Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Resultater 7,5 km klassisk K17 Junior NM Alta 2023

Lignende saker

Resultater 7,5 km klassisk K17 Junior NM Alta lørdag 4. mars 2023.

Publisert 4. mars 2023 i Resultater

Alle resultater Junior NM Alta

Startlister

7,5 km klassisk K17 Junior NM Alta

Offisielle resultater

Komplette rsultater (PDF)

1 502 Kamilla Aasebø Kjelsås IL 21:54.9 0:00.0
2 491 Jenny Farbu Inderøy IL 21:58.7 0:03.8
3 496 Johanne Bjugan Leksdal IL 22:10.0 0:15.1
4 506 Marie Wollan Benum Byåsen IL 22:28.7 0:33.8
5 471 Tuva Svindland Oseberg Skilag 22:42.2 0:47.3
6 494 Liv Smith Kvalvaag Heming, IL 22:48.3 0:53.4
7 495 Astrid Elida Vaeng Bernhardsen Tromsø SK Langrenn 22:54.2 0:59.3
8 486 Tuva Thorstensen ADOLFSEN Kjelsås IL 22:54.6 0:59.7
9 478 Tuva Meinke Kylland Konnerud IL 23:00.0 1:05.1
10 489 Frida Hofgaard Lyn Ski 23:09.3 1:14.4
11 501 Veronika Vikhamar Schuler Heming, IL 23:09.6 1:14.7
12 493 Erle Sagerup-Nordkild Kvaløysletta Skilag 23:10.7 1:15.8
13 469 Hedda Stenumgard Ringebu/Fåvang SK 23:14.7 1:19.8
14 503 Malena Sirekrok Gjesdal IL 23:20.5 1:25.6
15 470 Helene Løken Bækkelagets SK 23:25.8 1:30.9
16 474 Olivia Stordalen Heming, IL 23:28.9 1:34.0
17 482 Hanne Martinsen Fana IL 23:30.0 1:35.1
18 499 Nora Hafsmo Byåsen IL 23:32.2 1:37.3
19 468 Tuva Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF 23:36.3 1:41.4
20 466 Marthe Olsen Katnosa Jevnaker Idrettsforening Ski 23:40.6 1:45.7
21 497 Selma Størmer-Antonsen Koll, IL 23:41.1 1:46.2
22 498 Camilla Nygård Il Vindbjart 23:48.4 1:53.5
23 504 Mathea Weydahl Andersen Nittedal IL 23:49.3 1:54.4
24 472 Hedda Helena Braaten Heming, IL 23:59.4 2:04.5
25 487 Maren Sofie Fremstad Runar, IL 24:01.3 2:06.4
26 492 Ingrid Katteland Kihle Konnerud IL 24:05.9 2:11.0
27 488 Julie Fulford Konnerud IL 24:07.3 2:12.4
28 485 Anna Fjeldheim Skjerven Lyn Ski 24:07.6 2:12.7
29 481 Ingeborg Rosager Granli IL 24:09.6 2:14.7
30 440 Hanna Hagen Voytovich Skrautvål IL 24:15.4 2:20.5
31 483 Benedikte Langaune Vaeng Medkila Skilag 24:15.7 2:20.8
32 450 Kristina Kleppa Gjesdal IL 24:18.4 2:23.5
33 420 Iselin Bjervig Drivenes Lommedalens IL 24:19.7 2:24.8
34 444 Isa Gjertsås Larsen Lierne IL 24:19.9 2:25.0
35 424 Sofie Jenum Hotvedt Gui Sportsklubb 24:23.8 2:28.9
36 462 Inger Grini Moelven IL 24:25.4 2:30.5
37 443 Eir Elise Røstelien Gangås Moelven IL 24:29.3 2:34.4
38 473 Vårinn Johanson Hagen IL Korlevoll – Odda 24:31.8 2:36.9
39 467 Martine Imerslund Harefallet Østre Toten Skilag 24:32.2 2:37.3
40 422 Sofie Duus Carlsen Heming, IL 24:32.7 2:37.8
41 480 Nora Heuer Thorstensen Nittedal IL 24:37.0 2:42.1
42 455 Karoline Kvalvåg Hetlelid Hjelmeland IL – ski 24:39.4 2:44.5
43 465 Celine Storlien Lillehammer Skiklub 24:42.1 2:47.2
44 437 Selma Stubnova Staalesen Kirkenes & Omegn SK 24:45.4 2:50.5
45 484 Selma Torvik Mathismoen Holmen IF 24:47.4 2:52.5
46 448 Jenny Hoel Sandsdalen Rustad IL 24:49.4 2:54.5
47 463 Sanna Oksett Melbye Konnerud IL 24:50.2 2:55.3
48 461 Agathe Digre Røa Allianseidrettslag 24:51.9 2:57.0
49 477 Astrid Grønnevet Benserud Heming, IL 24:52.0 2:57.1
50 460 Kaja Sommer Langmoen Fossum IF 24:57.4 3:02.5
51 433 Johanne Gylthe Berget Vang Skiløperforening 24:57.7 3:02.8
52 454 Henriette Fuglehaug-Wetting Brandbu IF 25:02.5 3:07.6
53 452 Julie Røthe Lysberg Spillum IL 25:09.4 3:14.5
54 451 Sara Bergsholm Hoven Gjerdrum IL 25:15.8 3:20.9
55 464 Alma Berge Vestøl Njård 25:16.2 3:21.3
56 475 Berit Haugan Rannem Inderøy IL 25:17.5 3:22.6
57 453 Martine Hoel Kleven Ottestad IL 25:18.0 3:23.1
58 429 Signe Blomfeldt Rustad IL 25:24.0 3:29.1
59 446 Oda Alexandersen Aas Tverrelvdalen IL 25:27.0 3:32.1
60 458 Manda Nordhus Thuv Nesodden IF 25:39.4 3:44.5
61 432 Linnea Nordal Berg Kjelsås IL 25:44.0 3:49.1
62 425 Victoria Trevisan Larsen Njård 25:44.6 3:49.7
63 431 Vanessa Lorentzen Brenden Sogndal IL 25:49.7 3:54.8
64 441 Juni Hagelid Norheim Byåsen IL 25:50.5 3:55.6
65 426 Lea-Christine Henriksdatter Sara Kautokeino IL 25:51.6 3:56.7
66 447 Julie Johansen Trosten Forsøk, IL 25:53.2 3:58.3
67 457 Charlotte Marie Yvonne Briet Olsen Kvaløysletta Skilag 25:57.6 4:02.7
68 435 Emma Bjørnstad Hamar SK 26:06.4 4:11.5
69 445 Selma Hollås Hamborg Strindheim IL 26:08.0 4:13.1
70 476 Anlaug Elise Thomasjord Kvaløysletta Skilag 26:09.8 4:14.9
71 436 Nora Vågø Kristiansen Klæbu IL 26:27.1 4:32.2
72 430 Marie Linnea Ruud Gulbrandsen Nes Ski 26:51.9 4:57.0
73 456 Christina Haugen Kongshaug Byåsen IL 26:55.6 5:00.7
74 428 Christine Cloetta Øverland Røa Allianseidrettslag 27:02.5 5:07.6
75 421 Lilli Anne Weydahl Guttorm Nordlys, IL 27:25.5 5:30.6
76 423 Julie Marie Dalen Motzfeldt Njård 27:44.3 5:49.4
77 439 Nora Johansen Nes Ski 28:48.1 6:53.2
78 434 Anniken Cloetta Øverland Røa Allianseidrettslag 29:06.1 7:11.2
79 438 Miliann Raudsepp Stuenes Lierne IL 31:56.9 10:02.0
80 479 Elise Bredesen Øvereng Mosjøen IL 0:00.0
81 505 Eira Engen Scheinert Lyn Ski 0:00.0
82 459 Nora Melbø Sunde Lillehammer Skiklub 0:00.0

Værmelding

Webkamera

Arrangementets hjemmesider

Alle resultater