Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Fleche Wallonne | Tour of the Alps | Champions League | London Marathon | Skarverennet | NM terrengløp Bjerkebanen | Liege-Bastogne-Liege| Alle resultater

Resultater Arctic Alta Fatbikerace 2024

Lignende saker

Startlister, resultater og annen informasjon for Arctic Alta Fatbikerace som arrangeres søndag 25. februar 2024.

Publisert 25. februar 2024 i Resultater

Arctic Alta Fatbikerace 2024

Dato

Søndag 25. februar

Sted

Alta – Troms og Finnmark

Distanser: 42 eller 20 km

Startlister

Resultater

Menn

1 Bjørn-Vidar Suhr Frea IL – sykkel M30-34 01:44:21 00:00
2 Daniel Boberg Leirbakken Burfjord IL Sykkel M35-39 01:44:22 00:01
3 Håvard Håkenrud Burfjord IL Sykkel M17-19 01:49:29 05:08
4 Tor Erik Sønvisen Tverrelvdalen IL M40-44 01:49:57 05:36
5 Alf Christian Losvar Nordlysbyen Sykkel M55-59 01:50:43 06:22
6 Stein JOKS Sirma IL M55-59 01:51:25 07:04
7 Vidar Hågensen Tverrelvdalen IL M40-44 01:52:10 07:49
8 Kaj Helge Helgesen Entreprenør Harald Nilsen M45-49 01:52:10 07:49
9 Ivan Severinsen Nerskogen IL Sykkel M40-44 01:54:44 10:23
10 Robin Pettersen Nerskogen IL Sykkel M25-29 01:54:58 10:37
11 Bjørn Stenvold Nordlysbyen Sykkel / Bossekop UL M50-54 01:55:05 10:44
12 Stig Misund Nordlysbyen Sykkel M55-59 01:58:29 14:08
13 Helge Opsahl Harstad CK / Natre Vinduer M50-54 01:58:34 14:13
14 Thomas Pettersen Hammari Nordlysbyen Sykkel M45-49 01:58:57 14:36
15 Børre Kristoffersen Polarstjernen IL M50-54 01:59:11 14:50
16 Per Kåre Jakobsen Nordlysbyen Sykkel M55-59 02:00:19 15:58
17 Øivind Schmidt Holst Ishavskraft M35-39 02:00:29 16:08
18 Stian Kjellmann Larsen Nerskogen IL Sykkel M30-34 02:00:32 16:11
19 Jan-Ivar Buljo Nordlysbyen Sykkel M35-39 02:01:13 16:52
20 Asgeir Jørgensen Krane Nordlysbyen Sykkel M40-44 02:01:45 17:24
21 Jens Bernhard Thomassen Hammerfest SK M50-54 02:02:08 17:47
22 Sten Emil Pettersen Porsanger CK M25-29 02:02:37 18:16
23 Arne Kristian Vestre Øksfjord IL M45-49 02:02:46 18:25
24 Jim Daniel Pettersen Nerskogen IL Sykkel M45-49 02:03:07 18:46
25 Martin Hansen Alta M20-24 02:05:04 20:43
26 Kjetil Suhr Alta Brann Idrettslag M50-54 02:06:25 22:04
27 Sindre Johansen Alta M25-29 02:06:51 22:30
28 Verner Larsen Ishavsbyen Sykkel M60-64 02:08:58 24:37:00
29 Daniel Strand Sirma IL M40-44 02:08:59 24:38:00
30 Erlend Olsen Søre Osen IL / Team Terrengsykkelpodden M40-44 02:09:02 24:41:00
31 Tom-Viggo Vårdal Kirkenes cykleklubb / Team Spirit M45-49 02:12:22 28:01:00
32 Mads Sandvik Nerskogen IL Sykkel M35-39 02:12:36 28:15:00
33 Espen Kristoffersen Tverrelvdalen M30-34 02:12:38 28:17:00
34 Martin Maisenholder Burfjord IL Sykkel M50-54 02:12:40 28:19:00
35 Stig Ronny Nilsen Porsanger CK M50-54 02:13:36 29:15:00
36 Ronald Mjøen Aksa EL AS M50-54 02:14:44 30:23:00
37 Kim Andre Olaussen GK Norge AS M35-39 02:16:36 32:15:00
38 Jon Vidar Bull Nordlysbyen Sykkel M55-59 02:16:50 32:29:00
39 Mykhailo Marchenko Nordlysbyen Sykkel M30-34 02:17:51 33:30:00
40 Kim Ove Thomassen Kim ove Thomassen AS M35-39 02:17:51 33:30:00
41 Emil Grønn Nerskogen IL Sykkel M17-19 02:18:34 34:13:00
42 Henrik L Bekkvik Nordlysbyen Sykkel M20-24 02:18:34 34:13:00
43 Espen Åsland Nerskogen IL Sykkel M40-44 02:18:46 34:25:00
44 Tobias Maisenhølder Alta M55-59 02:19:09 34:48:00
45 Ørjan Bakken Tverrelvdalen IL M45-49 02:19:28 35:07:00
46 John-Aage Mjøen Alta M35-39 02:21:21 37:00:00
47 Jan-Olav Olsen Nerskogen IL Sykkel M35-39 02:22:14 37:53:00
48 Vemund Hasnes Nordlysbyen Sykkel M35-39 02:24:37 40:16:00
49 Daniel Holsmo Alta M35-39 02:25:12 40:51:00
50 Knut-Emil Kristoffersen Nerskogen IL Sykkel M40-44 02:27:47 43:26:00
51 Leif Anders Bongo Nerskogen IL Sykkel M55-59 02:29:23 45:02:00
52 Jan Arvid Thomassen Alta M25-29 02:29:55 45:34:00
53 Jørn Håvard Utsi Alta M30-34 02:30:08 45:47:00
54 Tom Egil Hågensen Nerskogen IL Sykkel M20-24 02:30:29 46:08:00
55 Henriksen Kay Herman Alta M45-49 02:32:44 48:23:00
56 Ingar Kristiansen Søre Osen IL / Team Terrengsykkelpodden M45-49 02:39:09 54:48:00
57 Håvard Thomassen Vikings / Valhalla Velo M50-54 02:42:08 57:47:00
58 Kim Daniel Kristiansen Alta M40-44 02:42:37 58:16:00
59 Trond Even Dahle Tverrelvdalen IL M30-34 02:45:24 01:01:03
60 Marek Pogorzelski Mazowiecki Gravel M55-59 05:10:00 03:25:39

Kvinner

1 Veronica Kristiansen Nerskogen IL Sykkel K35-39 02:01:20
2 Henriette Mikkelsen Suhr Frea IL – sykkel K30-34 02:05:18
3 Christina Svanstrøm Nerskogen IL Sykkel K35-39 02:26:08
4 June Alette Holter Nordlysbyen Sykkel K30-34 02:26:08
5 Karina Kroken Frea IL – sykkel K35-39 02:30:28
6 Turid Emaus Karlstrøm Nordlysbyen Sykkel K55-59 02:33:27
7 Ingrid Moe Vikings K45-49 02:34:59
8 Linda Isaksen Rypefjord K40-44 02:37:21
9 Hedda Bjøralt Roald Haavind Bil/ Lillehammer K35-39 02:39:27
10 Magdalena Szymanska Mazowiecki Gravel K45-49 05:10:00

Program

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Løypekart

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater