Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater fellesstart K18 Norgescupfinale skiskyting Geilo 2024

Lignende saker

Startlister og resultater fra fellesstart K18 Norgescupfinale skiskyting Geilo lørdag 6. april 2024.

Publisert 6. april 2024 i Resultater

Program og resultater alle øvelser under NM skiskyting 2024

Fellesstart K18 Norgescupfinale skiskyting Geilo 2024

Dato: 6. april
Start kl 11.30
På TV: NRK, lenke til sendingen i NRK TV.

Liveresultater

1 Sara Agnethe Granvang Tronrud Nordre Land IL / NTG Lillehammer 25:51.4 0:00.0 1+0+0+0
2 Hanne Wekre Trondhjems Skiskyttere / Trondheim Biathlon Team 27:00.3 1:08.9 0+0+1+0
3 Elise Weber Eriksen Lommedalens IL / NTG Lillehammer 27:09.7 1:18.3 0+1+1+2
4 Marie Lund Flaa Lørenskog SK / NTG Geilo 27:25.3 1:33.9 1+0+1+1
5 Nora Ytterhus Rennebu IL / NTG Lillehammer 27:45.1 1:53.7 1+1+2+2
6 Julie Tronerud Kvelvane Voss Skiskytterlag / NTG Geilo 28:01.8 2:10.4 1+3+3+1
7 Katrine Svarstad Heggdal Markane IL / Stryn Videregående Skole 28:11.2 2:19.8 0+1+1+3
8 Eiril Høistad Nordbø Fet SK / NTG Lillehammer 28:24.4 2:33.0 1+1+2+1
9 Guro Elizabeth Strindeberg Drammen Strong / NTG Geilo 28:47.6 2:56.2 2+1+2+1
10 Berit Solem Reitan Sokna IL / Trondheim Biathlon Team 29:00.4 3:09.0 1+0+0+1
11 Mona Danielsen Holmer Bjerkvik IF / Nordnorsk Skilinje 29:01.7 3:10.3 1+2+4+0
12 Maren Torvanger Brunvoll Fossum IF / Wang Toppidrett Oslo 29:05.6 3:14.2 2+0+2+1
13 Ane Byvold Grønlien Vingrom IL / NTG Lillehammer 29:09.8 3:18.4 3+1+0+1
14 Ida Bruce Fiskum Snåsa Skiskytterlag 29:34.4 3:43.0 1+0+1+2
15 Guro Mikkelsen Stokke Tynset IF / Team Savalen 29:53.1 4:01.7 0+2+0+3
16 Hedda Høen Mo Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb / Team Gla’Laks Biathlon 29:55.5 4:04.1 1+0+1+0
17 Amalie Klevan Dybwad Fossum IF / Dønski VGS 29:57.8 4:06.4 2+1+1+3
18 Andrea Sørheim Almeland Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb / Team Gla’Laks Biathlon 30:03.0 4:11.6 1+2+1+2
19 Lena Aas Birkenes IL / Sirdal Ski Skiskyting 30:05.4 4:14.0 1+1+2+2
20 Bjørg Marit Eide Hålandsdal IL / NTG Geilo 30:06.9 4:15.5 0+1+4+2
21 Nora Therese Lundiin Fossum IF / Dønski VGS 30:35.6 4:44.2 1+0+1+2
22 Hannah Chen-Bjørhovde Try, Idrettslaget 31:01.6 5:10.2 1+0+2+1
23 Ida Flatabø Jordal Odda IL / Team Gla’Laks Biathlon 32:34.3 6:42.9 1+0+2+2
24 Sara-Sofie Africa Hegg Vik IL / Stryn Videregående Skole 34:44.3 8:52.9 1+1+2+4
25 Linnea Fredrikke Andreassen Lundsett Drangedal Idrettslag / Sirdal Ski Skiskyting 35:58.7 10:07.3 1+1+2+3

Startlister

Om NM skiskyting

Fredag 10:45 NM Masters kvinner Sprint
11:00 NM Masters menn Sprint
13:55 NM Kvinner senior Sprint
16:15 NM Menn Senior Sprint
Lørdag 08:10 M19 – ASKO Cup finale Fellesstart
08:45 M18 – ASKO Cup finale Fellesstart
09:20 M17 – ASKO Cup finale Fellesstart
10:50 K19 – ASKO Cup finale Fellesstart
11:25 K18 – ASKO Cup finale Fellesstart
12:00 K17 – ASKO Cup finale Fellesstart
13:30 K20-22 – ASKO Cup finale Fellesstart
14:30 NM Kvinner senior Fellesstart
16:10 M20-22 – ASKO Cup finale Fellesstart
17:00 NM Menn senior Fellesstart
20:00 Premieutdeling (Vestlia Resort)
Søndag 11:00 NM Kvinner senior Stafett
13:45 NM Menn senior Stafett

Løypekart

Vær

Webkamera: Skistadion 1 – Skistadion 2 – Skistadion 3 – Skistadion 4 – Skistadion 5

Hjemmeside

Invitasjon

Terminliste Verdenscup skiskyting 2023-24

Terminliste Norgescup skiskyting 2023-24

Alle resultater