Sport på TV | Diamond League Eugene | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | NM Halvmaraton | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 2023

Lignende saker

Resultater 10 km fri M19-20 Junior NM Alta fredag 3. mars 2023.

Publisert 3. mars 2023 i Resultater

Alle resultater Junior NM Alta

Startlister

10 km fri M19-20 Junior NM Alta

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

1 436 Mathias Holbæk Il Vindbjart 22:20.5 0:00.0
2 417 Thomas Linnebo Mollestad Oddersjaa SSK 22:31.0 0:10.5
3 419 Johan Lien Nordeng Alsvåg IL 22:48.1 0:27.6
4 398 Sondre Østervold Il Vindbjart 22:55.8 0:35.3
5 427 Lars Michael Saab Bjertnæs Njård 23:00.3 0:39.8
6 409 Østen Brovold Midtsundstad Vaaler IF 23:01.2 0:40.7
7 416 Tobias Aarekol Vindafjord IL 23:06.8 0:46.3
8 397 Robin Sælen Imås, IL 23:15.0 0:54.5
9 425 Sture Thoresen Heimdal Ski 23:15.1 0:54.6
10 414 Henrik Kvennås Byåsen IL 23:21.7 1:01.2
11 408 Tørres Lutnæs Rustad IL 23:37.8 1:17.3
12 396 Peder Rygg Byaasen Skiklub 23:45.0 1:24.5
13 401 William Lundberg Tromsø SK Langrenn 23:45.7 1:25.2
14 415 Gard Lindby Røa Allianseidrettslag 23:47.5 1:27.0
15 429 Thomas Blom Imås, IL 23:47.7 1:27.2
16 395 Ulrik Auestad Tollefsen Åsen IL 23:49.2 1:28.7
17 432 Erik Øfstedal Sjåstad/Vestre Lier IL 23:53.3 1:32.8
18 423 Casper Kvam Grindhagen Byaasen Skiklub 23:53.4 1:32.9
19 337 Niklas Landsem Melhus Steinkjer SK 23:55.5 1:35.0
20 411 Jardar Olsen Alta IF 24:00.6 1:40.1
21 371 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL 24:03.8 1:43.3
22 428 Lars Olav Aspheim Kåsa Gulset IF 24:04.0 1:43.5
23 383 Alexander Thorud Birkebeineren, IF 24:05.8 1:45.3
24 400 Marius Meldalen Rustad IL 24:08.4 1:47.9
25 381 Sivert Borgen Østre Toten Skilag 24:11.1 1:50.6
26 406 Tobias Dyrli Thoresen Røa Allianseidrettslag 24:11.5 1:51.0
27 374 Andreas Lerø Fossum IF 24:13.3 1:52.8
28 410 Linus Engdahl Torvikbukt IL 24:13.4 1:52.9
29 372 Abdullah YILMAZ IL Varden Meråker 24:18.5 1:58.0
30 424 Ola Nymark-Veum Heming, IL 24:19.7 1:59.2
31 366 Lars Sander Viken Asker SK 24:21.6 2:01.1
32 354 Amund Engesvold Flataker Hommelvik IL 24:21.9 2:01.4
33 399 Niklas Ekeberg Pålsson Hovden Sportsklubb 24:23.8 2:03.3
34 336 Vetle Arder Skildheim Tromsø SK Langrenn 24:24.7 2:04.2
35 407 Nikolaj Riekkola Luleaa Gjutarens IF 24:25.0 2:04.5
36 362 Erling Bjørnstad Alta IF 24:25.6 2:05.1
37 405 Peder Elias Nordseth Snertingdal IF Ski 24:25.7 2:05.2
38 384 Nils Olav Kjetså Røed Otra IL 24:26.1 2:05.6
39 348 Peder Elias Hals Røa Allianseidrettslag 24:26.5 2:06.0
40 439 Jørgen Bertram Dyrdahl Berger IL 24:27.4 2:06.9
41 356 Morten Almaas Lyn Ski 24:30.2 2:09.7
42 403 Andreas Fon Heierstad Ivrig, IL 24:30.8 2:10.3
43 355 Halvor Røise Bade Øvrevoll Hosle IL 24:31.4 2:10.9
44 433 Johannes Sivertsen Leirådal IL 24:32.8 2:12.3
45 426 Fredrik Sjøholt Bækkelagets SK 24:34.2 2:13.7
46 430 Kristian Kongssund Næroset IL 24:34.5 2:14.0
47 346 Iver Blom-Hagen Vang Skiløperforening 24:35.9 2:15.4
48 422 Henry Skjønsfjell Nordreisa IL 24:38.4 2:17.9
49 391 August Hovde Gjøvik SK 24:38.5 2:18.0
50 390 Philip Georg Johansen Trysil IL 24:40.3 2:19.8
51 364 Magnus Kavli Asker SK 24:40.6 2:20.1
52 378 Eirik Linderud Hernes IL 24:40.9 2:20.4
52 333 Emil Andreassen Skaftnes Ullensaker SK 24:40.9 2:20.4
54 365 Halvor Dolven Asker SK 24:41.5 2:21.0
55 363 Syver Brustad Gui Sportsklubb 24:42.5 2:22.0
56 353 Ola Aurmo Lom IL 24:44.2 2:23.7
57 437 Sander Haukvik-Jensen Årvoll IL 24:44.4 2:23.9
58 308 Marcus Tunestveit Andersen Oppegård IL 24:45.0 2:24.5
59 413 Eero Rantala Finland 24:45.7 2:25.2
60 388 Anders Grini MjøsSki 24:47.1 2:26.6
60 283 Julian Teige Haakaas Trøgstad SK – Ski 24:47.1 2:26.6
62 360 Julian André Mikkelsen Lorentsen Bardufoss og Omegn Idrettsfore 24:47.7 2:27.2
63 358 Daniel Henriksen Gunnerød Njård 24:49.8 2:29.3
64 412 Birk Fjellheim Bossmo og Ytteren IL 24:50.8 2:30.3
65 312 Oskar Opstad Vike Runar, IL 24:52.1 2:31.6
66 357 Antonius Herskedal Amundsen Byaasen Skiklub 24:54.7 2:34.2
67 369 Morten Skaanes Strindheim IL 24:56.8 2:36.3
68 376 Håvard Bergmann Runar, IL 24:58.4 2:37.9
69 386 Kristian Fremstad Runar, IL 24:58.7 2:38.2
70 352 Henrik Hillestad Heming, IL 25:02.4 2:41.9
71 321 Fredrik Johnsen Gjerstad IL 25:03.6 2:43.1
72 379 Jørgen Kvarstad Hamar SK 25:05.7 2:45.2
73 375 Matias Nalum Rakkestad Kjelsås IL 25:12.3 2:51.8
74 314 Ola Sugustad Antonsen Meldal IL 25:12.4 2:51.9
75 392 Johannes Solvik Gulset IF 25:14.2 2:53.7
76 347 Petter Østtun IL Varden Meråker 25:21.5 3:01.0
77 310 Iver Leirmo Nås Eide IL 25:22.0 3:01.5
78 315 Erik Wøhni-Lyng Strindheim IL 25:23.3 3:02.8
79 382 Kristian Øye Aasum Granli IL 25:23.5 3:03.0
80 318 Mads Arnevik Jensen Heimdal Ski 25:24.5 3:04.0
81 313 Johannes Edelssønn Galåen Kjelsås IL 25:26.6 3:06.1
82 377 Peter Munch-Finne Asker SK 25:27.5 3:07.0
83 370 Simen Cook Halvorsen Ullensaker SK 25:28.1 3:07.6
84 274 Sander Svendgård Hommelvik IL 25:28.4 3:07.9
85 393 Even Linderud Hernes IL 25:29.0 3:08.5
86 421 Olve Løseth Buvik IL 25:30.0 3:09.5
87 350 Are Estil Brissach Lierne IL 25:30.6 3:10.1
88 351 Magnus Eriksen Sletvold Njård 25:30.9 3:10.4
89 431 Theo Mattei IFK Kiruna 25:32.5 3:12.0
90 404 Konsta Mäntyvaara Finland 25:33.7 3:13.2
91 325 Marius Grønhovd Wiersdalen Nedre Sigdal IF 25:35.6 3:15.1
92 289 Sondre Lunåsmo Gjesdal IL 25:35.7 3:15.2
93 326 Oscar Pladsen Gussiås Røa Allianseidrettslag 25:37.2 3:16.7
94 368 Eivind Kristinson Framstad Øystre Slidre IL 25:40.7 3:20.2
95 328 Henrik Grøttum Engen Røa Allianseidrettslag 25:41.1 3:20.6
96 288 Sigurd Wahl Kallum Kjelsås IL 25:41.4 3:20.9
96 319 Nikolai Kristiansen Brandbu IF 25:41.4 3:20.9
98 367 Christoffer Widding Heming, IL 25:42.6 3:22.1
99 262 Johan Fredriksen Orset Torvikbukt IL 25:43.0 3:22.5
100 344 Alexander Mietinen Polarstjernen, IL 25:43.2 3:22.7
101 323 Adrian Oanes Sjøli Klæbu IL 25:49.5 3:29.0
102 335 Anders Bergland Nordreisa IL 25:51.6 3:31.1
103 296 Jørgen Arenberg Wold Rustad IL 25:54.2 3:33.7
104 284 Wilhelm Georg Leikanger Røa Allianseidrettslag 25:55.5 3:35.0
105 359 Marcus Dahl-Rismyhr Trøsken IL 25:56.0 3:35.5
106 272 Magnus Mietinen Polarstjernen, IL 25:58.5 3:38.0
107 278 Emil Skogheim Hamar SK 25:59.4 3:38.9
108 345 Eskil Engdal Vind IL 26:04.4 3:43.9
109 387 Andreas Skjelle Medkila Skilag 26:04.7 3:44.2
110 286 Samuel Kleppa Gjesdal IL 26:05.7 3:45.2
111 394 Elias Nikolai Veseth Høgbakk Nordreisa IL 26:06.3 3:45.8
111 332 Oscar Smogeli Opsann Lillehammer Skiklub 26:06.3 3:45.8
113 380 Nils Ole Fuglem Selbu IL 26:08.9 3:48.4
113 385 Miika YLIKULJU Finland 26:08.9 3:48.4
115 330 Filip Osnes-Ringen Lyn Ski 26:09.9 3:49.4
116 434 Antti-Jussi Raapana Finland 26:10.8 3:50.3
117 338 Noah Christoffer Nielsen Nylund Medkila Skilag 26:11.1 3:50.6
118 341 Martin Bjerke Follebu SK 26:12.8 3:52.3
119 402 Jirka OJA Finland 26:15.1 3:54.6
120 331 Thomas Tefre Førde IL 26:15.5 3:55.0
121 317 Steinar Frønsdal Hjelmeland IL – ski 26:17.4 3:56.9
122 273 Elias Amsrud Husa Førde IL 26:18.0 3:57.5
123 269 Marcus Forsbakk Nordhøy Grong IL 26:18.4 3:57.9
124 320 Andreas Riisøen Auring Strømmen og Lillestrøm SK 26:20.6 4:00.1
125 282 Ingebrigt Nes Hjelle Eid IL 26:25.2 4:04.7
126 361 Simon Markström Luleaa Gjutarens IF 26:29.2 4:08.7
127 293 Sivert Stene Enger Røa Allianseidrettslag 26:29.4 4:08.9
128 275 Johan Kvalvik Spillum IL 26:30.1 4:09.6
129 343 Hannes Malte Hov Lommedalens IL 26:38.8 4:18.3
130 311 Martin Stramrud Hamar SK 26:40.8 4:20.3
131 306 Hans Paolo Matcovich Aarbakke Bærums Skiklub 26:41.1 4:20.6
132 304 Are Fossheim Spillum IL 26:41.8 4:21.3
133 334 Sigurd Bakke Næroset IL 26:47.4 4:26.9
134 279 Petter Vestmo Almåsbak Grue IL 26:47.9 4:27.4
135 299 Jonas Maukon Myhr Asker SK 27:01.6 4:41.1
136 305 Jonas Mile Mjøndalen IF 27:01.7 4:41.2
137 339 Jonas Pedersen Tromsø SK Langrenn 27:05.5 4:45.0
138 267 Erik Hans Edward Haddon Byåsen IL 27:08.5 4:48.0
139 301 Trond Raastad Hallum Svea Skilag 27:11.5 4:51.0
140 291 Eirik Fjeld Hamar SK 27:17.3 4:56.8
141 322 Anders Bærheim Nittedal IL 27:20.8 5:00.3
142 292 Kaare Markus Haaland Sandberg Sp.kl. Nessegutten 27:24.0 5:03.5
143 266 Erlend Svalbjørg Lyn Ski 27:24.5 5:04.0
144 268 Erik Alnes Litsheim Førde IL 27:32.1 5:11.6
145 280 Emil Lenasønn Gjertsen Sortland og Omegn SK 27:33.8 5:13.3
146 263 August Staudenmann Maske Byaasen Skiklub 27:34.7 5:14.2
147 277 Emil Gråbøl-Undersrud Lyn Ski 27:41.5 5:21.0
148 281 Aksel Saue Saghaug Lyn Ski 27:47.2 5:26.7
149 342 Halvor Kleiv Vinje IL 27:52.2 5:31.7
150 300 Hallvard Tjentland Svarstad IL 28:00.1 5:39.6
151 271 Sverre Murud Bratfos Ullensaker SK 28:00.8 5:40.3
152 285 Vegard Krogh Ottestad IL 28:03.6 5:43.1
153 303 Sindre Egilson Korsæth Tromsø SK Langrenn 28:05.9 5:45.4
154 340 Sigurd Sundal Åslia Skilag 28:06.7 5:46.2
155 307 Ole Edvard Snuggerud Gjøvik SK 28:12.5 5:52.0
156 276 Sander Stumo Nytrøen Gjerdrum IL 28:32.7 6:12.2
157 270 Sindre Rokke Pedersen Buvik IL 28:34.2 6:13.7
158 295 Mattias Moberg Parker Tynset IF 28:35.6 6:15.1
159 287 Daniel Bjørkedal Lier IL 28:36.9 6:16.4
160 265 Petter Dervola Johansen Forsøk, IL 28:54.2 6:33.7
161 438 Per Ingvar Tollehaug Eiker SK 28:57.0 6:36.5
162 298 Torgeir Vassmo Mæhlumsveen Byåsen IL 29:01.6 6:41.1
163 297 Eskil Espe Tarud Tormod Skilag 29:01.8 6:41.3
164 349 Martin Lundholm Luleaa Gjutarens IF 29:05.8 6:45.3
165 264 Markus Mile Mjøndalen IF 29:09.1 6:48.6
166 324 Jonas Fuglem Bardu IL 29:25.3 7:04.8
167 290 Viktor Andersen Kjelsås IL 29:48.3 7:27.8
168 418 August Lunde Byåsen IL 0:00.0

Værmelding

Webkamera

Arrangementets hjemmesider

10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta 10 km fri M19-20 Junior NM Alta

Alle resultater