Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Boston Marathon | Champions League,| Alle resultater

Resultater 10 km fri K18 NC junior Voss 2023

Lignende saker

Resultater 10 km fri K18 NC junior Voss lørdag 11. februar 2023.

Publisert 11. februar 2023 i Resultater

Alle resultater NC junior Voss

Alle startlister

Resultater 10 km fri K18

Offisielle resultater:

1 165 Petronella Haram Strindheim IL 24:48.3 0:00.0
2 171 Tora Rønneberg Weng Eidsberg IL 24:57.1 0:08.8
3 179 Eline Klevberg Lerfall Lånke IL 24:58.6 0:10.3
4 180 Hanna Engesæter Sørbye Røa Allianseidrettslag 25:00.0 0:11.7
5 174 Marie Hopsnes Fana IL 25:09.9 0:21.6
6 119 Tuva Mathea Gulbrandsen Bardufoss og Omegn Idrettsfore 25:23.5 0:35.2
7 170 Tine Alfstad Olsen Viking, TIF 25:42.2 0:53.9
8 178 Ellinor Marie Ness Tuil Ski Tromsdalen 25:45.5 0:57.2
9 181 Matilde Strøm Tverlandet IL 25:47.3 0:59.0
10 120 Louise Petersen Wiggen Fossum IF 25:49.8 1:01.5
11 182 Malin Hoelsveen Raufoss IL Langrenn 25:52.2 1:03.9
12 173 Synne Andersen Buen Rustad IL 25:54.3 1:06.0
13 175 Andrine Rønning IL Aasguten 26:07.9 1:19.6
14 169 Nora Christine Hansen Asker SK 26:08.8 1:20.5
15 172 Mari Vang Tynset IF 26:15.7 1:27.4
16 155 Astrid Horgen Skarphedin, IL 26:16.4 1:28.1
17 177 Mathea Tegdal IL Skrim 26:22.1 1:33.8
18 164 Astrid Bekken Woldengen Moen Sportsklubb 26:27.0 1:38.7
19 118 Olivia Opheim Ål IL 26:28.0 1:39.7
20 116 Kristine Aune Aakerli Heimdal Ski 26:35.0 1:46.7
21 162 Sara Bøhmer Rustad IL 26:35.8 1:47.5
22 159 Kaja Kvalvåg Hetlelid Hjelmeland IL – ski 26:40.9 1:52.6
23 154 Embla Aksnes Hommelvik IL 26:56.3 2:08.0
24 158 Mathea Perlestenbakken Barland Røa Allianseidrettslag 27:00.8 2:12.5
25 161 Anniken Evenhus IL Aasguten 27:01.7 2:13.4
26 167 Hedda Halvari Sandnes IL 27:04.1 2:15.8
27 152 Hanna Jensen Holeværingen IL 27:08.9 2:20.6
28 153 Hanna Skarphol Villadsen IL Jardar 27:13.0 2:24.7
29 105 Emma Elisabeth Lefdal Fana IL 27:16.9 2:28.6
30 156 Mia Skjerve Markabygda IL 27:17.1 2:28.8
31 166 Hannah Fossheim Spillum IL 27:17.8 2:29.5
32 157 Eline Aasdalen Kjelsås IL 27:20.5 2:32.2
33 121 Sunniva Aksnes Helgådal IL 27:30.2 2:41.9
34 142 Karoline Longva Rustad IL 27:33.8 2:45.5
35 107 Elise Mobrenna Nes Ski 27:39.4 2:51.1
36 151 Marie Svendby Sveen Fet SK 27:44.2 2:55.9
37 149 Oda Elise Berg Leksvik IL 27:51.3 3:03.0
38 160 Sara Hovde MjøsSki 27:53.0 3:04.7
39 163 Helene Ludahl Stangeland Røa Allianseidrettslag 27:57.5 3:09.2
40 138 Emma Hovengen Lundin Nittedal IL 27:57.6 3:09.3
41 112 Ingrid Helsvig Nilsen Alta IF 27:58.5 3:10.2
42 106 Elise Hjelset Andersen Tromsø SK Langrenn 28:00.0 3:11.7
43 134 Ida Holmstad Østre Toten Skilag 28:04.1 3:15.8
44 108 Madelen Løvoll Vikan Byåsen IL 28:06.5 3:18.2
45 146 Frida Elisabeth Haugland Innstranda IL 28:07.6 3:19.3
46 125 Christine Thurmann-Moe Røa Allianseidrettslag 28:09.4 3:21.1
47 168 Synne Strande Omland Kjelsås IL 28:12.2 3:23.9
48 129 Julia Varsi Voss IL 28:22.4 3:34.1
49 130 Andrea Marie Eide Røa Allianseidrettslag 28:22.9 3:34.6
49 145 Mari Ovidia Ranestad Hamar SK 28:22.9 3:34.6
51 139 Karoline Johanne Jebsen Heming, IL 28:24.5 3:36.2
52 131 Iselin Stangstuen Kjeldsberg Vind IL 28:31.5 3:43.2
53 147 Nora Byrkjedal Levang Gjesdal IL 28:41.6 3:53.3
54 103 Anna Lysne Bellika Bagn IL 28:45.4 3:57.1
55 113 Sofie Granskogen Bjerregård Raufoss IL Langrenn 28:48.2 3:59.9
56 141 Julie Førli Brunvatne IL Skrim 28:49.2 4:00.9
57 148 Johanna Luytkis Holstrøm Fossum IF 28:50.2 4:01.9
58 150 Alexandra Gaddass Sand Strindheim IL 28:54.6 4:06.3
59 132 Tiril Næss Iversen Mjøndalen IF 28:54.8 4:06.5
60 110 Ane Hustvedt Rustad IL 29:00.5 4:12.2
61 133 Ida Finjord Alta IF 29:05.2 4:16.9
62 140 Marie Sofie Ekeberg Oseberg Skilag 29:15.0 4:26.7
63 111 Anette Kvalvik Spillum IL 29:18.9 4:30.6
64 127 Oda Sæter Byåsen IL 29:19.9 4:31.6
65 136 Anna Fiskerstrand Heier Njård 29:20.8 4:32.5
66 126 Anniken Frodahl Lystad IL Jardar 29:22.0 4:33.7
67 109 Jenny Axisa Eriksen Andebu IL 29:26.5 4:38.2
68 135 Marte Garvik Vestre Slidre IL 29:38.5 4:50.2
69 143 Mari Andrea Dervo Åsen IL 29:53.4 5:05.1
70 122 Eva Helene Andberg Rustad IL 30:09.5 5:21.2
71 137 Fredrikke Baglo Bjørkeng Leirådal IL 30:12.4 5:24.1
72 117 Amalie Kofoed-Steen Oppegård IL 30:38.4 5:50.1
73 104 Birta Maria VILHJALMSDOTTIR Ska 30:43.6 5:55.3
74 123 Ine Bjaadal Winberg Stathelle og Omegn IL 30:57.2 6:08.9
75 114 Kristin Roland IL Skrim 31:00.7 6:12.4
76 124 Vilde Solem Njård 31:18.4 6:30.1
77 144 Ingrid Bentsen Vinger IL 0:00.0

Arrangementets hjemmesider

10 km fri K18 10 km fri K18 10 km fri K18 10 km fri K18 10 km fri K18 10 km fri K18 10 km fri K18 10 km fri K18

Alle resultater