Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven | Tyrvinglekene| Alle resultater

Resultater 1. Mailøpet Åheim 2023

Lignende saker

Startlister og resultater for 1. Mailøpet Åheim mandag 1. mai 2023.

Publisert 1. mai 2023 i Resultater

1. Mailøpet Åheim 2023

61. utgave

Dato

1. mai

Sted

Åheim – Møre og Romsdal

Startlister

Resultater

STARTNR FORNAMN ETTERNAMN LAG TID PLASS
MENN SENIOR:
21-34 ÅR (2002-1989) START KL 1300 (RØD LØYPE)
4 Inge Andenes, Volda 11:57 1
143 Jonatan Vaksdal Fiskå 14:05 2
3 Lars Herman Hermansen, Åheim IL 15:29 3
2 Marius Brekke Bergh, Almenning 21:23 4
MENN VETERAN:
35-39 ÅR (1988-1984) START KL 1300 (RØD LØYPE)
1 Elling Flister Åheim 12:54 1
140 Nikolino Klasan Åheim 13:57 2
134 Remy Bakkebø Åheim 15:57 3
40-44 ÅR (1983-1979) START KL 1300 (RØD LØYPE)
5 Stian Lauritzen, Almenning IL 14:04 1
137 Stig Arne Lillebø Åheim 15:28 2
45-49 ÅR (1978-1974) START KL 1300 (RØD LØYPE)
6 Kristian Nedregård, Spj og omegn 11:19 1
125 Inge Visnes, Almenning IL 17:08 2
55-59 ÅR (1968-1964) START KL 1300 (RØD LØYPE)
8 Kjell Bakkebø, Åheim 12:54 1
7 Asgeir Hasund, Åheim 13:09 2
129 Kurt Dahlstrøm Tjørvåg 17:11 3
60-64 ÅR (1963-1959) START KL 1300 (RØD LØYPE)
9 Anders Bakkebø, Åheim 15:27 1
70-74 ÅR (1953-1949) START KL 1300 (RØD LØYPE)
10 Dag Snipsøyr, Hareid IL 18:47 1
11 Kjell M. Fagerlund, Hasundgot 26:24 2
75-79 ÅR (1948-1944) START KL 1300 (RØD LØYPE)
80-84 ÅR (1943-1939) START KL 1300 (RØD LØYPE)
12 Jostein Visnes, Almenning IL 24:58:00 1
KVINNER SENIOR
21-34 ÅR (2002-1989) START KL 1300 (RØD LØYPE)
13 Amalie Flister, Åheim 14:00 1
14 Ine Helen Flister, Åheim 17:26 2
16 Tora Haaland, Stadlandet 17:26 3
15 Dorthea Frimannslund, Almenning 18:28 4
KVINNER VETERAN
40-44 ÅR (1983-1979) START KL 1300 (RØD LØYPE)
139 Lisbeth Engesæter, Almenning 16:08 1
MENN JUNIOR
MENN JUNIOR 19-20 ÅR (2004-2003) START KL 1300 (RØD LØYPE)
19 Nickolas Borgundvåg Otneim, Stadlandet 12:05 1
18 Isak Andre Berget, Åheim 12:09 2
KVINNER JUNIOR
KVINNER JUNIOR 19-20 ÅR (2004-2003) START KL 1300 (RØD LØYPE)
20 Kaja Berge Bøstrand, Åheim IL 15:47 1
131 Frøya Haughovd Stårheim 15:59 2
22 Andrea Årsheim Bakkebø, Stadlandet 16:01 3
21 Elena Kandal, Sandane 20:47 4
JENTER 18 ÅR (2005) START KL 13.25 (BLÅ LØYPE)
23 Mathea Berge Bøstrand, Åheim IL 04:40 1
GUTAR 16 ÅR (2007) START KL 13.25 (BLÅ LØYPE)
24 Victor Poulsen Hellebust, Aksla IL 04:12 1
JENTER 15 ÅR (2008) START KL 13.25 (BLÅ LØYPE)
26 Ronja Haughovd, Haugen 04:36 1
25 Silje Menes Slagnes, Åheim 05:14 2
GUTAR 15 ÅR (2008) START KL 13.25 (BLÅ LØYPE)
27 Mathias Sande, Åheim 04:21 1
JENTER 14 ÅR (2009) START KL 13.35 (GUL LØYPE)
28 Henny Lovise Bakkebø Bakke, Åheim 03:31 1
JENTER 13 ÅR (2010) START KL 13… (GUL LØYPE)
29 Aida Grace Kvalsvik Slagnes, Vanylven FK 03:48 1
GUTAR 13 ÅR (2010) START KL 13… (GUL LØYPE)
34 Hans Erik Haugland, Haugen 02:41 1
31 Sebastian Borgundvåg Otneim, Stadlandet 03:04 2
32 Jørgen André Ytrøy Vikebakk, Åheim 03:08 3
33 Sverre Andreas Lillebø, Åheim 03:33 4
35 Joachim Askvik Haugen, Åheim 03:36 5
30 Kristian Menes Slagnes, Åheim 03:55 6
JENTER 12 ÅR (2011) START KL 13… (GUL LØYPE)
36 Ester Myren, Stadlandet 03:21 1
40 Ingeborg Mitbø Agati, Vanylven FK 03:41 2
37 Mali Silden, Skavøypoll 03:43 3
38 Ingeborg Sande, Åheim 04:05 4
50 Sofie Alma Ervik Røys, Syvde 04:23 4
39 Maja Bugjerde, Vanylven FK 04:31 5
GUTAR 12 ÅR (2011) START KL 13… (GUL LØYPE)
42 Noah Leander Lauritzen Engesæter, Almenning 03:01 1
56 Bastian Smenes, Selje 03:10 2
43 Emilian Askvik Haugen, Åheim 04:03 3
41 Ruben Solheim Aarvik, Stadlandet 04:28 4
130 Viljar Haughovd Stårheim 04:39 5
JENTER 11 ÅR (2012) START KL 13… (GUL LØYPE)
45 Ane Brenne Ringdal, Sunnylven IL 03:55 1
47 Veline Askvik Haugen, Åheim 04:10 2
49 Ragna Thue-Oseberg, Volda 04:14 3
48 Milena Brenne, Åheim 07:32 5
46 Live Dyb Blikeng, Åheim 07:57 6
GUTAR 11 ÅR (2012) START KL 13… (GUL LØYPE)
53 Jakob Haugland, Haugen 03:05 1
52 Sondre Hellebust, Åheim 03:29 2
54 Jakob Giske Duestøl, Giske IL 03:39 3
55 Kasper Lyngheim Brunstad, Valder 03:54 4
142 Oliver Ekremsæter Åheim 04:05 5
51 Rasmus Slettestøl, Åheim 04:11 6
JENTER REKRUTT
10 ÅR (2013) START KL 14.05 (GRØNN LØYPE)
57 Anna Myren, Stadlandet
58 Emma Sofie Lillebø, Åheim
59 Jannita Surig Maalø, Sylte
60 Hedda Løvold Nygård, Flatraket
61 Thale Mari Kvalsvik Slagnes, Fiskå
62 Linnea Teige Otneim, Stadlandet
9 ÅR (2014) START KL 14.10 (GRØNN LØYPE)
63 Linnea Ytrøy Vikebakk, Åheim
64 Celine Kjøde Myhre, Stadlandet
65 Helena Kirsti Berge-Reitan, Åheim
66 Andrine Aasen Brekke, Åheim
127 Monja Otnes Selje
128 Lyche Reksnes Stadlandet
8 ÅR (2015) START KL 14.25 (LILLA LØYPE)
67 Sophia Isabell Hellebust, Blindheim
68 Ingrid Baldysz Myklebust, Åheim
69 Alina Lauritzen Engesæter. Almenning
70 Nea Skåre Kvalsvik, Fiskå
7 ÅR (2016) START KL 14.30 (LILLA LØYPE)
71 Marte Brenne Ringdal, Sunnylven IL
72 Johanna Borgundvåg Otneim, Stadlandet
73 Åse Slettestøl, Åheim
74 Ariel Barmen Jørgensen, Selje
75 Lilli Bakkebø Bakke, Åheim
76 Jenny Otilie Lauritzen Engesæter, Almenning
77 Nemi Skåre Kvalsvik, Fiskå
78 Sienna Løvold Nygård, Flatraket
79 Vanessa Haaland Losnegård, Stadlandet
80 Tiril Aksnes Sandnes, Fiskå
126 Selma Otnes Selje
136 Athena Honningsvåg Stadlandet
138 Klara Marie Haugland Haugen
6 ÅR (2017) START KL 14.35 (LILLA LØYPE)
81 Mia Poulsen Hellebust, Aksla IL
82 Sigrid Olava Bakkebø Bakke, Åheim
83 Inga Humberset Flister, Åheim
5 ÅR (2018) START KL 14.40 (LILLA LØYPE)
84 Oda Hellebust Lundebrekke, Åheim
85 Ina Kostic Visnes, Almenning
GUTAR REKRUTT
10 ÅR (2013) START KL 14.15 (GRØNN LØYPE)
86 Sander Løvold Lyng, Måløy
87 Theo Leander Karlsen Høybakk, Åheim
88 Vegard Brekke Hansen, Åheim
89 Matheo Ekremsæter, Åheim
90 Magne Baldysz Myklebust, Åheim
91 Håkon Menes Slagnes, Åheim
92 Johannes Haaland Losnegård, Stadlandet
93 Makai Klasan, Åheim
94 Julian Andreas Endal Slagnes, Åheim
95 Hjalmar Bratlie Haugland, Haugen
9 ÅR (2014) START KL 14.20 (GRØNN LØYPE)
96 Adrian Hellebust Lundebrekke, Åheim
97 Thor Blikeng Dyb, Åheim
98 Hans Wiley Roussel, Stadlandet
99 Jannus Surig Maalø, Sylte
100 Matheo Austruy, Eid
135 Sander Honningsvåg Stadlandet
8 ÅR (2015) START KL 14.45 (LILLA LØYPE)
101 Andreas Poulsen Hellebust, Aksla IL
102 Kaleb Myren, Stadlandet
103 Marcus Ekremsæter, Åheim
104 Liam Alexander Karlsen Høybakk, Åheim
105 Adam Berge-Reitan, Åheim
106 Einar Thue-Oseberg, Volda
7 ÅR (2016) START KL 14.50 (LILLA LØYPE)
107 Øystein Epletveit Hatlegjerde, Eid
108 Kevin Kjøde Myhre, Stadlandet
109 Isak Bratlie Haugland, Haugen
144 Ludvig Haaland Stadlandet
6 ÅR (2017) START KL 14.55 (LILLA LØYPE)
110 Sondre Solheim Aarvik, Stadlandet
111 Filip Ekremsæter, Åheim
112 Ulrik Barmen Jørgensen, Selje
113 Kasper Hatlegjerde Ekremsæter, Åheim
114 Jack Endre Roussel, Stadlandet
115 Vetle Kriken Eikenes, Eid
116 Edwin Giske Duestøl, Giske
141 Emil Teige Otneim Stadlandet
5 ÅR (2018) START KL 15.00 (LILLA LØYPE)
117 Oddvar Epletveit Hatlegjerde, Eid
118 Tobias Brekke Hansen, Åheim
119 Samuel Klasan, Åheim
120 Johannes Noel Lillebø, Åheim
121 Iver Flister Mikkelsen, Åheim
122 Ivar Frimannslund Johnson, Almenning
123 Jone Slagnes, Åheim
124 Ole Johan Bakkebø Vik, Åheim
132 Milian Robby Zeil Haugen
133 Sander Zeil Haugen

Om løpet

Start og mål ved Olivinhallen, Åheim, der det også er stemnekontor og garderober. Tid: Løpet starter kl.13.00 Klasser: Alle klasser.
NB: Senior/veteran startar først, kl 13.

Løyper:
Menn / kvinner senior, veteran og junior: 3000 m (Aldersgrense 15 år)
Jenter/gutar 15-18 år: 900 m
Jenter og gutar 11-14 år: 640 m
Rekrutt 9-10 år: 460 m
Rekrutt 8-5 år: 220m

Invitasjon

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater