Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Amstel Gold Race | Tour of the Alps | Boston Marathon| Alle resultater

Resultater 20 km fellesstart fri menn Norgescup Åsen 2023

Lignende saker

Resultater 20 km fellesstart fri menn Norgescup Åsen fredag 17. februar 2023.

Publisert 17. februar 2023 i Resultater

Program og resultater alle renn NC Åsen

20 km fellesstart fri menn Norgescup Åsen

Live resultater

Offisielle resultater:

1 Mattis STENSHAGEN Follebu SK 48:01.8 0:00.0
2 Håvard Moseby Kjelsås IL 48:02.2 0:00.4
3 Didrik Tønseth Byåsen IL 48:02.3 0:00.5
4 Thomas Qvist Bucher-Johannessen Fossum IF 48:03.2 0:01.4
5 Magne Haga Åsen IL 48:03.9 0:02.1
6 Gjøran Holstad Tefre Førde IL 48:04.8 0:03.0
7 Martin Kirkeberg Mørk Drammens Ballklubb 48:05.5 0:03.7
8 Gaute Kvåle Røldal IL 48:06.9 0:05.1
9 Mikael Gunnulfsen Ørn, IF 48:07.5 0:05.7
10 Henrik DØNNESTAD Gulset IF 48:07.5 0:05.7
11 Iver Tildheim Andersen Rustad IL 48:07.6 0:05.8
12 David Thorvik Kjelsås IL 48:07.8 0:06.0
13 Jan Thomas Jenssen Hommelvik IL 48:13.6 0:11.8
14 Ole Jørgen Bruvoll Lierne IL 48:16.2 0:14.4
15 Andreas Fjorden Ree Støren Sportsklubb 48:18.5 0:16.7
16 Bjarte Bjertnæs Jevnaker Idrettsforening Ski 48:19.2 0:17.4
17 Daniel Stock Vadsø SK 48:19.7 0:17.9
18 Sondre Skomedal Ramse Otra IL 48:25.4 0:23.6
19 Vebjørn Turtveit Voss IL 48:27.5 0:25.7
20 Karsten Andre Vestad Molde og Omegn IF 48:29.7 0:27.9
21 Sindre Grønflaten Fjellørnen IL 48:30.3 0:28.5
22 Johan TJELLE Lyn Ski 48:30.7 0:28.9
23 Vegard Sivertsgård Tydal IL 48:33.3 0:31.5
24 Espen Aakervik Fet SK 48:37.7 0:35.9
25 Lars Agnar Hjelmeset Gjelleråsen IF 48:41.4 0:39.6
26 Edvard Sandvik Kjelsås IL 48:45.2 0:43.4
27 Martin Julian Buvarp Byåsen IL 48:46.4 0:44.6
28 Kristoffer Berset Strindheim IL 48:58.2 0:56.4
29 Herman Martens Meyer Åsen IL 49:03.2 1:01.4
30 Jon Rolf Skamo Hope Hyen IL 49:17.1 1:15.3
31 Erling Fagerbakke Fosse Voss IL 49:17.9 1:16.1
32 Geir Kristian Hoås Lånke IL 49:57.0 1:55.2
33 Henrik Husdal Bækkelagets SK 49:57.7 1:55.9
34 Daniel Dukstad Voss IL 49:58.5 1:56.7
35 Albert Sunde Øhlschlägel Lillehammer Skiklub 50:06.3 2:04.5
36 Håkon Skaanes Strindheim IL 50:10.1 2:08.3
37 Jonas Hammelow Fridlund Lillehammer Skiklub 50:16.7 2:14.9
38 Erlend Lindland SLETTEN Oddersjaa SSK 50:20.4 2:18.6
39 Even Solem Michelsen Byåsen IL 50:21.2 2:19.4
40 Aron Åkre Rysstad Valle IL 50:21.8 2:20.0
41 Amund HOEL Åsen IL 50:28.9 2:27.1
42 Bjørnar Stensrud Tyribakken Bromma IL 50:37.5 2:35.7
43 Petter Myhr Bygdø IL 50:38.7 2:36.9
44 Magnus Thorstensen Strindheim IL 50:44.0 2:42.2
45 Ole Morten Engesvold Flataker Hommelvik IL 50:53.9 2:52.1
46 Alvar Johannes Alev Heming, IL 50:56.4 2:54.6
47 Mattis Sjøli Halmsås og Omegn Skilag 50:57.6 2:55.8
48 Lars Sørensen Rustad IL 51:00.6 2:58.8
49 Jonas Dyrli Thoresen Røa Allianseidrettslag 51:02.7 3:00.9
50 Johan Heni Olsen Bjørtomt Gjerdrum IL 51:05.0 3:03.2
51 Iver Wang Johansen Kjelsås IL 51:08.9 3:07.1
52 Øystein Sendstad Åsen IL 51:09.3 3:07.5
53 Ola Spigseth Nes Ski 51:09.6 3:07.8
54 Preben Horven Bossmo og Ytteren IL 51:10.5 3:08.7
55 Mikkel ARNTSEN Sortland og Omegn SK 51:15.6 3:13.8
56 Edvin Kristoffer Frost Tromsø SK Langrenn 51:20.4 3:18.6
57 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 51:23.3 3:21.5
58 Marius Viken Vesterås Varde IL 51:24.7 3:22.9
59 Erik Nicolaisen Senja Ski 51:27.9 3:26.1
60 Jørgen Harby Lillehammer Skiklub 51:39.9 3:38.1
61 Magnus Harr Lian Klæbu IL 51:58.4 3:56.6
62 Edvin Ingebrigtsen Bratsberg IL 52:03.2 4:01.4
63 Sivert Leander Johansen Drammens Ballklubb 52:03.7 4:01.9
64 Brage Buseth Hammerstad Haslum IL 52:14.0 4:12.2
65 Simen Christopher Bratberg Ramstad Vind IL 52:23.0 4:21.2
66 Sondre Bjørkeng Pedersen Nes Ski 52:25.6 4:23.8
67 Sander Teisbekk Idrettslaget Ros 52:28.7 4:26.9
68 Oskar Lockert Skjold Åsen IL 52:39.1 4:37.3
69 Kristoffer Jullum Fiskvik IL Varden Meråker 52:40.5 4:38.7
70 Frederik Arent Rogstad Njård 52:40.9 4:39.1
71 Magnus Nikolai Sedeniussen Lyn Ski 52:53.3 4:51.5
72 Nikolai Solem Eiterjord Innstranda IL 52:55.2 4:53.4
73 Erland Kvisle Asker SK 52:58.5 4:56.7
74 Christian Tobias Bøgeberg Ranheim SK 53:08.6 5:06.8
75 Geir Lervik Matningsdal IL 53:10.7 5:08.9
76 Morten Antonsen Gjerdrum IL 53:14.3 5:12.5
77 Martin Reppen Spillum IL 53:21.8 5:20.0
78 Filip Glittenberg Holt Nes Ski 53:26.6 5:24.8
79 Sjur KVISLE Asker SK 53:30.7 5:28.9
80 Teodor Kruse Sørensen Tromsø SK Langrenn 53:41.8 5:40.0
81 Jostein Tandberg Kjelsås IL 53:55.3 5:53.5
82 Jan Christian Kjærnli Rendalen IL 53:57.4 5:55.6
83 Kristen MIKKELSPLASS Bromma IL 53:58.1 5:56.3
84 Gabriel Winston Gledhill Lillehammer Skiklub 53:58.1 5:56.3
85 Harald Astrup ARNESEN Heming, IL 54:06.1 6:04.3
86 Andreas Bergsland Trøsken IL 54:07.0 6:05.2
87 Eirik Bergene AABREKK Runar, IL 54:11.8 6:10.0
88 Eivind Luka Gjerdrum IL 54:20.5 6:18.7
89 Kristian Erling Skogvold Gjerdrum IL 54:23.2 6:21.4
90 Erik Kjønnø Støa Idrettslaget Ros 54:24.0 6:22.2
91 Magnus Øyaas Håbrekke Byåsen IL 54:24.7 6:22.9
92 Christian Brennhovd Bang NTNUI 54:26.3 6:24.5
93 Bastian Karlsen Antonsen Lyn Ski 54:35.5 6:33.7
94 Maks Peter Zechel Asker SK 54:40.7 6:38.9
95 Jørgen Stigen Hamar SK 54:49.1 6:47.3
96 Fredrik Strande Bruun Gui Sportsklubb 55:04.8 7:03.0
97 Erik Løfald Rindal IL 55:28.6 7:26.8
98 Albert JONSSON Lillehammer Skiklub 55:29.7 7:27.9
99 Joakim Skadal Utleira IL 55:50.6 7:48.8
100 Vetle Leander Johansen Drammens Ballklubb 56:12.2 8:10.4
101 Birk Møller Gundersen Lyn Ski 56:12.7 8:10.9
102 Elias Mostraum Osterøy IL 56:19.7 8:17.9
103 Ivar Nistad Førde IL 56:34.0 8:32.2
104 Andreas Talseth BOSTAD Ranheim SK 56:35.3 8:33.5
105 Bjørn-Martin Staurland Staavi Stavanger SK 56:41.5 8:39.7
106 Eskil Hov Kaupanger IL 57:57.0 9:55.2
107 Nikolai Hansen Bakken Trysil IL 57:57.1 9:55.3
108 Erik Mathisen Tromsø SK Langrenn 58:40.7 10:38.9
109 Philip Drivenes Nes Ski 59:34.0 11:32.2
110 Christian Stjern Evensen Strømmen og Lillestrøm SK 1:02:02.8 14:01.0
111 Christoph GASCHE Obergoms 1:02:02.8 14:01.0
112 Marcus Linheim Gulset IF 1:02:15.7 14:13.9
113 Matthew CHRONICLE Gbr 1:02:39.4 14:37.6
114 Thomas Heyn NTNUI 1:10:05.8 22:04.0
115 Emil Håkon Lier Asker SK 1:10:32.1 22:30.3
116 Axel Andersson Ranheim SK 4:59.8 DNF
117 Herman Brustad Gui Sportsklubb 0:00.0 DNF
118 Mats Alexander Halvorsen Asker SK 6:11.0 DNF
119 Jakob Fredrik Degerstrøm Hanssen Tromsø SK Langrenn 4:50.0 DNF
120 Kasper Andersson Herland Hemsedal IL 4:47.0 DNF
121 Even Karlsen Lillehammer Skiklub 4:57.9 DNF
122 Jostein Karlsen Lillehammer Skiklub 5:03.9 DNF
123 Sevat Mestvedthagen Hemsedal IL 5:01.0 DNF
124 Jørgen Schjølberg Tynset IF 4:48.4 DNF
125 Henrik Bøyum Webjørnsen Rustad IL 4:59.5 DNF

Startlister alle dager

Terminliste Norgescup senior langrenn 2022/23

Hjemmeside

Værmelding

Webkamera og værstasjon på stadion

20 km fellesstart fri menn Norgescup Åsen 20 km fellesstart fri menn Norgescup Åsen 20 km fellesstart fri menn Norgescup Åsen 20 km fellesstart fri menn Norgescup Åsen 20 km fellesstart fri menn Norgescup Åsen 20 km fellesstart fri menn Norgescup Åsen 20 km fellesstart fri menn Norgescup Åsen 20 km fellesstart fri menn Norgescup Åsen 20 km fellesstart fri menn Norgescup Åsen 20 km fellesstart fri menn Norgescup Åsen

Alle resultater