
 NOR
F60-64 01:55:15 2408 23
Lisbeth Lien
 NOR
Viking Atletik F45-49 01:55:15 2409 182
Sandra Opdahl
 NOR
F35-39 01:55:16 2412 294
Jorn Borchgrevink
 NOR
World Wide Wind M60-64 01:55:17 8024 168
Hanne Kristin Karstensen
 NOR
F35-39 01:55:19 2430 298
Sissil Egge
 NOR
Running for MFS F35-39 01:55:25 2446 299
Malin Lavik Soleng
 NOR
F25-29 01:55:31 2466 750
Gerry Ringøy
 NOR
ConocoPhillips BIL M40-44 01:55:35 8106 889
Øyvind Tuntland
 NOR
M65-69 01:55:35 8107 41
Tove Heger
 NOR
F45-49 01:55:35 2479 192
Hilde Røsvik
 NOR
Team Skaarbrevik F40-44 01:55:36 2482 224
Amalie Celine Herrlin Sørensen
 NOR
F30-34 01:55:36 2484 489
Harald Solum
 NOR
M40-44 01:55:38 8125 894
Stig Fagervik
 NOR
Bodø M55-59 01:55:39 8131 381
Azadeh Taftian
 NOR
F30-34 01:55:39 2489 491
Erik Pedersen
 NOR
M35-39 01:55:45 8157 1152
Ida Ulvestad Brudvik
 NOR
F30-34 01:55:50 2514 497
Eirik Hagerup
 NOR
M30-34 01:55:53 8196 1660
Guri Solum
 NOR
F35-39 01:55:54 2530 310
Elin Eriksen
 NOR
F45-49 01:55:55 2533 195
Cecilie Hansen Sørvig
 NOR
F30-34 01:55:58 2543 504
Jenny Emilie Berntsen
 NOR
F25-29 01:56:00 2547 777
Tom Richard Thorstensen
 NOR
M50-54 01:56:01 8234 627
Audun Limm
 NOR
Grimstad Løpeklubb M40-44 01:56:02 8239 905
Håvard Sætenes
 NOR
M20-24 01:56:07 8261 636
Liv Storhaug
 NOR
F20-24 01:56:09 2583 301
Merethe Steffensen
 NOR
SUS BIL F45-49 01:56:10 2586 198
Åshild Wiik Seierstad
 NOR
F20-24 01:56:13 2596 303
Jorunn Isaksen
 NOR
F45-49 01:56:14 2600 199
Andrea Bjørsnøs
 NOR
F20-24 01:56:16 2603 305
Heidi Helene Johansen
 NOR
F25-29 01:56:18 2612 791
Marielle Nyheim-Tømmerås
 NOR
F25-29 01:56:18 2613 792
Mari Johansen
 NOR
MOT F25-29 01:56:19 2616 794
Inger Katrine Prestmarken
 NOR
F25-29 01:56:20 2626 799
Nora Myhre Rabo
 NOR
F15-19 01:56:21 2628 25
Kevin Vo
 NOR
Mediocre Athletics Club M30-34 01:56:23 8342 1683
Jørgen Olsen
 NOR
Grong IL M35-39 01:56:24 8346 1179
Dorthe Waage
 NOR
Team Pisco F25-29 01:56:24 2637 803
Victoria Panzer Larsen
 NOR
F20-24 01:56:27 2646 312
Mari Macrae
 NOR
F25-29 01:56:32 2655 812
Morten Lepland
 NOR
Team Garberg M25-29 01:56:32 8393 1635
Benedicte Stokkeland
 NOR
Buggelandstunet Racers F35-39 01:56:33 2656 322
Idun Thorsen
 NOR
F30-34 01:56:33 2658 526
Marit Rønne
 NOR
Team Papar F60-64 01:56:33 2661 25
Thea Berg
 NOR
F25-29 01:56:35 2665 814
Ellen Sæther Myrland
 NOR
Byåsen IL F35-39 01:56:36 2673 324
Øyvind Biland
 NOR
Lørdagsgutta LK M30-34 01:56:38 8418 1697
Korinn Hauge
 NOR
F20-24 01:56:38 2681 318
Jon Reinert Biland
 NOR
Lørdagsgutta LK M30-34 01:56:39 8421 1698
Nina Sandåker Joner
 NOR
F50-54 01:56:39 2686 112
Lisa Qvale
 NOR
BTR F30-34 01:56:42 2697 532
Per Anders Røsjorde
 NOR
Runaway from home M40-44 01:56:43 8446 923
Glenn Svendsen
 NOR
M45-49 01:56:47 8455 844
Peter Magnus Høibak-Nissen
 NOR
M40-44 01:56:48 8461 925
Anders Pettersen
 NOR
Team Saga M30-34 01:56:52 8468 1704
Raymond Fagerli
 NOR
Pon Fit M45-49 01:56:52 8473 850
Reidar Matre
 NOR
GTI Friidrett M65-69 01:56:54 8479 48
Sturla Vangsnes
 NOR
M30-34 01:56:54 8485 1709
Emma Ørstavik
 NOR
F25-29 01:56:55 2740 832
Benedicte Holmquist Jensen
 NOR
Grimstad Løpeklubb F35-39 01:56:57 2747 332
Håvard Heen Brovold
 NOR
Isfjorden IL M25-29 01:57:00 8520 1652
Christer Busse
 NOR
LEMAN M35-39 01:57:01 8525 1190
Elin Grytten Sandnes
 NOR
NVE BIL F25-29 01:57:02 2760 833
Madeleine Stadil
 NOR
Team Napa Vallby F35-39 01:57:04 2763 336
Nils Martin Brandt
 NOR
M20-24 01:57:06 8548 661
Emma Tansø
 NOR
F25-29 01:57:07 2772 837
Therese Wethal
 NOR
F30-34 01:57:08 2778 548
Ingvild Høiland Thorkildsen
 NOR
Sandnes IL F30-34 01:57:08 2779 549
Bjarne Kleivane
 NOR
Odfjell Technology M30-34 01:57:09 8564 1720
Marita Thorsen
 NOR
Kristianslyst skole F40-44 01:57:11 2788 244
Christoffer Pettersen
 NOR
Avo Consulting M35-39 01:57:12 8579 1199
Torjus Guntvedt
 NOR
Bekkegrenda Athletics M20-24 01:57:13 8583 666
Anne Cathrine Bernhardsen
 NOR
F55-59 01:57:17 2806 69
Inga Sverdrup
 NOR
Skjalg IL F45-49 01:57:21 2822 217
Marion Stamnes
 NOR
F45-49 01:57:24 2833 221
Jan Petter Farestveit
 NOR
FUS M40-44 01:57:24 8639 944
Anna Lund Bjørnsen
 NOR
F35-39 01:57:26 2840 342
Roy Fenstad
 NOR
Stabæk Bandy M65-69 01:57:33 8671 52
Hannah Ersland
 NOR
GTI F25-29 01:57:34 2863 857
Håkon Øksnevad
 NOR
M30-34 01:57:37 8686 1738
Eric Wikstrøm
 NOR
M35-39 01:57:38 8696 1220
Audun Risberg
 NOR
Bomansvik IL M40-44 01:57:38 8698 952
Lai Wah Hui
 NOR
DNB F45-49 01:57:41 2884 226
Oliver Løvland
 NOR
Team Lovland of the North M25-29 01:57:42 8708 1682
Audun Ingul
 NOR
M40-44 01:57:43 8717 954
Karina Skuggevik Foss
 NOR
F25-29 01:57:46 2900 869
Thea Smedby
 NOR
F25-29 01:57:46 2905 871
Stian Namtvedt Gjelsvik
 NOR
M30-34 01:57:47 8739 1745
Håkon Lie
 NOR
M65-69 01:57:47 8740 55
Mari Vatn
 NOR
SK Vidar F30-34 01:57:52 2926 572
David Vikestad
 NOR
M30-34 01:57:53 8769 1747
David Seland
 NOR
M45-49 01:57:56 8785 878
Aurora Ørstavik
 NOR
Jar håndball F25-29 01:57:57 2936 883
Ketil Annar Granbakken
 NOR
Bare Humbug Ski & Yacht Club M50-54 01:57:57 8789 684
Erik Thomsen
 NOR
M35-39 01:58:01 8814 1240
Christopher Skarpsno
 NOR
M30-34 01:58:02 8818 1755
Ingrid Opedal
 NOR
F25-29 01:58:06 2966 891
Ida Grøndahl
 NOR
F40-44 01:58:07 2968 257
Hilde Oterhals
 NOR
Equinor F25-29 01:58:07 2969 892
Bergljot Flø Baste
 NOR
F20-24 01:58:13 2993 362
Anne Karoline Pettersen
 NOR
F25-29 01:58:13 2995 899
Marcus Knudsen
 NOR
Nesodden M40-44 01:58:14 8877 973
Hanne Grøttum
 NOR
F25-29 01:58:15 2998 901
Anna Ladegaard
 NOR
F30-34 01:58:18 3001 587
Beate Neerland
 NOR
F25-29 01:58:19 3004 902
Bente Røsvik
 NOR
F40-44 01:58:21 3013 263
Birthe Kåfjord Lange
 NOR
F50-54 01:58:22 3016 130
Eivind Hustad Evjen
 NOR
M25-29 01:58:22 8914 1717
Lars Sigurd Vedø
 NOR
Rat Pack M40-44 01:58:24 8921 977
Kjellaug Egeland
 NOR
F65-69 01:58:27 3033 8
Seth Stohlmann
 NOR
M45-49 01:58:28 8933 898
Henriette Storm Kristensen
 NOR
F25-29 01:58:29 3040 917
Eirin Linnea Engeset
 NOR
Spjelkavik IL F25-29 01:58:31 3048 920
Ingrid Seim
 NOR
F25-29 01:58:32 3051 922
Ragnhild Galtvik
 NOR
F25-29 01:58:34 3058 924
Petter Andreas Lundekvam
 NOR
M35-39 01:58:37 8975 1260
Ida Rydningen
 NOR
Conocophillips BIL F25-29 01:58:38 3069 927
Clemens Furnes
 NOR
M50-54 01:58:38 8991 703
Britt Heskestad
 NOR
GTI Friidrett F55-59 01:58:42 3085 81
Hanne Nielsen
 NOR
Søre Ål IL F40-44 01:58:42 3087 271
Thomas Kleppe
 NOR
M40-44 01:58:43 9008 989
Andreas Jensen
 NOR
M20-24 01:58:44 9010 690
T B
 NOR
01:58:44 3093
Marianne Hellebø
 NOR
F40-44 01:58:45 3097 273
Vanja Poppe Skipenes
 NOR
SAS EuroBonus F35-39 01:58:46 3100 359
Anne Karen Mellingen
 NOR
Åsane F30-34 01:58:47 3107 609
Magnus Dale Johnsen
 NOR
Meieriet M25-29 01:58:52 9052 1742
Kristian Havnes Klemetzen
 NOR
M30-34 01:58:52 9054 1783
Aleksander Gamlemshaug
 NOR
Idrett med alkohol M35-39 01:58:52 9059 1269
Tonny Ingebrigtsen
 NOR
M40-44 01:58:53 9069 997
Helene Vabø
 NOR
BPI F35-39 01:59:00 3159 370
Robert Brynildsen
 NOR
M30-34 01:59:01 9098 1793
Gina Ødegård
 NOR
F25-29 01:59:03 3173 954
Olivia Elise Skarnes
 NOR
F20-24 01:59:04 3175 387
Julie Nilssen
 NOR
F25-29 01:59:04 3177 955
Patrick Krav Hammern
 NOR
Skiløperne M25-29 01:59:05 9122 1754
Jan Rune Austad
 NOR
The Zip M50-54 01:59:11 9158 720
Marta Salomonsen
 NOR
F40-44 01:59:13 3213 286
Morten Stendahl
 NOR
M45-49 01:59:14 9176 928
Kjell-Arne Ronæs
 NOR
Haugesund IL friidrett M50-54 01:59:23 9226 727
Nina Hervik Osmundsen
 NOR
Kristianslyst skole F40-44 01:59:23 3242 289
Henning Grønnes
 NOR
Kristianslyst skole M30-34 01:59:25 9243 1818
Bjarte Keilen
 NOR
M30-34 01:59:30 9262 1820
Sverre Hoegh Krohn
 NOR
M25-29 01:59:30 9264 1775
Christer Ruud
 NOR
M30-34 01:59:32 9271 1822
Carl Øivind Hill Forsland
 NOR
Lauparlauget4X4 M40-44 01:59:32 9272 1017
Vidar Naustdal
 NOR
M30-34 01:59:36 9291 1828
Joachim Mæland
 NOR
Trollåsen Project M45-49 01:59:36 9292 940
Therese Knutsen Læknes
 NOR
F35-39 01:59:37 3294 391
Tollef Guntvedt
 NOR
Bekkegrenda Athletics M15-19 01:59:39 9310 147
Tale Rønne
 NOR
Team Papar F35-39 01:59:42 3314 394
Thomas Madland
 NOR
Overtenning IL M30-34 01:59:43 9328 1834
Maren Beate Schiøll-Johansen
 NOR
F20-24 01:59:44 3318 405
Vegard Valvik
 NOR
M30-34 01:59:44 9338 1836
Ingrid Skar
 NOR
F25-29 01:59:48 3331 1003
Fillip Solheim
 NOR
M25-29 01:59:50 9368 1796
Anniken Renslo Sandvik
 NOR
Team Hola Arctica F35-39 01:59:51 3340 398
Benedicte Dahl
 NOR
F30-34 01:59:52 3344 641
Anne Charlotte Slåen
 NOR
F25-29 01:59:54 3351 1010
Sarah Viola Efjestad Groh
 NOR
F25-29 01:59:54 3353 1011
Eirik Johannes Leer
 NOR
M50-54 01:59:56 9400 740
Therese Von Rosen
 NOR
F20-24 01:59:56 3363 411
Aksel Skaar Leirvaag
 NOR
M25-29 01:59:56 9402 1800
Hege Kvandal
 NOR
NVE B.I.L F25-29 02:00:02 3384 1015
Sofie Flensted
 NOR
Kristianslyst skole F35-39 02:00:06 3399 407
Jon Are Gummedal
 NOR
Grimstad Løpeklubb M45-49 02:00:06 9456 961
Helena Helling
 NOR
F20-24 02:00:08 3402 417
Julie Birkeland
 NOR
Justitia roklubb F20-24 02:00:09 3412 419
Vilde Aasen
 NOR
SimCorp A/S F20-24 02:00:13 3423 421
Daniel Opheim
 NOR
M40-44 02:00:15 9496 1045
Thomas Berge
 NOR
Prosjektil BIL M25-29 02:00:16 9500 1814
Jostein Ådalen
 NOR
Soon CK M45-49 02:00:16 9501 968
Lasse Flåt Isaksen
 NOR
M30-34 02:00:16 9504 1862
Kine Kjærnsli
 NOR
F25-29 02:00:18 3443 1032
Mari Helene Fottland
 NOR
F25-29 02:00:20 3447 1034
Katarina Næss Wabø
 NOR
Team Tvilling M25-29 02:00:21 9525 1823
Marcus Wiik
 NOR
M20-24 02:00:26 9546 724
Even Kolsgaard
 NOR
M25-29 02:00:27 9550 1826
Eva Sofie Larsen Stangeland
 NOR
F20-24 02:00:28 3479 426
Marit Undheim
 NOR
F35-39 02:00:33 3494 418
Petter Eik
 NOR
M25-29 02:00:40 9588 1835
Yvonne Aarnes
 NOR
F45-49 02:00:40 3520 273
Kristian Brox
 NOR
Sjelefred M35-39 02:00:44 9606 1331
Henriette Birkeland
 NOR
F20-24 02:00:47 3538 433
Ståle Bie
 NOR
Team Bien M40-44 02:00:50 9633 1061
Henrik Qvale
 NOR
M30-34 02:00:55 9650 1878
Ingvild Nyheim
 NOR
Norsk helsenett SF F45-49 02:00:56 3567 280
Kristin Birkeland
 NOR
Landås Legesenter F35-39 02:00:57 3570 423
Gunn Vatnamot-Johansen
 NOR
GTI F40-44 02:00:59 3576 320
Rannei Sæther
 NOR
Bratsberg F55-59 02:01:00 3580 97
Knut Bellest Husebø
 NOR
Byens kro M35-39 02:01:03 9682 1340
Gisken Humlevik
 NOR
F35-39 02:01:05 3599 432
Sofie Wiker
 NOR
F30-34 02:01:05 3600 681
Ellen Poppe Skipenes
 NOR
Bardu IL F30-34 02:01:06 3604 683
Kristina Bakly
 NOR
ASICS FRONTRUNNER F35-39 02:01:10 3618 435
Marie Skaar
 NOR
F25-29 02:01:12 3625 1068
Cecilia Andreassen
 NOR
F35-39 02:01:13 3628 437
Andreas Firing
 NOR
M30-34 02:01:20 9755 1891
Bård Brubakken
 NOR
M30-34 02:01:28 9780 1895
Trude Beseth Nordeide
 NOR
F25-29 02:01:31 3672 1086
Victoria Pålsson
 NOR
F25-29 02:01:32 3673 1087
Ivar Johannes Handeland
 NOR
Sauda IL M55-59 02:01:34 9817 496
Anne Renate Aasen
 NOR
GTI F45-49 02:01:35 3684 287
Finn Kristian Haukali Foldøy Slettum
 NOR
ConocoPhillips BIL M35-39 02:01:39 9829 1360
Maria Helena Hestetun
 NOR
F30-34 02:01:44 3704 702
Christine Johansen
 NOR
F25-29 02:01:44 3706 1094
Malene Haraldsen
 NOR
Frisk Løpegruppe F30-34 02:01:48 3713 703
Even Olai Vestre Røkke
 NOR
IL Lauparen M15-19 02:01:48 9854 158
Elisabeth Rød-Jensen
 NOR
F40-44 02:01:51 3717 331
Thea-Karoline Nomerstad
 NOR
F30-34 02:01:55 3731 706
Torgeir Syverstad
 NOR
Halden CK M60-64 02:02:02 9914 240
Sebastian Rojas Sanhueza
 NOR
Mediocre athletics club M25-29 02:02:06 9926 1881
Marie Larsson Hoel
 NOR
Hagens F15-19 02:02:08 3767 42
Martin Tveiterå
 NOR
ConocoPhillips BIL friidrett M30-34 02:02:08 9942 1914
Ole Walaunet
 NOR
M45-49 02:02:15 9972 1029
Steffen Mio Kristiansen
 NOR
Bodø Bauta M30-34 02:02:16 9978 1916
Heidi Kristiansen
 NOR
FC Nyhavn F30-34 02:02:19 3791 725
Ivar Vognild
 NOR
Snøhetta il M55-59 02:02:22 9995 516
Gunnar Heggheim
 NOR
M45-49 02:02:25 10002 1033
Andreas Tvedt
 NOR
M30-34 02:02:27 10009 1925
Lan Pham
 NOR
BTR F30-34 02:02:28 3812 729
Helge Sveen
 NOR
Strandbygda IL M55-59 02:02:31 10025 519
Emily Geale
 NOR
Vestskogen F35-39 02:02:32 3826 459
Ingar Navestad
 NOR
Kolbotn M50-54 02:02:33 10034 802
Kim Håland
 NOR
Varhaug IL M35-39 02:02:35 10041 1385
Sofie Brynjelsen
 NOR
Husnes F25-29 02:02:38 3837 1128
Kjell Holtebekk
 NOR
Grimstad løpeklubb M50-54 02:02:39 10059 803
Erik Riis Moen
 NOR
M55-59 02:02:41 10065 523
Ingvild Vollan
 NOR
Storsandnes Maratonklubb F30-34 02:02:43 3845 733
Ivar Simonsen
 NOR
M25-29 02:02:43 10082 1901
Elin Kristine Bredesen
 NOR
F45-49 02:02:44 3853 306
Laila Skeide
 NOR
BPI F50-54 02:02:48 3862 179
Mari Tolleshaug Lillebø
 NOR
Ingen F40-44 02:02:53 3876 342
Kjeil-André Ward
 NOR
M30-34 02:02:54 10124 1941
Randi Roalkvam
 NOR
Stavanger kommune BIL F60-64 02:02:55 3882 45
Halvard Stendal
 NOR
M40-44 02:03:08 10174 1120
Ingrid Liknes
 NOR
F25-29 02:03:08 3915 1144
Tiril Olin Vestre Røkke
 NOR
IL Lauparen F25-29 02:03:10 3920 1146
Karoline Heggdal
 NOR
F25-29 02:03:19 3945 1153
Elisabeth Annie Helle
 NOR
F30-34 02:03:20 3951 754
Thale Skålnes
 NOR
F25-29 02:03:21 3954 1155
Ørjan Sivertsen
 NOR
DSN Alliance R2R M35-39 02:03:23 10218 1409
Ragnhild Stensrud
 NOR
F20-24 02:03:24 3963 482
Inger Lise Stavehaug
 NOR
F55-59 02:03:24 3965 112
Henrik Helliesen
 NOR
M45-49 02:03:27 10233 1055
Kristin Kleiveland
 NOR
DnB F35-39 02:03:36 4009 472
Petter Senum
 NOR
Avo Consulting M25-29 02:03:43 10285 1937
Petter S Holst
 NOR
M45-49 02:03:45 10296 1060
Kenneth Hareland
 NOR
Brannkon Konsernet M35-39 02:03:46 10300 1420
Heming Windt
 NOR
M40-44 02:03:49 10308 1133
Tonje Romstad
 NOR
F35-39 02:03:58 4078 485
Jørn-Åge Hansen
 NOR
M35-39 02:03:58 10347 1424
Arne Magnus
 NOR
M60-64 02:03:59 10349 255
Johannes Økland
 NOR
GTI Friidrettsklubb M50-54 02:04:00 10355 831
Karl Inge Krogsethagen
 NOR
Team pjask M35-39 02:04:03 10372 1427
Karina Rohde
 NOR
F35-39 02:04:04 4099 488
Magnus Edvardsen
 NOR
M40-44 02:04:06 10393 1141
Vegard Kalvø
 NOR
M35-39 02:04:08 10396 1431
Ali Nema
 NOR
M40-44 02:04:08 10397 1142
Rakel Holt
 NOR
NVE BIL F30-34 02:04:08 4112 787
Agnes Akre
 NOR
F20-24 02:04:10 4117 498
Maja Jordahl
 NOR
F30-34 02:04:15 4131 790
Kristine Kvarme Gilstad
 NOR
F20-24 02:04:15 4132 501
Håkon Aune
 NOR
M30-34 02:04:18 10441 1986
Lena Karlsen
 NOR
F50-54 02:04:20 4140 191
Harald Ofstad Fougner
 NOR
M45-49 02:04:25 10472 1086
Elisabeth Fjugstad Christiansen
 NOR
F25-29 02:04:27 4163 1212
Oda Hanssen
 NOR
F25-29 02:04:27 4165 1214
Anne-Christel Rossing Gullikstad
 NOR
F45-49 02:04:30 4174 337
Fride Holm
 NOR
F25-29 02:04:31 4177 1218
Ingvild Nordhaug
 NOR
F30-34 02:04:33 4182 795
Elling Sletfjerding
 NOR
M55-59 02:04:35 10518 563
Merethe Sjøberg
 NOR
Fellowmind F35-39 02:04:40 4199 502
Thomas Køppen
 NOR
FCT M40-44 02:04:46 10544 1158
Ida Maria Saxebøl
 NOR
Eidsberg Rideklubb F30-34 02:04:57 4245 807
Jakob Espen
 NOR
M30-34 02:05:01 10590 2006
Anna Midtbø
 NOR
F25-29 02:05:06 4269 1241
Mads Liabø
 NOR
FCT M40-44 02:05:07 10615 1170
Svein Erik Egeland
 NOR
Baker Tilly M40-44 02:05:08 10621 1171
Tuva Rønne
 NOR
Team Papar F35-39 02:05:12 4293 511
Amalie Aamelfot
 NOR
Avo Consulting F25-29 02:05:14 4304 1245
Ingerid Feen Rudsar
 NOR
F20-24 02:05:20 4314 529
Henriette Stokkenes
 NOR
F30-34 02:05:26 4333 818
Henriette Larsen Strømme
 NOR
F20-24 02:05:29 4341 532
Arvid Strømme
 NOR
M55-59 02:05:30 10692 572
Kristian Dalland Kvåle
 NOR
M35-39 02:05:39 10723 1469
Glenn Marius Skibsted
 NOR
M45-49 02:05:40 10728 1113
Siri Koch-Larsen
 NOR
Follofifties F50-54 02:05:42 4391 216
Ane Ingeborg Heskestad
 NOR
GTI Friidrett F45-49 02:05:46 4398 365
Merete Bøe
 NOR
F45-49 02:05:56 4443 370
Mari Gun Johnsrud
 NOR
F35-39 02:05:56 4444 524
Eirik Iversen
 NOR
M45-49 02:06:05 10823 1124
Snorre Gåsland
 NOR
Viken Fiber Norway M60-64 02:06:10 10832 274
Emily Montenegro
 NOR
F25-29 02:06:14 4498 1287
Tirill Berg
 NOR
F25-29 02:06:16 4509 1289
Maia Oline Hoel
 NOR
Hagens F20-24 02:06:21 4521 561
Jarle J. Hovland
 NOR
M40-44 02:06:27 10881 1200
Frank Vikingstad
 NOR
M50-54 02:06:35 10906 895
Camilla Flo
 NOR
F30-34 02:06:36 4557 865
Kathrine Quale
 NOR
MRC Oslo F30-34 02:06:37 4559 867
Emil Johansen
 NOR
M30-34 02:06:37 10914 2060
Tonje Hopsdal
 NOR
F25-29 02:06:40 4570 1303
Anne Mariken Gjernes
 NOR
F60-64 02:06:45 4591 56
Anne Heie
 NOR
F40-44 02:06:46 4602 400
Viktoria Ellingsen
 NOR
F25-29 02:06:49 4612 1309
Renate Espeland
 NOR
F40-44 02:06:49 4614 402
Edgar Broks
 NOR
DNB Norge M60-64 02:06:52 10963 282
Anders Hagen
 NOR
Strandbygda M55-59 02:06:55 10976 604
Alban Veliqi
 NOR
M30-34 02:06:57 10984 2070
Alexander Sebastian Rosenvinge
 NOR
TRUSTZONE Running Club M25-29 02:06:57 10985 2038
Odd Inge Olsen
 NOR
Skudenes Bryggeri M50-54 02:07:06 11018 903
Elisabeth Tvedt
 NOR
F30-34 02:07:10 4665 892
Astrid Louise Jakobsen
 NOR
F35-39 02:07:11 4669 541
Rune Pallesen
 NOR
ConocoPhillips BIL M50-54 02:07:13 11036 905
Bente Knudsen Minge
 NOR
F55-59 02:07:13 4674 134
Steinar Bjørke
 NOR
Team Noteam M55-59 02:07:17 11048 614
Olaug Bjørnsen
 NOR
Riska Runners F50-54 02:07:18 4687 229
Maria Kongsvik
 NOR
F30-34 02:07:18 4688 895
Olav Ottesen
 NOR
M30-34 02:07:24 11070 2083
Pernille Myrvoll
 NOR
F25-29 02:07:27 4713 1336
Guro Torbjørnsen
 NOR
F25-29 02:07:29 4723 1339
Thea Lea
 NOR
F20-24 02:07:31 4728 590
Stina Busk
 NOR
GTI Friidrett F35-39 02:07:35 4739 546
Sebastian Soleim
 NOR
M30-34 02:07:37 11107 2089
Elisabeth Risheim Kvam
 NOR
SÅOL F35-39 02:07:40 4756 548
Martha Astrup
 NOR
F40-44 02:07:43 4765 423
Oddbjørn Thorsen
 NOR
M45-49 02:07:43 11129 1156
Marit Moe Bjørnbet
 NOR
F35-39 02:07:48 4784 551
Kristin Lima
 NOR
F30-34 02:07:50 4791 914
Hulda Stene
 NOR
F45-49 02:07:58 4807 399
Olav Høidalen
 NOR
M40-44 02:08:08 11198 1237
Christian Børmo
 NOR
FCT M40-44 02:08:09 11207 1238
Stian Frost Skjellum
 NOR
M35-39 02:08:10 11210 1513
Erlend Bore Sandve
 NOR
M35-39 02:08:12 11218 1515
Lars Peder Solstad
 NOR
Skudenes Bryggeri M50-54 02:08:19 11238 928
Brynhild Hellström
 NOR
Øl og Kondis F40-44 02:08:23 4871 432
Andreas Melvær
 NOR
M40-44 02:08:24 11250 1242
Martin Aasbrenn
 NOR
M40-44 02:08:25 11255 1243
Herborg Alvsåker
 NOR
F50-54 02:08:35 4908 246
Morten Jensen
 NOR
M55-59 02:08:35 11283 644
Tor Magne Johnsrud
 NOR
M50-54 02:08:37 11286 935
Torgeir Helle
 NOR
FCT M40-44 02:08:39 11300 1247
Heidi Melby
 NOR
F40-44 02:08:40 4929 437
Trine Knutsen
 NOR
F25-29 02:08:41 4931 1392
Kristin Berglöf
 NOR
Lidingö F45-49 02:08:49 4960 420
Roar Guntvedt
 NOR
Bekkegrenda Athletics M60-64 02:08:49 11336 293
Gina Reistad Pettersen
 NOR
F30-34 02:08:54 4974 946
Janicke Kjærnes Kristensen
 NOR
F45-49 02:08:59 4990 425
Sofie Hole
 NOR
F25-29 02:09:00 4995 1408
Vibeke Mathisen
 NOR
F35-39 02:09:01 4998 573
Janne Gjessing
 NOR
F45-49 02:09:02 5000 427
Lisbeth Møller
 NOR
F30-34 02:09:02 5003 949
Ola Drange Veglo
 NOR
Veglo M25-29 02:09:03 11389 2101
Heidi Fagervoll
 NOR
Bris Trening 02:09:11 5018
Sjur Hardeland
 NOR
M45-49 02:09:14 11432 1188
Nils Myrvang
 NOR
Batnfjord IL M20-24 02:09:16 11437 858
Betina Løvbræk
 NOR
F30-34 02:09:17 5036 953
Eline Dale
 NOR
F20-24 02:09:19 5043 621
Lone Hjelle Laugen
 NOR
F20-24 02:09:19 5044 622
Line Skott Günther
 NOR
F20-24 02:09:28 5075 623
Kine Pedersen
 NOR
F40-44 02:09:38 5110 457
Cornelia Herrlin Sørensen
 NOR
F25-29 02:09:38 5111 1427
Torill Stenbro-Larsen
 NOR
F45-49 02:09:39 5114 443
Rune Stenbro-Larsen
 NOR
M50-54 02:09:39 11498 964
Daniel Bernstein
 NOR
M35-39 02:09:39 11500 1554
Geir Haglund
 NOR
M55-59 02:09:39 11501 666
Mikael Kabré
 NOR
M20-24 02:09:47 11521 866
Ådne Johannessen
 NOR
M45-49 02:09:51 11531 1202
Tor Christer Gjesdal
 NOR
M40-44 02:09:58 11555 1273
Camilla Bangsund Degerstrøm
 NOR
Vadsødamenes halvmaraton F50-54 02:10:07 5174 267
Brit Helene Gravdal
 NOR
F30-34 02:10:10 5184 974
Tomas Olsen
 NOR
M25-29 02:10:16 11602 2125
Vibeke Kjær
 NOR
F45-49 02:10:24 5218 459
Julie Fosdahl
 NOR
F25-29 02:10:28 5233 1455
Gunnar Segtnan
 NOR
M40-44 02:10:30 11640 1280
Guri Ellila Brodahl
 NOR
F25-29 02:10:36 5254 1462
Ingrid Skare Moe
 NOR
F25-29 02:10:39 5266 1465
Henriette Stray
 NOR
F25-29 02:10:56 5315 1474
Julie Firing
 NOR
Bane NOR BIL F40-44 02:10:59 5322 478
Oda Bjørke
 NOR
F25-29 02:11:00 5326 1477
Milan Elias Tolfsby
 NOR
M15-19 02:11:01 11729 193
Ingrid Andreassen
 NOR
F25-29 02:11:09 5346 1484
Marius Lyng
 NOR
M35-39 02:11:15 11760 1588
Terje Risberg
 NOR
Kongsvinger M50-54 02:11:16 11766 996
Kristina Ballestad Gundersen
 NOR
F25-29 02:11:21 5388 1494
Lars Peter Christersson
 NOR
Stavanger medisinske senter M40-44 02:11:24 11783 1289
Christen Lorentz Soleim
 NOR
M55-59 02:11:28 11792 695
Enid Myhre
 NOR
F40-44 02:11:29 5421 484
Kristin Vidnes
 NOR
Havørn F35-39 02:11:42 5452 615
Rigmor Nicole Berge
 NOR
Sjelefred F30-34 02:11:45 5460 1013
Eirin Stenberg
 NOR
Team Stolpstua F35-39 02:11:50 5477 621
Valborg Baste
 NOR
F60-64 02:11:52 5482 72
Espen Nyhagen
 NOR
M50-54 02:11:53 11875 1010
Truls Steinkjer
 NOR
Heia Bærum M25-29 02:11:54 11876 2167
Maria Bjørbak Nyhagen
 NOR
F20-24 02:11:56 5496 680
Anita Wester
 NOR
F30-34 02:11:57 5502 1021
Hanne Birgitte Bjørshol
 NOR
Sandane F25-29 02:11:59 5509 1511
Kyrre Erik Eriksen
 NOR
M60-64 02:12:00 11898 317
Linda Melsom
 NOR
F45-49 02:12:08 5533 494
Marius Bentzon
 NOR
Hakadal M30-34 02:12:10 11925 2190
F S
 NOR
02:12:12 5544
Bodil Lee Espedahl
 NOR
F40-44 02:12:18 5558 500
Nora Løken
 NOR
F25-29 02:12:20 5565 1527
Guri Korsvold
 NOR
Vfl Herrenberg, Germany F45-49 02:12:23 5576 497
Hans Olav Rein
 NOR
M25-29 02:12:26 11960 2175
Ida Marisa Fletcher Malmin
 NOR
F35-39 02:12:26 5586 637
Yngve Blomsø
 NOR
M50-54 02:12:30 11970 1022
Synnøve Okstad
 NOR
Sandnes IL F55-59 02:12:31 5597 169
Bethine Oord
 NOR
F30-34 02:12:31 5599 1038
Anne Marte Vinjerui Vaka
 NOR
Frisk løpegruppe F35-39 02:12:35 5614 642
Ellen Langen
 NOR
Bodø Bauta Løpeklubb F60-64 02:12:36 5621 77
Oda Langen Westlie
 NOR
Bodø Bauta Løpeklubb F25-29 02:12:38 5626 1540
Joachim Norum Larsen
 NOR
M30-34 02:12:41 12001 2202
Mats Berg Aslaksen
 NOR
M35-39 02:12:42 12003 1609
Isak Sirevåg Kjelsnes
 NOR
M30-34 02:12:44 12012 2206
Jens Christian Utklev
 NOR
M35-39 02:12:48 12023 1611
Ira Schaug-Pettersen
 NOR
F50-54 02:12:56 5676 304
Charlotte Torsvik
 NOR
FUS F30-34 02:13:01 5686 1056
Sandra Laurice Fahmy
 NOR
F30-34 02:13:05 5694 1059
Iris Sommerdal
 NOR
F20-24 02:13:11 5711 710
Linn Tabita Johansen
 NOR
F30-34 02:13:12 5713 1061
Ingeborg Gjerseth
 NOR
F45-49 02:13:15 5718 506
E D
 NOR
02:13:26 12134
Elin Kristina Westerlund
 NOR
Moss Volley F35-39 02:13:31 5764 663
Vegard Skaug Karlsen
 NOR
M30-34 02:13:34 12155 2223
Gilbert Tason
 NOR
M25-29 02:13:39 12169 2210
Mats Kjenes
 NOR
M20-24 02:13:41 12175 904
Vilde Dimmen
 NOR
F30-34 02:13:42 5802 1072
Christian Blix-Nilsen
 NOR
M45-49 02:13:42 12177 1283
L P
 NOR
M40-44 02:13:44 12182 1321
Janne Eide Roalkvam
 NOR
Advokatfirma Bull Årstad F50-54 02:13:53 5822 317
Kristin Ølstad
 NOR
F45-49 02:13:58 5844 520
Truls Bjelke
 NOR
Søre Ål Old Boys M45-49 02:13:58 12217 1289
Lisa Johnsen
 NOR
F30-34 02:14:05 5859 1081
Fredrikke Fuglset Nilsen
 NOR
F25-29 02:14:09 5874 1588
Kristin Hope Kjellevold
 NOR
Mandagsterapi F40-44 02:14:10 5879 538
Tanja Larssen
 NOR
F40-44 02:14:10 5880 539
Maria Skjelberg
 NOR
F25-29 02:14:31 5951 1605
Anita Ege
 NOR
F25-29 02:14:33 5957 1607
Pernille Wiker
 NOR
F30-34 02:14:35 5963 1089
Olav Berg
 NOR
Team Annethe M55-59 02:14:36 12316 737
Annethe Gjerde
 NOR
Team Annethe F50-54 02:14:36 5964 325
Arild Hjelm
 NOR
M60-64 02:14:39 12320 340
Ove Nordli Winger
 NOR
M50-54 02:14:41 12325 1062
Helle Angelfoss
 NOR
Mandagsterapi F40-44 02:14:42 5978 549
Victoria Kolnes
 NOR
F25-29 02:14:45 5985 1612
Ingrid Gamborg
 NOR
F25-29 02:14:50 5993 1614
Rahen Joameri
 NOR
F25-29 02:14:51 5997 1616
Henriette Bakken
 NOR
F25-29 02:14:51 5998 1617
Camilla Hefre Lie
 NOR
Skanska Aktiv F25-29 02:14:53 6005 1618
Nils Fredrik Aurdal
 NOR
Diddelibang Stylie M40-44 02:14:54 12357 1340
Øystein Gilje
 NOR
Sparebank1 SR-Bank M45-49 02:14:54 12359 1314
Veronika Aurdal
 NOR
F40-44 02:14:56 6014 550
Kine Alice Kleppe
 NOR
F35-39 02:14:56 6015 689
Josefine Skrårudsether
 NOR
F25-29 02:14:56 6017 1621
Ingvild Dybdrodt Amundsen
 NOR
F30-34 02:14:57 6022 1097
Ida Skaldehaug
 NOR
F25-29 02:14:59 6031 1624
Hanne Økland
 NOR
F25-29 02:15:00 6034 1625
Thea Helene Berle Christiansen
 NOR
F30-34 02:15:02 6041 1100
Oddbjørn Lange
 NOR
M50-54 02:15:05 12388 1073
Ivan Potapenko
 NOR
M35-39 02:15:09 12400 1656
Mette Haugen
 NOR
F55-59 02:15:21 6100 191
Brede Osberg
 NOR
M25-29 02:15:24 12430 2237
Odd Terje Alpen
 NOR
M50-54 02:15:30 12442 1075
Trygve Alpen
 NOR
M20-24 02:15:30 12444 921
Siri Ahmer
 NOR
F30-34 02:15:32 6129 1107
Preben Knutsen
 NOR
M25-29 02:15:35 12462 2241
Sondre Stavik
 NOR
M45-49 02:15:39 12470 1323
Ann Kristin Eidså
 NOR
Skanska Aktiv F30-34 02:15:51 6180 1114
Astrid Egebakken
 NOR
F45-49 02:15:51 6181 558
Elisabeth Møllersen
 NOR
F25-29 02:15:52 6184 1657
Mari Fossheim
 NOR
Team Solberg F40-44 02:15:56 6195 568
Sigmund Bjørheim
 NOR
M30-34 02:15:57 12508 2276
Lars Skarpnes
 NOR
M35-39 02:16:03 12517 1673
Hans Petter Frøyland
 NOR
Handelsbanken BIL M60-64 02:16:05 12523 350
Karoline Gjengedal
 NOR
F25-29 02:16:11 6237 1664
Karoline Lext
 NOR
Grødem Runners F35-39 02:16:23 6264 716
Martin Kjenes
 NOR
M30-34 02:16:30 12573 2283
Ole Jørgen Kløvjan
 NOR
M25-29 02:16:37 12596 2257
Odd Sørøy
 NOR
Mowi M60-64 02:16:42 12607 355
Anne Berg
 NOR
F25-29 02:16:44 6312 1677
Aurora Johnsen
 NOR
F20-24 02:16:49 6331 787
Stig Kristensen
 NOR
M40-44 02:16:53 12627 1362
Bjørn Eide
 NOR
M35-39 02:16:55 12630 1688
Syverin Lierhagen
 NOR
Eget M65-69 02:17:04 12647 126
Janniche Holterman
 NOR
Söderberg & Partners F50-54 02:17:04 6363 364
Kristel Borgemyr
 NOR
Fogn IL F40-44 02:17:05 6365 590
Janne Torvik Pettersen
 NOR
F45-49 02:17:07 6369 577
Ruben Eivik
 NOR
M40-44 02:17:09 12661 1365
Maria Kirsebom
 NOR
F45-49 02:17:14 6389 579
Bjørn Vere
 NOR
Sandnes Idrettslag M55-59 02:17:16 12681 777
Marte Skei Jacobsen
 NOR
F25-29 02:17:29 6434 1706
Torbjørn Torsheim
 NOR
M55-59 02:17:32 12729 781
Jon Magnus Christensen
 NOR
M30-34 02:17:34 12734 2305
Marte Jacobsen
 NOR
F40-44 02:17:35 6446 595
Tommas Skretting
 NOR
Sandnes M50-54 02:17:37 12743 1112
Birgitte Remstad
 NOR
F50-54 02:17:41 6465 375
Live Hafsaas Kvalevaag
 NOR
F30-34 02:17:42 6468 1153
Ole Bie
 NOR
Linderudveien Walkers M60-64 02:17:43 12757 371
Hedvig M. Larsen
 NOR
F45-49 02:17:46 6481 587
Frøydis Bertelsen
 NOR
F55-59 02:17:49 6489 215
Martine Heidum-Ziegler
 NOR
F35-39 02:17:58 6516 742
Henrik Kjellsby
 NOR
Bare Humbug Ski & Yacht Club M30-34 02:17:59 12801 2311
Martine H. Yttervik
 NOR
F30-34 02:18:00 6521 1163
Bjarne Kjellevold
 NOR
Mandagsterapi M40-44 02:18:01 12806 1382
Helene Eide Roalkvam
 NOR
F20-24 02:18:07 6541 815
Tim Sørensen Bernløv
 NOR
M25-29 02:18:08 12824 2284
Kristoffer Dale Dooley
 NOR
M25-29 02:18:08 12826 2285
Kristine Haukeland
 NOR
Mandagsterapi F40-44 02:18:13 6563 608
Elin Blikra Erichsen
 NOR
F45-49 02:18:15 6567 601
Max Pietschmann
 NOR
M30-34 02:18:18 12851 2318
Lise Stubberud
 NOR
Huringen F50-54 02:18:24 6591 390
Benedicte Arntzen
 NOR
F55-59 02:18:29 6601 221
Finn-Arne Johansen
 NOR
Grimstad Løpeklubb M55-59 02:18:32 12883 793
Pia Halle
 NOR
F15-19 02:18:36 6628 104
Trine Margrethe Berge
 NOR
Berge Hansen F55-59 02:18:46 6662 226
Christine Stronegger
 NOR
F30-34 02:18:48 6667 1181
Shamini Murugesh
 NOR
F50-54 02:18:58 6689 399
Emma Løvland
 NOR
Team Lovland of the North F20-24 02:19:01 6702 833
Christian J. Rost
 NOR
Firecase M35-39 02:19:08 12952 1719
Christian Magnus Hostad
 NOR
M40-44 02:19:10 12957 1401
Karine Fränkl
 NOR
F30-34 02:19:18 6739 1189
Even Hopland
 NOR
M45-49 02:19:20 12978 1372
Thea Johansen
 NOR
F30-34 02:19:33 6778 1194
Per Inge Larsen
 NOR
Gneist / DNB M55-59 02:19:37 13014 811
Emilie Otterbeck Gravraak
 NOR
F35-39 02:19:38 6789 782
Camilla Hålien Johansen
 NOR
TPIL F40-44 02:19:40 6795 628
Hege Fjær
 NOR
TPIL F50-54 02:19:40 6796 408
Ingrid Ursin
 NOR
F45-49 02:20:07 6857 630
Svanaug Fallan
 NOR
Leinstrand F45-49 02:20:19 6891 632
Marianne Sundre Andersen
 NOR
F40-44 02:20:21 6896 637
Elise Eriksen
 NOR
F45-49 02:20:23 6902 636
Gustavo Montenegro Poleo
 NOR
M50-54 02:20:38 13128 1161
Ole Saltnes
 NOR
M45-49 02:20:46 13142 1392
Michael Skinner
 NOR
M30-34 02:20:53 13152 2363
Ioanna Kagia
 NOR
F35-39 02:21:04 6990 803
Matias Kagias
 NOR
M30-34 02:21:06 13174 2367
Dan Solsvik
 NOR
M40-44 02:21:28 13198 1426
Roald Pedersen
 NOR
Hjulrytterkompaniet M45-49 02:21:30 13202 1400
Charlotte Flydal Myklebust
 NOR
Vikebygd IL F30-34 02:21:34 7047 1230
Anders Våge
 NOR
M35-39 02:21:41 13221 1753
Ingrid Andrine Granbakken
 NOR
Bare Humbug Ski & Yacht Club F20-24 02:21:53 7089 891
Freddy Rotseth
 NOR
M50-54 02:21:54 13243 1174
Carl Christian
 NOR
M50-54 02:21:57 13252 1176
Elisabeth Naess
 NOR
Kahoot! F60-64 02:22:00 7105 114
Julie Kase
 NOR
Bomansvik IL F40-44 02:22:07 7120 658
Helene Tewari
 NOR
F15-19 02:22:13 7133 118
Katrine F. Havre
 NOR
F50-54 02:22:30 7172 438
Hanna Tysseland Skulstad
 NOR
NVE BIL F30-34 02:22:36 7185 1248
Amelia Sophie Sørensen Bakke
 NOR
F20-24 02:22:51 7219 913
Renate Kolnes
 NOR
F35-39 02:23:00 7248 833
Anniken Sparre
 NOR
F20-24 02:23:11 7274 922
Renate Krågenes
 NOR
F35-39 02:23:12 7277 836
Liv Inger Abrahamsen
 NOR
Northern Runners F50-54 02:23:16 7287 451
Anne Jevnaker Tønnessen
 NOR
F55-59 02:23:18 7293 257
Jørgen Frost Bø
 NOR
Pwc M25-29 02:23:20 13378 2346
Merethe Haftorsen
 NOR
F50-54 02:23:26 7308 454
Karin Aaby
 NOR
SAS EuroBonus F30-34 02:23:26 7309 1260
Ingri Mausner
 NOR
Jøa IL F55-59 02:23:31 7319 262
Eira Nybakk
 NOR
F20-24 02:23:42 7342 927
Beate Felde
 NOR
F25-29 02:23:44 7346 1863
Håvard Lenes
 NOR
M30-34 02:23:51 13429 2394
Linn Pettersen
 NOR
F50-54 02:23:53 7365 458
Gry Omnes
 NOR
Bodø F50-54 02:23:53 7367 459
Mia Christine Frisk
 NOR
F25-29 02:23:54 7370 1868
Catrine Flåten
 NOR
F30-34 02:23:56 7375 1268
Åshild Heien
 NOR
Time and Date F40-44 02:24:02 7387 685
Agnethe Erstad Larsen
 NOR
F50-54 02:24:03 7392 462
Monika Djupevåg
 NOR
F50-54 02:24:22 7421 464
Vilni Verner Holst Bloch
 NOR
M50-54 02:24:33 13486 1204
Rikke Jørstad
 NOR
F40-44 02:24:45 7469 700
Turi Rødset Theimann
 NOR
F50-54 02:24:55 7487 471
Hanne Marthe Lauritsen
 NOR
F30-34 02:25:04 7512 1288
Benjamin Fuglset
 NOR
M25-29 02:25:05 13539 2369
Jens Tennebø Jensenius
 NOR
Jensenius M60-64 02:25:07 13543 416
Frode Rydningen
 NOR
M50-54 02:25:34 13588 1213
Martin Fuglset
 NOR
M20-24 02:25:35 13591 991
Anna Lea
 NOR
F20-24 02:25:38 7578 950
Lovise Dirdal
 NOR
Trekompaniet BIL F40-44 02:25:41 7585 712
Catherine Olufsen
 NOR
F40-44 02:26:04 7618 716
Nils Ivar Bovim
 NOR
M75-79 02:26:04 13639 15
Marius Gaard
 NOR
M45-49 02:26:07 13643 1446
Grethe Okstad
 NOR
F45-49 02:26:08 7624 706
Monica Heggli
 NOR
F50-54 02:26:14 7629 488
Caroline Berge Hansen
 NOR
Berge Hansen F25-29 02:26:17 7633 1912
Svein Gran
 NOR
M50-54 02:26:37 13681 1228
Odd Ivar Y
 NOR
Norrøna Storkjøkken M45-49 02:27:02 13712 1462
Knut Odden
 NOR
Running Wild M55-59 02:27:05 13718 886
Karoline Huse
 NOR
F30-34 02:27:18 7748 1316
Jorunn Tverland
 NOR
Novo Nordisk Løbeklub F50-54 02:27:22 7760 509
Marie Sæbønes
 NOR
F35-39 02:27:25 7767 891
Ida Christine Heck Nygaard
 NOR
F25-29 02:27:28 7770 1938
Stian Odegaard
 NOR
M45-49 02:27:30 13751 1471
Marius Alsaker
 NOR
Haugesund Triatlonklubb M35-39 02:27:47 13771 1818
Marit Moen
 NOR
F40-44 02:27:48 7795 735
Omar Alejandro Chacin Ortega
 NOR
M30-34 02:28:02 13789 2427
Malin Harr Overland
 NOR
F25-29 02:28:04 7823 1948
Harald Åsmund Andersen
 NOR
SAS EuroBonus M60-64 02:28:23 13814 437
Ida Harr Overland
 NOR
F20-24 02:28:29 7873 980
Helene Rossnes
 NOR
F25-29 02:28:29 7874 1965
Christina Bjørnvall
 NOR
F30-34 02:28:30 7879 1333
Maren Allan
 NOR
F40-44 02:28:33 7886 739
Marthe Bornø-Aarseth
 NOR
F45-49 02:28:36 7894 729
Camilla Amalie Tufto
 NOR
F40-44 02:28:43 7904 742
Dag Rune Tangen
 NOR
Privat M55-59 02:28:49 13847 903
Vera Tuasuun Sadrija
 NOR
Conocophillips BIL F25-29 02:28:49 7908 1975
Martin Juell
 NOR
M35-39 02:29:06 13865 1831
Bjørn Erlandsen
 NOR
Bodø Bauta Løpeklubb M55-59 02:29:08 13868 906
Silje Kvalbein
 NOR
F35-39 02:29:12 7947 909
Elisabeth Sundkvist
 NOR
Northern Runners F50-54 02:29:16 7954 527
Per Magnus Henriksen
 NOR
ConocoPhillips BIL M35-39 02:29:22 13892 1835
Nina Malde Boganes
 NOR
F30-34 02:29:23 7968 1342
Torunn Lodgaard
 NOR
F55-59 02:29:31 7982 307
Kristin Lærum
 NOR
Sandnes IL F60-64 02:29:33 7988 146
Ingfrid Daland Næss
 NOR
F25-29 02:29:40 8005 1993
Janniche Eide
 NOR
F35-39 02:29:40 8007 914
Unni Jansen
 NOR
F55-59 02:30:57 8130 322
Erika Dimmen
 NOR
F25-29 02:31:14 8164 2021
Fredrik Kleppe
 NOR
M40-44 02:31:16 14019 1499
Alsaker Astrid
 NOR
F45-49 02:31:24 8176 757
Tone Ims
 NOR
F20-24 02:31:25 8181 1018
Leon Aulie Conteh
 NOR
M25-29 02:31:34 14040 2417
Bjarte Lund
 NOR
M55-59 02:31:37 14046 931
Heidi Solheim Nordbeck
 NOR
F50-54 02:31:45 8206 555
Aurora Hovde
 NOR
Zip4020 F25-29 02:31:53 8219 2032
Per Mathiassen
 NOR
Trinord M60-64 02:32:07 14072 459
Andreas Iden
 NOR
Gneist IL M25-29 02:32:13 14079 2423
Per Gunnar Tanum
 NOR
Larvik Ski M65-69 02:32:32 14096 181
Stefan Bertelsen
 NOR
M30-34 02:32:35 14101 2461
Monica Lunde
 NOR
Frisk løpegruppe F45-49 02:32:50 8286 766
Einar Østerhus
 NOR
M25-29 02:33:00 14122 2428
Sissel Jaktevig Johannessen
 NOR
Sandnes IL F60-64 02:33:09 8312 161
Morten Qvenild Andersen
 NOR
Statistics Norway M55-59 02:33:15 14143 942
Øystein Smidt
 NOR
M25-29 02:33:23 14150 2430
Helene Altinius
 NOR
F60-64 02:33:42 8365 164
Lena Leigre
 NOR
FUS F40-44 02:33:47 8376 788
Solveig Skare Moe
 NOR
F25-29 02:33:49 8378 2057
Isabella Tomine Nygård
 NOR
F30-34 02:33:53 8382 1394
Bettina Gram
 NOR
F25-29 02:34:01 8394 2060
Kristin Tennes
 NOR
F50-54 02:34:04 8399 582
Katrine Spone Østbye
 NOR
F45-49 02:34:06 8403 786
Veronica Lehn
 NOR
F25-29 02:34:31 8435 2067
Rune Sjølie
 NOR
Se hvor haren hopper M65-69 02:34:44 14219 188
Jørgen Hoel
 NOR
Hagens M55-59 02:34:47 14223 951
Erik Gunnarsen
 NOR
Løp sammen Askøy M50-54 02:35:09 14240 1286
Ingrid Sæbønes Bjørdal
 NOR
F35-39 02:35:19 8487 949
Ann Kristin Stubberud Lieng
 NOR
F45-49 02:35:27 8500 798
Monica Kråbøl
 NOR
F50-54 02:35:28 8503 594
Charlotte Sletfjerding
 NOR
F55-59 02:35:32 8506 356
Daniel Fuglestad
 NOR
Time and Date M30-34 02:35:36 14257 2478
Tove Wahlgren
 NOR
F65-69 02:36:01 8536 51
Tom Wahlgren
 NOR
M75-79 02:36:01 14282 17
Eivind Lars Rake
 NOR
Rakeklanen M70-74 02:36:20 14296 62
Vanessa Rosalia Larsen
 NOR
F30-34 02:36:20 8559 1411
Karina Bremerthun
 NOR
Kvernbit F45-49 02:36:34 8580 810
Jan-Petter Hoel
 NOR
Skiløperne M60-64 02:36:34 14306 474
Maria Fluge Petterson
 NOR
Løp og kjøp F15-19 02:36:34 8581 151
Marthe Leganger
 NOR
F20-24 02:36:38 8584 1062
Alexander Skofteby
 NOR
M50-54 02:36:50 14324 1290
Sølvi Rushfeldt
 NOR
F55-59 02:37:01 8611 362
Ragnhild Ese
 NOR
F40-44 02:37:11 8619 810
Gry Tveten
 NOR
F45-49 02:37:14 8621 814
Annette Kleven
 NOR
F50-54 02:37:16 8626 604
Ida Kristine Schive
 NOR
Asics Frontrunner F35-39 02:37:18 8628 961
Erik Einarsen Sellæg
 NOR
M35-39 02:37:28 14349 1875
Hanne Johnsrud
 NOR
F40-44 02:37:29 8638 814
Johnny Lian
 NOR
M50-54 02:37:46 14356 1294
Ingrid Hovda Lien
 NOR
Northern runners F45-49 02:37:57 8664 818
Gina Rosland Eide
 NOR
F35-39 02:37:59 8667 965
Caroline Hagen Engevik
 NOR
F25-29 02:38:03 8669 2108
Caroline Farrag Ladsten
 NOR
F25-29 02:38:15 8678 2112
Bente Montenegro
 NOR
F50-54 02:38:49 8705 614
Johannes Sorger
 NOR
M25-29 02:39:01 14406 2462
Hanne Dale Frøyland
 NOR
F60-64 02:39:41 8750 182
L N
 NOR
02:39:54 8762
Ingrid Kristin Iversen
 NOR
F25-29 02:40:20 8784 2128
Susanne Mellingsæter
 NOR
F35-39 02:40:54 8798 974
Hans Wiker
 NOR
M25-29 02:41:16 14469 2472
Stein Ketil Pettersen
 NOR
M65-69 02:41:19 14474 200
Arne Kaasinen Andersen
 NOR
NRRC Stavanger M35-39 02:41:34 14486 1885
Stig Boris Engøy
 NOR
M60-64 02:41:48 14500 490
Maren Weum
 NOR
Northern runners F50-54 02:41:48 8848 631
Emil Sonsteby
 NOR
M20-24 02:42:42 14532 1036
Mari Skaara Omdal
 NOR
F30-34 02:43:17 8932 1460
Alice Stranden
 NOR
Team Stranden F40-44 02:43:32 8944 844
Per Trygve Bolstad
 NOR
M50-54 02:44:40 14582 1320
Anders Høyvik
 NOR
Conocophillips BIL M40-44 02:44:43 14584 1545
A J
 NOR
02:44:51 8987
Martine Wethal
 NOR
F30-34 02:45:18 8997 1466
Stine Alp
 NOR
Kvernbit F45-49 02:45:22 8999 869
Bjørg Tennebø Jensenius
 NOR
F45-49 02:46:29 9033 872
Wenche Kristiansen
 NOR
F50-54 02:46:44 9040 653
Karina Lavik
 NOR
F40-44 02:46:52 9050 853
J T
 NOR
Kolbotn 02:46:55 14635
Atle Ellila
 NOR
Duvhöks Eliten M45-49 02:47:05 14638 1573
Kjersti T. Pedersen
 NOR
F60-64 02:47:30 9070 197
Oda Nilsen Bækkelund
 NOR
Sjelefred F30-34 02:47:58 9082 1481
Henrik Smedby
 NOR
M25-29 02:48:07 14656 2492
Irene Jansen
 NOR
F50-54 02:49:24 9120 663
Ingrid Kathrine Hemmingsen
 NOR
Northern Runners F55-59 02:49:54 9142 400
Erik Unaas
 NOR
Eidsberg Rideklubb/Berger gård skilag M60-64 02:50:16 14685 505
Marita Skogen
 NOR
ingen F50-54 02:51:11 9176 670
Berge Solheim
 NOR
Laerdal Medical M60-64 02:52:09 14708 511
Henning Solheim
 NOR
M70-74 02:52:10 14709 74
Cecilie Eike
 NOR
F25-29 02:53:43 9225 2193
Merete Kongshavn Olsen
 NOR
F50-54 02:54:07 9232 674
Kristine Black
 NOR
F45-49 02:54:17 9234 896
Eirik Hovland Christensen
 NOR
Viken Fiber Norway M35-39 02:54:55 14738 1913
Nina Kvalevaag
 NOR
F55-59 02:55:43 9264 417
Stine Sofie Rør
 NOR
F25-29 02:57:12 9283 2200
Gjermund Nygårdseter
 NOR
kongsvinger M55-59 02:57:38 14775 1020
Åsmund Rangnes
 NOR
M40-44 02:58:01 14781 1565
Charlotte Agnete Mannsverk
 NOR
F40-44 02:58:06 9302 875
Sven-Ørjan Mannsverk
 NOR
M45-49 02:58:07 14783 1588
Rune Sørvik
 NOR
M50-54 02:59:39 14798 1344
Renathe Todal Tande
 NOR
F35-39 03:01:46 9350 1028
Lene Christine Isaksen
 NOR
F30-34 03:03:34 9367 1509
Samuel Langeland
 NOR
Torsdagsklubben M20-24 03:04:12 14817 1053
Hanna Hansen
 NOR
F25-29 03:04:43 9373 2207
Erlend Nesheim
 NOR
Team Lars Olav M30-34 03:05:21 14823 2540
Dan Jørgen Eide
 NOR
Skjold IL M45-49 03:08:12 14835 1594
Ariel Cruz
 NOR
Crox Holding M50-54 03:08:15 14836 1347
Silje Lillevik
 NOR
F25-29 03:09:27 9404 2209
May-Liss Hestnes
 NOR
F40-44 03:11:56 9412 885
Nina Olsen
 NOR
Northern Runners F55-59 03:13:05 9415 439
Grace Larsen
 NOR
F55-59 03:13:50 9418 440
Audun Flateland
 NOR
Grimstad Løpeklubb M45-49 03:15:01 14858 1597
Andreas Skatvedt Iversen
 NOR
Mandagsklubben M25-29 03:18:10 14864 2506
Alle resultater