Sport på TV | Tour de France | OL Paris | Champions Chess Tour | U18 EM Friidrett | Landsskytterstevne| Alle resultater

Resultater 10 km fellesstart klassisk M19-20 NC junior Voss 2023

Lignende saker

Resultater 10 km fellesstart klassisk M19-20 NC junior Voss søndag 12. februar 2023.

Publisert 12. februar 2023 i Resultater

Alle resultater NC junior Voss

Alle startlister

Resultater 10 km fellesstart klassisk M19-20

Offisielle resultater:

1 Mathias Holbæk Il Vindbjart 25:15.7 0:00.0
2 Johan Lien Nordeng Alsvåg IL 25:19.0 0:03.3
3 Thomas Linnebo Mollestad Oddersjaa SSK 25:26.0 0:10.3
4 Iver Synstnes Hole Åndalsnes IF 25:41.8 0:26.1
5 Peder Rygg Byaasen Skiklub 25:43.2 0:27.5
6 Gard Lindby Røa Allianseidrettslag 25:51.6 0:35.9
7 Henrik Kvennås Byåsen IL 25:58.2 0:42.5
8 Tørres Lutnæs Rustad IL 25:58.4 0:42.7
9 Lars Michael Saab Bjertnæs Njård 25:58.7 0:43.0
10 Andreas Fon Heierstad Ivrig, IL 26:00.6 0:44.9
11 Jardar Olsen Alta IF 26:01.8 0:46.1
12 Thomas Blom Imås, IL 26:02.5 0:46.8
13 Jørgen Bertram Dyrdahl Berger IL 26:05.6 0:49.9
14 Erik Øfstedal Sjåstad/Vestre Lier IL 26:06.7 0:51.0
15 Niklas Landsem Melhus Steinkjer SK 26:07.5 0:51.8
16 Sander Haukvik-Jensen Årvoll IL 26:12.1 0:56.4
17 Vetle Arder Skildheim Tromsø SK Langrenn 26:13.9 0:58.2
18 Sivert Borgen Østre Toten Skilag 26:14.3 0:58.6
19 Østen Brovold Midtsundstad Vaaler IF 26:14.9 0:59.2
20 Kristian Kongssund Næroset IL 26:15.1 0:59.4
21 Eirik Linderud Hernes IL 26:18.1 1:02.4
22 Erling Bjørnstad Alta IF 26:18.3 1:02.6
23 Linus Engdahl Torvikbukt IL 26:20.8 1:05.1
24 Johannes Sivertsen Leirådal IL 26:21.2 1:05.5
25 August Lunde Byåsen IL 26:24.0 1:08.3
26 Ola Nymark-Veum Heming, IL 26:25.7 1:10.0
27 Kristian Kollerud Konnerud IL 26:25.8 1:10.1
28 Sondre Østervold Il Vindbjart 26:33.7 1:18.0
29 Tobias Dyrli Thoresen Røa Allianseidrettslag 26:34.4 1:18.7
30 Tobias Aarekol Vindafjord IL 26:35.1 1:19.4
31 Oskar Opstad Vike Runar, IL 26:35.9 1:20.2
32 Henrik Grøttum Engen Røa Allianseidrettslag 26:51.2 1:35.5
33 Julian André Mikkelsen Lorentsen Bardufoss og Omegn Idrettsfore 26:51.5 1:35.8
34 Fredrik Johnsen Gjerstad IL 26:52.3 1:36.6
34 Morten Skaanes Strindheim IL 26:52.3 1:36.6
36 Alexander Thorud Birkebeineren, IF 26:53.2 1:37.5
37 Torgeir Vassmo Mæhlumsveen Byåsen IL 26:53.8 1:38.1
38 Magnus Kavli Asker SK 26:54.1 1:38.4
38 Olve Løseth Buvik IL 26:54.1 1:38.4
40 Kristian Fremstad Runar, IL 26:54.5 1:38.8
41 Nils Olav Kjetså Røed Otra IL 26:56.6 1:40.9
42 William Lundberg Tromsø SK Langrenn 26:58.6 1:42.9
43 Andreas Lerø Fossum IF 26:59.1 1:43.4
44 Filip Osnes-Ringen Lyn Ski 27:00.9 1:45.2
45 Even Linderud Hernes IL 27:01.7 1:46.0
46 Abdullah YILMAZ IL Varden Meråker 27:02.4 1:46.7
47 Lars Olav Aspheim Kåsa Gulset IF 27:02.5 1:46.8
48 Morten Almaas Lyn Ski 27:02.6 1:46.9
49 Eskil Engdal Vind IL 27:03.3 1:47.6
50 Halvor Dolven Asker SK 27:05.1 1:49.4
51 Marius Meldalen Rustad IL 27:05.6 1:49.9
52 Oscar Creutzer Langslet Ivrig, IL 27:07.2 1:51.5
53 Kristian Øye Aasum Granli IL 27:07.5 1:51.8
54 Anders Grini MjøsSki 27:11.9 1:56.2
55 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL 27:13.8 1:58.1
56 Eivind Kristinson Framstad Øystre Slidre IL 27:13.9 1:58.2
57 August Hovde Gjøvik SK 27:14.1 1:58.4
58 Halvor Røise Bade Øvrevoll Hosle IL 27:17.2 2:01.5
59 Esten Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 27:18.9 2:03.2
60 Marius Grønhovd Wiersdalen Nedre Sigdal IF 27:19.5 2:03.8
61 Peder Elias Nordseth Snertingdal IF Ski 27:20.2 2:04.5
62 Ulrik Auestad Tollefsen Åsen IL 27:21.8 2:06.1
63 Marcus Tunestveit Andersen Oppegård IL 27:21.9 2:06.2
64 Henry Skjønsfjell Nordreisa IL 27:23.0 2:07.3
65 Matias Nalum Rakkestad Kjelsås IL 27:23.5 2:07.8
66 Philip Georg Johansen Trysil IL 27:24.4 2:08.7
67 Simon Salinas Hannestad Kjelsås IL 27:26.2 2:10.5
68 Oscar Pladsen Gussiås Røa Allianseidrettslag 27:27.4 2:11.7
69 Niklas Ekeberg Pålsson Hovden Sportsklubb 27:30.1 2:14.4
70 Alexander Mietinen Polarstjernen, IL 27:31.9 2:16.2
71 Edvard Fossum Olstad Øyer-Tretten IF 27:34.3 2:18.6
72 Rasmus AHONIEMI IL Varden Meråker 27:37.4 2:21.7
73 Emil Andreassen Skaftnes Ullensaker SK 27:37.7 2:22.0
74 Alexander Jacobsen Fengsrud Åsen IL 27:38.5 2:22.8
75 Andreas Skjelle Medkila Skilag 27:39.6 2:23.9
76 Nils Ole Fuglem Selbu IL 27:39.9 2:24.2
77 Peder Elias Hals Røa Allianseidrettslag 27:43.0 2:27.3
78 Lars Sander Viken Asker SK 27:49.3 2:33.6
79 Ingebrigt Nes Hjelle Eid IL 27:49.9 2:34.2
80 Erik Hans Edward Haddon Byåsen IL 27:51.6 2:35.9
81 Iver Leirmo Nås Eide IL 27:52.7 2:37.0
82 Jørgen Kvarstad Hamar SK 27:53.1 2:37.4
83 Pål Grimsmo Fossum IF 27:53.5 2:37.8
84 Erik Wøhni-Lyng Strindheim IL 27:54.3 2:38.6
85 Iver Blom-Hagen Vang Skiløperforening 27:54.8 2:39.1
86 Amund Engesvold Flataker Hommelvik IL 27:55.4 2:39.7
87 Martin Bjerke Follebu SK 28:02.5 2:46.8
88 Eirik Tobias Sørbråten Nittedal IL 28:03.0 2:47.3
89 Petter Østtun IL Varden Meråker 28:05.7 2:50.0
90 August Wergeland Fossum IF 28:06.8 2:51.1
91 Antonius Herskedal Amundsen Byaasen Skiklub 28:07.4 2:51.7
92 Sivert Stene Enger Røa Allianseidrettslag 28:10.4 2:54.7
93 Marcus Dahl-Rismyhr Trøsken IL 28:10.8 2:55.1
94 Simen Cook Halvorsen Ullensaker SK 28:11.9 2:56.2
95 Julian Teige Haakaas Trøgstad SK – Ski 28:14.9 2:59.2
96 Johannes Edelssønn Galåen Kjelsås IL 28:15.2 2:59.5
97 Anders Bergland Nordreisa IL 28:19.6 3:03.9
98 Syver Brustad Gui Sportsklubb 28:20.1 3:04.4
99 Johannes Solvik Gulset IF 28:20.9 3:05.2
100 Hans Paolo Matcovich Aarbakke Bærums Skiklub 28:21.9 3:06.2
101 Martin Stramrud Hamar SK 28:22.7 3:07.0
102 Are Estil Brissach Lierne IL 28:23.4 3:07.7
103 Sondre Lunåsmo Gjesdal IL 28:26.2 3:10.5
104 Marcus Forsbakk Nordhøy Grong IL 28:27.8 3:12.1
105 Fredrik Sjøholt Bækkelagets SK 28:28.0 3:12.3
106 Sebastian Rød Feragen Tynset IF 28:31.3 3:15.6
107 Simen Melaaen Døssland Sjåstad/Vestre Lier IL 28:31.6 3:15.9
108 Stian Lillebudal Leik, IL 28:32.3 3:16.6
109 Hannes Malte Hov Lommedalens IL 28:33.4 3:17.7
110 Ola Sugustad Antonsen Meldal IL 28:33.8 3:18.1
111 Quinn OSHEA Canada 28:36.4 3:20.7
112 Jens Kaasa Aakre IL Skrim 28:47.0 3:31.3
113 Peter Munch-Finne Asker SK 28:47.1 3:31.4
114 Jan Ronny Abusland Gulbrandsen Imås, IL 28:52.8 3:37.1
115 Andreas Riisøen Auring Strømmen og Lillestrøm SK 28:55.4 3:39.7
116 Are Fossheim Spillum IL 29:01.7 3:46.0
117 Anders Bærheim Nittedal IL 29:02.6 3:46.9
118 Emil Gråbøl-Undersrud Lyn Ski 29:05.2 3:49.5
119 Emil Skogheim Hamar SK 29:07.1 3:51.4
120 Sander Svendgård Hommelvik IL 29:08.2 3:52.5
121 Eirik Fjeld Hamar SK 29:08.9 3:53.2
122 Magnus Eriksen Sletvold Njård 29:09.3 3:53.6
123 Sigurd Wahl Kallum Kjelsås IL 29:11.2 3:55.5
123 Oscar Smogeli Opsann Lillehammer Skiklub 29:11.2 3:55.5
125 Jonas Pedersen Tromsø SK Langrenn 29:20.0 4:04.3
126 Elias Amsrud Husa Førde IL 29:34.5 4:18.8
127 Petter Vestmo Almåsbak Grue IL 29:36.2 4:20.5
128 Jakob Krøger Træthaug Søre Ål IL 29:36.7 4:21.0
129 Thomas Tefre Førde IL 29:47.3 4:31.6
130 Magnus Mietinen Polarstjernen, IL 29:52.0 4:36.3
131 Jonas Mile Mjøndalen IF 29:55.3 4:39.6
132 Steinar Frønsdal Hjelmeland IL – ski 29:55.7 4:40.0
133 Johan Kvalvik Spillum IL 29:56.9 4:41.2
134 Isak Larsen Hattfjelldal IL 29:59.2 4:43.5
135 Halvor Kleiv Vinje IL 30:03.3 4:47.6
136 Jonas Brufladt Amundsen Kjelsås IL 30:07.2 4:51.5
137 Kaare Markus Haaland Sandberg Sp.kl. Nessegutten 30:08.7 4:53.0
138 Per Ingvar Tollehaug Eiker SK 30:11.0 4:55.3
139 Henrik Jevanord Moelven IL 30:17.2 5:01.5
140 Trond Raastad Hallum Svea Skilag 30:17.9 5:02.2
141 Adrian Oanes Sjøli Klæbu IL 30:20.5 5:04.8
142 Viktor Andersen Kjelsås IL 30:27.2 5:11.5
143 Torbjørn Bogstrand Løitegård Sjåstad/Vestre Lier IL 30:35.9 5:20.2
144 Erik Røstad Nordre Land IL 30:38.1 5:22.4
145 Aksel Saue Saghaug Lyn Ski 30:40.1 5:24.4
146 Einar Waldeland Gautvik Molde og Omegn IF 30:42.7 5:27.0
147 Even Mobrenna Nord-Odal IL 30:44.1 5:28.4
148 Daniel Bjørkedal Lier IL 30:58.0 5:42.3
148 Ævar Freyr Valbjornsson Ska 30:58.0 5:42.3
150 Olafur Petur EYTHORSSON Ska 31:17.4 6:01.7
151 Hans Lossius Oddersjaa SSK 31:24.4 6:08.7
152 Eirik Bjørk Halvorsen Eidsvold Værks Skiklub 31:27.9 6:12.2
153 Erik Alnes Litsheim Førde IL 31:28.5 6:12.8
154 Jonas Hoelsveen Raufoss IL Langrenn 31:37.1 6:21.4
155 Emil Lenasønn Gjertsen Sortland og Omegn SK 31:47.4 6:31.7
156 Jakob Fiskaa Alvsåker Lyn Ski 31:54.8 6:39.1
157 Hallvard Tjentland Svarstad IL 31:57.7 6:42.0
158 William Johannes Hughes Lillehammer Skiklub 32:14.0 6:58.3
159 Mathias Aa Sandal Breimsbygda IL 32:17.4 7:01.7
160 Sindre Syvertsen Overen Kolbu KK 32:29.8 7:14.1
161 August Enger Sandmo Åsen IL 32:37.6 7:21.9
162 Martin Espe Førde IL 32:49.5 7:33.8
163 Markus Mile Mjøndalen IF 33:17.8 8:02.1
164 Einar Arni GISLASON Ska 33:28.9 8:13.2
165 Christian Jacobsen Oseberg Skilag 33:40.8 8:25.1
166 André Aske Granheim Fjellhug/Vereide IL 33:52.4 8:36.7
167 Loke Aleksander Lyngsgård Bjørgum IL 35:36.6 10:20.9

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater