Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Resultater PB Milå 2023

Lignende saker

Startlister og resultater fra PB Milå 30. september 2022.

Publisert 30. september 2023 i Løp/friidrett

PB Milå 2023

Dato

30. september

Sted

Randaberg – Rogaland

På TV

Løpet sendes på Direktesport.no (Krever abonnement).

Friidrett på TV

Distanser

10 km

Startlister

Resultater

Menn, topp 50

1 Narve Gilje Nordås Sandnes IL M23-34 29:35:00 00:00
2 Frew Zenebe Brkineh Sandnes IL M35-39 30:28:00 00:53
3 Einar Kalland-Olsen Gjesdal IL / Aker Solutions M23-34 32:36:00 03:01
4 Gabriel Ingebresten Kristiansand Løpeklubb M23-34 32:40:00 03:05
5 Preben Aase Veidekke BIL M23-34 33:13:00 03:38
6 Gaute Byberg Spirit Friidrettsklubb M23-34 33:37:00 04:02
7 Christian Nøttveit Sandnes IL M35-39 33:55:00 04:20
8 Håkon Wisløff Sandnes Sykleklubb M20-22 34:06:00 04:31
9 Sindre Jørgensen Spirit Friidrettsklubb M35-39 34:34:00 04:59
10 Trond Kenneth Kindervåg Stavanger M35-39 34:45:00 05:10
11 Lars Stangeland Veidekke M40-44 34:49:00 05:14
12 Bjørn Kåre Høie Spirit Friidrettsklubb / Norsea BIL M23-34 35:00:00 05:25
13 Eirik Støle Krasnapolsk Løpeklubb M35-39 35:05:00 05:30
14 Per-Christian Bårholm Spirit Friidrettsklubb / Subsea7 M35-39 35:09:00 05:34
15 Ørjan Hviding Spirit Friidrettsklubb M23-34 35:09:00 05:34
16 Petter Moen Hafrsfjord M45-49 35:16:00 05:41
17 Sebastian Van Der Veen Spirit Friidrettsklubb M20-22 35:32:00 05:57
18 Erik Nilsen Onarheim Stord IL M23-34 35:44:00 06:09
19 Daniel Riska Sandnes Kommune BIL M23-34 35:51:00 06:16
20 Joakim Gausland Nygård Varhaug IL M23-34 36:04:00 06:29
21 Teddy Varga Randaberg M35-39 36:06:00 06:31
22 Anders Røsvik Hundvåg M23-34 36:09:00 06:34
23 Kjetil Sunde Finnøy M23-34 36:20:00 06:45
24 Espen BERGET Spirit Friidrettsklubb / Team Navy Race M23-34 36:23:00 06:48
25 Øystein Dale Bryne M35-39 36:32:00 06:57
26 Stig Toadalen Spirit Friidrettsklubb M35-39 36:33:00 06:58
27 Knut Sindre Norgren Grødem Runners M35-39 36:36:00 07:01
28 Vetle Leivdal Torp Grødem Runners M23-34 36:46:00 07:11
29 Hans Petter Aakre Spirit Friidrettsklubb M23-34 36:46:00 07:11
30 Julian Minde Stavanger M23-34 36:48:00 07:13
31 Jens Erich Jenssen Alta IF M35-39 36:53:00 07:18
32 Kristian Sandanger Iversen Fogn IL M20-22 36:56:00 07:21
33 Sondre Haugvaldstad Skjalg IL M23-34 37:02:00 07:27
34 Kristian Høien Egersunds Idrettsklubb M23-34 37:12:00 07:37
35 Odd Einar Tveit Spirit Friidrettsklubb M45-49 37:13:00 07:38
36 Hermann Bolsønes Svendsen Bjarg IL M23-34 37:15:00 07:40
37 Morten Håheimsnes Skrubbholen Joggelag M40-44 37:15:00 07:40
38 Rasmus Orstad Klepp Stasjon M35-39 37:26:00 07:51
39 Morten Bjerga Sundli Sandsgård Spaserlaug M35-39 37:31:00 07:56
40 Simonf Folkman Stavanger M23-34 37:31:00 07:56
41 Eivind Fjelde Spirit Friidrettsklubb / Mowi M40-44 37:32:00 07:57
42 Henrik Johannessen Tromsdalen M20-22 37:34:00 07:59
43 Bår Kloster Randaberg M35-39 37:40:00 08:05
44 Bjørnar Bjåstad Seabrokers Group M50-54 37:41:00 08:06
45 Per Sigurd Steen Bethuelsen GTI Friidrettsklubb M40-44 37:42:00 08:07
46 Jon Kristian Aasen JIL Stavanger M35-39 37:53:00 08:18
47 Martin Arneberg Team Fleibede M35-39 37:55:00 08:20
48 Åge Aleksander Skretting Stavanger Sandnes Skøyteklubb M35-39 37:58:00 08:23
49 Fredrik Nordhaug Spirit Friidrettsklubb M23-34 38:02:00 08:27
50 Øyvind Kristiansen Tananger M35-39 38:06:00 08:31

Kvinner, topp 50

1 Kristine Dommersnes Haugesund Idrettslag K23-34 33:29:00 00:00
2 Adele Henriksen Gular, IL K20-22 35:37:00 02:08
3 Oda Lundeby Spirit Friidrettsklubb K20-22 37:10:00 03:41
4 Christina Maria Toogood Sandnes IL / Sandnes BIL K23-34 37:25:00 03:56
5 Mia Gular, IL K16-17 37:46:00 04:17
6 Anne Braut Rpil K23-34 38:40:00 05:11
7 Karoline Lien Spirit Friidrettsklubb K35-39 38:57:00 05:28
8 Astrid Emilsen Kristiansen Gular, IL / Gular IL K20-22 39:30:00 06:01
9 Silje Gundersen Spirit Friidrettsklubb / Spirit K45-49 39:52:00 06:23
10 Andrea Sætre Spirit Friidrettsklubb / Shell K23-34 39:53:00 06:24
11 Therese Iversen GTI Friidrettsklubb K23-34 39:56:00 06:27
12 Oddveig Odland Varhaug IL K40-44 40:08:00 06:39
13 Ingrid Nerland Stavanger K20-22 40:21:00 06:52
14 Tone Jenssen Rathe GTI Friidrettsklubb K35-39 40:34:00 07:05
15 Marie Bakke Sola K35-39 40:40:00 07:11
16 Hilde Dahl Haaland Halliburton K45-49 40:50:00 07:21
17 Lene Nevland Sivertsen Skjalg IL K35-39 40:54:00 07:25
18 Malin Goa Skjalg IL K23-34 41:38:00 08:09
19 Cathrin Indredavik Aker Solutions K23-34 41:52:00 08:23
20 Johanna Håland Bryne triatlonklubb K45-49 41:59:00 08:30
21 Selina Asperheim Barsnes Årdalstangen K20-22 42:05:00 08:36
22 Marita Aasen Marita Aasen K23-34 42:12:00 08:43
23 Maria Mong Bonnerud Egersunds Idrettsklubb K35-39 42:23:00 08:54
24 Helene Thorsen Bergen K23-34 42:34:00 09:05
25 Andrea Barfod Gjesdal IL K23-34 43:09:00 09:40
26 Maja Tytlandsvik Berg Mint&Mynte K35-39 43:18:00 09:49
27 Benedikte Sundfjord Hafrsfjord K23-34 43:33:00 10:04
28 Ida Marie Nilssen Norske Fjellaber K23-34 43:50:00 10:21
29 Ingvild Roti Shell K35-39 43:54:00 10:25
30 Nina Rødsmoen Sandnes IL K60-64 44:14:00 10:45
31 Beate Norheim GTI Friidrettsklubb K50-54 44:30:00 11:01
32 Anita Helgestad Dahlskås Grødem Runners K35-39 44:40:00 11:11
33 Camilla Bjørheim Stavanger Aftenblad K45-49 44:45:00 11:16
34 Ida Eike-Vivoll Equinor BIL K40-44 44:55:00 11:26
35 Christina Aaltvedt Team Aaltvedt K35-39 44:56:00 11:27
36 Mari Rasmussen Aider Sørvest AS K35-39 45:20:00 11:51
37 Kay Zaccarini GTI Friidrettsklubb K40-44 45:58:00 12:29
38 Ann Karin Vikeså Stavanger K23-34 46:01:00 12:32
39 Silje Obrestad Aase Grødem Runners K40-44 46:04:00 12:35
40 Ingrid Landråk Team Landråk K40-44 46:05:00 12:36
41 Therese Leikvoll Randaberg K40-44 46:34:00 13:05
42 Synne Ravndal Stavanger K23-34 46:34:00 13:05
43 Anne-Marte Padøy Mathiesen Stavanger K23-34 46:42:00 13:13
44 Malene Nesset Deloitte BIL K23-34 47:05:00 13:36
45 Trude Osaland Sandnes IL K50-54 47:13:00 13:44
46 Ida Kolstad Stavanger K23-34 47:14:00 13:45
47 Marte Hoel Ophaug Oslo K23-34 47:19:00 13:50
48 Veronica Fenne Lyse Aktiv K35-39 47:20:00 13:51
49 Liv Janne Nergaard Equinor BIL K55-59 47:20:00 13:51
50 Ine Rugland Folle Folle Fart K23-34 47:21:00 13:52

Om løpet

PB Milå er en relativt rask kontrollmålt løype på 10 km med start og mål midt i Randaberg Sentrum som arrangeres av Grødem Runners Friidrettsklubb. Løpet er lagt til samme dag som høstmarken pågår i Randaberg Sentrum, noe som vil gi et yrende liv i start og målområdet både før, under og etter løpet. Grødem Runners vil også arrangere et barneløp sponset av Kiwi Randaberg samme dag for de aller minste. I tillegg vil det være mange andre aktiviteter og gode tilbud å finne i de lokale butikkene.

Startskuddet går klokken 12:00 – fellesstart
Vi ber alle være klar 10 minutter før løpsstart.

Løyperekord herrer: 

Thomas Asgautsen: 32:18 (2022)

Løyperekord kvinner: 

Kristin Vabø: 35:57 (2022)

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater