Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM| Alle resultater

Resultater Fornebuløpet 2024

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Fornebuløpet som arrangeres onsdag 5. juni 2024.

Publisert 5. juni 2024 i Løp/friidrett

Fornebuløpet 2024

Dato

5. juni

Sted

Telenor Arena, Fornebu – Viken

Startlister

Alle resultater

10 km menn, topp 50

1 Eirik Bergene AABREKK Sandefjord Turn & Idrettsforening / Sandefjord TIF Menn 23-39 år 31:44:00 00:00
2 Sigurd Lund Røer Bækkelagets SK / Hoka Menn 23-39 år 31:47:00 00:03
3 Piera Tobiassen Sirma IL Menn 23-39 år 31:49:00 00:05
4 Erik Lomås Salangen IF – Friidrett Fornebutrippelen Menn 31:56:00 00:12
5 Magnus Warvik Sportsklubben Vidar / Racedays Fornebutrippelen Menn 32:02:00 00:18
6 Alan Cherry Nydalens Skiklub / Equinor BIL Oslo Menn 23-39 år 32:09:00 00:25
7 Martin Galleberg Salomon Menn 23-39 år 32:15:00 00:31
8 Håkon Aastveit Rema 1000 Menn 23-39 år 32:31:00 00:47
9 Axel Mender Re Road Runners / Dieseltoget Menn 23-39 år 32:35:00 00:51
10 Martin FINNE PwC BIL Menn 23-39 år 32:42:00 00:58
10 Espen PERSEN Lyn Ski Menn 23-39 år 32:42:00 00:58
12 Sindre Rønning Nydalens Skiklub / Sparebankstiftelsen DNB Menn 23-39 år 32:43:00 00:59
13 Sven Axel Kilander Sportsklubben Vidar / SKVidar Menn 45-49 år 32:47:00 01:03
14 Christian Braathen Oslo Menn 23-39 år 32:49:00 01:05
15 Vetle Sjaastad CHRISTIANSEN Geilo IL / HOKA Menn 23-39 år 32:55:00 01:11
16 Nicolay Andersen Langesund sykle- og triathlonklubb / Langesund Tri Menn 23-39 år 33:24:00 01:40
17 Håvard Berge Oslo Fornebutrippelen Menn 33:34:00 01:50
18 Erling Viljugrein Stølen IK Tjalve / Norconsult BIL Menn 23-39 år 33:36:00 01:52
19 Christopher Holberg IL Heming / Salomon Menn 18-19 år 33:38:00 01:54
20 Halvor WEBERG Equinor BIL / Kollen Løpelag Menn 23-39 år 33:40:00 01:56
21 Anthony Sebergsen Kamp/Vestheim IF / Veidekke BIL / Kamp/Vestheim IF / Veidekke BIL Menn 23-39 år 33:45:00 02:01
22 Martin Flesland Oslo Menn 23-39 år 33:52:00 02:08
23 Martin Digranes Team Elboyso Menn 23-39 år 34:09:00 02:25
24 Jens Petter Bergerud KL Running/Aaj BIL Menn 23-39 år 34:15:00 02:31
25 Andreas Torsvik Bjarg IL Fornebutrippelen Menn 34:18:00 02:34
26 Eirik Fosnæs Team Cereal Killers / Bouvet ASA Menn 23-39 år 34:21:00 02:37
27 Vegard Lund Røer Bækkelagets SK / Hoka Menn 23-39 år 34:22:00 02:38
28 Carsten Cleve-Hansen Team Bobla/ Tbrc Menn 23-39 år 34:25:00 02:41
29 Mats Kobbersletten JENSEN Gjerdrum IL / BDO Romerike Menn 23-39 år 34:32:00 02:48
30 Erik Lippestad Thorstensen Røa Allianseidrettslag Menn 23-39 år 34:40:00 02:56
31 Bård Kvalheim IK Tjalve Menn 50-54 år 34:46:00 03:02
32 William Bratsberg The Bardo Foundation Menn 20-22 år 34:49:00 03:05
33 Kristian Eriksen Oslo Menn 23-39 år 34:55:00 03:11
33 Magnus-Johan Færø Eikanger IL Menn 23-39 år 34:55:00 03:11
35 Christoffer Bugge Oslo Menn 23-39 år 34:56:00 03:12
36 Sebastian Grindheim BO2 Menn 23-39 år 35:00:00 03:16
37 Åge Ljøstad Nilsen Kvale Advokatfirma / Kvalerunners Menn 23-39 år 35:07:00 03:23
37 Eivind ROLSTAD Kjelsås IL / PwC BIL Menn 23-39 år 35:07:00 03:23
37 Tobias Dyrli Thoresen Røa Allianseidrettslag Menn 20-22 år 35:07:00 03:23
40 Herman Christensen Kollen Løpelag Menn 23-39 år 35:08:00 03:24
40 Johannes Kalland Tjoland ABB BIL Menn 23-39 år 35:08:00 03:24
42 Eirik Landheim Finansco Menn 23-39 år 35:09:00 03:25
43 Erik Folkeson Joggegruppe Blommenholm Menn 40-44 år 35:10:00 03:26
44 Haakon Hellebust Ørje IL Menn 23-39 år 35:12:00 03:28
45 Brage STRANDLI Nesøya Menn 16-17 år 35:15:00 03:31
46 Marius Solvik Haslum IL / Haslum/Kollenhopp Menn 23-39 år 35:20:00 03:36
47 Torjus Halden BW LNG Menn 23-39 år 35:25:00 03:41
48 Marius Persson Hårdnes Equinor BIL Oslo Menn 23-39 år 35:27:00 03:43
49 Jonas Wahl Wilhelmsen Menn 23-39 år 35:31:00 03:47
50 Andre Weiss Joggegruppe Blommenholm / JB Menn 45-49 år 35:32:00 03:48

10 km kvinner, topp 50

1 Annie Bersagel IK Tjalve Kvinner 40-44 år 34:34:00 00:00
2 Julie Aspesletten Sportsklubben Vidar Kvinner 23-39 år 35:21:00 00:47
3 Cecilie Høgset Røa Allianseidrettslag / Altor Kvinner 23-39 år 37:11:00 02:37
4 Kara Hua Meunier Sportsklubben Vidar / SK Vidar Lang Kvinner 23-39 år 37:31:00 02:57
5 Josefine Brekke twr Lundmarks Kvinner 23-39 år 37:36:00 03:02
6 Delphine Poirot Sportsklubben Vidar / SK Vidar Lang Kvinner 23-39 år 37:48:00 03:14
7 Åse Marie Halaas Appenzeller Røa Allianseidrettslag Jenter 13 år 37:49:00 03:15
8 Jessica Gunnarsson Sportsklubben Vidar Kvinner 45-49 år 38:11:00 03:37
9 Marte Buraas Norconsult BIL Kvinner 23-39 år 38:14:00 03:40
10 Anna Elise Jevne BDO Kvinner 23-39 år 38:15:00 03:41
11 Vilde Malmei Vidar / SK Vidar/Aker Solutions Kvinner 23-39 år 38:25:00 03:51
11 Stina Meinicke Jutul, IL Kvinner 23-39 år 38:25:00 03:51
13 Ane Martinsen twr Lundmarks Kvinner 23-39 år 38:32:00 03:58
14 Marie Gjeruldsen Oslo Kvinner 23-39 år 38:38:00 04:04
15 Maiken Berthelsen WIL Kvinner 23-39 år 38:48:00 04:14
16 Marthe Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub Kvinner 23-39 år 38:49:00 04:15
17 Henriette Solberg Johannessen Kurland Kvinner 23-39 år 39:02:00 04:28
18 Oda Weberg Equinor BIL / Konnerud Il Kvinner 23-39 år 39:08:00 04:34
19 Ingrid Andersen twr Lundmarks Kvinner 23-39 år 39:23:00 04:49
20 Hanna Breivold Bøler IF / Bøler IF Friidrett Kvinner 23-39 år 39:29:00 04:55
21 Viktoria Maria Gundersen Sportsklubben Vidar Kvinner 23-39 år 39:34:00 05:00
22 Vilde Kristine Alstergren Gular IL Kvinner 23-39 år 39:36:00 05:02
23 Stine Måseidvåg twr Kvinner 23-39 år 39:37:00 05:03
24 Julie Meinicke Jutul, IL Kvinner 20-22 år 39:48:00 05:14
25 Madeleine HEIBERG Fiskebeinern SK Kvinner 23-39 år 39:50:00 05:16
25 Ingeborg Langhelle Lofoten Triatlonklubb Kvinner 23-39 år 39:50:00 05:16
27 Janne Dahle Oslo Maraton Kvinner 23-39 år 40:01:00 05:27
28 Celine Krüger Henningsen Tyrving IL Jenter 14-15 år 40:12:00 05:38
29 Kaia Hellström Krüger Stabekk Kvinner 40-44 år 40:15:00 05:41
30 Liselotte Farstad Norges Banks Idrettslag / Norges Bank Idrettslag Kvinner 23-39 år 40:27:00 05:53
31 Silje Skaar Kopervik Kvinner 23-39 år 40:29:00 05:55
32 Ingvild Tveita twr lundmarks Kvinner 23-39 år 40:30:00 05:56
33 Tabea Sostmann Oslostudentenes IK Kvinner 23-39 år 40:38:00 06:04
34 Oddveig Odland Varhaug IL Kvinner 40-44 år 40:42:00 06:08
35 Fredrikke Gregorson Storebrand Sport Kvinner 23-39 år 40:45:00 06:11
36 Siri Ulvestad Nydalens Skiklub / Skanska Aktiv Kvinner 23-39 år 40:47:00 06:13
37 Kirsten Johanne Sandven Koll, IL / Koll IL Kvinner 45-49 år 40:50:00 06:16
38 Hedvig Andrea Jæger Kvale Advokatfirma / Kvalerunners Kvinner 23-39 år 41:05:00 06:31
39 Hannah Marøy Oslo Kvinner 23-39 år 41:13:00 06:39
40 Benedicte Solvin Modum Friidrettsklubb Fornebutrippelen kvinner 41:21:00 06:47
41 Pernille Klund Dalgaard Bergen Kvinner 23-39 år 41:23:00 06:49
42 Hedevig Nilsson Læringsverkstedet, Haslum Idrettsbarnehage AS Kvinner 23-39 år 41:25:00 06:51
43 Lena Jansen Østerås Kvinner 50-54 år 41:38:00 07:04
44 Ida Rongved NGI Kvinner 23-39 år 41:46:00 07:12
45 Hannah Engeskaug Nilsen Oslo Kvinner 23-39 år 41:49:00 07:15
46 Kari Flågen Oslo Kvinner 40-44 år 41:55:00 07:21
47 Pauline Smestad Nesbru Kvinner 23-39 år 41:58:00 07:24
48 Helene Groth Storebrand Sport Kvinner 50-54 år 42:02:00 07:28
48 Hanne Winger Pedersen Rygge IL Kvinner 40-44 år 42:02:00 07:28
50 Frida Mattson Oslo Kvinner 23-39 år 42:03:00 07:29

5 km menn, topp 50

1 Jostein Rogstad Sportsklubben Vidar / Skrautvål Menn 23-39 år 15:41 00:00
2 Haakon Engelsen Berg SK Vidar/Bøler IF Friidrett Menn 23-39 år 15:42 00:01
3 Andreas Skatvedt Iversen Mandagsklubben / Arntzen de Besche Advokatfirma Menn 23-39 år 15:44 00:03
4 Erik Lomås Salangen IF – Friidrett Fornebutrippelen Menn 15:45 00:04
5 Erlend Sørtveit Sportsklubben Vidar Menn 23-39 år 15:51 00:10
6 Trym Gjedebo-Skarpeteig Bøler IF Friidrett Menn 16-17 år 15:54 00:13
7 Håkon Brox Equinor BIL Oslo Menn 23-39 år 16:00 00:19
8 Mattis Sjøli Halmsås & Omegn Skilag Menn 23-39 år 16:03 00:22
9 Daniel Aakervik Fet Skiklubb Menn 20-22 år 16:04 00:23
10 Magnus Warvik Sportsklubben Vidar / Racedays Fornebutrippelen Menn 16:05 00:24
11 Ragnar Nersten Deloitte BIL Menn 23-39 år 16:11 00:30
12 Eirik Offenberg EY Bil/Antibes Beach Club Menn 23-39 år 16:13 00:32
13 Eirik Emil Andresen Varegg Fleridrett / Mandagsklubben Menn 23-39 år 16:22 00:41
14 Håvard Berge Oslo Fornebutrippelen Menn 16:26 00:45
15 Håkon Moldestad Fornebu Menn 23-39 år 16:28 00:47
16 Christoffer Christiansen Hagen Sportsklubben Vidar Menn 23-39 år 16:29 00:48
16 Aleksander Jæger Øst-Bamble Løpelaug Menn 23-39 år 16:29 00:48
18 Eirik Kvåle Mikkelsen Unitech Power Systems Menn 23-39 år 16:31 00:50
19 Eirik Kamstrup Hovind Sportsklubben Vidar Menn 23-39 år 16:36 00:55
20 Jan Marcus Nilsen Solheim Team Bygdø Menn 23-39 år 16:38 00:57
21 Andreas Torsvik Bjarg IL Fornebutrippelen Menn 16:39 00:58
22 Thomas Berntsen Oslo Menn 23-39 år 16:40 00:59
23 Eirik Riisnæs Horten Løpeklubb Menn 23-39 år 16:41 01:00
24 Bastian Fjermeros Sportsklubben Vidar Menn 23-39 år 16:42 01:01
25 Jan Briseid Sankthanshaugen løpeklubb Menn 50-54 år 16:43 01:02
26 Martin Kjäll-Ohlsson Sportsklubben Vidar Menn 45-49 år 16:46 01:05
27 Fridtjof Wedum Gausdal Friidrettsklubb Menn 23-39 år 16:51 01:10
28 Audun Magnus Martinsen Oslo Menn 23-39 år 16:52 01:11
29 Jonas Nordviken Bøler IF Menn 16-17 år 16:53 01:12
30 Erlend Ormbostad Kongen Marina Løpeklubb Menn 40-44 år 16:56 01:15
31 Kjetil Bang Throndsen Sankthanshaugen Løpeklubb Menn 40-44 år 17:03 01:22
32 Olaf Hedberg Sissener Trondheim & Omegn Sportsklubb Fornebutrippelen Menn 17:10 01:29
33 Espen Aronsveen Kamp/Vestheim IF / EY BIL / Kamp/Vestheim IF Menn 23-39 år 17:14 01:33
33 Henrik Nilsson Sportsklubben Vidar Menn 23-39 år 17:14 01:33
35 Martin Nygard1 Oslo Menn 20-22 år 17:15 01:34
36 Sondre Garegg Gårdsmoen Team Kondis Fornebutrippelen Menn 17:20 01:39
37 Jonas Njerve Sportsklubben Vidar Menn 23-39 år 17:21 01:40
38 Julian Reime Ringkollen Skiklubb Menn 18-19 år 17:25 01:44
39 Simon Vogel Norwegian Fornebutrippelen Menn 17:28 01:47
40 Einar Frøhaug Holeværingen IL / Nobil Menn 23-39 år 17:29 01:48
41 Kittil Bjørnerud Bergan Advokatfirmaet Haavind BIL Menn 40-44 år 17:32 01:51
42 Anton Kamolz Aker Carbon Capture Menn 23-39 år 17:33 01:52
43 Vegard Rørstad ABB BIL Menn 23-39 år 17:36 01:55
44 Ryan Kronk MRC Oslo Fornebutrippelen Menn 17:37 01:56
45 Hans-Kristian Larsen Oslo Menn 40-44 år 17:44 02:03
46 Sigmund Langedal BREIVIK Hafslund og Eidsiva BIL Menn 23-39 år 17:45 02:04
47 Audun Berg Tønsberg Triathlonklubb Menn 50-54 år 17:48 02:07
47 Jakob Kjerstadmo Ringkollen Skiklubb Menn 18-19 år 17:48 02:07
47 Balder Kristoffersen Nybak Ready Gutter 14-15 år 17:48 02:07
50 Viktor Jørnsen Revetal Menn 20-22 år 17:51 02:10

5 km kvinner, topp 50

1 Madelène Wanvik Holum Sportsklubben Vidar Kvinner 23-39 år 16:56 00:00
2 Astrid Brathaug Sørset Tyrving IL / Ecit Kvinner 23-39 år 17:18 00:22
3 Julia Kristina Furuseth Gular Kvinner 20-22 år 17:58 01:02
4 Anne Johanne Lind Nydalens Skiklub / Team Alperosa Kvinner 23-39 år 18:16 01:20
5 Vilde Antonsen Sportsklubben Vidar Kvinner 23-39 år 18:20 01:24
6 Mai Strøm-Andersen Tyrving IL Jenter 12 år 18:30 01:34
7 Hilde Aders Kvæfjord IL Kvinner 23-39 år 18:54 01:58
8 Marte Gleditsch twr Lundmarks Kvinner 23-39 år 18:56 02:00
9 Linn Beate Petersen Onsrud Oslo Kvinner 23-39 år 19:01 02:05
10 Johanne Lægran Sportsklubben Vidar Kvinner 23-39 år 19:05 02:09
11 Hege Njå Bjørkmann Sportsklubben Vidar Kvinner 45-49 år 19:06 02:10
12 June Kieu-Van Thi Bui Sportsklubben Vidar / Racedays Kvinner 23-39 år 19:07 02:11
13 Dyvéke Aakervik Fet Skiklubb Kvinner 16-17 år 19:19 02:23
14 Hanne Marthe Lie Sportsklubben Vidar Kvinner 23-39 år 19:25 02:29
15 Kristin Juni Brataas Oslo Kvinner 23-39 år 19:27 02:31
16 Jori Mørkve Voss IL Kvinner 40-44 år 19:30 02:34
17 Kari Lien Johnsen Sportsklubben Vidar Kvinner 23-39 år 19:42 02:46
18 Ellen Alexandra Ervasti Haslum IL Jenter 14-15 år 19:51 02:55
19 Oda Dregelid WIL / twr Kvinner 23-39 år 19:52 02:56
20 Lotte Langengen Ringkollen Skiklubb Kvinner 16-17 år 19:54 02:58
21 Marie Abelsen Arntsen Sportsklubben Vidar Kvinner 23-39 år 19:57 03:01
22 Maja Weber Eriksen Tyrving IL / Tyrving Jenter 14-15 år 19:59 03:03
22 Frida Bjørnstad Konow SK Vidar Kvinner 23-39 år 19:59 03:03
24 Hedda Njå Bjørkmann Sportsklubben Vidar Kvinner 16-17 år 20:00 03:04
25 Benedicte Solvin Modum Friidrettsklubb Fornebutrippelen kvinner 20:02 03:06
26 Dina Hansen SK Vidar Kvinner 23-39 år 20:05 03:09
27 Ingeborg Haugli Jevnaker Kvinner 23-39 år 20:08 03:12
28 Anne Inger Mørtvedt Namdal Løpeklubb Kvinner 23-39 år 20:19 03:23
29 Kari Madslien Nydalens Skiklub Kvinner 55-59 år 20:31 03:35
30 Hanna Blom Breivik Kongsberg IF Kvinner 55-59 år 20:35 03:39
31 Marte Madslien Bakken Oslo Kvinner 20-22 år 20:46 03:50
32 Hanne Rønningen Oslo Kvinner 23-39 år 20:47 03:51
33 Line Valåmo Ski IL Friidrett Fornebutrippelen kvinner 20:57 04:01
34 Kajsa Harstad Arntsen Heming Orientering Kvinner 16-17 år 21:04 04:08
34 Jennifer Valstad Bøler IF / Bøler IF Friidrett Kvinner 16-17 år 21:04 04:08
36 Maria Wiencke Oslo Kvinner 23-39 år 21:08 04:12
37 Annette Jensen Bamford 1869 Fornebutrippelen kvinner 21:12 04:16
38 Linn Stockinger Haslum Kvinner 40-44 år 21:23 04:27
39 Maria Ringstad Dimna IL Fornebutrippelen kvinner 21:30 04:34
40 Lina Nilsson Twr Kvinner 23-39 år 21:33 04:37
41 Hanne Litleré Wsrr / TWR Lundmarks Kvinner 23-39 år 21:41 04:45
42 Marie Fauconnier Tøyen Løpeklubb Kvinner 23-39 år 21:51 04:55
43 Celine Amlie Brenna Idrettslaget Try Jenter 13 år 21:52 04:56
44 Josefina Flo Lyn ski Jenter 14-15 år 21:54 04:58
45 Ida Berge Gjellestad Koll, IL / Koll Jenter 13 år 21:55 04:59
46 Julie Kirkhusmo Berger Lyn Jenter 13 år 21:57 05:01
47 Tilde Kallåk Bærums Verk Hauger Jenter 14-15 år 22:06 05:10
48 Tina Øen Haugen SSL Kvinner 23-39 år 22:07 05:11
49 Anne Westbyrodahl Oslo Kvinner 23-39 år 22:14 05:18
50 Rikke Krüger Henningsen Tyrving IL Jenter 13 år 22:18 05:22

3 km menn, topp 50

1 Eirik Alvik Tyrving IL / Tyrving Menn 16 år og eldre 09:03 00:00
2 Kristoffer Petersen Skonnord Lillehammer IF Menn 16 år og eldre 09:04 00:01
3 Erik Lomås Salangen IF – Friidrett Fornebutrippelen Menn 09:22 00:19
4 Magnus Øren Fredrikstad IF Menn 16 år og eldre 09:35 00:32
5 Andreas Torsvik Bjarg IL Fornebutrippelen Menn 09:38 00:35
6 Magnus Warvik Sportsklubben Vidar / Racedays Fornebutrippelen Menn 09:40 00:37
7 Håvard Berge Oslo Fornebutrippelen Menn 09:43 00:40
8 Marius Hauge Lysaker Menn 16 år og eldre 09:44 00:41
9 Olaf Hedberg Sissener Trondheim & Omegn Sportsklubb Fornebutrippelen Menn 09:52 00:49
10 Jacob Finstad Land Tyrving IL Menn 16 år og eldre 09:57 00:54
11 Kifer Jolson Røyken Menn 16 år og eldre 10:00 00:57
12 Ryan Kronk MRC Oslo Fornebutrippelen Menn 10:11 01:08
13 Frode Wallberg Heming IL Menn 16 år og eldre 10:14 01:11
14 Sondre Garegg Gårdsmoen Team Kondis Fornebutrippelen Menn 10:15 01:12
15 Asbjørn Herland Berge Lysaker Menn 16 år og eldre 10:17 01:14
16 Simon Vogel Norwegian Fornebutrippelen Menn 10:19 01:16
17 Marius Trøseid Koll, IL Menn 16 år og eldre 10:32 01:29
18 Christoffer Rudi Eidsvoll Fornebutrippelen Menn 10:33 01:30
19 Alexander Lauritzen Sportsklubben Vidar Menn 16 år og eldre 10:44 01:41
20 Sigurd Helle OPEDAL Sportsklubben Vidar / Norconsult BIL Menn 16 år og eldre 10:46 01:43
21 Martin Bergsli Rogstad Kjelsås IL Gutter 12 år 10:49 01:46
22 Mikkel Trøstheim Oslo Maraton Fornebutrippelen Menn 10:52 01:49
23 Andreas Hellesø Sportsklubben Vidar Fornebutrippelen Menn 10:56 01:53
23 Daniel Skjelhaugen Hafslundsøy Fornebutrippelen Menn 10:56 01:53
25 Bastian Bie Barken IL Fornebutrippelen Menn 11:01 01:58
26 Juan Gutierrez Lara Oslo Menn 16 år og eldre 11:02 01:59
26 Ole-Petter Askim Vatne Idrottslaget i BUL Fornebutrippelen Menn 11:02 01:59
28 Mads Olsen Nekkøy Oslo Menn 16 år og eldre 11:03 02:00
28 Petter Vigsnæs Michaelsen Barken IL Fornebutrippelen Menn 11:03 02:00
30 Knut Kristiansen Mogen Rjukan Idrettslag / Snarøya Skole Fornebutrippelen Menn 11:07 02:04
30 Nicolaj Tidemand Runagain Fornebutrippelen Menn 11:07 02:04
32 Johan Martin Gran Hjort Kjelsås IL Gutter 12 år 11:09 02:06
33 Trygve Wetlesen Haug Barken IF Fornebutrippelen Menn 11:12 02:09
34 Jan Tore Omarstrand Stabekk Menn 16 år og eldre 11:18 02:15
35 Harald Borgen Rykkinn Menn 16 år og eldre 11:31 02:28
36 Erik Haslestad Synoptik Norge Fornebutrippelen Menn 11:32 02:29
37 Thomas Kaggerud Helland Tyrving IL / Tyrving Fornebutrippelen Menn 11:39 02:36
38 Eirik Torbjørn Skjønsfjell Hvalstad Fornebutrippelen Menn 11:45 02:42
39 Andreas Hasund Ødegård Bærums Verk Fornebutrippelen Menn 11:48 02:45
40 Michael Sebastian Setsaas Tyrving IL Menn 16 år og eldre 11:49 02:46
41 Dina Anjara Herilantor R SK Vidar Menn 16 år og eldre 11:54 02:51
42 Andreas Heller Askim Idrettsforening / Askim IF Fornebutrippelen Menn 11:55 02:52
43 Jarle Naustvik Diils Fornebutrippelen Menn 12:00 02:57
44 Martin Nonsdal Obos Fornebutrippelen Menn 12:02 02:59
44 Tristan Otterstad Kjelsås IL Gutter 12 år 12:02 02:59
46 Christian Andersen Romerike Ultraløperklubb Fornebutrippelen Menn 12:10 03:07
46 Chris Strandmann Oslo Fornebutrippelen Menn 12:10 03:07
48 Tor Fredrik Thobru Adamstuen løpeklubb Menn 16 år og eldre 12:11 03:08
49 Thomas Tronstad Obos Fornebutrippelen Menn 12:12 03:09
50 Lars Hektoen Sandvika FH Menn 12:13 03:10

3 km kvinner, topp 50

1 Ingrid Helene Nyhus Sportsklubben Vidar Kvinner 16 år og eldre 10:20 00:00
2 Maren Bekkestad Sturla IF Kvinner 16 år og eldre 11:18 00:58
3 Benedicte Solvin Modum Friidrettsklubb Fornebutrippelen kvinner 11:42 01:22
4 Hanna Brubæk Norconsult BIL Kvinner 16 år og eldre 11:55 01:35
5 Line Valåmo Ski IL Friidrett Fornebutrippelen kvinner 12:01 01:41
6 Annette Jensen Bamford 1869 Fornebutrippelen kvinner 12:18 01:58
6 Victoria Rochelois Oslo Kvinner 16 år og eldre 12:18 01:58
8 Maria Ringstad Dimna IL Fornebutrippelen kvinner 12:19 01:59
9 Marianne Folden Oslo Kvinner 16 år og eldre 12:21 02:01
10 Anne Sofie Jeppesen Oslo Maraton Fornebutrippelen kvinner 12:25 02:05
11 Kjersti Holgersen Slependen Kvinner 16 år og eldre 13:15 02:55
12 Madeleine Buraas Oslo Fornebutrippelen kvinner 13:16 02:56
13 Kari Roald JAR Kvinner 16 år og eldre 13:31 03:11
14 Ida Kvale Asker Kvinner 16 år og eldre 13:35 03:15
15 Hedda Josephine Troye Heming IL Jenter 12 år 13:40 03:20
16 Anne Renate Bergtun Equinor BIL Oslo Kvinner 16 år og eldre 13:49 03:29
17 Marie Martens Ecit Group Services AS Fornebutrippelen kvinner 14:18 03:58
18 Kristin Isachsen Asker Sk. Friidrett Fornebutrippelen kvinner 14:23 04:03
19 Frida Berglund Oslo Kvinner 16 år og eldre 14:28 04:08
20 Sandra Merete Ingebrigtsen Hosle Fornebutrippelen kvinner 14:40 04:20
21 Frida Bentzen Snarøya Sportsklubb Kvinner 16 år og eldre 14:41 04:21
22 Hanna Louise Sulheim Søreide Røa Allianseidrettslag / Røa IL Jenter 12 år 14:45 04:25
23 Line Scheistrøen Team Scheistrøen Fornebutrippelen kvinner 14:53 04:33
24 Sofie Jarnæss Haslum il Jenter 14-15 år 15:04 04:44
25 Idun Hesselberg Tyrving IL Jenter 14-15 år 15:08 04:48
25 Maria Ugland Tyrving IL Jenter 14-15 år 15:08 04:48
27 Christine Kiener Bedriftsidrettslaget Implenia Norge Fornebutrippelen kvinner 15:29 05:09
28 Helene Lykkebeer-Svendsen NRC Norge AS Kvinner 16 år og eldre 15:35 05:15
29 Elin W Andersen Haslum Fornebutrippelen kvinner 15:48 05:28
30 Shqiperi Shala ABB BIL Kvinner 16 år og eldre 15:50 05:30
30 Ingunn Agnete Ytrehus Romerike Ultraløperklubb Fornebutrippelen kvinner 15:50 05:30
32 Helena Skree Bostad Oslo Kvinner 16 år og eldre 15:56 05:36
32 Julie Skree Bostad Oslo Jenter 14-15 år 15:56 05:36
34 Emma Husby Frem-31 Jenter 11 år 16:14 05:54
35 Lea Wilhelmine Hatlebrekke-Skjei Høvik Jenter 11 år 16:15 05:55
36 Ella Christiansen Frem-31 Jenter 11 år 16:29 06:09
37 Emma Leufstedt ABB BIL Kvinner 16 år og eldre 16:41 06:21
38 Julie Eriksen Bøler IF Fornebutrippelen kvinner 16:53 06:33
38 Elin Stavnes SK Vdar Para Fornebutrippelen kvinner 16:53 06:33
40 Emilie Harg Dahlshaug Tyrving Jenter 12 år 16:54 06:34
40 Amy Thomson Lysaker Fornebutrippelen kvinner 16:54 06:34
42 Matilde Revdal Berge Lysaker Jenter 11 år 16:58 06:38
43 Merete Feste Haslum Kvinner 16 år og eldre 17:02 06:42
44 Petra Weiss Morrow Bank ASA Fornebutrippelen kvinner 17:03 06:43
45 Silje Hamar Stabekk Kvinner 16 år og eldre 17:10 06:50
46 Hedda Mowinckel Stabekk Jenter 11 år 17:14 06:54
47 Thea Sponheim Oslo Kvinner 16 år og eldre 17:24 07:04
48 Uyanga Hektoen Telenor Kvinner 16 år og eldre 17:32 07:12
49 Linn Beathe Esborg Notodden Fornebutrippelen kvinner 17:44 07:24
50 Torill Bergland Oksen IL Kvinner 16 år og eldre 17:54 07:34

Om Fornebuløpet

Barneløp fra Nansenparken
– Kl 1700

3km

  • Kl 17.30: < 12 min
  • Kl 17.32:    12-15 min
  • Kl. 17.34:   15 min<

5km

  • Kl 18.15: <20 min
  • Kl 18.17:   20-27 min
  • Kl. 18.19:  27 min + spaser klasser 5 og 10 km

10km

  • Kl 19.15: <38 min
  • Kl 19.17: 38-42 min
  • Kl 19.19: 42-45 min
  • Kl 19.21: 45-48 min
  • Kl 19.23: 48-51 min
  • Kl 19.25: 51-54 min
  • Kl 19.27: 54 min<

Fornebutrippelen
De som deltar på FornebuTrippelen velger selv hvilken pulje de vil starte i på den enkelte distanse.
Puljevalg gjøres ifm påmeldingen.
Normalt anbefales å start i pulje 1 (kl 1730) på 3km, for å få lengst mulig pause før 5km.
Pulje på 5km og 10km velges utfra ønske om pause mellom distansene, og ønske om fart på distansene.
Det etableres et eget område i Telenor Arena der klær og evt mat/drikke kan legges før start, som kan brukes i pausene

Friidrettens Venner/Stiftelsen Norsk Friidrett tok våren 2009 et initiativ overfor Snarøya Sportklubb og IL Tyrving om å gå sammen om å arrangere et mosjonsløp for barn, ungdom og voksne på Fornebuområdet.

Vi ønsker ved arrangementet å fremme interessen for mosjon og friidrett, stimulere deltagerne til fysisk aktivitet og trening på helårsbasis, og motivere de unge til deltagelse i aktiv idrett.

Videre ønsker vi å presentere Fornebus unike naturområde som et flott område både for rekreasjon, bosetting og arbeidssted, og er enige om å ha en sterk bevissthet rundt det å ta vare på miljøet.

Gjennom Fornebuløpet legges det vekt på at arrangementet skal gi et økonomisk overskudd til partene for videre bruk til utvikling av idrettsaktiviteter.

Friidrettens Venner, Snarøya Sportsklubb og IL Tyrving ønsker å samarbeide med kommune, næringsliv, skole, grendesentrene, bomiljøer etc. om å realisere målene for Fornebuløpet.

Hjemmeside

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater