Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven | Tyrvinglekene| Alle resultater

Resultater 10 km fri kvinner Norgescup Veldre 2023

Lignende saker

Resultater 10 km fri kvinner Norgescup Veldre søndag 12. mars 2023.

Publisert 12. mars 2023 i Resultater

Alle resultater NC Veldre/U23 NM 2023

Startlister

10 km fri kvinner Norgescup Veldre

Offisielle resultater:

Komplette resultater

U23 NM

1 86 Berit MOGSTAD Strindheim IL 25:26.3 0:00.0
2 76 Julie Bjervig DRIVENES Lommedalens IL 25:49.6 0:23.3
3 85 Tuva Anine Brusveen-Jensen Lyn Ski 25:52.8 0:26.5
4 75 Synne Arnesen Tromsø SK Langrenn 26:13.8 0:47.5
5 89 Julie Hammer Eidsvold Værks Skiklub 26:21.2 0:54.9
6 66 Johanne Hauge HARVIKEN Strandbygda IL 26:24.6 0:58.3
7 92 Sofie Nordsveen HUSTAD Kjelsås IL 26:25.0 0:58.7
8 88 Tale Bruheim Breding Henning Skilag 26:32.0 1:05.7
9 46 Karoline Grøtting Lillehammer Skiklub 26:40.0 1:13.7
10 37 Julie Waltenberg Lyngen/Karnes IL 26:41.7 1:15.4
11 74 Nora Elisabeth Falster Heming, IL 26:43.6 1:17.3
12 91 Guro JORDHEIM Kjelsås IL 26:44.9 1:18.6
13 64 Tiril Liverud Knudsen Konnerud IL 26:45.2 1:18.9
14 61 Mari Folkvord Sandnes IL 26:55.2 1:28.9
15 83 Marie Risvoll Amundsen Fauske IL Langrenn 26:55.9 1:29.6
16 81 Anniken Sand Sjåstad/Vestre Lier IL 26:56.0 1:29.7
17 60 Thea Snortheimsmoen Vestre Slidre IL 26:57.7 1:31.4
18 71 Alise Einmo Strindheim IL 27:04.9 1:38.6
19 68 Eva Ingebrigtsen Bratsberg IL 27:05.8 1:39.5
20 45 Kristine Hjellbakk Hole Lillehammer Skiklub 27:08.9 1:42.6
21 80 Anna Heggen Svea Skilag 27:10.0 1:43.7
22 65 Marte Mikkelsplass Bromma IL 27:17.5 1:51.2
23 59 Ida Ramstad Lillehammer Skiklub 27:19.0 1:52.7
24 90 Theresa Fürstenberg Fossum IF 27:23.6 1:57.3
25 67 Margrete Røssum Dyrhovd Krødsherad IL 27:24.7 1:58.4
26 33 Thea Sørum Lillehammer Skiklub 27:26.1 1:59.8
27 84 Nora Andersen Røa Allianseidrettslag 27:31.5 2:05.2
28 79 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 27:31.7 2:05.4
29 54 Selma Nevin Byaasen Skiklub 27:40.5 2:14.2
30 34 Hanna Eckhardt Andersen Lyn Ski 27:41.3 2:15.0
31 49 Susann SAGSTUEN Gjøvik SK 27:42.9 2:16.6
32 57 Phoebe Louise Cridland Norges Skiforbund 27:47.5 2:21.2
33 47 Maja Kjærås Moland Lillehammer Skiklub 27:50.9 2:24.6
34 32 Nora Røtvei Oppdal IL 27:56.9 2:30.6
35 40 Marianne Haug Bjerke IL Ski 27:59.6 2:33.3
36 78 Tone Lise Pedersen Tromsø SK Langrenn 28:00.4 2:34.1
37 50 Ellen Søhol Lie Heming, IL 28:04.5 2:38.2
38 21 Frida Haugskott Buvik IL 28:09.6 2:43.3
39 42 Anna Marie Nordengen Sirevåg Lyn Ski 28:10.1 2:43.8
40 48 Synne Selberg Gjelleråsen IF 28:12.8 2:46.5
41 53 Synnøve Austerå Gjesdal IL 28:21.7 2:55.4
42 39 Aurora Myhre Byåsen IL 28:21.9 2:55.6
43 36 Ragnhild Aarekol Vindafjord IL 28:22.0 2:55.7
44 82 Elena Rise Johnsen Asker SK 28:23.7 2:57.4
45 10 Hanna Sandholt Hansen NTNUI 28:24.6 2:58.3
46 58 Ragnhild Mogstad Strindheim IL 28:29.5 3:03.2
47 41 Lauren A Jortberg Langesund IF 28:31.0 3:04.7
48 13 Elin Uppstad Valle IL 28:34.6 3:08.3
49 51 Lone Lorgen Øvrebust Stordal IL 28:36.3 3:10.0
50 17 Tina KNUTSMOEN Bækkelagets SK 28:39.1 3:12.8
51 62 Maren Smulan Sagland Henning Skilag 28:39.3 3:13.0
52 8 Vilde Emilie Hjelmseth Golberg Njård 28:41.8 3:15.5
53 44 Mina Sofie Kjærås Moland Stokke IL 28:47.3 3:21.0
54 35 Maiken Min Midtskogen Stor-Elvdal SK 28:51.9 3:25.6
55 38 Marthe Skram Botterud Bærums Skiklub 28:52.0 3:25.7
56 52 Sigrid Jøranli Sundgaard Søre Ål IL 29:03.0 3:36.7
57 56 Elise Antonsen Gjerdrum IL 29:05.9 3:39.6
58 93 Ida Storjord Tovås Fjell Skilag 29:12.7 3:46.4
59 16 Maren Navarrete Aaberg Lørenskog SK 29:15.4 3:49.1
60 22 Silje Storaa Bardufoss og Omegn Idrettsfore 29:22.4 3:56.1
61 20 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 29:30.8 4:04.5
62 27 Julie Meinicke Jutul  IL / Jutul IL 29:34.9 4:08.6
63 6 Ida Lockert Skjold Åsen IL 29:42.5 4:16.2
64 19 Martine Eldre Svendsby Lillehammer Skiklub 29:45.6 4:19.3
65 15 Tuva Johnsen Raufoss IL Langrenn 29:46.6 4:20.3
66 26 Emma Kristine Skjerstad Nittedal IL 29:51.7 4:25.4
67 29 Andrine Fuglerud Flugstad Gjøvik SK 30:00.4 4:34.1
68 2 Sunniva Reite Martinsen Nes Ski 30:08.7 4:42.4
69 5 Marit Melby Jacobsen NTNUI 30:10.2 4:43.9
70 14 Stina Hillestad Hafslo IL 30:16.0 4:49.7
71 28 Ellisif Luytkis Holstrøm Fossum IF 30:40.3 5:14.0
72 31 Susann Fedreheim Lyngnes Hamar SK 30:50.3 5:24.0
73 24 Gigja Björnsdottir Lillehammer Skiklub 30:50.5 5:24.2
74 11 Dorthe Marie Enebakk Bjerke IL Ski 30:51.8 5:25.5
75 30 Carina Sveen Strandbygda IL 31:07.7 5:41.4
76 25 Agnes Therese Dervo Åsen IL 31:33.9 6:07.6
77 12 Andrine Daleng Salangen IF Ski 33:00.0 7:33.7
78 7 Ariane Daleng Salangen IF Ski 33:32.5 8:06.2
79 1 Caroline Plukkerud Øyer-Tretten IF 33:41.4 8:15.1
80 3 Fabiola Corona Garcia Norges Skiforbund 43:17.4 17:51.1

Værmelding

Arrangementets hjemmeside

Alle resultater