Sport på TV | Diamond League Eugene | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | NM Halvmaraton | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater 5 km fellesstart klassisk K17 NC junior Voss 2023

Lignende saker

Resultater 5 km fellesstart klassisk K17 NC junior Voss søndag 12. februar 2023.

Publisert 12. februar 2023 i Resultater

Alle resultater NC junior Voss

Alle startlister

Resultater 5 km fellesstart klassisk K17

Offisielle resultater:

1 Marie Wollan Benum Byåsen IL 13:48.0 0:00.0
2 Johanne Bjugan Leksdal IL 13:57.3 0:09.3
3 Kamilla Aasebø Kjelsås IL 14:17.6 0:29.6
4 Astrid Elida Vaeng Bernhardsen Tromsø SK Langrenn 14:27.4 0:39.4
5 Malena Sirekrok Gjesdal IL 14:28.1 0:40.1
6 Erle Sagerup-Nordkild Kvaløysletta Skilag 14:28.7 0:40.7
7 Mathea Weydahl Andersen Nittedal IL 14:35.6 0:47.6
8 Jenny Farbu Inderøy IL 14:38.6 0:50.6
9 Camilla Nygård Il Vindbjart 14:38.7 0:50.7
10 Norah Sand-Hanssen Eiker SK 14:41.7 0:53.7
11 Tuva Svindland Oseberg Skilag 14:44.1 0:56.1
12 Liv Smith Kvalvaag Heming, IL 14:44.2 0:56.2
13 Nora Hafsmo Byåsen IL 14:48.4 1:00.4
14 Julie Sand-Hanssen Eiker SK 14:49.8 1:01.8
15 Tuva Thorstensen ADOLFSEN Kjelsås IL 14:55.5 1:07.5
16 Selma Stubnova Staalesen Kirkenes & Omegn SK 14:55.8 1:07.8
17 Iselin Bjervig Drivenes Lommedalens IL 14:58.1 1:10.1
18 Vårinn Johanson Hagen IL Korlevoll – Odda 14:58.4 1:10.4
19 Eira Engen Scheinert Lyn Ski 14:59.6 1:11.6
20 Astrid Grønnevet Benserud Heming, IL 14:59.8 1:11.8
21 Maren Sofie Fremstad Runar, IL 15:00.8 1:12.8
22 Hedda Stenumgard Ringebu/Fåvang SK 15:03.3 1:15.3
23 Selma Størmer-Antonsen Koll, IL 15:03.8 1:15.8
24 Veronika Vikhamar Schuler Heming, IL 15:05.1 1:17.1
25 Tuva Meinke Kylland Konnerud IL 15:09.7 1:21.7
26 Helene Løken Bækkelagets SK 15:13.6 1:25.6
27 Hanne Martinsen Fana IL 15:15.0 1:27.0
28 Hanna Hagen Voytovich Skrautvål IL 15:15.6 1:27.6
29 Benedikte Langaune Vaeng Medkila Skilag 15:17.9 1:29.9
30 Marthe Olsen Katnosa Jevnaker Idrettsforening Ski 15:18.6 1:30.6
31 Celine Storlien Lillehammer Skiklub 15:20.9 1:32.9
32 Inger Grini Moelven IL 15:21.6 1:33.6
33 Manda Nordhus Thuv Nesodden IF 15:23.9 1:35.9
34 Anna Fjeldheim Skjerven Lyn Ski 15:26.2 1:38.2
35 Isa Gjertsås Larsen Lierne IL 15:31.1 1:43.1
36 Hedda Helena Braaten Heming, IL 15:31.9 1:43.9
37 Jenny Hoel Sandsdalen Rustad IL 15:32.0 1:44.0
38 Nora Heuer Thorstensen Nittedal IL 15:35.8 1:47.8
39 Oda Alexandersen Aas Tverrelvdalen IL 15:35.9 1:47.9
40 Olivia Stordalen Heming, IL 15:36.7 1:48.7
41 Ingeborg Rosager Granli IL 15:37.3 1:49.3
42 Tuva Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF 15:37.5 1:49.5
42 Iselin Steensen Oppegård IL 15:37.5 1:49.5
44 Karoline Kvalvåg Hetlelid Hjelmeland IL – ski 15:40.1 1:52.1
44 Martine Hoel Kleven Ottestad IL 15:40.1 1:52.1
46 Julie Røthe Lysberg Spillum IL 15:40.7 1:52.7
47 Sofie Duus Carlsen Heming, IL 15:40.8 1:52.8
48 Vilde Rånes Røstberg Kjelsås IL 15:41.5 1:53.5
49 Kaja Sommer Langmoen Fossum IF 15:42.3 1:54.3
50 Elise Bredesen Øvereng Mosjøen IL 15:46.2 1:58.2
51 Henriette Fuglehaug-Wetting Brandbu IF 15:51.3 2:03.3
52 Selma Torvik Mathismoen Holmen IF 15:51.7 2:03.7
53 Agathe Digre Røa Allianseidrettslag 15:51.8 2:03.8
54 Malin Høntorp Oppegård IL 15:58.6 2:10.6
55 Andrea Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 16:05.1 2:17.1
56 Selma Hollås Hamborg Strindheim IL 16:07.0 2:19.0
57 Eir Elise Røstelien Gangås Moelven IL 16:07.1 2:19.1
58 Johanne Gylthe Berget Vang Skiløperforening 16:09.5 2:21.5
59 Berit Haugan Rannem Inderøy IL 16:11.5 2:23.5
60 Sara Bergsholm Hoven Gjerdrum IL 16:13.4 2:25.4
61 Nora Melbø Sunde Lillehammer Skiklub 16:13.7 2:25.7
62 Ina Norheim Høverstad Konnerud IL 16:20.2 2:32.2
63 Alma Berge Vestøl Njård 16:22.6 2:34.6
64 Charlotte Marie Yvonne Briet Olsen Kvaløysletta Skilag 16:22.8 2:34.8
65 Angelina Kristina Sanders Haslum IL 16:23.1 2:35.1
66 Maud Mariann Myhre Haslum IL 16:23.8 2:35.8
67 Hanne Wærp Hauge Kjelsås IL 16:26.8 2:38.8
68 Kristina Kleppa Gjesdal IL 16:33.5 2:45.5
69 Linnea Nordal Berg Kjelsås IL 16:37.4 2:49.4
70 Martine Imerslund Harefallet Østre Toten Skilag 16:41.3 2:53.3
71 Sanna Oksett Melbye Konnerud IL 16:41.9 2:53.9
72 Emma Bjørnstad Hamar SK 16:42.7 2:54.7
73 Vanessa Lorentzen Brenden Sogndal IL 16:52.6 3:04.6
74 Signe Blomfeldt Rustad IL 17:01.2 3:13.2
75 Victoria Trevisan Larsen Njård 17:08.1 3:20.1
76 Marie Linnea Ruud Gulbrandsen Nes Ski 17:08.8 3:20.8
77 Christine Cloetta Øverland Røa Allianseidrettslag 17:12.6 3:24.6
78 Live Sagaas Rønningen Koll, IL 17:14.3 3:26.3
79 Gjertrud Oksefjell Onsøien Larvik Ski 17:19.5 3:31.5
80 Maria Seierstad Skrindo Lyn Ski 17:19.8 3:31.8
81 Julie Nordahl Solberg Trøsken IL 17:24.3 3:36.3
82 Selma Sunde Rabben Strindheim IL 17:30.8 3:42.8
83 Thea Steine-Eriksen Heming, IL 17:35.0 3:47.0
84 Nora Vågø Kristiansen Klæbu IL 17:38.6 3:50.6
85 Solveig Strand Tøllefsen Medkila Skilag 17:40.0 3:52.0
86 Julie Hystad Lund Trøsken IL 17:50.7 4:02.7
87 Christina Haugen Kongshaug Byåsen IL 18:08.1 4:20.1
88 Ada Bertine Gunvordal Sogndal IL 18:13.9 4:25.9
89 Marte Elisabeth Lillegraven Langsæter Trøsken IL 18:26.5 4:38.5
90 Julie Marie Dalen Motzfeldt Njård 18:30.2 4:42.2
91 Marina Helgesen Medkila Skilag 18:56.3 5:08.3
92 Mari Oksefjell Onsøien Larvik Ski 19:02.4 5:14.4
93 Anniken Cloetta Øverland Røa Allianseidrettslag 19:08.1 5:20.1
94 Sigridur Dora GUDMUNDSDOTTIR Island 21:20.3 7:32.3

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater