Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM| Alle resultater

Resultater BDO-Mila Lillestrøm 2024

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra BDO-Mila Lillestrøm som arrangeres tirsdag 14. mai 2024.

Publisert 14. mai 2024 i Resultater

BDO-Mila Lillestrøm 2024

Dato

14. mai

Sted

Lillestrøm – Viken

Startlister

Alle resultater

Menn, topp 50

1 Lars Peter Raknes Lørenskog Løpeklubb 35:37.5 0:00.0
2 Janis Arsenikovs Ullensaker/Kiisa 35:48.4 0:10.9
3 Jan Marcus Nielsen Solheim Bygdø il 35:51.1 0:13.6
4 Hans Chr. Aarnes Nittedal 35:54.3 0:16.8
5 Olaus Oserud Bentzen Gjerdrum IL 36:19.1 0:41.6
6 Espen Dommersnes Romerike Ultraløperklubb 37:15.2 1:37.7
7 Sivert Rusten Ull/Kisa 37:25.6 1:48.1
8 Abraham Tekle Foss Sport 37:53.0 2:15.5
9 Thomas Austheim Ogndal IL 37:55.0 2:17.5
10 Arne Tenden Lørenskog Løpeklubb 38:06.9 2:29.4
11 Anders Vamsæter Vamsæter Utleie AS 38:18.8 2:41.3
12 Ole Gorm Berg Lørenskog Friidrettslag 38:20.5 2:43.0
13 Håvard Årdal Sopra Steria 38:24.6 2:47.1
14 Ole Jonny Delerud Delerud Gartnertjenester 38:35.4 2:57.9
15 Vegard Solhaug Søndre Ål Sportsklubb 38:44.1 3:06.6
16 Henning Moholdt Romerike Runners Team 38:51.1 3:13.6
17 Øivind Christian Thuen Lørenskog Løpeklubb 38:54.7 3:17.2
18 Eirik Olsvik Hovind Norconsult Lillestrøm 38:56.4 3:18.9
19 Tore Jacobsen MIT 38:57.1 3:19.6
20 Jørgen Kaspersen Gjelleråsen IF 39:03.5 3:26.0
21 Torbjørn Asak Sætren Oslo 39:05.7 3:28.2
22 Kristoffer Brabrand Lørenskog Løpeklubb 39:05.8 3:28.3
23 Anders Hallingstad Foss Sport 39:15.9 3:38.4
24 Storm Omsland Oftedal Rælingen Skiklubb 39:22.2 3:44.7
25 Robin Bakker Triton 39:23.8 3:46.3
26 Markus Buraas Pedersen Fet Skiklubb 39:26.0 3:48.5
27 Sverre Gunnar Brunstad Fjellhamar 39:31.9 3:54.4
28 Jonas Haugmo Kaspersen Gjelleråsen IF 39:33.9 3:56.4
29 Johan Kolbjørnsrud LS Run 39:48.6 4:11.1
30 Eivind Carstens Fornebu 39:59.2 4:21.7
31 Eivind Hartvigsen 40:02.6 4:25.1
32 Simen Westre Rælingen 40:34.0 4:56.5
33 Einar Thomasen Kikertene 40:41.2 5:03.7
34 Fredrik Gromsrud Diplom-Is 40:41.6 5:04.1
35 Andreas Mentzoni Fjerdingby 40:47.9 5:10.4
36 Mons Sætre-Lorentzen Fet Skiklubb 40:58.8 5:21.3
37 Daniel Mehari Kidane Strømmen 41:00.0 5:22.5
38 Kim Haug Lillestrøm 41:01.2 5:23.7
39 Henrik FURU Dynamic Precision Norge 41:11.3 5:33.8
40 Idar Haslerud Lørenskog Løpeklubb 41:15.5 5:38.0
41 Alf-Morten Aakervik Fet Skiklubb 41:25.4 5:47.9
42 Lars Karset Grimsrud Bjørkelangen 41:29.0 5:51.5
43 Kristian Nordström Trollåsen 41:33.5 5:56.0
44 Fredrik Nymoen Gjøvik 41:39.7 6:02.2
45 Henrik Nordby Skedsmo Skiklubb 41:45.2 6:07.7
46 Aksel Indsetviken Kjeller 41:47.6 6:10.1
47 Isak Holm Endreson RSK 41:49.4 6:11.9
48 Eivind Heggelund Tørstad Oslo 42:08.8 6:31.3
49 Jarand Kleppan BDO Romerike 42:13.1 6:35.6
50 Erik Vamsæter Gjerdrum 42:14.9 6:37.4

Kvinner, topp 50

1 Thea Haug Lillestrøm 40:22.1 0:00.0
2 Silje Ravnsborg Christiansen Driv iL 40:42.6 0:20.5
3 Marion Tibar Oslo 40:54.7 0:32.6
4 Marte Buraas Norconsult BIL 41:06.2 0:44.1
5 Tone Fløttum Fet Friidrettsklubb 42:56.5 2:34.4
6 Tonje Pettersen Lillestrøm 43:06.1 2:44.0
7 Solveig Bunæs Lkbil 44:13.6 3:51.5
8 Hilde Dalen Rælingen 44:48.8 4:26.7
9 Nora Camilla Janzso Midgard Hinderløpsklubb 45:05.5 4:43.4
10 Ingeborg Kristoffersen Oslo 45:18.7 4:56.6
11 Hanne Bakken Lund Aurskog-Høland Friidrettslag 45:55.6 5:33.5
12 Hanna Steen Rasta 46:27.4 6:05.3
13 Mona Drewes Skedsmokorset 47:01.5 6:39.4
14 Hilde Utsigt Rælingen Skiklubb 47:11.5 6:49.4
15 Vibeke Wold Hagan 47:33.8 7:11.7
16 Guro Ørbeck Gjerdrum IL 47:50.1 7:28.0
17 Emilie Hallerud BDO Risk Advisory Services 47:50.6 7:28.5
18 Marianne Person Lillestrøm Kommune 48:16.5 7:54.4
19 Océane Dhuicque Lillestrøm 48:29.0 8:06.9
20 Ingvil Lund Oslo 48:41.7 8:19.6
21 Mari Westre Strømmen 48:50.2 8:28.1
22 Linnea Berggreen Lørenskog Skiklubb 48:50.4 8:28.3
23 Lea Berg Lillestrøm 49:09.1 8:47.0
24 Liv Storhaug Sandnes 49:24.1 9:02.0
25 Berit Løkken BDO Vika 49:57.6 9:35.5
26 Solveig Tveter Bratlie Fet Skiklubb/ Lkbil 50:41.5 10:19.4
27 Hedvig Riiber 50:44.8 10:22.7
28 Kimberly Tvedten Triton Lillestrøm Svømme- og Triatlonklubb 51:05.4 10:43.3
29 Margrethe Engenes Birkeland Enebakk if 51:12.6 10:50.5
30 Emma Brede Hvam 51:29.7 11:07.6
31 Leila Ferguson Fetsund 51:38.2 11:16.1
32 Marthe Cathrine Ramstad Lillestrøm 51:38.4 11:16.3
33 Terese Næverdal Kjeller 51:47.6 11:25.5
34 Ingrid Helene Halvorsen Bergquist Fetsund 52:01.4 11:39.3
35 Kaja Vikerhaug Lillestrøm 52:19.1 11:57.0
36 Dovile Gabaliene Furuseth AS 52:23.5 12:01.4
37 Veronica Olsson Rasta 52:27.7 12:05.6
38 Irja Marie Pedersen Team Staden 52:29.8 12:07.7
39 Ida Christiansen Engen Enebakk IF 52:41.2 12:19.1
40 Ida Kolbjørnsrud Sørumsand 52:50.9 12:28.8
41 Henriette Bye Fjerdingby 53:03.3 12:41.2
42 Hege Storløkken Finstadjordet 53:22.5 13:00.4
43 Elin Haugmo Gjelleråsen IF 53:24.5 13:02.4
44 Hanne Hjorthaug Skedsmo Skiklubb 53:31.4 13:09.3
45 Cintani Makaroff Lørenskog 53:33.6 13:11.5
46 Elina Mendelin-Norebø Rælingen 53:40.9 13:18.8
47 Tonje Scheie Hagan 53:43.2 13:21.1
48 Jennie Lätt Algarheim 53:46.6 13:24.5
49 Emilie Johanne Hagen Oslo 53:56.4 13:34.3
50 Oddveig Kjøsnes Blaker IL 53:57.7 13:35.6

Om løpet

BDO-Mila er terrengløpet som passer for de fleste. Velkommen til et gratis arrangement, der du kan velge selv om du vil løpe på tid eller ei.

Klasser og løpslengder:

Hjemmeside

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater