Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Champions League | London Marathon | Skarverennet | NM terrengløp Bjerkebanen | Liege-Bastogne-Liege| Alle resultater

Resultater 10 km fri M17 NC junior Voss 2023

Lignende saker

Resultater 10 km fri M17 NC junior Voss lørdag 11. februar 2023.

Publisert 11. februar 2023 i Resultater

Alle resultater NC junior Voss

Alle startlister

Resultater 10 km fri M17

Live resultater

Offisielle resultater:

1 449 Halvor Kvennås Byåsen IL 22:06.1 0:00.0
2 454 Christoffer Rüger Gulset IF 22:15.0 0:08.9
3 451 Edvard Bjåstad Sandnes IL 22:22.4 0:16.3
4 427 Sindre Østlien Evensen Vind IL 22:33.5 0:27.4
5 441 Elfinn Borg Faldmo Trysil IL 22:39.0 0:32.9
6 419 Torjus Magnus Harbo Fossum IF 22:40.0 0:33.9
7 448 Noah Marius Olsen Tromsø SK Langrenn 22:48.4 0:42.3
8 452 Emil Amundsen Konnerud IL 22:52.7 0:46.6
9 438 Niklas Bosdal Thorsen Førde IL 23:04.6 0:58.5
10 447 Sigve Eirik Benonisen Nordreisa IL 23:04.9 0:58.8
11 450 Henrik Kvarstad Hamar SK 23:10.4 1:04.3
12 453 Kristian Kirkeng Idrettslaget Ros 23:10.6 1:04.5
13 442 Theodor Pedersen Østerås IL Varden Meråker 23:15.7 1:09.6
14 381 Emil Aslaksen Røed Molde og Omegn IF 23:17.7 1:11.6
15 435 Ottar Rekstad Byåsen IL 23:17.9 1:11.8
16 443 Kristoffer Jebens Katla Haslum IL 23:19.6 1:13.5
17 436 Jonas Malmo Skogstad Kvaløysletta Skilag 23:19.8 1:13.7
18 393 Olav Bøylestad-Landa Froland IL 23:23.6 1:17.5
19 364 Snorre Skogstad Kvaløysletta Skilag 23:26.0 1:19.9
20 444 Benjamin Røssum Jensen Nittedal IL 23:26.2 1:20.1
21 428 Endre Sæterbø Nielsen Strindheim IL 23:26.3 1:20.2
21 433 Marcus Alexander Næss Nittedal IL 23:26.3 1:20.2
23 455 Olav Fugelsøy Surnadal IL 23:26.9 1:20.8
24 328 Linus Fjelddahl Svendsen Bossmo og Ytteren IL 23:29.9 1:23.8
25 360 Eirik Sjøl Værnes Asker SK 23:30.8 1:24.7
26 416 Jørgen Storli Strindheim IL 23:40.9 1:34.8
27 398 Sondre Elias Skjolden Nes Ski 23:44.1 1:38.0
28 437 Theodor Dilling Gomo Oppegård IL 23:45.0 1:38.9
29 440 Torjus Brusveen-Jensen Lyn Ski 23:46.0 1:39.9
30 424 Vetle Høgseth Grønn Larvik Ski 23:48.0 1:41.9
30 445 Benjamin Hunstad Konnerud IL 23:48.0 1:41.9
32 403 Iver Bjerga Øverland Sauda IL 23:48.9 1:42.8
33 429 Stian Rønning Lånke IL 23:53.2 1:47.1
34 313 Nikolai Carlos Ricardo Kroken Bardu IL 23:56.2 1:50.1
35 405 Elias Nagypal Svendsen Konnerud IL 23:56.9 1:50.8
36 446 Magnus Bergsli Rogstad Kjelsås IL 23:57.1 1:51.0
37 422 Jakob Bruun Lorentsen Koll, IL 23:59.2 1:53.1
38 434 Emil Reite Hammerfest SK 23:59.3 1:53.2
39 326 Axel Gutterød Dabe Larvik Ski 24:02.0 1:55.9
40 421 Kristian Bråthen Børve Gui Sportsklubb 24:04.3 1:58.2
41 410 Theodor Eikemo-Nilsen Byåsen IL 24:05.2 1:59.1
42 375 Mathias Lie Petterson Haslum IL 24:05.8 1:59.7
43 362 Tor Even Askautrud Nesodden IF 24:06.4 2:00.3
44 358 Ulrik Emil Eriksen Lillehammer Skiklub 24:06.5 2:00.4
45 400 Kristian Viken Strand Byåsen IL 24:06.9 2:00.8
46 412 Vetle Austad Fossum IF 24:07.5 2:01.4
47 425 Kristian Bragstad Rannem Inderøy IL 24:08.0 2:01.9
48 323 Olav Andreas Underhaug Lyn Ski 24:08.1 2:02.0
49 415 Magnus Emaus Christoffersen Bossekop UL 24:09.8 2:03.7
50 430 Wilhelm Louis Sjåfjell Idrettslaget Try 24:10.4 2:04.3
51 345 Odin Øyre Åland Vinje IL 24:10.8 2:04.7
52 355 Sigurd Størmer-Antonsen Koll, IL 24:11.4 2:05.3
53 342 Jørgen Skrindsrud Nordaas Øystre Slidre IL 24:12.6 2:06.5
54 411 Markus Lie Petterson Haslum IL 24:13.5 2:07.4
55 420 Christopher Holberg Heming, IL 24:13.7 2:07.6
56 354 Anders Daviknes-Andreassen Nittedal IL 24:13.8 2:07.7
57 377 Nichlas Storø Hommelvik IL 24:14.1 2:08.0
58 320 Ola Dåsnes Vang Skiløperforening 24:14.9 2:08.8
59 402 Fredrik Nilssen Gjelleråsen IF 24:15.8 2:09.7
60 391 Peder Grønnesby Bragstad Inderøy IL 24:17.4 2:11.3
61 388 Magnus Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 24:21.5 2:15.4
62 395 Emil Inge Namtvedt Viking, TIF 24:25.2 2:19.1
63 389 Tobias Repstad Andersen Moss SK 24:26.9 2:20.8
63 413 Milo Mathias Høve Strindheim IL 24:26.9 2:20.8
65 347 Herman Nymark-Veum Idrettslaget Try 24:28.6 2:22.5
66 417 Kristoffer Saga Stathelle og Omegn IL 24:29.8 2:23.7
67 439 Kasper Fet Støtvig Oseberg Skilag 24:30.3 2:24.2
68 351 Magnus Blåfjell Skedsmo SK 24:30.4 2:24.3
69 390 Anders Spets Renå Hommelvik IL 24:32.3 2:26.2
70 418 Alfred Oscar Foss Kjelsås IL 24:37.1 2:31.0
71 409 Martin Haabeth IL Aasguten 24:38.3 2:32.2
72 373 Alexander Aronsen Skjeldal Årvoll IL 24:40.4 2:34.3
73 352 Markus Buraas Pedersen Fet SK 24:40.7 2:34.6
74 371 Eirik Sørlie Kjelsås IL 24:42.8 2:36.7
75 399 Iver Bakke Sundnes Gjelleråsen IF 24:45.6 2:39.5
76 378 Sondre Harstad Rinde Skarphedin, IL 24:46.6 2:40.5
77 368 Truls Tollersrud Von Der Lippe Nittedal IL 24:48.7 2:42.6
78 316 Marius Vestli Fet SK 24:53.4 2:47.3
79 401 Patrick Johansen Oseberg Skilag 24:53.7 2:47.6
80 331 Andreas Hamnes Elva/Namsskogan IL 24:56.0 2:49.9
81 370 Mats Mørch Myhre Gjelleråsen IF 24:56.2 2:50.1
82 322 Magnus Moslet Evensen Raufoss IL Langrenn 24:56.3 2:50.2
83 343 Elling Skandsen Holmebakken Sandnes IL 24:56.6 2:50.5
84 339 Kristian Limbodal Ørbæk Nordre Eidsvoll IL 24:57.4 2:51.3
85 384 Emil Rygg Inderøy IL 25:03.7 2:57.6
86 309 Anders Dokke Raufoss IL Langrenn 25:03.8 2:57.7
87 426 Jørgen Hvatum Njård 25:03.9 2:57.8
88 334 Sigve Vist Inderøy IL 25:04.0 2:57.9
89 321 Ole Hedalen Stølen Øystre Slidre IL 25:04.9 2:58.8
90 317 Bror Filip Korsæth Trøsken IL 25:05.8 2:59.7
91 397 Ludvig Rørvik Førde IL 25:12.1 3:06.0
92 365 Gard Sønnesyn IL Bjørn – Ski 25:15.4 3:09.3
93 414 Fredrik Mollan Inderøy IL 25:16.6 3:10.5
94 386 Isak Justin Kavanagh Røa Allianseidrettslag 25:17.3 3:11.2
95 374 Knut Ole Fredheim Simonsen Trøsken IL 25:20.1 3:14.0
96 385 Johannes Fuglem Bardu IL 25:20.4 3:14.3
97 361 William Tømterud Harestua IL 25:22.7 3:16.6
98 340 Jesper Marelius Rotmo Leksdal IL 25:24.0 3:17.9
99 332 Sondre Olaussen Rustad IL 25:27.1 3:21.0
100 308 Kasper André Hartikkala-Pettersen Stathelle og Omegn IL 25:28.8 3:22.7
101 382 Håkon Nalum Rakkestad Kjelsås IL 25:30.4 3:24.3
102 349 Jakob Kjelsrud Haug Mjøndalen IF 25:31.8 3:25.7
103 359 Oskar Owesen Hemsedal IL 25:35.5 3:29.4
104 407 Marcelo Hetland Strand Sandnes IL 25:38.3 3:32.2
105 367 Edvald Smogeli Opsann Lillehammer Skiklub 25:39.8 3:33.7
106 392 Sander Nerland Roksvaag Molde og Omegn IF 25:40.4 3:34.3
107 306 Emil Creutzer Langslet Ivrig, IL 25:41.0 3:34.9
108 353 Isak Hammerø Molde og Omegn IF 25:45.4 3:39.3
109 327 Truls Lutnæs Rustad IL 25:45.8 3:39.7
110 312 Mathias Kristiansen Nes Ski 25:46.8 3:40.7
111 335 David Krantz Dahl Konnerud IL 25:53.8 3:47.7
112 304 Gretar Smari SAMUELSSON Island 25:56.5 3:50.4
113 366 Marius Kolloen Hjelle Moelven IL 25:57.6 3:51.5
114 329 Lars Opstad Vike Oseberg Skilag 26:07.0 4:00.9
115 318 August Eugen Hellerud Sire Konnerud IL 26:08.5 4:02.4
116 307 Bastian Nikolai Hoel Raufoss IL Langrenn 26:16.6 4:10.5
117 408 Mathias Heuer Thorstensen Nittedal IL 26:23.0 4:16.9
118 338 Ole Riiber Røa Allianseidrettslag 26:30.0 4:23.9
119 344 Mikkel Breie Nystuen Rendalen IL 26:30.1 4:24.0
120 348 Edvard Aanestad Røa Allianseidrettslag 26:30.6 4:24.5
121 310 Anton Nikolai Arntsen Ballangen Ski 26:34.0 4:27.9
122 305 Per Noah Pensgaard Sommerhein Lyn Ski 26:35.7 4:29.6
123 363 Leo Marinius Johansen Lunde Ådal IL 26:40.6 4:34.5
124 319 Lars Bolin Krane Bossmo og Ytteren IL 26:46.1 4:40.0
125 324 Kristian Hildrum-Andreassen Drøbak-Frogn IL 26:51.9 4:45.8
126 387 Ole Andreas Rinnan Veske Sp.kl. Nessegutten 27:00.3 4:54.2
127 314 Petter Mellegård Brandt-Rasmussen Røa Allianseidrettslag 27:17.2 5:11.1
128 346 Elias Grongstad Pedersen IL Skrim 27:31.1 5:25.0
129 356 Christian Brustad Holt IL Skrim 27:38.5 5:32.4
130 315 Henrik Blekkerud Nyheim Holmen IF 27:41.8 5:35.7
131 394 Jonathan Hovdal Klæbu IL 27:44.2 5:38.1
132 383 Remi Korsnes Andresen Sp.kl. Nessegutten 27:57.3 5:51.2
133 350 Erik Mjøen IL Skrim 28:08.3 6:02.2
134 380 Peder Røthe Aker Bulken IL 28:11.6 6:05.5
135 379 Mons Sætre-Lorentzen Fet SK 28:18.3 6:12.2
136 372 Eldar Ravn Holm Runar, IL 28:48.9 6:42.8
137 396 Teodor Vidnes Norgren Fossum IF 29:13.3 7:07.2
138 330 Jakob Kjellberg Emblem IL 29:38.1 7:32.0
139 311 Simon Frøseth Hommelvik IL 0:00.0
140 369 Kristian Waal Lande IL Skrim 0:00.0

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater