Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater 5 km klassisk J15 – Hovedlandsrennet 2023

Lignende saker

Startlister og resultater 5 km klassisk J15 under Hovedlandsrennet 25. februar 2023.

Publisert 25. februar 2023 i Resultater

Alle resultater Hovedlandsrennet 2023
Startlister
Arenalyd

5 km klassisk J15 – Hovedlandsrennet 2023

Komplette resultater (PDF)

Plass St.nr Navn Klubb Tid Diff.
1 561 Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Overhalla IL 14:56,7 +00:00,0
2 489 Lia, Emilie Ruud Granli IL 15:23,2 +00:26,5
3 549 Heggen, Kari Harestua IL 15:27,1 +00:30,4
4 441 Strand, Nicoline Njård 15:37,2 +00:40,5
5 531 Lofterød, Eline Torp Fossum IF 15:48,6 +00:51,9
6 593 Tegdal, Helene IL Skrim 15:48,8 +00:52,1
7 585 Eriksen, Ada Korsnes Bækkelagets SK 15:52,4 +00:55,7
8 436 Mustad, Mia Martine Stathelle og Omegn IL 15:57,0 +01:00,3
9 548 Alme, Hedda Faraasen Strandbygda IL 16:04,6 +01:07,9
10 449 Lorentzen, Ada Hagli Lyn Ski 16:07,8 +01:11,1
11 525 Bones, Hanna Fløttum Rognes IL 16:13,5 +01:16,8
12 568 Skildheim, Martine Engevik Kvaløysletta Skilag 16:13,7 +01:17,0
13 509 Borander, Marlin Bækkelagets SK 16:17,6 +01:20,9
14 578 Bartnes, Nora Catharina Kjelsås IL 16:18,3 +01:21,6
15 570 Clement, Lotte Bækkelagets SK 16:20,6 +01:23,9
16 448 Staalesen, Mathea Stubnova Kirkenes & Omegn SK 16:22,7 +01:26,0
17 519 Aukland, Anna Oseberg Skilag 16:30,6 +01:33,9
18 446 Posaasen, Pernille Dønnum Nordre Eidsvoll IL 16:34,9 +01:38,2
19 451 Henriksen, Julie Holter Bækkelagets SK 16:35,5 +01:38,8
20 501 Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Østre Toten Skilag 16:37,1 +01:40,4
21 477 Hofgaard, Hermine Lyn Ski 16:38,9 +01:42,2
22 572 Rød, Emma Elise Meinert Oppegård IL 16:40,2 +01:43,5
23 523 Støvern, Ida Østbye Nedre Sigdal IF 16:41,3 +01:44,6
24 552 Johannesen, Mia Minge Nesodden IF 16:41,7 +01:45,0
25 431 Scheele, Helene Lyn Ski 16:43,2 +01:46,5
26 518 Steensen, Linea Oppegård IL 16:43,6 +01:46,9
27 456 Vølstad, Hanna Figgjo IL 16:44,4 +01:47,7
28 443 Dankworth, Sienna Fosstenløkken Heming, IL 16:44,7 +01:48,0
29 595 Alsgaard, Maria Schei Åsen IL 16:45,5 +01:48,8
30 492 Kjosavik, Synnøve Runar, IL 16:51,8 +01:55,1
31 545 Thorsen, Othilie Bosdal Førde IL 16:52,4 +01:55,7
32 463 Leiren, Vilde Nordgård Byåsen IL 16:53,0 +01:56,3
33 512 Thuv, Kaja Nordhus Nesodden IF 16:53,4 +01:56,7
34 488 Sundset, Karianne Klæbu IL 16:54,7 +01:58,0
35 469 Furuhaug, Marie Byåsen IL 16:56,3 +01:59,6
36 473 Lund, Frida Wangberg Lånke IL 16:57,2 +02:00,5
37 580 Mikkelsen, Maria Alta IF 16:57,4 +02:00,7
38 457 Grøndalen, Maren Mjøen Drøbak-Frogn IL 16:58,3 +02:01,6
39 565 Løkke, Frøy Bøe Eiker SK 17:01,4 +02:04,7
40 453 Børsheim, Yvonne Berge Voss IL 17:02,2 +02:05,5
41 522 Rimol, Lea Maria Røa Allianseidrettslag 17:03,6 +02:06,9
42 554 Hamborg, Wilma Hollås Strindheim IL 17:06,6 +02:09,9
43 584 Sandberg, Tiril Hansen Bardu IL 17:07,0 +02:10,3
44 533 Brattebø, Emma Rongve Voss IL 17:12,5 +02:15,8
45 464 Kjeldsberg, Elise Stangstuen Vind IL 17:13,5 +02:16,8
46 543 Grimsmo, Selma Fossum IF 17:14,6 +02:17,9
47 447 Irgum, Maria Bossmo og Ytteren IL 17:15,3 +02:18,6
48 535 Willoch, Agathe Dorthea Lyn Ski 17:16,0 +02:19,3
49 435 Skari, Selma Nittedal IL 17:20,0 +02:23,3
50 484 Femoen, Julie Wågsæther Molde og Omegn IF 17:21,3 +02:24,6
51 506 Kjellås, Erle Heksem Buvik IL 17:22,3 +02:25,6
52 444 Fuglehaug-Wetting, Katrine Brandbu IF 17:25,6 +02:28,9
53 491 Hodt-Billington, Mai Louise Lyn Ski 17:26,3 +02:29,6
53 567 Svela, Marie Utheim Bjerkreim IL 17:26,3 +02:29,6
55 481 Skjerve-Hansen, Idun Kjelsås IL 17:31,6 +02:34,9
56 530 Teigen, Marianne Haug Eiker SK 17:34,6 +02:37,9
57 508 Skjerven, Hennie Fjeldheim Lyn Ski 17:35,7 +02:39,0
58 487 Pinnerød, Sigrid Tverlandet IL 17:36,0 +02:39,3
59 490 Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Lillehammer Skiklub 17:36,7 +02:40,0
60 438 Stueflotten, Emma Lyn Ski 17:37,0 +02:40,3
61 498 Værnes, Hedda Pauline Sjøl Asker SK 17:37,1 +02:40,4
62 445 Kjesbu, Lovise Lånke IL 17:40,5 +02:43,8
63 466 Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Asker SK 17:40,8 +02:44,1
64 500 Sørumshagen, Lisbeth Østerbø Jevnaker Idrettsforening Ski 17:41,6 +02:44,9
65 479 Jernberg, Tuva Wilkens Kjelsås IL 17:41,7 +02:45,0
66 505 Julsrud, Anna Nordre Eidsvoll IL 17:41,9 +02:45,2
67 524 Berg, Emilie Husby Vind IL 17:42,1 +02:45,4
67 542 Steinmo, Mie Bossmo og Ytteren IL 17:42,1 +02:45,4
69 559 Eidem, Amalie Hofset Molde og Omegn IF 17:43,5 +02:46,8
69 590 Olset, Norah Brøndbo Hammerfest SK 17:43,5 +02:46,8
71 526 Kristensen, Henni Hattestad Idrettslaget Try 17:44,1 +02:47,4
72 455 Holland-Tuvsjøen, Caroline Dikemark IF 17:44,3 +02:47,6
73 577 Strengelsrud, Isa Lyn Ski 17:45,1 +02:48,4
74 516 Solli, Mina Daasvand Asker SK 17:47,7 +02:51,0
75 468 Jebsen, Ingrid Merete Heming, IL 17:48,7 +02:52,0
76 496 Olaussen, Une Maria Rustad IL 17:50,0 +02:53,3
77 503 Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Idrettslaget Try 17:50,4 +02:53,7
78 493 Engelvoorn, Stella Heming, IL 17:54,2 +02:57,5
79 576 Småge-Hilsen, Mone Konnerud IL 17:54,8 +02:58,1
80 588 Bekkedal, Elle Hakadal IL 17:55,2 +02:58,5
81 551 Klinkenberg, Karen Jevnaker Idrettsforening Ski 17:56,6 +02:59,9
82 499 Haugen, Silje Hagelsteen Fossum IF 17:57,5 +03:00,8
83 529 Bakke, Astrid Snare Granli IL 18:02,8 +03:06,1
84 563 Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Gui Sportsklubb 18:03,5 +03:06,8
85 550 Strøm, Aase Nesodden IF 18:03,8 +03:07,1
86 560 Rørvik, Amanda Førde IL 18:05,4 +03:08,7
87 532 Koren, Mathilde Rekkertbø Koll, IL 18:05,7 +03:09,0
88 471 Marcussen, Charlotte Weyergang Lyn Ski 18:06,4 +03:09,7
89 476 Giving, Martine Idrettslaget Try 18:06,7 +03:10,0
90 507 Skjellestad, Anja Møgedal Gui Sportsklubb 18:08,5 +03:11,8
91 547 Carlsen, Nora Duus Røa Allianseidrettslag 18:09,4 +03:12,7
92 474 Hotvedt, Mathilde Jenum Gui Sportsklubb 18:09,5 +03:12,8
93 442 Kolbeinsvik, Frida Sauda IL 18:10,5 +03:13,8
94 475 Bjørntvedt, Elmira Nordheim Ørn, IF 18:11,2 +03:14,5
95 538 Udnæseth, Mathea Haslum IL 18:12,2 +03:15,5
96 591 Veslestølen, Synne Wollebæk Hemsedal IL 18:12,3 +03:15,6
97 450 Jensen, Helene Arneberg Bossmo og Ytteren IL 18:16,2 +03:19,5
98 452 Bergersen, Hedda Resellhagen Magnor UL 18:16,4 +03:19,7
99 434 Jensås, Johanne Strindheim IL 18:17,4 +03:20,7
100 497 Hoen-Lund, Magnhild Konnerud IL 18:17,6 +03:20,9
101 514 Krogh, Malin Lorvik Byåsen IL 18:18,3 +03:21,6
102 459 Krogh, Selma Lorvik Byåsen IL 18:18,8 +03:22,1
103 574 Horgen, Ingvild Skarphedin, IL 18:22,5 +03:25,8
104 486 Schjetne, Vårin Gjøvik SK 18:25,3 +03:28,6
105 520 Schomacker, Ella Mathea Bogerud Haslum IL 18:33,5 +03:36,8
106 470 Krogh, Marte Suldal IL 18:35,9 +03:39,2
107 504 Wiken, Ella Vang Skiløperforening 18:38,2 +03:41,5
108 482 Tøien, Ingrid Haslum IL 18:45,3 +03:48,6
109 537 Steiro, Anna Jakobsen Medkila Skilag 18:46,3 +03:49,6
110 515 Ulriksen, Silje Fjellheim KS Ski Lofoten 18:47,2 +03:50,5
111 586 Sivertsen, Andrine Låge Bærums Verk Hauger Idrettsfore 18:49,9 +03:53,2
112 454 Storbekkrønning, Natacha Cecile Jeanne Lefevre Haslum IL 18:50,4 +03:53,7
113 511 Wagner, Hedda Uta Nittedal IL 18:53,5 +03:56,8
114 558 Møller-Hansen, Lotta Runar, IL 18:54,9 +03:58,2
115 483 Andersen, Mina Bossmo og Ytteren IL 18:57,5 +04:00,8
116 461 Reikvam, Helle Marie Moen Lyn Ski 18:57,7 +04:01,0
117 437 Bøhn, Mathilde Thorkildssen Nes Ski 19:00,5 +04:03,8
118 566 Willoch, Hedvig Marie Lyn Ski 19:01,9 +04:05,2
119 462 Lønstad, Anniken Røa Allianseidrettslag 19:04,5 +04:07,8
120 556 Garverhaugen, Symra Emilia Fana IL 19:07,3 +04:10,6
121 472 Gjerde, Josefine Haslum IL 19:10,0 +04:13,3
122 571 Berre, Astrid Fana IL 19:17,0 +04:20,3
123 432 Christoffersen, Mari Emaus Bossekop UL 19:19,9 +04:23,2
124 480 Hagerup, Tiril Pedersen Kirkenes & Omegn SK 19:20,5 +04:23,8
125 439 Holme, Ida Bjerke IL Ski 19:23,1 +04:26,4
126 562 Gabrielsen, Cecilia Rælingen SK 19:23,4 +04:26,7
127 478 Johansen, Signe Øhrn Njård 19:24,0 +04:27,3
128 553 Jakobsen, Mina Helene Nordgård Hommelvik IL 19:24,2 +04:27,5
129 510 Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Lyn Ski 19:25,9 +04:29,2
130 536 Moen, Hedda Hakadal IL 19:28,5 +04:31,8
131 433 Olden, Mathilde Fagervoll Haslum IL 19:32,5 +04:35,8
131 573 Himle-Hopland, Ingrid Bærums Verk Hauger Idrettsfore 19:32,5 +04:35,8
133 581 Welle, Sofie Njård 19:32,7 +04:36,0
134 564 Romsdal, Aurora Hagerupsen Alta IF 19:37,7 +04:41,0
135 582 Haram, Hennie Margrete Strindheim IL 19:39,0 +04:42,3
136 546 Bertnes, Henrikke Oline Bærums Verk Hauger Idrettsfore 19:39,8 +04:43,1
137 579 Sesseng, Sara Stjørdals-Blink, IL 19:48,5 +04:51,8
138 583 Ims, Johanne Fjell Skilag 19:52,3 +04:55,6
139 460 Berg, Maria Nordal Kjelsås IL 19:57,6 +05:00,9
140 534 Munkelien, Hannah Sophie Liland Nes Ski 20:08,3 +05:11,6
141 592 Helbø, Oda Ruud Nes Ski 20:13,7 +05:17,0
142 540 Benediktsson, June Steigum Rustad IL 20:15,5 +05:18,8
143 589 Fjellheim, Synne Marie Lyn Ski 20:22,9 +05:26,2
144 544 Sølland, Tilde Lyn Ski 20:26,9 +05:30,2
145 539 Langstedalen, Aurora Nathalie Nes Ski 20:50,0 +05:53,3
146 502 Olsen, Louise Marie Aud Briet Kvaløysletta Skilag 21:01,5 +06:04,8
147 527 Eriksen, Bianca Vanessa Manndalen Ungdoms og IL 21:35,0 +06:38,3
148 440 Kårstad, Julie Solberg Nes Ski 21:48,7 +06:52,0
149 465 Lambine, Marion Kleivstul Rustad IL 22:03,6 +07:06,9
150 517 Franck-Sætervoll, Leah Lyn Ski 22:08,1 +07:11,4
151 521 Knoblauch, Emelin Bærums Verk Hauger Idrettsfore 22:24,3 +07:27,6
DNS 458 Engevik, Synne Oma Drammen Strong
DNS 467 Joelsen, Tamara Eline Andreassen Bossmo og Ytteren IL
DNS 485 Ruud-Hansen, Erika Marie Lillomarka SK
DNS 494 Andersen, Sigri Hjelset Tromsø SK Langrenn
DNS 495 Raabe-Ødegaard, Lisa Fossum IF
DNS 513 Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Nordre Eidsvoll IL
DNS 528 Johannessen, Viktoria Eiker SK
DNS 541 Brørs-Larsen, Eva Koll, IL
DNS 555 Greftegreff, Solveig Egge Brandbu IF
DNS 557 Brennhovd, Marie Holeværingen IL
DNS 569 Lundby, Julie Haug Østre Toten Skilag
DNS 575 Husnes, Marie Lillehammer Skiklub
DNS 587 Gjerde, Caroline Molde og Omegn IF
DNS 594 Stene, Mia Rød Runar, IL

Værmelding

Webkamera og værstasjon

Invitasjon

Løypekart

Arrangementets hjemmeside

Flere resultater

Tidligere vinnere av Hovedlandsrennet

1962
Arrangør: Furnes idrettslag

G 15 år: Vidar Bjørseth, Østby Idrettslag
G 16 år: Johan Landsem, Troll

1963
Arrangør: Bækkelaget Sportsklubb

G12: 1. Kai Råberg, Grue Finnskog
G13: 1. Olav Kronborg, Søre Ål
G14: 1. Erik Høyem, Heming
G15: 1. Per Arne Svanberg, Spikkestad

1964
Arrangør/Sted:Kringsjå IL, Søre Ål IL

G12: 1. Ivar Formo, Lyn, ….4.Oddvar Brå, Leik
G13: 1. Kai Råberg, Grue Finnskog
G14: 1. Olav Kronborg, Søre Ål, 2. Erik Røsbakk, Furnes
G15: 1. Tom Bugge Byåsen IL, 2. Terje Vådan Byåsen

1965
Arrangør/Sted: Hamar IL, Hamarkameratene

G12: 1. Odd Aril Holmen, Brumund
G13: 1. Arne Øiestad, Askim,…3. Oddvar Brå ,….5.Ivar Formo
G14: 1. Olav Granerud, Ready
G15: 1. Olav Kronborg, Søre Ål, 2. Anders Lenes, Strindheim

J12:  1. Gunn Giljarhus, Raufoss
J13:  1. Tone Log, Kamp
J14:  1. Wenche Bårdseng, Grei
J15:  1. Berit Dybvad, Strindheim

1966
Arrangør/Sted: Søre Ål (12-13-14), Heming (15)

G12: 1. Kristian Birkeland, Birkenes
G13: 1. Jan G Berger, Ørje
G14: 1. Oddvar Brå, Leik , 2. Einar Sagstuen, Gjøvik,… 35. Ivar Formo, Lyn
G15: 1. Bjørn Skogli, Harestua

1967
Hull i arkivet

1968
(Idar Dahl foreslår å sløyfe 12- og 13-årsklassene)

Kuriositet: resultater fra junior-NM 1968:
G16: 1. Oddvar Brå , 2. Ivar Formo,… 3. Einar Sagstuen

1969
Arrangør/Sted(sted): Kongsberg, 14 og 15 år

G14: 1. Erling Storaunet, Skogn
G15: 1. Jan Erik Bårnes, Svarstad,…. Avle Chr Bjørn, Alvdal
J14: 1. Anne Katrine Lystad, Freidig
J15: 1. Anne Marie Bekken, Sokna

1969

Arrangør/Sted: IL Grane, Øyested IF (Arendal)

J12: 1. Ingrid Christiansen, Freidig
J13: 1. Rigmor Wang, Freidig
G12: 1. Jan Helgerud, Skrim
G13: 1. Åge Nicolaisen Ø. Toten

1970
Arrangør/Sted: Sigdal (Gutter)

G14: 1. Tor Bjørkeng, Fåset,… 6. Chr Anker Rasch, Heming,
G15: 1. Per Halvorsen, Eidsvoll Værk,…. 14. Tom Horntvedt, Stokke

1970
Arrangør/Sted: Burud, (Øvre Eiker) (Jenter)

J12: 1. Oddrun Løseth Storli, Troll
J13: 1. Ingrid Christensen ( i dag Kristiansen), Freidig,…4. Berit Kvello, Strindheim

1970
Arrangør/Sted: Hof (Gutter)

G12: 1. Jon Nordby, Bestum, 2. Tom Tveit, Gjøvik,…4. Terje Olav Seim Hol
G13: 1. Lars Buttingsrud, Norderhov

1971
Arrangør/Sted: Vang Skiløberforening (Jenter)

J12: 1. Hilde Flagstad, Vaaler
J13: 1. Anne M Sporlid, Malm
J14: 1. Ingrid Christensen, Freidig
J15: 1. A.B. Gjermundshaug, Alvdal

1971
Arrangør/Sted: Rena IL (Gutter)

G12: 1. Helge Sørhaug, Holmen, 2. Geir Holte, Hokksund
G13: 1. Per Ø. Saksvik, Ranheim
G14: 1. Lars Buttingsrud, Fossek., 2. Jan Helgerud, Skrim,….5. Einar Jensen, …
10. Ove Aunli, Kyrkseterøra
G15: 1. Tore Bjørkeng, Fåset,…..10. Anders Bakken, Lillehammer

1972
Arrangør/Sted: Ås IL (Jenter)

J14: 1. Anne M Sporild, Malm
J15: 1. Ingrid Christensen, Freidig

1972
Arrangør/Sted: Gran Hadeland (Gutter)

G14: 1. Per Ø Saksvik, Ranheim
G15: 1. Ove Aunli, Kyrkseterøra

1973
Arrangør/Sted: Inderøy(Jenter)

J14: 1. Tove G Solheim, Skrim
J15: 1. Marit Dybvik, Rælingen

1973
Arrangør/Sted: Sparbu (Gutter)

G14: 1. Tore Tajet, Raufoss,…4. Tor Håkon Holte, Hokksund
G15: 1. Tom Tveit, Gjøvik Skiklubb

1974
Arrangør/Sted: Herkules Skien (jenter og gutter sammen fra nå)

G14: 1. Steinar Amundsen, Skei, 2. Geir Holte, Hokksund
G15. 1. Tor Håkon Holte, Hokksund

J14: 1. Wenche Johnsen, Jonsvatnet
J15: 1. Tove Grethe Solheim, Skrim

1975
Arrangør/Sted: Voss IL

J14: 1. Kitty Dahl, Njård, 2. Inger Helene Nybråten, Skrautvål
J15: 1. Sidsel Owren, Haslum

G14: 1. Frank Snoen, Lensbygda, … 4. Jon Aalberg, Stjørdalsblink
G15: 1. Jan O. Henriksen, Ranheim IL,,…..7. Eirik Kvalfoss, Vargar

1976
Arrangør/Sted: Søre Ål, Lillehammer

J14: 1. Kristin Åsvold, Snåsa, 2. Vibeke Wold, Freidig, 3. Jorun Rekkedahl, Ås,
4. Brit Pettersen, Søre Ål
J15: 1. Sigrid Marie Seim, Hol, 2. Inger Helene Nybråten, Skrautvål
G14: 1. Ole Petter Knoph, Grei, 2. Asbjørn Kristoffersen, 3. Per Jacobsen, Lensbygda
G15: 1. Rune Helland, Grorud, 2. John Aalberg

1976

Arrangør/Sted: Botne IL

J14: 1. Anne Johansen, Årvoll
J15: 1. Grete Nykkelmo, Selbu & Ragnhild Brattberg, Søre Ål

G14: 1. Fredrik Thaulow, Njård, 2. Arild Monsen, Molde, …9. Lars Bjørgård, Ålen IL
G15: 1. Finn Dahlen, Jevnaker,…4. Pål Gunnar Mikkelsplass, Bromma, 5. Jan Erik
Skogsholm, Sandnes

1978
Arrangør/Sted: Byåsen IL

J14: 1. Grete Lise Hågensen, Tromsø
J15: 1. Brynhild Resell, Sp.Freidig

G14: 1. Sjur Mørdre, Asker, 2. Tor Taksgård, Nidelv,… 4. Vegard Ulvang, Kirkenes
G15: 1. Arild Monsen, Molde & Reidar Bjørkli, Lier

1979
Arrangør/Sted: Asker Sk.kl (Vollen)

J14: 1. Kristin Rønning, IK Junkeren, …5. Hilde Gjermundshaug, Furnes
J15: 1. Grete Lise Hågensen, Tromsø, ….4. Anne Jahren, Bærum

G14: 1. Ragnar Lund Roland, Drammens Ballklubb
G15: 1. Tor Taksgaard, Nidelv, 2. Erik Torbjørn Løhre, Lundamo, 3. Jan Erik Bjørn,
Alvdal, 4. Bjørn Olav Nordbye, 5. Vegard Ulvang

1980
Arrangør/Sted: Furnes/Brummunddal

J14: 1. Eli Irene Husum, Søre Ål, 2. Solveig Pettersen, Oddersjaa
J15: 1. Kristin Rønning IK Junkeren, 2. Hilde Gjermundshaug, Furnes

G14: 1. Geir Sjøli, Klæbu
G15: 1. Per H Ramlo, Klæbu 2. Ola Sandholt 3. Torgeir Bjørn

1981
Arrangør/Sted: Sportsklubben Grei, Oslo

G14: 1. Gjermund Bjørn, Alvdal
G15: 1. Geir Sjøli, Klæbu, ….5. Frank Grønvold, Grorud

J14: 1. Sunniva Hagen, Njård, …..6. Marit Wold, Lambertseter
J15: 1. Bente Meisingseth, Molde

1982
Arrangør/Sted: Egge Il, Stiklestad IL

J14: 1. Toril Stokkebø, Holmen
J15: 2. Nina Irene Østvold, Eidsvoll Værk

G14: 1. Simen Bakken, Heming, ….9. Øyvind Mobakken, Grorud
G15: 1. Jostein Thoresen, IF Grei, ….5. Gjermund Bjørn, Alvdal

1983
Arrangør/Sted: Gjøvik

J14: 1. Vencke Hatleberg, Bergkam, … 19. Elin Nilsen Bossmo&Yttern
J15: 1. Brita Jordet, Asker

G14: 1. Ole H Evensen, Vind….9. Øyvind Skaanes, Utleira
G15: 1. Terje Smevold, Hernes, …. 13. Bjørn Dæhlie, Bjerke

1984
Arrangør/Sted: Søre Ål

J14: 1. May Allergot, Søre Ål, …. 7. Ine Wigernes, Årvoll
J15: 1. Vencke Hatleberg, Bergkam, …. 3. Elin Nilsen

G14: 1. Arild Ommundsen, Sandnes
G15: 1. Ole H Evensen, Vind

1985
Arrangør/Sted: Solbergelva

J14: 1. Liv Randi Breen, Ålen IL, …. 13. Trine Alsgaard
J15: 1. May Allergot, Vind

G14: 1. Krister Sørgård, Sandnes
G15: 1. Torstein Korsvold, Fåberg

1986
Arrangør/Sted: Leinstrand IL

J14: 1. Merete Mosbakk, Heimdal IF, …. 18. Siri Halle, Fossum IF …21. Ingrid Kvikne,
Byåsen
J15: 1. Liv Randi Breen, Ålen IL

G14: 1. Lars Vethe, Heggedal IL ….4. Jon Olav Bergersen, Kjelsås IL …6. Anders Eide,
Snåsa…16. Oddbjørn Hjelmeset
G15: 1. Krister Sørgård, Sandnes 2. Karl Ovesen , Malm,… 4. Kristian Eriksen, ….
4. Gudmund Skjeldal

1987
Arrangør/Sted: Jøtul/Lommedalen

J14: 1. Bente Martinsen, Nittedal IL,…8. Hanne Staff, Nittedal IL
J15: 1. Anita Karlsen, Frisk IF

G14: 1. Tore Hammer, Buvik, ….. 4. Thomas Alsgaard, Enebakk
G15: 1. Jon Erik Knotten, Ramnes og Ole Gunnar Gulbrandsen, Svene,
3. Anders Eide, Snåsa

1988
Arrangør/Sted: Mo i Rana

G14-fri: 1. Remi Andersen, Bækkelaget Sp.kl
G15-fri: 1. Ola Østvold, Vind, …8. Thomas Alsgaard, Enebakk

J14-fri: 1. Åse Idland, Figgjo
J15-fri: 1. Kristin Tjelle, Børsa, 2. Bente Martinsen, Nittedal, Cecile Mjøen, Graabein

1989
Arrangør/Sted: Orkdal IL

J14: 1. Eva Kjerstadmo, Meldal IL, … 18. Liv Grete Skjelbreid, Hålandsdalen
J15: 1. Åse Idland, Figgjo I, …. 18. Anne Mette Grøtli, Kvikne IL

G14: Lars Bjørnås IL Stjørdals Blink
G15: Remi Andersen, Bækkelaget Sportsklubb, 2. Kjetil Juul Pedersen, Harestua, …
8. Rune Torseth IL Koll

1990
Arrangør/Sted: Namsos
G15: 1. Trond Lillebekk, Magnor IL 2. Tron Rustadbakken, Brummundal

1991
Arrangør/Sted: Byåsen

1992
Arrangør(sted): Harstad
Hull i arkivet

1993
Arrangør/Sted: Eidsvoll Skiklubb
G14-kl: 1. Hans Leithe, Moen Sp.kl
G14-fri: 1. Hans Leithe, Moen Sp.kl
G15-kl: 1. Espen Pedersen, Frol I, ….. 3. Roar Hjelmeseth, Fjellhug Vereide
G15-fri: 1. Torbjørn Kjerstadmo, Meldal IL,

J14-kl: 1. Carina Kristiansen, Mjøndalen IF
J14-fri: 1. Eli Ytredal, Eidsdal IL
J15-kl: 1. Ingerid Stenvold IL Pioner,…4. Rønnaug Schei, Statsbygd IL
J15-fri: 1. Anne Gry Myklebust, Valldal IL, 2. Ingerid Stenvold IL Pioner

1994
Arrangør/Sted: Svarstad

G14-kl: 1. Lars Tore Turtveit, Voss IL
G14-fri: 1. Hans Erik Sand, Sjåstad/V. Lier
G15-kl: 1. Hans Leithe, Moen Sp.kl, …3. Krister Trondsen, Røros Il
G15-fri: 1. Hans Leithe, Moen Sp.kl, …9. Brynjar Skjærli, Østre Toten Skilag

J14-kl: 1. Elisabeth Solbakken, Sør Frol IL
J14-fri: 1. Maria Fløystad, Kvaløysletta IL
J15-kl: 1. Elisabeth Omsjø, Heming
J15-fri: 1. Eli Ytredal, Eidsdal IL

1995
Arrangør/Sted: Savalen

G14-kl: 1. Sven Tore Tørres, Røros IL,…5. John Anders Gaustad, Oppstad IL
G14-fri: 1. Kenneth Skaarud, Harestua IL
G15-kl: 1. Lars Tore Turtveit, Voss IL,…5. Tore Ruud Hofstad, Hurdal IL
G15-fri: 1. Lars Tore Turtveit, Voss IL, 2. Tore Ruud Hofstad, Hurdal IL

J14-kl: 1. Marit Bjørgen, Rognes IL, 2. 2. Vibeke Westby Skofterud, IL Slitu
J14-fri: 1. Marit Bjørgen, Rognes IL, 2. Vibeke Westby Skofterud, IL Slitu
J15-kl: 1. Gro Strandbråten, Eggedal IL, … 12. Ella Gjømle, Stathelle IL
J15-fri: 1. Bettina Gavoll Hansen, Høybråten & Stovner

1996
Arrangør/Sted: Rana IL

G14-fri: 1. Rogar A. Djupvik, S&F Hyen
G14-kl: 1. Rogar A. Djupvik, S&F Hyen, John Kristian Dahl Kirkenes & Omegn
G15-kl: 1. John Anders Gaustad, Oppstad IL
G15-fri: 1. John Anders Gaustad, Oppstad IL

J14-kl: 1. Ingrid Narum, Sogndal, 2. Kristin Stemland, Heimdal IF
J15-kl: 1. Marit Bjørgen , Rognes IL 3. Kristin Stemland, Heimdal IF
J14-fri: 1. Kristin Stemland, Heimdal IF, ….5. Kristin Størmer Steira, IL Forsøk
J15-fri: 1. Vibeke Westby Skofterud, IL Slitu,…3. Marit Bjørgen, Rognes IL

1997
Arrangør/Sted: Konnerud IL

G14-kl: 1. Eivind Juul Pedersen, Harestua IL, 2. Kristian Horntvedt, Stokke IL
G14-fri: 1. Eivind Juul Pedersen, Harestua IL
G15-kl: 1. Rogar A. Djupvik, S&F Hyen
G15-fri: 1. Rogar A. Djupvik, S&F Hyen

J14-kl: 1. Magni Solum, Meldal IL,…7. Merethe Braathen, Høybr&Stovner
J15-kl: 1. Siri Mette Carlsen, Asker Sk.kl,…3. Kristin Stemland, Heimdal IF
J14-fri: 1. Magni Solum, Meldal IL
J15-fri: 1. Kristin Stemland, Heimdal IF

1998
Arrangør/Sted: Tromsø IL

G14-kl: 1. Eirik Aas, Byåsen IL,….4. Johan Kjølstad, Ekne IL
G14-fri: 1. Eirik Aas, Byåsen IL, …. 3. Johan Kjølstad, Ekne IL
G15-kl: 1. Kristian Horntvedt, Stokke IL,….9. Eldar Rønning, Skogn IL
G15-kri: 1. Kristian Horntvedt, Stokke IL, ….37. Eldar Rønning, Skogn IL

J14-kl: 1. Elisabeth Hatlen, Stranda IL
j14-fri: 1. Elisabeth Hatlen, Stranda IL
J15-kl: 1. Kjersti Nordberg, Henning
J15-fri: 1. Magni Solum, Meldal IL

1999
Arrangør/Sted: Holmenkollen Kjelsås

G14-fri: 1. Hans Petter Lykkja, IL Dalguten,…3. Morten Eilifsen Strømmen& Lillestr
G14-kl: 1. Martin Johnsrud Sundby
G15-fri:1. Thomas Jørgensen, Ørje, …3. Tord Asle Gjerdalen, IL Holeværingen,…
5. Arne Post, Oppegård IL
G15-kl: 1. Eirik Aas, Byåsen IL, …4. Tord Asle Gjerdalen, IL Holeværingen,…
12. Chris Jespersen IL Korlevoll

J14-fri: 1. Liv M Nordtømme, Henning, 2. Tina Kolstad Henning
J14-kl: 1. Tina Kolstad, Henning, 2. Kjersti Wie Bull, Heming
J15-fri: 1. Elisabeth Hatlen, Stranda, 2. Lena C. Pedersen IL Siso
J15-kl: 1. Elisabeth Hatlen, Stranda, …3. Merethe Harjo Pettersen, Vadsø Sk

2000
Arrangør/Sted: Geilo IL

G14-fri: 1. Even Sletten Lillehammer Sk.kl
G14-kl:  1. Steffen R. Plassgård, Alvdal
G15-fri: 1. Olav Grindflekk, Tynset IL
G15-kl: 1. Olav Grindflekk, Tynset IL

J14-fri: 1. Marion Solbjørg, Vestringen
J14-kl: 1. Kari Vikhagen Gjeitnes, Skåla IL
J15-fri: 1. Liv Miriam Nordtømme, Henning
J15-kl: 1. Liv Miriam Nordtømme, henning

2001
Arrangør/Sted: Bardufoss

G14-fri: 1. Erlend Losnegaard, Fagernes
G14-kl: 1. Arnt Einar Engan, Sokna, …. 8. Petter Northug, Inderøy IL
G15-fri: 1. Stein Arve Sjaker, Gran IL
G15-kl: 1. Even Sletten, Lillehammer

J14-fri: 1. Anette Brøto, Holeværingen
J14-kl: 1. Betty A B Nilsen, Torridal
J15-fri: 1. Marion Solbjørg, Vestringen
J15-kl: 1. Marion Solbjørg, Vestringen

2002
Arrangør/Sted: Konnerud

G14-fri: 1. Magne Dæhlie, Nordbygda
G14-kl: 1. Eirik Kurland Olsen, ROS IL
G15-fri: 1. Petter Northug, Inderøy IL
G15-kl: 1. Erlend Losnegaard, Fagernes, 2. Anders Gløersen, Rustad,..4. Petter Northug

J14-fri: 1. Julie B Svendsen, Nittedal IL
J14-kl: 1. Marit Liland Fredriksen, Stokmarknes
J15-fri: 1. Karianne Bjellånes, Bossmo&Yttern
J15-kl: 1. Karianne Bjellånes, Bossmo&Yttern

2003
Arrangør/Sted: Holmenkollen, Heming IL

G14-sprint: 1. Sindre Wiig Nordby, Njård
G14-kl: 1. Øyvind Moen Fjeld, Kjelsås IL
G15-sprint: 1. Tore Martin Søbak Gundersen, Vang SLF
G15-kl: 1. Eirik Kurland Olsen, ROS IL

J14-sprint: 1. Marte Berget, Gran IL
J14-kl: 1. Celine Brun-Lie, Njård
J15-sprint: 1. Astrid Jacobsen, Heming IL
J15-kl: 1. Marit Liland Fredriksen, Stokmarknes

2004
Arrangør/Sted: Namsos

G14-sprint: 1. Hans Christer Holund, Nittedal
G14-fri: 1. Håkon Stuge Bånerud, Koll
G15-sprint: 1. Sindre Wiig Nordby, Njård
G15-fri: 1. Harald Berge, Fossum IF

J14-sprint: 1. Britt Ingunn Nydal, Asker Sk.KL
J14-fri: 1. Britt Ingunn Nydal, Asker Sk.KL
J15-sprint: 1. Marte Berget, Gran IL
J15-fri: 1. Fanny Welle-Strand Horn, Heming

2005
Arrangør/Sted: Gjøvik

G14-kl: 1. Marius Vegheim, Gjerdrum IL,….3.Pål Golberg,….15.Thomas Northug
G14-fri: 1. Edvard Hamilton, Sør Fron IL, 2.Pål Golberg
G15-kl: 1. Hans Christer Holund, Nittedal,….5.Petter Skinstad
G15-fri: 1. Hans Christer Holund, Nittedal

J14-kl: 1. Tuva Toftdal, Heming IL
J14-fri: 1. Bente Landheim, Tynset IF
J15-kl: 1. Britt Ingunn Nydal, Asker Sk.KL
J15-fri: 1. Marte Kristoffersen, Varden IL

2006
Arrangør/Sted: Alta IL
(NB 14år -> 15 år, 15år->16år)

G15-kl: 1.Sondre Nordstad Moen, Strindheim IL,….3.Henrik Ingebriktsen
G15-fri: 1.Henrik Ingebriktsen, Sandnes IL,2.Sondre Nordstad Moen
G15-sprint: 1.Kjetil Ims, Asker Skiklubb,2.Sindre Selvig, 3.Vegard Vinje

G16-kl: 1.Ole Fredrik Qvale, Kjelsås IL,…3.Thomas Northug
G16-fri: 1.Erling Ø Bjøntegård, Bevern IL,2.Ole Fredrik Qvale
G16-sprint: 1.Ånund Lid Byggland, Høydalsmo IL,…3.Thomas Northug

J15-kl: 1.Ragnhild Haga, Åsen IL,…3.Martine Kongsten
J15-fri: 1.Maria Strøm Nakstad, Byaasen Skiklubb,2.Ragnhild Haga
J15-sprint: 1.Caroline Fjellbu, Bekkelaget IF,2.Tone Dalen

J16-kl: 1.Ingerlise Wingaard Jensen, Jardar IL,2.Karoline Bjerkli Grøvdal
J16-fri: 1.Marie Nordsletten Koll IL,2.Ingvild Flugstad Østberg
J16-sprint: 1.Tuva Toftdal, Heming IL,…3.Ingvild Flugstad Østberg

2007
Arrangør/Sted: Steinkjer

G15-sprint: 1.Sindre Bjørnestad Skar, Bærum Verk IF
G15-fri: 1.Vetle Sjåstad Christiansen, Geilo IL,2.Sindre Bjørnestad Skar
G16-sprint: 1.Kjetil Ims, Asker Skiklubb
G16-fri: 1.Didrik Tønseth, Byåsen IL,…2.Sondre Nordstad Moen….6.Henrik Ingebriktsen

J15-sprint: 1.Martine Ranum Lehn, Byaasen Skiklubb
J15-fri: 1.Maren Eliassen, Byaasen Skiklubb,….7.Barbro Kvåle
J16-sprint: 1.Ragnhild Haga, Åsen IL
J16-fri: 1.Ragnhild Haga, Åsen IL,…4.Heidi Weng,5.Kari Øyre Slind

2008
Arrangør/Sted: Tynset, Alvdal, Fåset mf (Savalen)

G15-sprint: 1. Sondre Turvoll Fossli, Mjøndalen IF,….16.Håvard Solås Taugbøl
G15-kl: 1. Sondre Turvoll Fossli, Mjøndalen IF
G16-sprint: 1. Sindre Bjørnestad Skar, Bærum Verk IF
G16-kl: 1. Thomas S. Evjestad IL Bjørn

J15-sprint: 1.Rikke Hald Andersen Asker Skiklubb
J15-kl: 1.Sigrid Nordgården, Vestringen
J16-sprint: 1.Martine Ranum Lehn, Byaasen Skiklubb
J16-kl: 1.Anne Tine Markset, Njård

2009
Arrangør/Sted: Gausdal Skilag, Øyer Tretten IL, Søre Ål IL, Lillehammer SK

G15-sprint-kl: 1.Andreas Molden Nes ski
G15-fri: 1.Oliver Furuli, Lillehammer Sk.kl,…..19.Magne Haga,….21.Gjøren Tefre
G16-sprint-kl: 1.Sondre Turvoll Fossli, Mjøndalen IF
G16-fri: 1.Håvard Solås Taugbøl, Lillehammer Sk.kl,…4.Sondre Turvoll Fossli

J15-sprint-kl: 1.Silje Theodorsen, Kvaløysletta Skilag
J15-fri: 1.Mari Støen Gussiås, Molde & Omegn
J16-sprint-kl: 1.Rikke Hald Andersen, Asker Sk.kl
J16-fri: 1.Hilde Losgård Landheim, Tynset IL,….Rikke Hald Andersen

2010
Arrangør/Sted: Nes IL

J15-kl: 1.Anja Tryti, Asker Sk.klubb,…..8.Magni Smedås
J16-kl: 1.Thea Krokan Murud, Roterud IL,2.Ingeranne Strøm Nakstad
G15-kl: 1.Gaute Kvåle, Røldal IL,….Eirik Sverdrup Augdal
G16-kl: 1.Oliver Bræin Furuli,  Lillehammer sk.kl,…11.Magne Haga

J15-sprint-fri: 1.Ragnhild Femsteinevik, Hålandsdal IL
J16-sprint-fri: 1.Thea Krokan Murud, Roterud IL
G15-sprint-fri: 1.Thomas Ekren Melhus IL,….3.Audun Erikstad
G16-sprint-fri: 1.Håvard Nymoen, Tolga IL,…Kasper Stadaas

Stafett-gutter: 1. 1.Akershus
Stafett-jenter: 1. 1.Sør-Trøndelag

2011
Arrangør/Sted: Byåsen IL

J15-5km-fri: 1.Tirill Udnes Weng, Nes Ski, 2. Lotta U W, 3. Anine Ahlsand
J16-5km-fri: 1.Ane Blomseth Johnsen, Ås IL, 2. Selma Ahlsand, 3 Lovise Heimdal
G15-5km-fri: 1.Sjur Slettom, Lom IL,….4.Gaute Iversen..13.Jan Thomas Jensen
G16-7.5km-fri: 1.Kristian Græsli, Hamar SK, 2.Eirik Sverdrup Augdal

J15-sprint-kl: 1.Amalie Håkonsen Ous, Nes Ski,…..7. Tiril Udnes Weng
J16-sprint-kl: 1.Stine Schonhowd, Svea Skilag,…….9.Louise Heimdal
G15-sprint-kl: 1.Svein Berg Fines, Henning Skilag,….15.Torgeir Lid Byggland
G16-sprint-kl: 1.Thomas Ekren, Melhus IL,….7.Fredrik Løwstrøm Nyenget
J15-cross:1.Ingrid Elisabeth Tveten, Røa IL
J16-cross:1.Maria Cathrine Berg Rolke, Oddersdjaa SSK
G15-cross:1.Torjus Bern Hansen, Kjelsås IL-ski
G16-cross:1.Ådne Lund, Vinne Skilag

Stafett-jenter: 1.Akershus lag 1
Stafett-gutter: 1.Sør-Trøndelag lag 1

2012
Arrangør/Sted : Harstad

J15-5km-kl: 1.Martine Lorgen Øvrebust, Stordal IL
J16-5km-kl: 1.Marte Skaanes, Strindheim IL,…..3.Lotta Udnes Weng
G15-5km-kl: 1.Ole Morten Flataker, Hommelvik IL,….8.Morten Soleng Skinstad
G16-7.5km-kl: 1.Vegard Berget Flystveit, Oddersjaa SSK,…3.David Dong-Hee Vik

J15-sprint-fri: 1.Kristina Skjevdal, Røros IL
J16-sprint-fri: 1.Amalie Håkonsen Ous, Nes Ski,…3.Tiril Udnes Weng
G15-sprint-fri: 1.Herman Martens Meyer, Frogner IL
G16-sprint-fri: 1.Øystein Tallhaug Engelstad, MjøsSki
J15-cross: 1.Stine Madslien Bakken, Kjelsås IL-Ski
J16-cross: 1.Ingrid Landmark Tandrevold, Fossum IF
G15-cross: 1.Lars Sønsterud, Bækkelagets SK
G16-cross: 1.Erland Kvisle, Asker SK

Stafett-jenter: 1.Sør-Trøndelag lag 1
Stafett-gutter: 1. Agder og Rogaland lag 1

2013
Arrangør/Sted: Savalen

J15-5km-fri: 1.Katrine Seim, Hol IL,…..5.Nora Ulvang
J16-5km-fri: 1.Martine Lorgen Øvrebust, Stordal IL
G15-5km-fri: 1.Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL,…..12.Jørgen Lippert
G16-7.5km-fri: 1.Herman Martens Meyer, Frogner IL

J15-sprint-kl: 1.Martine Engebretsen, Heming IL-Ski
J16-sprint-kl: 1. Marte Mæhlum Johansen, Østre Toten Skilag
G15-sprint-kl: 1.Magnus Bøe, Fossum IF,….6.Eirik Sørgård Anderssen
G16-sprint-kl: 1.Ivar Arne Ryttervold, Frogner IL
J15-cross: 1.Mari Nordlunde, Follebu SK
J16-cross: 1.Emma Arnesen, Byåsen IL
G15-cross: 1.Trulse Fjellheim Jorde, Asker SK
G16-cross: 1.Tørris Sandsæter, Vinne Skilag

Stafett-jenter: 1.Oppland lag 1
Stafett-gutter: 1.Akershus lag 1

2014

Arrangør/Sted: Vang

J15-5km-kl: 1.Kristine Stavås Skistad, Konnerud IL
J16-km-kl: 1.Sigrid Flatås Aune, Steinkjer SK
G15-5km-kl: 1.Daniel Kaale Svela, Gjesdal IL,….4.Håkon Skaanes
G16-7.5km-kl: 1.Petter Bergmann, Konnerud IL
J15-sprint-fri: 1.Kristine Stavås Skistad, Konnerud IL

J16-sprint-fri: 1.Martine Engebretsen, Heming IL-Ski
G15-sprint-fri: 1.Bjørnar Stensrud Tyribakken, Nesbyen IL
G16-sprint-fri: 1.Magnus Bøe, Fossum IF
J15-cross: 1.Lise Samuelsen, Lyngen/Karnes IL
J16-cross: 1.Lone Johansen, Melhus IL
G15-cross: 1.Aron Åkre Rysstad, Valle IL
G16-cross: 1.Ole Haldor Ensrud, Trøsken IL

Stafett-jenter: 1.Buskerud Skikrets lag 1
Stafett-gutter: 1.Akershus Skikrets lag 1

2015
Arrangør/Sted: Stokke

J15-5km-fri: 1.Ingvild Larsen Mikaelsen, Byåsen IL
J16-5km-fri: 1.Emma Skjoldli, Bilken IL/Vossalangrenn
G15-5km-fri: 1.Fredrik Johnsrud, Stokke IL
G16-5km-fri: 1. Filip Fjeld Andersen, Geilo IL,….7.Håvard Moseby

J15-sprint-kl: 1.Asne Skrede, Geilo IL
J16-sprint-kl: 1.Kristine Stavås Skistad, Konnerud IL
G15-sprint-kl: 1.Ansgar Evensen, Vind IL
G16-sprint-kl: 1.Matias Bjørnflaten Øvrum, Runar IL
J15-cross: 1.Ida Marie Hagen, Haslum IL
J16-cross: 1.Juni Arnekleiv Dombås IL, Astrid Stav IL Varden Meråker

Stafett-jenter:1.Buskerud Skikrets lag 1
Stafett-gutter:1.Buskerud Skikrets lag 1

2016
Arrangør/Sted: Fauske

J15-5km-kl: 1.Helene Marie Fossesholm, Vestfossen IF/Eiker Ski,…4.Runa Ulvang
J16-5km-kl: 1.Linn Ravndal, Gjesdal IL
G15-5km-kl: 1.Petter Thorslund Aadland, Nittedal IL,…3.Lars Agnar Hjelmeset
G16-7.5km-kl: 1.Petter Myhr, Vallset IL
J15-sprint-fri: 1.Line Maltun Helland, Kjelsås IL

J16-sprint-fri: 1.Kristin Austgulen Fosnæs, Fossum IF
G15-sprint-fri: 1.Matz William Jenssen, Njård
G16-sprint-fri: 1.Ansgar Evensen, Vind Il
J15-cross: 1.Nora Andersen, Røa IL
J16-cross: 1.Ane Grøtan Wang, Fossum IF
G15-cross: 1.Martin Nevland, Gjesdal IL
G16-cross: 1.Sondre Haneberg, Oppegård IL

Stafett-jenter: 1.Akershus Skikrets lag 1
Stafett-gutter: 1.Telemark og Vestfold Skikrets lag 1

2017
Arrangør/Sted: Tolga

J15-5km-fri: 1.Tuva Hagen Rønning, Vikersund If-Ski
J16-5km-fri:  1.Helen Marie Fossesholm, Vestfossen If
G15-5km-fri:  1.Sivert Granheim, Utleira Il
G16-7.5km-fri: 1.Kasper Herland, Hemsedal IL

J15-sprint-kl: 1.Maria Hartz Melling, Konnerud IL
J16-sprint-kl: 1.Sigrid Leseth Føyen, Kjelsås IL
G15-sprint-kl: 1.Isak Skari Berger, Lillehammer Skiklubb
G16-sprint-kl: 1.Hermann Nordstrand Fiksen, Bossekop UL
J15-cross: 1.Oda Brodtkorp, Strindheim IL
J16-cross: 1.Mari Torsteinsrud, Fjellet IL
G15-cross: 1.Henrik Falkenberg Dokset, Kjelsås IL
G16-cross: 1.Martin Nevland, Gjesdal IL

Stafett-Jenter: Buskerud Skikrets lag 1
Stafett-Gutter: Buskerud Skikrets lag 1

2018
Arrangør/Sted: Lygna

J15-5km-kl: 1.Tuva Anine Brusveen-Jensen, Lyn Ski
J16-5km-kl: 1.Emma Kirkeberg Mørk, Drammens Ballklubb
G15-5km-kl: 1. Arthus Hartvedt Klavenes, Runar IL
G16-7.5km-kl:1.Andreas Aune Aakerli, Heimdal Ski

J15-sprint-fri: 1.Ingerid Vadder, Morgedal IL
J16-sprint-fri: 1.Kristin Maltun Helland, Kjelsås IL
G15-sprint-fri: 1.Eirik Nordbø, Asker SK
G16-sprint-fri: 1.Aleksander Elde Holmboe, Bærum Verk Hauger

J15-cross: 1.Eline Austgulen, Byåsen IL
J16-cross: 1.Anette Nilsen, Utleira IL
G15-cross: 1.Erik Munch-Finne, Asker SK
G16-cross: 1.Mattias Brørs, Beistad IL

Stafett-jenter: 1.Buskerud Skikrets lag 1
Stafett-gutter: 1.Akershus Skikrets lag 1

2019
Arrangør/Sted: Gålå

J15-5km-fri: 1. Julie Hammer, Eidsvolds Værks Skiklub
J16-5km-fri: 1. Tuva Anine Brusveen-Jensen, Lyn Ski
G15-5km-fri: 1. Daniel Aakervik, Fet SK
G16-7.5km-fri: 1. Thomas Linnebo Mollestad, Oddersjaa SSK

J15-sprint-kl: 1. Emilie Marie Krogsrud, Heming IL
J16-sprint-kl: 1. Thea Johansen Fet Sk
G15-sprint-kl: 1. Lars Michael Saab Bjertnes, Njård
G16-sprint-kl: 1. Robert Skog Kristiansen, Tromsø SK Langrenn

J15-cross-fri: 1. Guro Femstelnevik, Hålandsdal IL
J16-cross-fri: 1. Nora Sødal Raastad, Lyn Ski
G15-cross-fri: 1. Sivert Stene Enger, Øvrevoll Hosle IL
1. Lars Lien, Gjøvik SK
1. Nils Olav Kjetså Røed, Otra IL
G16-cross-fri: 1. Adrian Rydningen, Nordreisa IL

Stafett-jenter : 1. Oslo Skikrets Lag 1
Stafett-gutter : 1. Telemark og Vestfold Skikrets Lag 1

2020
Arrangør/Sted: Nybygda IL og Furnes Skiløperforening/Nybygda Skistadion

J15-5km-kl: 1. Lisa Kristine Jorde, Asker SK
J16-5km-kl: 1. Eva Ingebrigtsen, Bratsberg IL
G15-5km-kl: 1. Simen Gløgård, Nittedal IL
G16-7.5km-kl: 1. Daniel Aakervik, Fet SK

G-15 FH: 1. Emil Moore-Carlsen, Fossum IF
J15-sprint-fri: 1. Tuva Mathea Gulbrandsen, Bardufoss og Omegn Idrettsforening
J16-sprint-fri: 1. Helene Ekrheim Haugen, Holmen IF
G15-sprint-fri: 1. Oliver Finstad Nytrøen, Edisvold Værks Skiklubb
G16-sprint-fri: 1. Petter Solhaug Sæter, Os IL
J15-cross-fri: 1. Emma Hovengen Lundin, Nittedal IL
J16-cross-fri: 1. Runa Andreassen Kollen, Asker SK
G15-cross-fri: 1. Storm Haugenes Pedersen, Hovden Sportsklubb
G16-cross-fri: 1. Wilhelm Georg Leikanger, Røa IL

Stafett-jenter : 1. Akershus Skikrets Lag 1
Stafett-gutter : 1. Akershus Skikrets Lag 1

2021
Arrangør/Sted: Oslo-Holmenkollen
Avlyst

2022
Arrangør/Sted: Oslo-Holmenkollen

J15-5km-fri: 1. Mia Matheson Fergestad, Koll IL
J16-5km-fri: 1. Kamilla Aasebø, Kjelsås IL
G15-5km-fri: 1. Joakim Marsteinstredet Pedersen, Lillehammer Skiklubb
G16-7.5km-fri: 1. Sindre Østlien Evensen, Vind IL
G16-7.5km-fri-gjesteklasse: 1. Christoffer Rüger, Gulset IF

FH15 5 km Gutter stående: 1. Endre Lykken, Vind IL
J15-sprint-kl: 1. Oda Skari, Nittedal IL
J16-sprint-kl: 1. Kamilla Aasebø, Kjelsås IL
G15-sprint-kl: 1. Henrik Håland, Gjesdal IL
G16-sprint-kl: 1. Torjus Magnus Harbo Fossum IF
G16-sprint-kl-gjesteklasse: 1. Oliver Westlund Myklebostad, Konnerud IL
FH15-sprint Gutter stående: 1. Endre Lykken, Vind IL
J15-cross: 1. Lilja Celina Kjær Jørgensen, Lillehammer Skiklubb
J16-cross: 1. Elise Weber Eriksen, Lommedalen IL
1. Selma Torvik Mathismoen, Holmen IF
G15-cross: 1. Sondre Leknes Frey, Bærum Skiklubb
1. Sondre Mæhlum Krüger, Byåsen Skiklubb
G16-cross: 1. Benjamin Kulsetås, Strindheim IL

Stafett-jenter : 1. Oslo Skikrets Lag 1
Stafett-gutter : 1. Oslo Skikrets Lag 1

5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15 5 km klassisk J15

Alle resultater