Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Resultater 5 km fellesstart klassisk M17 NC junior Voss 2023

Lignende saker

Resultater 5 km fellesstart klassisk M17 NC junior Voss søndag 12. februar 2023.

Publisert 12. februar 2023 i Resultater

Alle resultater NC junior Voss

Alle startlister

Resultater 5 km fellesstart klassisk M17

Offisielle resultater:

1 Torjus Magnus Harbo Fossum IF 12:49.2 0:00.0
2 Halvor Kvennås Byåsen IL 12:49.9 0:00.7
3 Kristian Kirkeng Idrettslaget Ros 12:59.5 0:10.3
4 Christoffer Rüger Gulset IF 12:59.6 0:10.4
5 Torjus Brusveen-Jensen Lyn Ski 13:00.0 0:10.8
6 Benjamin Røssum Jensen Nittedal IL 13:02.0 0:12.8
7 Emil Amundsen Konnerud IL 13:03.7 0:14.5
8 Jonas Malmo Skogstad Kvaløysletta Skilag 13:06.6 0:17.4
9 Sindre Østlien Evensen Vind IL 13:08.2 0:19.0
10 Lars Opstad Vike Oseberg Skilag 13:09.6 0:20.4
11 Noah Marius Olsen Tromsø SK Langrenn 13:09.8 0:20.6
12 Ottar Rekstad Byåsen IL 13:10.9 0:21.7
13 Theodor Dilling Gomo Oppegård IL 13:19.0 0:29.8
14 Sverre Smistad Byåsen IL 13:20.1 0:30.9
15 Niklas Bosdal Thorsen Førde IL 13:20.9 0:31.7
16 Theodor Pedersen Østerås IL Varden Meråker 13:22.0 0:32.8
17 Edvard Bjåstad Sandnes IL 13:23.6 0:34.4
18 Henrik Kvarstad Hamar SK 13:24.3 0:35.1
19 Kristoffer Jebens Katla Haslum IL 13:25.5 0:36.3
20 William Abel Majak Lyn Ski 13:25.9 0:36.7
21 Markus Lie Petterson Haslum IL 13:27.4 0:38.2
22 Sigve Eirik Benonisen Nordreisa IL 13:28.2 0:39.0
22 Kristian Bragstad Rannem Inderøy IL 13:28.2 0:39.0
24 Christopher Holberg Heming, IL 13:28.3 0:39.1
25 Patrick Johansen Oseberg Skilag 13:29.0 0:39.8
26 Magnus Emaus Christoffersen Bossekop UL 13:29.1 0:39.9
27 Endre Sæterbø Nielsen Strindheim IL 13:31.2 0:42.0
28 Olav Andreas Underhaug Lyn Ski 13:31.3 0:42.1
29 Tor Even Askautrud Nesodden IF 13:32.6 0:43.4
30 Knut Ole Fredheim Simonsen Trøsken IL 13:34.1 0:44.9
31 Snorre Skogstad Kvaløysletta Skilag 13:35.9 0:46.7
32 Marcus Alexander Næss Nittedal IL 13:36.4 0:47.2
33 Vetle Austad Fossum IF 13:37.3 0:48.1
34 Eirik Sjøl Værnes Asker SK 13:37.7 0:48.5
35 Emil Reite Hammerfest SK 13:38.2 0:49.0
36 Elias Nagypal Svendsen Konnerud IL 13:42.7 0:53.5
37 Stian Rønning Lånke IL 13:44.7 0:55.5
38 Mathias Lie Petterson Haslum IL 13:45.1 0:55.9
39 Markus Buraas Pedersen Fet SK 13:47.0 0:57.8
40 Magnus Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 13:47.4 0:58.2
41 Martin Haabeth IL Aasguten 13:47.8 0:58.6
42 Odin Øyre Åland Vinje IL 13:51.4 1:02.2
43 David Krantz Dahl Konnerud IL 13:52.2 1:03.0
44 Ola Dåsnes Vang Skiløperforening 13:53.1 1:03.9
45 Marius Vestli Fet SK 13:53.4 1:04.2
46 Ludvig Rørvik Førde IL 13:54.2 1:05.0
47 Jakob Bruun Lorentsen Koll, IL 13:54.8 1:05.6
48 Magnus Bergsli Rogstad Kjelsås IL 13:54.9 1:05.7
49 William Tømterud Harestua IL 13:58.1 1:08.9
50 Kasper Fet Støtvig Oseberg Skilag 13:58.5 1:09.3
51 Truls Lutnæs Rustad IL 14:00.0 1:10.8
52 Emil Inge Namtvedt Viking, TIF 14:01.2 1:12.0
53 Herman Nymark-Veum Idrettslaget Try 14:01.8 1:12.6
54 Johannes Fuglem Bardu IL 14:02.6 1:13.4
55 Mathias Heuer Thorstensen Nittedal IL 14:02.8 1:13.6
56 Sondre Elias Skjolden Nes Ski 14:03.8 1:14.6
57 Alfred Oscar Foss Kjelsås IL 14:05.1 1:15.9
58 Anton Nikolai Arntsen Ballangen Ski 14:05.2 1:16.0
59 Kristian Bråthen Børve Gui Sportsklubb 14:06.2 1:17.0
60 Benjamin Hunstad Konnerud IL 14:07.5 1:18.3
61 Andreas Hamnes Elva/Namsskogan IL 14:08.3 1:19.1
62 Kristian Viken Strand Byåsen IL 14:08.8 1:19.6
63 Ulrik Emil Eriksen Lillehammer Skiklub 14:09.1 1:19.9
64 Theodor Eikemo-Nilsen Byåsen IL 14:09.8 1:20.6
64 Emil Aslaksen Røed Molde og Omegn IF 14:09.8 1:20.6
66 Lars Bolin Krane Bossmo og Ytteren IL 14:10.9 1:21.7
66 Anders Spets Renå Hommelvik IL 14:10.9 1:21.7
68 Sigurd Ekle-Danielsen Strindheim IL 14:11.4 1:22.2
69 Peder Grønnesby Bragstad Inderøy IL 14:11.6 1:22.4
70 Mats Taraldsen Hyllseth Haslum IL 14:11.8 1:22.6
71 Isak Justin Kavanagh Røa Allianseidrettslag 14:13.3 1:24.1
72 Magnus Blåfjell Skedsmo SK 14:14.1 1:24.9
73 Jørgen Hvatum Njård 14:14.3 1:25.1
74 Fredrik Mollan Inderøy IL 14:14.6 1:25.4
75 Alexander Aronsen Skjeldal Årvoll IL 14:14.9 1:25.7
76 Anders Daviknes-Andreassen Nittedal IL 14:15.3 1:26.1
77 Axel Gutterød Dabe Larvik Ski 14:16.1 1:26.9
78 Fredrik Nilssen Gjelleråsen IF 14:16.3 1:27.1
79 Mats Daviknes-Andreassen Nittedal IL 14:16.9 1:27.7
79 Jørgen Storli Strindheim IL 14:16.9 1:27.7
81 Jesper Marelius Rotmo Leksdal IL 14:17.5 1:28.3
81 Kristoffer Saga Stathelle og Omegn IL 14:17.5 1:28.3
83 Jakob Kjelsrud Haug Mjøndalen IF 14:19.1 1:29.9
84 Oskar Owesen Hemsedal IL 14:19.8 1:30.6
85 Sigve Vist Inderøy IL 14:19.9 1:30.7
86 Sander Nerland Roksvaag Molde og Omegn IF 14:20.1 1:30.9
87 Petter Mellegård Brandt-Rasmussen Røa Allianseidrettslag 14:22.7 1:33.5
88 Mons Sætre-Lorentzen Fet SK 14:23.2 1:34.0
89 Ole Hedalen Stølen Øystre Slidre IL 14:23.3 1:34.1
90 Sondre Harstad Rinde Skarphedin, IL 14:23.4 1:34.2
91 Emil Rygg Inderøy IL 14:25.4 1:36.2
92 Elling Skandsen Holmebakken Sandnes IL 14:25.5 1:36.3
93 Jørgen Skrindsrud Nordaas Øystre Slidre IL 14:26.1 1:36.9
94 Kristian Limbodal Ørbæk Nordre Eidsvoll IL 14:26.8 1:37.6
95 Iver Bakke Sundnes Gjelleråsen IF 14:28.7 1:39.5
96 Truls Tollersrud Von Der Lippe Nittedal IL 14:29.0 1:39.8
97 Vetle Høgseth Grønn Larvik Ski 14:29.3 1:40.1
98 Anders Dokke Raufoss IL Langrenn 14:31.7 1:42.5
99 Sigurd Størmer-Antonsen Koll, IL 14:31.8 1:42.6
100 Nichlas Storø Hommelvik IL 14:34.1 1:44.9
101 Vegard Sjaastad Heming, IL 14:34.2 1:45.0
102 Milo Mathias Høve Strindheim IL 14:34.5 1:45.3
103 Sondre Olaussen Rustad IL 14:34.8 1:45.6
104 Emil Creutzer Langslet Ivrig, IL 14:35.2 1:46.0
105 Iver Bjerga Øverland Sauda IL 14:35.9 1:46.7
106 Håkon Nalum Rakkestad Kjelsås IL 14:36.9 1:47.7
107 Kasper André Hartikkala-Pettersen Stathelle og Omegn IL 14:37.5 1:48.3
108 Nikolai Carlos Ricardo Kroken Bardu IL 14:38.2 1:49.0
109 Kristian Waal Lande IL Skrim 14:38.3 1:49.1
110 Edvald Smogeli Opsann Lillehammer Skiklub 14:44.3 1:55.1
111 Eirik Sørlie Kjelsås IL 14:44.4 1:55.2
112 Gard Sønnesyn IL Bjørn – Ski 14:44.9 1:55.7
113 Bror Filip Korsæth Trøsken IL 14:45.3 1:56.1
114 Gretar Smari SAMUELSSON Island 14:45.5 1:56.3
115 Tobias Repstad Andersen Moss SK 14:46.1 1:56.9
116 Bastian Nikolai Hoel Raufoss IL Langrenn 14:46.6 1:57.4
117 Mats Mørch Myhre Gjelleråsen IF 14:51.3 2:02.1
118 Elias Grongstad Pedersen IL Skrim 14:55.6 2:06.4
119 Balder Myrmel-Johansen Bækkelagets SK 14:57.0 2:07.8
120 Magnus Moslet Evensen Raufoss IL Langrenn 14:59.2 2:10.0
121 Mikkel Breie Nystuen Rendalen IL 14:59.4 2:10.2
122 Erik Mjøen IL Skrim 15:00.7 2:11.5
123 Henrik Blekkerud Nyheim Holmen IF 15:01.8 2:12.6
124 Wilhelm Louis Sjåfjell Idrettslaget Try 15:07.3 2:18.1
125 Peder Røthe Aker Bulken IL 15:10.1 2:20.9
126 August Eugen Hellerud Sire Konnerud IL 15:10.7 2:21.5
127 Isak Hammerø Molde og Omegn IF 15:12.0 2:22.8
128 Marius Kolloen Hjelle Moelven IL 15:14.0 2:24.8
129 Jonathan Hovdal Klæbu IL 15:16.8 2:27.6
130 Kristian Hildrum-Andreassen Drøbak-Frogn IL 15:19.8 2:30.6
131 Ole Andreas Rinnan Veske Sp.kl. Nessegutten 15:21.7 2:32.5
132 Christian Brustad Holt IL Skrim 15:24.5 2:35.3
133 Per Noah Pensgaard Sommerhein Lyn Ski 15:29.3 2:40.1
134 Ole Riiber Røa Allianseidrettslag 15:34.5 2:45.3
135 Abel Sæterbø Raaen Surnadal IL 15:37.5 2:48.3
136 Marcelo Hetland Strand Sandnes IL 15:41.3 2:52.1
137 Eldar Ravn Holm Runar, IL 16:00.4 3:11.2
138 Remi Korsnes Andresen Sp.kl. Nessegutten 16:05.0 3:15.8
139 Jakob Kjellberg Emblem IL 16:13.0 3:23.8
140 Einar Lie Wasbrekke Konnerud IL 16:17.9 3:28.7
141 Edvard Aanestad Røa Allianseidrettslag 17:21.8 4:32.6
142 Teodor Vidnes Norgren Fossum IF 17:24.1 4:34.9
143 Linus Fjelddahl Svendsen Bossmo og Ytteren IL 24:10.9 11:21.7

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater