Sport på TV | NM på ski Beitostølen | WC skiflyvning Oberstdorf | WC hopp Hinzenbach | Junior VM skiskyting | NC skiskyting Fossum | WC alpint Val di Fassa | WC alpint Palisades Tahoe| Alle resultater

Resultater Åsane løpskarusell løp 1 2023

Lignende saker

Startlister og resultater Åsane løpskarusell løp 1 12. januar 2023.

Publisert 12. januar 2023 i Resultater

Resultater Åsane løpskarusell løp 1

Dato

12. januar

Sted

Åsane, Bergen – Vestland

Distanse

5 km – 10 km

Starttid

Pulje 1 starter kl. 19:00.

Pulje 2 starter kl. 19:05.

Startlister

Resultater (live)

10 km menn

1 Ole Morten Gjøsæter Fyllingsdalen M23-34 36:01.4 0:00.0
2 John Mohus Morvik M60-64 37:41.0 1:39.6
3 Klaus Nyhammer FIL AKS 77 M60-64 37:55.8 1:54.4
4 Caspar S. Olsen Tertnes M35-39 38:36.5 2:35.1
5 Seming Erstad BFG Bergen Løpeklubb M40-44 38:44.9 2:43.5
6 Bjarne Andreas Bakke Fjellgeitene M50-54 39:02.6 3:01.2
7 Kristian Mo Moneset Motbakkelaug M40-44 39:16.7 3:15.3
8 Rudolf Christoffersen Åsane Løpeklubb M50-54 39:33.8 3:32.4
9 Asbjørn Eidsheim Eikanger IL M75+ 39:38.6 3:37.2
10 Frode Johansen BFG Bergen Løpeklubb M50-54 42:07.6 6:06.2
11 Stian Eide Nyborg M45-49 42:30.9 6:29.5
12 Raymond Eide Norwegian Electric Systems M45-49 42:57.6 6:56.2
13 Frode Sørhøy Varegg Fleridrett / Fjellgeitene M50-54 46:30.8 10:29.4
14 Lars Olav Knutsen Samnanger IL M60-64 46:56.0 10:54.6
15 Idar Birkeland Alversund M50-54 48:44.2 12:42.8
16 Karl Ove Aarbu Mjølkeråen M55-59 49:53.5 13:52.1
17 Michal Rypalla Ågotnes M40-44 51:10.3 15:08.9
18 Halvor Aas Eidsvågneset M60-64 51:42.5 15:41.1
19 Jan Arne Salhus Eviny bil M60-64 52:08.2 16:06.8
20 Endre Thomassen Norconsult BIL M23-34 52:26.4 16:25.0
21 Olav Are Frøynes Flaktveit M23-34 54:38.4 18:37.0
22 Karl Weydahl Fyllingsdalen M70-74 56:14.4 20:13.0
23 Daniel Reknes Hjelmås M35-39 57:59.8 21:58.4
24 Asbjørn Kvernrød Gular, IL M75+ 1:06:23.1 30:21.7

10 km kvinner

1 May Britt Soldal Laksevåg K55-59 36:19.8 0:00.0
2 Hanne Bjørke Mjølkeråen K45-49 38:10.0 1:50.2
3 Hannah Silgjerd Varegg Fleridrett K23-34 42:48.8 6:29.0
4 Hege Hatlem Equinor Mongstad BIL K35-39 48:06.1 11:46.3
5 Hildegunn Baravelli Ulset K45-49 48:28.5 12:08.7
6 Kari-Anne Simonsen Isdalstø K40-44 49:03.6 12:43.8
7 Tone Årdal Ulset K50-54 51:19.2 14:59.4
8 Anette Brurås Åsane Cykle Klubb K45-49 52:39.3 16:19.5
9 Silje Mikkelsen Ulset K35-39 53:02.4 16:42.6
10 Jeanett Flatøy Framo BIL K35-39 54:32.0 18:12.2
11 Lena Øyberg Ulset K23-34 54:48.6 18:28.8
12 Sophia Leiva Morvik K23-34 54:56.0 18:36.2
13 Anne- Kristin Johannessen Ulset K45-49 55:11.0 18:51.2
14 Irene Sayin Åsane Løpegruppe K40-44 56:20.5 20:00.7
15 Hanne Farestvedt Nyborg K23-34 58:11.4 21:51.6
16 Camilla Flatøy Frekhaug K45-49 1:05:53.9 29:34.1

5 km menn

1 Hugo Olsen BFG Bergen Løpeklubb / Telenor Telesport Bergen M55-59 18:13.2 0:00.0
2 Even Veen Torkildsen Norna-Salhus IL / ÅCK M12-13 19:49.7 1:36.5
3 Leif Nordland HSI M55-59 19:50.9 1:37.7
4 Eirik Nøtsund Brogjengen M35-39 20:22.0 2:08.8
5 Gunnar Mo Gausvik Straumsgrend M16-17 20:55.9 2:42.7
6 Kristian Nestor Jarnung Norna-Salhus IL / Åsane Løpegruppe M45-49 20:59.9 2:46.7
7 Atle Haugen IL Kvernbit M23-34 21:24.1 3:10.9
8 Birger Johan Blom Øvre Ervik M60-64 21:28.6 3:15.4
9 Georg Lexander Mjølkeråen M40-44 21:29.0 3:15.8
10 Jan Terje Nordtveit Ulset M60-64 21:35.3 3:22.1
11 Linus H. Andersson Norna-Salhus IL M14-15 22:04.0 3:50.8
12 Edvin Hjortland Tertnes M40-44 22:18.0 4:04.8
13 Bjarte Onar Birkeland Ebats M55-59 22:42.4 4:29.2
14 Oddbjørn Haugen Idrett Utan Alkohol M45-49 22:49.4 4:36.2
15 Geir Hundvebakk Åsane vgs M60-64 23:02.5 4:49.3
15 Stian Sivertsen Åsane vgs M40-44 23:02.5 4:49.3
17 Tore Risan Haugsgjerd Mjølkeråen M23-34 24:30.6 6:17.4
18 Johannes Lunde Laksevåg TIL / Bækkalokke M75+ 24:55.8 6:42.6
19 Tommy Totland Hauge Sk2023 M35-39 24:56.8 6:43.6
20 Sondre Michelsen Bergen M23-34 25:14.1 7:00.9
21 Finn-Ole Haugland Varegg Fleridrett M70-74 25:28.6 7:15.4
22 Per Inge Larsen Gneist, IL / DNB M55-59 26:02.5 7:49.3
23 Steffen Knudsen Flaktveit M35-39 26:09.6 7:56.4
24 Gjermund Mo Gausvik Norna-Salhus IL M14-15 26:11.7 7:58.5
25 Henrik Johansen Norna-Salhus IL M12-13 26:14.2 8:01.0
26 Theo Natland Flaktveit Norna-Salhus IL M12-13 26:26.2 8:13.0
27 Fredrik Kristiansen Flaktveit M16-17 26:26.6 8:13.4
28 Tom Solberg Terrassa Pantaurells M45-49 26:40.8 8:27.6
29 Jan Kårbø DNB M65-69 27:06.5 8:53.3
30 Oskar Johansen Norna-Salhus IL M40-44 28:35.9 10:22.7
31 Thomas Bracke Norna-Salhus IL / ÅCK M12-13 28:36.0 10:22.8
32 Frode Eikeland FRI IL M65-69 29:00.3 10:47.1
33 Bjarte Moe Bpil M45-49 29:30.7 11:17.5
34 Tor Hjelmeland Viking, TIF M75+ 29:32.7 11:19.5
35 Tom Ove Olsen Registrert Revisor Tom Ove Olsen AS M55-59 29:37.3 11:24.1
36 Gunnar Moland Mjølkeråen M55-59 29:38.8 11:25.6
37 Oddbjørn Sæbø Ulset M70-74 30:04.4 11:51.2
38 Arild Skurtveit Mjølkeråen M50-54 31:07.9 12:54.7
39 Knut Erik Reigstad Valestrandsfossen M35-39 31:46.1 13:32.9
40 Jens-Olav Johannessen Tertnes M60-64 31:47.4 13:34.2
41 Kyrre Andreassen Ulset M65-69 33:38.2 15:25.0
42 Ken-Tore Sjursen Flaktveit M60-64 34:13.7 16:00.5
43 Arthur Lillefosse Gular, IL M75+ 34:44.4 16:31.2
44 Trond Engelsen Ulset M60-64 35:10.4 16:57.2
45 Sean Patrick Bognø Åsane CK M14-15 38:23.0 20:09.8
46 Arve Lekva Frekhaug M60-64 38:50.0 20:36.8
47 Robert Meyer Åsane CK / Tryg Forsikring M60-64 56:02.2 37:49.0

5 km kvinner

1 Anne Alice Runner Idrett Uten Alkohol K23-34 20:53.9 0:00.0
2 Aurora Veen Torkildsen Norna-Salhus IL / ÅCK K12-13 21:00.3 0:06.4
3 Grethe Jørgensen Alversund K45-49 21:33.3 0:39.4
4 Majken Jekthammer Tertnes K23-34 21:48.6 0:54.7
5 Sølvi Abbedissen Norna-Salhus IL K45-49 23:13.1 2:19.2
6 Tonje Fløystad Ebats K55-59 23:55.8 3:01.9
7 Anette Alvær Norna-Salhus IL K35-39 24:00.7 3:06.8
8 Astrid Hystad Hetlevik K35-39 24:06.0 3:12.1
9 Christine Bergvatn Åsane Løpegruppe K40-44 24:49.9 3:56.0
10 Elisa Finne Haugsgjerd Ulset K23-34 24:56.4 4:02.5
11 Veronika ask Stuksrud Idrett Uten Alkohol K23-34 24:57.4 4:03.5
12 Elin Tronstad Ulset K45-49 25:15.1 4:21.2
13 Camilla Opedal Mjølkeråen K40-44 25:18.2 4:24.3
14 Anne-Mai Wilberg DNB K35-39 25:21.2 4:27.3
15 Ingebjørg Hatletveit Nyborg K40-44 25:43.9 4:50.0
16 Desirée Hernebäck Flaktveit K40-44 25:54.1 5:00.2
17 Verena Stegelvik Midthun BFG Bergen Løpeklubb K40-44 26:21.9 5:28.0
18 Kaja Daviknes Sørgard Eidsvåg I Åsane K23-34 26:23.3 5:29.4
19 Katrine Eidsheim Florvåg K35-39 26:35.4 5:41.5
20 Lise Bergheim Mikkelsen Nyborg K50-54 26:55.0 6:01.1
21 Vibeke Lyngtu Svortevik Varegg Fleridrett K55-59 27:00.9 6:07.0
22 Kari Lundekvam DNB K60-64 27:15.0 6:21.1
23 Hongyan Lu Bergen K50-54 27:31.7 6:37.8
24 Siri Margrete Kleppe Ulset K35-39 27:32.6 6:38.7
25 Jenny Anteryd Bergen K35-39 27:44.0 6:50.1
26 Anita Wiik Team Hanne K40-44 27:53.9 7:00.0
27 Torunn Reistad Skurtveit Mjølkeråen K45-49 28:07.8 7:13.9
28 siri brendeland Norna-Salhus IL K45-49 28:23.7 7:29.8
29 Nina Strømme Andersen Tertnes K35-39 28:58.7 8:04.8
30 Tora Klingsheim Ulset K18-19 29:23.6 8:29.7
31 Eli Bjørnevoll Equinor BIL K45-49 29:25.0 8:31.1
32 Ann Kristin Johannessen Ulset K40-44 29:27.6 8:33.7
33 Oddny Oen Morvik K60-64 29:36.1 8:42.2
34 Therese L Hansen Eidsvågneset K35-39 29:37.1 8:43.2
35 Jannicke Bøe Liebenberg Team Flopp K45-49 29:38.2 8:44.3
36 Rannveig Botnen Ulset K55-59 30:00.4 9:06.5
37 Bente Andersen Rådal K55-59 30:02.3 9:08.4
38 Elisabeth Berland Bergen K45-49 30:08.7 9:14.8
39 Beate Rikstad Bergen K60-64 30:20.6 9:26.7
40 Frøydis Bertelsen Ulset K55-59 30:44.4 9:50.5
41 Anne Karin Larsen Tertnes K50-54 30:45.8 9:51.9
42 Renate Selvik Nyborg K40-44 31:04.4 10:10.5
43 Grethe Stokkenes Telesport Bergen K55-59 31:15.0 10:21.1
44 Bente Lima Hjelmås K35-39 31:37.8 10:43.9
45 Trine Helland Laksevåg K40-44 31:46.0 10:52.1
46 Kristine Andreassen Mjølkeråen K23-34 31:51.5 10:57.6
47 Line Espelid Ulset K40-44 32:02.6 11:08.7
48 Birthe Heggren Bergen K55-59 32:17.3 11:23.4
49 Maja Elvira Andersson Norna-Salhus IL K12-13 32:21.4 11:27.5
50 Inga-Lill Olson Trædal Norna-Salhus IL K40-44 32:47.3 11:53.4
51 Susann Karlsson Stolpegnafserne K50-54 32:54.5 12:00.6
52 Beate Eriksen Multiconsult K23-34 33:32.9 12:39.0
53 Hilde Sunde Tveit Ulset K35-39 33:33.0 12:39.1
54 May-Karine Harstad Flaktveit K50-54 33:49.3 12:55.4
55 Mona Breisnes DNB K60-64 33:53.6 12:59.7
56 Aina Therese Hågensen Hågensen Loddefjord K35-39 34:15.9 13:22.0
57 Stine-Marie Mikkelsen Hornæs Laksevåg K23-34 34:45.1 13:51.2
58 Marit Hornæs Ask Friidrett / Løp Sammen Askøy K55-59 34:45.5 13:51.6
59 Anita. Lekva Frekhaug K55-59 35:52.0 14:58.1
60 Tone Baartvedt Idrett Uten Alkohol K50-54 36:48.8 15:54.9
61 Elin Prestegård Åsane Cykle Klubb K50-54 38:32.2 17:38.3
62 Janne Pedersen Idrett Uten Alkohol K50-54 39:54.1 19:00.2

Resultater samtlige løp i Åsane løpskarusell

Hjemmeside

Inforamsjon

Startnummer hentes i vårt sekretariat på Ikea på løpsdagen mellom kl 18:00-18:45. Dersom du er har meldt deg på hele karusellen så må du ta vare på det (gule) startnummeret og bruke det samme hele året. Trenger du nytt, kan du kjøpe et for kr 50,- (betales med VIPPS).

Melder du deg på enkeltløp (hver gang) så får du utlevert et  (blått) startnummer i p-garasjen til Ikea mellom kl 18:00-18:45.

Åsane løpskarusell løp 1 Åsane løpskarusell løp 1 Åsane løpskarusell løp 1 Åsane løpskarusell løp 1 Åsane løpskarusell løp 1 Åsane løpskarusell løp 1 Åsane løpskarusell løp 1 Åsane løpskarusell løp 1 Åsane løpskarusell løp 1 Åsane løpskarusell løp 1 Åsane løpskarusell løp 1 Åsane løpskarusell løp 1

Alle resultater