Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater fellesstart M20-22 Norgescupfinale skiskyting Geilo 2024

Lignende saker

Startlister og resultater fra fellesstart M20-22 Norgescupfinale skiskyting Geilo lørdag 6. april 2024.

Publisert 6. april 2024 i Resultater

Program og resultater alle øvelser under NM skiskyting 2024

Fellesstart M20-22 Norgescupfinale skiskyting Geilo 2024

Dato: 6. april
Start kl 16.00
På TV: NRK, lenke til sendingen i NRK TV.

Resultater

1 Sondre Aputsiaq Rein Slettemark Geilo IL / Team 1,5 33:48.7 0:00.0 0+0+1+0
2 Sivert Silsand Gerhardsen Tromsø Skiskytterlag 34:10.0 0:21.3 0+0+1+1
3 Tobias Alm Østre Toten Skilag / Team Hugaas 34:19.0 0:30.3 0+0+2+0
4 Ole Tafjord Suhrke Ivrig IL / Team Fosen Yard 34:54.6 1:05.9 1+0+3+1
5 Johannes Willassen Oslo Skiskytterlag / Team Fosen Yard 35:08.2 1:19.5 0+0+0+1
6 Magnus Skeide Bakke Eid IL / Team Woodcon 35:09.9 1:21.2 1+0+1+0
7 Noah Lekhal Husnes Try, Idrettslaget / Holmenkollen Biathlon 35:33.5 1:44.8 0+1+2+1
8 Erik Sporaland Figgjo IL / Team Geilo 35:54.7 2:06.0 1+2+0+0
9 Mathias Sørnes Lier IL / Team Geilo 36:13.0 2:24.3 0+1+2+3
10 Sivert Bjørndalen Simostranda IL / Team Geilo 36:22.5 2:33.8 2+1+0+2
11 Håvard Tosterud Østre Toten Skilag 36:23.1 2:34.4 2+0+2+1
12 Truls Bonden Hørthe Lier IL / Team 1,5 36:24.9 2:36.2 0+3+1+1
13 Hallvard Killingberg Oppdal IL / Team Midt-Norge 36:28.5 2:39.8 2+1+1+0
14 Samuel Stig Tyvold Byåsen Skiskytterlag / Team Midt-Norge 36:34.3 2:45.6 1+1+1+1
15 Jakob Lundby Østre Toten Skilag / Team Hugaas 36:37.0 2:48.3 2+1+0+1
16 Ask Haughovd Stårheim IL / Team Kongsberg 36:56.1 3:07.4 0+0+1+1
17 Jonas Johansen Grøsland Drammen Strong / Team Hugaas 37:07.2 3:18.5 3+1+3+0
18 Sigurd Øygard Skrautvål IL / Team Woodcon 37:27.4 3:38.7 1+3+0+0
19 Eivind Gaastjønn Fyresdal Skiskyttarlag / Team Kongsberg 37:33.3 3:44.6 0+0+0+2
20 Stein Aas Stræte Hønefoss Skiskytterklubb / Team Woodcon 37:35.6 3:46.9 1+0+1+1
21 Ole-Kristian Kvanli Målselvs Skiskyttere 37:46.1 3:57.4 1+3+3+2
22 Olav Solan Knudsen Renolen Fet SK / Team 1,5 37:46.9 3:58.2 0+0+3+1
23 Fredrik Vogt Vold Fossum IF / Team Fossum Elite 37:47.9 3:59.2 1+0+1+2
24 Thomas Lysberg Lehn Try, Idrettslaget / Holmenkollen Biathlon 37:55.4 4:06.7 0+2+2+0
25 Herman Peder Strindeberg Drammen Strong / Team Geilo 38:04.4 4:15.7 1+4+0+1
26 Andreas Øyen Tøraasen Folldal IF / Team Hugaas 38:12.8 4:24.1 3+1+2+1
27 Sivert Kristian Rusten Lier IL / Team Hugaas 38:14.8 4:26.1 2+2+0+0
28 Kristian Mentzoni-Klausen Fossum IF / Team Fossum Elite 38:17.9 4:29.2 3+1+3+4
29 Paul Philipp Sjåfjell Try, Idrettslaget / Holmenkollen Biathlon 38:20.5 4:31.8 0+0+2+1
30 Henrik Schioldborg Nesse Try, Idrettslaget / Holmenkollen Biathlon 38:23.4 4:34.7 0+0+1+3
31 Jens-Henrik Hegg Vik IL / Team Kongsberg 38:24.9 4:36.2 2+1+1+2
32 Mads Bjerke Fossum IF / Team Fossum Elite 38:26.0 4:37.3 0+0+1+1
33 Felix Haugen Fossum IF / Team Fossum Elite 38:27.0 4:38.3 3+0+0+1
34 Simen Aaberg Skar Bærums Skiklub / Team Fosen Yard 38:30.6 4:41.9 1+1+2+1
35 Ask Grøtan Wang Fossum IF / Team Fosen Yard 38:38.4 4:49.7 1+3+4+2
36 Thomas Aarseth Hålandsdal IL / Team Gla’Laks Biathlon 38:44.8 4:56.1 0+2+0+2
37 Kristoffer Haugse Rød Hålandsdal IL / Team Gla’Laks Biathlon 38:53.7 5:05.0 0+1+0+1
38 Håkon Hannevold Drammen Strong / Holmenkollen Biathlon 39:04.9 5:16.2 0+3+1+1
39 Jonathan Vinda Bærums Skiklub / Holmenkollen Biathlon 39:13.8 5:25.1 0+1+2+1
40 Sebastian Joberg Horn Ivrig IL / Holmenkollen Biathlon 39:31.6 5:42.9 0+4+3+0
41 Vinjar Aurstad Berland Vingrom IL / Team Fosen Yard 39:58.4 6:09.7 2+1+1+0
42 Mads Arnevik Jensen Trondhjems Skiskyttere / Team Midt-Norge 40:30.9 6:42.2 2+1+4+3
43 Sondre Roset Hardbagg IL / Team Kongsberg 40:32.1 6:43.4 1+3+3+2
44 Emil Hage Streitlien Folldal IF / Team Kongsberg 40:49.6 7:00.9 1+2+2+4
45 Loke Lyngsgård Voss Skiskytterlag / Team Gla’Laks Biathlon 42:15.2 8:26.5 0+1+4+4

Startlister

Om NM skiskyting

Fredag 10:45 NM Masters kvinner Sprint
11:00 NM Masters menn Sprint
13:55 NM Kvinner senior Sprint
16:15 NM Menn Senior Sprint
Lørdag 08:10 M19 – ASKO Cup finale Fellesstart
08:45 M18 – ASKO Cup finale Fellesstart
09:20 M17 – ASKO Cup finale Fellesstart
10:50 K19 – ASKO Cup finale Fellesstart
11:25 K18 – ASKO Cup finale Fellesstart
12:00 K17 – ASKO Cup finale Fellesstart
13:30 K20-22 – ASKO Cup finale Fellesstart
14:30 NM Kvinner senior Fellesstart
16:10 M20-22 – ASKO Cup finale Fellesstart
17:00 NM Menn senior Fellesstart
20:00 Premieutdeling (Vestlia Resort)
Søndag 11:00 NM Kvinner senior Stafett
13:45 NM Menn senior Stafett

Løypekart

Vær

Webkamera: Skistadion 1 – Skistadion 2 – Skistadion 3 – Skistadion 4 – Skistadion 5

Hjemmeside

Invitasjon

Terminliste Verdenscup skiskyting 2023-24

Terminliste Norgescup skiskyting 2023-24

Alle resultater