Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater 10 km klassisk M17 Junior NM Alta 2023

Lignende saker

Resultater 10 km klassisk M17 Junior NM Alta lørdag 4. mars 2023.

Publisert 4. mars 2023 i Resultater

Alle resultater Junior NM Alta

Startlister

10 km klassisk M17 Junior NM Alta

Offisielle resultater

Komplette resultater (PDF)

1 140 Olav Fugelsøy Surnadal IL 26:03.0 0:00.0
2 124 Kristian Kirkeng Idrettslaget Ros 26:31.5 0:28.5
3 121 Emil Amundsen Konnerud IL 26:34.0 0:31.0
4 145 Torjus Magnus Harbo Fossum IF 26:39.5 0:36.5
5 120 Christoffer Rüger Gulset IF 26:49.7 0:46.7
6 128 Jonas Malmo Skogstad Kvaløysletta Skilag 26:51.4 0:48.4
7 139 Theodor Pedersen Østerås IL Varden Meråker 27:04.5 1:01.5
8 143 Noah Marius Olsen Tromsø SK Langrenn 27:09.4 1:06.4
9 133 Jørgen Hvatum Njård 27:11.1 1:08.1
10 126 Sigve Eirik Benonisen Nordreisa IL 27:20.6 1:17.6
11 151 Ottar Rekstad Byåsen IL 27:25.1 1:22.1
12 147 Elias Nagypal Svendsen Konnerud IL 27:32.2 1:29.2
13 141 Emil Reite Hammerfest SK 27:41.3 1:38.3
14 91 Eirik Sjøl Værnes Asker SK 27:44.5 1:41.5
15 89 Magnus Emaus Christoffersen Bossekop UL 27:48.1 1:45.1
16 122 Jesper Jakobsson Gellivarre Skidallians 27:50.1 1:47.1
17 137 Niklas Bosdal Thorsen Førde IL 27:55.1 1:52.1
18 130 Edvard Bjåstad Sandnes IL 27:56.5 1:53.5
19 148 Mats Daviknes-Andreassen Nittedal IL 28:00.8 1:57.8
20 129 Kristoffer Jebens Katla Haslum IL 28:01.4 1:58.4
21 98 Jørgen Storli Strindheim IL 28:01.5 1:58.5
22 109 Snorre Skogstad Kvaløysletta Skilag 28:01.6 1:58.6
23 118 Christopher Holberg Heming, IL 28:03.7 2:00.7
23 116 Fredrik Mollan Inderøy IL 28:03.7 2:00.7
25 83 Marcus Alexander Næss Nittedal IL 28:05.1 2:02.1
26 152 Sindre Østlien Evensen Vind IL 28:14.4 2:11.4
27 136 Kasper Fet Støtvig Oseberg Skilag 28:18.0 2:15.0
28 150 Halvor Kvennås Byåsen IL 28:18.3 2:15.3
29 144 Olav Andreas Underhaug Lyn Ski 28:18.5 2:15.5
30 45 Johannes Dybwad Kristensen Tromsø SK Langrenn 28:20.0 2:17.0
31 44 Knut Ole Fredheim Simonsen Trøsken IL 28:22.1 2:19.1
32 134 Magnus Bergsli Rogstad Kjelsås IL 28:25.6 2:22.6
33 85 Endre Sæterbø Nielsen Strindheim IL 28:27.3 2:24.3
34 138 Benjamin Hunstad Konnerud IL 28:28.0 2:25.0
35 65 Tor Even Askautrud Nesodden IF 28:28.9 2:25.9
36 99 Alfred Oscar Foss Kjelsås IL 28:30.0 2:27.0
37 146 Håkon Fleischer Hof IL 28:30.3 2:27.3
38 127 Torjus Brusveen-Jensen Lyn Ski 28:32.6 2:29.6
39 125 Markus Lie Petterson Haslum IL 28:32.9 2:29.9
40 132 Stian Rønning Lånke IL 28:34.4 2:31.4
41 64 Martin Haabeth IL Aasguten 28:39.7 2:36.7
42 135 Elfinn Borg Faldmo Trysil IL 28:40.8 2:37.8
43 47 David Krantz Dahl Konnerud IL 28:41.4 2:38.4
44 105 Sondre Harstad Rinde Skarphedin, IL 28:42.8 2:39.8
45 49 Sondre Elias Skjolden Nes Ski 28:45.2 2:42.2
