Sport på TV | Diamond League Eugene | Bislett Games | Giro d'Italia | Tour of Norway | Ishockey VM | Roland Garros | Norway Chess| Alle resultater

Resultater Hålandsvannet Halvmaraton 2024

Lignende saker

Informasjon, startlister og resultater fra Hålandsvannet Halvmaraton 13. april 2024.

Publisert 13. april 2024 i Resultater

Hålandsvannet Halvmaraton 2024

Dato

13. april

Sted

Hålandsvannet – Rogaland

Distanser

7 km | 14 km | 21 km

Startlister

Resultater

Halvmaraton menn, topp 20

1 Tom Ole Dalsrud Skjalg IL M45-49 01:14:48 00:00
2 Gaute Byberg Spirit Friidrettsklubb M23-39 01:15:04 00:16
3 Erlend Aano Spirit Friidrettsklubb M40-44 01:20:25 05:37
4 Erik Nilsen Onarheim Stord IL M23-39 01:23:25 08:37
5 Eivind Gjesteland Stavanger M40-44 01:24:48 10:00
6 Kjetil Roverud GTI Friidrettsklubb / GTI M23-39 01:25:30 10:42
7 Ole Høyer Grødem Runners M45-49 01:25:41 10:53
7 Kristian Ydstebø GTI Friidrettsklubb / Sandnes Kommune BIL M23-39 01:25:41 10:53
9 Kristian Gilje Grødem Runners / Equinor BIL M23-39 01:27:27 12:39
10 Torodd Nilsen Vangenbanden M40-44 01:28:16 13:28
11 Marius Hop GTI Friidrettsklubb M45-49 01:31:50 17:02
12 Simen Holvik Hundvåg M45-49 01:32:08 17:20
13 Thomas Fanebust Hafrsfjord M23-39 01:32:37 17:49
14 Runar Høiland Kvernaland ØL & Mosjon M23-39 01:32:56 18:08
15 Bjørn Landråk Team Landråk / Equinor M45-49 01:33:00 18:12
16 Ole Johnsplass Rema Distribusjon M45-49 01:35:41 20:53
17 Thomas Lange Stavanger M23-39 01:36:10 21:22
18 Åsmund Berge Rpil M50-54 01:38:34 23:46
19 Bjørn Magne Svines Jørpeland M60-64 01:39:13 24:25:00
20 Rune Freyer Hafrsfjord M55-59 01:39:34 24:46:00

Halvmaraton kvinner, topp 20

1 Elisabeth Knudsen GTI Friidrettsklubb K40-44 01:28:28 00:00
2 Berit Marie Skretting GTI Friidrettsklubb K23-39 01:28:30 00:02
3 Ingrid Gramstad Skeie Stavanger K23-39 01:33:19 04:51
4 Anne Østbø Frafjord GTI Friidrettsklubb K50-54 01:39:05 10:37
5 Vivian Kyte Stegaberg IL K40-44 01:39:12 10:44
6 Sofie Nesvik Stavanger K23-39 01:39:20 10:52
7 Ida Eike-Vivoll Equinor BIL K40-44 01:39:28 11:00
8 Ingrid Landråk Team Landråk K40-44 01:45:20 16:52
9 Synne Oaland Stangeland Stavanger K23-39 01:45:27 16:59
10 Kay Zaccarini Grødem Runners K40-44 01:45:39 17:11
11 Kristin Henna Hagen Stavanger K40-44 01:52:10 23:42
12 Monika Dahl Hundvåg Runners K40-44 01:53:59 25:31:00
13 Sarah Randulff Stavanger K23-39 01:54:01 25:33:00
14 Luz Angela Meza Spirit Friidrettsklubb K40-44 01:54:23 25:55:00
15 Siv Kirstin Lund Hundvåg K60-64 01:54:58 26:30:00
16 Hanne Charlotte Aano Hundvåg K23-39 01:55:03 26:35:00
17 Elisabeth Moe Egersund K23-39 01:57:13 28:45:00
18 Ane Hoåsfoldøy IL Brodd K23-39 01:58:32 30:04:00
19 Katharina Maria Fowler Jørpeland K65-69 02:03:09 34:41:00
20 Maren Homnes Sandnes K23-39 02:10:32 42:04:00

14 km menn

1 Erland Birger Eggum GTI Friidrettsklubb M65-69 01:09:22 00:00
1 Atle Strandmyr CHC Helisport B.I.L. M23-39 01:09:22 00:00
3 Sindre Lilledahl Stavanger M23-39 01:12:07 02:45
4 Kenneth Færøy CHC Helisport BIL M23-39 01:13:15 03:53
5 Stian Frikstad Grødem Runners M23-39 01:21:12 11:50
6 Fredrik Kooijman Dørr Stavanger M23-39 01:22:40 13:18
7 Tom Nåstad Svennevig Hafrsfjord M50-54 01:22:51 13:29
8 Petter Hodneland Stavanger M23-39 01:23:03 13:41
9 Espen Hersdal Thoresen Haugesund M23-39 01:24:01 14:39
10 Svein Eirik Pettersen Sandnes IL / Team Sportsmanden M45-49 01:33:43 24:21:00
11 Harald Sel Bryne Friidrettsklubb M70+ 01:35:20 25:58:00

14 km kvinner

1 Karina Aabø Henningsen Hundvåg Runners K23-39 01:18:12 00:00
2 Signe Moltu Ocean Installer K23-39 01:20:40 02:28
3 Birte Svines Jørpeland K23-39 01:24:19 06:07
4 Maren Rangen Nærbø K23-39 01:26:39 08:27
5 Ida Caroline Askvik Stavanger K23-39 01:27:35 09:23
6 Lisa Mweru Kara Stavanger K23-39 01:28:16 10:04
7 Hanne Tønnessen Stavanger K23-39 01:34:04 15:52
8 Mariah Oliversen Stavanger K23-39 01:34:15 16:03
9 Trude Sel Bryne Friidrettsklubb K23-39 01:35:18 17:06
10 Stine Laland Bryne Friidrettsklubb K23-39 01:35:20 17:08

7 km menn, topp 20

1 Kiruhura Emmanuel Ntagunga Sandnes IL / Sandnes Idrettslag Friidrett M23-39 21:20 00:00
2 Frew Zenebe Brkineh Sandnes IL M40-44 22:01 00:41
3 Torstein Meling Sandnes IL MU23 23:47 02:27
4 Tom Eirik Kristensen Håland Grødem Runners M23-39 24:00:00 02:40
5 Espen BERGET Spirit Friidrettsklubb M23-39 24:13:00 02:53
6 Per-Christian Bårholm Spirit Friidrettsklubb / Subsea7 M23-39 24:29:00 03:09
7 Fredrik Trovatn Abrahamsen Spirit Friidrettsklubb M23-39 25:10:00 03:50
8 Jan Otto Innvær Grødem Runners M40-44 25:18:00 03:58
9 Knut Sindre Norgren Grødem Runners M23-39 25:40:00 04:20
10 Per Sigurd Steen Bethuelsen GTI Friidrettsklubb M40-44 26:47:00 05:27
11 Sindre Bøe Sandnes M23-39 27:08:00 05:48
12 Svein Harald Grønås Grødem Runners M40-44 27:30:00 06:10
13 Jonas Hagen Hundvåg M23-39 27:36:00 06:16
14 Ottar Ravnås Olsen Rennesøy M14-15 27:57:00 06:37
15 Anders Fosså Spirit Friidrettsklubb M23-39 28:15:00 06:55
16 Tord Stavnes Spirit Friidrettsklubb M50-54 28:23:00 07:03
17 Bjørn Endre Oftedal Stavanger M40-44 29:04:00 07:44
18 Kjartan Gidskehaug Stavanger M40-44 29:16:00 07:56
19 Nedas Laivys Hafrsfjord MU23 29:53:00 08:33
20 Thomas Vaaland Skjalg IL M23-39 30:04:00 08:44

7 km kvinner, topp 20

1 Tuva Alme Sandnes IL KU23 24:12:00 00:00
2 Mia Skjalg IL KU23 25:02:00 00:50
3 Christina Maria Toogood Sandnes IL / Løplabbet Sandnes K23-39 25:41:00 01:29
4 Oda Lundeby Spirit Friidrettsklubb KU23 26:06:00 01:54
5 Silje Torsvik Spirit Friidrettsklubb K23-39 26:12:00 02:00
6 Nina Søndenå Spirit Friidrettsklubb K23-39 28:28:00 04:16
7 Ingvild Roti Shell K23-39 29:01:00 04:49
8 Terese Moe Halliclub K23-39 30:37:00 06:25
9 Ane Bakstad Andreassen Sandnes IL KU23 30:54:00 06:42
10 Mila Sandsengen-Strømsjordet Nordre Land KU23 32:23:00 08:11
11 Therese Leikvoll Grødem Runners K40-44 33:50:00 09:38
12 Anne Ognedal Spirit Friidrettsklubb K40-44 33:59:00 09:47
13 Liv Janne Nergaard Equinor BIL K55-59 34:04:00 09:52
14 Hanna Elise Andersson Skjalg IL K40-44 34:29:00 10:17
15 Mona Moss-Iversen GTI Friidrettsklubb / Susbil K45-49 37:07:00 12:55
16 Hannah Østrått Stavanger K23-39 37:16:00 13:04
17 Terese Torgersen Grødem Runners K23-39 37:32:00 13:20
18 Hanne Christin Ørum Hanne Christin Ørum K40-44 38:49:00 14:37
19 Guro R.Johannesen Hundvåg K23-39 39:47:00 15:35
20 Linda Holm Sandnes K45-49 39:49:00 15:37

Om løpet

Løpet er et mosjonsløp for alle. Du løper enten én, to eller tre runder rundt Hålandsvannet. Vi stiller med elektronisk tidtaking, drikkestasjon (HM), medalje og god stemning.

Konkurransene deles inn etter distanse.

7 km starter kl 13:40 

14 km starter kl 14:00

21 km starter kl 14:00

Startnummer hentes før din start.

Hjemmeside

Løypekart

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater