Sport på TV | NM sluttspill Ishockey | Snooker VM | Tour de Romandie | Cupen - 2. runde | Rustad IL søker juniortrener| Alle resultater

Resultater Hafjell Ski Marathon 2023

Lignende saker

Startlister, resultater og annen innfomasjon for Hafjell Ski Marathon som arrangeres i lørdag 25. februar 2023.

Publisert 25. februar 2023 i Resultater

Hafjell Ski Marathon 2023

Dato

Lørdag 25. februar 2023

Sted

Mosetertoppen skistadion, Hafjell – Innlandet

Distanser og starttider

11:00 Klassisk, helmarathon, damer/herrer. Turrenn/FIS eliteklasse

11:10 Fristil, helmarathon, damer/herrer. Turrenn

11:10 Fristil, halvmarathon, damer/herrer. Turrenn

11:15 Klassisk, halvmarathon, damer/herrer. Turrenn

11:20 Klassisk/fristil 13 km Trimklasse

Startlister

Resultater (live)

Klassisk, helmarathon

Menn topp 10

1 Andreas Nygaard Burfjord IL Menn Elite 1:58:42.0 0:00.0
2 Mattis Sjøli Halmsås og Omegn Skilag / Team Mjøs-Produkter Menn Elite 2:00:51.0 2:09.0
3 Marius Borge HEIR Fiskebeinern SK Menn Elite 2:01:03.0 2:21.0
4 Henrik Haugland Syverinsen Lyn Ski / Lyn Ski Moseteråsen Menn Elite 2:02:41.0 3:59.0
5 Ansgar Evensen Vind IL Menn Elite 2:02:49.0 4:07.0
6 Eivind Vold Oslo Kajakklubb Menn Elite 2:02:52.0 4:10.0
7 Halvor Korbøl Thoner Slåstad IL Menn Elite 2:02:56.0 4:14.0
8 Henrik Vik Tolo Asker SK / Asker Skiklubb Menn Elite 2:04:16.0 5:34.0
9 Henrik OLIMB Jevnaker Idrettsforening Ski Menn Elite 2:05:44.0 7:02.0
10 Sondre Selberg Gjelleråsen IF / Team Driv Trening Menn Elite 2:06:33.0 7:51.0

Kvinner topp 10

1 Ingrid Hannestad Kamp/Vestheim IF / Straye Flammekaster Kvinner Elite 2:28:27.0 0:00.0
2 Karen Amalie Nordseth Snertingdal IF Ski / Team Synnfjell Kvinner Elite 2:33:30.0 5:03.0
3 Thea Sørum Lillehammer Skiklubb Kvinner Elite 2:37:14.0 8:47.0
4 Ine Løvlien Lillehammer Skiklub Kvinner Elite 2:37:33.0 9:06.0
5 Julie Kvale Støstad Krokstadelva Kvinner Elite 2:38:43.0 10:16.0
6 Marte Emilsen Team Bull Aktiv Kvinner Elite 2:40:11.0 11:44.0
7 Pernille Gullikstad Søre Ål Idrettslag / Søre Ål IL Kvinner Elite 2:46:18.0 17:51.0
8 Sigrid BYE Eidsvold Værks Skiklub / Team Bull Aktiv Kvinner Elite 2:48:46.0 20:19.0
9 Stine Haugen Rustad IL Kvinner Elite 2:49:56.0 21:29.0
10 Aurora Storlien Ulen Lillehammer Skiklub Kvinner Elite 2:53:13.0 24:46.0

Fristil, helmarathon

Menn

1 Erlend Nydal Asker SK / Fiskebeinern M 31-40 1:54:49.0 0:00.0
2 Sjur Obrestad Gabrielsen Sandnes IL / Lyn Ski Moseteråsen M 31-40 1:56:27.0 1:38.0
3 Torjus Børsheim Ulvik IL / Atomic Racing Team M 31-40 1:57:40.0 2:51.0
4 Magnus Lian AARRESTAD Sandnes IL / Sandnes IL – HSG M 21-30 2:00:29.0 5:40.0
5 Øyvind Gløersen Haga Rustad IL M 31-40 2:03:26.0 8:37.0
6 Torbjørn Svanstrøm Fet SK / Aas Jakobsen M 31-40 2:05:40.0 10:51.0
7 Gøran Syversen Harestua IL M 51-60 2:09:56.0 15:07.0
8 Wilhelm Louis Sjåfjell Idrettslaget Try M 15-20 2:10:06.0 15:17.0
9 Ole Anders ek LUNDBY Drøbak-Frogn IL / Norconsult BIL M 21-30 2:10:45.0 15:56.0
10 Nils Henrik Kvale Østre Toten Skilag M 21-30 2:11:10.0 16:21.0

Kvinner

1 Kirsten Daae Wiig Ullensaker SK K 21-30 2:11:26.0 0:00.0 2023-02-25T13:21:25.4800000
2 Hanne Nilsen Hamar SK K 21-30 2:26:46.0 15:20.0 2023-02-25T13:36:45.6300000
3 Madeléne Wanvik Holum Melhus IL K 21-30 2:30:45.0 19:19.0 2023-02-25T13:40:44.1500000
4 Pia Sofie Måbø Ntnui Langrenn K 21-30 2:37:18.0 25:52.0 2023-02-25T13:47:17.1000000
5 Ingrid Andersen twr Lundmarks K 21-30 2:46:55.0 35:29.0 2023-02-25T13:56:54.3700000
6 Sara Græsli Sweco K 21-30 2:47:56.0 36:30.0 2023-02-25T13:57:55.9100000
7 Signe Lindstad Isum Nmbui K 21-30 2:51:42.0 40:16.0 2023-02-25T14:01:41.1500000
8 Linnea Harbyengen MjøsSki K 31-40 2:52:12.0 40:46.0 2023-02-25T14:02:11.9200000
9 Andrine Daleng Salangen If-Ski K 21-30 2:54:12.0 42:46.0 2023-02-25T14:04:11.6700000
10 Sofie Granskogen Bjerregård Raufoss IL Langrenn K 15-20 2:56:25.0 44:59.0 2023-02-25T14:06:24.5000000

Klassisk, halvmarathon

Menn

1 Linus Engdahl Torvikbukt IL M 15-20 1:06:11.0 0:00.0
2 Mons Melbye Årvoll IL M 15-20 1:06:21.0 0:10.0
3 Sander Haukvik-Jensen Årvoll M 15-20 1:06:26.0 0:15.0
4 Anders Grini MjøsSki M 15-20 1:08:08.0 1:57.0
5 Daniel Henriksen Gunnerød Njård M 15-20 1:08:30.0 2:19.0
6 Andreas Hermansen Vang Skiløperforening M 15-20 1:08:33.0 2:22.0
7 Sondre Norheim Eidsvold Værks Skiklubb/Ntg-L M 15-20 1:08:39.0 2:28.0
8 Ask Jørgensen If Kilkameratene M 15-20 1:09:53.0 3:42.0
9 Martin Spigseth Nes Ski M 15-20 1:09:58.0 3:47.0
10 Aksel Bjørkhaug Førde IL M 15-20 1:10:11.0 4:00.0

Kvinner

1 Oline Vestad Vågå IL K 15-20 1:13:44.0 0:00.0
2 Hedda Bakkemo Gjøvik Skiklubb/Team Elon Innlandet K 21-30 1:15:03.0 1:19.0
3 Synne Bollingmo Raufoss il Langrenn K 15-20 1:21:50.0 8:06.0
4 Marthe Skram Botterud Bærums Skiklub / Team Vestmarka K 15-20 1:24:47.0 11:03.0
5 Vilma Halstenstad Stovner Røa Allianseidrettslag / Antibes Beach Club K 15-20 1:25:25.0 11:41.0
6 Ida Lockert Skjold Åsen IL – Ski K 15-20 1:28:13.0 14:29.0
7 Hedda Høntorp Oppegård IL K 15-20 1:28:42.0 14:58.0
8 Ingrid Sørum Gjelleråsen IF K 21-30 1:31:25.0 17:41.0
9 Ane Hustvedt Rustad IL K 15-20 1:35:36.0 21:52.0
10 Marthe Sand Lillehammer K 21-30 1:37:20.0 23:36.0

Fristil, halvmarathon

Menn

1 Christoffer Rüger Gulset If/Grenland Ski M 15-20 1:00:59.0 0:00.0
2 Sindre Østlien Evensen Vind il M 15-20 1:02:06.0 1:07.0
3 Johannes Galåen Kjelsås IL M 15-20 1:02:24.0 1:25.0
4 Fredrik Schwencke Kamp/Vestheim IF M 31-40 1:02:45.0 1:46.0
5 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL M 15-20 1:02:48.0 1:49.0
6 Hannes Hov Lommedalens IL / Team Vestmarka M 15-20 1:06:18.0 5:19.0
7 Philip Rüger Eselbingen IL M 21-30 1:06:23.0 5:24.0
8 Reinar Aaland Lillehammer M 31-40 1:06:24.0 5:25.0
9 Sindre Sætre Hammerlund Asker M 31-40 1:06:42.0 5:43.0
10 Magnus Braathen Olsen Lillehammer Skiklub M 21-30 1:06:46.0 5:47.0

Kvinner

1 Milla G Andreassen Bækkelagets SK K 15-20 1:03:00.0 0:00.0
2 Mathilde Skjærdalen Myhrvold Vind IL K 21-30 1:04:58.0 1:58.0
3 Synne Selberg Gjelleråsen IF K 15-20 1:08:49.0 5:49.0
4 Tuva Johnsen Team GTL K 21-30 1:13:51.0 10:51.0
5 Mari Victoria Robøle Lien Lillehammer Skiklub K 21-30 1:16:21.0 13:21.0
6 Sandra Hanevold Oslo K 41-50 1:19:57.0 16:57.0
7 Ingunn Husmoen Rustad IL K 51-60 1:29:23.0 26:23.0
7 Lene Håskjold Nittedal IL K 41-50 1:29:23.0 26:23.0
9 Camilla Aastorp Andersen Propud K 41-50 1:33:03.0 30:03.0
10 Mari Weider Propud K 41-50 1:42:55.0 39:55.0

Om rennet

Hafjell Ski Marathon skal være skirennet for alle; uansett stilart eller alder, uansett om du er mosjonist og eliteutøver. Vi skal formidle ren skiglede og levere en unik opplevelse til deltagerne.

Hjemmeside

Løypekart

Værvarsel

Tidligere resultater

Resultater 2022

Søkbare resultatlister 2022

Resultater 2021

(Avlyst grunnet Corona)

Resultater 2020

Søkbare resultatlister 2020

Resultater 2019

Søkbare resultatlister 2019

Resultater 2018

Søkbare resultatlister 2018

Resultater 2017

Søkbare resultatlister 2017

Resultater 2016

Søkbare resultatlister 2016

Resultater 2015

Søkbare resultatlister 2015

Resultater 2014

Søkbare resultatlister 2014

Resultater 2013

Søkbare resultatlister 2013

Flere resultater

Hafjell Ski Marathon Hafjell Ski Marathon Hafjell Ski Marathon Hafjell Ski Marathon Hafjell Ski Marathon Hafjell Ski Marathon Hafjell Ski Marathon Hafjell Ski Marathon Hafjell Ski Marathon Hafjell Ski Marathon

Alle resultater