Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Champions League | London Marathon | Skarverennet | NM terrengløp Bjerkebanen | Liege-Bastogne-Liege| Alle resultater

Resultater 10 km fri M17 Junior NM Alta 2023

Lignende saker

Resultater 10 km fri M17 Junior NM Alta fredag 3. mars 2023.

Publisert 3. mars 2023 i Resultater

Alle resultater Junior NM Alta

Startlister

10 km fri M17 Junior NM Alta

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

1 134 Olav Fugelsøy Surnadal IL 23:17.4 0:00.0
2 139 Christoffer Rüger Gulset IF 23:20.3 0:02.9
3 135 Sindre Østlien Evensen Vind IL 23:22.4 0:05.0
4 148 Kristian Kirkeng Idrettslaget Ros 23:24.9 0:07.5
5 125 Noah Marius Olsen Tromsø SK Langrenn 23:25.7 0:08.3
6 138 Emil Amundsen Konnerud IL 23:36.2 0:18.8
7 79 Marcus Alexander Næss Nittedal IL 23:46.5 0:29.1
8 145 Torjus Magnus Harbo Fossum IF 23:50.3 0:32.9
9 147 Sigve Eirik Benonisen Nordreisa IL 23:56.0 0:38.6
10 116 Theodor Pedersen Østerås IL Varden Meråker 24:03.4 0:46.0
11 136 Jonas Malmo Skogstad Kvaløysletta Skilag 24:06.7 0:49.3
12 151 Kristoffer Jebens Katla Haslum IL 24:14.7 0:57.3
13 118 Elfinn Borg Faldmo Trysil IL 24:15.9 0:58.5
14 4 Jesper Jakobsson Gellivarre Skidallians 24:19.5 1:02.1
15 115 Endre Sæterbø Nielsen Strindheim IL 24:24.5 1:07.1
16 99 Kristian Bråthen Børve Gui Sportsklubb 24:24.8 1:07.4
17 143 Emil Reite Hammerfest SK 24:26.0 1:08.6
18 126 Halvor Kvennås Byåsen IL 24:29.2 1:11.8
19 140 Edvard Bjåstad Sandnes IL 24:29.9 1:12.5
20 123 Benjamin Hunstad Konnerud IL 24:30.8 1:13.4
21 85 Fredrik Nilssen Gjelleråsen IF 24:32.5 1:15.1
22 91 Vetle Høgseth Grønn Larvik Ski 24:36.2 1:18.8
23 152 Håkon Fleischer Hof IL 24:38.5 1:21.1
24 141 Kristian Bragstad Rannem Inderøy IL 24:39.8 1:22.4
24 121 Niklas Bosdal Thorsen Førde IL 24:39.8 1:22.4
26 122 Ottar Rekstad Byåsen IL 24:40.8 1:23.4
27 98 Snorre Skogstad Kvaløysletta Skilag 24:42.5 1:25.1
28 124 Magnus Bergsli Rogstad Kjelsås IL 24:43.2 1:25.8
29 129 Mats Daviknes-Andreassen Nittedal IL 24:45.5 1:28.1
30 117 Jørgen Hvatum Njård 24:45.9 1:28.5
31 89 Jakob Bruun Lorentsen Koll, IL 24:46.9 1:29.5
32 114 Eirik Sjøl Værnes Asker SK 24:50.5 1:33.1
33 5 Thomas Cambridge Blechar MCCARTHY Gui Sportsklubb 24:56.0 1:38.6
34 12 Eirik Høgli Byåsen IL 24:56.7 1:39.3
35 128 Elias Nagypal Svendsen Konnerud IL 24:57.4 1:40.0
35 97 Iver Bjerga Øverland Sauda IL 24:57.4 1:40.0
37 81 Magnus Emaus Christoffersen Bossekop UL 24:58.6 1:41.2
38 102 William Abel Majak Lyn Ski 25:00.2 1:42.8
39 92 Jørgen Storli Strindheim IL 25:04.6 1:47.2
40 106 Fredrik Mollan Inderøy IL 25:05.4 1:48.0
41 88 Theodor Eikemo-Nilsen Byåsen IL 25:05.8 1:48.4
42 132 Stian Rønning Lånke IL 25:05.9 1:48.5
43 112 Sondre Harstad Rinde Skarphedin, IL 25:06.4 1:49.0
43 50 Mons Sætre-Lorentzen Fet SK 25:06.4 1:49.0
45 142 Olav Andreas Underhaug Lyn Ski 25:07.5 1:50.1
46 150 Kasper Fet Støtvig Oseberg Skilag 25:10.0 1:52.6
47 146 Wilhelm Louis Sjåfjell Idrettslaget Try 25:12.9 1:55.5
47 22 William Tømterud Harestua IL 25:12.9 1:55.5
49 144 Christopher Holberg Heming, IL 25:14.1 1:56.7
50 63 Mats Mørch Myhre Gjelleråsen IF 25:14.4 1:57.0
51 101 Nikolai Carlos Ricardo Kroken Bardu IL 25:15.9 1:58.5
52 78 Tor Even Askautrud Nesodden IF 25:17.4 2:00.0
53 18 Kristian Waal Lande IL Skrim 25:19.9 2:02.5
54 16 Lars Opstad Vike Oseberg Skilag 25:20.7 2:03.3
55 83 Marius Vestli Fet SK 25:23.8 2:06.4
56 111 Alfred Oscar Foss Kjelsås IL 25:23.9 2:06.5
57 58 Knut Ole Fredheim Simonsen Trøsken IL 25:24.1 2:06.7
58 110 Brage Falch-Koslung Koll, IL 25:25.6 2:08.2
59 8 Linus Fjelddahl Svendsen Bossmo og Ytteren IL 25:25.8 2:08.4
60 100 Markus Buraas Pedersen Fet SK 25:28.1 2:10.7
61 60 Anton Nikolai Arntsen Ballangen Ski 25:29.4 2:12.0
62 107 Mathias Lie Petterson Haslum IL 25:31.1 2:13.7
63 75 Jørgen Skrindsrud Nordaas Øystre Slidre IL 25:32.1 2:14.7
64 127 Knut Eirik Aspheim Kåsa Gulset IF 25:36.4 2:19.0
64 62 Emil Inge Namtvedt Viking, TIF 25:36.4 2:19.0
66 6 Sigurd Størmer-Antonsen Koll, IL 25:40.6 2:23.2
67 119 Markus Lie Petterson Haslum IL 25:43.0 2:25.6
68 46 Kristian Viken Strand Byåsen IL 25:46.4 2:29.0
69 68 Ludvig Rørvik Førde IL 25:49.0 2:31.6
70 51 Alexander Aronsen Skjeldal Årvoll IL 25:51.2 2:33.8
71 133 Torjus Brusveen-Jensen Lyn Ski 25:51.6 2:34.2
72 113 Herman Nymark-Veum Idrettslaget Try 25:55.0 2:37.6
73 17 Ola Dåsnes Vang Skiløperforening 25:55.3 2:37.9
74 49 Magnus Blåfjell Skedsmo SK 25:55.4 2:38.0
75 80 Didrik Kornbråten Langengen Ringkollen SK 25:57.4 2:40.0
76 54 Nichlas Storø Hommelvik IL 26:01.0 2:43.6
77 61 Patrick Johansen Oseberg Skilag 26:01.4 2:44.0
77 96 Truls Lutnæs Rustad IL 26:01.4 2:44.0
79 42 Magnus Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 26:02.4 2:45.0
80 70 Johannes Dybwad Kristensen Tromsø SK Langrenn 26:04.1 2:46.7
81 130 Kristoffer Saga Stathelle og Omegn IL 26:04.5 2:47.1
82 69 Sigve Vist Inderøy IL 26:04.8 2:47.4
83 10 Lars Bolin Krane Bossmo og Ytteren IL 26:04.9 2:47.5
84 44 Vinjar Eggen Vatne Leksdal IL 26:06.9 2:49.5
85 56 Anders Spets Renå Hommelvik IL 26:08.0 2:50.6
86 13 Sigurd Ekle-Danielsen Strindheim IL 26:08.7 2:51.3
87 103 Balder Myrmel-Johansen Bækkelagets SK 26:09.7 2:52.3
88 94 Marcelo Hetland Strand Sandnes IL 26:09.9 2:52.5
89 67 Bastian Nikolai Hoel Raufoss IL Langrenn 26:10.6 2:53.2
90 48 Ask Holmvassdal Strindheim IL 26:14.8 2:57.4
91 52 Sondre Elias Skjolden Nes Ski 26:19.4 3:02.0
92 59 David Krantz Dahl Konnerud IL 26:20.9 3:03.5
93 74 Martin Haabeth IL Aasguten 26:21.2 3:03.8
94 64 Truls Tollersrud Von Der Lippe Nittedal IL 26:21.4 3:04.0
95 3 Håkon Emiil Heir Ås IL 26:23.2 3:05.8
96 108 Peder Grønnesby Bragstad Inderøy IL 26:24.7 3:07.3
97 9 August Eugen Hellerud Sire Konnerud IL 26:30.8 3:13.4
98 105 Milo Mathias Høve Strindheim IL 26:31.1 3:13.7
99 72 Ole Hedalen Stølen Øystre Slidre IL 26:33.1 3:15.7
100 66 Bror Filip Korsæth Trøsken IL 26:35.7 3:18.3
101 82 Eirik Sørlie Kjelsås IL 26:39.2 3:21.8
102 77 Gard Sønnesyn IL Bjørn – Ski 26:41.3 3:23.9
103 53 Jakob Kjerstadmo Ringkollen SK 26:42.0 3:24.6
104 87 Emil Rygg Inderøy IL 26:53.1 3:35.7
105 39 Jonathan Hovdal Klæbu IL 26:57.4 3:40.0
106 45 Mats Taraldsen Hyllseth Haslum IL 26:58.2 3:40.8
107 73 Ole Riiber Røa Allianseidrettslag 26:59.9 3:42.5
108 33 Mathias Kristiansen Nes Ski 27:01.7 3:44.3
109 57 Johannes Fuglem Bardu IL 27:03.1 3:45.7
110 43 Odin Øyre Åland Vinje IL 27:05.1 3:47.7
111 25 Petter Mellegård Brandt-Rasmussen Røa Allianseidrettslag 27:05.3 3:47.9
112 30 Kasper André Hartikkala-Pettersen Stathelle og Omegn IL 27:08.1 3:50.7
113 40 Oskar Owesen Hemsedal IL 27:08.4 3:51.0
114 11 Martinius Årdal Øvrebø Førde IL 27:12.6 3:55.2
115 28 Edvald Smogeli Opsann Lillehammer Skiklub 27:13.3 3:55.9
116 32 Mikkel Breie Nystuen Rendalen IL 27:13.6 3:56.2
117 19 Edvard Aanestad Røa Allianseidrettslag 27:20.8 4:03.4
118 47 Kristian Limbodal Ørbæk Nordre Eidsvoll IL 27:23.9 4:06.5
119 24 Peder Røthe Aker Bulken IL 27:24.0 4:06.6
120 95 Iver Bakke Sundnes Gjelleråsen IF 27:24.3 4:06.9
121 7 Christian Brustad Holt IL Skrim 27:26.6 4:09.2
122 76 Marius Kolloen Hjelle Moelven IL 27:32.0 4:14.6
123 93 Vegard Sjaastad Heming, IL 27:37.8 4:20.4
124 71 Elling Skandsen Holmebakken Sandnes IL 27:39.3 4:21.9
125 90 Mathias Heuer Thorstensen Nittedal IL 27:42.9 4:25.5
126 37 Simon Frøseth Hommelvik IL 27:54.2 4:36.8
127 149 Vetle Austad Fossum IF 27:56.7 4:39.3
128 55 Christoffer Melbye Michelsen Lyn Ski 27:57.1 4:39.7
129 21 Sverre Haugli Hamar SK 28:02.5 4:45.1
130 31 Erik Mjøen IL Skrim 28:04.4 4:47.0
131 29 Per Noah Pensgaard Sommerhein Lyn Ski 28:11.5 4:54.1
132 34 Isak Hammerø Molde og Omegn IF 28:15.6 4:58.2
133 65 Jesper Marelius Rotmo Leksdal IL 28:17.1 4:59.7
134 14 Eivind Bokalrud Fredly KS Ski Lofoten 28:17.7 5:00.3
135 23 Kristian Hildrum-Andreassen Drøbak-Frogn IL 28:32.8 5:15.4
136 38 Aleksander Straume Valle IL 28:47.6 5:30.2
137 26 Ole Andreas Rinnan Veske Sp.kl. Nessegutten 28:51.6 5:34.2
138 15 Ravn-Mathias Sara Gulsrud Nordlys, IL 29:33.3 6:15.9
139 20 Emre Sveinsønn Evju Skarphedin, IL 29:52.6 6:35.2
140 36 Gunnar Astor Bergum Øyer-Tretten IF 29:56.4 6:39.0
141 35 Einar Lie Wasbrekke Konnerud IL 30:36.7 7:19.3
142 27 Remi Korsnes Andresen Sp.kl. Nessegutten 0:00.0
143 131 Anders Daviknes-Andreassen Nittedal IL 0:00.0
144 104 Oliver Furuhaug Byåsen IL 0:00.0
145 86 Jonas Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 0:00.0
146 84 Håkon Nalum Rakkestad Kjelsås IL 0:00.0

Værmelding

Webkamera

Arrangementets hjemmesider

10 km fri M17 Junior NM Alta 10 km fri M17 Junior NM Alta 10 km fri M17 Junior NM Alta 10 km fri M17 Junior NM Alta 10 km fri M17 Junior NM Alta 10 km fri M17 Junior NM Alta 10 km fri M17 Junior NM Alta 10 km fri M17 Junior NM Alta 10 km fri M17 Junior NM Alta 10 km fri M17 Junior NM Alta 10 km fri M17 Junior NM Alta 10 km fri M17 Junior NM Alta 10 km fri M17 Junior NM Alta

Alle resultater