Sport på TV | Sveits Rundt | EM friidrett Roma | Fotball EM | US Open golf | Birkebeinerløpet | Styrkeprøven| Alle resultater

Resultater Grue Halvmaraton kvinner 2024

Lignende saker

Resultater fra Grue Halvmaraton kvinner onsdag 1. mai 2024.

Publisert 1. mai 2024 i Resultater

Grue Halvmaraton kvinner 2024

Alle resultater Grue Halvmaraton 2024

POS NAME BIB M/F POS TEAM/CLUB CATEGORY GUN TIME CHIP TIME
19

Therese Johaug

1 F 1 SK Vidar

W35-39

01:11:27 01:11:25
50

Johanna Larsson

569 F 2 Örgryte IS Friidrott

W23-34

01:18:46 01:18:43
52

Julie Benedicte Aspesletten

287 F 3 SK Vidar

W35-39

01:18:54 01:18:50
54

Vibeke Jensen

125 F 4 Strindheim IL

W23-34

01:19:12 01:19:08
76

Heidi Hestmark Smalås

515 F 5 Namdal løpeklubb

W35-39

01:21:33 01:21:24
102

Maren Lie

728 F 6 Aurskog-Høland Friidrett

W23-34

01:24:17 01:24:10
118

Marie Jensen Thomassen

762 F 7 Bodø Bauta Løpeklubb

W23-34

01:25:51 01:25:39
139

Annette Sande

122 F 8 BFG Bergen Løpeklubb

W40-44

01:27:53 01:27:39
141

Marthe Kristine Hafsahl Karset

595 F 9

W35-39

01:27:59 01:27:46
146

Nora Mageli

899 F 10

W23-34

01:28:29 01:28:16
149

Nina Jørgensen

600 F 11 Hæppi

W35-39

01:28:51 01:28:39
159

Vilde Malmei

577 F 12 SK Vidar

W23-34

01:29:38 01:29:29
170

Maren Thomasgaard

219 F 13

W35-39

01:30:23 01:30:10
176

Ragnhild Femsteinevik

333 F 14

W23-34

01:30:51 01:30:35
184

Hanne Ellingsen

867 F 15 Tromsø Løpeklubb

W23-34

01:31:37 01:31:31
POS NAME BIB M/F POS TEAM/CLUB CATEGORY GUN TIME CHIP TIME
186

Johanne Hjelle Nitter

537 F 16 Moss il

W35-39

01:31:43 01:31:33
190

Sigrid Lindkjølen

195 F 17 Eidskog Aktiv

W45-49

01:32:04 01:31:45
196

Linn Langfeldt

910 F 18

W23-34

01:32:17 01:31:57
204

Astrid Skyrud

511 F 19 SK Vidar

W23-34

01:33:35 01:33:23
205

Elise Amdal

610 F 20

W23-34

01:33:39 01:33:26
220

Line Bredalslien

582 F 21

W23-34

01:35:11 01:34:56
231

Tuva Rønning

346 F 22 Modum fik

W20-22

01:36:55 01:36:39
236

Anne Lise Skårerverket

445 F 23

W45-49

01:37:28 01:37:07
243

Inese Ruse

321 F 24

W40-44

01:38:53 01:38:36
244

Marit Halvorsen

915 F 25 Team kondis Elverum

W40-44

01:38:57 01:38:24
258

Amanda Helseth

738 F 26 Aalesunds Roklub

W23-34

01:40:12 01:39:50
260

Mia Skaaraas

103 F 27

W35-39

01:40:30 01:40:08
262

Helena Kumar Westberg

382 F 28 Koll

W23-34

01:40:37 01:40:14
266

Rikke Melstrøm

131 F 29 Odal skiklubb

W35-39

01:41:03 01:40:38
273

Ada Brøymer

821 F 30

W23-34

01:42:18 01:41:56
POS NAME BIB M/F POS TEAM/CLUB CATEGORY GUN TIME CHIP TIME
276

Hanna Bjerknes

293 F 31

W23-34

01:43:05 01:42:47
280

Vilde Kvale

746 F 32 Strandbygda IL

W35-39

01:43:38 01:43:13
283

Elin Bolås

639 F 33

W23-34

01:44:09 01:43:49
287

Camilla Hesbøl

362 F 34 Magnor UL

W23-34

01:44:44 01:44:17
295

Camilla Sørby

664 F 35 Grue IL

W23-34

01:45:19 01:44:52
300

Ida Marie Ingjer

459 F 36 SK Vidar lang/ Blaker IL

W23-34

01:45:28 01:45:05
310

Anine Hegre

690 F 37

W40-44

01:48:03 01:47:38
312

Vibeke Norum-Monsen

248 F 38

W45-49

01:48:12 01:47:38
314

Ida Neraker

770 F 39

W18-19

01:48:29 01:48:01
318

Turid Salbu

575 F 40 Voss IL

W23-34

01:48:46 01:48:25
319

Maria Agnes Hoftun

799 F 41

W23-34

01:48:56 01:48:29
323

Else Marie Flåseth

778 F 42

W23-34

01:49:33 01:49:06
325

Andrea Franzén Wallberg

244 F 43 Arvika Friidrott

W40-44

01:49:48 01:49:17
329

Ragne Russnes

199 F 44

W18-19

01:50:05 01:49:32
331

Sara Skarabot Pedersen

495 F 45 HOKA

W35-39

01:50:22 01:49:54
POS NAME BIB M/F POS TEAM/CLUB CATEGORY GUN TIME CHIP TIME
333

Ida Nilsen

686 F 46

W40-44

01:50:42 01:50:19
334

Sandra Løvbak

775 F 47

W35-39

01:51:30 01:51:02
335

Kristin Skasberg

637 F 48 Grue

W35-39

01:51:37 01:51:13
337

Ida Klokk-Bryhn

557 F 49

W40-44

01:52:15 01:51:44
344

Renate Salbu

433 F 50

W35-39

01:53:44 01:53:17
347

Margit Langmoen

587 F 51

W35-39

01:54:10 01:53:46
350

Gry Hauge Merkesdal

713 F 52 Ullensaker CK

W50-54

01:54:59 01:54:28
352

Anna Hansen-Møllerud Hauen

377 F 53 FIK REN ENG

W20-22

01:55:40 01:55:06
353

Cathrine Andersen

211 F 54 Odal skiklubb

W35-39

01:55:46 01:55:14
354

Lise Solem Kure

389 F 55

W40-44

01:55:50 01:55:24
357

Camilla Skjerpen

908 F 56 Kongsvinger Skøyteklubb

W45-49

01:58:14 01:57:42
360

Rachel Diesen

323 F 57

W23-34

01:59:19 01:58:50
362

Erika Skoglund

183 F 58

W23-34

01:59:47 01:59:07
363

Lill Kristin Berg

225 F 59 Kirkenær sportsforretning AS

W20-22

02:00:00 01:59:30
368

Ingrid Roko Krogstie

608 F 60

W55-59

02:00:21 01:59:51
POS NAME BIB M/F POS TEAM/CLUB CATEGORY GUN TIME CHIP TIME
370

Anne Mari Røsting Strand

399 F 61 Team Loka

W40-44

02:01:03 02:00:37
372

Martine Herud

916 F 62 Malmer

W35-39

02:01:43 02:01:08
375

Annekarine Fauskrud

168 F 63

W45-49

02:03:22 02:02:45
376

Stine Ringnes

679 F 64

W45-49

02:03:25 02:02:47
377

Marthe Østgård

904 F 65

W23-34

02:03:46 02:03:08
378

Ruth-Jorunn Segadal Breiland

886 F 66

W40-44

02:04:08 02:03:37
380

Helga Marie Løvenskiold Kveseth

689 F 67 Sailing Cerebral

W23-34

02:04:49 02:04:16
382

Trude Aasland

845 F 68

W45-49

02:05:12 02:04:34
384

Marthe Sundkøien

162 F 69

W23-34

02:06:32 02:05:57
385

Ingrid Sparby

649 F 70

W23-34

02:06:36 02:05:55
386

Martine Dons

116 F 71

W35-39

02:06:36 02:05:56
390

Mathea Hansesætre

182 F 72

W20-22

02:08:50 02:08:10
397

Merete Korsmo

352 F 73 Hæppi

W45-49

02:13:45 02:13:03
399

Ingrid Sandstad Carlén

680 F 74

W23-34

02:14:51 02:14:08
400

Hannah Schwartz

638 F 75

W20-22

02:15:22 02:14:38
POS NAME BIB M/F POS TEAM/CLUB CATEGORY GUN TIME CHIP TIME
401

Bettina Øverstad Høgseth

371 F 76

W23-34

02:15:26 02:14:43
403

Ragne Lundeby Grønvold

509 F 77

W23-34

02:17:32 02:16:56
404

Victoria Gaarder

302 F 78

W23-34

02:18:02 02:17:27
409

Kine Josefine Aurland-Bredesen

590 F 79

W35-39

02:21:14 02:20:29
411

Monika Løkken

306 F 80 Sør-Vekkom Lauparlag

W50-54

02:22:18 02:21:39
414

Anne-Gry Skonnord

538 F 81

W60-64

02:26:33 02:25:50
415

Connie Schneider

272 F 82

W60-64

02:30:18 02:29:42
416

Therese Monnier Bjerkestrand

749 F 83

W35-39

02:33:56 02:33:12
417

Ingeborg Nyman

330 F 84

W35-39

02:34:24 02:33:39
418

Trine Beate Larsen

642 F 85

W55-59

02:42:08 02:41:27

Om Grue Halvmaraton

Menn som har løpt under 1:10 (Halvmaraton) / 31:00 (10 km) / 2:25 (Maraton) og kvinner som har løpt under 1:15 (Halvmaraton) / 33:00 (10 km) / 2:35 (Maraton) etter 1.1.2022 seedes i elitefelt.

Pulje 2: Sub 1:15
Pulje 3: 1:15 – 1:19
Pulje 4: 1:20 – 1:24
Pulje 5: 1:25 – 1:29
Pulje 6: 1:30 – 1:34
Pulje 7: 1:35 – 1:39
Pulje 8: 1:40 – 1:44
Pulje 9: 1:45 – 1:49
Pulje 10: 1:50 – 1:54
Pulje 11: 1:55 – 1:59
Pulje 12: 2:00 – 2:14
Pulje 13: 2:15 – 2:59

Alle starter samtidig med puljene rett etter hverandre.

Hjemmeside

Løypekart

Gjennomkjøring av løypa

Løypekart

Flere resultater

Alle resultater