Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM| Alle resultater

Resultater BDO-mila Fredrikstad 2024

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra BDO-mila Fredrikstad som arrangeres torsdag 15. mai 2024.

Publisert 15. mai 2024 i Resultater

BDO-mila Fredrikstad 2024

Dato

15. mai

Sted

Fredrikstad – Viken

Startlister

Resultater

10 km menn, topp 50

1 Gaute Steiwer Fredrikstad Skiklubb 35:42.0 0:00.0
2 Espen Fiskum Fredrikstad Skiklubb 37:09.0 1:27.0
3 Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad Skiklubb 37:26.0 1:44.0
4 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad Skiklubb 39:30.0 3:48.0
5 Bent Olav Aamodt Fredrikstad Skiklubb 39:53.0 4:11.0
6 Herman Harstad Jacobsen Fredrikstad IF 40:54.0 5:12.0
7 Selmer Ringstad Holt Fredrikstad Skiklubb 41:15.0 5:33.0
8 Audun Pettersen Nordby Fredrikstad Skiklubb 41:23.0 5:41.0
8 Mats Pettersen Fredrikstad SK 41:23.0 5:41.0
10 Eirik Lyshaug Kråkerøy 44:15.0 8:33.0
11 Christian Ødegaard Europris 44:21.0 8:39.0
12 Gaute Solbu Kleiven Oslo 44:28.0 8:46.0
13 Kenneth Haraldseth Kråkerøy 44:37.0 8:55.0
14 Pål Cato Andersen Bane NOR 45:10.0 9:28.0
14 Lars Karset Grimsrud Bjørkelangen 45:10.0 9:28.0
16 Martin Johannessen Kråkerøy 45:39.0 9:57.0
17 Øystein Buran Øystein Buran 46:15.0 10:33.0
18 Hugo Holmquist Fredrikstad Skiklubb 47:22.0 11:40.0
19 Emil Syversen Rekvin Trøsken IL 47:50.0 12:08.0
20 Ole Anton Øby Team PwC Østfold 48:05.0 12:23.0
21 Trond Sletner Onsøy Runners 48:16.0 12:34.0
22 Audun Nicolaysen Engelsviken 48:27.0 12:45.0
23 Isak Solberg Fredrikstad Skiklubb 48:53.0 13:11.0
24 Christian Bro Matland Fredrikstad 49:10.0 13:28.0
25 Jonas Nordby Henriksen Gamle Fredrikstad 49:22.0 13:40.0
26 Stefano Nichele Fredrikstad 49:38.0 13:56.0
27 Kai Berg Gressvik 49:45.0 14:03.0
28 Magnus Menkerud Stjernen Hockey 49:46.0 14:04.0
29 Jarl Fredrik Tillman Stjernen Hockey 50:02.0 14:20.0
30 Anders Brynildsen Fredrikstad Skiklubb 50:31.0 14:49.0
31 Lars Pettersen Gressvik 50:32.0 14:50.0
32 Jørgen Reknes Kråkerøy 50:38.0 14:56.0
33 Baard Skamsar Øien Sparebank 1 Østfold Akershus Bedriftsidrettslag 50:45.0 15:03.0
34 Eskil Stene Stjernen Hockey 50:46.0 15:04.0
35 Torbjørn Lervang Fredrikstad 50:47.0 15:05.0
35 Kasper Magnussen Stjernen Hockey 50:47.0 15:05.0
37 Kjetil Nilsen Vesterøy 50:51.0 15:09.0
38 Martin Rambøl Stjernen 51:31.0 15:49.0
39 Erik Erkleiv Stjernen Hockey 52:43.0 17:01.0
39 Sondre Grønli Stjernen Hockey 52:43.0 17:01.0
41 Morten Sten Bjerkseth Fredrikstad Skiklubb 52:44.0 17:02.0
42 Jarle Jørgensen Trøsken Il 52:52.0 17:10.0
43 Sebastian Kjølberg Gressvik 52:54.0 17:12.0
44 Sondre Bollingvaaler Stjernen Hockey 53:13.0 17:31.0
45 Kjell-Fredrik Kristiansen Særp Rønners 53:17.0 17:35.0
46 Marius Belstad Onsøy Runners 53:23.0 17:41.0
47 Dag Henriksen FiF 53:29.0 17:47.0
48 Vidar Hermansen Fredrikstad 53:34.0 17:52.0
49 Joakim Opsahl Stjernen Hockey 53:42.0 18:00.0
50 Laban Byrkjeland Stjernen Hockey 53:45.0 18:03.0

10 km kvinner

1 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad Skiklubb 41:33.0 0:00.0
2 Thea Mathisen Fredrikstad IF 43:36.0 2:03.0
3 Marit Kahrs Fredrikstad Skiklubb 44:21.0 2:48.0
4 Solveig Pladsen Gamle Fredrikstad 45:54.0 4:21.0
5 Jenny Danevad Fredrikstad Skiklubb 47:27.0 5:54.0
6 Hanna Fiskum Nordbrøden Fredrikstad Skiklubb 48:57.0 7:24.0
7 Ella Solvang Fuglesteg Fredrikstad Idretsforening 49:59.0 8:26.0
8 Julie Solberg Trøsken IL 50:15.0 8:42.0
9 Mira Rikheim-Antonsen Lervik IF 50:52.0 9:19.0
10 Anna Kristina Hovden Oslo 51:10.0 9:37.0
11 Gry Cathrine Lislerud Ørje 54:00.0 12:27.0
12 Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad Skiklubb 54:40.0 13:07.0
13 Ida Augustin Gressvik 55:47.0 14:14.0
14 Elin Johannessen Fredrikstad 57:46.0 16:13.0
15 Julie Grøndahl-Engseth Lervik IF 58:34.0 17:01.0
16 Nora Scheele Søyland Fredrikstad Skiklubb 58:44.0 17:11.0
17 Lene Bro Matland Fredrikstad 58:57.0 17:24.0
18 Toril Granly Falkenberg Fredrikstad Skiklubb 59:56.0 18:23.0
19 Maja Högström Pæts 1:00:19.0 18:46.0
20 Camilla Åkeneshuttner Lervik IF 1:00:44.0 19:11.0
21 Emmeli Sørensen-Ydse Lervik IF 1:01:22.0 19:49.0
22 Tina Bergstrøm Fredrikstad 1:01:33.0 20:00.0
23 Linn Irene Bye Flexit AS 1:01:52.0 20:19.0
24 Charlotte Forsberg Gressvik 1:01:58.0 20:25.0
25 Beatrice Delaas Fredrikstad 1:02:53.0 21:20.0
26 Ingrid Skjærli Skogstrand IL 1:02:54.0 21:21.0
27 Hedvig Scheele Søyland Fredrikstad Skiklubb 1:03:55.0 22:22.0
28 Selma Huttner Lervik IF 1:04:39.0 23:06.0
29 Celine Roos Berntsen Fredrikstad Skiklubb 1:05:28.0 23:55.0
30 Kristin Fjeldstad Fredrikstad 1:06:30.0 24:57.0
31 Kjærstin Karlsson Kråkerøy 1:06:59.0 25:26.0
32 Therese Severinsen Arefjord Lisleby FK 1:07:00.0 25:27.0
33 Sofie Helle Grundvik Lervik IF 1:08:55.0 27:22.0
34 Margun Grundvig Lervik IF 1:08:56.0 27:23.0
35 Mia Sollihaug-Jahren Lervik IF 1:12:04.0 30:31.0
36 Paktaw Hajipouri Pæts 1:14:37.0 33:04.0

Om løpet

BDO-Mila er terrengløpet som passer for de fleste. Velkommen til et gratis arrangement, der du kan velge selv om du vil løpe på tid eller ei. Velg klasse og T-skjorte-størrelse som deles ut ved startnummerutlevering. Dersom du stiller for et lag/forening/firma/klasse-skole, kan du også registrere dette.

Klasser og løpslengder:

Hjemmeside

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater