Sport på TV | Champions Chess Tour | Semifinaler Cupen | Bråtesten| Alle resultater

Resultater Filefjellrennet 2023

Lignende saker

Startlister og resultater for Filefjellrennet 6. april 2023.

Publisert 7. april 2023 i Resultater

Filefjellrennet 2023

Dato

6. april

Sted

Tyin – Innlandet

10 eller 20 km klassisk

Startlister

Alle resultater

Menn

1 Øyvind Moen FJELD Kjelsås IL / Sportsidioten.No M30-39 01:04:05 00:00
2 Eskil Hov Kaupanger IL M20-29 01:07:50 03:45
3 Halfdan-Emil Færø Nordhordland Skiklubb M30-39 01:13:23 09:18
4 Sondre Kyte Oslo M20-29 01:16:08 12:03
5 Bjørn Rusten Lundberg Varegg Fleridrett M20-29 01:17:59 13:54
6 Bjarte Jordal Fana IL M50-59 01:18:51 14:46
7 Peter Mathias Wahl Heming M14-16 01:18:59 14:54
8 Nils Garvik Vestre Slidre IL M50-59 01:23:52 19:47
9 Erling Sommerfeldt Oslo M40-49 01:23:56 19:51
10 Johan Olai Nes Statens Vegvesen M50-59 01:24:37 20:32
11 Hallvard Riiserevje Oslo M40-49 01:26:35 22:30
12 Bjørn Årdal Rådal M50-59 01:27:19 23:14
13 Sondre Engesæter Sørbye Røa M20-29 01:28:20 24:15:00
14 Øyvind Macody Lund Varegg Fleridrett / Bergen Kommune BIL M30-39 01:28:29 24:24:00
15 Carl Christian Wahl Heming M60-69 01:28:45 24:40:00
16 Per Melander Often Norconsult BIL M30-39 01:29:09 25:04:00
17 Vegard Årdal Rådal M17-19 01:31:23 27:18:00
18 Sindre Næss Oslo M50-59 01:33:01 28:56:00
19 Sebastian Nyvoll Noteam M20-29 01:34:34 30:29:00
20 Andreas Sørbye Oslo M50-59 01:35:39 31:34:00
21 Carl Eilert Macody Lund Varegg Fleridrett M30-39 01:36:11 32:06:00
22 Olav K. Terum Aurland IL M60-69 01:36:49 32:44:00
23 Stian Vee Åtil M30-39 01:37:54 33:49:00
24 Henrik Drange Ruud Slemmestad M40-49 01:39:32 35:27:00
25 Kristoffer Ommundsen Jotunheimen IL M30-39 01:41:49 37:44:00
26 Fredrik Bryne Oslo M30-39 01:51:49 47:44:00
26 Eirik Engesæter Sørbye Røa M14-16 01:51:49 47:44:00
28 Jone Næss Oslo V M14-16 01:52:20 48:15:00
29 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett M50-59 01:54:11 50:06:00

Kvinner

1 Hanna Engesæter Sørbye Røa K17-19 01:16:32 00:00
2 Tine Alfstad Olsen TIF Viking K17-19 01:18:29 01:57
3 Karoline Holsen Kyte Førde IL K30-39 01:19:58 03:26
4 Stina Hillestad Hafslo IL K20-29 01:21:10 04:38
5 Gunhild Rogne Halland Nydalens SK K30-39 01:24:06 07:34
6 Marte Garvik Vestre Slidre IL / Team Valdres K17-19 01:32:40 16:08
7 Aurora Fossøy Halden Skiklubb K20-29 01:35:45 19:13
8 Birgit Engesæter Oslo K40-49 01:52:26 35:54:00
9 Line Drange Ruud GUI Sportsklubb K30-39 01:58:51 42:19:00

Om rennet:

Langfredag 7. april er det endelig klart for en ny utgave!

Som vanlig er løypealternativene 20 km, 10 km og en barneløype på ca. 2,5 km. Du kan velge mellom konkurranseklasser med tidtaking, eller melde deg på i trimklassen og nyte de fine traseene rennet har å by på! Uansett alder, distanse eller tid – det blir deltagerpremier til alle:)

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Filefjellrennet Filefjellrennet Filefjellrennet Filefjellrennet Filefjellrennet Filefjellrennet Filefjellrennet

Alle resultater