Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater AKVA Milå 2024

Lignende saker

Startlister og resultater fra AKVA Milå som arrangeres lørdag 20. april 2024.

Publisert 20. april 2024 i Resultater

AKVA Milå 2024

Dato

20. april

Sted

Kverneland – Rogaland

Distanser

10 km

Startliste

Resultater

Menn, topp 50

1 Lars Stangeland Veidekke BIL 37:41.0 0:00.0
2 Rasmus Ejbye-Ernst Akva Group Land Based 40:03.0 2:22.0
3 Morten Enåsen Nærbø 40:20.0 2:39.0
4 Leif Inge Nesvåg Egersund Net 40:32.0 2:51.0
5 Roberto Valledor Bergen 41:15.0 3:34.0
6 Johnny Hinna Iteam 41:44.0 4:03.0
7 Ingvald Vigre Team Ynwa 42:10.0 4:29.0
8 Christian Molland Akva Group 42:33.0 4:52.0
9 Ronny Meinkøhn Kleppe 43:00.0 5:19.0
10 Ole Christian Galde Lyse BIL 43:31.0 5:50.0
11 Ådne Tobiesen Frøyland Il/Kverneland Energi AS 43:47.0 6:06.0
12 Vebjørn Asmundsen Akva Group 43:50.0 6:09.0
13 Thomas Hansen Sæland Akva Group 43:54.0 6:13.0
14 Tor Høyekvam Akva Group Barge Departement 44:07.0 6:26.0
15 Rune Løland ECS Automation 44:09.0 6:28.0
16 Espen Jakobsen Eye-Share AS 44:27.0 6:46.0
16 Ådne Norheim Sandnes 44:27.0 6:46.0
18 Trond Haglin Nye-Rom AS 44:35.0 6:54.0
19 Magnus Eikemo Stavik Sandnes 44:37.0 6:56.0
20 Kent Ims Borsheim Akva Group Barge Department 44:38.0 6:57.0
21 Anders Håland Kleppe 44:42.0 7:01.0
22 Fredrik Haukland Westlye Akva Group ASA 45:22.0 7:41.0
23 Thomas Hetland Habu Sampling AS 45:54.0 8:13.0
24 Roger Isaksen Akva Group 46:36.0 8:55.0
25 Martin Nese Kleppe 47:05.0 9:24.0
26 Magne Auestad Auestad Kran-Transport AS 47:09.0 9:28.0
27 Frode Svendsen Stavanger 47:22.0 9:41.0
28 Andreas Olsen Eide ECS 47:50.0 10:09.0
29 Herman Skåra Brydøy Nærbø 47:55.0 10:14.0
30 Tomasz Mas?Owski Stavanger 47:57.0 10:16.0
31 Joakim Haugen Akva 48:47.0 11:06.0
32 Eirik Gudmestad Kleppe 48:58.0 11:17.0
33 Kristian Nesse Aune Sparebank 1 Sr-Bank Bryne 49:01.0 11:20.0
34 Tomas Mosquera Akva Group ASA 49:06.0 11:25.0
35 Cato Bore ECS Automation 49:08.0 11:27.0
36 Elling Stangeland Glassfiber Produkter AS 49:17.0 11:36.0
37 Ørjan Eikeland Kverneland Energi 49:22.0 11:41.0
38 Morten Aareskjold Sandnes 50:21.0 12:40.0
39 Nikolai Møller-Pettersen Kristiansand S 50:31.0 12:50.0
40 John Gaute Laland Sternblick AS 51:06.0 13:25.0
40 Frank Ljones Sandnes 51:06.0 13:25.0
42 Kristoffer Byberg Klepp Stasjon 51:11.0 13:30.0
43 Knut Nesse Akva 51:14.0 13:33.0
44 Erik Lima Ravndal Gjesdal IL 51:16.0 13:35.0
45 Ravndal Geir Erik 51:17.0 13:36.0
46 Jonas Aaslid Smith Kleppe 51:19.0 13:38.0
47 Jan Christian Kerlefsen Akva Group 51:30.0 13:49.0
48 Arild Sandved Akva Group 51:38.0 13:57.0
49 Bjørn Pommereresche Akvagroup ASA 52:06.0 14:25.0
50 Thomas Bekkeheien Akva Group 52:41.0 15:00.0

Kvinner

1 Trine Haugstad Undheim IL / Jæren BHT 45:06.0 0:00.0
2 Andrine Pallesen Akva Group 47:17.0 2:11.0
3 Kristi Leidland Larsen Egersund Net 47:44.0 2:38.0
4 Kristine Meinkohn Kleppe 48:07.0 3:01.0
5 Hanne Håland Nærbø 48:08.0 3:02.0
6 Karoline Nesse Bryne 49:04.0 3:58.0
7 Gunnhild Vik Stavanger 49:25.0 4:19.0
8 Estrid Nærland Kleppe 50:57.0 5:51.0
9 Torhill Gysland Falnes Eye-Share AS 51:17.0 6:11.0
10 Astri Elisabeth Hinna Apotek Vitus Mariero 52:32.0 7:26.0
11 Anna Evelina Widen Sandnes 54:00.0 8:54.0
12 Anna Jelier Vikeså 54:24.0 9:18.0
13 Maren Hogenstad Sunde Akva Group 55:33.0 10:27.0
14 Benedicte Olsen Akva Group 55:43.0 10:37.0
15 Sandra Sæland Klepp Stasjon 56:10.0 11:04.0
16 Merete Fjeldså Akva Group 56:40.0 11:34.0
17 Renate Belden Sandnes 56:47.0 11:41.0
18 Lise Reiestad Anfinnsen Akvagroup 58:06.0 13:00.0
19 Bente Hadland Akva Group 58:40.0 13:34.0
20 Jannike Ree Akva 1:00:55.0 15:49.0
21 Liv Aaslid Kleppe 1:01:37.0 16:31.0
22 Une Anfinnsen Kverneland Energi 1:04:25.0 19:19.0
23 Elisabet M. Madsen Klepp Ibk 1:04:26.0 19:20.0
24 Silje Nyman Akva Group 1:04:36.0 19:30.0
25 Else Skjærpe Akva Group 1:06:23.0 21:17.0
26 Emilie Aas Rema 1000 1:07:07.0 22:01.0
27 Astrid E. B. Bekkeheien Akva Group 1:08:07.0 23:01.0
28 Anna Bekkeheien Akva Group 1:08:08.0 23:02.0
29 Kjersti Strøm Akva Group ASA 1:10:43.0 25:37.0
30 Leidy Lagos Akva Group 1:10:45.0 25:39.0
31 Ragnhild Ree Akva Club 1:11:16.0 26:10.0
32 Ana Karen Flores Garcia Akva Group 1:14:17.0 29:11.0
33 Gunn Siren Varhaug Akva Group ASA 1:14:48.0 29:42.0
34 Wei Zhao Sandnes 1:15:38.0 30:32.0
35 Liv Salte Håland Liv Salte Håland / Akva Group ASA 1:16:58.0 31:52.0
36 Silje Taksdal Undheim 1:17:11.0 32:05.0
37 Johana Brunes Stavanger 1:19:26.0 34:20.0
37 Cecilie Eker Egersund 1:21:48.0 36:42.0
37 Miia Skadsem Akva Group 1:19:26.0 34:20.0
37 Malvina Turala Aluhak 1:18:22.0 33:16.0
38 Izolda Kjerland Klepp Stasjon 1:26:54.0 41:48.0
39 Shiva Hashemi Akvagroup 1:27:01.0 41:55.0
40 Tove Mette Larsen 1:38:35.0 53:29.0
41 Jiyong Sangolt Akva Group ASA 1:38:46.0 53:40.0
42 Anne Lise Nordås Akva Group 1:38:48.0 53:42.0
43 Anna Pokorska Sola 1:42:20.0 57:14.0

Om rennet

Hjemmeside

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater