Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Champions League | London Marathon | Skarverennet | NM terrengløp Bjerkebanen | Liege-Bastogne-Liege| Alle resultater

Resultater 5 km fri K19-20 Junior NM Alta 2023

Lignende saker

Resultater 5 km fri K19-20 Junior NM Alta fredag 3. mars 2023.

Publisert 3. mars 2023 i Resultater

Alle resultater Junior NM Alta

Startlister

5 km fri K19-20 Junior NM Alta

Offisielle resultater:

Komplette resultater (PDF)

1 793 Tuva Anine Brusveen-Jensen Lyn Ski 12:08.8 0:00.0
2 788 Julie Hammer Eidsvold Værks Skiklub 12:16.6 0:07.8
3 786 Oline Vestad Vågå IL 12:20.3 0:11.5
4 790 Anniken Sand Sjåstad/Vestre Lier IL 12:21.9 0:13.1
5 780 Nora Sofie Doksrød Runar, IL 12:24.1 0:15.3
6 784 Helene Ekrheim Haugen Holmen IF 12:27.4 0:18.6
7 796 Eva Ingebrigtsen Bratsberg IL 12:29.0 0:20.2
8 794 Marie Risvoll Amundsen Fauske IL Langrenn 12:29.7 0:20.9
9 797 Nora Elisabeth Falster Heming, IL 12:34.9 0:26.1
10 801 Solveig Lie Støverud Holmen IF 12:36.2 0:27.4
11 776 Tone Lise Pedersen Tromsø SK Langrenn 12:40.7 0:31.9
12 782 Selma Nevin Byaasen Skiklub 12:43.7 0:34.9
13 789 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 12:44.5 0:35.7
14 803 Marianne Haug Bjerke IL Ski 12:46.4 0:37.6
15 798 Oda Kirstine Aanestad Røa Allianseidrettslag 12:48.6 0:39.8
16 775 Synne Selberg Gjelleråsen IF 12:50.0 0:41.2
17 778 Vårin Olsen Alta IF 12:50.6 0:41.8
18 760 Emilie Marie Moland Krogsrud Røa Allianseidrettslag 12:53.5 0:44.7
19 800 Mabel Ovedie Herskedal Amundsen Byaasen Skiklub 12:57.1 0:48.3
20 773 Mina Sofie Kjærås Moland Stokke IL 12:57.3 0:48.5
21 781 Ingeborg Andberg Stenersen Kvaløysletta Skilag 12:57.9 0:49.1
22 779 Ingeborg Håkonsen Kjellmyra IL 12:59.4 0:50.6
23 747 Nora Sødal Raastad Lyn Ski 12:59.6 0:50.8
24 758 Astri Reithe Lunde Røyken UIL 13:02.3 0:53.5
25 774 Maren Halle Haugen Runar, IL 13:02.4 0:53.6
26 723 Andrea Sæther Verdenius Tolga IL 13:04.5 0:55.7
27 729 Vilma Halstenstad Stovner Røa Allianseidrettslag 13:05.5 0:56.7
28 759 Marthe Johanne Hjelmeset Gjelleråsen IF 13:06.2 0:57.4
29 802 Julie Jeistad Lismarka Skilag 13:08.8 1:00.0
30 792 Lone Lorgen Øvrebust Stordal IL 13:09.3 1:00.5
31 750 Mia Mossige IL Varden Meråker 13:09.4 1:00.6
32 772 Astrid Haugen Kleppa Beitstad IL 13:10.1 1:01.3
33 787 Anna Marie Nordengen Sirevåg Lyn Ski 13:10.3 1:01.5
34 740 Maren Skei Mjømen Inderøy IL 13:13.0 1:04.2
35 728 Siri Lindbergsengen Nesheim Bærums Skiklub 13:15.3 1:06.5
36 771 Ingvild Julie Schrøder Brennhovd Lyn Ski 13:15.6 1:06.8
37 744 Synne Børresen Bollingmo Raufoss IL Langrenn 13:16.1 1:07.3
38 762 Marthe Skram Botterud Bærums Skiklub 13:16.9 1:08.1
39 768 Elise Fredheim Simonsen Trøsken IL 13:17.1 1:08.3
40 704 Marie Fossdal Drøpping Kverneland Ski 13:21.8 1:13.0
41 799 Ingrid Brattabø Osterøy IL 13:23.7 1:14.9
42 745 Eline Austgulen Byåsen IL 13:24.1 1:15.3
43 754 Marthe Wilberg Rofstad Byåsen IL 13:24.2 1:15.4
44 777 Mille Marie Storlien Lillehammer Skiklub 13:29.0 1:20.2
45 767 Marte Alstad-Larsen Fauske IL Langrenn 13:29.6 1:20.8
46 722 Emilie Strøm Tverlandet IL 13:31.7 1:22.9
47 757 Helene Martinsen Fana IL 13:31.9 1:23.1
48 743 Martine Ellefsen Asker SK 13:32.1 1:23.3
48 783 Amalie Galaaen Røthe Voss IL 13:32.1 1:23.3
50 696 Solveig Steen Hofstad Eiker SK 13:33.7 1:24.9
50 765 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 13:33.7 1:24.9
52 752 Helene Hafredal Haugan Gulset IF 13:33.8 1:25.0
53 749 Camilla Brørs Beitstad IL 13:36.3 1:27.5
54 753 An-Magritt Hagen Rønning Vikersund IF 13:36.6 1:27.8
55 736 Marte Senderud Wæhle Voss IL 13:37.0 1:28.2
56 763 Ida Lockert Skjold Åsen IL 13:38.8 1:30.0
57 719 Emma Bangstad Bergersen Hamar SK 13:39.0 1:30.2
58 732 Henriette Nilssen Gjelleråsen IF 13:40.0 1:31.2
59 738 Tirill Marie Møller Gundersen Lyn Ski 13:41.6 1:32.8
60 770 Hanna Bjørnli Mosjøen IL 13:42.2 1:33.4
61 693 Sigrid Kvandal Solberg Ballangen Ski 13:42.3 1:33.5
62 766 Aurora Gaarder Strand Strandbygda IL 13:45.2 1:36.4
63 718 Elisa Vestvik Edland Gjesdal IL 13:47.2 1:38.4
64 756 Maria Masovn Haave Lillehammer Skiklub 13:48.9 1:40.1
65 739 Ane Høsflot Klæbo Byåsen IL 13:49.5 1:40.7
66 748 Hedda Magnussen Østre Toten Skilag 13:49.7 1:40.9
67 731 Kristina Masovn Haave Lillehammer Skiklub 13:50.0 1:41.2
68 785 Iida VUOLLET Kalajoen Junkkarit 13:50.3 1:41.5
69 769 Nora Amalie Hegdahl Steinkjer SK 13:51.2 1:42.4
70 735 Nora Rise Fjærtoft Byaasen Skiklub 13:54.0 1:45.2
71 698 Nora Mikkelsen Medkila Skilag 13:54.4 1:45.6
72 761 Karoline Wergeland Kvestad Runar, IL 13:54.7 1:45.9
73 725 Dina Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 13:54.9 1:46.1
74 755 Enni-Sofia SAARI Ylivieskan Kuula 13:57.6 1:48.8
75 727 Ida Lie Sørensen Larvik Ski 13:58.2 1:49.4
76 686 Brigitte Krohn Runnane IL Korlevoll – Odda 14:02.2 1:53.4
77 703 Hedda Fevang Tveit Utleira IL 14:02.4 1:53.6
78 733 Aasne Sofie Oustad Ellevold Oppstad IL 14:03.0 1:54.2
79 714 Camilla Kjelleberg Netland Oddersjaa SSK 14:03.5 1:54.7
80 716 Hedda Opdahl Viga Hjelmeland IL – ski 14:03.8 1:55.0
81 705 Runa Andreassen Kollien Asker SK 14:07.1 1:58.3
82 717 Jessica Birgit Silber Vind IL 14:08.0 1:59.2
83 741 Hedda Nordgård Jakobsen Hommelvik IL 14:08.9 2:00.1
84 746 Dorthe Marie Enebakk Bjerke IL Ski 14:10.0 2:01.2
85 691 Marie Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 14:11.7 2:02.9
86 726 Anni NIKU Finland 14:14.9 2:06.1
87 712 Thea Nygård Il Vindbjart 14:17.1 2:08.3
88 711 Viivi Jylänki Haapaveden Urheilijat 14:17.5 2:08.7
89 708 Ella Håland Pedersen Rustad IL 14:18.1 2:09.3
90 701 Hannah Schjetne Gjøvik SK 14:29.5 2:20.7
91 702 Silje Aksnes Helgådal IL 14:29.6 2:20.8
92 690 Malin Andrea Nilsen Brandtzæg Båtsfjord Sportsklubb 14:30.6 2:21.8
93 685 Perle Nystu Nordreisa IL 14:34.3 2:25.5
94 715 Linnea Otternes Lundekvam Førde IL 14:35.4 2:26.6
95 709 Sigrid Orheim Mundal Sogndal IL 14:37.3 2:28.5
96 764 Vilde Sagerup-Nordkild Kvaløysletta Skilag 14:37.7 2:28.9
97 695 Oda Sønnesyn IL Bjørn – Ski 14:39.8 2:31.0
98 710 Bertine Haneberg Haslum IL 14:41.8 2:33.0
99 724 Live Hansteensen Lommedalens IL 14:43.7 2:34.9
100 694 Marie Hodne Hørsdal Imås, IL 14:45.8 2:37.0
101 699 Katrine Storjord Tovås Fjell Skilag 14:47.4 2:38.6
102 730 Signe Fjeld Bjonviken Årvoll IL 14:48.2 2:39.4
103 683 Jenni KUKKOLA Finland 14:51.3 2:42.5
104 713 Ine Skille Tromsø SK Langrenn 14:51.5 2:42.7
105 795 Martine Evensen Sømna IL 14:53.0 2:44.2
106 734 Elen Kristine Petterson Ilar, IL 14:54.3 2:45.5
107 684 Linne Ausland Oddersjaa SSK 14:54.9 2:46.1
108 689 Tuva Gjerdrum Vatland Stavanger SK 14:57.2 2:48.4
109 721 Lena Martine Elveos Kjelstrup Innstranda IL 14:57.4 2:48.6
110 707 Martine Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 14:59.0 2:50.2
111 687 Marie Mostraum Osterøy IL 14:59.2 2:50.4
112 737 Mathea Nordvik Brandbu IF 15:03.5 2:54.7
113 700 Nora Oline Jensen Lommedalens IL 15:18.5 3:09.7
114 720 Sarah Michelle Lambertsen Medkila Skilag 15:18.6 3:09.8
115 692 Pirjo Mühlematter Vang Skiløperforening 15:22.8 3:14.0
116 688 Ana Delfi Strand Sandnes IL 15:45.3 3:36.5
117 697 Aurora Wilkens Jernberg Kjelsås IL 0:00.0

Værmelding

Webkamera

Arrangementets hjemmesider

5 km fri K19-20 Junior NM 5 km fri K19-20 Junior NM 5 km fri K19-20 Junior NM 5 km fri K19-20 Junior NM 5 km fri K19-20 Junior NM 5 km fri K19-20 Junior NM 5 km fri K19-20 Junior NM 5 km fri K19-20 Junior NM 5 km fri K19-20 Junior NM 5 km fri K19-20 Junior NM 5 km fri K19-20 Junior NM 5 km fri K19-20 Junior NM

Alle resultater