Sport på TV | Nordisk Mesterskap friidrett | Diamond League Rabat | Giro d'Italia | Ishockey VM | PGA Championship| Alle resultater

Bygdøymila 2023 resultater

Lignende saker

Startlister, informasjon og resultater fra Bygdøymila som arrangeres søndag 22. oktober 2023.

Publisert 22. oktober 2023 i Resultater

Bygdøymila 2023

Dato

22. oktober

Sted

Bygdøy – Oslo

Distanser

3 km | 6 km | 10 km

Startlister

Resultater

10 km menn, topp 50

1 Andreas Schwencke Kamp/Vestheim I.F. M35-39 33:59.0 0:00.0
2 Jørgen Feldt Sandnes Oslo M23-34 34:18.0 0:19.0
3 Kjetil Andre Bjerkrheim Bromma IL M23-34 35:23.0 1:24.0
4 Kjetil Klevjer Oslo M35-39 36:12.0 2:13.0
5 Marius Hauge Lysaker M23-34 37:07.0 3:08.0
6 Christoffer Hopstock Summit BY Hopstock Helse M35-39 37:11.0 3:12.0
7 Martin Lindbæck Frogner Runners M35-39 37:15.0 3:16.0
8 Fredrik August Wyller Mandag M23-34 37:32.0 3:33.0
9 Frederik Redigh Stickler Lyn Ski M16-17 37:38.0 3:39.0
10 Bård Eskil Bjørndalen Magnor ul M23-34 37:39.0 3:40.0
11 Peder Taraldsen Lyn Ski M16-17 37:56.0 3:57.0
12 Roger Grøndahl Sørkedalens Idrettsforening M35-39 38:09.0 4:10.0
13 Jonas Obel SKI M23-34 38:23.0 4:24.0
14 Thomas Henriksen Sparebank 1 Markets M23-34 38:27.0 4:28.0
15 Are Steen Nhhi Motbakke M23-34 38:32.0 4:33.0
16 Erik Samuelsen Uller Sortland M23-34 39:03.0 5:04.0
17 Martin Brørby Kolstad Kolbotn M23-34 39:06.0 5:07.0
18 Sigurd Berger Oslo M40-44 39:24.0 5:25.0
19 Sander Mikkelsen Porsgrunn M23-34 39:30.0 5:31.0
20 Even Bratsberg Even Bratsberg / Thommessen BIL M50-54 39:39.0 5:40.0
21 Thomas Mittet Molde M23-34 39:42.0 5:43.0
22 Simen Angell M23-34 39:43.0 5:44.0
23 Hans Granerud Oslo M23-34 39:58.0 5:59.0
24 Philip Syse Tgpb ASA M23-34 40:04.0 6:05.0
25 Petter Slåtsveen Breistrand Oda M35-39 40:33.0 6:34.0
25 Atle Silgjerd Oslo M50-54 40:33.0 6:34.0
27 Lars Litlere Fana il M35-39 40:39.0 6:40.0
28 Leif Magne Grastveit Vblg M35-39 40:41.0 6:42.0
29 Kristian Mella Appfarm AS M40-44 40:46.0 6:47.0
30 Magnus Andersen Porsgrunn M23-34 40:47.0 6:48.0
31 Eirik Wegge Gundhus Oslo M23-34 40:52.0 6:53.0
32 Thomas Rygh Fornebu M35-39 40:58.0 6:59.0
33 Kristoffer Gedde Sparebank1 Østlandet B.I.L M35-39 41:04.0 7:05.0
34 Alexander Gjerulff Oslo M14-15 41:05.0 7:06.0
35 Carl Petter Lyngen Frol il M23-34 41:07.0 7:08.0
36 Erling Johan Haakerud Kvalø Kongsvinger M23-34 41:12.0 7:13.0
37 Tormod Braekhus Oslo M40-44 41:15.0 7:16.0
38 Marcus Mohr Bygdøy IL – Pondusjoggen M35-39 41:21.0 7:22.0
39 Odd-Erik Bunde Kjelsås M50-54 41:24.0 7:25.0
40 Christian Matheson Nordea M50-54 41:29.0 7:30.0
41 Ludvik Laugen Oslo M23-34 41:31.0 7:32.0
42 Alf Andreas Flovik EY BIL M23-34 41:35.0 7:36.0
43 Aksel Sveier PIL M23-34 41:41.0 7:42.0
44 Ørjan Oftedal Hanasand Oltedal M23-34 41:42.0 7:43.0
45 Romain Fouchard Ocean Installer M40-44 41:43.0 7:44.0
46 Julius Yran Loddefjord M35-39 41:44.0 7:45.0
47 Alexander Holthe Nobil Elite M35-39 41:48.0 7:49.0
48 Peder Lodding Oslo M23-34 41:58.0 7:59.0
49 Bror Dahl Oslo M20-22 42:11.0 8:12.0
50 Bjørnar Gundersen Molde M23-34 42:12.0 8:13.0

10 km kvinner, topp 50

1 Eldbjørg Moxnes SK Vidar K35-39 39:20.0 0:00.0
2 Nora Eldjarn Borgersen Snarøya K23-34 39:59.0 0:39.0
3 Tone Lye Oslo K40-44 40:30.0 1:10.0
4 Vilde Obel Vigerust Oslo K23-34 40:32.0 1:12.0
5 Marion Tibar Oslo K40-44 40:45.0 1:25.0
6 Stina Meinicke IL Jutul/Osi K23-34 41:35.0 2:15.0
6 Julie Alexandra Wahr-Hansen Billingstad K23-34 41:35.0 2:15.0
8 Ane Bakke Bærum Bedriftsidrettslag K35-39 42:05.0 2:45.0
9 Louise Skak Fjelltid Folldal K45-49 42:16.0 2:56.0
10 Sunniva Dring Oslo K40-44 42:23.0 3:03.0
11 Helga Løset Skodjereite Sweco BIL Oslo K23-34 42:51.0 3:31.0
12 Christina Lønstad Oslo K23-34 43:54.0 4:34.0
13 Francesca Olmi Oslo K23-34 44:09.0 4:49.0
14 Hannah Mitlid Aleksandersen Bratsberg IL K23-34 44:35.0 5:15.0
15 Hilde Aders Oslo K23-34 44:46.0 5:26.0
16 Linn Stockinger Haslum K40-44 44:47.0 5:27.0
17 Live Maria Grønvold Oslo K23-34 45:32.0 6:12.0
18 Jelena Drec Team Coop K23-34 45:36.0 6:16.0
19 Henny Tanberg Løberg Danske Bank K23-34 45:44.0 6:24.0
20 Olga Mozhayskaya Oslo K23-34 45:49.0 6:29.0
21 Ragnhild Anglevik Seim Oslo K23-34 45:51.0 6:31.0
22 Maureen Byrne Unicorn Consulting K23-34 45:55.0 6:35.0
23 Katarina Enevoldsen Unicorn Consulting K23-34 46:14.0 6:54.0
24 Linda Gammelsæter Trollåsen K23-34 46:16.0 6:56.0
25 Liva Barka Jørpeland K23-34 46:37.0 7:17.0
26 Trude Meyer Christiania Roklub K23-34 47:30.0 8:10.0
27 Sofie Kolsum Joggejentene K23-34 47:35.0 8:15.0
28 Juni Greiff Dybvad Oslo K23-34 47:49.0 8:29.0
29 Hanne Støle Oslo K23-34 47:58.0 8:38.0
30 Cecilie Meyer Kværnø Oslo K35-39 48:11.0 8:51.0
31 Anne Svarstad Oslo K40-44 48:16.0 8:56.0
32 Mona Margaretha Mikaelsen Skiløperne K50-54 48:22.0 9:02.0
32 Silje Sørheim Bjøru Oslo K23-34 48:22.0 9:02.0
34 Karine Hollerud Haraldsen Oslo K23-34 48:35.0 9:15.0
35 Lene Briseid Fornebu K50-54 48:42.0 9:22.0
36 Marte Hauger Oslo K40-44 48:46.0 9:26.0
37 Kjersti Væge Kyrksæterøra IL K45-49 48:49.0 9:29.0
38 Nora Slapø Oslo K23-34 48:51.0 9:31.0
39 Anna Vignes Bergen K23-34 48:55.0 9:35.0
40 Julie Sørensen Oslo K23-34 49:13.0 9:53.0
41 Heidi Jacobsen Oslo K65-69 49:23.0 10:03.0
42 Ava Susrud Oslo K12-13 49:51.0 10:31.0
43 Sara Joaquim Oslo K23-34 50:05.0 10:45.0
44 Emma Ørstavik Stabæk Elite K23-34 50:12.0 10:52.0
45 Emilie Kristoffersen Oslo K23-34 50:22.0 11:02.0
46 Marthe Hella Heggedal K23-34 50:23.0 11:03.0
47 Anne Grete Meinicke IL Jutul K55-59 50:40.0 11:20.0
48 Hedda Follestad Thorhallsson Asker K23-34 50:41.0 11:21.0
49 Alexandra Elisabeth Botten Lysaker K20-22 50:43.0 11:23.0
49 Silje Glorvigen Oslo K23-34 50:43.0 11:23.0

6 km menn, topp 30

1 Iver Wang Johansen Bygdø IL M23-34 18:37.0 0:00.0
2 Mikkel Brækken Lyn Ski M14-15 20:33.0 1:56.0
3 Fredrik Ness Evensmo BUL IL M12-13 22:10.0 3:33.0
4 Ludvik Brækken Lyn Ski M14-15 22:16.0 3:39.0
5 Sondre Juel Langmoen Lyn Ski M14-15 23:56.0 5:19.0
6 Fredrik Nygaard Patatas SK M45-49 24:22.0 5:45.0
7 Luca Herrero Mjåset Oslo M12-13 24:26.0 5:49.0
8 Jose Herrero Oslo M50-54 24:46.0 6:09.0
9 Alexander Puntervold Kolderup Ullern M12-13 24:49.0 6:12.0
10 Philip Reinsnosyvon Oslo M14-15 26:33.0 7:56.0
11 Max Spydevold Norske Studenters Roklub M14-15 27:30.0 8:53.0
12 Ole Christian Hvidsten Bygdøy IL M45-49 28:08.0 9:31.0
13 Haakon Krohn-Angell Fearnley Securities M14-15 28:19.0 9:42.0
14 Rikard Vabo Fearnley Securities M40-44 28:23.0 9:46.0
15 Victor Flygind Huk 2009 M14-15 28:37.0 10:00.0
15 Marius Johan Ulstein Gether Oslo M14-15 28:37.0 10:00.0
17 Aksel Granå Oslo M12-13 29:03.0 10:26.0
18 Ole Berge-Bang Berge-Bang M12-13 29:07.0 10:30.0
19 Joachim Berge-Bang Berge-Bang M45-49 29:11.0 10:34.0
20 Ali Akay M45-49 29:20.0 10:43.0
21 Max Baltazar Bollinger-Lange Oslo M12-13 29:21.0 10:44.0
22 Nicolas Bailey Oslo M14-15 29:49.0 11:12.0
23 Morten Høvding Oslo M40-44 30:06.0 11:29.0
24 Peder Bernhardt Oslo M40-44 30:49.0 12:12.0
25 Kristian Andersen Oslo M45-49 31:03.0 12:26.0
26 Maximilian Bøhn Oslo M23-34 31:40.0 13:03.0
27 A. Blytt Oslo M40-44 31:43.0 13:06.0
28 Niels Krohg Bygdø Il/Nsr M12-13 31:49.0 13:12.0
29 Alexander Brinchmann Oslo M12-13 32:01.0 13:24.0
30 Peder Strand Oslo M40-44 32:04.0 13:27.0

6 km kvinner, topp 30

1 Louisa Omoruyi Oslo K23-34 23:36.0 0:00.0
2 Ebba Jensen Il Heming K12-13 23:57.0 0:21.0
3 Julia Nawara Vinsrygg Bøler IF K12-13 24:51.0 1:15.0
4 Josephine Stubs Oslo K23-34 25:20.0 1:44.0
5 Lilly Kvikne Silgjerd Koll / Kjelsås Langrenn K14-15 26:12.0 2:36.0
6 Marietta Mellemløkken Renjo Oslo K23-34 28:21.0 4:45.0
7 Sofie Bø Susaas Oslo K23-34 28:38.0 5:02.0
8 Henriette Hoftun Oslo K23-34 28:47.0 5:11.0
9 Mathea Lucia Bollinger-Lange Oslo K12-13 29:19.0 5:43.0
10 Aislin Feliot Tyrving IL K18-19 29:40.0 6:04.0
11 Helga Hernes Oslo K35-39 30:21.0 6:45.0
12 Birgitta Glad Oslo K45-49 30:38.0 7:02.0
13 Cathrine Hengebøl BDO K23-34 31:02.0 7:26.0
13 Thea Morken-Andersen Oslo K12-13 31:02.0 7:26.0
15 Anita Aamodt Enersen Oslo K45-49 31:32.0 7:56.0
16 Carina Nygård Ocean Installer K23-34 31:38.0 8:02.0
17 Maren Strand Oslo K40-44 32:03.0 8:27.0
18 Marianne L. Skarsgård Oslo K40-44 32:18.0 8:42.0
19 Karoline Wiberg-Finstad Oslo K14-15 33:09.0 9:33.0
20 Marianne Johansen Lillestrøm K50-54 33:16.0 9:40.0
21 Annichen Fische Oslo K45-49 33:31.0 9:55.0
22 Jin Fosli Oslo K40-44 33:45.0 10:09.0
23 Polina Kargina Yara K40-44 33:53.0 10:17.0
24 Chanette Hoffmann Oslo K50-54 34:05.0 10:29.0
25 Elin Sundtjønn Kristiansand S K70-74 34:26.0 10:50.0
26 Lian Lebomin–Lebreton Oslo K14-15 34:47.0 11:11.0
27 Magali Le Bomin Oslo K50-54 34:51.0 11:15.0
28 Tora Juul Bygdøy IL K60-64 35:01.0 11:25.0
29 Helena Sæbø Nes Oslo K23-34 35:10.0 11:34.0
30 Sarah Haugvad Andresen Oslo K23-34 35:25.0 11:49.0

3 km menn

1 Kjetil Aamodt Oslo M50-54 10:09.0 0:00.0
2 Matheo Hanvold Oslo M14-15 10:44.0 0:35.0
3 Axel Aamodt Oslo M14-15 11:41.0 1:32.0
4 Karl Iver Hanvold Oslo M50-54 11:48.0 1:39.0
5 Ola Natvig Oslo M40-44 12:29.0 2:20.0
6 Christoffer Dalen Kristiansand S M12-13 12:47.0 2:38.0
7 Jørn Lein-Mathisen Oslo M50-54 14:48.0 4:39.0
8 Kristian Olav Mørch Asker M45-49 15:46.0 5:37.0
9 Matthieu Angeli Oslo M40-44 16:04.0 5:55.0
10 Peer Brantzeg Kristiansand S M65-69 16:37.0 6:28.0
11 Thomas Børseth Huk M45-49 17:33.0 7:24.0
12 Adrien Bryntesson Drammen M14-15 17:46.0 7:37.0
13 Aslak Hetland Oslo M50-54 18:01.0 7:52.0
14 Colin Simpson Driv Trening M40-44 18:39.0 8:30.0
15 Piotr Sytek G?Ogów M50-54 18:41.0 8:32.0
16 Karl Svozilik Oslo M40-44 18:42.0 8:33.0
17 Dan Eric Lillegård Oslo M55-59 18:44.0 8:35.0
18 Kjetil Lysen Kjetil Lysen / Nbim M45-49 18:54.0 8:45.0
19 Kristian Andvord Oslo M40-44 19:58.0 9:49.0
20 Christian Wilhelm Dyvik Oslo M40-44 20:54.0 10:45.0
21 Marius Holm Rynning Oslo M40-44 21:10.0 11:01.0
22 Lars Karelius Noer Oslo M45-49 22:49.0 12:40.0
23 Morten Malling Oslo M50-54 23:59.0 13:50.0

3 km kvinner

1 Adam Lein-Mathisen Oslo K12-13 13:49.0 0:00.0
2 Alma Lopez Natvig Oslo K12-13 13:50.0 0:01.0
3 Aida Cortes Lopez Oslo K40-44 14:03.0 0:14.0
4 Helene Hals Baker Hansen K60-64 15:08.0 1:19.0
5 Nora Lie-Johansen Oslo K12-13 15:19.0 1:30.0
6 Ida Kindseth Oslo K40-44 15:39.0 1:50.0
7 Maren Rodem Driv Trening K40-44 15:58.0 2:09.0
8 Kirsten Pegg Oslo K12-13 16:00.0 2:11.0
9 Hannah Ø Grepstad Bygdøy IL K12-13 16:15.0 2:26.0
10 Yasmin Estensen Oslo K35-39 16:20.0 2:31.0
11 Maree Early Oslo K45-49 16:32.0 2:43.0
12 Karina Castberg Oslo K50-54 17:10.0 3:21.0
13 Julie Karlsen Oslo K35-39 17:13.0 3:24.0
14 Agnès Dudek Yara K45-49 17:44.0 3:55.0
15 Maria Harstad Oslo K45-49 18:39.0 4:50.0
16 Benedicte Bjorbæk Oslo K50-54 18:48.0 4:59.0
17 Lene Buhagen Skjetten K35-39 20:59.0 7:10.0
18 Maria M. Tveten Oslo K35-39 21:10.0 7:21.0
19 Katarina Leopax Oslo K35-39 21:15.0 7:26.0
20 Isabella Hedemark Oslo K45-49 21:35.0 7:46.0
21 Julie Landmark Haslum K40-44 22:30.0 8:41.0
21 Kimberly Mathisen K50-54 22:30.0 8:41.0
23 Julie Hvidsten Bygdøy IL K40-44 22:34.0 8:45.0
24 Christine Viland Oslo K40-44 23:51.0 10:02.0
25 Supaluck Ponkawo Oslo K23-34 23:54.0 10:05.0
26 Silvany Bricen Oslo K50-54 23:59.0 10:10.0
27 Tuva Vighals Sørumsand K23-34 24:27.0 10:38.0
28 Jenny Lund Oslo K35-39 25:51.0 12:02.0
29 Emilie Thornæs Oslo K23-34 28:56.0 15:07.0
30 Kristin Løvsland Asker K40-44 29:51.0 16:02.0
31 Marianne Andvord K35-39 35:12.0 21:23.0

Om løpet

Dette er et løp for deg som liker å løpe på stier og i vakker natur. Ta med hele familien og velg en løype som passer for hver enkelt. De minste kan løpe den aller korteste 1 km løypa – eller en lett 3 km i Bygdøyskogen (uten rangering), mens de som ønsker større utfordringer kan velge mellom 6 km eller den klassiske 10 km (kontrollmålt)

Hjemmeside

Hjemmeside Facebook

Værvarsel

Flere resultater

Alle resultater