Sport på TV | Fotball EM | Sykkel NM Bodø | Veteran NM friidrett | NM Friidrett Sandnes | Tour de France| Alle resultater

Resultater Helse Førde-løpet 2024

Lignende saker

Startlister og resultater fra Helse Førde-løpet som arrangeres tirsdag 28. april 2024.

Publisert 28. mai 2024 i Resultater

Helse Førde-løpet 2024

17. utgave

Dato

28. mai

Sted

Førde Stadion – Vestland

Startliste

Resultater

1 Førde Friidrett 1 Idrettsklasse 15:16.0 0:00.0
2 Førde Langrenn 1 Idrettsklasse 16:16.0 1:00.0
3 Førde VGS elevlag Bedriftsklasse 16:29.0 1:13.0
4 Sweet Sixteen Idrettsklasse 16:30.0 1:14.0
5 Norconsult Førde Bedriftsklasse 17:06.0 1:50.0
6 Nordea Bedriftsklasse 17:19.0 2:03.0
7 Politiet Bedriftsklasse 17:34.0 2:18.0
8 Spenst Førde Løpegruppe Bedriftsklasse 17:39.0 2:23.0
9 Underleg(A)Ne Bedriftsklasse 17:42.0 2:26.0
10 Gaular IL Veteran Idrettsklasse 18:12.0 2:56.0
11 Vassenden Skule Bedriftsklasse 18:21.0 3:05.0
12 Pwc Bedriftsklasse 18:42.0 3:26.0
13 Overleg(A)Ne Bedriftsklasse 18:44.0 3:28.0
14 Norec Bedriftsklasse 19:06.0 3:50.0
15 Sparebanken Sogn Og Fjordane Bedriftsklasse 19:25.0 4:09.0
16 Kirurgisk Sengepost Bedriftsklasse 19:35.0 4:19.0
17 Lottstift Nysgjerrig Bedriftsklasse 19:46.0 4:30.0
18 Førde VGS1 Bedriftsklasse 20:12.0 4:56.0
18 Kir. Avd. Bedriftsklasse 20:12.0 4:56.0
18 Naustdal Skule Bedriftsklasse 20:12.0 4:56.0
21 Sportopeden Bedriftsklasse 20:13.0 4:57.0
22 Førde Fotball Damelag Idrettsklasse 20:15.0 4:59.0
23 Førde Bu- Og Miljøteneste, Eining 2 Bedriftsklasse 20:18.0 5:02.0
24 Førde Langrenn 2 Idrettsklasse 20:27.0 5:11.0
25 Norconsult Flekke Bedriftsklasse 20:28.0 5:12.0
26 Tannpirkarane Bedriftsklasse 20:32.0 5:16.0
27 Førde Crossfit Bedriftsklasse 20:44.0 5:28.0
28 Aktiv Fysio- Og Manuellterapi Bedriftsklasse 20:46.0 5:30.0
28 Puls Førde Bedriftsklasse 20:46.0 5:30.0
30 Gaular IL Ungdom Idrettsklasse 20:49.0 5:33.0
31 Høgskulen På Vestlandet Bedriftsklasse 20:54.0 5:38.0
32 Kop Bedriftsklasse 21:02.0 5:46.0
33 Gjelsvik Skule & Barnehage Bedriftsklasse 21:14.0 5:58.0
34 FORT NOK! Bedriftsklasse 21:21.0 6:05.0
35 Bregnetunet IL Bedriftsklasse 21:25.0 6:09.0
36 Kommunekondis Bedriftsklasse 21:27.0 6:11.0
36 Proresult Bedriftsklasse 21:27.0 6:11.0
38 Mikrobene Bedriftsklasse 21:35.0 6:19.0
39 Sum Bedriftsklasse 21:38.0 6:22.0
40 Tibber Bedriftsklasse 21:47.0 6:31.0
41 Team Engebø Bedriftsklasse 21:55.0 6:39.0
42 Krimtrim Bedriftsklasse 21:56.0 6:40.0
43 Førde Vgs knuselaget Bedriftsklasse 21:57.0 6:41.0
44 Dos Flamingos, Super-Sentralbord-Gjengen Bedriftsklasse 21:59.0 6:43.0
45 Team Norse Bedriftsklasse 22:05.0 6:49.0
46 Tusenfrydarane Bedriftsklasse 22:09.0 6:53.0
47 Handballjentene 2 Idrettsklasse 22:11.0 6:55.0
48 Veidekke Førde Bedriftsklasse 22:21.0 7:05.0
49 Ytre Hafstad Barnehage Bedriftsklasse 22:36.0 7:20.0
50 Galdhøpiggen 2468 Førde Vgs Bedriftsklasse 22:42.0 7:26.0
51 Just2win Bedriftsklasse 22:46.0 7:30.0
52 Lottstift Ansvarleg Bedriftsklasse 22:49.0 7:33.0
53 Advokatfirmaet Tollefsen Bedriftsklasse 22:50.0 7:34.0
53 Sveinungs Disipler Bedriftsklasse 22:50.0 7:34.0
55 Kick Ass Girls J14 Bedriftsklasse 22:59.0 7:43.0
55 Patruljen Bedriftsklasse 22:59.0 7:43.0
57 Toyota Førde Bedriftsklasse 23:12.0 7:56.0
58 Mikrobiologen Bedriftsklasse 23:20.0 8:04.0
59 Handballjentene 1 Idrettsklasse 23:26.0 8:10.0
60 Sys IKL Bedriftsklasse 23:27.0 8:11.0
61 Arbeidsglid Bedriftsklasse 23:28.0 8:12.0
62 Barnevern Bedriftsklasse 23:31.0 8:15.0
63 Lmbb Bedriftsklasse 23:34.0 8:18.0
64 Vie Barnehage Bedriftsklasse 23:48.0 8:32.0
65 Psycho-Puls Bedriftsklasse 23:51.0 8:35.0
66 Mjølkeruta Bedriftsklasse 23:55.0 8:39.0
67 Akuttmottak Bedriftsklasse 24:02.0 8:46.0
68 FUSK og fanteri Bedriftsklasse 24:07.0 8:51.0
68 NAN 1 Bedriftsklasse 24:07.0 8:51.0
68 Skatteetaten Bedriftsklasse 24:07.0 8:51.0
71 Rett Frå Sofaen Bedriftsklasse 24:11.0 8:55.0
72 Aio Elite Bedriftsklasse 24:12.0 8:56.0
73 Psykisk Helse Og Rus, Sunnfjord Kommune Bedriftsklasse 24:24.0 9:08.0
74 Sentrum Sør Tannhelsesenter Bedriftsklasse 24:28.0 9:12.0
75 Gowiththeflow Bedriftsklasse 24:36.0 9:20.0
76 Pasientreiser Bedriftsklasse 24:37.0 9:21.0
77 Førde IL Handball J12 Idrettsklasse 25:20.0 10:04.0
78 Just4fun Bedriftsklasse 25:53.0 10:37.0
79 Fag Og Utvikling Bedriftsklasse 26:19.0 11:03.0
79 Lottstift Dynamisk Bedriftsklasse 26:19.0 11:03.0
81 Førde Bup Bedriftsklasse 26:32.0 11:16.0
82 Scabies United Bedriftsklasse 27:13.0 11:57.0
83 Nan 2 Bedriftsklasse 29:09.0 13:53.0

Om løpet

Vi gler oss over å kunne ønske velkommen til den 17. utgåva av Helse Førde-stafetten. Opplev den gode stemninga ved start og mål ved sjukehuset i Førde, bli med i mosjonsklassa, rakettløypa, eit av barneløpa, eller med eit lag i stafetten. Om du ikkje har lyst å delta sjølv, kan du stille på som heiagjeng og skape god stemning for løparane ute i feltet. Det blir godt program frå scena, kiosk og servering av grillmat.

Program

10.00 – 14.00
5. klassestafett

15.00 – 18.30
Mosjonsklasse uten tid

17.15 – 17.30
Vi gjer oss klar til barneløpa og stafett med Beate Kårstad Støfring

17.30
Opning av årets stafett v/ Adm.dir. Arve Varden

17.30 – 19.30
Rakettløype for barn

17.30 – 19.30
Rulleski for barn

17.30 – 20.30
Servering av grillmat til deltakarar

17.40
Start kort barneløype

18.00
Start lang barneløype

18.15 – 18.30
Oppvarming til stafetten med Beate Kårstad Støfring

18.30
Hovudstafett

19.15 – 20.00
Program og premieutdeling ved scena

Værmelding

Flere resultater

Alle resultater