Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Bratsberg XC Games 2024

Lignende saker

Informasjon og resultater fra Bratsberg XC Games som arrangeres 13. mai 2024.

Publisert 13. mai 2024 i Resultater

Bratsberg XC Games 2024

2. utgave

Dato

13. mai

Sted

Bratsberg – Trøndelag

Distanse

Terrengløp
4 km

Startliste

Alle resultater

4 km menn

1 Henning Offigstad Bratsberg IL M35-39år 12:28.0 0:00.0
2 Jonas Frorud Bratsberg IL M20-34år 12:48.0 0:20.0
3 Petter Monseth Bratsberg IL G 13-14ÅR 12:49.0 0:21.0
4 Bendik Støa-Aanensen Bratsberg IL M35-39år 13:18.0 0:50.0
5 Martin Uglem Bratsberg IL M35-39år 13:29.0 1:01.0
6 Martin Nesse Bratsberg IL M20-34år 13:44.0 1:16.0
7 Øystein Rasch-Halvorsen Bratsberg IL M45-49år 13:51.0 1:23.0
8 Markus Hauger-Espelien Rindal M35-39år 14:01.0 1:33.0
9 Ola Haseth Balestrand Rindal IL M40-44år 14:18.0 1:50.0
10 Emil Haseth Balestrand Ranheim IL G 13-14ÅR 15:10.0 2:42.0
11 Pelle-Linus Hansen Buvika M Jr.17-19år 16:31.0 4:03.0
12 Per-Einar Torbergsen Bratsberg IL M40-44år 16:40.0 4:12.0
13 Bård Olav Moen Utleira IL – Friidrett M70+ 19:43.0 7:15.0
14 Martin Randli Elden Bratsberg IL M Jr.17-19år 26:59.0 14:31.0
15 Ludwik Monsrud-Sikorski Bratsberg IL M15-19år 1:46:18.0 1:33:50.0

4 km kvinner

1 Marte Lien Johnsen D20-34år 13:56.0 0:00.0
2 Kristin Schive Hjelde Bratsberg IL D20-34år 16:08.0 2:12.0
3 Oda Randli Elden Byaasen Skiklub J 13-14år 16:45.0 2:49.0
4 Hege Johansen Bratsberg IL D40-44år 24:26.0 10:30.0

Stafett kvinner

1 Bratsberg M&M 1 (Marte Lien Johnsen, Mari Steinkjer Øyen, Marte Lien Johnsen, Mari Steinkjer Øyen, Marte Lien Johnsen, Mari Steinkjer Øyen, Marte Lien Johnsen, Mari Steinkjer Øyen) Bratsberg IL D Senior 26:01.0 0:00.0
2 Team Rindberg (Eva Ingebrigtsen, Mali Eidnes Bakken, Eva Ingebrigtsen, Mali Eidnes Bakken, Eva Ingebrigtsen, Mali Eidnes Bakken, Eva Ingebrigtsen, Mali Eidnes Bakken) Team Rindberg Mix 26:19.0 0:18.0
3 Endorphine Express (Ingrid Lunde Steen, Camilla-Marie Flaaten, Ingrid Lunde Steen, Camilla-Marie Flaaten, Ingrid Lunde Steen, Camilla-Marie Flaaten, Ingrid Lunde Steen, Camilla-Marie Flaaten) Bratsberg IL D Senior 27:48.0 1:47.0
4 Team METS (Merete Elvan, Trond Sliper, Merete Elvan, Trond Sliper, Merete Elvan, Trond Sliper, Merete Elvan, Trond Sliper) Bratsberg IL Mix 30:46.0 4:45.0
5 Team Schive Hjelde (Siri Schive Hjelde, Kristin Schive Hjelde, Siri Schive Hjelde, Kristin Schive Hjelde, Siri Schive Hjelde, Kristin Schive Hjelde, Siri Schive Hjelde, Kristin Schive Hjelde) Bratsberg IL Mix 31:44.0 5:43.0
6 Yt og nyt 1 (Ane Korsvold, Åshild Støyten, Ane Korsvold, Åshild Støyten, Ane Korsvold, Åshild Støyten, Ane Korsvold, Åshild Støyten) Trondheim D Senior 31:54.0 5:53.0
7 AI (Ingvild Saksvik-Lehouillier, Anita Kvam, Ingvild Saksvik-Lehouillier, Anita Kvam, Ingvild Saksvik-Lehouillier, Anita Kvam, Ingvild Saksvik-Lehouillier, Anita Kvam) Bratsberg IL D Senior 32:10.0 6:09.0

Stafett menn

1 Bratsberg IL Oldboys 1 (Bendik Støa-Aanensen, Knut Ødegaard, Bendik Støa-Aanensen, Knut Ødegaard, Bendik Støa-Aanensen, Knut Ødegaard, Bendik Støa-Aanensen, Knut Ødegaard) Bratsberg IL M Senior 24:19.0 0:00.0
2 Bratsberg IL 1 (Ola Rossvoll, Nikolai Mæhlum) Bratsberg IL M Senior 24:55.0 0:36.0
3 Rindal (Ola Haseth Balestrand, Markus Hauge-Espelien, Ola Haseth Balestrand, Markus Hauge-Espelien, Ola Haseth Balestrand, Markus Hauge-Espelien, Ola Haseth Balestrand, Markus Hauge-Espelien) Trondheim M Senior 25:31.0 1:12.0
4 Team Snowroller Nalle 1 (Arne Inge Hangerhagen, Alexander Granheim, Arne Inge Hangerhagen, Alexander Granheim, Arne Inge Hangerhagen, Alexander Granheim, Arne Inge Hangerhagen, Alexander Granheim) Bratsberg IL M Veteran 40+ 27:24.0 3:05.0
5 Team Valestrand (Erik Valestrand, Martin Nesse, Erik Valestrand, Martin Nesse, Erik Valestrand, Martin Nesse, Erik Valestrand, Martin Nesse) Trondheim M Senior 28:02.0 3:43.0
6 Siemens Energy 1 (Thomas Forbord Eikevik Koch, Vemund Gurholt, Thomas Forbord Eikevik Koch, Vemund Gurholt, Thomas Forbord Eikevik Koch, Vemund Gurholt, Thomas Forbord Eikevik Koch, Vemund Gurholt) Bratsberg IL M Senior 28:06.0 3:47.0
7 Bratsbygg (Michael Brian Watts, Michael Sliper, Michael Brian Watts, Michael Sliper, Michael Brian Watts, Michael Sliper, Michael Brian Watts, Michael Sliper) Bratsberg IL M Senior 28:51.0 4:32.0
8 Trollheimen Fjellsportklubb (Steinar Aarvåg, Kristine Stulen, Steinar Aarvåg, Kristine Stulen, Steinar Aarvåg, Kristine Stulen, Steinar Aarvåg, Kristine Stulen) Trollheimen Fjellsportklubb Mix 28:54.0 4:35.0
9 Knoll & Tott 1 (Markus Bredal, Sindre Valvåg, Markus Bredal, Sindre Valvåg, Markus Bredal, Sindre Valvåg, Markus Bredal, Sindre Valvåg) Trondheim Mix 29:42.0 5:23.0
10 Stao nao pao 1 (Endre Grevskott, Arne Troøien, Endre Grevskott, Arne Troøien, Endre Grevskott, Arne Troøien, Endre Grevskott, Arne Troøien) Trondheim Mix 30:29.0 6:10.0
11 Steinrikåsen runners 1 (Hans Martin Øverkil, Knut Anders Hepsøe, Hans Martin Øverkil, Knut Anders Hepsøe, Hans Martin Øverkil, Knut Anders Hepsøe, Hans Martin Øverkil, Knut Anders Hepsøe) Trondheim M Veteran 40+ 31:13.0 6:54.0
12 Timon & Pumbaa 1 (Christian Fjærli Aune, Marcus Fjærli Aune, Christian Fjærli Aune, Marcus Fjærli Aune, Christian Fjærli Aune, Marcus Fjærli Aune, Christian Fjærli Aune, Marcus Fjærli Aune) Trondheim Mix 31:30.0 7:11.0
13 Buvik IL (Kristian Kvalen, Kjell Rune Logan-Halvorsrud, Kristian Kvalen, Kjell Rune Logan-Halvorsrud, Kristian Kvalen, Kjell Rune Logan-Halvorsrud, Kristian Kvalen, Kjell Rune Logan-Halvorsrud) Buvika M Senior 32:24.0 8:05.0
14 SlowFlow 1 (Magnus Trandum, Simen Tanemsmo, Magnus Trandum, Simen Tanemsmo, Magnus Trandum, Simen Tanemsmo, Magnus Trandum, Simen Tanemsmo) Trondheim M Senior 34:50.0 10:31.0

Om løpet

Velkommen til Bratsberg XC Games, et terrengløp med en vri. Det løpes i korte runder, max 1 km, noe som vi tror vil skape fart og spenning, publikum tett på løperne og løperne synlige hele veien. Vi hadde stor suksess med dette da vi i 2018 arrangerte NM i terrengløp i tilsvarende løyper. Arrangementet inneholder flere løp og starter:

Barneløp fra 0-11år

Run 4 Life. Individuelt løp med 4 runder i 1km trasèen

Team4x4Run. Dette betyr en stafett med 2 løpere, der man annenhver gang løper 1 km og veksler, 4 runder hver.

Ta med deg en løpevenn å delta for klubben, bedriften eller familien din!

Hjemmeside

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater