Sport på TV | Fotball EM | Tour de France | Wimbledon | OL Paris | Diamond League Monaco | VM orientering Edinburgh | NM motbakkeløp| Alle resultater

Resultater Folkeløpet Levanger 2023

Lignende saker

Startliste og resultater fra Folkeløpet Levanger 1. oktober 2023.

Publisert 1. oktober 2023 i Resultater

Folkeløpet Levanger 2023

10. utgave

Dato

1. oktober

Sted

Levanger – Trøndelag

Distanse

7 km

Startliste

Resultater

Menn senior, topp 30

1 Tobias Alstad Frol IL M20+ 22:03 00:00
2 Petter Rypdal IK Tjalve M20+ 22:09 00:06
3 Magnus Norøy Frol IL M20+ 24:37:00 02:34
4 Vidar Vikestad Induform M20+ 25:08:00 03:05
5 Per Anders Føll Fjellørnen IL M20+ 25:33:00 03:30
6 Lars Sandstad Skjeset Frol IL M20+ 25:44:00 03:41
7 Andrii Tishchenko Steinkjer Friidrettsklubb M20+ 26:12:00 04:09
8 Hallvar Hallan Ronglan IL M20+ 26:43:00 04:40
9 Tor Erik Guin Trondheim M20+ 26:55:00 04:52
10 Veiko Saarestik Mosvik IL – Friidrett M20+ 27:47:00 05:44
11 Espen Engum Torkildsen Nessegutten M20+ 27:49:00 05:46
12 Jo Langøygard Frol IL M20+ 27:52:00 05:50
13 Remi Andresen Klæbu G17-19 28:05:00 06:02
14 Thomas Skjerve Markabygda IL M20+ 28:08:00 06:05
15 Hermann Leithe Frol IL M20+ 28:22:00 06:19
16 Stian Friberg Markabygda IL M20+ 28:33:00 06:30
17 Anders Högberg Skogn IL M20+ 28:42:00 06:39
18 Martins Jankovskis Steinkjer Friidrettsklubb M20+ 29:00:00 06:57
19 Bjørn Ståle Eikrem Skogn IL M20+ 29:19:00 07:16
20 Markus Leithe-Lajord Levanger M20+ 30:25:00 08:22
21 Ole Jegtvolden Levanger M20+ 30:56:00 08:53
22 Ole Petter Utgård Steinkjer M20+ 31:04:00 09:01
23 Rune Logstein Steinkjer M20+ 31:18:00 09:15
24 Thomas Ramberg Trondheim M20+ 31:41:00 09:38
25 Ulf Zetterström Levanger M20+ 31:52:00 09:49
26 Steinar Gilberg Kirkenes CK M20+ 32:37:00 10:34
27 Marius Eikrem Skogn IL M20+ 32:51:00 10:48
28 Håvard Graffer Bye Meråker M20+ 33:07:00 11:04
29 Jonas J. Hoksnes Levanger M20+ 33:26:00 11:23
30 Ole Rønneberg Frol IL M20+ 33:30:00 11:27

Kvinner senior

1 Signe Kristine Fikse Helgådal IL K20+ 26:37:00 00:00
2 Mari Guin Nessegutten K20+ 29:31:00 02:54
3 Oda Fikse Vuku il K20+ 30:03:00 03:26
4 Marte Skoglund Frol il K20+ 31:10:00 04:33
5 Ane Cicilie Svendsen Ilvarden Meråker K20+ 31:11:00 04:34
6 Hanne Nordgård Trondheim K20+ 32:07:00 05:30
7 Line Dreier Ramberg Levanger K20+ 32:28:00 05:51
8 Kine Sofie Sandstad Skjeset Frol il K20+ 32:41:00 06:04
9 Marianne Langøygard Levanger K20+ 33:36:00 06:59
10 Maren Grønlund Levanger K20+ 33:39:00 07:02
11 Kristine Gilberg LARSEN Levanger K20+ 34:09:00 07:32
12 Gøril Hustad 3T Levanger K20+ 35:03:00 08:26
13 Frøydis Lorås 3T Levanger K20+ 35:14:00 08:37
14 Hege Aas Stiklestad IL K20+ 35:48:00 09:11
15 Ann Kristin Skjetne Levanger K20+ 46:23:00 19:46

Menn ungdom

1 Ludvig Langøygard Frol IL G11-16 24:40:00 00:00
2 Filip Iversen Frol IL G17-19 25:05:00 00:25
3 Marius Viken Vinne Skilag G11-16 26:32:00 01:52
4 Eirik Gravdal Zetterström Frol IL G11-16 26:45:00 02:05
5 Vemund Svendgård-Roe Skogn IL G17-19 27:03:00 02:23
6 William Iversen Verdal Orienteringsklubb G11-16 27:05:00 02:25
7 Jonas Alstad Frol IL G11-16 27:27:00 02:47
8 Sondre Skoglund Leithe Frol IL G11-16 30:00:00 05:20
9 Matteus Fossum Skogn IL G17-19 30:32:00 05:52
10 Martin Alstad Nessegutten G11-16 31:16:00 06:36
11 Herman Hasselvold IL Varden Meråker G11-16 34:15:00 09:35
12 Jonathan Flyum Stiklestad IL G11-16 35:47:00 11:07
13 Johannes Gudding Vinne Skilag G11-16 43:12:00 18:32
14 Theodor Høknes Vinne Skilag G11-16 43:12:00 18:32

Kvinner ungdom

1 Mia Skjerve Markabygda IL J17-19 28:14:00 00:00
2 Solveig Skoglund Leithe Frol IL J11-16 34:18:00 06:04
3 Selma Langøygard Frol IL J11-16 37:09:00 08:55
4 Anne Eline Skjerve Verdal Friidrettsklubb J17-19 43:13:00 14:59
5 Ingrid Gudding Vinne Skilag J11-16 43:49:00 15:35

Om løpet

Program:
12.00: Start barneløp ca 1000 m (oppmøte senest 11:30)
13.00: Start konkurranseklasser 7 km, G/J 11-16 år og M/K 17 år og eldre
Trimklasse 7 km uten tid med start fra 12.30-13.00.
Premiering til topp 3 i konkurranseklasser pluss at de får gratis deltakelse i 2024!
Full premiering i barneløpet
Uttrekkspremier
Startkontingent:
Konkurranseklasser 200kr senior/150kr ungdom og junior – betales via EQ timing
Trimklasse: 100kr via EQtiming eller 300kr for familie via VIPPS
Barneløp er gratis
Startkontingent vippses til Frol IL Friidrett på nr. 533470, og betaling vises frem ved henting av startnummer.
Alle som løper på tid får utdelt tidtakerbrikke ifm startnummerutdeling.

Hjemmeside Facebook

Flere resultater

Alle resultater