46 108 Marius Vestli Fet SK 28:45.5 2:42.5
47 14 Sigurd Ekle-Danielsen Strindheim IL 28:49.6 2:46.6
48 111 Anders Daviknes-Andreassen Nittedal IL 28:50.5 2:47.5
49 102 Jakob Bruun Lorentsen Koll, IL 28:50.7 2:47.7
50 110 Fredrik Nilssen Gjelleråsen IF 28:52.0 2:49.0
51 20 Eirik Høgli Byåsen IL 28:52.9 2:49.9
52 72 Truls Tollersrud Von Der Lippe Nittedal IL 28:54.3 2:51.3
53 5 Ola Dåsnes Vang Skiløperforening 28:56.9 2:53.9
54 107 Iver Bjerga Øverland Sauda IL 28:57.4 2:54.4
55 68 Magnus Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 28:57.6 2:54.6
55 87 Mathias Heuer Thorstensen Nittedal IL 28:57.6 2:54.6
57 46 Alexander Aronsen Skjeldal Årvoll IL 28:58.7 2:55.7
58 15 Kristian Waal Lande IL Skrim 28:59.1 2:56.1
59 76 Sigve Vist Inderøy IL 29:03.2 3:00.2
60 10 Thomas Cambridge Blechar MCCARTHY Gui Sportsklubb 29:04.3 3:01.3
61 23 Lars Opstad Vike Oseberg Skilag 29:04.8 3:01.8
62 70 William Abel Majak Lyn Ski 29:05.9 3:02.9
63 43 Nichlas Storø Hommelvik IL 29:10.3 3:07.3
64 63 Magnus Blåfjell Skedsmo SK 29:11.6 3:08.6
65 113 Truls Lutnæs Rustad IL 29:12.5 3:09.5
66 62 Christoffer Melbye Michelsen Lyn Ski 29:14.2 3:11.2
67 50 Patrick Johansen Oseberg Skilag 29:19.1 3:16.1
68 82 Theodor Eikemo-Nilsen Byåsen IL 29:20.3 3:17.3
69 78 Odin Øyre Åland Vinje IL 29:22.1 3:19.1
70 79 Mons Sætre-Lorentzen Fet SK 29:22.7 3:19.7
71 4 Lars Bolin Krane Bossmo og Ytteren IL 29:23.7 3:20.7
72 66 Jørgen Skrindsrud Nordaas Øystre Slidre IL 29:26.7 3:23.7
73 123 Wilhelm Louis Sjåfjell Idrettslaget Try 29:27.3 3:24.3
74 106 Vetle Høgseth Grønn Larvik Ski 29:29.1 3:26.1
75 59 Kristian Viken Strand Byåsen IL 29:33.1 3:30.1
76 60 Anton Nikolai Arntsen Ballangen Ski 29:33.2 3:30.2
77 57 Anders Spets Renå Hommelvik IL 29:35.9 3:32.9
78 88 Didrik Kornbråten Langengen Ringkollen SK 29:36.2 3:33.2
79 51 Mats Mørch Myhre Gjelleråsen IF 29:40.0 3:37.0
80 71 Johannes Fuglem Bardu IL 29:40.2 3:37.2
81 67 Emil Inge Namtvedt Viking, TIF 29:40.7 3:37.7
82 131 Vetle Austad Fossum IF 29:41.2 3:38.2
83 17 William Tømterud Harestua IL 29:43.9 3:40.9
84 93 Herman Nymark-Veum Idrettslaget Try 29:45.3 3:42.3
85 6 August Eugen Hellerud Sire Konnerud IL 29:46.0 3:43.0
86 92 Mathias Lie Petterson Haslum IL 29:46.3 3:43.3
87 74 Jakob Kjerstadmo Ringkollen SK 29:47.0 3:44.0
88 153 Knut Eirik Aspheim Kåsa Gulset IF 29:48.0 3:45.0
89 75 Ask Holmvassdal Strindheim IL 29:53.3 3:50.3
90 73 Ludvig Rørvik Førde IL 29:59.1 3:56.1
91 53 Bastian Nikolai Hoel Raufoss IL Langrenn 30:02.6 3:59.6
92 142 Kristoffer Saga Stathelle og Omegn IL 30:03.4 4:00.4
93 115 Iver Bakke Sundnes Gjelleråsen IF 30:05.2 4:02.2
93 8 Linus Fjelddahl Svendsen Bossmo og Ytteren IL 30:05.2 4:02.2
95 96 Kristian Bråthen Børve Gui Sportsklubb 30:06.7 4:03.7
95 11 Sigurd Størmer-Antonsen Koll, IL 30:06.7 4:03.7
97 58 Marius Kolloen Hjelle Moelven IL 30:08.4 4:05.4
98 55 Kristian Limbodal Ørbæk Nordre Eidsvoll IL 30:11.7 4:08.7
99 103 Emil Rygg Inderøy IL 30:17.6 4:14.6
100 31 Oskar Owesen Hemsedal IL 30:22.4 4:19.4
101 48 Ole Hedalen Stølen Øystre Slidre IL 30:28.6 4:25.6
102 52 Elling Skandsen Holmebakken Sandnes IL 30:34.7 4:31.7
103 22 Christian Brustad Holt IL Skrim 30:38.7 4:35.7
104 81 Nikolai Carlos Ricardo Kroken Bardu IL 30:38.8 4:35.8
105 54 Mats Taraldsen Hyllseth Haslum IL 30:39.0 4:36.0
106 86 Vegard Sjaastad Heming, IL 30:40.5 4:37.5
107 56 Jakob Kjelsrud Haug Mjøndalen IF 30:40.6 4:37.6
108 100 Marcelo Hetland Strand Sandnes IL 30:41.3 4:38.3
109 80 Eirik Sørlie Kjelsås IL 30:45.7 4:42.7
110 40 Edvald Smogeli Opsann Lillehammer Skiklub 30:46.6 4:43.6
111 34 Mathias Kristiansen Nes Ski 30:47.9 4:44.9
112 42 Jonathan Hovdal Klæbu IL 30:52.8 4:49.8
113 90 Peder Grønnesby Bragstad Inderøy IL 30:53.9 4:50.9
114 112 Håkon Nalum Rakkestad Kjelsås IL 30:54.9 4:51.9
115 36 Kasper André Hartikkala-Pettersen Stathelle og Omegn IL 30:55.5 4:52.5
116 97 Milo Mathias Høve Strindheim IL 30:59.2 4:56.2
117 28 Erik Mjøen IL Skrim 30:59.9 4:56.9
118 7 Eivind Bokalrud Fredly KS Ski Lofoten 31:05.0 5:02.0
119 33 Petter Mellegård Brandt-Rasmussen Røa Allianseidrettslag 31:10.7 5:07.7
120 61 Ole Riiber Røa Allianseidrettslag 31:14.9 5:11.9
121 114 Balder Myrmel-Johansen Bækkelagets SK 31:27.3 5:24.3
122 26 Vinjar Eggen Vatne Leksdal IL 31:28.3 5:25.3
123 69 Bror Filip Korsæth Trøsken IL 31:38.4 5:35.4
124 12 Edvard Aanestad Røa Allianseidrettslag 31:43.7 5:40.7
125 39 Nils Eirik Wigernæs Aaby Røa Allianseidrettslag 31:54.3 5:51.3
126 37 Simon Frøseth Hommelvik IL 31:54.4 5:51.4
127 18 Peder Røthe Aker Bulken IL 31:55.1 5:52.1
128 77 Jesper Marelius Rotmo Leksdal IL 32:01.9 5:58.9
129 25 Mikkel Breie Nystuen Rendalen IL 32:05.6 6:02.6
130 21 Martinius Årdal Øvrebø Førde IL 32:09.0 6:06.0
131 32 Ole Andreas Rinnan Veske Sp.kl. Nessegutten 32:10.2 6:07.2
132 30 Per Noah Pensgaard Sommerhein Lyn Ski 32:11.0 6:08.0
133 9 Kristian Hildrum-Andreassen Drøbak-Frogn IL 32:13.6 6:10.6
134 29 Gard Sønnesyn IL Bjørn – Ski 32:19.3 6:16.3
135 27 Einar Lie Wasbrekke Konnerud IL 32:47.9 6:44.9
136 41 Isak Hammerø Molde og Omegn IF 33:44.5 7:41.5
137 35 Gunnar Astor Bergum Øyer-Tretten IF 33:52.0 7:49.0
138 24 Aleksander Straume Valle IL 36:22.7 10:19.7
139 95 Brage Falch-Koslung Koll, IL 0:00.0
140 101 Oliver Furuhaug Byåsen IL 0:00.0
141 13 Ravn-Mathias Sara Gulsrud Nordlys, IL 0:00.0
142 94 Markus Buraas Pedersen Fet SK 0:00.0
143 117 Kristian Bragstad Rannem Inderøy IL 0:00.0

—-

Værmelding

Webkamera

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater