Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater 7,5 km fellesstart klassisk M18 NC junior Voss 2023

Lignende saker

Resultater 7,5 km fellesstart klassisk M18 NC junior Voss søndag 12. februar 2023.

Publisert 12. februar 2023 i Resultater

Alle resultater NC junior Voss

Alle startlister

Resultater 7,5 km fellesstart klassisk M18

Offisielle resultater:

1 Lars Heggen Harestua IL 17:58.6 0:00.0
2 Birk Haugnes Oppegård IL 18:54.6 0:56.0
3 Elling Broberg Jevnaker Idrettsforening Ski 19:01.3 1:02.7
4 Mons Melbye Årvoll IL 19:05.2 1:06.6
5 Fredrik Flo Øfstaas Nittedal IL 19:07.9 1:09.3
6 Andreas Hermansen Vang Skiløperforening 19:10.1 1:11.5
7 Storm Haugenes Pedersen Hovden Sportsklubb 19:11.8 1:13.2
8 Simen Fossesholm Eiker SK 19:14.0 1:15.4
9 Tørres Bjelland Nøstdal Eid IL 19:17.3 1:18.7
10 Ask Jørgensen If Kilkameratene 19:21.1 1:22.5
11 Simen Gløgård Stensrud Nittedal IL 19:23.0 1:24.4
12 Jens Kristoffer Dyrdahl Berger IL 19:25.7 1:27.1
13 Nikolai Wik Håland Koll, IL 19:31.0 1:32.4
14 Sebastian Santiago Kildebo Konnerud IL 19:33.7 1:35.1
15 Sondre Nikolai Norheim Eidsvold Værks Skiklub 19:36.1 1:37.5
16 Vemund Totsås Johnsborg Leksdal IL 19:38.9 1:40.3
17 Marius Andre Bernhardsen Polarstjernen, IL 19:40.8 1:42.2
18 Martin Spigseth Nes Ski 19:41.2 1:42.6
19 Markus Bryan Grøthe Tormod Skilag 19:41.8 1:43.2
20 Martin Christoffer Borg Koll, IL 19:49.6 1:51.0
21 Birk Elias Moeng Jensen Kjelsås IL 19:49.7 1:51.1
22 Niklas Almås Byåsen IL 19:49.9 1:51.3
23 Jonathan Hemb Fjeldstad Hamar SK 19:50.6 1:52.0
24 Adrian Cornelius Eide Kaasbøll Byåsen IL 19:50.9 1:52.3
25 Åsmund Samnøy Skjeldal Voss IL 19:51.5 1:52.9
26 Nikolai Fossum Byåsen IL 19:53.3 1:54.7
27 Oliver Finstad Nytrøen Eidsvold Værks Skiklub 19:53.7 1:55.1
28 Aksel Bjørkhaug Førde IL 19:56.0 1:57.4
29 Oskar Eek-Reme Fana IL 19:56.2 1:57.6
30 Frode Hymer Ås IL 20:00.0 2:01.4
31 David Bertnes Leite Innstranda IL 20:03.5 2:04.9
32 Henrik Gaaserud Lyn Ski 20:04.8 2:06.2
33 Simen Vestmo Almåsbak Grue IL 20:04.9 2:06.3
34 Hermod Ingemann Bangstad Nordreisa IL 20:05.0 2:06.4
35 Lucas Broby Heimdal Gulset IF 20:07.0 2:08.4
36 Hans Sylling Sjåstad/Vestre Lier IL 20:12.6 2:14.0
37 Mads Koritov Skedsmo SK 20:14.8 2:16.2
38 Vegard Bråthen Alsvåg IL 20:17.5 2:18.9
39 Vegard Veisetaune Tverlandet IL 20:18.4 2:19.8
40 Tor Myhre Vegårshei IL 20:19.4 2:20.8
41 Kornelius Ordemann Olsen Alta IF 20:21.9 2:23.3
42 Lars Lystad Svorkdal Svorkmo N.O.I. 20:23.7 2:25.1
43 Tobias Finstad Mandt Nittedal IL 20:24.1 2:25.5
44 Sander Werket-Haug Mjøndalen IF 20:25.5 2:26.9
45 Fredrik Camillo Wille Oseberg Skilag 20:26.2 2:27.6
46 Magne Pinnerød Tverlandet IL 20:29.1 2:30.5
47 Michael Sandeman-Kiste Øvrevoll Hosle IL 20:30.6 2:32.0
48 Endre Negård Salangen IF Ski 20:31.2 2:32.6
49 Andreas Olsen Tomta Trøsken IL 20:31.4 2:32.8
50 Elias Thorstensen Brennvik Kvaløysletta Skilag 20:32.5 2:33.9
51 Magnus Furnes Degnepoll Førde IL 20:36.5 2:37.9
52 Mathias Skåret Hamar SK 20:37.4 2:38.8
53 Ola Garmo Hov Byåsen IL 20:40.0 2:41.4
54 Simen Monsrud Wien Harestua IL 20:41.3 2:42.7
55 Vebjørn Horn Ivrig, IL 20:41.7 2:43.1
56 Marcus Enes-Seberg Omvikdalen IL 20:44.1 2:45.5
57 Mathias Hoelsveen Raufoss IL Langrenn 20:46.6 2:48.0
58 Kristoffer Stensland Fet SK 20:47.9 2:49.3
59 Sondre With Holm Slettedal Asker SK 20:48.8 2:50.2
60 Einar Nicolai Gaard Storvestre Viking, TIF 20:51.6 2:53.0
61 Nicholas Torvund Ørn, IF 20:52.5 2:53.9
62 Vegard Salater Kjensjord Lyn Ski 20:53.4 2:54.8
63 Nilas Goa Diab Njård 20:55.4 2:56.8
64 Simon Green Karlsen Vinne Skilag 20:56.7 2:58.1
65 Håvard Kolbeinsvik Sauda IL 20:56.9 2:58.3
66 Eskil Brænden Årvoll IL 20:59.2 3:00.6
67 Stian Vårdal Helle Førde IL 21:00.9 3:02.3
68 Kristian Steen Fana IL 21:02.3 3:03.7
69 Max Ratus Semb Oseberg Skilag 21:03.0 3:04.4
70 Nils Grimsmo Fossum IF 21:08.6 3:10.0
71 Tage Aarekol Vindafjord IL 21:09.3 3:10.7
72 Morten Grut Idrettslaget Nor 21:10.8 3:12.2
73 Jørgen Løken Eidsvold Værks Skiklub 21:13.1 3:14.5
74 Erik Johan Brun Eidsvold Værks Skiklub 21:14.3 3:15.7
75 Kristoffer Sola Sandnes IL 21:18.5 3:19.9
76 Stephan Irgens Fossum IF 21:19.0 3:20.4
77 Andreas Tjeldflåt Kvalbein Sandnes IL 21:21.5 3:22.9
78 Magnus Olav Koller-Sato Røa Allianseidrettslag 21:23.1 3:24.5
79 Henrik Haug Solbrekke Holmen IF 21:27.7 3:29.1
80 Henrik Brunborg Økland Holmen IF 21:29.6 3:31.0
81 Johannes Brennhaug Grane IL 21:30.5 3:31.9
82 Erik Rømo Årvoll IL 21:32.8 3:34.2
83 Simon Øvergård Tegnander Bærums Skiklub 21:34.0 3:35.4
84 Isak Simonsen Ankenes SK 21:35.6 3:37.0
85 Verbal Håvard Vatten Surnadal IL 21:48.3 3:49.7
86 Logan Duncan Lillehammer Skiklub 21:50.9 3:52.3
87 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 21:51.4 3:52.8
88 Mats Rein-Heggebakken Nittedal IL 21:52.3 3:53.7
89 Adrian Fotland Berntzen Konnerud IL 21:52.9 3:54.3
90 Peter Mortensen Holien Rendalen IL 21:56.6 3:58.0
91 Petter Kolloen MjøsSki 22:00.7 4:02.1
92 Mikkel Edelssønn Galåen Kjelsås IL 22:04.4 4:05.8
93 William Fjellheim Ulriksen KS Ski Lofoten 22:08.1 4:09.5
94 Lars Christofer Sparrevik Koll, IL 22:12.4 4:13.8
95 Sondre Danielsen Konnerud IL 22:12.7 4:14.1
96 Astmar Helgi KRISTINSSON Island 22:14.1 4:15.5
97 Christoffer Carl Helge Waldum Kjelsås IL 22:21.9 4:23.3
98 Aksel Kanli Fossum IF 22:28.8 4:30.2
99 Andreas Lie Kjelsås IL 22:43.7 4:45.1
100 Sven August Tjernshaugen Bækkelagets SK 22:50.0 4:51.4
101 Eskil Mork Rustad IL 23:07.1 5:08.5
102 Andreas Røkeberg Stranden Mjøndalen IF 23:16.2 5:17.6
103 Markus Tronsmo-Oraug Kjelsås IL 23:29.0 5:30.4
104 Magnus Bjerketveit Ødegaard Kjelsås IL 24:03.3 6:04.7
105 Jakob IPSEN Lillehammer Skiklub 24:03.6 6:05.0
106 Simen Vars-Larsstuen Kvaløysletta Skilag 24:10.6 6:12.0
107 Henrik Moe-Nilssen Nedreås Fana IL 25:27.2 7:28.6
108 Birk Haukås Thunold Nordhordland SK 26:17.9 8:19.3

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater